Jak nabít iPad, pokud se rozbije nabíjení

Co dělat, pokud není iPad účtován

Když Apple Modern uživatelé čelí skutečnosti, že si neúčtují iPad, hlavní věcí není panikařit a zjistit, proč je to problém.

Abychom pochopili, že se iPad nabíjí, podívejte se, jak se zobrazuje ikona baterie. blesk by se na něm měl objevit.

Ne? Pak přejdeme na seznam hlavních důvodů:

nabít, ipad, pokud, nabíjení
 • Problém s drátem.
 • Adaptér je vadný nebo problém se zásuvkou.
 • Vlhkost nebo mechanické poškození.
 • Rozdělení polního ovladače napájení.
 • Ucpávání přístavu.

Nyní budeme všechny tyto faktory zvážit podrobně.

Problémy s drátem

Nejprve zkontrolujte kabel USB. Je tam poškození? Mezery a ohnuté kontakty by neměly být. Důležité: Váš drát by měl být buď originální, nebo mít certifikaci MFI (vyrobeno pro iDevices). Na balíčku, ve kterém byl váš šňůra, měla by existovat taková ikona:

Důvod je v adaptéru nebo ve výstupu

Problém může být ve vadným adaptéru nebo zásuvce. Z tohoto důvodu se iPad jednou přestal nabíjet. V tomto případě je rada jednoduchá: zkontrolujte adaptér a zásuvku při práci s jinými zařízeními, pokud je to nutné, nahraďte.

Účinek vlhkosti a mechanického poškození

Jedním z důvodů, proč není iPad nabitý, může být v tabletu vlhkost. V tomto případě vám doporučuji přivést odborníkům „nemocné“, protože pokud sami uděláte něco špatného, ​​pak jen dosáhnete svého zařízení.

Často dochází k mechanickému poškození iPadů: stačí jednou zrušit zařízení. Zde byste se neměli ani ptát, co dělat, pokud se iPad neúčtuje, samozřejmě jít do služby.

Problém s řadičem

Když je tablet nabitý po dlouhou dobu neobvyklým kabelem, může se napájecí řadič zlomit. Pokud je váš iPad stále v záruce, považujte se za štěstí. Jinak budete muset za opravy hodně platit.

Jak chránit nabíjecí hnízdo před poruchami

Časté použití nabíjecího slotu vede k rychlému opotřebení tohoto detailu: Stížnosti na rozpis konektorů jsou nejčastější v servisních centrech.

Správné připojení nabíječky chrání hnízdo před selháním. Při nabíjení tablet nebo mobilních telefonů je to důležité:

 • Nevybraňte zástrčku ze štěrbiny, držte drát, netahujte a nezatahujte za něj;
 • Jemně připojte nabíječku, nepohybujte ji uvnitř konektoru, abyste se vyhnuli uvolnění;
 • Nepřesunujte gadget blíže k sobě drátem z nabíjení;
 • Nepoužívejte cizí objekty (jehly, zápasy, kolíky atd.) vyčistit hnízdo, aby nedošlo k porušení kontaktů uvnitř.

Provádění těchto doporučení sníží riziko poškození výkonu a prodloužení jeho životnosti.

Různé poruchy při nabíjení

V některých případech, dokonce i opouštět iPad po dlouhou dobu, se nic neděje na dlouhou dobu, může poplatek dokonce naopak spadnout. To může být způsobeno mnoha faktory, které lze vyloučit poznáním konkrétního důvodu, takže udělejme krok po schodech. Uvažujme možné důvody pro nedostatek nabíjení.

Nejprve byste měli pečlivě prohlédnout samotnou nabíječku. To může být důvod, kvůli kterému nedochází k nabíjení. Můžete to zkontrolovat požádáním nabíječky pro své přátele, pokud ji nemají, můžete se zeptat v obchodě a ve středisku servisního.

Dalším důvodem může být rozpis portu samotného zařízení. K takovému zhroucení dochází poměrně často a jeho příčinou je ve většině případů neopatrné použití, ale není tomu tak vždy. V některých případech to může být způsobeno mechanickým poškozením, které bylo získáno během přepravy. V tomto případě budete muset kontaktovat servisní středisko, kde se stanete starým portem nebo jej nahradit novým, pokud není možné jej opravit.

Ipad nemusí být nabitý kvůli zlomenému dolnímu vlaku z počítače, důvodem může být kapalina, která padla na gadget. To je docela běžné a bude možné problém odstranit pouze ve středisku servisního střediska, tam budete nahrazeni smyčkou. To obvykle trvá trochu času.

Ipad nemusí z výstupu nabitý, pokud selže řadič napájení. Takové poruchy obvykle způsobuje špatné nabíjení, a proto se doporučuje používat pouze standard. Problém je vzácný, ale měl by být poskytnut, možná je to přesně důvod rozpadu.

Gadget nemusí být nabitý kvůli zasažení vlhkosti. V takových případech musíte desku vyčistit. Nesnažte se to provést sami, jakákoli chyba může zařízení navždy rozbít, je lepší důvěřovat zkušeným odborníkům v dílně.

Existují časté případy, kdy se nabíjení nevyskytuje kvůli špatné kvalitě zásuvek v bytě. Nemají spolehlivý kontakt s nabíječkou, což neguje proces nabíjení. V takové situaci by nejlepší možností bylo koupit speciální adaptér. Stojí za to věnovat pozornost skutečnosti, že je vhodná pouze ten, který Apple vydal.

Jak používat ne certifikovaný lightning Cabble (ne od Apple)

Počínaje iOS 7 bylo zákeřným klukům z Apple zakázáno používat iPhone, iPad neoficiální bleskový kabel pro nabíjení a synchronizaci. Při připojení k této zprávě uvidíte následující zprávu:

Tento kabel nebo příslušenství není certifikováno, takže spolehlivost jeho práce s tímto iPhone/iPad není zaručena.

 • Zahrnujeme do sítě z USB/Plugs
 • Připojte Lightning Cabble k iPhone/iPad
 • Vidíme blikající okno, které jsme darebáci, a používáme neobvyklý kabel, klikněte na „Zavřít“
 • Nepři vypněte zařízení, vytáhněte z něj kabel a připojte jej zpět k iPhone, iPad
 • Znovu klikněte na „Close“, sledujte, jak se gadget začíná účtovat.

Existuje další způsob, jak obejít ochranu, někdy v repozitářích Cydia existuje neautorizovaný lightning Cable Enabler pro útěk z vězení-Twik, který problém řeší. Kvůli špatné práci nemá Twik trvalé bydliště.

Jak nabíjet iPad bez nabíječky

Mnoho lidí věří, že pokud účtujete tablet nebo telefon méně často, pak jeho baterie bude fungovat mnohem více. Je to klam.

nabít, ipad, pokud, nabíjení

Aktuální baterie se musí neustále dobít. Standardní baterie má zdroj v asi 1200 cyklech pro vybírání náboje. Pokud nabijete baterii každý den, pak dost po dobu asi čtyř let.

A to navzdory skutečnosti, že přibližné období práce v pokynech je dva roky.

Ale často se stává, že baterie vesnice nabíječky není poblíž. Nebo možná jste ztratili nabíječku, pak jak nabít iPad bez nabíječky. Existuje několik způsobů, jak nabíjet iPad bez nabíječky.

Určitě má každý dům kabel USB. Připojte jeden konec k počítači a druhý ve vašem iPadu. Nabíjení se začne samy. Doba nabíjení, může to trvat o několik více než při použití standardní nabíječky. Nezapomeňte také, že existují různé porty USB. Standardní a se zvýšenou silou. Pokud existuje volba, připojte se k přístavu s vysokým výkonem.

Zvláštní stojan pro tablet současně zvyšuje pohodlí práce se zařízením a umožňuje vám nabíjet iPad bez nabíječky během provozu. Pro takové porosty existuje mnoho možností. Vyberte si cokoli, co se vám líbí, připojte svůj iPad a užijte si to. A pomocí několika aplikací z AppStore můžete z tabletu vyrobit hodinky nebo fotorámeček.

Nabíječka iPad připojená k zapalovači cigaret ve stroji.

Možnost nabíjení iPadu bez nabíječky je pro motoristy důležitější. V prodeji, pokud existuje poměrně mnoho různých nabíječek a adaptérů pro nabíjení přes cigaretové zapalovač hnízda. Připojte jeden k zásuvce zapalovače cigaret a při jízdě nabijte iPad.

Velmi dobrá volba pro nabíjení iPadu bez nabíječky. Externí baterie je speciální zařízení, které si udržuje jeho náboj po dlouhou dobu. Přirozeně si nejprve nemusíte zapomenout na to účtovat. A pak v jakékoli situaci můžete dobít iPad z této baterie. Obvykle je taková baterie dostačující pro nabití iPadu dvakrát nebo nabití iPhone pětkrát. Poté to bude nutné se dobít.

Kterým způsobem je pro vás nejvhodnější, rozhodněte se sami. Doporučení: Pro iPad použijte několik různých nabíječek. Například: Vložte kabel USB do nabíječky sáčku-do hnízda za zapalovač cigaret a externí baterii. V tomto případě můžete iPad vždy dobít.

Proč se iPad neúčtuje

Než se ponoříme do řešení problému, měli byste vědět, proč není iPad účtován.

 • Protože iPad stále nepodporuje bezdrátové nabíjení, měl by být nejprve zkontrolován adaptér a kabel. To může vést k pomalému nabíjecímu iPadu a ani se to nezmění, pokud se něco děje.
 • Druhým důvodem mohou být poškozené žádosti nebo něco jiného na vašem iPadu. Můžete je smazat tak, aby se váš iPad stal normálním.
 • S obrazovkou je něco špatně, protože obrazovka je černá, ale baterie je zcela nabitá.

Tento problém způsobují i ​​jiné důvody, a my vám ukážeme všechny dostupné způsoby, jak je vyřešit.

Použití energetické banky

Poslední možností, jak nabíjet iPad bez nabíječky, budou externí baterie Power Bank.

Mobilní nabíječky USB dávají požadovanou sílu proudu a snadno nabijte tablet, pokud máte pouze drát, a rychlost bude stejná jako z běžné sítě 220 voltů.

Nejoblíbenější a nejspolehlivější jsou externí baterie čínské společnosti Xiaomi. Existují modely pro 5000, 10 000, 16 000 ampér. Kromě energetické banky z Xiaomi existují i ​​další možnosti pro tento segment, které představují vysoce kvalitní a odolný produkt. Každý najde něco pro sebe.

Důvody, proč není iPad účtován

Proces nabíjení zahrnuje přítomnost kabelu USB a speciálního adaptéru. Ipad může být také připojen k počítači, aby se zvýšil nabíjení baterie. Pokud se při připojení nic nestane, stojí za to zkontrolovat všechny použité komponenty. Zde jsou jen několik problémů s účtováním, které mohou mít majitelé iPadu:

 • Tablet není nabitý;
 • Tablet je nabitý, ale velmi pomalu;
 • Stav stavu „není účtován“ nebo „žádné nabíjení“ se zobrazí ve stavové řádce;
 • Zobrazí se chyba „Příslušenství není certifikováno“.

Většina z nich může být vyřešena doma, aniž by se uchýlila k pomoci odborníků.

Kabel adaptéru a USB

První věc, kterou by měl uživatel zkontrolovat, kdy jsou problémy s nabíjením-ať už se používá adaptér a kabel USB a zda jsou vhodné pro iPad. V odstavci 1 dalšího článku jsme zjistili, jak vypadají adaptéry pro iPad a iPhone, jaký je jejich rozdíl a proč je důležité, aby tablet používal přesně „nativní“ nabíjení.

Pokud zařízení Android mají téměř vždy stejný nabíjecí kabel, pak jsou kabely Apple USB odlišné a jejich typ závisí na modelu zařízení. Na níže uvedeném snímku obrazovky vidíme starý 30kolíkový konektor, který se používá ve starých modelech iPadu.

Vezměte prosím na vědomí, že na trhu se prodávají neriginální kabely USB, což může způsobit zhroucení nebo nemožnost nabíjení zařízení.

Od roku 2012 jsou iPady a telefony iPhone dodávány s novým 8-kolíkovým konektorem a lightningovým kabelem. Stalo se praktičtějším nahrazením 30kolíku a může být vložena do zařízení se dvěma stranami.

Chcete.li tedy zkontrolovat provozovatelnost adaptéru a kabelu USB, musíte skrz ně připojit další zařízení a zjistit, zda je nabitý, nebo jen změnit adaptér nebo konektor. Zkontrolujte příslušenství pro externí poškození.

Konektor připojení

Po dlouhém použití iPadu může konektor pro připojení k pouzdře ucpat různé odpadky. Opatrně vyčistěte vstup pro USB pomocí párátka, jehel nebo jiných tenkých předmětů. Buďte velmi opatrní a nepoškozujte důležité součásti konektoru. Před tímto postupem je lepší vypnout iPad.

Pokud vidíte, že konektor má mechanické poškození, zůstává pouze kontaktovat servisní středisko pro kvalifikovanou pomoc. Nepokoušejte se zařízení rozebrat sami.

Kompletní výboj

Se snížením nabíjení baterie na 0 se tablet automaticky vypne a když je připojen k síti na obrazovce, nejsou zobrazeny žádné nabíjecí odznaky. V této situaci musíte počkat asi 30 minut až do okamžiku, kdy je tablet dostačující k nabití. Zpravidla se odpovídající indikátor objeví po 5-10 minutách.

Zdroj energie

Ipad můžete nabít nejen zásuvkou, ale také počítačem pomocí jeho portů USB. V obou případech musíte ověřit jejich výkon připojením jiného kabelu nebo adaptéru k nim nebo se pokusit nabít jiné zařízení.

Systém nebo firmware

Problém může být spojen s jediným selháním systému nebo firmwaru. Řešení je jednoduché. restartujte zařízení nebo proveďte zotavení. To lze provést různými způsoby, včetně radikálních, o kterých jsme hovořili v dalším článku.

Porucha hardwaru

Někdy může být důvodem selhání některé komponenty: nejčastěji baterie, interní ovladač nebo konektor. K tomu může dojít v důsledku mechanického poškození (vlhkost, pád atd.D.), stejně jako kvůli opotřebení samotné baterie v průběhu času. V takových situacích bude nejlepším řešením servisní středisko.

Proč se iPad z počítače nenabíjí

Proč není iPad účtován z PC a co dělat, pokud se ve stavové lince objeví nápis „bez nabíjení“ “? To je stejný problém.

Faktem je, že tento nápis se objeví pouze tehdy, pokud počítač tabletu objevil připojené nabíjení, ale nemá dostatek energie k získání energie. V souladu s tím se iPad neúčtuje.

O autorovi tohoto webu

Ahoj. Jmenuji se petr. Jsem autorem tohoto webu. V tom vám říkám, že jsem velmi zajímavý. Jmenovitě o tabletech. Na blogu se snažím mluvit o firmwaru, nastavení a novinách všech moderních tablet v jednoduchém jazyce. Většina článků je také věnována systému Android, které se mi opravdu líbí

| Denial of responsibility | Contacts |RSS