Jak deaktivovat funkci sluchátek na Samsungu

Jak odstranit ikonu sluchátka v telefonu

Ikona dynamiky se může objevit na obrazovce z několika důvodů. Každý problém má svůj vlastní plán řešení.

Opětovné načtení smartphonu

Nejběžnější chyba je spojena s chybou v telefonu. Opraví docela jednoduše. Je nutné restartovat a pak reproduktor zmizí z obrazovky. Po vypnutí napájení se doporučuje extrahovat baterii a počkat pár minut a poté ji vložit zpět. A teprve poté zapněte zařízení.

Připojení k další náhlavní soupravě

Pokud telefon stále „myslí“, že k němu jsou sluchátka připojena, stojí za to se pokusit připojit další zvukové příslušenství. Někdy taková akce může problém napravit.

Nejlepší je několikrát provádět maloobchodníky a po každém pokusu restartovat smartphone.

Pokud taková metoda funguje, stojí za to koupit vysoce kvalitní náhlavní soupravu od důvěryhodných výrobců.

Vyčistěte a osušte konektor

Kvůli nesprávné péči o mobilní zařízení může být do něj získána vlhkost nebo prach. Pokud tedy chcete odstranit sluchátka z obrazovky telefonu, musíte se pokusit vyčistit vstup do náhlavní soupravy.

Nejlepší je vzít si bavlněnou vlnu zvlhčenou v alkoholu a pečlivě provádět čištění kontaktů. Je důležité, aby to nebylo příliš mokré. Poté, co budete potřebovat vysušit zařízení.

Oloupejte speciální nástroj

K dnešnímu dni bylo vyvinuto mnoho profesionálních skladeb. Pomocí speciální kapaliny můžete umýt jakékoli znečištění, které spadlo do konektorů. K použití takového nástroje bude vyžadován další nástroj, který pomůže aplikovat kapalinu na nepřístupném místě. Injekční stříkačka je skvělá.

Resetování aplikace „rádio“

Další užitečnou možností je přeinstalovat systémový software na smartphonu. Mnoho aplikací může způsobit poruchy, takže byste se jich měli zbavit.

Nejběžnějším softwarem, který způsobuje problém se sadou, je rádio. Najděte tento software a otřete jej z mobilu. A po zmizení poruchy ji můžete načíst zpět.

Kombinace klíčů

Rozložení speciálních tlačítek položených v každém moderním gadgetu. Nejběžnějším týmem je zpoždění v síle. Po provedení akce je třeba provést následující manipulace:

sluchátek

Tyto akce vypnou všechny procesy spojené s reproduktory a opraví problém se sadou zobrazenou na displeji.

Čištění smartphonu z virů

Pokud restart telefonního systému nepomohl, musíte jej zkontrolovat pro vnitřní infekci. Nyní existuje mnoho podobného softwaru, který může smartphone zachránit před škodlivým obsahem.

Jak odstranit ikonu sluchátka v telefonu

Poté, co jste se vypořádali s důvody, kvůli kterým se ikona sluchátka objeví na obrazovce telefonu bez připojení, měli byste okamžitě začít řešit problém. Z tohoto důvodu nemusíte kontaktovat servisní případ. V každém případě, dokud nebude jasné, že nebude fungovat k odstranění chyby nezávislými metodami.

Všechny možnosti, jak se zbavit kabelové ikony náhlavní soupravy v našem materiálu, byly pečlivě zkontrolovány. Možná budete moci problém vyřešit v první fázi. Ale nestojí za to vyloučit, že ve snaze dosáhnout pozitivního výsledku budete muset vyzkoušet všechny metody.

Opětovné načtení smartphonu

Všichni víme, že většina problémů při provozu inteligentních zařízení je vyřešena pomocí banálního restartu. Libovolný vzhled ikony sluchátka není výjimkou. Zkuste vypnout smartphone a poté jej znovu zapněte. Nic nepomohlo? Přejít do další fáze.

Připojte další náhlavní soupravu

Ikona sluchátek někdy zůstává kvůli banální závadě, která se objevuje z důvodů mimo kontrolu uživatele. V takové situaci se můžete pokusit připojit další náhlavní soupravu k smartphonu. Praxe ukazuje, že poté je často možné zbavit se chyby. Pokud ve vašem případě tato rada nepomohla, příčinou problému byla s největší pravděpodobností selhání softwaru. Opraveno jinými metodami, které popíšeme později.

Vyčistěte a osušte konektor

Jednou z hlavních příčin problému je získání vlhkosti v paprsku sluchátek. Pokud se opravdu setkáte s takovou situací, že voda nebo jiná kapalina byla náhodně rozlitá po telefonu, nejprve musíte vyschnout všechny přístavy, včetně zvukových konektorů.

Pro vyschnutí konektoru se doporučuje dát zařízení na podšívku absorpčního materiálu do dobře věžené místnosti.

Pokud nedošlo k vlhkosti, ale ikona stále není odstraněna z obrazovky smartphonu, měl by být konektor vyčištěn. Musíte to udělat s pravidelnou párátkou. Špička dřevěného objektu musí být ve konektoru a provádět kruhové pohyby. Pravděpodobně budete překvapeni, když uvidíte části látky, prachu a vlasů, které budou na malém párátku.

Také vám doporučujeme zářit na konektoru látkou, abychom se konečně ujistili, že neexistují žádné cizí prvky. Pokud je vše provedeno správně, ale odznak bude i nadále zůstat, pokračujte v dalším způsobu, jak problém odstranit.

Oloupejte speciální nástroj

Použití párátka opravdu pomáhá zbavit se velkých částic nečistot a prachu. Přesto je čištění mnohem produktivnější podléhající pomocí speciálního nástroje. Dispergované kompozice jsou schopny zachránit kontakty konektoru z plaku, který je smartphonem vnímán jako připojenou náhlavní soupravu.

Za účelem nákupu takové užitečné kapaliny se doporučuje kontaktovat nejbližší obchod s elektronikou. Prodejce konzultantů by vám měl sdělit, který nástroj je ve vašem případě ideální.

Samotné čištění je prováděno nalitím roztoku do audioja injekční stříkačkou. Naneste aktivní látku na kontakty. Jinak to nebude mít správný účinek, a proto ikona sluchátka zůstane na obrazovce.

Před čištěním speciální kapalinou musíte konektor vyčistit párátkem, jak bylo popsáno v předchozím odstavci materiálu.

Rádio

Situace s náhodným vzhledem ikony sluchátka na obrazovce telefonu není beznadějná. Pokud připojení jiné náhlavní soupravy a čištění konektoru nepomohlo, stojí za zvážení možností se selháním systému. Není třeba okamžitě přeinstalovat systém. Je možné, že se problém objevil v důsledku chyby v aplikaci „rádio“. O tom svědčí stovky recenzí lidí, kterým čelí tuto chybu.

Někdy rádio i v nepřítomnosti náhlavní soupravy způsobuje, že smartphone si myslí, že k němu jsou připojena sluchátka. Chcete.li se toho problému zbavit, potřebujete:

 • Otevřete nastavení telefonu.
 • Přejděte do části „Aplikace“.
 • Vyberte „Rádio“.
 • Stiskněte tlačítko „Resetovat mezipaměť“ a poté „Odstranit data“.

Po operaci budou samozřejmě odstraněny všechny uložené rozhlasové stanice. Ale to je menší problém ve srovnání s nepříjemnou ikonou, která vede k blokování multimediální dynamiky.

Kombinace klíčů

Ikona sluchátka často pomáhá s tlačítky smartphonu a kabelovou náhlavní soupravou často. Doporučujeme vám provést následující akce:

Pokud to nepomohlo, zkuste vložit náhlavní soupravu do telefonu a zvýšit objem na maximum a poté extrahovat sluchátka. Můžete se také pokusit snížit objem a poté získat náhlavní soupravu.

Bez ohledu na to, jak hloupá se tato metoda může zdát, mohou nastat problémy s prací smartphonu v důsledku banální nekompatibility náhlavní soupravy a mobilního zařízení. Manipulace s tlačítky v tomto případě umožňují provést úpravy nastavení zařízení.

Čištění smartphonu z virů

Dříve nebo později viry narušují provoz jakéhokoli inteligentního zařízení. Obvykle infikují chytré telefony, z nichž byla provedena návštěva podezřelých stránek. Ať už je to jakkoli, není důležité, jak byl virus na telefonu, ale jak se ho zbavit.

Nejlepší metodou je čištění s antivirovou aplikací. Může to být nástroj Kaspersky, Dr.Web, 360 zabezpečení a další. Všechny podobné programy fungují podle podobného scénáře. Uživatel zahajuje kontrolu zařízení pomocí aplikace, poté antivirus nabízí odstranění nalezených virů.

Další stoprocentní metoda zbavení se virů je resetována do továrního nastavení. Operace můžete provést v několika krocích:

Vezměte prosím na vědomí, že reset nastavení vede k vymazání všech souborů smartphonu. Pokud je to jediná cesta ven ze situace, nezapomeňte vytvořit záložní kopii dat.

Jak odstranit ikonu sluchátka v telefonu

Někdy se stává, že na zobrazení vašeho mobilního telefonu se může objevit symbol přítomnosti aktivního (tj. Připojeného) náhlavní soupravy nebo sluchátek.

Sluchátka jsou však zároveň odpojena, to znamená, že nemůžete přijmout hovory a hráč zvuk nereprodukuje (když změníte objem, nic neslyšíte). Zároveň, bez ohledu na to, jak tvrdě to zkusíte, tato ikona nikde nezmizí.

Mluvíme o poměrně běžné chybě, která zkazí nervy mnoha. Existuje několik důvodů pro vznik tohoto problému a řada možností pro jeho odstranění. Jak odstranit ikonu sluchátek v telefonu. řekneme vám později.

Symbol sluchátek je neustále v plamenech. Jak odstranit?

Tato chyba softwaru způsobuje negativní emoce uživatelů smartphonů nejen proto, že na obrazovce nechci vidět nic zbytečného. Neoprávněný vzhled dalšího znaménka (symbol) může naznačovat nesprávnou práci programu, který může přerušit standardní fungování jiných aplikací a dokonce celý telefon OS.

Co dělat, pokud například telefon nerozpozná sluchátka, najednou se ukáže, že všechny hovory jsou přeneseny na hlasité spojení.

Skutečnost, že ikona sluchátek nezmizí (i když by měla) je příznakem označujícím některé softwarové metastázy na vašem telefonu. Je možné, že k tomu může dojít z následujících důvodů:

 • Vlhkost do těla smartphonu. Toto je nejoblíbenější důvod pro vzhled všech možných selhání softwaru v telefonu. Nepřesná operace vede k oxidaci mikrokontaktů uvnitř ochranného pouzdra a k dočasnému nebo neustálému nesprávnému provozu softwaru.
 • Gloring Nečistota v hnízdě. Moderní smartphony jsou velmi rozmarné. I přes četné recenze naznačující nenáročnost gadgetů vůbec neznamená, že jejich provoz v prašném jemně rozptýleném prachu neovlivní „vnitřnosti“ zařízení.

Stíny ve velkém množství pronikají všemi dostupnými otvory, což opět vede ke kontaminaci kontaktů a jejich selhání. (Správné způsoby předávání signálů přestanou pracovat).

Další populární důvod, proč drahé chytré telefony selhávají, a zejména důvod, proč se ikona sluchátek neobjeví a nevypne se. Zde může situaci opravit pouze včasné odvolání na servisní středisko.

Ikona sluchátek se však může objevit a nezmizet z obtížnějších důvodů spojených s chybami přesně v softwaru spojeném s nesprávným firmwarem nebo instalací aplikací „pirát“. Zde je také vyžadována pomoc kvalifikovaných specialistů.

Varování

Co dělat, pokud je zbytečná ikona (naznačující, že sluchátka jsou připojena) je v ohni a navíc v práci telefonu, tj. Jiné aplikace, se již začínají objevovat „závady“? Zde jsou 2 typy doporučení:

 • Ty akce, které opravdu můžete udělat sami.
 • Opatření, která jsou 99,99%, nebudou úspěšná v podmínkách řemeslníka.

Konkrétně se v rámci této části navrhuje přebývat na poslední.

Například takové tipy a doporučení určitě nikdy nemůžete použít:

Jak nastavit

Připojení sluchátek k smartphonu je jedna věc, ale nastavení náhlavní soupravy je úplně jiná otázka. Před pokračováním ve standardním provozu kabelových sluchátek na chytrých telefonech s OS Android je nutné identifikovat kompatibilitu zařízení:

 • Je nutné zobrazit indikátor odporu náhlavní soupravy. Je uvedeno v OMMA. Jeho digitální hodnota se nachází na balení náhlavní soupravy. Ideální možností pro smartphony jsou sluchátka s odporem 16-32 ohmů. Některé modely smartphonů mohou kontaktovat řadu rozsahu odporu 50-64 ohmů. Moderní modely smartphonů nemají zesilovač. Pokud připojíte náhlavní soupravu s vysokou úrovní odolnosti vůči smartphonu, zvuk bude vybledlý a fuzzy.
 • Musíte objasnit typ připojení. V tomto případě se zvažují možnosti zvukového jack a TRRS. Jednoduše řečeno, TRS je obyčejný zvuk Jacku s průměrem 3,5 mm a TRRS je standardní mini konektor, který má další kontakt pro přenos mikrofonového signálu. Dobrá náhlavní souprava je často vybavena vyváženým kabelem a vyváženým konektorem, vzhledem k pravidelnému zátce. Nemůžete je však připojit k telefonu.
 • Kontrola hlasitosti. Pokud sluchátka podle technických charakteristik odpovídají chytrým telefonům a když jsou připojeny, zvuk je tichý, je nutné zkontrolovat úroveň hlasitosti pro aplikace. Tato funkce je přítomna ve všech telefonech s operačním systémem Android. Pro každou jednotlivou aplikaci můžete nastavit svůj vlastní svazek. S největší pravděpodobností je v přehrávači nainstalován indikátor nízkého zvuku.
 • Je nutné zkontrolovat sluchátka voláním. Pokud se během konverzace meziproduktorem slyší dobře, nedojde k žádnému rušení, pak se sluchátka dokonale přiblíží a nastavené ladění prošlo. Pokud najednou není zvuk, měli byste zkontrolovat obslužnost zvukové značky nebo mikrokon provozu se zvukovými efekty telefonu.
 • Po připojení sluchátka musíte zkontrolovat, zda smartphone rozpoznal nové zařízení. Poměrně často, když je náhlavní souprava připojena, dochází k ikona sluchátka v horní části pracovního panelu telefonu. Pokud se člověk neobjeví, je nutné zkontrolovat hustotu připojení zástrčky do konektoru. Jako další ověření výkonu získané náhlavní soupravy musíte vzít jiná sluchátka s podobným typem připojení. Pokud jiná náhlavní souprava funguje perfektně, pak získaná sluchátka jsou vadná.
 • Po kontrole korespondence sluchátek a určení, že náhlavní souprava funguje, je nutné přejít na nastavení zvuku. Chcete.li to provést, můžete použít standardní ekvalizér nebo další aplikaci odpovídající operačnímu systému. Stojí za zmínku, že aplikace třetích stran jsou pro uživatele chytrých telefonů nejlepší možností nastavení. S jejich pomocí můžete změnit obecnou povahu reprodukce zvuků, zvýšit standardní maximální objem, přidat basy a mnohem více.

Majitelé bezdrátové náhlavní soupravy pro smartphony s operačním systémem Android však měli dvojnásobné štěstí:

 • Bezdrátová náhlavní souprava je nejvhodnější pro konstantní provoz, i když vyžaduje včasné dobíjení.
 • Nastavení takových sluchátek je mnohem jednodušší. Při připojení neexistují prakticky žádné problémy.

Chcete.li nakonfigurovat bezdrátovou náhlavní soupravu, musíte zapnout Bluetooth a použít systémový ekvalizér smartphonu. Můžete si také stáhnout aplikaci třetí strany odpovídající typu této náhlavní soupravy. Bude schopen vytvořit nejen obecnou konfiguraci, ale také různé zvukové efekty.

Každý uživatel sluchátka si musí pamatovat, že dlouhodobý poslech hudby s velkým objemem může vést k sluchu a poruše náhlavní soupravy.

Odpojení režimu sluchátek na Androidu

A nyní vám řekneme, jak odstranit ikonu sluchátek z řádku stavu smartphonu. Zejména pro pohodlí jsou pokyny rozděleny do dvou částí v závislosti na příčině problému. Pokud nevíte, s čím je chyba skutečně spojena. vyzkoušejte každou možnost.

Eliminace mechanických problémů

Odpojte ikonu sluchátek, která je spojena s mechanickými problémy, bude fungovat pouze ručně. Budete se muset pokusit odstranit veškeré odpadky nebo vlhkost z konektoru a v extrémních případech dokonce aplikujte speciální nástroj. O všem v pořádku a podrobně.

Čištění a sušení telefonu

Nejjednodušší možností odstranění prachu a dalších odpadků z hnízda je použití bavlněného tamponu nebo párátka. Ale v žádném případě byste měli k čištění používat kovové objekty (drát, šroubováky)). V tomto případě můžete jednoduše uzavřít kontakty, což povede k vážnějšímu zhroucení. Už nebude bez kontaktování servisního centra nebo nezávislé opravy zařízení.

Takže do konektoru vložíme bavlněnou vlnu a skutky několik rotačních pohybů a snažíme se zbavit špíny. A na konci postupu zkuste připojit náhlavní soupravu a zkontrolovat přítomnost indikátoru. Pokud zůstal po extrahování sluchátek, nebude zbytečné restartovat zařízení.

Když se však do konektoru dostala voda, je nesmírně nežádoucí použít prezentovanou instrukci. Takže můžete jen ublížit a tekutinu ještě více tlačit. Je mnohem pohodlnější používat obvyklý vysoušeč vlasů při malé síle. Během několika sekund odstraní proud teplého vzduchu veškerou vlhkost z hnízda a okamžitě si všimnete pozitivních změn. ikona sluchátek přestane hořet ve státní linii.

Použití speciální tekutiny

Pokud používáte smartphone po dlouhou dobu, pak víte, že v průběhu času mají kontakty konektorů oxidovanou vlastnost. A v tomto případě ani bavlněná vlna ani párátko nepomůže. Na internetu nebo specializovaných obchodech si můžete zakoupit nástroj, který je rozptýleným složením. Je navržen tak, aby odstraňoval oxidace mikrocisty a deskami, ale můžeme jej také použít k odstranění problému.

Nejpohodlnější a nejdostupnější možností je populární nástroj Flux-Off. Musíte vzít doslova několik kapek a přidat je do hnízda sluchátka. Měli byste být velmi opatrní, abyste to nepřekonali a nevytvářeli nové problémy. Pravidelná stříkačka je vhodná jako zařízení pro čištění konektoru.

Eliminace selhání softwaru

Metody k odstranění mechanických problémů již nejsou. A pokud je ukazatel sluchátek v telefonu stále zobrazen, pak příčinou chyby je systémové selhání. A v tomto případě musíte použít standardní metody prezentované později.

Restartujte Android

První věc, která přijde na mysl, je jen restartování mobilního zařízení. A na tuto možnost by nemělo být zapomenuto, protože v některých situacích vám takové řešení umožňuje zbavit se problému. Chcete.li restartovat smartphone, musíte držet klíč zařazení a poté vybrat „restartovat“ v zobrazeném nabídce. Potvrzujeme akci a počkáme, až se telefon znovu načítá.

Zároveň se pro účinnost postupu můžete pokusit restartovat zařízení s již připojenou sadou. A pak, když se smartphone zapne, odstraňte sluchátka a zkontrolujte přítomnost problému. Pokud nic nepomohlo, pak akci znovu opakujte, ale pouze s prázdným konektorem.

Radiové vypouštění, blikání

Pokud telefon stále ukazuje, že má sluchátka, zkuste vyčistit rádiová data FM. Nejedná se však o velmi jednoduchý postup a před jeho spuštěním musíte určitě připojit náhlavní soupravu k zařízení. Poté spustíme aplikaci, která se ve výchozím nastavení používá k vyhledávání rozhlasových stanic. V něm klikněte na tři body v rohu obrazovky a poté vyberte „Zapněte reproduktor“. Nyní děláme totéž, stačí zastavit možnost „Zapněte sluchátka“.

Poznámka! Postup se může lišit v závislosti na modelu smartphonu. Jako příklad je použito zařízení z Xiaomi.

Po provedení manipulací z rádia otevřete nastavení telefonu a proveďte následující akce:

 • Jdeme do části „Aplikace“.
 • Najdeme program FM-Radio a jdeme s ním na stránku.
 • Klikněte na tlačítko „Clean“ a v seznamu, který se objeví, si všimneme možnosti „vše“.
 • Potvrďte odstranění mezipaměti a všechny informace.

Když je vše připraveno, můžete odstranit náhlavní soupravu z konektoru a zkontrolovat přítomnost ikony. Téměř vždy, takové jednoduché akce pomáhají zbavit se chyby, ke které došlo dříve. V extrémních případech se můžete pokusit reflash zařízení pomocí počítače a speciálního programu. Můžete se také pokusit převrátit systém zpět do předchozí verze.

Extrahování SIM a paměťových karet

Tato metoda nemá žádné vědecké odůvodnění, ale pomáhá mnoha uživatelům odstranit ikonu náhlavní soupravy z obrazovky Android. Všechno, co je třeba udělat, je popsáno v pokynech kroků.pomocí:

 • Úplně vypněte zařízení.
 • Extrahujeme SIM ze smartphonu a paměťové karty (pokud existuje).
 • Zapněte smartphone a zkontrolujte přítomnost problému.

Pokud všechno funguje dobře, vložte SIM kartu zpět.

Resetujte do továrního nastavení

Poslední metoda je spojena s vypouštěním smartphonu do původního nastavení. Při provádění takového postupu musíte být připraveni na skutečnost, že všechna data budou ze zařízení odstraněna, včetně aplikací, fotografií a videí. Proto je zpočátku žádoucí vytvořit záložní kopii, zachovat ji v cloudovém úložišti nebo na počítači. A pak uděláme následující:

Problém je, když v přílohách do telefonu jsou špatně slyšitelné, syčivé a sípavé zvuky

Často zapínáme sluchátka do telefonu, abychom poslouchali hudbu v metru nebo minibusu, když se dostaneme domů, ale zvuk je velmi špatně slyšitelný. Místo melodií se objevují chraplavé zvuky, různé rušení. Někdy může být zvuk jen velmi tichý, jako by to pocházelo z dalekého. V tomto případě se zobrazí ikona sluchátek.

Nejčastěji to znamená, že konektor nehodí kontakty uvnitř přístavu. To může být způsobeno skutečností, že obsahuje částice prachu nebo nečistot. Chcete.li problém vyřešit, naostřete shodu a vyčistěte port.

Stojí za to prozkoumat samotný konektor. Může být zaplaven nějakou kapalinou a kontakty jsou nesprávně uzavřeny. Měl by být otřen a také prozkoumat drát k zátce. Možná je to poškozeno.

Restartujte telefon a zkontrolujte úroveň zvuku v nastavení telefonu. Pokud je na samotném náhlavní soupravě regulátor, možná se sníží na minimum. K tomu dochází často, když jsou v kapsách nebo kabelách.

Vyjměte baterii a znovu ji vložte

Touto metodou můžete odstranit ikonu sluchátek na telefonu knoflíku i na smartphonu Android s odnímatelnou baterií. Stačí vyjmout baterii a po několika sekundách ji vraťte na své místo. Zapněte zařízení a zjistěte, zda ikona zmizela.

Běžné důvody pro ikonu zmrazení

Existují dva typy důvodů, pro které telefon vidí sluchátka, když nejsou ve skutečnosti. Hledat zdroj, který tento jev vyvolal, umožňuje najít metodu opravy situace.

Mechanický

Tato možnost poruch zahrnuje:

 • Vlhkost do konektoru. procházky v dešti vedou k pronikání tekutiny do samotné buňky a vyvolávají vážné poruchy;
 • Akumulace prachu nebo penetrace malých malých předmětů. drobky, vlna, písek může způsobit zámek kabelu;
 • Pád zařízení na pevném povrchu ne vždy končí prasklou obrazovkou, vnitřní části jsou také poškozeny, což vede k zastavení normálního provozu konektorů.

Software

 • Zmrazení mobilního telefonu;
 • Porušení firmwaru, hudebního přehrávače, rádia;
 • Infekce viry. při skákání souborů z pochybných zdrojů;
 • Poruchy ve speciálních aplikacích pro přehrávání hudby nebo videa.

Bez ohledu na důvody pro vzhled nestabilní práce bude nejprve nejlepším řešením restartem telefonu. Během své akce systém nezávisle odstraňuje malé chyby.

Obecné informace o mobilních virech

Co dělat, když nic nepomohlo

Pokud po všech provedených manipulacích je otázka, jak vypnout sluchátka. Problém s zobrazenou sadou je často nalezen. Ale je snadné to opravit, pokud postupujete do jednoduchých pokynů.

Podívejte se na video, ve kterém ukazují, jak odstranit připojená sluchátka na mobilním telefonu.

 • https: // mi-faq.ru/Kak-Abrarat-Znachok-Naushnikov-NA-TELEFONE-xiaomi.html
 • https: // mirdostupa.ru/Propadaet-Znachok-Naushnikov-na-tefone-hhto-delat/
 • https: // Stroy-podskazka.ru/naushniki/kak-ubrat-znachok-s-ekrana-tefona/
 • https: // reedr.RU/Mobile/KAK-UBRAT-ZNACHOK-NAUSHnikov-NA-TELEFONE/
 • https: // rusadmin.Biz/Soveti/Kak-IBRAT-ZNACHOK-NAUSHNIKOVOV-NA-TELEFONE/

Jak připojit bezdrátové sluchátka Honora a Huawei k telefonu přes Bluetooth

Jak připojit sluchátka JBL k telefonu přes Bluetooth: Proč nefungovat

Jak připojit sluchátka Sony k telefonu přes Bluetooth. všechny způsoby

Jak připojit náhlavní soupravu z telefonu: Mikrofon a sluchátka.Step.by.krok pokyny

| Denial of responsibility | Contacts |RSS