Jak mohu vyhledávat podle telefonního čísla na serveru Yahoo

Nový typ podvodu na Youle

V době moderních technologií, kdy má každý mobilní telefon s přístupem na internet a různými aplikacemi pro zasílání zpráv, fotografií atd. A ani nákup/prodej na internetu už není problém. Budeme mluvit o bezplatných inzerátech Yula.

Chci hned říct, že to vypadá, že jsem moderní člověk a vím o všech druzích podvodů v sítích, ale jak se říká: „. Je tu starý muž ve špatné situaci“, sám jsem se dostal do chytře nastavené sítě.

Jako velký fanoušek technologie Apple používám různá zařízení, včetně iPhone, takže jsem se rozhodl prodat svůj telefon, abych si koupil něco novějšího, pověřil jsem svou ženu, aby umístila inzeráty na prodej, což udělala, pak bylo mnoho pochybných hovorů: požádali, aby přišli, protože jsou strážci ve službě a nemohou dělat; a velmi zvláštní, což když jsem zvedl telefon místo mé ženy a odpověděl jim na telefonu, všechna touha koupit je nějak zmizela.

Zde jednoho dne, v samotné aplikaci Yula napsal jistý „Galina“, že náš návrh je zajímavý, atd., Po telefonátu. Mužský hlas: „Dobrý den, to jsem já, píšu vám. Máme samozřejmě otázku, proč Galina??! A on volá, údajně Alan.Řekl, že je to účet jeho manželky.Také začal žádat, aby k němu přišel, aby přinesl telefon. protože je v práci a tak dále, že si ho hned koupím.

To nás na stráži, podivný zájem a aniž by viděl zařízení, tvrdit takovou věc, samozřejmě, jsme nevěřili a řekl, že pokud chcete, přijdete sami.

Postupem času zavolal zpátky, že přijede v 19:00, a tehdy to všechno začalo. Nepřijel v 19:00, ale ve 21:00. Je tma atd. Spoléhají na to, že jsou všichni unavení a jejich pozornost je rozptýlená. Naše nabídka setkat se v kavárně, na přeplněném místě. přijal.

Přišel jsem do kavárny se svou ženou a on byl s dalším starším mužem, který vypadal velmi přátelsky a tak dále, ale to všechno byla součást hry, abychom se cítili pohodlněji. Jsou to velmi dobří psychologové, vědí, jak získat důvěru. Jdeme do kavárny, sedí vedle sebe, přes ulici zdarma. se posadíme. Okamžitě k nám přijde servírka, postaví nám kávu a podá nám ji. „. Pomoz si sám.“. a usmívají se.

Nedotýkáme se ho. Dávám tomuto „Alanovi“ svůj telefon, vezme ho a začne zkoumat, tady je další bod: každý ví, že iPhone má iCloud a ID, z něhož jsem neodešel, protože stále používám telefon (tato skutečnost byla uvedena v inzerátu), a to je to, co přitahovalo podvodníky.

Zatímco „Alan“ kouká do telefonu, zdůrazňuji, že nevidím, co tam dělá, protože on a jeho žena sedí naproti mně, druhý se jmenuje Vahid Isajev, jeho úlohou je bavit a jde mu to dobře.

Dostali pizzu, jedli a pili kávu a „Alan“ měl celou dobu v ruce telefon. Dále manželka říká: „. No, alespoň zapněte kameru, zkontrolujte. „, k čemuž tento „Alan“ říká podivnou větu:“. „To, co chci, jsem už viděl. „To je ono, bereme to.“.

Dobře, říkám, položí peníze na stůl a já je spočítám. Je tu další tah: „Víte, jak se kontrolují peníze?“. řekli. My: „Tak mi to ukaž. „. Začali mi ukazovat, a mimochodem, ty peníze jsou skutečné! Ale nejde o telefon, o který jim jde.

Říkáte: „Tak co se stalo??!“. a to se stalo vzápětí.

Odhlásím se z ID a vymažu telefon, vymažu všechna data.

Pak nás ale „Alan“ začne obelhávat dalšími informacemi o nás.

A je to docela nenápadné, on mi říká, co dělají oni, já jim říkám, co dělám já. Říká, že je mu 46 let, ale později se ukáže, že tomu tak není. je mu 39 let. Ach, jaká škoda, že jsme si to neuvědomili hned. Ještě jedna věc: „. „a možná máš ještě telefon Apple, koupil bych své ženě další.“. Na tom není nic podezřelého, o tom si povíme níže.

Vše se zdá být v pořádku, všichni odcházíme z kavárny. Jdou první a další věc je, že jdou dost daleko od vchodu a teprve pak se otočí a rozloučí se. A to proto, aby je nesledovala kamera, která monitoruje vchod, protože když vcházeli do kavárny, neviděli jsme je, pravděpodobně si zakrývali obličeje.

Jsou pryč, my jdeme domů také. Zde začíná podezření z podvodu.

Pro tento případ jako dočasný, než si koupím nový.

Zadal jsem své ID, vše bylo v pořádku, pak jsem se chtěl přihlásit do aplikace WhatsApp, zadal jsem své číslo a SMS nepřišla, velmi dlouho. Udělám to znovu, ticho. Nepřemýšlel jsem o tom, pak to začalo být zajímavější a po 30 minutách mi přišla SMS. Zadám, ukáže mi to optimalizaci aplikace, zadám jméno a pak bum, WhatsApp požádá o další heslo, o dvoufázové ověření, ale tady je problém: Nikdy jsem to neudělal a odkud se to najednou vzalo, není jasné! Pokusy o zadání něčeho (6 číslic) vedou k zablokování na chvíli nebo, pokud jste heslo zapomněli, můžete stisknout tlačítko. poslat kód na e-mail, což jsem udělal, ale kód nepřišel, ani na jeden z mých e-mailů.

Dále jsem se rozhodl zkontrolovat iCloud, je tam položka zařízení, která ukládá všechna zařízení, ke kterým byl iCloud vůbec připojen. Zde vidím, že telefon, který jsem právě prodal. v seznamu chybí.

Tady mi bylo jasné, že jsme to zvorali a dali vlastní telefon s osobními údaji, ale i pro to existují důvody, takže s tím neutekl.

Byl jsem opravdu vystresovaný a první, co jsem udělal, bylo. nastavit dvoufázové ověřování iCloudu a zde je další zvonek, který je třeba zazvonit, abyste to mohli provést. Potřebuji si vzpomenout na své bezpečnostní otázky, ale protože jsem je zadal už dávno, nepamatuji si je, pak zařízení nabídne odeslání kódu do zařízení pro potvrzení a já souhlasím. iPhone říká, že kód byl odeslán, ale kód byl odeslán na telefon, který jsem prodal, protože si pamatuji název zařízení a byl napsán tímto způsobem, dobře, měl jsem záložní e-mail a mohl jsem vrátit iCloud. okamžitě změnit úplně všechna hesla ve všech e-mailech a klientech.

Zeptáte se: „. Proč by tedy chtěli ukrást přístup k aplikacím WhatsApp a iCloud??“, ale řeknu vám:

1) zablokoval WhatsApp, aby skryl skutečnost, že by mohl posílat zprávy někomu s mými údaji atd., Kdybych měl přístup, viděl bych to v historii; můžete se zeptat, takže zvuk zprávy by byl slyšet a zvuky klávesnice, ano všechno, ale vypnul zvuk a já jsem tento okamžik viděl, ale nevěnoval pozornost a druhá strana, velmi chytře balancující.

WhatsApp lze použít k zasílání zpráv příbuzným, kteří žádají o peníze atd., a existují placené služby, za které musíte zaplatit.

Jak můžete najít prodejce podle jména

Aplikace Yula neumožňuje vyhledávání podle jména. Přestože je k dispozici funkce vyhledávání, můžete položku vyhledat podle jejího názvu pomocí speciální lišty.

Pokud si chcete uložit kontakty prodejce, abyste si u něj mohli znovu objednat zboží nebo se zeptat na jeho použití, použijte jiný způsob. Jednoduchým postupem neztratíte přístup ke svým datům. Otevřete profil prodejce a přihlaste se k odběru. K tomuto účelu slouží tlačítko na levé straně obrazovky. Nyní je snadné najít prodejce zboží, o které máte zájem.

Pro kontaktování prodávajícího můžete použít různé metody, například zprávu nebo telefonní hovor, pokud uživatel tuto možnost zadal v osobním kabinetu. Majitelé účtů Yuletide upozorňují na pohodlné přidávání oblíbených položek do oblíbených, což umožňuje kdykoli se k nim vrátit a zobrazit je nyní nebo později.

„Yula je informační web, který v Rusku rychle získává na popularitě. Můžete nejen publikovat vlastní inzeráty, ale také shromažďovat informace o jiných publikacích.

Taková služba je velmi žádaná, pomocí inzerátů na portálu Yula můžete v krátké době najít partnery z již existujících databází. Jak vyhledávání funguje??

Co dělat, když vás podvedli??

Dobré odpoledne! Pokud jste byli podvedeni nebo oklamáni při krádeži peněz, měli byste o podvodu informovat policii v místě svého bydliště. Stížnost musí být nutně prošetřena a musí být přijato procesní rozhodnutí.

Pokud potřebujete najít starý inzerát z Avita, můžete navštívit svůj osobní profil a najít své místo. Pokud máte zájem o něčí starý inzerát, může to být obtížné, archiv jako takový na webu neexistuje, takže budete muset hledat ručně.

Jak najít svůj inzerát na stránkách Yulah

Jakmile přidáte položku na stránky Yuletide, bude tam, dokud ji někdo nekoupí nebo dokud ji sami nedeaktivujete. Existují i další důvody, ale o těch si povíme později. Pro vyhledání inzerátu na webu Yula použijte vyhledávací pole.

Například jste zveřejnili inzerát s názvem „iPhone 11 na prodej“. Zkuste zadat stejnou frázi a najdete inzerát s vaší fotografií.

Svůj inzerát můžete najít i v dalších rubrikách: cena, sleva, název. Všechny jsou okamžitě viditelné na stránce obecného vyhledávání. Tato metoda je užitečná pro ty, kteří se snaží najít svůj výpis na cizím počítači nebo v mobilním prohlížeči. Pokud jste však přihlášeni do svého obchodu, můžete svůj inzerát najít také v části nazvané „Moje inzeráty“. Tento způsob je k dispozici jak na webových stránkách internetového obchodu, tak v mobilní aplikaci pro mobilní telefony a tablety.

Ve své osobní skříni najdete ty, které jste již prodali v obchodě Yulah. Seznam těchto inzerátů naleznete na stránce “ Archiv „. Zboží naleznete zde, pokud jste ho ještě nesmazali.

Jak zobrazím své reklamy na Yahoo??

Stejně jako v mobilní aplikaci musíte nejprve získat přístup ke svému profilu (přihlásit se). Poté v pravém horním rohu klikněte na svůj profilový obrázek. V zobrazené nabídce vyberte úplně první položku (jméno/přezdívka). Zde si projdeme celý proces hledání vlastních inzerátů na Yule.

 • Otevřete aplikaci Yula ve svém chytrém telefonu
 • Klikněte na tlačítko nabídky v pravém horním rohu stránky s inzeráty.
 • V otevřeném okně klikněte dole na kartu Zrušit publikování.
 • Poté se zobrazí okno Vyberte důvod stažení inzerátu z prodeje
 • To je vše!

Tipy pro bezplatné umístění inzerátu na Yule

Podání bezplatného inzerátu je nyní možné pouze prostřednictvím mobilních aplikací pro Android a iOS.

Webové stránky společnosti Yuly jsou poněkud primitivní, můžete si pouze prohlížet inzeráty nebo psát inzerentům, na webu není možnost vytvořit nový inzerát. Existuje však řešení, o kterém se dozvíte více níže!

Při vytváření nového inzerátu na Yule doporučuji dodržovat následující tipy:

 • Ve výchozím nastavení Jula zobrazuje pouze reklamy, které se nacházejí v okruhu 5 km od vaší polohy. Optimální by bylo umístit každou položku seznamu na jiné místo ve vašem městě (pokud je město velké), abyste pokryli většinu území;
 • Použijte informativní a atraktivní titulek, který by se měl kvalitativně lišit od podobných inzerátů. Buďte kreativní;
 • Nezapomeňte použít fotografii produktu (inzeráty bez fotografií lidé často ignorují);
 • Nezapomeňte do kontaktních údajů uvést své telefonní číslo, protože ne každý si s vámi bude chtít dopisovat e-mailem;
 • Zvolte správnou kategorii inzerátu, protože špatná kategorie může potenciálnímu kupujícímu zabránit najít váš produkt;
 • Pokuste se zvýšit svou pozici pomocí všech dostupných nástrojů;
 • Pro většinu lidí existuje formální časové omezení, takže můžete například deklarovat slevu na zboží do určitého data;
 • Pokud máte více než jeden účet, můžete na něm prezentovat své produkty (upozorňujeme, že popisy a fotografie produktů musí být pro každý účet jiné, jinak hrozí, že budete zablokováni).

Jak změnit telefonní číslo ve výpisu na Yule?

Ve svém profilu v části „nastavení volání“ můžete:

 • Povolit nebo zakázat reklamní volání
 • Skrýt své telefonní číslo před všemi uživateli a ponechat možnost bezplatného volání na Yulu

Proč si neobjednat z Top3DShopu

Rád bych zanechal recenzi na spolupráci s tímto obchodem. Zkušenost nebyla zdaleka příjemná.

Dne 25. ledna 2022 jsem zadal a zaplatil objednávku na 3D tiskárnu Anycubic Mono X 6K a související spotřební materiál. Manažer do telefonu řekl, že zboží jim přijde v polovině března a bude muset počkat. Načasování bylo pro mě přijatelné, vzhledem k dalšímu doručení do Južna. Vzhledem k další dodávce do Južno-Sachalinsku jsem očekával, že zařízení obdržím přibližně v polovině dubna.

Všechny podmínky byly dohodnuty, peníze zaplaceny a mně zbývalo jen čekat. V únoru došlo ke známým událostem, po kterých jsem volal do obchodu, abych si ujasnil, zda bude vše v pořádku. Konzultanti mě ujistili, že objednané zboží dorazí včas a nebudou s ním žádné problémy. O pár týdnů později jsem si znovu zavolal a byl jsem znovu ujištěn, že vše proběhlo podle plánu.

podle, yahoo

Když se blíží doba dodání jsem dostal hovor z obchodu takto: „vaše objednávka není zahrnuta v dodávce, nové dodávky za 1,5 měsíce (na začátku května asi 2-3 týdny doručení ke mně), a aby příplatek kvůli zvýšenému kurzu rublu. Buď si vezměte své peníze.“. Říci, že jsem byl překvapen. neznamená nic říci. To je následující obrázek. Velmi respektovaný (žádný) obchod ode mne obdržel cca 75 tisíc, měl je v obratu dva měsíce, nezahrnul mé zboží do dodávky, deklaruje další 1,5 měsíce čekání a požaduje peníze. Dobrý způsob, jak získat finanční prostředky jako bezúročnou půjčku. Pro obchod je to možná maličkost, ale pro mě je to velmi významná částka. Za které jsem si mohl objednat stejnou tiskárnu v jiném obchodě.

Existuje názor, že tyto společnosti zboží měly, ale neměly zájem ho prodat za předem dohodnutou cenu. To je v rozporu s právními předpisy na ochranu spotřebitele v našem státě. A to je podvod. Podle všech pravidel tohoto žánru měli společnost pohnat k soudu. Tiskárna však byla zakoupena jako dárek a kupujícím byla jiná osoba, která se o tento soudní spor nezajímala. A samotní zástupci obchodu často ignorují e-maily, které jim byly zaslány, což pro mě byl zvláštní nesmysl.

/ Bylo požádáno o vrácení peněz a objednávka byla znovu vystavena v tomto obchodě: https://lider-3d.ru/. Po kontaktování manažera z Lider-3D mi byla vyjednána cena za stejnou tiskárnu, která se rovná ceně z Top3Dshopu po doplatku (cca 75k za tiskárnu) a za podmínky zakoupení pračky se sušičkou. V době psaní tohoto článku byla moje objednávka již dokončena a odeslána společností SDEK.

1) Nedoporučuji Top3Dshop pro předobjednávky, platby předem nebo vyzvedávání čehokoli. Nejenže se nestarají o zákazníka, ale mohou jednoduše nezařadit vaši objednávku do dodávky.

2) Je důsledkem prvního. Komunikace mezi jednotlivými odděleními je pravděpodobně velmi špatná. Konzultanti říkají něco jiného a přepravní oddělení říká něco úplně jiného. Možná, že oddělení přijímající objednávky něco poplete, zapomene, ztratí. to je mi úplně jedno. Faktem je, že od ledna se ani neobtěžovali zpracovat mou objednávku.

3) Tento obchod nedodržuje svá vlastní pravidla, která jsou popsána na jeho webových stránkách (všechny podrobnosti jsou uvedeny na snímku obrazovky s e-mailem), ani právní předpisy naší země.

4) Kvůli nim jsem ztratil čas a přeplatil dalších 8 tisíc. Naštěstí je nedostali.

podle, yahoo

5) Ztratil jsem svého klienta respektovaný (ne) Top3Dshop nadobro. Nebudu si od vás nic kupovat a ani nikomu ve své komunitě nedoporučím, aby s vámi spolupracoval.

6) Pokud se rozhodnete kontaktovat tuto společnost, doporučuji, abyste si vzali pouze to, co mají k dispozici tady a teď. Žádné předobjednávky a žádné čekání. Lze je nastavit kdykoli.

Přikládám snímky obrazovky s jedním dopisem od nich, potvrzení o platbě 25.01.2022 a složení objednávky (osobní údaje jsou přepsány).

| Denial of responsibility | Contacts |RSS