Jak deaktivovat titulky na LG TV

Skryté kredity/titulky pro televizní programy, filmy a aplikace

Máte novou inteligentní televizi Sony? Výborně, můžete si užít svá oblíbená videa na jasné, křišťálově čisté obrazovce ultra-HD. A nejpříjemnější věc, existuje mnoho nastavení pro nastavení přehrávání videa na vaší televizi Sony.

Tento článek je věnován zahrnutí a mimo titulky, aby získal titulky pro vaše video. Sony usnadnila se za zapnutí / odpojení CC. Pokud však pouze stisknete tlačítko CC na dálkovém ovládání, titulky nemusí hrát. Proto stojí za to seznámit se všechny dostupné možnosti a nabídka.

deaktivovat, titulky

Co je to hlasový asistent

Hlasový asistent (nebo virtuální asistent) je sada softwaru, který pomáhá používat zařízení na dálku. Příkazy jsou obsazeny hlasem-když jsou provedeny, zařízení obvykle také ztrácí nějakou hlasovou odpověď, což vytváří iluzi dialogu mezi osobou a strojem. Každý hlasový asistent má svou vlastní „osobnost“ a volitelně některé schopnosti sebeúcty. Hlasové asistenti jsou nedílnou součástí inteligentního domu, který se používá při správě téměř všech zařízení pro domácnost. V moderních televizorů ve výchozím nastavení Samsung pracuje hlasová ovládání úsilím „nativního“ Bixbyho nebo Alice systému vyvinutého Yandexem, i když pokud je to žádoucí, můžete použít slavnější Alexa.

Tento článek však neznamená virtuální asistent jako takový, ale funkce hlasového průvodce (doslova přeložena, bohužel způsobuje hodně zmatku), navržený tak, aby pomohl vizuálně postiženým uživatelům při správě „inteligentní televize“.

Toto je jedna z nejznámějších „hlasových“ funkcí televizorů Samsung, která se objevila před vznikem plně naplněných vokálních asistentů. V ruské lokalizaci je tato možnost zpravidla nazývána skromnější, aby ji úmyslně oddělil od funkcí virtuálních asistentů. odpovídající nastavení bude s největší pravděpodobností nazýváno „Voice Guide“. V televizích jiných výrobců bude tato možnost nazývána jinak pro LG, například jde o „zvukové pokyny“ (nebo „popisy zvuku“), ačkoli jsou naprosto podobné z hlediska funkčnosti a principu akce.

Jak odstranit titulky na obrazovce televizního přijímače

Na starých televizorů stačí kliknout na odpovídající tlačítko na dálkovém ovládání. Nové tlačítko může chybět, takže funkce musí být v nabídce odpojena a má různé výrobce různých. Ano, co je tu pro výrobce. v různých modelech se může v zásadě lišit!

A dokonce i pro konkrétní model to vše záleží na verzi firmwaru, která je aktualizována pro špičkové modely populárních značek s záviděníhodnou pravidelností. Po příštím firmwaru tedy může nastat situace, když potřebujete deaktivovat přehlídku titulků, ale jak to udělat, musíte se zjistit novým způsobem kvůli změněnému programu kontroly.

Proto zvažte, jak tuto akci provádět v televizorů populárních značek.

Jak deaktivovat/povolit titulky v televizi Samsung

Jeden recept neexistuje. Nejjednodušší a nejzřetelnější způsob je použití tlačítka titulky. Pokud nikdo neexistuje (nebo místo nápisu na dálkovém ovládání existuje ikona, jejíž hodnota není zřejmá), můžete se pokusit použít následující doporučení:

Účinnost této metody pro televizory této značky je asi 90%. Pokud sledujete film, který byl dříve stažen přes torrenty a nahrál na flash disk, pak zde televizní nabídka nepomůže. Chcete.li odstranit titulky, musíte použít speciální aplikaci. Pokud je text zabudován do video sekvence, pak není možné zakázat takové titulky na televizi Samsung. jen hledejte stejný soubor, ale bez nich, ale bez nich.

Jak vypnout titulky na LG TV

V televizích další slavné jihokorejské značky je vypínání titulků provedeno podobně: buď tlačítko dálkového ovládání dálkového ovládání, nebo aktivace odpovídající položky nabídky nabídky. Druhá možnost je k dispozici pouze pro inteligentní modely.

Tlačítko umožňuje pouze zapnout a vypnout show ve spodní části obrazovky, nejsou poskytovány žádné další funkce. Jsou však k dispozici v nabídce, na kterou musíte kliknout na ikonu šipky nasměrované doleva (nachází se na pravé straně obrazovky ve své centrální části). Měla by se objevit nabídka s hlavními prvky ovládání televize. Hledáte sub, klikněte na něj a vyberte možnost „Vypnutí“. Zde můžete, kromě zapnutí/odpojení teleteckst, ovládací barvy a velikosti písma, nastavit jazyk překladu a dokonce provést jeho synchronizaci s video sekvencí v případě neshody.

deaktivovat, titulky

Všimněte si, že tlačítko zodpovědné za vypnutí titulků (lze jej nazvat podtitulem, méně často sub-sub-t) není pro všechny dálkové ovládání televizorů této značky.

Jak deaktivovat titulky na Sony TV

Opět je nejjednodušší způsob použití tlačítka titulků, pokud je na dálkovém ovládání z vašeho televizního modelu. Pokud je starý, je pravděpodobné, že nepoužíváte nativní dálkové ovládání. v tomto případě není výkon tlačítka zaručen.

Pokud zobrazíte obsah zaznamenaný na nosiči Flash, bude tlačítko dálkového ovladače zbytečné. Situace je však kontrolována: stačí zastavit přehrávání videa, kliknout na ikonu pauzy, poté vyberte bod seznamu názvu a vypněte titulky a poté pokračujte v prohlížení stisknutím hry.

Tato metoda nepomůže, pokud prohlížíte obsah ze streamovacích služeb, jako je YouTube nebo Netflix. Ale tady situace není beznadějná, stačí použít nabídku samotné aplikace, ve které by měl existovat způsob, jak vypnout teletektivní show.

Je třeba připustit, že na televizory řady Sony Bravia je schopnost vypnout titulky programově ne pro všechny odrůdy video souborů. Důvodem je hlavně omezení týkající se oblasti prohlížení obsahu, rysy regionální legislativy v této věci.

Jak odstranit titulky na TV Xiaomi

Mladá čínská značka produkuje pouze chytré TV, takže s mnoha tlačítky neuvidíte běžné konzole. To znamená, že vypnutí funkce Teleteckt je možné pouze v nabídce. Provádí se takto:

 • Volejte nabídku Nastavení (ikona Gear);
 • V televizi odstavce řídíme všechny kanály dolů na zastávku, dokud se neobjeví položka „subtititra“;
 • Klikněte na tlačítko OK;
 • Objeví se nové menu, ve kterém se zajímají o pododstavec „Základní jazyk titulků“, vyberte jej;
 • Nyní musíte posouvat slušný seznam dostupných jazyků, na jehož konci bude mít vážená možnost „OTKL“.

Toto je příklad odpojení digitálních titulků na TV Xiaomi. Pokud jde o analogu, musí být vhodná položka vyhledávána v podnabídce „TeleteCst“. Existuje další archaický způsob vypnutí. přejděte na výkonové charakteristiky a vytočte 100 (pro zapnutí. 888) a znovu stiskněte TTX.

Pokyny pro titulky Toshiba TV

Televizory této značky používají svůj vlastní původní způsob zapnutí/zakázání titulků. Můžete to udělat dvěma způsoby. dálkové ovládání a přímo na ovládacím panelu.

Poslední metoda je vzácná, takže s ním začneme popis:

 • Na včetně televize Toshiba přecházíme na kanál, na kterém v současné době existuje program s titulky;
 • Hledáme tlačítko C na předním ovládacím panelu. Capt, obvykle se nachází přímo pod obrazovkou; Pokud se objeví nápis Capt 1, znamená to, že jste zapnuli show show “;
 • Při opakovaném lisování může být zobrazen nápis „Capt 2“, což znamená, že jste si vybrali zahrnutí titulků do jiného jazyka, který se liší od prvního. Bohužel, který jazyk bude použit, můžete zjistit pouze při opuštění nastavení;
 • Ještě jednou klikněte na tlačítko C. Zachyťte, dokud se neobjeví nápis, což znamená, že jste vypnuli show televize.

Účinek mýdlové opery

Většina moderních televizorů používá efekt mýdlové opery, což je název nedávné techniky vůně obrazovky, která stále více a pomalu dělá. Tato funkce interpolace pohybu má různá jména na různých televizních modelech a nazývá se Trumotion na LG TVS. To je nepříjemnost pro většinu lidí, ale naštěstí to lze snadno vypnout nebo nakonfigurovat:

 • Klikněte na „Domů“.
 • Otevřete nastavení.
 • Přejděte do sekce „Obrázek“.
 • Vyberte „Parametry obrázku“.
 • Poslední možností je „Trumotion“. Otevři to.
 • Vypněte jej nebo vyberte předvolbu uživatele tak, aby ručně upravila nastavení Trumotion.

Poznámka: Pokud chcete snížit pouze účinek mýdlové opery, snižte nastavení „Virgin“ a „De Juder“.

Jak vypnout titulky na televizi

Domácí televizory jsou deaktivovány tlačítky TKT a TTX z ovládacího panelu. Importováno s tlačítky dálkového ovládání „podtitul“ nebo „sub-t“ vypnuto nebo zapnutí. Ale pokud žádné takové neexistují, pak v části „titulky“ je lze zapnout nebo deaktivovat.

Pokud je mediální soubor zobrazen pomocí USB jednotky, zobrazí se textové informace díky nastavení hráče, které je nainstalováno pro prohlížení. Zde můžete změnit typ displeje nebo úplně vypnout. Ale pokud jsou titulky již zabudovány do videa a zaznamenány do souboru jako obrázek, pak nebude možné je deaktivovat.

Je třeba poznamenat, že soubory formátu MKV obvykle nemají problémy s vybavením textových informací.

Jak deaktivovat titulky na LG TV ~ Komp-review.Ru

Titulky v televizi. Toto je text, který jde po obrazovce televizoru v původním jazyce nebo překládán a duplikáty, protože se také nazývá doplňky, co se děje v kině.

Text je zobrazen na displeji okamžitě při prohlížení filmu, přenosu atd. To je taková funkce velmi pohodlná, zejména pokud má divák horší sluch (televize pro neslyšící).

Bohužel, někdy je nutné vypnout titulky. Jak nastavit televizní sadu a zakázat titulky na LG Electronics TV nebo jiné modely a značky?

Nespočet možností pro moderní televizory jsou pro kohokoli zřídka jasné. Pokud potřebujete odpojit titulky v televizní telly s televizí, abyste mohli přijímat programy se skrytými titulky, nebude to okamžitě fungovat. Proces vypnutí titulků v různých modelech moderních multifunkčních LG televizorů k rozlišení. Navzdory modelu televize, spravovat titulky, a ne tolik, aby bylo možné zahrnout jinými slovy, aby je odstranilo, je nutné pomocí panelu dálkového ovládání dálkového ovládání.

Vypněte titulky během sledování filmu je snadné. Chcete.li to provést, stiskněte tlačítko ve středu obrazovky, šipka je zaneprázdněna, poté se otevře, kde „zobrazit další ovládací prvky“. Pouze tady, abyste našli vypnutí titulků.

Nevyjde to vypnout text z podlahy obrazovky (titulky jdou v každém filmu a je to nerealistické a v nastavení nevyjde najít metodu odpojení), to uvádí, že v nebo zastaralé, v in v, v in v in v in v in in in in in in in in in in in in in in in in in in in in in in in in in in in in in in in in al al studij Jinými slovy, je to ovlivněno virem.

Zde pomáhají pouze specialisté na servisní středisko. Bez pomoci druhých odstraňte případ v televizi televizní televize pro přijímání programů se skrytými titulky, pokud k tomu neexistuje žádné znalosti.

Na dálkovém ovládání některých modelů starých televizorů je v jiném „sub-t“ speciální tlačítko podtitul. Použitím tohoto tlačítka je však pouze zapnout titulky jinak, aby je ovládaly, aby byl obrázek v LG televizi lepší, v tak širokém spektru není žádná možnost jako u moderních televizorů.

Jak odstranit titulky z filmu a změnit jazyk

Odkládáme kontakty z telefonu operačního systému do iPhoneesli, dlouho používáte telefon pro telefonní systémy a rozhodli jste se jej změnit na iPhone, máte otázku: „Jak přenášet kontakty a další osobní údaje z 1. Telefonu do jiného?„Tohle a.

Synchronizace PC s Androidem možná nebude pro nikoho zbytečná, aby zjistila, že nejvíce synchronizuje telefon Android s PC. Případ je nezbytný, pohodlný a užitečný. O všech výhodách synchronizace PC s telefonem, neřeknu. Ví, kdo.

Jak odemknout svůj paralest iPhone: Tim vlevo publikováno: 3.5. Ledna 2016 se mi to líbilo: 3 973 376 m se mi líbilo: 48 672 m se mi nelíbilo: 5 221 Toto je video o rozbití hesla na iPhone (nejúčinnějším způsobem). Je to jasně a jasně vysvětleno zde.

Zde je úplný konečný seznam změn WatchOS 6, který dnes vypráví o mnoha nových uživatelích Apple Watch.Přestože iOS 13 nemusí v nadcházejících měsících přitahovat pozornost, ale WatchOS 6. Velmi důležité vydání z mnoha důvodů. Je balení.

Snapchat přidal spoustu her s více uživateli, které můžete hrát s přáteli s přáteli, společnost stojící za Snapchatem, oznámila na svém partnerství ve čtvrtek, že hry budou vydány pro populární mobilní aplikaci. Nová iniciativa, P.

Demontáž Huawei Honor View 20 Razm Huawei P20 Proreze Huawei Mate 10 Pro-instrumentace: Jak rozebírat Huawei Honor 8 Recenze a plné vlastnosti Honora Huawei Honor 8 Telefon, aby se svěřili microUSB a SIM karty, aby se zahřál kolem perimexu SO.

Pokud potřebujete vypnout titulky, musí se majitelé televize Samsung pozorně podívat na dálkové ovládání. Pokud má tlačítko podtitul, nebude to obtížné to udělat. Naopak, na dálkovém ovládání není tlačítko, pak by měly být použity další možnosti pro řešení obtíží.

Stiskněte tlačítko „Nabídka“ na dálkovém ovládání a vyberte kartu „Systém“ a poté přejděte na nadpis „titulky“, kde si vybrat možnost vypnutí titulků. Samotný výrobce popisuje tuto metodu odpojení titulků v televizi Samsung TV TV.

Pokud pasáž, když po provedení manipulací nevyjde, nevyplňovala k vypnutí titulků, budete muset kontaktovat servisní středisko nebo zavolat Master a opravit televizory do bytu.

Pokud je nemožné odstranit z videa, které je viditelné, titulky prostřednictvím možností v samotné televizi znamená zpracování samotných video souborů. Náš klient zůstává, že samotný záznam ve formátu, který je reprodukován, zahrnuje titulky.

Podtituly můžete odstranit skokem a instalací na speciální aplikaci počítače MkvToLiNIX. Díky tomuto programu existuje možnost upravit a převést video ve formátu MKV, které je podporováno některými moderními zařízeními.

Pokud je aplikace nainstalována, je nutné spustit GUI Mkvmerge a najít titulky fungující v jednom z formátů. Častěji než ostatní jsou nalezeny podtituly formátu subrip (.SRT), který je třeba extrahovat.

Existují situace, kdy uživatel televizoru musí připojit titulky, aby sledoval video s doprovodem textu ze spodní části obrazovky.

LG Smart TV, instalace aplikace.

Jak již bylo zmíněno, v moderních modelech multifunkčních televizorů je obtížné to udělat. Chcete.li aktivovat titulky, přesně jako pro jejich odpojení, potřebujete dálkové ovládání televizoru.

Samsung a McAfee mají dlouhodobé partnerství, protože posledně jmenované poskytují chytré telefony softwaru Galaxy, což je chrání před bezpečnostními hrozbami. Pátý rok v řadě společnost Samsung oznamuje své rozhodnutí zapnout software pro počítač McAfee sám.

Používejte zprávy na vašem iPhone, iPad nebo iPod TouchV Messaging můžete odesílat texty, fotografie, videa a zvukové zprávy. Můžete dokonce personalizovat své zprávy pomocí účinků animace, programů iMessage a dalšího instrukce.

Jak odstranit titulky na obrazovce LG TV

Chcete.li vyřešit potřebu, dodržujte popsaný pořadí níže:

 • Nejprve, stejně jako v předchozím příběhu, se musíte vyzbrojit dálkovým ovládáním.
 • Dále klikněte na tlačítko, které je v samém středu obrazovky zařízení. Měla by být šipka.
 • Poté budete mít přístup. Výrazný rys názvu, který bude nabízen pro zobrazení dalších ovládacích prvků.
 • Tam můžete tyto nastavení deaktivovat.

Je však třeba připravit na skutečnost, že takový plán nemusí fungovat. Tato skutečnost bude naznačovat, že poskytování vaší jednotky je buď zastaralé, nebo je zachyceno virem. V tomto případě budete muset kontaktovat přímo s odborníky jejich podnikání.

Když se vám nepodaří vypnout titulky

Pokud jste vyzkoušeli různé způsoby, jak odpojit titulky na televizní obrazovce, ale nezmizeli, možná se video v současné době nezobrazuje vysíláním, ale prostřednictvím aplikace nebo třetí strany. Chcete.li odstranit titulky, přejděte na samotnou aplikaci a postupujte podle pokynů.

Jak vypnout Demoralum na televizory různých značek

Podstata metody je velmi jednoduchá: musíte nastavit domů v nastavení místo režimu obchodu. Je pravda, že na různých modelech není vstupovat do těchto nastavení vždy jednoduché, takže má smysl tento proces podrobně popsat pro různé slavné televizní značky.

Jak zakázat Demoralum v televizi z LG

Jihokorejská značka dlouho a úspěšně soutěží s Japonci ve výklenku televizního a zvukového vybavení, které najednou usnadnilo agresivní cenovou politiku. A dnes jsou produkty stejné Sony přibližně více než podobné kvality, takže není překvapivé, že značka je v maloobchodě velmi široce zastoupena.

Naposledy jste viděli televizi s kinescope v obchodě? Nepamatuji si? Stejný osud, samozřejmě ve střednědobé perspektivě, také čeká na televizní přijímače s plochou obrazovkou, která není vybavena inteligentní funkcí.

Rostoucí armáda majitelů takové „inteligentní“ technologie však stále narazí na některé problémy charakteristické pro tento typ televize. Dnes nebudeme mluvit o šířce vstupního internetového kanálu, ale o problému jiného druhu-hojnost reklamy, která se objevuje v režimu „demo“.

Nebudeme uvažovat o důvodech, proč se tento režim ukázal jako aktivovaný. Možná váš televizní přijímač jednoduše neprošel přípravou před prodejem. Možná, že jste se „pokazili“, když je televizor poprvé zapnutý, během dokončení primárního nastavení. obvykle po absolvování registračního postupu má uživatel možnost vybrat mezi domovskými a demonstračními režimy. Někdy je režim zapnutý později, náhodou nebo z nevědomosti.

V každém případě odpojte zobrazení reklamy, včetně konkrétního časového intervalu a silně narušování sledování, můžete jednoduše a rychle a rychle a rychle rychle a rychle. K tomu budete potřebovat pouze „nativní“ dálkové ovládání.

POZORNOST. Postup pro změnu režimu se může mírně lišit u různých modelů LG TV a hodně záleží na použitém PDU. není náhoda, že jsme zmínili termín „nativní“. Pokud jste nebyli schopni najít přesně, kde můžete provést aktivaci režimu „domácí“, doporučujeme vám kontaktovat jakékoli servisní středisko značky, kde nejen vypnete reklamní show, ale také vytvořit nejnovější Verze oficiálního softwaru.

U většiny modelů LG Smart-TV LG bude úložiště režimu obchodu vypadat následovně:

Jak odstranit demoralitu na televizi Samsung

Níže popsaná metoda je vhodná pro téměř všechny Televisory LED s inteligentní předponou od jiné slavné korejské značky:

DŮLEŽITÉ. Tato metoda (pomocí služby AdGuard předepsané uvedené adresy) funguje pouze v případě, že máte přístup k internetu. Pokud síť z jakéhokoli důvodu zmizela, měli byste vrátit hodnotu v nastavení v „Nastavení DNS“ „automaticky“.

Kromě blokování reklamy tato služba pomůže chránit vaše důvěrná data a také neumožní erotický obsah ukázat.

Vypnutí demo.rezistentní na televizní značce Sony TV

Japonská televizní značka stále zůstává symbolem kvality a trvanlivosti. Ale pokud jde o přepínání režimů sledování ve všech televizních přijímačích této značky, existuje jedna významná nevýhoda: existuje příliš mnoho modelů a způsobů, jak provést to, co je žádoucí. To lze provést pomocí dálkového ovládání, ale je mnohem snazší a rychlejší používat tlačítka umístěná v samotné televizi.

Standardní metoda zahrnuje použití nabídky nebo domácích tlačítek, která jsou obvykle umístěna na zadním panelu. Chcete.li vypnout demonstrační režim s množstvím reklamy, budete muset kliknout na toto tlačítko a přidržet jej v tomto stavu asi 10 sekund, dokud zpráva potvrzující, že DeMoralum je deaktivován (demo režim: OFF).

Pokud se vám po dlouhých vyhledáváních nepodařilo najít tato tlačítka, nenechte se odradit. S vaší vizí je vše stále v pořádku, existují jednoduše modely, které nemají toto tlačítko. V tomto případě musíte odstranit dema v televizi Sony pomocí jiného tlačítka, kanálu/vstupu (v anglické interpretaci CH/vstup). Je třeba ji také uchovávat asi deset sekund, dokud se zobrazí demo režim: off řádek.

Stejná metoda by měla být použita, pokud drží tlačítka „Menu“ nebo „Home“ nevytvořila požadovaný efekt. Když se ukáže, že je neúspěšné, musíte podniknout následující kroky k aktivaci režimu „domácí“:

DŮLEŽITÉ. Pokud všechny výše uvedené akce nepřinesly výsledek, zkuste prostudovat příručku.pokyny mohou obsahovat podrobný krok.krok popisu postupu pro změnu režimu prohlížení a může se lišit od výše uvedených metod popsaných metod.

Posledním zaručeným způsobem, jak zakázat cyklickou reklamní show, je resetovat nastavení televize do továrny, po které spustí počáteční postup nastavení. A zde již bude možné uvést, který režim prohlížení je pro vás preferován. Podívej, nezaměňujte!

Samostatně zvažujeme postup pro odpojení reklamy v televizi Sony Bravia, na které je nainstalován operační systém Android. Stejný algoritmus je použitelný na všechny modely linky KDL-XWXXB a řady KD-XXXXXB, kde čísla jsou místo malých x.

Pokud tedy každých 15 sekund se na obrazovce objeví reklama, která popisuje výhody konkrétního modelu, můžete pochybovat: Máte televizi, která aktivovala režim „Shop“.

Abychom to resetovali, provádíme následující akce:

 • Klikněte na tlačítko dálkového ovládání;
 • Na obrazovce se objeví nabídka, ve spodní části, kterou existuje položka „Nastavení“. Potřebujeme ho;
 • Vyberte řádek nabídky „Nastavení systému“ a poté nastavení možnosti „pro zobrazení v obchodě“;
 • Naproti řádku „Demonstrační režim“ jsme nastavili přepínač na polohu OFF;
 • Stejně tak deaktivujeme „režim resetování obrázku“.
| Denial of responsibility | Contacts |RSS