iPhone visel na jablko a nezapne se

Co dělat, když iPhone 13/12 visel na jablko?

Jeden z nejčastějších neúspěchů na iPhone je osvícení na logu Apple. Pokud když zapnete nebo restartujete telefon, na obrazovce se zobrazí bílá ikona Apple a nemění nic, to znamená, že máte přesně situaci. Někteří uživatelé také poznamenávají případy, kdy iPhone 12 visel na jablko s proužkem, jako při instalaci aktualizace systému. Tyto typy chyb mohou nastat v důsledku stahování virového softwaru z důvodu poškozeného aktualizačního souboru pro aplikace nebo iOS, stejně jako po selhání systému. V tomto článku podrobně analyzujeme, co by mělo být provedeno, pokud iPhone 12 visel na Apple, a představte si krok za krokem pokyny pro nejlepší způsoby, jak vyřešit tento problém.

Pokud váš iPhone 12 je visel na jablko a nevypne se, pak se objeví první věc (jako v případě jakéhokoli selhání telefonu). Tato nejjednodušší metoda je často poměrně efektivní a pomáhá řešit malé systémové chyby nebo aplikace. Vzhledem k tomu, že standardní postup vypnutí není možné v tomto případě, budete muset provést tzv. Rigidový počítač iPhone restart pomocí tlačítek umístěných v případě zařízení. Chcete-li provést nucený restart iPhone 12, postupujte takto.

 • Krok 1: Na vašem iPhone stiskněte a okamžitě uvolněte tlačítko hlasitosti.
 • Krok 2: Poté stiskněte a okamžitě uvolněte tlačítko redukce hlasitosti.
 • Krok 3: Další, svorka a podržte tlačítko boku, dokud se neobjeví logo Apple, pak uvolněte tlačítko boku a počkejte, až telefon stáhne jako obvykle.

Zařízení vůbec nereaguje

Pokud váš iPhone 8, iPhone 8 Plus nebo iPhone X nereaguje vůbec na vaše akce, to prostě zavěsilo a zobrazuje statický obraz nebo jen tmavou obrazovku, potřebujete restart.

V tomto případě byste neměli ztratit žádná data, na které fungovalo, pokud dojde k automatické úložné funkci v příslušném softwaru. A reset iPhone nebude přesně.

Na iPhone 8, 8 Plus, X stiskněte a uvolněte tlačítko hlasitosti a poté stiskněte a uvolněte tlačítko redukce. A na konci stiskněte a podržte tlačítko napájení na logo Apple.

Pokud používáte iPhone 7 nebo 7 Plus, stiskněte a podržte tlačítko napájení a tlačítko hlasitosti po dobu deseti sekund nebo déle do loga Apple.

Pokud používáte iPhone 6S, 6S plus nebo starší modely současně stiskněte a podržte tlačítko „Domovská stránka“ a tlačítko napájení po dobu deseti sekund nebo déle do loga Apple.

Nucený restart

To se také nazývá tvrdý restart, a tato metoda se ukáže být jedním z nejúčinnějších ve vztahu k jakýmikoli zařízení pracujícím na základě operačního systému, ať už se jedná o smartphone, počítač, televizní konzole nebo router.

Ve většině případů je k dispozici speciální resetovací tlačítko pro provedení této operace. Má také iPhone (i když volal jinak. doma). Ale ne každý: začíná s verzí iPhone X, vývojáři rozhodli, že to není potřeba, delegování jeho kombinovaných funkcí jiných tlačítek.

Pro iPhone 6 jednoduše klikněte na tlačítko „Domů“ a podržte jej po dobu 10 sekund, v důsledku kterého by mělo zmizet Apple z obrazovky, a proces načítání telefonu je dokončen normálně.

Pokud je iPhone 7/8 zavěšen na Apple, podržte tlačítko napájení současně a znovu vydejte, když zmizí logo Apple.

Trochu obtížnější provést pevný restart na telefonu bez tlačítka Domů.

iphone, visel, jablko, nezapne
 • Klikněte na jeden a rychlé tlačítko hlasitosti;
 • Jednou stiskněte jednou tlačítko hlasitosti;
 • Stiskněte a podržte tlačítko napájení, dokud ikona Apple zmizí, tj. Smartphone půjde k restartování.

Všimněte si, že restart není pankacea, v některých případech pomáhá, ale často. ne.

Proč se nezapnout iPhone: Dejte diagnózu

Externě, podobné symptomy mohou být důsledkem zcela odlišných závad. Správná diagnóza je o 90% úspěchu, tak dále budeme podrobně analyzovat možnosti poruch.

Nezapnutí

Zařízení se nemůže zapnout a existuje několik důvodů:

 • Baterie v hlubokém vybití. Zařízení nemůže začít s nenabitou baterií a nemůže být nabíjen buď, protože z důvodu hlubokého výboje je blokován regulátorem.
 • Baterie se nezdařila. Baterie je určena pro cca 500 cyklů. Pokud zařízení aktivně použijete a nabíjete jej každý den. za méně než dva roky se baterie stane nefunkční. V praxi se to děje ještě rychleji.

iphone se nezapne, hoří „jablko“ a jde ven

Na obrazovce se rozsvítí bílá „Apple“ nebo nepřetržitě, než je baterie vypouštěna, nebo zařízení je cyklicky přetíženo každých několik minut. To se může stát z následujících důvodů:

  Otáčková baterie deformuje poplatek za zařízení. Tato porucha je více charakteristika třetí generace iPhone, kde je baterie nastavena mezi „žlabu“. spodní část pouzdra a základní deskou. Deformace desky vede k porušení kontaktů a v důsledku zařízení „zavěšení“ na spořič obrazovky. Po výměně baterie do nového normálního provozu zařízení se může obnovit a možná ne. Pokud dostaneme štěstí.

Čtvrté řešení: Obnovení režimu DFU.

Proveďte obnovu v režimu aktualizace firmwaru zařízení (DFU). Toto je poslední možnost a možné řešení, které se můžete pokusit odstranit, pokud máte vážně poškozené systémová data, která by mohla způsobit chybu ke stažení a zabránit vašemu iPhone projít logem Apple. To by však mělo být provedeno pouze v případě, že váš iPhone nemá žádné fyzické nebo kapalné poškození. Pokud se chcete pokusit, je to, jak se to dělá:

 • Připojte iPhone XR do portu USB počítače pomocí dodaného blesku nebo USB kabelového kabelu.
 • Když je zařízení připojeno, stiskněte a uvolněte tlačítko hlasitosti a pak rychle stiskněte a uvolněte tlačítko hlasitosti.
 • Poté stiskněte a podržte tlačítko Boční / napájení, dokud se obrazovka nestane zcela černá.
 • Jakmile se obrazovka iPhone stane černou, stiskněte a podržte tlačítko Hlasitost pokračováním stisknutím tlačítka Boční / napájení.
 • Po 5 sekundách uvolněte boční / napájení, ale podržte tlačítko hlasitosti, dokud se váš iPhone zobrazí v aplikaci Itunes.
 • Uvolněte tlačítko hlasitosti, jakmile se zobrazí v iTunes. Vaše zařízení musí být v režimu DFU.

V této fázi můžete začít obnovit váš iPhone přes iTunes. Chcete-li dokončit obnovu systému iPhone, postupujte podle pokynů na obrazovce.

Víš: Proč váš iPhone zavěsil na jablko?

Pokud vidíte, že váš iPhone zůstane bílým logem Apple nebo Black Apple Logo, musíte vědět, co způsobí váš iPhone v takové situaci. Naučte se důvod a zjistit situaci, ve které jste skončili pomocí řešení problémů.

jeden.Někteří uživatelé uvedli, že jejich iPhone se zobrazí na obrazovce s logem Apple po upgradu na IOS 15 beta Vzhledem k tomu, že nastane problém s verzí beta verze IOS 15, můžete zkontrolovat systémové problémy iOS.

 • Jiní říkají, že jejich iPhony uvíznou na logo Apple po hackingu Jak všichni víme, Jailbreak je spojen s rizikem, takže pokud se chystáte zaseknout iPhone, můžete se setkat s tímto problémem.
 • Můžete se uvíznout na logo Apple po zotavení z iTunes Když obnovíte svůj iPhone, mnoho důvodů, jako je slabá síť, může vést k vašemu iPhone na obrazovce s logem Apple.
 • Můžete se také setkat s iPhone Jam na Logo Apple při upgradu nebo obnovení zálohy Během instalace IOS Update nebo Zálohování obnovení na vašem iPhone, můžete se k tomuto problému setkat.

5.Nejsou stejné? Možná selhání hardwaru. Zpravidla, hardware zřídka způsobuje tento problém, ale pokud váš iPhone omylem padl nebo dostal poškození kapaliny, něco se může stát.

Nyní, když chápete všechny možné příčiny obrazovky Apple logo visí na iPhone. Prosím, cítíme se, protože vám řekneme nějaké efektivní a osvědčené způsoby.

Obecný způsob, jak vyřešit iPhone 11 visel na jablko

Dále považujeme každý z těchto způsobů individuálně, abyste si mohli vybrat ten, který je vhodný pro vás.

Rigid (nucené) restartovací zařízení.

První věc je vyzkoušet na jakékoli selhání iPhone. je restartovat telefon. Pokud restartujete iPhone se standardním způsobem, není zde žádná možnost, měli byste použít speciální kombinace klíčů zařízení pro nucené restartování telefonu. V závislosti na modelu jsou metody Rigid iPhone restart poněkud odlišné. Zvážit každého z nich.

  Pro restartování iPhone 11, X, XS, XR, 8 a 8 Plus:

Rychle stiskněte a uvolněte tlačítko zoomu hlasitosti.

Tento postup opakujte pro tlačítko Snížení hlasitosti.

Klepněte na tlačítko Boční, dokud se neobjeví logo Apple na obrazovce telefonu.

Současně stiskněte tlačítko boku a tlačítko hlasitosti.

Držte tlačítka, než se na obrazovce telefonu zobrazí telefon Logo Apple.

Současně stiskněte tlačítko Boční a tlačítko „Domovská stránka“.

Držte tlačítka, než se na obrazovce telefonu zobrazí telefon Logo Apple.

Současně stiskněte tlačítko Horní a tlačítko „Domovská stránka“.

Držte tlačítka, než se na obrazovce telefonu zobrazí telefon Logo Apple.

Pokud zařízení restartuje, nepomohlo, Apple je stále na iPhone, a nezapne se, můžete se pokusit aktualizovat operační systém zařízení nebo jej obnovit na tovární nastavení pomocí programu iTunes, který je k dispozici pro každého uživatele “ Apple „produkty.

Aktualizace nebo obnovení iPhone 11 prostřednictvím iTunes.

Při použití této metody mohou být data uložená v telefonu smazána, takže je možné zálohovat iPhone předem. Pokud je v současné době po obnovení telefonu nemožné, můžete použít pouze poslední vytvořené zálohování, nové soubory budou neodvolatelně ztraceny. Před zahájením práce se ujistěte, že máte nejnovější verzi programu. Chcete-li aktualizovat nebo obnovit iPhone pomocí aplikace iTunes, postupujte podle následujících pokynů.

Spusťte iTunes v počítači. Připojte kabel USB k počítači, ale dokud nepřipojujete samotný iPhone.

iphone, visel, jablko, nezapne

Přesuňte svůj iPhone do režimu obnovy. V závislosti na modelu budou způsoby poněkud odlišné. Zvážit každého z nich.

Na iPhone 8 nebo novější modely: Klepněte na tlačítko Boční a jeden z ovládacích tlačítek hlasitosti a počkejte na posuvník „vypnout“ posuvník na obrazovce. Posuňte posuvník a vypněte telefon. Tažení tlačítka boku, připojte iPhone k předem připojenému USB kabelu. Nenechte na boční tlačítko, dokud není svítí obrazovka režimu obnovení.

Na iPhone 7 a 7 Plus: Podržte tlačítko Boční / horní část zařízení a vyčkejte, až se zobrazí posuvník „vypnout“. Posuňte posuvník a vypněte telefon. Tažení tlačítka hlasitosti připojte iPhone k předem připojenému USB kabelu. Nenechte tlačítko hlasitosti, dokud se obrazovka režimu obnovení nerozsvítí.

Na iPhone 6S nebo starších modelech: Svorka boční / horní tlačítko a čekat na posuvník „vypnout“. Posuňte posuvník a vypněte telefon. Lezení tlačítka „Domů“ připojte iPhone k předem připojenému kabelu USB. Neuvolňujte tlačítko „Domů“, dokud se nerozsvítí obrazovka režimu obnovení.

Po úspěšném přenosu iPhone do režimu obnovy počkejte, až se zařízení obnoví obnovit nebo aktualizovat iPhone. Vyberte možnost „Update“ pro přeinstalaci operačního systému a uložit data telefonu. Pokud tato volba nepracovala, opakujte předchozí kroky a vyberte možnost „Obnovit“. V tomto případě budou vymazány soubory a nastavení a iPhone sám po restartu restartu bude muset být obnoven z předem určené zálohování nebo konfigurace jako nový.

Pokud výše uvedené metody nepodařilo pomoci, a nevíte, co dělat, pokud se iPhone nezapne, ale visí „Apple“, pak Vám nabízíme nejjednodušší a nejúčinnější způsob, jak tento problém vyřešit.

Obnovte iPhone přes iTunes

Pokud jste dříve vytvořili zálohu nebo jednoduše ne proti ztrátě souborů iPhone, můžete obnovit svůj iPhone přes iTunes. Jak vstoupit do iPhone v režimu vlny.

Připojte zařízení pomocí kabelu USB k počítači a otevřete iTunes (v případě, že se neotevře automaticky při připojení). Klikněte na „Obnovit iPhone. „,“ Obnovte iPad. „Nebo“ Obnovte iPod Touch. „

Poznámka. Pokud iTunes nerozpoznává IdeVICE, musíte nejprve ručně umístit do režimu obnovy:

Nuceno restart připojeného zařízení vyplněním pokynů, ale neuvolte tlačítka, když se zobrazí logo společnosti Apple, počkejte na obrazovku „Připojit k iTunes“.

Na iPhone X, iPhone 8 nebo iPhone 8 Plus: Klepněte a rychle uvolněte tlačítko hlasitosti. Klepněte a rychle uvolněte tlačítko Snížení hlasitosti. Poté stiskněte a podržte tlačítko boku, dokud se neobjeví obrazovka „Připojit k aplikaci iTunes“.

Na zařízení iPhone 7 nebo iPhone 7 Plus: Současně stiskněte a podržte tlačítko Boční a tlačítko hlasitosti. Pokračujte v držení, dokud se neobjeví obrazovka „Connect to Itunes“. Na zařízení iPhone 6S a starších modelů, iPad nebo iPod touch: Současně stiskněte tlačítko „Úvod“ a horní (nebo strana). Pokračujte v držení, dokud se neobjeví obrazovka „Connect to Itunes“.

V režimu obnovení klepněte v části „Obnovit“ v vyskakovacím okně pro obnovení ze zálohy.

Výsledek

Navzdory skutečnosti, že jsme se podrobně snažili malovat všechny způsoby, jak vyřešit problém IPhone zmrazení na jablko, bude lepší, pokud budete kontaktovat servisní středisko Apple ILab. Každopádně iPhone, který utrpěl osud obrazovky „White / Black Death“, musíte odhalit neplánovanou diagnózu tak, aby se to nestalo znovu.

Naši mistři Vám rádi pomohou v této věci a nejen. Takže čekáme na vás v našich servisních střediscích!

| Denial of responsibility | Contacts |RSS