iPhone zmrazené a nezapne to, co má dělat

Co dělat, pokud iPhone se nezapne

Pokud se váš iPhone náhle přestane zapínat a reagovat na stisknutí tlačítek, nemusíte okamžitě panikařit a bezhlavě běžet do servisního střediska. Ani zařízení Apple nejsou dokonalá a mohou občas selhat, a to jak z technických, tak i softwarových důvodů. A ne vždy je nutné, aby zásah mistra vrátil zařízení k životu. iPhone, stejně jako jakýkoli jiný gadget, lze vrátit do funkčního stavu sám o sobě, zejména proto, že existuje mnoho způsobů, jak to udělat.

Existuje mnoho důvodů, proč se iPhone odmítá zapnout, a jednoduše neexistuje jediná metoda, jak tuto chybu opravit. Problém může být jak programový, tak technický, což je mnohem horší.

Mnoho majitelů telefonů Apple, když vidí, že se zařízení nechce zapnout, okamžitě spěchá do servisního střediska. Ale panika nemusí být oprávněná! Mnoho příčin neúspěchu lze často odstranit sami.

Často telefon odmítne zapnout kvůli elementárním „hlubokým“ vybitím baterie. Jeho náboj zkrátka nestačí ani na zobrazení loga značky. Zařízení stačí zahřát a poté nechat nabíjet alespoň 15-20 minut.

Pokud smartphone zamrzne a nechce reagovat na tlačítko napájení, je nutné jej vynutit restart. Je lepší to udělat se zapnutým napájecím adaptérem, protože mnoho zařízení pro nucený restart vyžaduje alespoň 40% nabití z baterie, která prostě nemusí být v tuto chvíli k dispozici.

Ale bohužel existují také situace, kdy musíte kontaktovat službu, abyste zapnuli telefon. Ale o tom více níže.

iphone, nezapne, dělat

Před analýzou všech existujících způsobů, jak můžete pomoci iPhone zapnout, musíte zvážit hlavní důvody, proč to odmítá.

Co dělat, když se iPhone v chladu vypnul?

První věc, kterou musíte vyzkoušet, je zapnout iPhone. Pokud neodpovídá na stisknutí tlačítka Power, musíte jít do místnosti a počkat 20-30 minut, dokud se zařízení nezahřívá „na pokojovou teplotu. Po tom zkuste to povolit.

Dokonce i po hodině nebo jiném nálezu iPhone indoor se nechce zapnout, musíte ho dát k nabíjení. Upozorňujeme, že v tomto případě se doba nabíjení smartphonu může výrazně zvýšit. až několik hodin.

Pokud nic nepomáhá, obraťte se na servisní středisko.

Jaké modely iPhone trpí zima, je nejsilnější?

Proč jeden iPhone bude pokračovat v práci ticha i v mrazu s 50% nábojem, a druhá se vypne s mírným poklesem teploty s 80%? Faktem je, že lithium-iontové baterie mají omezený počet pracovních cyklů.

Když tuto hodnotu překonávají, jejich kapacita je výrazně snížena. Střední iphone je charakterizován malým množstvím cyklů (800-900). Proto, pokud použijete smartphone docela aktivně, pak se po dvou letech po akvizici gadgetu může objevit nepříjemný problém.

Z toho můžeme dospět k závěru, že staré modely zařízení Apple trpí nejvíce.

Pokud máte iPhone 7 nebo iPhone 7 Plus

Stiskněte a podržte tlačítko napájení současně a tlačítko hlasitosti umístěného vlevo po dobu 15-20 sekund, po kterém se na obrazovce zobrazí logo Apple.

Překlad iPhone do režimu obnovení pomocí iTunes nebo Finder

Pokud předchozí metody nepomohly a iPhone se nezapne po tuhém restartu, připojte se k počítači nebo napájení, zůstane pouze úplné obnovení.

Oba jsou pozorní, všechny vaše fotografie a další data mohou být nenávratně vymazána během regenerace! Obnovit data jsou možná pouze v případě, že existuje příslušná záloha.

Zrychlení iPhone pomocí iTunes nebo Finder

Připojte iPhone k počítači nebo notebooku pomocí kabelu USB a spusťte iTunes. V Macos Catalina a novější iTunes ne, takže není nutné nic běžet, okno Finder se automaticky otevře.

Přeložit iPhone do režimu obnovy, z různých generací telefonů, metoda je jiná:

 • iPhone 8, 8 Plus, X, XR, XS, XS Max, SE (2. generace), 11 Pro, 11 Pro, 11 Pro Max, 12, 12 Mini, 12 PRO, 12 PRO MAX:. Střídavě stiskněte střídavě hlasitost tlačítka zoomu;. pak je tlačítko hlasitosti potom;. Poté stiskněte a podržte přibližně 20 sekund Side tlačítko zapnete, dokud se neobjeví ikona notebooku nebo Isunes Icon v IOS 12 a starších verzích. iPhone 8 a novější
 • iPhone 7 a iPhone 7 Plus:. Držte tlačítko hlasitosti ve stejnou dobu. a přepínání napájení po dobu 20 sekund, dokud se neobjeví ikona notebooku nebo itony itunes v IOS 12 a starších verzích. iPhone 7, 7 Plus
 • iPhone 6, 6 Plus, 6s, 6s Plus:. Zároveň sevřete tlačítko domů a boční tlačítko. Podržte se na vzhled ikony notebooku nebo iTunes v IOS 12 a starších verzích, asi 20 sekund. iPhone 6, 6 Plus, 6s, 6s Plus
 • iPhone 1. gen (2G), 3G, 3GS, 4, 4S, 5, 5s, 5C, SE (1. generace):. Současně podržte tlačítko Domů a hlavní napájení. Podržte přibližně 20 sekund před zobrazením ikony notebooku nebo iTunes Icon v IOS 12 a starších verzích. iPhone 1. gen (2G), 3G, 3GS, 4, 4S, 5, 5s, 5C, SE (1. generace)
 • Poté, co počítač detekuje iPhone v režimu obnovení, otevře se okno s výběrem akcí. Především se musíte pokusit aktualizovat telefon, tato metoda někdy pomáhá obnovit výkon, zatímco všechna data zůstanou na místě. Chcete-li to provést, klepněte na tlačítko „Update“. Aktualizace iPhone Finder Update iPhone iTunes
 • V případě, že je to možné, začne aktualizace iPhone, musíte počkat na konec procesu. Během období provedení neodpojujte telefon od kabelu a nestiskněte žádná tlačítka. Podle výsledku iPhone se spustí a bude fungovat, nebo dojde k chybě aktualizace. Chyba aktualizace iPhone
 • Pokud dojde k chybě, zůstává pouze úplná obnova s ​​odstraněním všech dat. Chcete-li to provést, musíte znovu proveďte všechny akce a přeložit iPhone do režimu obnovy. Po zobrazení okna s možností klepněte na tlačítko Obnovit nebo „Obnovit a aktualizovat“, v závislosti na poskytnutých možnostech a počkejte na konec obnovy. Aktualizace IPhone Finder Update iPhone

Doufám, že váš iPhone zapnuto a pracuje jako dříve? Pokud ne, pokračujte.

Pokud nic nepomohlo

Žádný z výše uvedených metod nepomohlo? To znamená, že fyzické poruchy došlo ve vašem iPhone a musíte kontaktovat servisní středisko.

Protože z nich se iPhone nezapne?

Baterie selhala je nejčastějším důvodem, pro který se iPhone přestane zapnout. Pokud jste si nejprve všimli, že smartphone byl rychle vypuštěn, vypnutý o 10-30% náboje, vypnuté v chladném a tam byly nějaké jiné podobné anomálie s ním, což znamená, že problém přesně s baterií.

Náhradní pomoc. V autorizovaných servisních střediscích Apple v Rusku jsou dražší. 3000-7000 tisíc.

Porucha regulátoru napájení. další velmi častá příčina výjezdu iPhone. Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky Na této stránce.

Nahrazení relativně levné. Změňte regulátor napájení nebo jiný čip spojený s procesem nabíjení přibližně 2000.

Selhání jiných komponent. iPhone nemusí být zahrnuta kvůli rozpadu desítek různých komponent, až na základní desku. Nejčastěji se to stane po pádu smartphonu. Určete, co přesně jsem se rozbil pouze během diagnostiky.

Oprava může zničit. Pokud iPhone neřekl před porušením, je lepší se okamžitě začít modlit, že základní deska je bezpečná. Jeho náhrada, zejména na nových modelech iPhone, se dostane do penny.

Před odjezdem do servisního střediska doporučujeme kontaktovat oficiální podporu společnosti Apple. Společnost odborníci ochotně pomáhají Radě.

Dejte 5 hvězdiček v dolní části článku, pokud se vám líbí toto téma. Přihlaste se k odběru telegramu. V kontaktu s. Instagram. Viber. Dzen.

Pokud jste se museli dostat do této situace, že iPhone 6S / 6 / 5S / 5 se nezapne a zahřívá, neměli byste velmi porazit velmi. Ano, samozřejmě, případ není příjemný, ale jakýkoliv problém lze vyřešit, a to není výjimka, hlavní věc je najít správné důvody poruch a způsobů, jak ji opravit.

iphone, nezapne, dělat

Pojďme zjistit, co způsobuje takový členění. Nejčastějším z nich zahrnuje fyzické poškození zařízení, pokud narazíte na smartphone velmi moc nebo spadl na pevný povrch, pak důsledek toho se může stát, co se zahřeje a přestane se zapnout. Také často existují případy, kdy iPhone 6S, 6, 5s, 5 se nezapne a zahřívá, vzhledem k tomu, že existují problémy s baterií, konkrétně, přehřátí.

Obnovujeme iPhone

Když je telefon nabíjen, ale nespustí se, je možné jej vytvořit pro obnovení funkce aplikace DFU. Takže potřebujete nechat telefonní poplatek celou noc. Pak potřebujeme počítač s iTunes instalovaný na něm. Připojujeme telefon s počítačem, stiskněte tlačítko HOME a Power a počkejte na 10 sekund. Pustili jsme power klíč, a „home“ držet dalších 15.

V průběhu minulého času se iTunes hlásí, že detekované zařízení je připraveno k obnovení iPhone. Klikněte na tlačítko Potvrdit a počkejte výsledek. Po tom zkuste znovu spustit telefon.

Také chtějí dodat, že pokud jste přišli s mrazivou ulici, pak je to žádoucí, že asi hodinu telefon zůstane bez práce. A teprve pak se můžete pokusit spustit.

Další důvody

Důvodem může být uzavřen například v operačním systému. Je možné, že iPhone není ani vypnut, ale jednoduše neodpovídá na stisknutí tlačítek? Měli byste jej restartovat stisknutím tlačítka HOME a vypněte jej a pak je držte přibližně 20 sekund.

 • Chcete-li se vyrovnat s problémem operačního systému, je třeba provést několik po sobě jdoucích opatření. Nejprve připojte zařízení k počítači pomocí kabelu a spusťte iTunes.
 • Nezáleží na tom, že zařízení je vypnuto nebo zapnuto. Další klikněte a podržte tlačítka Domů a Power (vypněte 10 sekund). Neuvážené tlačítko napájení, pokračovat v držení domova dalších 10 sekund.
 • Na obrazovce PC by se měla zobrazit zpráva, že iPhone je zjištěno, vyžadující obnovení. Jeho vzhled naznačuje, že operace prošla správně a přístroj prošel do režimu DFU.
 • Chcete-li okno zavřít, klepněte na tlačítko „OK“ a potom „Obnovit“ („Obnovit“). Pak postupujte podle pokynů iTunes. Je také velmi důležité si pamatovat předběžné zálohování dat, takže všechny informace nebyly ztraceny.

V každém případě se v případě problémů tohoto druhu doporučuje, aby se nezapojila do amatérského a obrátit se na profesionál v servisním středisku.

iphone, nezapne, dělat

Skutečný mobilní expert! On píše užitečné články a pokyny pro mobilní motivy jednoduchým a srozumitelným jazykem, dává správně a zanechal nejvíce. Sledování sekce „Články a LifeHaki“.

Proč iPhone vypnul a nezapne se?

Zde vždy existují dvě možnosti; Za prvé, to může být jen malý problém s firmwarem a; Za druhé, může to být problém s hardwarem. Pokud je to první, pak můžete opravit sami dokončením jednoho nebo dvou postupů, které jsem zapnuto výše. Nicméně, pokud je to poslední, budete muset provést schůzku v Genius Baru, takže Apple Technik může pro vás zkontrolovat.

Jak uznávám, že se jedná o problém s firmwarem nebo vybavením?

iphone, nezapne, dělat

Pokud jste dokončili všechny základní akce řešení problémů a váš iPhone stále není zapnutý, měl by to být problém s hardwarem. Kromě toho, pokud jste osobně věděli, že váš iPhone spadl na pevný povrch nebo se vrhl do vody před tím, než nastane problém, je pravděpodobně fyzické nebo kapalné poškození, a to je důvod, proč váš iPhone vypnul a znovu se nezapnul

| Denial of responsibility | Contacts |RSS