iPhonu chybí horní linie

Ikona geolokace na iPhonu je po aktualizaci na iOS 15 stále zapnutá

Po instalaci aktualizace iOS 15 se mobilní zařízení některých uživatelů chovají podivně. Čas od času se vyskytnou chyby, nestabilní funkce nebo nevysvětlitelné věci. Několik majitelů iPhonů si například všimlo, že po aktualizaci na iOS 15 je ikona geolokace na jejich iPhonu neustále zapnutá. Proč k tomu dochází: je to chyba nebo závada systému?? Pokud existuje způsob, jak tuto chybu opravit, jak odstranit ikonu geolokace v systému iOS 15, řekneme vám více níže.

Začněte nejjednodušším způsobem opravy chyby. restartováním iPhonu. Restartování zařízení někdy vyřeší většinu problémů a iPhone začne fungovat správně: Všechny závady a chyby zmizí.

Pokud restartování iPhonu problém nevyřeší, musíte se ujistit, že je v nastavení telefonu vše v pořádku. Někdy je služba určování polohy nastavena na nepřetržitý provoz, protože je to výchozí nastavení. A jejich vypnutí problém vyřeší. Chcete-li tuto možnost zaškrtnout, musíte provést následující kroky:

  • 1. Otevřete aplikaci Nastavení na iPhonu a přejděte do části Soukromí. Zde najdete řádek „Geolokační služby“.
  • 2. V části „Geolokační služby“ můžete nastavit, kdy bude zařízení zjišťovat vaši aktuální polohu pro každou aplikaci. nikdy, vždy nebo při použití aplikace. Upravte tato nastavení podle svých představ a zkontrolujte, zda ikona geolokace na iPhonu svítí neustále.

Pokud je po změně nastavení v sekci Soukromí ikona geolokace na iPhonu po aktualizaci na iOS 15 stále zapnutá, použijte univerzální nástroj Tenorshare ReiBoot. Nástroj řeší řadu problémů na platformě iOS vstupem do režimu obnovení a výstupem z něj.

Zakázání nápovědy Wi-Fi na iPhonu

O této funkci jsem předtím ani neslyšel. Při některých aktualizacích systému iOS je automaticky povolena v nastavení. Podstatou této funkce je, že iPhone automaticky začne používat mobilní internet (3G nebo 4G), i když je připojen k Wi-Fi. Pokud je síť, ke které jsme připojeni, špatná, pomalá nebo má slabý signál.

Přejděte do sekce Nastavení, do části Mobilní telefon. Je tam položka „Nápověda k Wi-Fi“. Deaktivujte ji.

Poté se vyplatí telefon restartovat.

Jak zakázat plovoucí adresní / vyhledávací řádek v Safari v iOS 15?

Přejděte do Nastavení → Safari a zaškrtněte políčko Jedna karta (místo pásu karet).

Klepněte na ikonu „aA“ na otevřené stránce Safari a v zobrazené kontextové nabídce vyberte možnost „Zobrazit horní adresní řádek“.

iphonu, chybí, horní

Ve výchozím nastavení má Safari v iOS 15 nový adresní řádek ve spodní části, který je pod obsahem stránky. K dispozici je také panel nástrojů s tlačítky. Uživatel však může v případě potřeby vrátit adresní řádek zpět nahoru.

Často kladené otázky týkající se chybějící ikony fotoaparátu iPhone

Proč z mého iPhonu zmizela ikona fotoaparátu??

Někdy se může stát, že aplikaci Fotoaparát zakážete nebo omezíte, což způsobí, že se ikona nezobrazí.

Kde je moje knihovna aplikací pro iPhone?

Klepněte na ikonu knihovny aplikací v doku a přejděte na stránku. Zde můžete spravovat a zobrazovat všechny aplikace v telefonu.

Jak obnovit skryté aplikace na iPhonu?

Pokud zjistíte, že z iPhonu zmizely aplikace, můžete z knihovny aplikací obnovit aplikace skryté na domovské obrazovce nebo naopak.

V tomto návodu se dozvíte, co můžete dělat, pokud na iPhonu není ikona fotoaparátu. Nejprve můžete vyzkoušet běžná řešení, jak vrátit ikonu fotoaparátu z knihovny aplikací obnovením rozložení domovské obrazovky v aplikaci Nastavení. Kromě toho může Aiseesoft iOS System Recovery snadno obnovit ikonu fotoaparátu na iPhonu. Další otázky? Napište prosím níže.

Hodnocení: 4.7 / 5 (založeno na 141 hlasech) Přihlaste se k odběru na adrese

Události kalendáře iPhone zmizely nebo chybí? Zde je 6 snadných řešení pro obnovení ztracených nebo smazaných událostí kalendáře z iPhonu 12/11 / XS / XR / X / 8/7 atd. Д., Běží na iOS 15/14/13/12/11.

V iPhonu chybí textové zprávy? Na této stránce zjistíte, jak vrátit chybějící textové zprávy nebo zprávy.

Zmizely kontakty z iPhonu? Tento článek vám poskytne účinné způsoby, jak obnovit chybějící kontakty nebo ikonu kontaktu na iPhonu.

Zanechte komentář a zapojte se do diskuse

Oprava systému iOS

Opravte systém iOS v různých situacích, jako je zaseknutí v režimu DFU, režimu obnovení, režimu sluchátek, loga Apple atd. Д. Žádná ztráta dat.

Proč kontakty na iPhonu mizí: Hlavní příklady a příčiny

Zmizení kontaktů po přeflashování, resetování nebo opravě iPhonu

Pokud se při následném zadání Apple ID do služby iCloud kontakty nenačtou, nebude možné je obnovit.

Proč se to stalo. Kontakty byly zadány ručně bez synchronizace s iCloudem. Pokud se nesynchronizujete s iCloudem, pak po přeflashování iPhonu přes obnovení nebo v případě pádu zařízení budou všechny kontakty nenávratně ztraceny.

Ztráta některých (nebo všech) kontaktů po přenosu Apple ID nebo iPhonu na třetí stranu

Proč se to stalo. Nezřídka se stává, že uživatel předá své Apple ID nebo iPhone novému majiteli, například příbuznému, aniž by se obtěžoval vytvořit nové Apple ID. Proč by 60letá matka nebo 8letá dcera potřebovala vlastní účet? Pak ale nový uživatel začne mazat nepotřebné kontakty a přidávat vlastní, iPhone „zachytí“ domácí Wi-Fi a synchronizuje úpravy do iCloudu, čímž provede změny na všech zařízeních spojených s tímto Apple ID.

VAROVÁNÍ. Nikdy neodstraňujte kontakty z aplikace Telefon v iPhonu, jakmile se přihlásíte k iCloudu.

Po akci s Gmailem nebo jinou službou chybí některé (nebo všechny) kontakty

Proč se to stalo. Dalším častým problémem je, když uživatel aktivuje synchronizaci seznamu kontaktů nejen se službou iCloud, ale také s jinými službami (obvykle Gmail). V tomto případě dochází k určitému zmatku. některé kontakty jsou uloženy v iCloudu, ale jiná část například v Gmailu, nebo se v Kontaktech na iPhonu objevuje mnoho duplicit.

Zkontrolujte duální synchronizaci v Nastavení → Kontakty → Účty.

V seznamu používaných účtů můžete vidět, že synchronizaci kontaktů používají dva nebo více účtů. Důrazně doporučujeme ponechat synchronizaci kontaktů pouze pro iCloud. Chcete-li zakázat nepotřebný účet, vyberte jej a nastavte přepínač vedle položky Kontakty do polohy Vypnuto.

V zobrazeném kontextovém menu vyberte možnost Odstranit z iPhonu, čímž z iPhonu odstraníte všechny kontakty synchronizované se zakázanou službou (zůstanou však ve službě a v případě potřeby je lze znovu načíst).

V tomto článku jsme se dozvěděli více o tom, jak přesunout kontakty ze služby Gmail do iPhonu.

Pokud dáváte přednost synchronizaci kontaktů prostřednictvím služby Gmail nebo jiné služby (nedoporučuje se), měli byste zaškrtnout políčko v Nastavení → Kontakty → Nastavení. výchozí položky.

Umístění stavových ikon

Tyto ikony se zobrazují na stavovém řádku iPhonu. Modely s Face ID mají ikony vpravo a vlevo od výřezu na obrazovce.

Pokud je nevidíte, možná budete muset přejít z pravého horního rohu obrazovky dolů do Ovládacích panelů.

U modelů s Touch ID jsou ikony na horním řádku.

Oprava hardwarového problému, kvůli kterému nefungovala dotyková obrazovka iPhonu 13

Dotyková obrazovka iPhone 13 nefunguje, včetně horního rohu obrazovky iPhone, který nereaguje na dotyk. Také klepnutí na probuzení obrazovky nereaguje. Společnost Apple oficiálně uvedla, že všechny problémy vyřeší brzkým vydáním nové aktualizace. U některých modelů jsou však tyto problémy způsobeny selháním hardwaru. Zde jsou uvedeny způsoby řešení problémů s obrazovkou iPhone 13:

Čištění obrazovky iPhonu

Nejprve se ujistěte, že je obrazovka iPhonu zbavená prachu a nečistot. Vzhledem k tomu, že na obrazovce iPhonu může být voda, prach nebo mastnota. To může způsobit problémy s dotykovou obrazovkou při nabíjení iPhonu. Stačí tedy:

Pak zkontrolujte, zda dotykový displej funguje.

Používání oficiální nabíječky Apple

Nabíječka je hlavním faktorem ovlivňujícím výkon iPhonu. Společnost Apple bohužel k telefonu nedodává napájecí zdroj. Pokud používáte adaptér z předchozího iPhonu, abyste se vyhnuli problému s nefunkčností dotykového displeje během nabíjení, měli byste:

Použijte kompatibilní napájecí zdroj pro iPhone, protože podporuje rychlé nabíjení.

3.Odstranění externího chrániče obrazovky

Někdy může externí ochranný kryt obrazovky způsobit problémy s obrazovkou po nabíjení. To může být způsobeno špatnou kvalitou konstrukce a problémy s ochranným krytem obrazovky. Mohlo by dojít k poškození displeje. Některá pouzdra nejsou s iPhonem kompatibilní a měli byste si je koupit u renomovaného prodejce.

iphonu, chybí, horní

Ujistěte se, že nedošlo k žádnému fyzickému poškození

Ujistěte se, že váš iPhone 13 není fyzicky poškozen. Protože malé praskliny mohou ovlivnit citlivost obrazovky a způsobit její nefunkčnost.

Jak povolit přístup do zasedací místnosti ze zamčené obrazovky

Nyní zařízení zamkněte a zkontrolujte, zda se ovládací panel otevře přejetím zamčené obrazovky od spodního okraje směrem nahoru.

Na všech modelech iPadu a iPhonu (kromě iPhonu X) se ovládací bod otevře přejetím prstem od spodního okraje obrazovky nahoru. Na iPhonu X musíte přejet prstem po obrazovce dolů na pravou stranu výřezu.

Není jasné, proč je v některých zařízeních ve výchozím nastavení vypnutá. Může jít o nějakou chybu, nebo uživatelé tuto možnost omylem vypnou a zapomenou na ni.

iphonu, chybí, horní

Skvělou funkcí jsou ovládací prvky s rychlým přístupem k různým nastavením, funkcím atd.п. Doporučujeme, abyste si v něm sami nastavili ikony pro maximální pohodlí.

Jak povolit přístup k ovládacímu bodu ze zamčené obrazovky

Nyní zařízení zamkněte a zkontrolujte, zda se ovládací bod otevře přejetím od spodního okraje obrazovky směrem nahoru.

Na všech iPadech a iPhonech (kromě iPhonu X) se ovládací bod otevře přejetím prstem od spodního okraje obrazovky nahoru. Na iPhonu X musíte přejet prstem po obrazovce dolů na pravou stranu výřezu.

Není jasné, proč je v některých zařízeních ve výchozím nastavení vypnutá. Možná je to nějaká chyba, nebo uživatelé tuto možnost omylem vypnou a zapomenou na ni.

Skvělou funkcí jsou ovládací prvky s rychlým přístupem k různým nastavením, funkcím atd.п. Pro maximální pohodlí se doporučuje nastavit si ikony sami.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS