iPhone zobrazí černou obrazovku a ikonu stahování

Nejlepší odpověď: Proč se iPhone točí?

Černá obrazovka a točící se kruh Jedním z problémů v systému iOS 12 na iPhonu je černá obrazovka při vypnutí a točící se kruh. To znamená jediné: vaše mobilní zařízení je zamrzlé, má závadu nebo došlo k chybě systému. Ať už je to cokoli, řešení problému bude v podstatě stejné.

Zkuste restartovat svůj miniaplikační přístroj. Proč je ikona načítání a obrazovka na iPhonu černá??

  • Stiskněte a rychle uvolněte tlačítko hlasitosti.
  • Začněte snižovat hlasitost a současně aktivujte tlačítko napájení zařízení.
  • Počkejte, až se zobrazí bílé logo jablka.

Vynucený restart k opravě visícího iPhonu na logu Apple

Pokud s iPhonem nejsou žádné jiné problémy, můžete problém se zaseknutím iPhonu na pantu s logem Apple vyřešit sami. Po restartu neodstraní obsah a nastavení systému iOS. Kromě toho je nucený restart iPhonu účinným řešením pro opravu většiny chyb.

  • Oprava zaseknutí iPhonu 12/11 / XS / XR / X / 8/8 Plus na logu Apple vynuceným restartemStiskněte tlačítko pro zvýšení hlasitosti a poté jej rychle uvolněte. Stiskněte tlačítko pro snížení hlasitosti a rychle je uvolněte. Později podržte boční tlačítko a stiskněte je, dokud se nezobrazí logo Apple.
  • Vyřešit iPhone 7 nebo iPhone 7 Plus zaseknutý na logu Apple s nuceným restartemDlouze stiskněte boční tlačítka a tlačítko pro snížení hlasitosti po dobu alespoň 10 sekund a neuvolňujte je, dokud se nezobrazí logo Apple.
  • Vynucené restartování iPhonu 6 a dřívějších modelů iOS zaseknuté na logu Apple.Stiskněte a podržte tlačítko Domů a horní (nebo boční) tlačítko po dobu přibližně 10 sekund, dokud se nezobrazí logo Apple.

Když se iPhone nechce zapnout kvůli zcela vybité baterii

Proč je obrazovka systému Windows 10 po aktualizaci černá?

Pokud problém nastane po úplném vybití baterie nebo v důsledku používání přístroje v chladu, je třeba postupovat podle poměrně jednoduchého algoritmu:

  • Mobilní zařízení je třeba držet v ruce v teple.
  • Po 10-15 minutách byste měli iPhone dobít.
  • Asi po 15 minutách by se měl operační systém začít automaticky spouštět.

Pokud se tak nestane, musíte se ujistit, že nabíječka funguje.

Úplné vybití baterie

Pokud máte iPhone 7 nebo iPhone 7 Plus

Stiskněte a podržte současně tlačítko napájení a levé tlačítko pro snížení hlasitosti po dobu 15-20 sekund, poté se zobrazí logo Apple.

Prázdná obrazovka

Obrazovka Macu může být během spouštění delší dobu prázdná: šedá, černá nebo dokonce modrá. V této situaci je nutné spustit systém macOS z oddílu pro obnovení. Nejprve však musíte zjistit, jaký procesor váš počítač používá, a podle toho postupovat.

Procesor Intel

Stiskněte a podržte tlačítko napájení po dobu přibližně 10 sekund.

Znovu stiskněte a podržte tuto klávesu, ale nyní rychle stiskněte a podržte také klávesu Command (⌘) R. Počkejte, dokud se nezobrazí logo Apple a další obrázek.

iphone, zobrazí, černou, obrazovku

Pokud je obrazovka prázdná i po 20 sekundách, stačí se obrátit na podporu výrobce.

Procesor Apple

Stiskněte tlačítko napájení na přibližně 10 sekund.

Zobrazí se okno se spouštěcími parametry a ikonami ozubeného kola pro „Parametry“. Vyberte tuto položku a klikněte na tlačítko „Pokračovat“.

Pokud se okno nastavení při spuštění nezobrazí, uvolněte tlačítko napájení, znovu jej stiskněte a podržte po dobu 10 sekund.

Pokud problém přetrvává, musíte se obrátit na podporu společnosti Apple.

Pokud počítač spustíte z části pro obnovení systému, zobrazí se okno s několika nástroji. Zajímá nás „Disk Utility“. Pomůže obnovit spouštěcí jednotku v případě, že na ní nejsou žádné chyby.

Pokud byly chyby nalezeny a opraveny, restartujte Mac. Pokud problém přetrvává, stačí přeinstalovat systém.

Proč se iPhone nezapne, ale svítí pouze jablko??

Hlavním důvodem problému, pokud se iPhone rozsvítí, telefon se nezapne, je banální nedostatek energie smartphonu, protože baterie iPhone má velmi nízké procento nabití.Druhou nejčastější chybou, kdy se iPhone nezapne, rozsvítí se jablko a vypne se, je selhání softwaru iOS.

Stiskněte současně tlačítka Domů a Napájení na iPhonu a podržte je stisknutá po dobu 10 sekund. Poté uvolněte tlačítko napájení a podržte tlačítko Domů, dokud iTunes nezjistí, že je zařízení v režimu obnovení (přibližně 10 sekund).

Oprava iPhone pro opravu černé obrazovky iPhone

Pokud vám první metoda nepomůže opravit černou obrazovku iPhonu, můžete se pokusit opravit iPhone pomocí iTunes a opravit černou obrazovku iPhonu. Před obnovením iPhonu byste měli vědět, že touto akcí obnovíte tovární nastavení iPhonu a všechna data iPhonu budou vymazána. Pokud nechcete přijít o data, můžete si před opravou černé obrazovky iPhonu zálohovat iPhone obnovením. Chcete-li obnovit iPhone, postupujte podle následujících kroků.

iphone, zobrazí, černou, obrazovku

Krok 1. Stáhněte si do počítače nejnovější verzi iTunes a spusťte ji.

Krok 2. Připojte iPhone k počítači pomocí kabelu USB. iTunes zjistí váš iPhone a zobrazí v rozhraní.

V levém seznamu klikněte na „Souhrn“ a poté na „Obnovit iPhone„.

Krok 4. Po zobrazení vyskakovacích oken potvrďte akci stisknutím tlačítka „Obnovit“. iTunes poté vymažou váš iPhone a stáhnou nejnovější verzi softwaru iOS. Po dokončení se iPhone restartuje a můžete jej používat.

Způsobuje, že se iPhone zasekl na spouštěcí obrazovce

Než problém vyřešíme, rádi bychom vám ukázali důvody, které mohou způsobit zamrznutí iPhonu na úvodní obrazovce. To vám může pomoci zjistit, proč k problému dochází, a v budoucnu se mu vyhnout.

Nestabilní verze iOS

Při aktualizaci na novou verzi systému iOS spouštěcí obrazovka iPhonu většinou zamrzne. Problém může způsobit i používání zastaralé nebo beta verze systému iOS, jejíž platnost vypršela.

Nesprávné nastavení spouštění

Tento problém mohou způsobit také konflikty v nastavení spouštění systému. Kromě toho může k tomuto problému vést i resetování nebo obnovení zařízení.

Malware a viry.

Při výpadku počítače nás jako první napadne útok malwaru a viru. Stejně jako u počítače mohou útoky malwaru a virů změnit nastavení zařízení a způsobit tento problém a další chyby.

Jailbreaknutý iPhone

Jailbreaking iPhonu způsobí nestabilitu zařízení. To může také způsobit zamrznutí iPhonu na spouštěcí obrazovce.

Problém s hardwarem

Může to být vzácné, ale někdy může tento problém způsobit hardwarový problém v zařízení. V tomto stavu byste si měli pořídit nové zařízení.

Co dělat, pokud obrazovka s logem přetrvává a iPhone stále nefunguje

Pokud nepomohlo restartování zařízení, aktualizace firmwaru ani obnovení nastavení, může problém souviset s hardwarem. V takovém případě je nejlepší obrátit se na servisní středisko Apple.

Pokud obrazovka iPhonu náhle zmizí a zobrazí se logo, ale pak se nic neděje, musí být problém v softwaru. Příčiny obrazovky s logem:

| Denial of responsibility | Contacts |RSS