Jak můžete použít monitor z počítače

Jak můžete použít monitor jako televizi: všechny způsoby

Moderní technologie prošly v posledních několika desetiletích velké změny. LCD se používají všude. V tomto ohledu často vyvstává otázka. zda je možné připojit monitor k televizi.

Potřeba předělat monitor počítače v televizi nevzniká příliš často. Tato možnost se používá při instalaci televizního přijímače: v zemi, v zahradě nebo v kuchyni. Dnes existuje několik metod-od získání speciálního předponu televizního tuneru pro připojení mini-PC s přístupem k World Wide Web.

Druhý život starých monitorů

Ahoj. Řekl jsem svým přátelům svým přátelům, jak jsem Monoblok vyrobil ze starého monitoru a notebooku nebo televize, a zdá se, že pro některé se to pro některé zdá velmi obtížné. Rozhodl jsem se říct trochu.

Nakonec koupil televizi jako monitor 32, “a byl uvolněn 24″ monitor a co s tím dělat?) A pak jsem potřeboval televizi v kuchyni, nesledujeme televizi obecně, takže jsme všechno distribuovali nebo hodili, ale pak manželka chtěla.

Mám domácí internet a přidání předpony televize není problém, poslal žádost a čekal na kurýra, nastaví všechno. Hlavní věc je, že monitor podporuje HDCP. Připojil adaptér HDMI-DVI prostřednictvím kabelu. Ale v mém monitoru nebyl žádný zvuk, jen jsem vystřihl 2 otvory zezadu a přilepil přední část sloupců USB na 200 na Thermocles za 200.

Přilepil jsem všechny přímo z reproduktorů (zesilovač s regulátorem), objem nastavil maximum nezbytné, stejně jako předpona televize z dálkového ovládání ovládá hlasitost. Zpočátku jsem měl jednoho operátora, pak ho změnil kvůli jeho chamtivosti a nyní téměř třikrát levnější.

Takže musíte dát signál na reproduktorech a tady to záleží na televizní konzole, v jednom jsem byl tulipán maminka přímo na pouzdře a druhý je obyčejný Jack3.5 s kabelovým adaptérem pro tulipátového otce. Maminka Tulip nakrájela na televizi poblíž konektorů a všechno pájelo. Pro vylepšení zesilovače vzal nabíječku z telefonu a jednoduše se připálil dovnitř k napájení, kde je podáno 220V.

Monoblock

Také jsem měl starý notebook po dlouhou dobu bez obrazovky a starý 19.palcový monitor. Shromažďování prachu na skříni pravděpodobně 4 roky. Chtěl jsem udělat monoblock, a zpočátku jen připevnit jeden k druhému a nějaký druh pouzdra, ale všechno jsem demontoval a pokusil jsem se sjednotit v jednom případě. Myslel jsem, že zdroje energie se nehodí, ale všechno fungovalo.

Protože jsem se opravdu nelitoval, kdybych nemohl přilepit list laminátu pod listu Lammli Lammley na základnu, a připojil to všechny detaily a připojil kabel VGA právě potřeboval notebook kvůli velkému konektoru. demontoval to, odřízl přebytek a obrazovka byla připájena přímo na konektor notebooku. A zvuk. Tento monitor byl s reproduktory, takže jsem je použil, také ho přilepil na volném místě a spojil zvuk kabelem, dostal starý pro Aux z auta.

USB byl nepohodlně umístěn, jen přilepil rozbočovač USB a přilepil se zespodu.

můžete, použít, monitor, počítače

Případ musel v tomto případě snížit velkou díru, kde jsou konektory vhodné, případ nedovolil na tomto místě něco nainstalovat, stejně jako pro ventilátor 80 mm. Z nabíječky notebooku přes stabilizátor pulsu jsem zaznamenal ventilátor. Protože se uvnitř vše zahřívá a všechno je na tepelné houbě bez chlazení.

můžete, použít, monitor, počítače

Ano, a také odvodil tlačítko na notebooku zespodu, zvýšil dráty a přilepil se. Standardní kabel nebyl příliš pohodlný, takže jsem si jen vzal vidličku s drátem a pájel přímo do napájecího konektoru.

První experiment: Inteligentní televize z monitoru

Vzpomněl jsem si, že jsem měl adaptér z HDMI na VGA, rozhodl jsem se ho hledat a najít adaptér, vzal jsem předponu a šel svým rodičům. Když jsme si otřeli monitor z prachu a nečistot, připojili jsme jej do sítě a poté do předpony. Navzdory malé diagonále bylo velmi, velmi pohodlné používat předponu kvůli jasnějšímu obrazu, protože monitor, na rozdíl od televize, je navržen pro velké rozlišení a relativně malé písmo se čte bez obtíží.

Adaptér HDMI na VGA

Pravděpodobně jste si teď mysleli: „Super, koupím si předponu!„, Ale nespěchejte. Byl to jen experiment, protože nemáme žádný zvuk, VGA dává pouze obrázek. Pokud tedy chcete jít tímto způsobem, budete muset zakoupit adaptér HDMI na VGA se zvukovým výstupem, o tomto plánu:

Podobný adaptér si můžete objednat na Aliexpress, zde je odkaz na prodejce: koupit převodník HDMI-VGA.

Když jdete na stránku se zbožím, musíte najít adaptér vhodný pro vás, není to vůbec obtížné, hlavní věcí je věnovat pozornost skutečnosti, že adaptér má napájecí konektor a zvukový výstup.

Z monitoru tedy můžeme vytvořit „chytrou televizi“, ale budeme si také muset koupit aktivní reproduktory, které budou muset být také připojeny k zvukovému slotu na adaptéru. V důsledku toho dáme monitoru druhý život a získáme dobrou volbu pro kuchyň nebo práci.

Výhody

V rámci chaty není žádné výhody kvůli nedostatku plně naplněné komunikace.

Metody změny

Chcete.li přepracovat monitor do televizoru, potřebujete:

Přijímací signální zařízení mohou být 4 typy:

Předpona DVB-T2

Toto je přijímač, který přijímá rádiový signál a přenáší jej na monitor. Vzhledem k tomu, že éra analogové televize skončila, měli byste si zakoupit zařízení přijímající digitální televizní signály.

  • Nízký).
  • Přijímá více než 20 kanálů.
  • Jednoduchost spojení, kompatibilita s HDMI (mnoho desetiletých výstupních monitorů je vybaveno touto integrací).
  • Některé moderní modely jsou vybaveny postavenými sloupci.

Sloupec zabudovaný do monitoru nebo předpony rozdává velmi slabý zvuk. Pro pohodlné prohlížení televize byste si měli koupit externí aktivní reproduktory a připojit je k předponu.

Smart TV předpona

Nejjednodušší a nejoblíbenější způsob, jak předělat monitor na televizi vlastními rukama, je použití jedné z moderních konzolí Smart TV. Při připojení takové předpony k monitoru je nezbytná přítomnost adaptéru HDMI-VGA. S tím bude signál z konzoly přenášen do monitoru.

Jednou z hlavních výhod používání inteligentní televize k předělání monitoru do televize je schopnost používat moderní čipy „inteligentního“ televize na starém monitoru. Moderní nastavení televize také podporuje intenzivní připojení Bluetooth a Wi-Fi, ale také umožňují nejen sledovat televizní kanály na monitoru, ale také získat přístup k jiným multimediálním internetovým zdrojům, jako jsou YouTube, Vimeo, Hulu a T.D.

Instalace televizní desky

Do.it.to.samostatně televize z LCD monitoru lze získat instalací televizní desky. Monitory LCD jsou podporovány. Chcete.li proměnit monitor v televizi, budete potřebovat nákup televizní desky se stejnou interakcí. Dnes mnoho podobných čínských rad využívá obrovskou poptávku na Aliexpress a další obchody s elektronikou online. Takové desky mají kromě možnosti obdržení televizního signálu VGA, HDMI, USB konektory a 3,5 mm výstup, aby se připojily k nově vyrobené externí televizi (stereo systémy nebo sluchátka).

můžete, použít, monitor, počítače

DŮLEŽITÉ. Při nákupu televizní platby nezapomeňte se seznámit se svými pokyny a navázat správné spojení s intenzifikovaným zobrazením Intese.

Chcete.li nainstalovat televizní tuner na displeji, budete potřebovat nástroje a materiály:

Když je vše připraveno, měly by být provedeny následující akce:

  • Odšroubujte všechny spojovací prvky a odstraňte víko monitoru.
  • Jemně odpojte expanzní desku od vlaku. V této fázi je velmi důležité nepoškozovat dráty vlaku.
  • Nainstalujte televizní tuner místo originálu. Při pájení vezměte v úvahu válcování vlaku.
  • Nainstalujte potřebné napětí pomocí zaseknutí, zaškrtnuto s pokyny pro provoz desky. Zpravidla je to 12 palců.
  • Ujistěte se, že je zapnutý snímač infračerveného portu, nastavte jej nezbytným směrem. V některých případech je to odstraněno.
  • Zavřete tělo monitoru a utáhněte všechny spojovací prvky.

Jiné možnosti

Může existovat mnoho způsobů, jak vytvořit televizi. Například můžete použít speciální program a nainstalovat na PC IPTV přehrávač ke stažení seznamu kanálů.

Monitor může být také použit jako obrazovka jednoduchým připojením k typu kabelového typu nebo pomocí routeru s dalším zařízením. Příklad, kombinace smartphonu nebo tabletu s monitorem a výstup video souborů ve formě televizních programů.

V případě potřeby můžete použít blok postaveného., který musí být vložen do systematického systému, externího přijímače s připojením prostřednictvím ExpressCard nebo do síťové verze tuneru s instalací dalšího softwaru na PC.

Monitor můžete převést na televizor několika způsoby. Každý z nich má své vlastní potíže, ale pokud si chcete vybrat nejlepší možnost, je docela jednoduchá. To bude vyžadovat určitá dodatečná zařízení a prvky, jakož i dodržování požadavků na připojení.

V důsledku nesprávných akcí v procesu zpevňování mobilního zařízení se často vyskytuje „oxidace“ gadgetu. V této situaci se smartphone nebo tablet do OS Androidu promění v kus kovu nebo plastu, který lze použít s výjimkou ucpaných nehtů.

Uživatelé Apple vědí, že stahování souborů na iPadu. Velmi obtížný proces. Pokud chcete vědět, jak stáhnout film na iPadu, přečtěte si náš článek.

Когда матрица (экран, дисплей) ыходит з строя либо разз как пак пак пак право как правв как. Nepoléhá na opravu ekonomickou nevhodností, pouze ve vzácných případech, pokud poruchy elektroniky matice, je možné ji opravit.

Další „projekt“ byl dokončen a byl získán konečný výsledek. Celkem při 150 ~ 200 rubles). Všechno ostatní bylo pro mě tak či onak. Bylo nutné ponořit se do zásuvek stolu.

Kdybych musel udělat podruhé, použil bych hliníkové rohy nebo čtverce.

Nakonfigurujte obrázek OS

Bez samostatného video výstupu na notebooku, který poskytuje signál z počítače, a podobně je opravdu vzácná: pouze někteří výrobci, jako je Asus nebo Lenovo, nabízejí vhodná hardwarová řešení a poté na prémiové lince s odpovídající cenovkou. Ani s drahým kabelem v jeho rukou nebude fungovat. A proto. je čas hledat alternativu v osobě zvláštního prostředí, která se objevila v operačních systémech od společnosti Microsoft a Apple:

Windows 10

Režim „projektu“ je skrytý v „parametrech“ operačního systému v části „Systém“.

Po přechodu do samostatné nabídky v horní části seznamu se objeví pododstavec spojený s rozlišením nových připojení. Možnost „vždy deaktivována“ je důležitá pro změnu pro „inkluzivní“. A trochu níže aktivuje požadavek PIN kódu při použití zařízení třetích stran jako monitor pro PC.

Připravené změny jsou uloženy automaticky. Uvedené akce je třeba opakovat na notebooku a předem dávat pozor na současné připojení všech zařízení s domácí Wi-Fi Network.

Posledním krokem je zavolat na panel rychlého přístupu umístěného na pravé části operačního systému Windows 10 (tlačítko je umístěno vedle hodin) a kliknutím na tlačítko „Odeslat na obrazovku“.

Za vteřinu se objeví nabídka s výběrem. který obsah pro přenos a jak uspořádat používání notebooku jako monitoru. Je prezentováno několik možností a těsně pod nastavením je také k dispozici, které mohou pomoci v situacích, když nic nefunguje, signál zaostává nebo se dokonce zastaví dopředu.

Operační Systém Mac

S vydáním MacOS Lion (10.7.5) V nastavení se objevila samostatná položka. „Obecný přístup“. Technologie MTS a odpovídající klient se používají jako nástroj pro promítání v počítačích Apple, a proto je to šance použít notebook jako monitor jak v místní síti, tak daleko za hranice, ale pouze v případě, že je známo přihlašovací a heslo.

DIY monitor z zobrazení staré tablety

Myslím, že mnoho z nich leží kolem staré nepracované a možná i pracovní tablet, který již není pro nic vhodný. Tady jsem měl takovou věc. První tablet, koupil dlouho na Ali, který není schopen nic, absolutně, absolutně. Ano, není schopné, aby již nebyl naložen.

A díval se na něj v hlavě, myslel jsem si. Ale má pracovní displej. Nějaký druh, ale přesto. Jak to použít? Právě bych se hodil na domácí server, malý přenosný monitor pro servisní práce. A začal jsem hledat. A docela rychle jsem narazil na téma 4PDA, ve kterém dobří lidé vysvětlují materiál a sdílejí svou práci v tomto tématu.

Když jsem si to trochu přečetl, zkontroloval jsem se s typem panelu tabletu a dospěl k závěru, že existují šance.

Displej s 50-pinovou sekcí TTL. Pro něj můžete snadno najít univerzální ovladač pro stejný Ali, což jsem udělal:

Jak vidíte, má několik vchodů. Můžete použít to, co se vám líbí. Externí výkon 5-12V. Stále potřebuje šátek s tlačítky pro ovládání. jako je tlačítka pro běžné monitory. Koupeno na stejném místě nebo pájeno ručně. Koupil jsem hotový jeden.

Když jsem to obdržel, poprvé jsem se pokusil připojit k PC od HDMI.

Nevím, s čím je spojeno. Ale nízká úroveň barev. pouze 8 bitů. Obraz se lehce třese. Ale všechno funguje. Včetně vytvořeného.v osvětlení. Nemusel jsem se stlačit samostatně.

Tyap-lap zašrouboval všechno k případu z toho samotného tabletu, když obdržel takový nechutný pohled:

Dnes jsem se pokusil nahradit disk domácím serverem. Všechno funguje. Připojil jsem se přes VGA. Je pravda, že obrázek z BIOS byl nesprávným režimem. Se zobrazovalo svisle a neprotahovalo se. Obraz však může být otočen a všechno bude v pořádku. V bios jsem neměl co dělat, takže jsem se napařel.

Obecně jsem spokojen. Stejný „monitor“ lze použít jako další as počítačem. Můžete si vzít další. Informační typ teploty nebo něco jiného. Rozhodnete se.

můžete, použít, monitor, počítače

Soukromý monitor

Pokud nechcete, aby ostatní viděli, co děláte na svém PC, změňte monitor v chráněné před nakupováním. Pro zvědavé oči to bude vypadat jako jednoduchá bílá obrazovka, na které se nic neděje, ale můžete pracovat jako obvykle nošením speciálních brýlí. Chcete.li vytvořit takový monitor, budete potřebovat starou obrazovku, pár brýlí, šroubovák, nůžky, polarizační film a penknife. Proces vytváření soukromého monitoru je prokázán ve videu níže.

Starý zlomený LCD monitor může sloužit jako vynikající zrcadlo, a pokud zařízení funguje, může být proměněno v „chytré“ zrcadlo.

Nejjednodušší způsob je vytvořit běžné zrcadlo, proto budete muset rozebrat monitor, extrahovat obrazovku a vložit do rámu. Proces vytváření „inteligentního“ zrcadla je trochu komplikovanější a nákladnější. Kromě samotného monitoru budete potřebovat další materiály, včetně Raspberry Pi, dvojitého zdívaného zrcadla, dřevěných rámů, kabelů a tesařských nástrojů.

Kromě výše uvedených metod lze staré monitory také použít jako televize nebo obrazovka pro konzoli Nintendo Wii a vynikající dekorativní řemesla se získávají ze starověkých monitorů CRT, včetně akvária.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS