iPhone vypnul v zimě a nezapne se

Co dělat, když iPhone 13/12 visel na jablko?

Jeden z nejčastějších neúspěchů na iPhone je osvícení na logu Apple. Pokud když zapnete nebo restartujete telefon, na obrazovce se zobrazí bílá ikona Apple a nemění nic, to znamená, že máte přesně situaci. Někteří uživatelé také poznamenávají případy, kdy iPhone 12 visel na jablko s proužkem, jako při instalaci aktualizace systému. Tyto typy chyb mohou nastat v důsledku stahování virového softwaru z důvodu poškozeného aktualizačního souboru pro aplikace nebo iOS, stejně jako po selhání systému. V tomto článku podrobně analyzujeme, co by mělo být provedeno, pokud iPhone 12 visel na Apple, a představte si krok za krokem pokyny pro nejlepší způsoby, jak vyřešit tento problém.

iphone, vypnul, zimě, nezapne

Pokud je váš iPhone 12 zamrzlý na jablku a nevypne se, pak první věcí, kterou musíte udělat (jako v případě jakékoli poruchy v telefonu), by mělo být pokusit se restartovat zařízení. Tato nejjednodušší metoda je často dostatečně účinná k vyřešení menších systémových nebo aplikačních chyb. Protože standardní postup vypnutí v tomto případě není možný, bude nutné provést tzv. tvrdý reset iPhonu pomocí tlačítek umístěných na krytu zařízení. Chcete-li tedy vynutit restart iPhone 12, postupujte takto.

 • Krok 1: Na vašem iPhone okamžitě stiskněte a uvolněte tlačítko pro zvýšení hlasitosti.
 • Krok 2: Poté stiskněte a okamžitě uvolněte tlačítko pro snížení hlasitosti.
 • Krok 3: Dále stiskněte a podržte boční tlačítko, dokud se nezobrazí logo Apple, poté uvolněte boční tlačítko a počkejte, až se telefon normálně spustí.

Co dělat, pokud iPhone nezapne a visí jablko

Snadný způsob, jak vyřešit problém. obnovit zařízení pomocí tlačítek Domů a Power pro držení a přidržení 10 sekund. Pokud restart nepomůže, bude nutné přístroj aktualizovat nebo blikat. Chcete-li to udělat, spusťte na vlastní program PC iTunes.

Krok 1.Spusťte iTunes v počítači a připojte kabel USB (nemusíte se připojit k telefonu USB). Vypněte iPhone, který držíte tlačítka pro domácnost (na iPhone 7, musíte mít doma a. HLASITOST)

Držte tlačítko Domů a připojte se k kabelu USB zařízení. Držte tlačítko Domů, dokud se na obrazovce zařízení nezobrazí logo iTunes a Plug Image.

Na obrazovce počítače se zobrazí oznámení, že zařízení je v režimu obnovení

SCHAGA 4. Nyní klikněte na tlačítko Obnovit Buďte trpěliví, t.na. Před obnovením iPhone do továrního nastavení budete muset stáhnout nejnovější verzi IOS z Apple serverů. V tomto případě bude telefon ležet s vypnutým displejem a nevykazuje známky života. I přes dobrý rychlý internet může proces stahování trvat 40 minut nebo více. Pokud je vaše připojení k internetu nestabilní nebo pomalé, proces se nemusí nikdy dokončit. Připojte se k rychlejšímu připojení Wi-Fi.

režim DFU

Pokud se váš iPhone nezapne, ani po vyzkoušení výše uvedeného, ​​zbývá ještě jeden způsob – obnovit iPhone v režimu DFU (Aktualizace firmwaru zařízení). Klikněte na odkaz a postupujte podle pokynů krok za krokem.

Existuje jednodušší způsob, jak tento problém vyřešit, s Tenorshare ReiBoot, jedním kliknutím vstoupíte do režimu obnovení a ukončíte režim obnovení. Přihlášení nebo odhlášení vám může pomoci vyřešit „apple je zapnutý, ale iPhone se nespustí“.

Stáhněte si Tenorshare ReiBoot pro Mac nebo Windows z oficiálních stránek. Nainstalujte jej. Připojte svůj iPhone na palubu do počítače (nebo Mac) pomocí kabelu USB.

Spustit program. Zobrazí se několik tlačítek, ale pouze jeden bude aktivní. „Zadejte režim obnovení“. Klikněte na něj a počkejte na chvíli. Na displeji vašeho iPhone uvidíte iTunes logo.

Dále klepněte na tlačítko „EXIT RESTORE MODE“. Čekáme na chvíli, kdy musíte restartovat iPhone. Připravený!

Užitečný software pro iPhone / iPad je vždy ve velké poptávce od uživatelů a často spadá do preferencí oblíbených položek. Nezapomeňte si vzít poznámku Tenorshare Reiboot Utility. To vám umožní přihlásit nebo výstup z režimu obnovení iPhone je nejjednodušší a rychlejší. A pomůže při standardních systémových metodách nefungují.

Použití iPhone nebo iPadu při nízkých teplotách (pod 0 ° C) může dočasně snížit autonomní provoz baterií. Jakmile se teplota stává normální, výkon baterie se vrátí na stejnou úroveň.

Nicméně, navzdory skutečnosti, že při nízké teplotě se komunikátor signalizuje snížení zodpovědného, ​​zůstává stejný. Faktem je, že v chladu hustota gelového elektrolytu v baterii zařízení se mění, což ovlivňuje rychlost a kvalitu gadgetu. Současně záznamy řadiče baterie se změní a rozpozná je jako snížení nabití následujícím po automatickém vypnutí smartphonu.

Apple hlásí, že ideální provozní teplota iPhone a iPadu je od 16 do 22 ° C.

Frost ovlivňuje provoz senzorických displejů. Když je zařízení zamrznutí, obrazovka začíná výrazně „zpomalit“. Není v přísné závislosti na externí teplotě pouze amoled displeje.

Na rozdíl od společnosti Apple, který přísně reguloval rozsah ideálních teplot pracovat se svými miniaplikacemi, stahování, které může zařízení ztratit zaručenou údržbu, konkurenti neinstalují podobné hard rámy. Takže miniaplikace řady výrobců pracují bez selhání a při teplotách níže.10 ° C. Ale zároveň je nutné pochopit, že omezení „Apple“ společnosti nejsou diktována ne s nedostatky v používaných technologiích, ale na notorickyné touze vytvářet ultrathin smartphony a tablety. Snížení tloušťky zařízení je ovlivňuje sníženou (pod nulou) nebo zvýšenou (nad 35 ° C) teplotu.

Nicméně, to je docela realistické, aby se zabránilo problémům při používání telefonních smartphonů iPhone a ve stavu silných mrazů. K tomu je nutné pochopit, že dlouhodobé zařízení na ulici nebude fungovat, a proto by mělo být maximálně omezeno čas interakce s ním. Je také žádoucí nosit smartphone v domácí kapse teplého oblečení nebo v případě. Dokonce i nejjednodušší silikonový případ je schopen výrazně prodloužit dobu gadgetu. Optimální volba bude nákup tlustého cíteného případu komunikátoru komunikovat, což zařízení ušetří od nežádoucích důsledků v nízkých teplotách.

iphone, vypnul, zimě, nezapne

Také může přispět k rozšíření práce komunikátoru „Apple“ v pozadí programu citlivého na zdroje nebo hru, což zvýší teplotu mikročipu a účinku, ovlivní celkovou teplotu gadgetu.

Ale co dělat, když iPhone stále, když byl v zimě, vypnul? Nejprve je třeba mít na paměti, že je extrémně nežádoucí pro sušení nezávisle a připojení k nabíječce. Je lepší nechat ho v teplé místnosti po dobu 1-2 hodiny. Během této doby se vrátí do původního stavu gelu v baterii a kondenzát zaschne.

Pokud se zdá, že nepřekonatelná touha určitě dobíjející zmrazené miniaplikace, pak by si měl být vědom toho, že prudký rozdíl teploty může způsobit deformaci a odtlakování smartphonu skříně a další požár nebo výbuch zařízení v důsledku vstupu do lithia a kyslíkové reakce. Ztráta z takového Apple incident nebude platit, protože jak již bylo uvedeno výše, společnost odstraňuje odpovědnost za provoz zařízení, pokud to bylo v podmínkách snížených nebo zvýšených teplot.

Co dělat, když se iPhone v chladu vypnul?

První věc, kterou musíte vyzkoušet, je zapnout iPhone. Pokud nereaguje na stisknutí vypínače, musíte jít do místnosti a počkat 20-30 minut, než se zařízení „zahřeje“ na pokojovou teplotu. Pak to zkuste zapnout.

Pokud se iPhone ani po hodině nebo dvou pobytu v místnosti nechce zapnout, musíte jej nabít. Upozorňujeme, že v tomto případě se doba nabíjení smartphonu může výrazně zvýšit. až na několik hodin.

Pokud nic nepomůže, kontaktujte servisní středisko.

Co dělat, aby se iPhone v mrazu nevypnul?

Samotná výrobní společnost nedoporučuje zákazníkům používat chytré telefony, pokud teplota vzduchu klesla pod 0. Ale v naší realitě je to docela obtížné, takže musíme hledat jiné způsoby, jak situaci napravit:

 • Kupte si pouzdro. Ideální jakýkoliv model, který zavře váš iPhone ze všech stran (tam bude výborná volba knihy).
 • Použijte pouzdro na baterie. To je radikální způsob, jak dodávat gadget z problému nízkých teplot, ale náklady na takové příslušenství jsou poměrně vysoké.
 • Použijte pevné disky nebo přenosné baterie. Mohou být nošeny s nimi v sáčku nebo dokonce v kapse, a před použitím iPhone, aby ho vypnuli od moci.
 • Udržujte gadget blíže vašemu tělu. Bude to úžasná ochrana smartphonu z mrazu.
 • Použijte headsetu. Nejčastěji jsou iPhony vypnuty během studené sezóny, je to během hovoru, takže i ten nejjednodušší headset vám pomůže vyhnout tomuto problému.
 • Plně nabijte zařízení před opuštěním místnosti. Čím více bude poplatek, tím déle bude iPhone fungovat.
 • Použijte jiný smartphone pro navigaci navigace, protože v jednom noci se váš iPhone vypne během několika minut.
 • Zařízení může být „teplým“ aplikací nebo hře. Před vstupem do ulice, zapněte poněkud náročnou hru, protože bude baterie schopna udržovat teplo.

Pokud máte iPad vybavený skenerem Face ID (bez tlačítka Domů)

Tato metoda je zcela identická s nejnovějšími modely iPhone: musíte stisknout a rychle uvolnit tlačítko pro zvýšení hlasitosti. Poté stiskněte a rychle uvolněte tlačítko pro snížení hlasitosti. Poté stiskněte vypínač a podržte jej, dokud se zařízení nerestartuje (objeví se logo Apple).

Kontaktujte Apple

Pokud jste provedli všechny výše uvedené postupy, odstranili jsme všechny možné příčiny náhlého vypnutí vašeho iPhone i při dostatečné úrovni nabití na úrovni softwaru.

To je vše, co můžeme udělat sami. Vaše zařízení může mít poškozenou baterii nebo jinou vnitřní elektronickou součást. Pokud je váš iPhone cca 3 a více než 4 roky starý, tak pravděpodobně je (dokonce jsem se setkal s iPhone 6 s podobnými závadami).

V tomto případě je nejlepší věc, kterou můžete udělat, je zavolat podporu nebo navštívit podporu Apple nebo Apple Store. Pokud je vaše zařízení stále na záruce nebo existuje rozšířená záruka z Apple Care (vždy dobrý nápad), pak může Apple změnit vaše zařízení na nový nebo zaplatíte opravu zařízení.

NEPOUŽÍVEJTE JPLO NEWS. Přihlaste se k odběru našeho telegramu kanálu, stejně jako na Youtube Channel.

iphone, vypnul, zimě, nezapne

A získat nejlepší nabídky od ověřených mistrů.

 • Porovnejte ceny a vyberte nejlepší podmínky
 • Odpovědi pouze ze zúčastněných profesionálů
 • Neztrácejte čas na komunikaci s zprostředkovateli

Velmi častý problém s uživateli Apple Gadget, když iPhone zapne a vypne na nabíjení. Existuje mnoho důvodů, proč se iPhone začne vypnout a mnoho z nich se můžete eliminovat.

Pro vyřešení problému zapnutí, spontánního restartu nebo se nepodaří vypnout doma, je nutné zvážit všechny možné příčiny poruchy a údržby jejich opravy.

Proč se iPhone vyhřívá a nezapne?

Důvodem může být řada faktorů, zvážíme společné:

 • V důsledku toho došlo k poruše. V tomto případě musíte dát telefon cool. Aby se ujistil, že se jedná o poruchu systému, svorku tlačítka zámku a „Domů“ zároveň drží 15 sekund, telefon musí spustit zapnutí.
 • V případě, že byl telefon smáčen, nebo jednoduše vypnuto před přehřátím. Pak je to první věc, kterou potřebujete udělat, je dát to cool. Současně nepřipojujte gadget k nabíječce nebo počítači, vložte do chladného místa. Po plném ochlazení by se mělo zapnout.
 • Vadná nabíječka. Rozdělení nabíječky nebo použití kabelů s nízkou kvalitou také vede k přehřátí. Protože pokud váš iPhone vyhřívá a nezapne se po nabíjení, stojí za to chlazení a získat novou nabíječku.
 • Došlo k poškození baterií, což vede ke zvýšení spotřeby energie a topení.
 • Další možností může být požadavky na vytvoření nového firmwaru na gadgetu. Bohužel by se mohl také zahřát a teď odmítnout zapnout.
 • Do rukou dostal falešný. Pokud byste nemohli okamžitě rozlišovat původní telefon z kopie a stále si užíval čínského iPhone, je pravděpodobné, že přehřátí a nezapne se, a s největší pravděpodobností nebude ani nefunguje bez opravy.

Ale teď se objeví otázka, co dělat, když je iPhone horké a nezapne se?

3 Way: iPhone se vypne v zimě

Někdy uživatelé pomáhají jednoduchým blokováním zařízení. Pokud si všimnete, že displej iPhone nefunguje na chladném, zámku a odemknutí zařízení. A obrazovka se znovu objeví normálně reagovat na specifikovaná gesta.

Dalším řešením problému je program Tenorshare ICAREFONE. Existuje samostatná sekce pro řešení různých chyb IOS pomocí režimu obnovy bez ztráty dat na zařízení.

Stáhněte si nástroj Tenorshare ICAREFONE z oficiálního developerského webu a nainstalujte jej do počítače.

Poté připojte iPhone 10 k počítači pomocí kabelu USB a spusťte program. Počkejte, až bude zařízení identifikováno.

V dolní nabídce vyberte sekci „Fix IOS-Freezes“. Dále budete vyzváni k zadání režimu obnovy.

Klikněte na „opravit nyní“ a počkejte, až se zařízení restartuje.

Všimněte si, že program Tenorshare ICAREFONE je k dispozici ve dvou verzích. studie a licencování. Můžete ji použít na Mac a Windows. Pomocí nástroje můžete nejen vyřešit systémové problémy na iPhone, ale také rychle a snadno spravovat soubory mezi počítačem a zařízením, omezit reklamu, provádět obnovu a zálohování dat selektivně, smazat nečistoty z telefonu, aby se zvýšila produktivita.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS