Jak dát melodii pro oznámení Samsung

Jak změnit zvuk oznámení Android pro různé aplikace

Ve výchozím nastavení přicházejí oznámení z různých aplikací pro Android se stejným zvukem vybraným ve výchozím nastavení. Výjimkou jsou vzácné aplikace, kde vývojáři vytvořili svůj vlastní zvuk oznámení. To není vždy výhodné a schopnost identifikovat weiber je již podle zvuku, Instagramu, pošty nebo SMS, může být užitečná.

Tyto pokyny jsou podrobně o tom, jak nakonfigurovat různé zvuky oznámení pro různé aplikace pro Android: nejprve na nových verzích (8 Oreo a 9 Pie a Android 10), kde je tato funkce přítomna v systému, poté na Android 6 a 7, kde, kde je Android 6 a 7, kde, kde je Android 6 a 7, kde Podle výchozí hodnoty takové funkce není poskytnuta. Může to být také užitečné: jak změnit nebo dát vyzvánění na Android.

Poznámka: Zvuk pro všechna oznámení lze změnit na nastavení. Zvuk. Oznámení Melodie, Nastavení. zvuky a vibrace. oznámení nebo v podobných bodech (v závislosti na konkrétním telefonu, ale všude přibližně přibližně). Chcete.li do seznamu přidat vlastní zvuky oznámení, stačí zkopírovat melodie do složky oznámení ve vnitřní paměti smartphonu.

Jak změnit zvuky oznámení na Samsung Galaxy S20 Fe?

Ve skutečnosti si můžete vybrat melodii oznámení na smartphonu Android. Chcete.li tento zvuk změnit, stačí provést následující akce:

 • Přejděte na nastavení Samsung Galaxy S20 Fe
 • Vyberte zvuky a vibrace
 • Poté vyberte oznámení o melodii nebo zvuky oznámení.
 • Můžete tedy zobrazit seznam zvuků pro oznámení a poslouchat je, aby si vybrali ten, který se vám líbí.
 • Chcete.li potvrdit, vyberte vybraný zvuk, poté se vraťte do nabídky nebo vyberte OK.

Nyní můžete slyšet novou melodii hovoru při obdržení nového oznámení.

Jak nainstalovat vyzvánění na Android nebo provést stažené melodie hovoru lze vybrat

Pokud si stáhnete někam na internetu nebo předáte volání do telefonu z počítače z počítače, pak je pravděpodobné, že jej neuvidíte při výběru dostupných vyzváněcích tónů, protože proto by to mělo být umístěno v určité složce (a také být také Ve formátu MP3 nebo WAV některé smartphony podporují jiné formáty). To lze opravit následovně:

 • Nejjednodušší možností je kliknout na položku Plus nebo „Přidat rington“ při výběru melodie volání a zadat soubor, který musí být přidán do seznamu vyzvánění. Pokud taková položka neexistuje, přejděte na další krok.
 • Otevřete libovolný správce souborů ve vašem telefonu Android, například v aplikaci „soubory“ nastavených v Samsungu nebo jiných. nejlepší správci souborů Android. Uvedené akce lze také provést z počítače připojením telefonu k přenosu souborů.
 • Najděte svůj soubor Rington a zkopírujte jej do složky vyzváněcího tónu ve vnitřní paměti telefonu (v zásadě je to možné na paměťové kartě, ale doporučuji to jen interní paměť). Při absenci takové složky ji vytvořte.
 • Poté si můžete snadno vybrat vyzvánění v melodickém nastavení hovoru, jak bylo uvedeno v první části instrukce.
 • Někteří správci souborů vám umožňují nainstalovat stažený zvukový soubor jako melodii volání prostřednictvím nabídky s dlouhým kliknutím pro tento soubor.

Dalším řešením je použití aplikací třetích stran pro stahování a instalaci vyzvánění na Android, jednou z nejpopulárnějších takových aplikací je Zedge, které je k dispozici zdarma na trhu Play.

Vše, co je třeba udělat, je najít ten pravý vyzvánění nebo zvuk oznámení, poslouchejte jej a nainstalujte jej jako požadovanou melodii: vše, co aplikace potřebuje, to udělá samostatně.

Třetí způsob, jak vložit svou melodii SMS na telefonu Samsung Galaxy

Logic naznačuje, že v hlavní nabídce v části Nastavení zvuku by měla existovat položka pro změnu melodie SMS, ale to není v Samsung (v některých jiných).

Většina smartphonů Android má pouze nastavení melodií hovoru a budík a kalendář.

Může se stát, že jste obdrželi oznámení, ale bez vytažení telefonu z kapsy nezjistíte, zda se jedná o SMS nebo jiné oznámení (například pošta nebo ze hry).

Jak se říká. nejtemnější místo je pod lucernou. Kde hledáme možnosti zvukového upozornění pro SMS?

Pokud se ve vašem Samsungu v nastavení SMS Melodies zobrazí pouze vestavěné zvuky, pak je nejjednodušší dát si vlastní instalací rozšířené aplikace prstenů z trhu s hracími (můžete to udělat jinak, ale rychlejší a snadnější).

Poté v nainstalovaném programu klikněte na (dole). „Nastavení zvuku“ / Zvuky oznámení / oznámení „Zpráva“.

Zpravidla budete vyzváni k otevření této části. vyberte aplikaci, v našem případě to bude. prsteny rozšířené.

Nyní v programu vložíme zaškrtnutí naproti řádku „Aktuální vyzvánění“ a klikneme na poslední položku „Media Rington“

Nyní otevřete všechny melodie v telefonu. Dejte ptáka, potvrďte „ok“ a gratuluji vám. Právě jste úspěšně změnili melodii SMS na telefonu Samsung.

Nyní už nemusíte trávit čas, když potřebujete znovu změnit zvuk SMS. Zkopírujte odpovídající zvukové soubory, které by se měly později objevit při volání volání. Úspěch.

melodii, oznámení, samsung

8 komentářů k „3 osvědčeným způsobům, jak změnit melodii SMS na telefonu Samsung Galaxy“

Pouze tento článek pomohl. DĚKUJI MNOHOKRÁT. Samsung Galaxy M 11 jediný způsob, jak se změní SMS.

Dostanu tě Shane Yaroslav! A osa není pre.Maga. Můžeš to vidět. Osa je úžasná, jsem hotiv. Po stážení hřebenů úsměvu, zvukem je masky show na divokých scénách baa aan edit oh tobto zvuk, takže i viri. Takže osa, na vid.dodatkiv vin, byla radikálně představena, teď vidím Kezae, Yaksuvdamlennya je příloha, soubor novinky je novinka nitibora abedo v galerii a osa ne na Sms zavěsit s kamarádem. Smartphone Xiaomi Poco X3 GT. Jdu po zprávě, vidím hladovou úder, vidím příchozí zprávy Potim zvuk, který chci přijmout stahování, Ale Vin není vkládat Trebu, ale dát nádech bez zvuku. Nasadil jsem kněze, pivo. Chcete.li se potkat bez zvuku, pivo na tsom systémovém jaku ze systému ve mně a systémový telefonní pramen, takže existuje il il il іnshi systémy mluvy, ale třetí část ozbrojených států nechtěla. Přiznávám a pověsit bez zvuku. Systémy Tilki, které mají být uvedeny, a na Ilnshi Nasydomalen ts DODATKIV VIN je radikálně uvedeno. Mám pam’yatu qo na můj Samsung A51 ukázal, dotkli se očí mého zvuku. No, SMS přišel do Skilki Pam’yatya, já, můžete to udělat bez problémů. Yakshcho můžete nasměrovat kanál válcovaného kanálu na SMS na SMS na mé vlajkové lodi Xiaomi Poco X3 GT.

Ahh všechno je všechno Rosi. Treba Bulo prostřednictvím poskytovatele Vibrati. Blin a já vám zde píšeme točením. Od, já.

Jak změnit zvuk SMS pro Samsung A50 nebo Samsung A51 na vaši melodii

Chcete.li to provést, přejděte do nastavení. Existuje „zvuk a vibrace“ a v něm je zvuk oznámení. Můžete se zastavit tam a zpět projít veškeré vestavěné.

Pouze melodie tam nenajdou pouze tóny, které jsou již nudné pro všechny, a použití jakéhokoli hudebního souboru jako SMS hudby na vaší Galaxy A50 nebo A51 není tak obtížné, jak si myslíte.

Nemusíte stahovat speciální aplikace nebo nástroje, které musíte mít v telefonu pouze hudební soubor MP3.

Pokud již máte paměťovou kartu, ale s největší pravděpodobností je určitě již kliknutím otevřete složku Samsung.

Pak aplikace „Moje soubory“. Otevřete složku „paměťové karty“ (nebo jiné místo) a najděte hudební soubor, který chcete použít.

Stiskněte a podržte soubor, dokud se neobjeví různé parametry. Ve spodní části této nabídky klikněte na „Kopírovat“ nebo „Přenos“. Poté vyberte paměť telefonu, vyhledejte katalog oznámení.

Přesuňte jej tam nebo zkopírujte. Nyní je vaše melodie připravena nainstalovat SMS jako vyzvánění.

Otevřete „Nastavení“, poté „Zvuky a VIB“., Zároveň věnujte pozornost kartě SIM. můžete změnit melodii na dva najednou. jeden vyzvánění pro 2 SIM karty.

Přejděte na „Zvuky oznámení“. Vyberte svůj hudební soubor a voila! Nyní je ve výchozím nastavení automaticky nastaveno jako zvukové oznámení.

Na Samsung A50 a Samsung A51 se všechno děje podle jednoho schématu, a to i přes skutečnost, že první používá Android 9 a druhý Android 10.

Aplikace jako. Gmail nebo WhatsApp mají také své vlastní upozornění, ale můžete je snadno změnit, pokud chcete.

Postup se může lišit v závislosti na každé aplikaci, ačkoli. Ukážeme vám příklad s WhatsApp:

Jak vidíte, neměli byste se omezovat standardními zvuky nebo oznámeními Melodies, můžete také vytvořit a používat své vlastní.

Vše, co musíte udělat, je umístit potřebné zvukové soubory na správné místo a budou vybrány jako zprávy SMS. Úspěch.

Jak stáhnout melodii na Samsung?

Chcete.li stáhnout melodii z internetu, nejprve musíte jít na jeden ze specializovaných webů, například Ringon.Pro, vyberte skladbu, která se vám líbí, a stáhněte si ji do paměti smartphonu.

Poté můžete použít výše uvedené pokyny a přidat melodii jako hlavní, ale pokud chcete, aby byly načtené melodie na stejném seznamu spolu se standardními, musíte provést řadu akcí.

Otevřete aplikaci „moje soubory“ nebo jakýkoli jiný správce souborů ve složce „My Files \ Device \ Download“, vyhledejte načtený soubor a zvýrazněte ji dlouhým stisknutím.

V pravém horním rohu obrazovky klikněte na Troete a vyberte položku „Kopírovat“ (nebo „Přenést“, pokud chcete, aby soubor odstranil ze složky „načítání“, ale zůstává tam, kde ji přenesete).

Jdeme do „paměti zařízení“ a vybereme „vyzváněcí tóny“ (pro instalaci jako melodie volání) nebo do složky „oznámení“ (pro instalaci oznámení jako melodie).

Klikněte na tlačítko „Ready“ a počkejte na dokončení kopírování (nebo přenosu) souboru do zadané složky.

Jak změnit zvuk melodie SMS na Samsung

Chcete.li vytvořit svou melodii na Samsung A12, M21, M31, A32, A31, A11, A10, A40 Nejprve si ji stáhněte.

Pak přejděte na „Moje soubory“. Kdo neví, jak jít do nabídky aplikace (vytáhněte obrazovku zdola nahoru a ovlivní složky Samsung).

Nahoře bude existovat kategorie „načítání“. Je tam, že vaše stažená melodie by měla být. Pokud je na jiném místě, pak tam jděte.

V každém, co se musíte dotknout a trochu držet prst, aby se nabídka objevila níže. Pokud se objevíte, vyberte první bod „pohyb“.

Dále můžete vrátit „zpět“ nebo jiným způsobem vybrat „Paměť zařízení“. Tam najděte složku oznámení tam.

Jdi tam. Níže bude řádek „Move zde“. Klikněte na to.

Nyní přejděte na nastavení a klikněte na „Zvuk a vibrace“ a poté „Zvuková oznámení“.

Nyní se vaše melodie zobrazí v horní části této karty. Najděte to a dejte to naproti „ptákovi“.

Nyní se všemi SMS, které přijdou, uslyšíte přesně to, co jste sami nainstalovali.

Stejně tak můžete přidat další melodii a navíc existuje také spousta dalších parametrů a triků, ale o nich již v jiném záznamu.

Jak dát hudbu na hovor na Samsung?

Chcete.li nainstalovat určitou melodii, musíte nejprve stáhnout hudbu nebo vybrat standardní melodii. Zařízení řady Galaxy jsou na našem trhu považována za velmi populární. Poskytují dostatek příležitostí, pohodlné k použití, mají dobrý design. Ale jak změnit standardní melodii volání do Galaxy s Androidem?

Instalace pomocí nastavení telefonu

Jak dát hudbu na volání na Android? Na zařízení Samsung musíte provést následující algoritmus:

Prostřednictvím „volání“

Důležité! Tato instrukce je relevantní pouze pro standardní „telefonní“ aplikaci na Samsung. Pokud používáte „zvonění“ třetí strany, pak v něm není žádná taková možnost, musíte si signál vybrat přímo prostřednictvím nastavení.

 • Otevřete aplikaci „telefon“.
 • Přejít na sadu čísel.
 • Kliknutím na tři body otevřete nabídku.
 • Vyberte část „Nastavení“.
 • Přejděte na „volání“.
 • Dále přejděte na „Melodie a Klavické signály“.
 • Klikněte na melodii volání.
 • Vyberte jeden ze standardních signálů nebo přidejte svůj vlastní algoritmus podle dříve popsaného algoritmu.

Zněl zvuk oznámení pro vybrané aplikace na Androidu

Nyní konkrétně o personalizaci oznámení pro každou konkrétní aplikaci. Vzhledem k rozdílu některých bodů ve verzích pododstavců Android bude také několik.

 • Přejděte do nastavení do části „Oznámení“.
 • Bude existovat seznam aplikací, na kterých vám vývojáři umožní nainstalovat jejich melodie. Rovněž stojí za to kliknout na „Zobrazit vše“, pokud požadovaný nástroj není na seznamu.
 • Najděte a klikněte na správnou aplikaci.
 • V novém okně systém ukáže, jaké typy oznámení je vybraná užitečnost (příchozí zprávy, oznámení o aktualizacích atd.).
 • Klikněte na požadovaný typ oznámení a vyberte „se zvukem“.
 • V okně otevřené vyberte požadovanou melodii.

Podobně můžete naopak vypnout zvuk oznámení, pokud se ukázalo, že zavedená užitečnost je příliš nepříjemná.

Dodatečné informace. Ne všechny aplikace vám umožňují změnit zvuk oznámení. To se obvykle vztahuje na tovární nástroje, jako jsou hangouty.

Pokud je smartphone řízen systémem 6 nebo 7 generování, instrukce poskytuje instalaci dalšího softwaru, protože tyto verze Androidu neposkytovaly výše uvedené funkce.

Můžete si například vybrat z takových nástrojů:

Je výhodné použít posledně jmenované, protože stanoví přítomnost ruského integrace.

Poznámka! Při prvním spuštění nástroje budete muset souhlasit s mnoha požadavky, ale všechny jsou zaměřeny pouze na možnost instalace požadované melodie.

Po instalaci (zde je trh), instrukce je následující:

 • Spusťte nástroj a přejděte na kartu „Zvukové profily“.
 • Klikněte na „“ a vytvořte si vlastní profil.
 • Dále tlačítko „Výchozí“.
 • V novém okně vyberte požadovanou melodii (program skenuje a třídí všechny soubory MP3 na zařízení).
 • Klepněte na pravý vyzvánění. Algoritmus si bude pamatovat vybranou melodii. Nyní musíte jít na kartu „Dodatek“.
 • V seznamu rozptylů dostupných v telefonu vyberte ten pravý a zasuňte jej.

Poté bude melodie vybraná dříve znít při přijímání oznámení z vybrané aplikace.

Rovněž stojí za zvážení možnosti změnit melodii uvnitř samotných aplikací. Obvykle se taková potřeba objeví při používání různých poslů. Stojí za to zvážit algoritmus akcí na příkladu nejoblíbenějších. WhatsApp.

 • Přejděte na Messenger a klikněte na tři body v pravém horním rohu.
 • Klikněte na bod „Nastavení“.
 • Klikněte na „Oznámení“.
 • Nyní pro „zvuk oznámení“.
 • Vyberte si, která oznámení musíte změnit. pro osobní zprávy nebo oznámení ze skupinových chat.
 • Po kliknutí na zajímavý bod přijde malá nabídka s výběrem, kde můžete exportovat melodii. Nejjednodušší způsob, jak používat vodič pro tyto účely, klikněte na pravý vyzvánění a potvrďte akci.

Pro další okamžité posly, jako jsou telegramy nebo Weiber, je postup pro akce podobný.

Platforma Android nabízí flexibilní nastavení pro personalizaci zvukových oznámení na svých zařízeních. V závislosti na úkolu může uživatel použít standardní sadu melodií nebo si vybrat vlastní skladbu. Pro každý konkrétní kontakt nebo aplikaci lze také změnit hudební doprovod.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS