Jak jít do nastavení Keenetic Router

Jak nastavit kenetický router

Směrovače Keenetické řady jsou považovány za skvělou volbu pro domov. Díky softwarovému asistentovi a jednoduchému ovládacímu panelu bude i nezkušený uživatel schopen snadno vyrovnat se s připojením počítače s internetem prostřednictvím Wi-Fi i prostřednictvím kabelu.

Směrovače Keenetické řady jsou považovány za skvělou volbu pro domov. Díky softwarovému asistentovi a jednoduchému ovládacímu panelu bude i nezkušený uživatel schopen snadno vyrovnat se s připojením počítače s internetem prostřednictvím Wi-Fi i prostřednictvím kabelu.

Připojení routeru k počítači

Pokud jste zařízení ještě nevybalovali a nepřipojili jste jej s počítačem, nyní je čas vyrovnat se s tímto úkolem, protože bez předběžného připojení nebude autorizace v internetovém centru fungovat. Tento proces nebude trvat moc času a algoritmus akce je co nejjednodušší a intuitivní. Pokud se však s ním poprvé setkáte, možná budete potřebovat pomoc pokynů, které se otevírají stisknutím níže uvedeného odkazu.

Bezdrátový mód

Nabídka vlevo, která je modrá, má položku „Network Wi-Fi“. Po kliknutí se objeví odkaz. Náš prst padá na klíč „zabezpečení“. Na tuto stránku jsme vložili vše jako na snímku obrazovky:

Nastavili jsme síťový klíč, je to heslo, podle vašeho uvážení. Toto je heslo nezbytné pro další připojení zařízení s internetem.

Konfigurace skončila tím. Nyní přesně víme, jak jít do nastavení routeru Zyxel. A také jsme nastavili bezdrátový režim, abychom vstoupili do sítě, kde byli kdekoli v domě.

Zadejte IP routeru do adresního řádku prohlížeče

Poté, co je marschrotizér připojen k počítači, můžete do něj přejít v nastavení. Pro vstup do nastavení routeru se vždy používá webový prohlížeč. Můžete použít libovolný webový prohlížeč, který je pro vás výhodný, může to být Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera nebo jakýkoli jiný.

Otevřete prohlížeč, zadejte adresu IP adresy 192.168.Jeden.1 a klikněte na klávesu Enter (pro vstup do zyxelů Keenetic Router se nejčastěji používá tato IP adresa). Vezměte prosím na vědomí, že pokud má prohlížeč samostatný řádek pro vyhledávání, pak není vhodná, musí být IP adresa routeru zadána přesně do adresního řádku prohlížeče.

Pokud máte router z linky Zyxel Keenetic, můžete také přejít do jeho nastavení z mé adresy.Keenetic.Síť.

Pokud žádná z výše uvedených adres nefunguje, můžete se pokusit zadat adresu 192.168.0.Jeden. Musíte se také ujistit, že počítač používá automatické přijetí IP adres. Chcete.li to provést, přejděte do vlastností síťového připojení a otevřete vlastnosti protokolu IP verze 4.

V tomto okně si musíte vybrat možnost „Získejte automaticky IP-adresu“ a „Získejte automaticky adresu DNS“ a poté zavřete všechna okna stisknutím tlačítka „OK“.

Zadáváme panel správce s nastavením Zyxel

Chcete.li spustit webový panel s nastavením, použijte libovolný prohlížeč, který máte v počítači, ať už jde o standardní internetový průzkumník, operu, Google Chrome nebo jiný:

nastavení, keenetic, router
  • Nahoře v řádku, kde se zobrazují adresy otevřených stránek, napište hodnotu.Keenetic.Síť. Klikněte na Enter pro rychlý přechod na panel administrátora. Pokud se v prohlížeči nezobrazí nic nebo pokud dojde k chybě, zkuste otevřít další adresu. 192.168.Jeden.Jeden.
  • Budete požádáni o psaní frází pro vstup. Následující kombinace jsou platné pro směrovače od výrobců Zyxel a Keenetic: Admin jako přihlášení a 1234 jako bezpečnostní klíč. Pokud se heslo 1234 nehodilo, napište slovo admin a ve druhém poli.
nastavení, keenetic, router

Přejděte do nastavení routeru pomocí hesla 1234

Přepněte na webový konfigurátor, abyste se dostali do sekcí s nastavením

Další heslo pro panel administrátora: Jak to uvést

Změna nebo nezměnit heslo na panel správce je vaše právo, ale stále vám doporučujeme nastavit čerstvé heslo. Takže si budete jisti, že nikdo zvenčí nedostane přístup k vašim webovým panelům s nastavením.

Když se ocitnete v konfigurátoru, samotný systém vás požádá o změnu klíčové fráze. Vynalézat a nastavit. použijte kombinace písmen (angličtiny) různých registrací a čísel. Musíte řídit heslo do dvou polí.

Okamžitě po zadání změňte heslo na panel správce

Když kliknete na „Použít“, musíte překročit panel správce. Napište nové heslo v dialogovém okně šedé.

nastavení, keenetic, router

Zadejte uživatelské jméno a nové heslo

Nastavení PPTP (VPN) Při automatickém získání místní IP adresy

Jak přejít na panel správce na směrovačích Zyxel

  • Otevřete svůj oblíbený prohlížeč (Internet Explorer, Chrome, Opera nebo jakýkoli jiný).
  • Ve vyhledávacím panelu vytočte adresu označenou routerem Zyxel, obvykle 192.168.Jeden.1, poté stiskněte klávesu Enter. Na některých modelech směrovačů se používá adresa http: // 192.168.0.Jeden.
  • V okně, které se otevřelo, zadejte přihlašovací a heslo přiřazené během prvního nastavení routeru. Pokud jsou ztraceny, budete muset vrátit nastavení továrny stisknutím tlačítka Resetování a zadat přihlášení. „Admin“, heslo. „Admin“, po kterém byste měli kliknout na „Vstup“.
  • Otevře se okno s tlačítky „Fast Settings“ a „Web Configurator“. První se používá k konfiguraci pomocí disku dostupného s programem a druhý vede k manuálnímu nastavení routeru.
  • Proveďte nezbytné změny v nastavení. Zde se mění kanál, název a heslo sítě Wi-Fi a jsou stanovena všechna zařízení a t a t. D.

Připojte jídlo k routeru a otevřete seznam dostupných bezdrátových sítí v počítači, mezi nimiž vyberte ten pravý (s názvem uvedeným na nálepce dostupné na routeru nebo daném uživateli). Poté stiskněte tlačítko „Připojit“.

Okno se otevře s návrhem na zadání sady hesel během prvního nastavení pro připojení zařízení k síti, které je navrženo tak, aby chránilo před neoprávněným použitím.

Poté se zařízení nezávisle připojí k routeru. Další postup pro vstup do nastavení routeru se neliší od kabelu provedeného po připojení k němu.

Uložit/obnovení nastavení routeru.

Po nastavení se doporučuje uložit je tak, aby v případě problémů bylo možné je obnovit. Chcete.li to provést, musíte přejít na kartu Systém, nabídku „Konfigurace“.

  • Chcete.li zachovat aktuální nastavení routeru, klikněte na tlačítko „Uložit“. Soubor nastavení bude uložen na uvedeném místě na pevném disku.
  • Chcete.li obnovit nastavení ze souboru, musíte kliknout na tlačítko „Zkontrolujte“. Poté zadejte cestu k souboru s nastavením a klikněte na tlačítko „Obnovit“.

Aktualizace firmware

Aktualizace firmwaru je k dispozici dvěma způsoby.

Přes ovládací panel

V nastavení přístupu zadejte adresu 192.168.Jeden.1 a stiskněte klávesu Enter;

V okně, které se otevřelo, uveďte přihlášení a heslo;

V okně „Informace“ o systému vyberte položku „Aktualizace“;

S aktivitou tlačítka „dostupné“ klikněte na něj a aktualizace nahrávání.

Prostřednictvím nahrávání souboru z webu

V okně „Vaše zařízení“ vyberte typ routeru;

Na stránce vyberte kartu „Načítání souborů“;

Vyberte dostupnou verzi aktualizace pro požadovaný model;

Klikněte na odkaz a stáhněte si do počítače;

Přesuňte soubor z archivu na plochu;

V nastavení routeru vyberte kartu „Soubory“ a klikněte na ikonu „Nastavení“;

Otevřete stažený soubor do počítače a klikněte na tlačítko „Vyměňte“;

Chcete.li potvrdit, stiskněte ANO a počkejte na instalaci.

To je možná vše, co potřebujete vědět o nezávislém prostředí routeru Zyxel Keenetic.

Sleva je poskytována po dobu 30 dnů předplatného IVI po dobu 6 měsíců, za předpokladu, že předplatné je nepřetržitě prodlouženo (auto.podpisy). V době aktivace kódu by uživatel neměl mít platné předplatné, uživatel by neměl být účastníkem dalších akcií týkajících se předplatného v předchozích 180 dnech. Chcete.li aktivovat kód, musíte zadat data karty uživatelské banky. Podmínky propagace jsou stanoveny v uživatelské dohodě služby IVI (www.IVI.ru/info/dohoda) a pravidla pro používání certifikátů (www.IVI.ru/Info/Certificate). Věková kategorie služby IVI. 18

V tomto článku zvážíme problém výběru předpony pro digitální televizi. Naši editoři také připravili hodnocení nejoblíbenějších a funkčních televizních souborů v roce 2020.

Co televizory podporují digitální televizi bez předpony, jak to zjistit, seznam populárních televizních modelů podporujících číslo.

Krok.by.krok pokyny pro připojení a nastavení konzoly digitální televize s televizí se snímky obrazovky a podrobný popis každého kroku.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS