iPhone XR Apple Pay Jak používat

Jak používat Apple Pay na iPhone

Ukažme a řekněte vám, jak používat Apple Pay na iPhone, t.E. Proveďte bezkontaktní platby pomocí peněženky pro iPhone.

Tento článek je vhodný pro všechny iPhone XS/XR/X/8/7/6/5 a plus na modelech iOS 12. O starších verzích se body nabídky a hardware uvedené v článku mohou v článku lišit nebo chybět.

iphone, apple, používat

V posledních letech jsou uživatelé zvyklí používat funkci Apple Pay na svých gadgetech. Po dokončení dvojitého kliknutí na tlačítko Domů a potvrzení ID dotyku můžete za nákup zaplatit. Na iPhone X není tlačítko ID a domovské ID a domovské tlačítko.

Ukazuje se, že možnost výplaty Apple funguje jinak. Podívejme se na to, jak je Apple Pay aktivován na iPhone X pomocí ID obličeje.

Apple Pay na iPhone 6/7/X. Jak používat a proč nefunguje

Rozdíl je v používání různých intenzil elektronické peněženky Apple Watch a také vazba samotné platební karty. Následující výhody zdůrazňují ApplePay na pozadí podobných platebních nástrojů.

 • Praktičnost. Můžete nechat zapomenout na peněženku a kartu a jít do obchodu s jedním telefonem.
 • Bezpečnostní. Údaje o platbách jsou uloženy ve vybudovaném čipu, šifrované a přenášeny ze zařízení do hotovostního terminálu pouze v době transakce. Platba probíhá pouze při potvrzení osobnosti držitele karty.
 • Ekonomika. Placení za nákupy u Apple Pay se majitel zařízení bude moci účastnit akcií a získat bonusové body na účtu.

Je třeba poznamenat, které gadgety, plastové karty a úvěrové organizace podporují technologii bezkontaktních plateb od Apple. Zvažte, ze kterých zařízení „Apple“ se můžete připojit k Apple Pay.

Která bankovní karta je vhodná pro Apple Pay

Pozornost. Zatím. pouze karta Mastercard Od Sberbank. Typ karty, schématu služby a tarif. jakýkoli.

Visa karty od Sberbank a všechny karty dalších bank nejsou podporovány (ke 4. Říjnu). Situace se během měsíce zlepší. slíbí nám, že přidáme podporu pro asi pět dalších bank. Tak či onak, v dohledné budoucnosti bude pouze MasterCard pracovat s Apple Pay. Mějte na paměti.

Pokud máte a vyladíte vše výše uvedené, jdeme dále.

Platby platby Apple v programech a na webových stránkách v Safari: Podrobná instrukce

 • Najděte tlačítko „koupit pomocí Apple Pay“ nebo „Apple Pay“. Nebo si můžete vybrat Apple Pay, když zaplatíte všechny nákupy najednou.
 • Pro prohlížení budou k dispozici platební údaje, které je třeba ověřit, včetně vašich kontaktních informací. Někdy je také nutné určit údaje o doručení k vydání účtu. Služba ušetří informace při prvním úvodu, aby se ji znovu a znovu nezadala.
 • Pak stačí položit prst na ID dotykové ID otisků prstů, pokud používáte iPhone/iPad. Pokud platíte pomocí hodinek Apple Watch, klikněte dvakrát na bočním tlačítku. Počkejte na nápis „připraven“.

Platba Apple Pay na Mac na stránkách v Safari

 • Na Mac, iPhone, iPad a Apple Watch by měl být použit stejný účet iCloud. Mělo by to být zadáno.
 • Funkce Bluetooth musí být aktivována na Mac

Najděte tlačítko „koupit pomocí Apple Pay“ nebo „Apple Pay“ a klikněte na něj.

Opatrně si přečtěte a zkontrolujte údaje o vydání účtu, doručení atd.D. Vezměte prosím na vědomí, že si můžete vybrat nejen výchozí kartu, ale také jinou, která je svázána na zařízení připojeném přes Bluetooth (iPhone nebo Watch).

Po zadání všech dat potvrďte nákup na mobilním zařízení (na iPhone pomocí skeneru Touch ID, na Apple Watch. stiskněte boční tlačítko dvakrát). S úspěšnou platbou uvidíte tlačítko „Ready“.

Jak svázat kartu

Aby bylo možné začít platit Apple Pay, musí majitel mobilního zařízení nejprve přidat platební kartu do standardní aplikace peněženky. Stručně popíšeme postup propojení karty na různých zařízeních.

 • Pokud byly nákupy na této kartě provedeny dříve prostřednictvím iTunes, bude nutné pouze zadat bezpečnostní kód ze své zadní strany.
 • Pokud v seznamu nejsou žádné podrobnosti, můžete je přidat fotografováním karty na kameře smartphonu nebo manuálním zadáním údajů o platbách.
 • Po přidání klikněte na tlačítko „Next“. Ověření informací začne vydávající bankou, která může požádat o další informace o plátci.
 • Po obdržení potvrzení od banky stiskněte tlačítko „Další“. To je místo, kde je karta dokončena. Odpovídající oznámení se objeví na obrazovce telefonu.

Poznámka. Na pátém iPhone modelu je možné použít Apple Pay. Ale v tomto případě musíte nakupovat podle inteligentních hodin Apple Watch. Za tímto účelem není vazba karty prováděna v aplikaci Wallet, ale v hodinách na iPhone (Step.by.s.step instrukce pro program Watch jsou uvedeny níže). Po partii dvou zařízení prostřednictvím Apple Pay bude k dispozici funkce platební plateb bez kontaktu.

 • Přejděte na „Nastavení“ na zařízení.
 • Přejděte do sekce nastavení „Wallet Apple Pay“.
 • Stiskněte odkaz na přidání platební karty.
 • Pokud o kartě neexistují žádné informace, pořizujte ji nebo přineste informace ručně.
 • Kliknutím na tlačítko pokračování začnete kontrolovat banku zavedených podrobností.
 • V případě potvrzení údajů bankou bude tlačítko „Next“ dokončit připojení „Apple Pie“ k iPadu.
 • Spusťte program Watch z hlavní nabídky na iPhone.
 • Vyberte látku „peněženka a Apple Pay“.
 • Pokud jsou v seznamu podrobnosti, stiskněte tlačítko „Přidat“ umístěné vedle nich.
 • Při absenci karty se dotkněte nápisu „Přidat platební kartu“.
 • Pokud na kartě došlo k platbě, stačí zadat ochranný kód, pokud ne, musíte také kartu naskenovat pomocí fotoaparátu nebo přinést informace sami.
 • Stisknutím „Další“ pošlete informace k ověření do banky.
 • S úspěšnou odpovědí banky znovu stiskněte tlačítko pokračování. Přidání karty je dokončeno.

Poznámka. Podívejte se na video o vazbě bankovních karet na Apple Pie na Apple Watch a dalších zařízeních na stránkách našeho webu.

Mac počítač (od roku 2012)

 • Otevřete „Nastavení systému“ z nabídky počítače.
 • Přejděte do sekce „Wallet Apple Pay“.
 • Klikněte na tlačítko přidání karty.
 • Přineste platební údaje v jedné ze dvou zmíněných metod, pokud uživatel dříve nezaplatil kartu. Jinak stačí zadat trojmístný ochranný kód z karty.
 • Kliknutím na „Další“ odešlete informace do banky.
 • Po schválení podrobností z banky znovu stiskněte tlačítko pokračování a dokončete vazbu karty.

Používáme Apple Pay na iPhone

Než začnete platit v obchodech pomocí smartphonu, bude nutné přidat dostupné bankovní karty pomocí aplikace Apple Wallet. To však lze provést pouze tehdy, pokud banka sloužící kartě podporuje práci s Apple Pay. Více podrobností o postupu pro přidání bankovní karty do peněženky byly popsány na našich webových stránkách.

iphone, apple, používat

  Takže okamžik nastal, když za nákup chcete zaplatit pomocí iPhone. Nejprve informujte pokladníka o svém záměru provádět bezkontaktní platbu tak, aby aktivoval terminál.

Co podporuje iPhone Apple Pay. funkce nastavení na různých modelech iPhone

Majitelé iPhone a iPadů každý den prostřednictvím Apple Share dělají stovky tisíc nákupů. Z hlavních výhod používání platební služby:

 • Bezpečnost transakcí a důvěrnost osobních údajů;
 • Vysoká rychlost operací;
 • Snadné použití. pro platbu stačí přivést chytrý telefon do terminálu.

Toto nejsou jediné výhody nápoje Apple. Velké publikum uživatelů získalo tuto službu zdarma pro všechny majitel mobilních zařízení. Během tří let přítomnosti Apple Pay v Rusku, nikoli na celém trhu pokryté, protože ne všechny banky připojily Paypass s jejich terminály POS a samoobslužné terminály. Podívejme se, které telefony v současné době podporují bezkontaktní platby ApplePay a zdůrazňují nastavení na konkrétní verzi zařízení Apple.

Pokyny k aktivaci plateb Apple pro mapy v Rusku

Jdeme do iCloud.com/find. oficiální web lokátoru služeb od Apple. Vstupujeme pod naše přihlášení a heslo Apple ID.

Karta lokátoru se otevře. Nahoře klikněte na tlačítko zařízení. V seznamu Drop.down najdeme a vybereme váš iPhone.

Zadejte iPhone do režimu ztráty kliknutím na odpovídající tlačítko. Nepíšete další komunikační číslo a zprávu, jsou pro nás zbytečné. Jen stiskněte dále.

Váš iPhone je blokován po asi 5-10 sekundách. Nebojte se, všechno bude s ním v pořádku.

iphone, apple, používat

Odemkneme iPhone a zadáme heslo z Apple ID. Možná dále budete muset potvrdit heslo ověřování dvou stupňů. Zadejte vše, co potřebujete.

Iphone se vrátí k obvyklému provozu. Všechno. Obdržíte oznámení, že vaše karty jsou „připraveny na Apple Pay“.

To znamená, že je aktivována placení Apple. Včetně světa map.

Budoucnost Apple Pay

V blízké budoucnosti, kdy se více maloobchodních prodejen přepne na Apple Pay, můžete pomocí tohoto systému rozdávat slevy a prodat cílenou reklamu v souladu s potřebami spotřebitele. Koneckonců, smartphone o vás ví téměř všechno.

Ale v tom je další strana. Platba byla zjednodušena, doba jeho implementace se snížila, nasměrovaná reklama se zvětšila. V souladu s tím uživatelé utratí více ochotných utratit své peníze.

V průběhu času a šíření bezkontaktních terminálů může být Apple Pay náhradou za plastové karty Visa nebo MasterCard.

iphone, apple, používat

Do záložek

Zabýváme se vlastnostmi a bezpečností bezkontaktní služby Apple, která dnes spustila v Rusku. Chcete.li začít, přečtěte si pokyny pro konfiguraci Apple Pay v Rusku. Zde budeme analyzovat obecné otázky práce a bezpečnosti, abyste věděli, co používáte a jak to funguje. Co je Apple Pay? Služba Apple Pay je vytvořena za účelem zjednodušení procesu nákupu/prodeje. Místo použití plastu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS