IR extender kabel Samsung pro jaký účel

Co je IR ven na Samsung TV?

Infračervený adaptér IR Extender / IR Blaster je určen pro dálkové ovládání kabelových televizních přijímačů, přehrávačů Blu-ray, domácí kina a dalších externích zařízení třetích stran připojených k televizoru s dálkovým ovládáním z televizoru.

Podívejme se, jaké konektory existují pro připojení televizoru k jinému zařízení a jak se liší.

 • Anténní vstup (RF). Slouží k připojení antény k televizoru. …
 • Kompozitní, A/V vstup (tulipány). …
 • S video. …
 • Komponentní vstup. …
 • VGA. …
 • SCART. …
 • Koaxiální digitální video vstup. …
 • HDMI a DVI.

Záruka na infračervený prodlužovací kabel Samsung

Po nákupu u nás máte záruku, že svůj nákup obdržíte tak, jak je znázorněno na obrázku, a v co nejkratším čase! Organizujeme dodávky po celém Rusku a SNS (dodávky do Běloruska, Ukrajiny, Kazachstánu atd.).d.). Můžete také použít náš katalog k vyhledání dalších produktů (více než 300 milionů produktů z celého světa). které Vám můžeme také objednat. Nabízíme super-cenu za infračervené kabely společnosti Samsung Extender a získáte také možnost využít našich rozšířených programů kupujícího a doprava zdarma. ) ve společnosti LLC SO „Verna“.

Neuvěřitelně rychle a snadno doručit z Indie objednávku (kapky DR RECKEWEG CINERARIA MARITIMA EYE DROPS Bez alkoholu 10 ml.), jsem stále ohromen! Děkuji mnohokrát! Autor Alexandra Vasilievna. Datum 2019-07-05. Místo: Moskva, Rusko

Kromě různých audio-video zařízení mohou být infračervenými (IR) dálkovými ovladači vybaveny jakékoli systémy v bytě: klimatizace nebo přívodní a výfukové systémy, ovládání záclon nebo žaluzií, všechny druhy prvků souvisejících s „chytrou domácností“, atd.d.

extender, kabel, samsung, jaký

Poměrně často, zejména ve velkých bytech nebo domech, je nutné ovládat to či ono zařízení nebo elektrické spotřebiče z několika různých místností najednou, z jiné místnosti nebo je jednoduše schovat za dveře ve skříni.

Ale jak ji implementovat, protože pro práci IR ovládacího panelu je nutné, aby přijímač umístěn v elektrickém spotřebiči a infračerveném vysílači. dálkového ovládání, byly v přímé linii vzájemné viditelnosti nebo nebyly příliš daleko, aby mohl dosáhnout odražený signál.

Cestou z této situace je použití IR opakovače, tzv. IR vzdálené rozšíření.

V současné době je v prodeji dostatečné množství modelů IR extenderů od různých výrobců, z nichž drtivá většina je vyrobena v Číně. Všechny se liší jak navenek, tak v základních vlastnostech a funkčnosti. Podívejme se na fungování IR extenderu na příkladu docela úspěšného, ​​dle mého názoru, QED repeater modelu. Roomlink rl-sp3 (roomlink).

Roomlink. toto není jen IR extender, je to multifunkční komplex, který vám umožní vyřešit téměř jakýkoli problém související se zvýšením nebo přenosem oblasti pokrytí jakéhokoli infračerveného dálkového ovládání. Hlavním rysem tohoto IR extenderu je přítomnost přijímače infračerveného signálu v sadě. Snímač vyrobený ve formě elektrických zařízení, jinými slovy, podobný spínači nebo zásuvce, která je instalována ve standardu.

Co je IR Out Xbox One?

K zobrazení obrazu na TV nebo monitoru je nutný HDMI OUT, k odhalení televizních funkcí Xbox One S je nutný HDMI IN. Ke konzoli můžete připojit externí zařízení, ovládat je a sledovat televizní programy. IR OUT je vyžadován pro připojení externích zdrojů infračerveného signálu.

Barevný video obraz je tvořen ze tří primárních barev RGB, tj. signálů červené R, zelené G a modré B, na základě informace o barvě a jasu každého pixelu video obrazu.

Proč potřebujete IR blaster Samsung?

Bluetooth IR blaster. Toto zařízení vám umožňuje přímo ovládat váš televizor Samsung, přehrávače Blu-ray a DVD bez dálkového ovládání Cílem je používat k ovládání externích zařízení hlasové příkazy a gesta spolu s dotykovým dálkovým ovládáním.

Princip provozu IR Extender je poměrně jednoduchý. signál z dálkového ovládání spadá do přijímače IR signálu, po kterém je dodáván vodiči do centrální jednotky centrální místnosti, kde je zpracovávána a je dále odeslána vysílač (emitor) IR signálu do požadovaného zařízení.

Jak připojit reproduktory k Xbox One?

Pro připojení set-top boxu jsou vhodné verze se dvěma rozhraními s označením „HDMI IN“, „HDMI OUT“. V tomto případě máme průchozí způsob připojení: kabel HDMI z konzole se připojí ke konektoru HDMI (označení IN) zvukové lišty. HDMI kabel z televizoru zapojíme do HDMI konektoru soundbaru s označením OUT.

Chcete-li používat hlasové ovládání, musíte na svém smartphonu Android nebo iPhonu spustit Google Assistant. Dostupné příkazy: Hrajte [název hry] na Xboxu (spusťte hru) Zapněte Xbox (zapněte Xbox)

Jak funguje IR fotodioda?

V normálním stavu neprotéká PIN fotodiodou žádný proud, protože je v obvodu zařazena v opačném směru (v tzv. zpětném předpětí). Tento proud je následně přeměněn na napětí a přiváděn do regulovaného zesilovače. Dále je signál z nastavitelného zesilovače přiváděn do pásmové propusti.

Pokud uvolníte tlačítko dálkového ovládání, pak na displeji hodnotu napětí obnovit na 5 voltů. Jak vidíte, přijímač infračerveného signálu správně reaguje na signál z dálkového ovladače. Takže IR modul je v pořádku. Podobně můžete zkontrolovat další přijímače infračerveného signálu v modulárním provedení.

Přehrávání multimediálního obsahu

V povrchním testu přehrávání multimediálního obsahu jsme se omezili na řadu souborů spouštěných z externího 2,5palcového pevného disku připojeného k televizoru přes USB 2.0. V návodu k TV je dostatečně podrobně popsáno, co a z čeho má hrát. S vydáním nových aktualizací softwaru televizoru se samozřejmě může vše změnit a s největší pravděpodobností k lepšímu.

Potvrzili jsme možnost televizoru zobrazit rastrové grafické soubory v formátech JPEG, PNG, BMP a MPO (stereoskopický obrazový formát), včetně ve formě prezentace s přechodovými efekty a pod vybraným hudbou na pozadí. „Bunny“ na obrázku níže je kurzor dálkového ovládání.

V případě zvukových souborů je podporováno mnoho společných a ne příliš formátů.

Podobná situace se také rozvíjí pro video soubory. podpora velkého počtu nejrůznějších kontejnerů a kodeků, několik zvukových stop, externích a vestavěných titulků. Opravdu, většina souborů testovaných USA, včetně válců pro rozlišení UHD s proudem asi 60 Mbps, byla reprodukována. Zvukové stopy přepínaly, ruské titulky byly zobrazeny normálně.

Pravda, maximální podpořená snímková frekvence pro naše zkušební válce pro stanovení jednotných rámů rámců pro 720p a 1080p byl 50 rámců / s a ​​pro 4K (2160P). 25 rámec. Také několik testovacích souborů, bez problémů reprodukovatelných, například na ohromující většině moderních mobilních zařízení, televizor nemohl ztratit, omezit optimistickou poznámku, že „vybraný soubor není aktuálně podporován“. Do střídání rámů mimochodem nejsou žádné stížnosti, protože soubory od 24, 25, 30 a 50 snímků se hrají dokonale, bez jediného rámečku a rovnající se délce snímků, to znamená TV Nastavuje výstupní frekvenci pod kmitočtovou frekvencí ve videosoulu a „není rozptýlený“ pro něco cizí. Zjištěné nevýhody zahrnují obraz video souborů v rozsahu rozšířeného jasu. Vzhledem k tomu, že většina videa je zakódována ve standardním rozsahu 16-235, obraz těchto souborů bude mít nízký kontrast, vzhledem k tomu, že černá barva bude zobrazena jako tmavě šedá, a bílá. mírně šedavě. Doufáme, že to bude opraveno v následujících aktualizacích.

Princip fungování IR prodloužení

Princip provozu IR Extender je poměrně jednoduchý. Signál z dálkového ovladače vstupuje do přijímače IR signálu, po kterém je drát dodáván do centrální jednotky Centrální místnosti, kde je zpracováván a je odesílán dále přes vysílač (emitor) IR signálu do požadovaného zařízení. Samotný emitor je upevněn před oknem, kterými zařízení komunikuje s dálkovým ovládáním, respektive, ROOMLINK ROOMLINK získává přijatý signál přímo do něj. Níže je uveden režim provozu operace AR Extender Roomlink, kde je jasně ukázán principem jeho práce.

Zcela čtyři vysílač (IR vysílač) a pouze jeden senzor (IR přijímač), ale je možné připojit čtyři snímače signálu IR signálu do středové jednotky, což je počet konektorů na skříni, další senzory jsou koupil zároveň. samostatně.

Kromě toho, pokud potřebujete připojit více než čtyři IR senzory, mohou být připojeny postupně jeden k druhému, pro toto v každém přijímači jsou v každém přijímači připojeny svorky v (vstup, je zde připojen další IR senzor) a ven (výstup, výstup, Dráty běžící od centrálního bloku jsou zde spojeny. ROOMLINK).

Připojení Diagram IR senzor, může být paralelní a sekvenční, a je také možné kombinovat oba typy připojení:

Aby se signál z dálkového ovladače dostal k požadovanému zařízení, slouží IR zářiče, které lze namontovat přímo naproti „oknu“ IR čidla požadovaných zařízení, vše co k tomu potřebujete je součástí sady. Centrální jednotka Roomlink má dva konektory pro připojení emitorů, pro standardní 3,5mm jack konektor.

Velké množství moderních audio-video zařízení má navíc speciální konektory pro připojení externího IR přijímače nebo příjem signálu pro přenos do jiných zařízení. To se provádí pouze v případech, kdy zařízení není v dosahu dálkového ovladače nebo jsou součásti jednoho systému oddělené nebo skryté. V tomto případě stačí místo IR zářiče pro správnou funkci propojit jednotku Roomlink s požadovaným zařízením vodičem s 3,5mm jack konektory na obou stranách, což je velmi výhodné, protože.na. všechny vodiče jsou skryté ze zadní strany.

Jak můžete vidět, IR rozšíření může mít poměrně univerzální a velmi uživatelsky příjemný vynález, který umožňuje ovládat techniku ​​z dálkového ovládání, i když se nachází mimo zónu jeho přímé akce. IR extender je zároveň kompatibilní s téměř všemi možnými zařízeními s infračerveným dálkovým ovládáním a disponuje pohodlnou sofistikovanou technologií připojení.

V každodenním životě existuje několik situací, ve kterých je použití IR extenderu prostě nezbytné: když jsou televize, audio, video a jakákoli další zařízení nucena být skryta nebo odstraněna z dosahu dálkového ovládání, umístěné v jiné místnosti nebo ve velké vzdálenosti od místa, odkud je vhodné je spravovat.

Charakteristickým rysem IR extenderu Roomlink je, že veškerá komunikace pro něj musí být položena a připravena již ve fázi opravy, protože senzor IR senzoru je zabudován a instalován do standardní zásuvky.

Všechny vaše dotazy týkající se provozu IR extenderu nebo zkušeností s jeho implementací na jiných komponentách, nezapomeňte popsat v komentářích k článku!

Představujeme recenzi televize rozhodně, což způsobuje velmi velký zájem, a to jak z hlediska fyzikálních vlastností. velikost, rozlišení a geometrie obrazovky, a z hlediska sady funkcí inherentních v moderních „inteligentních“ televizích. Zdaleka ne všechny dovednosti a schopnosti tohoto pokročilého zařízení však byly podrobeny našemu testování, ani jsme se nesnažili něco zahrnout. výrobce do něj implementoval příliš mnoho. Ve výsledku tento článek prezentuje především výsledky testování televizoru jako zobrazovacího zařízení.

Charakteristika pasu, rozsah dodávky a cena

 • Podpora režimu stereoskopického zobrazení ve spojení s brýlemi s aktivní závěrkou
 • Vkládání doplnění Motion Plus
 • Smart Hub (webový prohlížeč, síťové služby, stahování a spouštění aplikací, přehrávání audio, video a obrázkových souborů)
 • Podpora Samsung Link, Smart View 2.0 a DLNA, Screen Mirroring a Wi-Fi Direct
 • Vestavěná videokamera
 • Ovládání hlasem a gesty, přihlášení k účtu Samsung s rozpoznáním obličeje
 • Bluetooth / IR dálkové ovládání Samsung Smart Control: gyroskopický senzor, touchpad, mikrofon, NFC
 • Podpora USB/Bluetooth klávesnice a myši, Bluetooth sluchátka
 • Multi-Link Screen a PIP režim více oken
 • Nahrávání digitálních kanálů na externí USB disk, fotbalový režim, časový posun (Timeshift, až 90 minut)
 • Plánované sledování, časovače spánku/zapnutí/vypnutí, automatický pohotovostní režim a automatické vypnutí, prevence vypálení obrazovky
 • Eco režim a nastavení jasu podle úrovně osvětlení
 • Herní mód
 • teletext
 • Integrovaný e-Manuál
 • Hlasové pokyny pro osoby se zrakovým postižením
 • Podpora prostřednictvím vzdálené správy
 • Ovládání externích zařízení přes IR
 • Montážní otvory M8 VESA 400×400mm
 • a t. d.
 • televizor
 • Sada stojanu (základna, stojan, šrouby)
 • One Connect modul a One Connect kabel (2,9 m)
 • Sada 3D brýlí (SSG-5100GB) x 4.
 • Dálkové ovládání Smart Control a dvě AA baterie k němu
 • sada adaptéru
 • Napájecí kabel
 • Dálkový IR vysílač
 • Hadřík z mikrovlákna
 • Adaptér pro montáž na stěnu, 4 ks.
 • Uživatelská příručka

Princip činnosti IR extenderu

Princip činnosti IR extenderu je poměrně jednoduchý. signál z dálkového ovladače vstupuje do přijímače IR signálu, načež je po drátě dodán do centrální jednotky Roomlink, kde je zpracován a odeslán dále přes vysílač (emitor) IR signálu do požadovaného zařízení. Samotný vysílač IR signálu je upevněn naproti oknu, přes které zařízení komunikuje se svým dálkovým ovládáním, respektive Roomlink přenáší přijímaný signál přímo do něj. Níže je schéma fungování Roomlink IR extenderu, které názorně ukazuje princip jeho fungování.

Zcela čtyři vysílač (IR vysílač) a pouze jeden senzor (IR přijímač), ale je možné připojit čtyři snímače signálu IR signálu do středové jednotky, což je počet konektorů na skříni, další senzory jsou koupil zároveň. samostatně.

Kromě toho, pokud potřebujete připojit více než čtyři IR senzory, lze je zapojit do série, k tomu má každý přijímač svorky in (vstup, sem je připojen další IR senzor) a out (výstup, vodiče přicházející z centrální jednotka je připojena zde roomlink).

Schéma zapojení IR senzoru může být buď paralelní nebo sériové a je také možné oba typy zapojení kombinovat:

Aby se signál z dálkového ovladače dostal k požadovanému zařízení, slouží IR zářiče, které lze namontovat přímo naproti „oknu“ IR čidla požadovaných zařízení, vše co k tomu potřebujete je součástí sady. Centrální jednotka Roomlink má dva konektory pro připojení emitorů, pro standardní 3,5mm jack konektor.

Kromě toho má velké množství moderních audio-video techniky speciální konektory pro připojení vzdáleného přijímače přijímače nebo přijímače signálu pro vysílání jiných zařízení. To se provádí pouze v případech, kdy zařízení není v dosahu dálkového ovladače nebo jsou součásti jednoho systému oddělené nebo skryté. V tomto případě stačí místo IR zářiče pro správnou funkci propojit jednotku Roomlink s požadovaným zařízením vodičem s 3,5mm jack konektory na obou stranách, což je velmi výhodné, protože.na. všechny vodiče jsou skryté ze zadní strany.

Jak můžete vidět, IR extender je poměrně všestranný a velmi pohodlný vynález, který umožňuje ovládat zařízení z dálkového ovladače, i když se nachází mimo zónu jeho přímého působení. IR extender je zároveň kompatibilní s téměř všemi možnými zařízeními s infračerveným dálkovým ovládáním a disponuje pohodlnou sofistikovanou technologií připojení.

V každodenním životě existuje poměrně několik situací, ve kterých je použití agenta AR prodlužovacího agenta jednoduše nutné: když jsou televize, audio-, video a všechna jiná zařízení nucena být skryta nebo uložena mimo činnost konzoly, jsou v jiné místnosti nebo silně odstraněné z místa, odkud jsou vhodné spravovat.

Funkce IR Extender Roomlink je, že veškerá komunikace pro to musí být položena a připravena na fázi opravy, protože senzor snímače snímače je vestavěný a je instalován ve standardním měniči.

Všechny vaše dotazy týkající se práce IR prodloužení nebo zkušenosti jeho realizace na jiných komponentách, nezapomeňte popsat v připomínkách k článku!

Představujeme recenzi televize rozhodně, což způsobuje velmi velký zájem, a to jak z hlediska fyzikálních vlastností. velikost, rozlišení a geometrie obrazovky, a z hlediska sady funkcí inherentních v moderních „inteligentních“ televizích. Nicméně, ne všechny dovednosti a dovednosti tohoto pokročilého zařízení byly vystaveny našim testování, něco, co jsme prostě nepokoušeli zahrnout. příliš mnoho implementovalo výrobce. Výsledkem je, že tento článek uvádí především výsledky TV testování jako zobrazovací zařízení.

Charakteristika, balíček a cena

 • Podporujte stereoskopický režim zobrazení spolu s brýlemi Active Gate
 • Vložení mezilehlých rámů pohybu plus
 • Smart Hub (webový prohlížeč, síťové služby, stahování a spuštění aplikace, přehrávání zvukových, video a grafických souborů)
 • Podpora odkazu Samsung, Smart Pohled 2.0 a DLNA, zrcadlení obrazovky a Wi-Fi Direct
 • Vestavěná videokamera
 • Pomoc hlasem a gest, přihlaste se k účtu Samsung pomocí funkcí rozpoznávání obličeje
 • Bluetooth / IR dálkové ovládání Samsung Smart Control: gyroskopický senzor, touchpad, mikrofon, NFC
 • Podpora USB / Bluetooth klávesnice a myš, sluchátka Bluetooth
 • Multifunkční obrazovka a režim PIP Mode
 • Nahrávání digitálních kanálů k externí jednotce USB, fotbalový režim, časový posun (timeshift, až 90 minut)
 • Podívejte se do plánu, časovače spánku / zapnout / vypnout, automatický přechod do pohotovostního režimu a autotrunktura, prevence vypalování obrazovky
 • Eco režim a nastavení jasu podle úrovně osvětlení
 • Herní mód
 • teletext
 • Integrovaný e-Manuál
 • Hlasové pokyny pro osoby se zrakovým postižením
 • Podpora prostřednictvím vzdálené správy
 • Ovládání externích zařízení přes IR
 • Montážní otvory M8 VESA 400×400mm
 • a t. d.
 • televizor
 • Sada stojanu (základna, stojan, šrouby)
 • One Connect modul a One Connect kabel (2,9 m)
 • Sada 3D brýlí (SSG-5100GB) x 4.
 • Dálkové ovládání Smart Control a dvě AA baterie k němu
 • sada adaptéru
 • Napájecí kabel
 • Dálkový IR vysílač
 • Hadřík z mikrovlákna
 • Adaptér pro montáž na stěnu, 4 ks.
 • Uživatelská příručka
| Denial of responsibility | Contacts |RSS