Jak deaktivovat auto -updaní aplikací na Samsung

Jak deaktivovat automatické automatické aplikace na Android

Android dává majitelům smartphonů jedinečný uživatelský zážitek. Firmware Google ukládá uživatelům před zbytečnými akcemi, jako je aktualizace manuálního softwaru. Tato možnost však není pro každého užitečná a mnozí se snaží pochopit, jak deaktivovat auto.vylučování aplikací na telefonu Android. Nabízíme zjistit, jak aktualizace fungují na Androidu a co je třeba udělat pro vypnutí funkce automatické instalace aktualizací.

V drtivé většině případů používají majitelé mobilních zařízení pro instalaci a aktualizaci aplikací The Play Market Store. Nabízí přístup k tisícům her a programů a pro každou jednotku softwaru pravidelně vycházejí aktualizace. Play Market vám umožňuje aktualizovat programy dvěma způsoby:

První možnost naznačuje, že majitel zařízení aktualizuje hru nebo software, když ji potřebuje. Chcete.li to provést, otevřete trh Play, najděte program zájmu a stiskněte tlačítko „Update“.

Pokud je však na smartphonu nainstalováno několik desítek aplikací, je nepohodlné aktualizovat každou z nich ručně. A pak má smysl aktivovat možnost automatického výztuhy, díky které jsou aktualizace instalovány automaticky, jakmile se objeví na trhu.

Zároveň vám Play Market umožňuje nastavit omezení pro nahrávání aktualizací. Například můžete povolit stahování aplikací pouze při připojení k Wi-Fi. Pak funkce Auto.Renewal bude fungovat s bezdrátovým připojením. Totéž platí pro jiné obchody.

Jak deaktivovat funkci auto.renewal v obchodě Google Play

Android odkazuje na systémové aktualizace a aktualizace aplikací odlišně. Aktualizace systémů zahrnuje nové verze Android, aktualizované definice zabezpečení, které chrání váš telefon před viry atd. D. Ve výchozím nastavení jsou nastaveny na načtení pouze prostřednictvím Wi-Fi a nikdy byste je neměli odpojit.

Aplikace, včetně předem nainstalovaných, jsou však aktualizovány pomocí obchodu Google Play nebo jakéhokoli úložiště aplikací konkrétního výrobce, které můžete mít. Odpojte automatickou aktualizaci aplikací Wi-Fi provedením následujících jednoduchých kroků:

Dotkněte se aplikace Store Google Play v telefonu.

Dotkněte se obrázku profilu umístěného v pravém horním rohu obrazovky.

Vyberte parametr „Nastavení“.

Vyberte „Nastavení sítě“.

Stisknutím automatického aktualizace aplikací otevřete nabídku Nastavení aktualizace.

Vyberte v seznamu Neaktualizujte aplikace automaticky a stiskněte hotové.

Toto je vše o vypnutí funkce automatické aktualizace pro aplikace. Mějte však na paměti, že byste tuto funkci nikdy neměli úplně vypnout. Aktualizace aplikací často obsahují korekce výkonu a oprav zabezpečení, které zajišťují bezpečnost vašich dat. Některé aplikace mohou dokonce přestat fungovat správně, pokud je dlouho neaktualizujete.

Těmto problémům se můžete vyhnout výběrem pouze prostřednictvím Wi-Fi v nabídce automatizace automatizace aplikací. Můžete tedy zakázat aktualizace aplikací používat vaše mobilní data.

Tyto akce se vztahují na aplikace, které jste si stáhli z obchodu Google Play. Výrobci, jako je Samsung.

Jak zakázat systémy Android Aktualizace

Na některých tabletách existuje funkce aktualizace softwaru v „Air“, t.E. Přes internet. Ve většině případů obsahují nové verze drobné chyby, ale pokud je to žádoucí, lze aktualizaci odpojit. Chcete.li to provést, pojďme do běžného nastavení a vyberte položku „na zařízení“.

Poté vybereme položku „Aktualizovat PO“. Vezměte prosím na vědomí, že na různých tabletách lze tuto položku nazvat odlišně (například aktualizace systému nebo Android) a může být také v jiné části Nastavení.

Nyní musíme odstranit zaškrtávací znaky z položek „ATO-REACHES“ a „Pouze Wi-Fi“, po nichž lze zákaz automatické aktualizace systému považovat.

Jak deaktivovat aplikační aplikaci pro automatické uplatnění v Google Play:

Krok 1: Spusťte Google Play, vytáhněte oponu z levé strany obrazovky a vyberte „Nastavení“ níže.

Krok 2: Sklopte na první položku v seznamu „Automobilové automobily“

Krok 3: V nabídce, která se objeví, jsou k dispozici tři možnosti: „Nikdy“, „Vždy (můžete být účtováni přenosem dat)“ a „pouze prostřednictvím Wi-Fi“.

Krok 4: Vyberte první možnost, pokud chcete vypnout automatické obnovování nebo třetí, abyste získali aktualizace pouze při připojení k Wi-Fi.

Toto je univerzální způsob, který pracuje na telefonech a tabletech s Google Play. Samsung, Xiaomi a další (tj. Na všech nových Huawei a Honor).

deaktivovat, auto, aplikací, samsung

Otevřete Google Play.

Rozbalte boční nabídku dalších akcí a přejděte do části „Nastavení“.

Klikněte na položku „Aplikace pro automatické stravování“.

Vyberte možnost „Nikdy“.

Nyní můžete nainstalovat aktualizace pro aplikace ručně. Chcete.li to provést, otevřete Google Play, rozbalte boční nabídku a vyberte „Moje přílohy a hry“. Poté musíte přejít na sekci „Aktualizace“ a vybrat si nezbytné, pokud jsou v současné době k dispozici.

Pokud používáte smartphony Huawei nebo Honor bez Google Play a nainstalujete aplikace z galerie aplikací, vypněte své automatické aktualizace prostřednictvím nastavení nabídky „I“ nabídka “. Zde musíte otevřít položku „Nahrání aplikace na mobilní síť“ a vybrat možnost „Vypnutí“ a také přeložit přepínač „Auto-Fi“ na neaktivní polohu.

V jiných obchodech s aplikacemi jsou podobné parametry. Pokud jste nainstalovali softwarový software, vypněte jeho automatickou aktualizaci ve svém nastavení.

Aktualizace firmware

Pokud jde o vypnutí automatického načítání firmwaru na Samsung, je zde vše stále snazší.

Otevřete nastavení smartphonu, vyberte položku „Aktualizovat PO“ a změňte polohu spínače poblíž položky „Automatické zatížení“.

Nyní, abyste zkontrolovali (a v případě potřeby) aktualizujte firmware v ručním režimu, přejděte do části „Pos Update“ a klikněte na položku „Aktualizovat načítání“.

Pokud je objevena nová verze firmwaru, jeho název, seznam změn a tlačítko „Stáhnout“ kliknutím na který se zobrazí proces nahrávání a další instalace aktualizace.

Odpojení aktualizací pro všechny aplikace Android

Chcete.li zakázat aktualizace pro všechny aplikace Android, budete muset použít nastavení Google Play (Play Market).

Proces vypnutí je dokončen v tomto a automatické načítání aktualizací nebude provedeno.

V budoucnu můžete aplikace vždy aktualizovat ručně tím, že přejdete na Google Play. The Menu. Moje aplikace a hry. aktualizace.

Jak se vrátit ke softwaru do staré verze aktualizace

Pokud automaticky načtete nový software na svůj Samsung. Aplikaci můžete zrušit na původní verzi, ale pouze pro software „Factory“. Chcete.li obnovit počáteční verzi softwaru, postupujte podle následujících akcí

Jakmile to bude hotovo, aktualizace budou odstraněny.

Manuální aktualizace

Pokud se rozhodnete zakázat aktualizace aktualizací společnosti Samsung Android, v budoucnu to budete muset udělat sami. Věnujte pozornost připomenutí v horní části displeje. Klikněte na oznámení a najděte tu, pro kterou je v seznamu aplikací aktualizovaná verze. Klikněte na příslušnou možnost a nainstalujte novou verzi softwaru.

Jak zakázat aktualizaci pro Android OS na Samsung

Někteří uživatelé jsou nešťastní, že jejich telefon automaticky hledá nový software a nainstaluje jej na smartphone. Chcete.li tento problém vyřešit, musíte vědět, jak deaktivovat automatickou aktualizaci softwaru na Samsung. Postupujte podle těchto akcí:

Tyto akce jsou dostatečné k odstranění aktualizace na vašem Samsungu. Systém vás již nebude žádat ke stažení a nainstalování nové verze operačního systému. Vezměte prosím na vědomí, že tato metoda není nejlepší, protože existuje velké riziko, že chybí důležitá verze, ve které výrobce opravil mnoho chyb. Výsledkem je, že ochrana telefonu ze škodlivých programů je výrazně snížena.

Pokud se rozhodnete smazat automatické vycházení Android a provedli to alespoň pravidelně do systému, abyste zkontrolovali dostupnost nových verzí softwaru. Pak je můžete ručně aktualizovat bez nepříjemných připomenutí.

Jak smazat nainstalovanou aktualizaci

Pokud jste nainstalovali aktualizaci na svůj Samsung a program přestal fungovat, není to důvod pro zoufalství. Převrácení aplikace na předchozí verzi je snadné. Algoritmus nezbytných akcí je následující:

  • V nabídce Nastavení smartphonu vyberte položku „Aplikace“;
  • V seznamu, který se objeví, klikněte na program zájmu;
  • Aktivujte své vlastnosti a klikněte na tlačítko „Odstranit aktualizaci“;

Porozumění nastavení nastavení procesů správně ovládá operační systém a nainstalované aplikace, aby se zabránilo nadměrnému internetovému provozu a ucpávání vnitřní paměti smartphonu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS