Jak funguje fitness náramek Xiaomi Mi Band

Sobotní káva 01

Nalijte šálek vonné sobotní kávy a seznámíte se se zprávou týdne. Yandex otevřel předobjednávku novému sloupci, VKontaktte spustil Messenger, Huawei uspořádal globální prezentaci a Lego nabízí sbírat obrázek.

Podle Avtostata v únoru 2020 prodali čínští automobilka 3 208 nových vozů v Rusku, což je o 35,9% vyšší než výsledek před rokem. Vůdce Středního království byl vůdcem značky Haval.

Hlavní vlastnosti pásma MI 6

Charakteristiky thexiaomi mi pásma 6xiaomi Mi Band 5
Typ displeje Barevná amoled Barevná amoled
Velikost obrazovky 1,56 palce 1,1 palce
Rozlišení obrazovky 456152 pixelů 294126 pixelů
Typ senzoru Dotyková obrazovka Dotyková obrazovka
baterie 125 mAh, 14. 19 dní autonomní práce 125 mAh, 14. 20 dní autonomní práce
NFC Existuje, volitelné Existuje, volitelné
Ochrana před vodou Odolnost vůči vodě do 50 metrů Odolnost vůči vodě do 50 metrů
Rozměry (bez náramku) 47,4 × 18,6 × 12,7 mm 47,2 × 18,5 × 12,4 mm
Bluetooth Bluetooth 5.0 Bluetooth 5.0
Akcelerometr 6-osa (3-osý gyroskop, 3-osý akcelerometr) 6-osa (3-osý gyroskop, 3-osý akcelerometr)
GPS Ne Ne
Senzor SPO2 Tady je Ne
Index PAI Tady je Tady je
Sledování zdraví žen Tady je Tady je
SOB sportovních režimů třicet jedenáct

Pokud porovnáte MI Band 6 s jeho předchůdcem, pak není tolik nových funkcí. Jednou z hlavních nových možností je měřit nasycení krve kyslíkem. Počet sportovních režimů se také výrazně zvýšil (30 versus 11). Díky senzoru SPO2 v MI Band 6 existovala funkce měření nasycení krve kyslíkem. Tento senzor také umožňuje náramku vyhodnotit stav dechu během spánku, který v předchozím modelu nebyl.

MI Band 5 a MI Band 6

Zbytek funkčnosti zůstal stejný. MI Band 6 může:

 • Informovat hovory a zprávy;
 • Změřte puls v reálném čase a nepřekračování hodin;
 • Vyhodnotit dobu a kvalitu spánku;
 • Spočítejte kroky, utracené kalorie a vzdálenost;
 • Trénink monitoru (existuje funkce automatické definice aktivity);
 • Sledovat menstruační cykly (pro ženy);
 • Určit úroveň stresu;
 • Posoudit stav dýchání ve snu;
 • Určete hodnotu inteligence osobní činnosti (PAI);
 • Správa přehrávače smartphonu;
 • Ovládání telefonu;
 • Funkce „vyhledávání“ telefonu;
 • Poplach;
 • Časovač, stopky;
 • Světové hodinky;
 • Události (seznam věcí s připomenutími);
 • Dýchací cvičení ke snížení stresu;
 • Předpověď počasí.

Displej a číselníky

První věc, na kterou věnujete pozornost při zapnutí náramku, jsou čínské barevné hieroglyfy (mám na testu čínskou verzi náramku, budeme mluvit o rozdílech od globálního). Klíčové slovo je zde barevné, protože tento displej byl poprvé pro linku MI Band. Jedná se o Matrix AMOLED s úhlopříčkou 0,95 ”, rozlišení 120 x 240 bodů, 24bitová hloubka a s jasem až 400 vláken. Tempered 2 se používá jako povlak.5d sklo.

Měl jsem pozitivní dojmy z inteligentní kapely MI. Faktem je, že náramek nemá automatické nastavení jasu (je k dispozici 5 úrovní jasu), zatímco výchozí je průměr. Tato úroveň je pro místnost pohodlná, ale poté, co jsem byl na ulici v zamračeném dni, jsem si všiml, že obraz byl úplně nudný. Po stanovení jas na maximum byl problém odstraněn, pouze v místnosti se zdá být zbytečný. Kompromis byl nalezen na předposlední úrovni jasu, stal se mnohem lepší v místnosti i venku.

Po získání barvy se náramek Interais stal mnohem příjemnějším, ale nedostatky jsou místy řezány. Například na standardním číselníku není datum a den v týdnu, na kterém se nachází na stejném řádku, na stejném řádku. Tito čínští intenzivní návrháři. Kromě toho se mi zdálo, že písma a ikony jsou úhlové. Obecně je však používání MI pásma s barevnou obrazovkou stále mnohem příjemnější než náramky minulé generace. Byla by automatická, to by nebyla cena.

Druhou nejdůležitější inovací byla podpora různých číselníků, jejichž vzhled souvisí pouze s novým barevným displejem. Můžete je nainstalovat prostřednictvím aplikace MI FIT, až tam je již k dispozici 50 kusů.

Líbilo se mi kosmika s mezihvězdným jménem.

Každý ciferník zobrazuje aktuální čas, datum a úroveň poplatku, většinu. prošly kroky, některé jsou také puls. Ale ještě jsem nebyl schopen najít číselník s počasím, doufám, že v vlastních číselnících to budou moci implementovat. Mimochodem, nadšenci se doposud s nimi vypořádají jen, myslím, že jich brzy bude spousta. Také jsem poznamenal, že zobrazení data na všech třetích stranách je stále v západním formátu (MM/DD), ale tady si myslím, že stojí za to čekat na aktualizaci firmwaru po zahájení oficiálního prodeje v Rusku.

Navzdory všem tvrzením, barevný displej a velký výběr číselníků dokonale osvěžují gadget a učinili z něj větší zajímavý řád.

Dodatek mi fit

Při prvním zapnutí je náramek aktualizován a na konci procesu jsou hlavní funkce zobrazeny na obrázcích: jako u modelu 1, v aplikaci musíte uvést ruku, na které je zařízení umístěno. Současně prostřednictvím jednoho účtu nelze použít dva náramky. Aplikace produktu je dále intuitivně pochopitelná. Pohled na hlavní nabídku: Zobrazit stránku Nastavení: Aplikace MI FIT po mnoho let neztratila svou funkčnost a navíc snadné použití. První řádek za obrázkem náramku je „úložiště“ číselníků, které obsahuje velké číslo. V dodatku, stejně jako v samotném náramku, můžete ovládat kameru, vyhledat zařízení, nakonfigurovat odemknuté telefon pomocí náramku, spravovat přístup k rychlým akcím (Pulse, Alert, hudba atd.D.) a další. Existuje dostatek funkcí a na rozdíl od aplikací méně slavných čínských společností je MI Fit promyšlená a neletá ven. K přesunu uživatele se použije stupnice Pai (osobní aktivita zpravodajství), podle kterých jsou body účtovány za provádění mobilních akcí a dosažení cílů kroků, spánek. Podrobněji o vlastnostech a principech práce této funkce se můžete seznámit s aplikací. Aplikace také monitoruje den spánku, ale měla by být stejná nebo více než 20 minut: v režimu testování beta zobrazuje aplikace informace o kvalitě dýchání založené na saturaci krve kyslíkem. Indikátor lze důvěřovat, protože s inspirací množství krve nasycené zvyšováním kyslíku s výdestí. naopak; Přítomnost senzorů určování SPO2 vám umožňuje narušit hodnocený ukazatel kvality dechu. Byl vydán nový firmware MI Band 6, který je nainstalován po aktualizaci MI Fit do verze V5. Majitelé mohou reagovat předinstalovaným Messletem, pro který je nutné dát povolení ke čtení SMS sledovači. Nastavení textu automatických odpovědí se provádí v aplikaci. Nyní se rozdíl mezi Huawei a Mi Band zmenšil.

Kroky výsledků školení jsou uvedeny níže: Zde je nejzajímavější. Když Honor Band 4 ohlásil 1 km, vzdálenost na Saphiru (přehled zde) a MI Band 6 byla v oblasti 0,87 km. Při předávání značky o dva poslední 1 km se počet kroků lišil o 500 ve prospěch cti. MI Band 1s, podle výsledků výsledných kilometr s MI Band 6, ukázal 1600 oproti 1000 kroků, v tomto pořadí. (Nad 1S je výsledek o 1 km méně, protože pauza náhodně stisknula a první kilometr simultánní fixace indikátorů se nezaregistroval.) Počet kroků za minutu, pro každý produkt, je uveden níže: Ve srovnání fotografií je zřejmé, že nejmenším počtem kroků za minutu je MI Band 6, následovaný MI Band 1 a poté Honor a 70mai. To vysvětluje menší konečný ukazatel pro provedení školení. Rozdíl v produktu na recenzi se Saphirem, Honor. 30% (stejně jako MI Band 1s). Zvláštní výsledek nejen ve srovnání s konkurenty jiných společností, ale také Xiaomi samotný, model 1s. Doufám, že rychlé aktualizace tento rozdíl sníží, protože dosud je rozdíl v krocích charakterizován modelem Xiaomi, jako je čínský fitness náramek (viz., Například recenze Rogbid GT zde). Skryl jsem další identickou procházku pod spoilerem, ve kterém byly do dvou pásů MI přidány Rogbid Rowatch 2 a Ticwatch Pro 3 GPS

Výsledek podobného tréninku je uveden níže: V MI Band 6 opět nejmenší ukazatel čtyř modelů z hlediska kilometru. Níže jsou uvedeny informace o pulsu čtyř modelů: Pulse Pro 3 GPS a MI Band 6 Zdá se, že o Rowatch 2 a Mi Band 1s nemůžete říci. Ukázalo se, že nový náramek Xiaomi Fitness se dobře vyrovnává s definicí pulsu. Konečný ukazatel kroků současně: s počtem kroků a šestého pásma, jak je uvedeno výše, existují problémy: kroky se počítají méně než u jiných hodinek. Pokud Ticwatch nadhodnocuje kroky, pak je Band 6 podceňuje.

Porovnání spánku tří náramků (s výjimkou MI Band 1s) je uvedeno níže: Každá náramek spí svým vlastním způsobem. Jedinou otázkou je, na které straně uživatele? MI Band 6 má podle prvního odchodu nedostatky, stejně jako tradičně pro Xiaomi. Další srovnání analýzy spánku: Indikátory Ticwatch Pro 3 GPS a Xiaomi Mi Band 6 jsou nejvíce informativní, ale liší se na začátku spánku, ve druhé polovině více či méně podobné. Tyto modely 1s jsou jednoduché, které nelze říci o modelu Rowatch 2, který zaznamenal menší ze všech zařízení a jejich statistika vůbec není informativní.

Informace o pulsu o měření pulsu jsou uvedeny níže: Nárazy ukazují stejný puls na různých rukou, což je dobré. Indikace pro segment dne na pulsu jsou uvedeny níže: Jak vidíte, dynamika Saphir je blíže 1s, Honor Band. do MI Band 6. Indikátory jsou v průměru podobné.

Kyslík níže ukazuje zrychlené (4krát) gif-animaci stanovení úrovně kyslíku

Rogbid Rowatch 2 (recenze zde), pak Ticwatch Pro 3 GPS a recenzní hrdina, zvládnuto s úkolem. Všechna zařízení mají stejný indikátor, ale je to pouze poslední dvě, které důvěřují, protože v modelu z Rogbigu pouze zelená světla, která kvůli krátké vlnové délce zelené barvy nemůže poskytnout přesné posouzení úrovně SPO2.

Níže uvedený stres ukazuje údaje o brusletu z přezkumu a Saphir: Někdy sledovače ukazují různé hodnoty stresu, ale to je způsobeno skutečností, že Saphir měří indikátor v intervalu 30 minut a v MI Band 6 to může být ručně. Po tréninku (chůzi) je indikace napětí (levá strana fotografie vyšší). Pro informace. podobné měření, ale s přidáním dat z GPS Ticwatch Pro 3: Ticwatch Pro 3 GPS odhaduje napětí nejdelší dobu, takže se mi zdá, jak se mi zdá, například Saphir, například od té doby posledně uvedený vyhodnoťte indikátor v intervalu, ale ne ručně. MI Band 6 také monitoruje stres celý den a může na vyžádání provádět měření, ale čas na „odstranění“ svědectví je utracen méně. Obecně je stres subjektivním posouzením stavu člověka, a proto je vše skeptické a každá z jeho vlastních.

Recenze náramku Xiaomi Mi Band

Není to tak dávno na přehled mobilních.com již byl článkem o příslušenství čínské společnosti Xiaomi. Tentokrát vám chci říct o konkrétním náramku. Jeho hlavní rysy jsou typické pro produkty Xiaomi. nízké, než to bylo polovina tolik) MI Band může téměř všechno stejně jako mnohem dražší analogy.

V krabici, kromě modulu Shagomer a náramku, existuje krátký kabel nabíjení pásma MI a několik instrukcí papíru.

Navenek, krok je velmi jednoduchý. jedná se o malý modul vážící 5 gramů s hliníkovým víkem a základnou matného černého plastu. Případ je odolný proti vlhkosti a certifikován podle standardu IP67 a také vám umožňuje pracovat na teplotě. 20 až 70 stupňů.

Modul je vložen do silikonového náramku, upevnění je velmi spolehlivé a šance, že modul vypadne, prakticky chybí.

Na ruce je náramek fixován pomocí jednoduchého držáku, je spolehlivý, ale zároveň na náramku nezabírá mnoho prostoru. Proto, pokud si vyberete příslušenství pro měření spánkových cyklů, měl by MI Band určitě zvážit alespoň kvůli pohodlnému a nepovažujícímu se během spánku náramku.

Na modulu jsou tři LED diody, které mohou blikat v různých barvách: oranžová, zelená, modrá a fialová (v nabídce výběru barev se nazývá červená). Světelné indikátory jsou bohužel neinformativní. Téměř všechno, pro co se vejdou, jedná se o ukázku úrovně provádění zvoleného zatížení. Pokud máte denní sazbu 10 000 kroků, je foukáno asi 3 500 kroků s jednou LED, což ukazuje, že třetina úkolu je dokončena.

Shagomer také bliká během příchozího hovoru nebo když se spustí budík, ale v tu chvíli cítíte vibrace a přítomnost světelného indikaci praktických výhod nedělá.

Samostatně chci mluvit o náramku. Pravděpodobně si koupíte pásmo MI s černým silikonovým náramkem a pak si můžete koupit další náramky, barvy jsou v současné době k dispozici: žlutá, oranžová, růžová, světle zelená, modrá a modrá. Zároveň, jak ukazuje moje zkušenost, přítomnost náramků nemusí být vůbec. Koupil jsem si nohou v obchodě společnosti v Pekingu a prostě neexistovaly žádné barevné náramky a pro objednání přes internet byly k dispozici pouze dvě barvy: žlutá a modrá.

Během prezentace Shagomera také společnost předvedla další možnosti náramků, více módní. Kožený náramek a popruh zakrývající zápěstí několikrát. Když se však toto příslušenství objeví, stále není známo a znát rychlost uvolňování takových kusů (podívejte se na obálky dřeva pro Xiaomi Mi4, stále nejsou), nemůžete počítat s rychlým startem prodeje, protože to zdá se mi.

Avšak i s náramkem Black Base Xiaomi Mi vypadá skvěle na ruce, nevypadá jako levný cet, ale zároveň nevyčnívá.

V seznamu podporovaných chytrých telefonů je jen málo modelů, ve skutečnosti však krok krok smartphony funguje se všemi chytrými telefony Bluetooth 4.0, kde je implementována podpora profilu LE.

Pro práci Shagomer musíte stáhnout a nainstalovat program stejného názvu na smartphone. MIBAND. Nestojí za to, že v Google Play je aplikace zobrazena v čínštině, po prvním spuštění bude v angličtině, a pokud to nestačí, můžete si stáhnout Rusfied (neformálně) verzi z jakéhokoli webu, bude to z jakéhokoli webu, bude to také být bez problémů pracovat s příslušenstvím.

Ihned po instalaci musíte provést základní konfiguraci vašeho profilu. Okamžitě existuje malá nevýhoda, faktem je, že pro práci programu se k němu musíte přihlásit pomocí účtu Xiaomi. Můžete se zaregistrovat na webových stránkách Xiaomi.com, všechno tam bude v čínštině, ale překladatel Google vám pomůže. Nastavení profilu je výběr pohlaví, výšky, hmotnosti, datum narození a párů jiných parametrů. Po dokončení se přesunete do hlavního okna programu.

funguje, fitness, náramek, xiaomi

Shagomer je vždy zapnutý (je-li nabitý), takže jej nemusíte tlačit na příslušenství k telefonu, stačí si dát náramek s krokem na něj, zapněte smartphone Bluetooth a proveďte počáteční hledat v programu.

Autonomie

Náramek používaný denně je schopen pracovat z jednoho nabíjení baterie po dobu asi 20-30 dnů, v závislosti na tom, jak jste aktivní. Pokud strávíte většinu dne v kanceláři a doma, pak provozní čas MI v režimu výpočtu „Pár hodin denně“ bude více než měsíc. Mám krok za dva týdny propuštěné pouze o 20 procent. Možná to není takový obří plus před ostatními shagomery, ale na druhé straně v případě MI Band vidíme, kde úspory na obrazovce, tlačítka a další příležitosti prošly velmi dobrými autonomními ukazateli výkonu, tentokrát. A také za cenu jsou to dva.

Zajímavé žetony

Náramek vám může pomoci zvážit vaše skákání a kroucení (cvičení pro tisk). Očekává se podpora jiných typů fyzických cvičení. Jedna z prvních funkcí, vývojář slibuje přidat rozpoznávání jízdy na kole. To vám umožní spočítat tento typ aktivity ve fyzické aktivitě.

Pokud ztratíte náramek v bytě, pak vám aplikace pomůže najít. K tomu však musíte vytvořit úplné ticho v místnosti a v nastavení vyberte funkci nálezu pásma. Pak zařízení začne vibrovat.

Vzhled

Reklamní

Hodiny vypadají pevnější a slušnější. Myslím, že to je pro všechny zřejmé. Jdete s náramkem jako školák, není to v práci příliš vhodné (pouze pokud nejste školník nebo nakladač). Okamžitě jsem si objednal několik popruhů s Aliexpress, protože se mi nelíbilo typ upevnění standardu.

Vlastní řešení GTS vypadají přesně jako Apple Watch:

Reklamní

Výhoda je nebo nedostatek. Zde se rozhodněte sami. Ukážu další popruhy, které mi strýc Lao poslal. Za náklady na náklady v regionu 150-200 za kus.

Reklamní

Tím nechci říci, že návrh MI Band 4 byl aktualizován například barva popruhu ve standardní verzi je stejná jako v předchozím modelu. Pro ty, kteří chtějí vyniknout, vydala Xiaomi speciální popruhy s původním tématem designu.

Nabídka v náramku na fitness a vypadá velmi barevně, každá položka nabídky je vyrobena v původní barvě. Můžete umístit všechny položky nabídky do pořadí, které je pro vás vhodné. Samotná nabídka je velmi pohodlná, dokonce i dítě to snadno zjistí.

Náramek Mi Smart Band 4 se stal pohodlnějším a funkčním, nyní kromě standardních fitness funkcí, jako například: analýza fyzické aktivity, počítání kroků utracených kalorií, sledování fází spánku, získávání oznámení o příchozích zprávách, vyhledávání telefonu, poplach, alarm hodiny, odmítnutí hovoru atd.D., MI Band 4 má příležitost spravovat hudbu. Můžete spustit stopu, pozastavit ji, upravit objem atd.D. Chcete.li jít na hráče, musíte vyměnit na hlavní obrazovce doleva nebo doprava. Fitness Bracelet pracuje se všemi aplikacemi, například: Yandex Music, Google Play a T.D. Chtěl bych si všimnout: Přepínání hudby okamžitě.

MI Band 4 monitoruje vaši aktivitu velmi pečlivě, aby se rozšířila funkčnost fitness náramku, měla by být nainstalována na firemní aplikaci smartphonu z Xiaomi Mi Fit. MI Band 4 je připojen k smartphonu přes bezdrátové připojení Bluetooth 5.0. V aplikaci MI FIT můžete nejen sledovat svůj trénink, ale také zapnout nebo vypnout budík, použít stopky, časovač, spustit vyhledávací funkci a další.

Nyní MI Band 4 podporuje barevná témata, jejichž vzhled souvisí pouze s novým barevným displejem. V současné době je k dispozici asi 50 barevných témat, která najdete v aplikaci. Chcete.li nainstalovat nové téma v MI Band 4, musíte v nabídce aplikace vybrat položku „Nastavení obrazovky“, na obrazovce smartphonu uvidíte mnoho různých témat pro každý vkus, vybíráte své oblíbené téma, klikněte na „Synchronizovat hodinky Tlačítko Téma ”. Celý proces bude trvat několik sekund.

Fitness náramek obdržel nový monitor srdeční frekvence, který přesněji měří srdeční frekvenci. Při porovnání novosti s předchozím modelem jsou výsledky měření pulsu téměř stejné.

MI Band 4 monitoruje vaši činnost a hlásí vaše záznamy a úspěchy. V nabídce najdete několik tréninkových režimů, které zahrnují: běh, chůze (vypočítají se kroky, s ohledem na tempo pohybu), plavání (rozlišuje pět různých stylů plavání), jízda na kole s trasováním na GPS a také trénink s břemenem. Pokud hodnoty vašeho pulsu překročí normativní indikace, o tom vás náramek fitness okamžitě informuje.

Je vhodné sledovat váš úspěch v aplikaci v sekci „My Training“ během tréninku i po jeho dokončení.

Novinka obdržela novou masivní nabíječku ve formě dokovací stanice. Bohužel, abyste účtovali MI Band 4, budete muset odstranit tobolku z náramku. Tobolka fitness tracker do nabíječky je vložena kliknutím. MI Band 4, ve srovnání s modelem třetí generace, se mírně rozrostl v rozměrech, jejich rozdíl je ve srovnání znatelný. Kapsle novosti ve srovnání s třetím modelem generace se stala mnohem silnější, délka nabíjecího kabelu se také zvětšila.

funguje, fitness, náramek, xiaomi

MI Band 3 vlevo, MI Band 4 vpravo

Kontejner postavené baterie byl zvýšen na 135 mAh, ve třetím modelu generace je to 110 mAh. Podle deklarovaných charakteristik je Fintes-Bravelet schopen pracovat po dobu 20 dnů bez dobíjení s oznámením a vzácným tréninkem. Je třeba mít na paměti, že budete muset vypnout pusometr a sledování spánku. Pokud aktivně používáte všechny funkce, pak na jednom náboji baterie Mi Band 4 bude fungovat asi 10 dní. Je účtováno MI Band 4 od 0 do 100% za asi 1,5 hodiny.

Specifikace

Mi Smart Band 4. Jedná se o opravdu dobrý fitness náramek, který lze zakoupit za účelem přepnutí na novou generaci fitness kousků a mít plnohodnotný fitness náramek se všemi potřebnými funkcemi. Xiaomi vytvořila opravdu dobrý produkt za dostupnou cenu. Ve srovnání s modelem třetí generace obdržela MI Band 4 barevnou obrazovku a stala se funkčnějším. Zvyknete si na fitness náramek velmi rychle, je velmi pohodlné spát, sportovat a plavat v něm. Navíc, i když náhodně ztratíte fitness náramek, pak je to levné, ve srovnání s inteligentními hodinami to nebude tak urážlivé. Náramek fitness vypadá na ruce mužské i ženské ruky a MI Band může být originální dárek.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS