Jak mohu v iPhonu blokovat reklamy?

iphonu, blokovat, reklamy

Jak skrýt reklamy v Safari?

Dobrý den,! Mluvte o skrývání reklam v Safari:

V obchodě App Store jsou dvě aplikace, a to AdBlock X a velmi běžný Adblock. Aplikace mají stejný smysl, ale Adblock X je placený (dostal jsem ho zdarma, když ho rozdávali zdarma) a stahování. Zde je odkaz na program https://apps.Apple.com/ua/app/adblock-for-mobile/id103648481 Vysvětlím na příkladu aplikace Adblock. Tak si stáhněte aplikaci a pusťte se do toho. Adblock vám pak řekne, abyste mu udělili práva k zakázání reklam, a my zakážeme. Použijte Nastavení = Safari = Možnosti blokování obsahu a povolte Adblock pro skrytí reklam.

Užijte si to, nyní máte skryté reklamy z většiny stránek a doporučuji vám, abyste si takové dárky už nenechali ujít. Hodně štěstí všem a brzy vám povím o svém týmu.

Pokud se nemýlím, byla přidána před 4-5 lety.

Těšíme se na výukové programy „jak dýchat“ a „jak kakat“.

Efektivní a jednoduché: Wipr

Nelze vybrat a následně zablokovat určitý obsah na stránce

Nelze nastavit, aby byl vždy povolen určitý typ blokovaného obsahu

Wipr ( 1,99) usnadňuje blokování obsahu v systému iOS. Po instalaci a povolení není třeba konfigurovat žádná další nastavení ani možnosti. Stačí procházet Safari se zapnutou funkcí Wipr, která zablokuje tisíce sledovacích zařízení a reklam.

Jak nainstalovat Adblock pro Safari: iPhone

Pokud vás zajímá blokování reklam v mobilním prohlížeči Apple, může vám pomoci i Adblock Plus. Safari na iPhonu podporuje možnost blokování obsahu od systému iOS 9, takže blokování reklam můžete nainstalovat pouze na iPhone 5s a vyšší.

  • Stáhněte si aplikaci Adblock Plus (zdarma) z App Store a spusťte ji.
  • Přečtěte si pokyny a klikněte na tlačítko Get it.
  • Otevřete aplikaci Nastavení a přejděte na kartu Pravidla blokování obsahu Safari.
  • Přesuňte posuvník vedle položky Adblock Plus do aktivní polohy. Počkejte 10 sekund a adblock začne fungovat.
  • Chcete-li nastavit blokování reklam, znovu otevřete aplikaci a klepněte na ikonu nastavení v dolní části obrazovky.

Všimněte si, že nastavení Adblock Safari iOS v mobilní verzi je menší než ve verzi pro počítače Mac. Jediné, co zde můžete udělat, je povolit/zakázat povolené reklamy (nevtíravé reklamy) a upravit seznam povolených domén. Většina lidí nebude potřebovat jemnější nastavení, pokud jde o mobilní prohlížeč.

Důležité: Zatímco o blokování reklam na webových stránkách a reklam ve videích se Adblock Plus mobile stará dobře, o vyskakovací reklamy se ne vždy postará. Přesto tato aplikace zůstává nejpohodlnější a nejoptimálnější mezi aplikacemi Adblock pro iOS.

O známé sociální síti

Instagram byl v Rusku zablokován.Počet uživatelů z Nizozemska se zvýšil o 59 milionů.

Dobrý den, milí hráči peekaboo. Krátké pokračování mého příspěvku se rozhodl napsat po tomto komentáři od @Taked

Irelevantní. Techniku podpory, pokud to pochází od vás, nejsem si jistý. Do aplikace je navrženo přidat ukládání příspěvků do paměti telefonu. přístup, i když je samotná stránka nepřístupná. Dnes je to všechno stejné a vždycky je někdo vyřadí. Jen pohřbil pár užitečných příspěvků, číst tam, kde není internet. M, co si myslíš??

OK. Zatímco vývojáři vymýšlejí, jak ji vylepšit a vložit do aplikace, rychle vytvářím zkrácenou offline verzi svého příspěvku a sdílím ji zde, ačkoli většina mého psaní je v odkazech na zdroje třetích stran a Stále potřebuji internet.

Ale pokud takový názor existuje, proč se s ním nespokojit?

Uložení webové stránky do počítače ve formátu html, úpravy, převod do formátu PDF, odeslání do cloudu. Stáhněte si, čtěte, kritizujte ve volném čase. Odkazy jsou klikací, ve formátu PDF.

Může to být jednodušší. CtrlP. tisk. Dejte mu název. uložit do. Formát PDF. V systému Android je v nastavení většiny prohlížečů také tlačítko „Uložit PDF“. Jediná nevýhoda této metody. hypertextové odkazy nefungují. Ale pro čtení článků je v pořádku. Existují také rozšíření a nástroje vytvořené prohlížečem pro offline prohlížení, ale nebudu odbočovat. Možná by někdo chtěl napsat informativní příspěvek na toto téma.

@ArizonaHills Jsi úžasný! Moc děkuji za tento komentář o „1.1.1.1 od společnosti Cloudflare“. Slyšel jsem o tom, používal jsem služby DNS prostřednictvím DNS Jumper, ale z nějakého důvodu jsem obešel jejich VPN. Vyzkoušeno a ponecháno v systému Windows a smartphonu. Prakticky žádné snížení rychlosti, zapíná se okamžitě, vše, jak je popsáno ve vašem komentáři. Vypadá to, že je zatím nejlepší v mém žebříčku.

Odvážní Picaboozers, kteří se nebojí dát mody ze 4 AAPs! Postupujte podle odkazu z komentáře @ArizonaHills (nezapomeňte dát nějaké plusy dobrému pikabushnikovi)) a otestujte neomezený mod 6.10 „1.1.1.1: Rychlejší a bezpečnější internet. Pouze pro informační účely. Taky se mi to líbí )

Když už mluvíme o této skvělé službě VPN DNS od společnosti Cloudflare. Stáhněte si ji z oficiálních stránek https://1.1.1.1/ (a odkaz není vložen do textu. Jakákoli omezení nebo. Stačí zkopírovat adresu a přejít na stránky)Klienti pro iPhone/iPad, pro Windows, Android, MacOS, Linux. Stažené-instalované-použití. Nastavení je jednoduché! Vše můžete ponechat ve výchozím nastavení. V systému Windows je automaticky naprogramován v autorunu. Zakázat ji a spustit ji podle potřeby ze zástupce nebo ji nechat tak, jak je. podle vašeho uvážení.

Pokud jste to přehlédli, užitečná odpověď od @jiks na můj příspěvek Odpověď na HolderN v „VPN pro telefon a další zařízení“ Příspěvek pro pronájem a nastavení placeného vysokorychlostního virtuálního VPN serveru. Vše velmi jasné a podrobné. A jako doplněk. Užitečné server koupit odkaz z @tempernik komentář

Věděli jste, že některé prohlížeče pro Android podporují rozšíření?? Včetně rozšíření pro obcházení blokátorů. Kiwi, Firefox, Yandex by mohly fungovat s rozšířeními z obchodů s doplňky pro Chrome a Mozillu. Existuje jedno ALE! V aktualizovaném systému Android není vždy možné nainstalovat zásuvný modul. Zobrazí se omezení na úrovni systému. Ale za pokus to stojí. Funguje na Android 7 a 10.

Také! Pokud váš poskytovatel internetu blokuje přístup pomocí Hloubková kontrola paketů (DPI). Vyzkoušejte nástroj pro spouštění systému Windows pro GoodbyeDPI. Stáhněte si ji zde a postupujte podle pokynů zde.

Sám jsem to netestoval, protože můj poskytovatel internetu si na to nepotrpí.

Spouštěč pro GoodbyeDPI pro spuštění nástroje GoodbyeDPI s přehledným rozhranímGoodbyeDPI je navržen tak, aby obcházel hloubkovou kontrolu paketů a umožňoval přístup k blokovaným stránkám.Funguje s pasivním (připojeným přes optický rozdělovač nebo zrcadlení provozu) i aktivním (sériově připojeným) DPI.GoodbyeDPI byl napsán programátor ValdikSS a také přichází s GoodbyeDPILauncher začít a má rozumné GUI rozhraní.Ke spuštění jsou vyžadována práva správce.Pokud rozhraní nepotřebujete, můžete GoodbyeDPI použít jako službu systému Windows.Stačí přejít do příslušné sekce a povolit ji.Obcházení poskytovatelů DPI bude probíhat na pozadí bez oken a ikon, jako služba systému Windows.Tento nástroj nevyžaduje připojení k internetu,Internet je potřeba pouze k aktualizaci černé listiny, pokud se rozhodnete ji aktualizovat.Vše se odehrává lokálně v počítači. Nepoužívají se žádné proxy servery, žádné zpomalení, žádné cizí servery.

Pokud to můžete podrobně popsat, byl by to velmi užitečný příspěvek!

Crystal

Potenciální uchazeč o „zlatou střední cestu“ v oblasti blokátorů iOS je tu už nějakou dobu. Díky úsilí jejího tvůrce Deana Murphyho se jí podařilo upoutat pozornost profesionálních testerů nejnovější verze mobilního operačního systému Apple. Na základě srovnávacího testu deseti populárních webů dospěli zvídaví lidé k závěru, že Crystal dokáže při načítání každé stránky správně vyřadit přibližně 53 % nadbytečných dat. Průměrný koeficient nárůstu rychlosti surfování na internetu s blokátorem dosahuje 3,9.

Krása Crystal spočívá v tom, že nemá žádnou nabídku nastavení cenzury. podle Meeja je to nejjednodušší a nejnenápadnější řešení blokování obsahu, které je v současné době k dispozici. Zapněte ji a užívejte si přístup bez reklam, aniž byste se museli starat o to, jak přesně shell komunikuje na pozadí s aktualizovanou databází hrozeb a instaluje aktualizace. Vytvořeno speciálně pro Safari. nástroj aktivně využívá pokročilý systém akčních sad.

Uživatel nemusí přebírat povinnosti správce, ale komunikace s nadřazeným webem je nezbytná. Crystal funguje na poměrně jednoduchém principu. pokud si všimnete nějaké závady, například neplánovaného zobrazování reklam nebo zablokování zdroje obsahu v dobré víře, odešlete hlášení o chybě s uvedením adresy URL. Vývojář slibuje, že pro každý případ rychle vymyslí osobní „pilulku“, a pokud jste příliš líní čekat na všelék, můžete blokátor jednoduše deaktivovat. Tato možnost je závislá na funkci obnovení okna v Safari. stačí pár kliknutí a zádrhel se vymaže.

Aplikace sice patří do kategorie „nastav a zapomeň“, ale Din Mei do ní zařadila možnost ručního vytvoření bílé listiny webových zdrojů, kterých se blokování netýká. Nevadilo mu přidat několik zajímavějších možností, ale během testování si uvědomil, že pak by se vybroušená image Crystal začala rozpadat, a tak si to rozmyslel. Jde o princip. tento blokátor je určen pro ty, které prostě trápí abstraktní problém nadměrného provozu. Podobně jako antivirové programy, instalované spíše pro osobní klid, než aby se postavily všem hackerům na světě.

Pokyny:

Funguje pouze na ulici. Pokud je iPhone připojen k síti Wi-Fi, nefunguje. Pokud se jedná o online hru. také.

Reklamy se načítají přes internet. Pokud vypnete internet, reklamy zmizí. Nemusíme je však zcela zakázat: iOS umí selektivně omezit přístup k mobilním datům pro konkrétní aplikaci podle uvážení uživatele.

Přejděte do „Nastavení“ „Mobilní“, najděte sekci „Mobilní data pro:“ a vypněte požadované aplikace.

Pokud se požadovaná aplikace v seznamu nenachází, vypněte Wi-Fi, jednou k ní přistupte a zkuste to znovu.

Jak blokovat vyskakovací okna na iPhonu

Na chytrém telefonu je to dost snadné. Pouze jedno nastavení povoluje a zakazuje blokování webu v Safari.

Přejděte do Nastavení. Safari.

Najděte sekci Obecné.

Aktivace přepínače Weblock. vyskakovací okna.

Už žádné otravné prvky, které by vás rušily při prohlížení webu.

Třetí metoda. Používání webového zámku.

Weblock je speciální aplikace, která umožňuje blokovat reklamy nebo jiné zdroje ve všech aplikacích iOS, nejen v prohlížeči. Je tu jen jedno „ale“. Weblock funguje pouze pro připojení Wi-Fi, protože je to v podstatě velmi flexibilní a uživatelsky konfigurovatelný proxy server. Stáhněte si ji za 119 v App Store. Nevýhodou je, že není k dispozici ruská lokalizace.

Chcete-li používat Weblock, musíte nastavit připojení Wi-Fi podle pokynů v samotné aplikaci (musíte jít do části Nastavení. Wi-Fi. název vaší sítě. Proxy server HTTP. Auto a nahradit odkaz, který vám aplikace vygeneruje).

Jak blokovat reklamy na YouTube

Zapněte ji a přidejte navrhovanou konfiguraci do seznamu důvěryhodných sítí VPN;

Přejděte na „Nastavení“. „Stažený profil“ a nainstalujte stažený profil do zařízení;

Otevřete „Basic“. „About“. „Certificate Trust Settings“ a aktivujte profil Adblock Extension Root Certificate Authority.

Poté vymažte aplikaci YouTube z paměti iPhonu nebo iPadu, znovu se přihlaste a spusťte libovolné video. Uvidíte, že ukazatel průběhu přehrávání je zcela čistý a bez žlutých pruhů, které označují, kdy jsou reklamy aktivovány, a samotná videa již nebudou přerušována reklamními vložkami.

Název: Luna. Best VPN for iPhone Vydavatel/vývojář: Emban Networks Cena: Zdarma Vestavěné nákupy: Ano Kompatibilita: Univerzální aplikace Odkaz: Nainstalovat

Přihlaste se k odběru našeho kanálu na Yandex.Zen. Každý den se objeví něco, co na webu není.

Reklamy ve hrách a aplikacích na iPhonu a iPadu vás už úplně štvou? V této příručce jsme popsali dva způsoby, jak vypnout otravné reklamy na mobilních zařízeních Apple.

Jak vypnout reklamy ve hrách na iPhonu a iPadu. Metoda 1

První způsob, jak vypnout reklamy v aplikacích a hrách na iPhonu a iPadu, nevyžaduje instalaci speciálních blokátorů. Tato metoda bohužel není ideální.

iphonu, blokovat, reklamy

Chcete-li se zbavit otravných reklamních bannerů, stačí omezit mobilní zařízení na přístup k internetu. Můžete to provést ručně vypnutím Wi-Fi a mobilního datového přenosu nebo aktivací režimu „Letadlo“.

Jak jsme již uvedli, tato metoda má závažnou nevýhodu. Mnoho aplikací a her vyžaduje ke správnému fungování přístup k internetu. Vypnutí Wi-Fi a mobilního datového přenosu pro ně rozhodně není řešením problému s reklamou.

Jak vypnout reklamy ve hrách na iPhonu a iPadu. Metoda 2

Podstatou druhé metody je instalace speciálního blokátoru reklam. Většina řešení v App Store blokuje pouze bannery v internetových prohlížečích, ale existují i individuální blokátory, které se zabývají také reklamami ve hrách a aplikacích. Z bezplatných blokátorů reklam jsou Adblock Wi-Fi a iCareFone nejlepší.

Jak aktivovat blokování reklam na iPhonu a iPadu se dozvíte v tomto návodu.

Hodnotit 5 hvězdiček v dolní části článku, pokud se vám líbí toto téma. Sledujte nás na Instagram. Viber. Zen.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS