Jak nahlásit problém nebo odeslat zpětnou vazbu o Windows 10. Zpětná vazba Hub Windows 10

Jak poslat zpětnou vazbu o Windows 10/11 společnosti Microsoft?

Bez ohledu na to, že používáte stabilní sestavu Windows 10/11 nebo sestavení náhledu zasvěcených osob, můžete se s problémy nečekaně setkat. Jak poslat zpětnou vazbu o Windows 10/11 společnosti Microsoft? Pokud chcete navrhnout funkci, jak to udělat? Minitool software vám zde ukáže dva průvodce.

Pokud objevíte problémy při používání Windows 10/11, můžete je nahlásit společnosti Microsoft. A Microsoft také chce, abyste to udělali. Windows má speciální aplikaci pro zpětnou vazbu Microsoft pro shromažďování autobusů, problémů a nových návrhů funkcí od uživatelů. V tomto příspěvku vám ukážeme, jak poslat zpětnou vazbu společnosti Microsoft prostřednictvím této aplikace pro zpětnou vazbu Windows.

  • Jak nahlásit problém s použitím centra zpětné vazby v systému Windows 10/11?
  • Jak navrhnout novou funkci pomocí náboje zpětné vazby v systému Windows 10/11?

Průvodci jsou založeni na Windows 11. Microsoft však neprovádí změny v aplikaci pro zpětnou vazbu v systému Windows 11. Pokud chcete nahlásit zpětnou vazbu společnosti Microsoft v systému Windows 10, kroky jsou stejné.

Jak nahlásit problém s použitím centra zpětné vazby v systému Windows 10/11?

Klikněte na ikonu vyhledávání na hlavním panelu a vyhledejte centrum zpětné vazby. Poté vyberte první výsledek, který otevřete aplikaci zpětné vazby.

Klikněte na Nahlásit problém.

V prvním sloupci musíte zadat téma své zpětné vazby. V případě potřeby můžete problém podrobněji popsat.

Klikněte na Další.

Ve druhém sloupci si musíte vybrat kategorii pro vaši zpětnou vazbu. Problém je vybrán ve výchozím nastavení a je to ten, který musíte vybrat.

Rozbalte každé pole a vyberte odpovídající možnost. Pokud nevíte, který z nich si můžete vybrat, můžete se podívat na níže uvedená doporučení kategorie.

Klikněte na Další.

Ve třetím sloupci uvidíte podobnou zpětnou vazbu. Pokud odpovídá vašemu problému, můžete si vybrat podobnou zpětnou vazbu. Poté můžete přidat své zkušenosti, abyste problém obohatili. Pokud nemůžete najít vhodné, můžete vybrat novou zpětnou vazbu.

Klikněte na Další.

Ve čtvrtém sloupci můžete přidat další podrobnosti, které společnosti Microsoft pomohou lépe porozumět vašemu problému. Například můžete připojit snímek chyby, které čelíte. Soubor můžete také připojit nebo znovu vytvořit svůj problém kliknutím na spuštění nahrávání.

Když je vše připraveno, můžete kliknout na tlačítko Odeslat dole a odeslat zpětnou vazbu společnosti Microsoft.

Jak zkontrolovat zpětnou vazbu?

Vyberte zpětnou vazbu ze seznamu vlevo a klikněte na moji zpětnou vazbu a zkontrolujte zpětnou vazbu, kterou jste odeslali.

Jak navrhnout novou funkci pomocí náboje zpětné vazby v systému Windows 10/11?

Klikněte na Navrhnout funkci na domovské stránce aplikace pro zpětnou vazbu.

V prvním sloupci zadejte funkci, kterou chcete přidat do Windows 11. V případě potřeby to můžete vysvětlit ve druhé krabici.

Klikněte na Další.

Vyberte kategorii, která odpovídá vašemu návrhu. Pokud nemáte ponětí, můžete se obrátit na následující doporučení.

Najděte podobnou zpětnou vazbu, která odpovídá vašemu návrhu a přidejte své zkušenosti, aby se návrh obohatil. Nebo vyberte novou zpětnou vazbu, pokud není vhodný.

Ve čtvrtém sloupci můžete připojit více podrobností, jako je snímek obrazovky, soubor nebo záznam obrazovky. To může společnosti Microsoft pomoci pochopit, co popisujete.

Sečteno a podtrženo

Nyní víte, jak poslat zpětnou vazbu nebo návrh společnosti Microsoft. Pokud máte problém vyřešit nebo mít své představy o Windows 11 nebo Windows 10, můžete je pouze nahlásit společnosti Microsoft pomocí aplikace pro zpětnou vazbu Windows.

O autorovi

Stella pracuje v Minitool Software jako editor angličtiny více než 7 let. Její články pokrývají hlavně pole obnovy dat, včetně obnovy dat úložiště a obnovení dat telefonů, stahování videí na YouTube, správa oddílů a konverzí videa.

Copyright © 2023 Minitool Software Limited, všechna práva vyhrazena.

Jak nahlásit problém nebo odeslat zpětnou vazbu o Windows 10

    Brady Gavin

Windows 10 vám umožní říct Microsoftu o problémech, do kterých narazíte při používání počítače, a odesílat jakékoli návrhy pro zlepšení OS. Zde je návod, jak to udělat.

nahlásit, problém, nebo, odeslat, zpětnou, vazbu

Aplikace zpětné vazby, dříve k dispozici pouze pro kohokoli v programu Insider, je nyní předinstalována na jakémkoli zařízení s aktualizací Windows 10 Creators Aktualizace nebo novější. Pokud to nemáte, přejděte do obchodu Microsoft Store a stáhněte si centrum zpětné vazby, abyste mohli začít. Přestože existuje mnoho smíšených recenzí na aplikaci zpětné vazby Hub, některé vůle pocházejí od lidí, kteří nemají rádi samostatnou aplikaci jen pro chyby a zpětnou vazbu a místo toho by raději používali webovou stránku. Je to vlastně docela slušná aplikace.

Nejprve otočte diagnostická data na „plné“

Zbytek vůle v aplikaci je, že pro její použití musíte nejprve nastavit data diagnostické a využití na „plné“. Chápeme, zda se jedná o zlomový bod pro některé lidi; Ochrana osobních údajů je platným problémem. Pokud se chcete dozvědět více před rozhodnutím, máme úplné přehled o rozdílech v telemetrickém nastavení Windows 10, pokud se chcete dozvědět více.

Za předpokladu, že s tím jste v pořádku, můžete zapnout úplné nastavení diagnostických dat směrem k nastavení Diagnostika ochrany osobních údajů a zpětné vazby a povolením možnosti „plné“.

Hlášení problému

S tím z cesty můžete aplikaci vystřelit kdykoli potřebujete nahlásit problém.

STRAT START, Zadejte do vyhledávacího pole „Zpětná vazba“ a poté klikněte na Výsledek.

Uvítá vás uvítací stránka, která nabízí profilování sekce „Co je nové“ Nedávná oznámení pro sestavení Windows 10 a Preview Builds.

Nejlepší technický zpravodaj kdekoli

Připojte se k 425 000 odběratelům a získejte denní trávení funkcí, článků, novinek a trivia.

Odesláním e.mailu souhlasíte s podmínkami použití a zásady ochrany osobních údajů.

První věc, kterou byste měli udělat před odesláním cokoli, je použít vyhledávací lištu nahoře, abyste se ujistili, že váš problém ještě nebyl nahlášen.

Pokud vaše vyhledávání nepřináší žádné výsledky nebo máte trochu odlišný problém, pokračujte a klikněte na tlačítko „Přidat novou zpětnou vazbu“.

Zpětná vazba a jak na ní?

Alternativně můžete pouze kliknout na tlačítko „Nahlásit problém“ z domovské stránky.

nahlásit, problém, nebo, odeslat, zpětnou, vazbu

Při hlášení chyby je důležité poskytnout co nejvíce informací, takže tým Microsoft může pomoci včas vyřešit váš problém.

  • Vyjasněte svůj titul jasně, stručně a co nejpřístnější. To pomůže ostatním najít a zvýšit problém, aby získali viditelnost.
  • Zahrňte informace o tom, co jste dělali v době, kdy jste se s tímto problémem setkali.
  • Pošlete pouze jeden formulář zpětné vazby na problém, který máte.

Když jste napsali svůj problém, klikněte na tlačítko „Další“.

Na další stránce vyberte kategorie z rozbalovacích nabídek, které popisují problém, který máte.“

Na závěrečné stránce máte několik dalších možností a jsou zcela volitelné.

Na této stránce patří vaše možnosti:

  • Připojte snímek obrazovky: Tato možnost vám umožní procházet obrazové soubory všech snímků obrazovky, které jste pořídili nebo stiskli Ctrlv k vložení nedávného snímku z vaší schránky.
  • Připojte soubor: Tato možnost umožňuje připojit soubor. Je to užitečné, pokud máte nějaké soubory protokolu s důkazem vašeho problému.
  • Znovu vytvořte svůj problém: Tato možnost vám umožní zachytit záznam problému. Po spuštění zachycení může záznamník problémů zachytit snímky obrazovky každého kroku, který během rekreace provedete, a poté připojí záznam k vaší zprávě o problému. Může také zahrnovat přidávací telemetrická data o kategorii problémů.

Odeslání zpětné vazby

Spolu s hlášením chyb a problémů pomocí centra zpětné vazby můžete odeslat zpětnou vazbu o funkcích nebo nápadech o tom, co by Microsoft mohl udělat pro zlepšení Windows.

Po použití vyhledávacího řádku, aby se ujistil, že nikdo jiný již neposkytl podobný návrh funkce, klikněte na tlačítko „Navrhnout funkci“ na domovské stránce zpětné vazby.

Návrh zpětné vazby funguje stejně jako hlášení problému. Jediný rozdíl je v tom, že v části kategorie je označen jako „návrh“ místo „problému.„Jinak můžete sledovat stejné kroky z předchozí části o vykazování problému, včetně připojení snímků, souborů a nahrávek.

Hub zpětné vazby je skvělý způsob, jak nabídnout návrhy a nahlásit problémy přímo společnosti Microsoft. Dobrá zpětná vazba od komunity má šanci ještě zlepšit okna.

Brady Gavin Brady Gavin byl ponořen do technologie po dobu 15 let a napsal více než 150 podrobných tutoriálů a vysvětlení. Zakryl vše od hacků registru Windows 10 po tipy pro prohlížeč Chrome. Brady má diplom v oblasti informatiky z Camosun College ve Victoria, BC. Přečtěte si plné bio »

Co je centra zpětné vazby? Jak odinstalovat tuto aplikaci.

V systému Windows 10 existují různé předinstalované aplikace, ale nikdy jsem nepoužil centrum zpětné vazby a někteří se mohou divit, zda to bude v budoucnu zbytečné.

Dokonce i software, který byl nainstalován libovolně, bude vždy upgradován automaticky, takže samotná aplikace zabere prostor a dočasný soubor upgradu zpomalí celou operaci Windows 10.

Měl bych to odstranit? Tento článek vysvětluje metodu bezpečné odinstalace.

Co je centra zpětné vazby? Potřebuji to?

Toto je aplikace vytvořená společností Microsoft, která vám umožní odeslat problémy a zpětnou vazbu, která pomůže vylepšit Windows. Pokud máte nějaké problémy nebo zpětnou vazbu, tato aplikace vám poskytne zpětnou vazbu a pomůže vám zlepšit Windows hlouběji, pokud se chcete tohoto procesu účastnit, zaregistrujte se do programu Windows Insider a můžete vyhodnotit sestavy, účastnit se úkolů zpětné vazby a Získejte odznaky.

Pokud neplánujete odesílat zpětnou vazbu společnosti Microsoft, zejména v centru zpětné vazby, můžete ji použít.

Jak odstranit myši

Přejděte do [Start Menu]-[Zpětná vazba Hub] a klepněte pravým tlačítkem myši na [Zpětná vazba Hub].

Klikněte na [Odinstalovat] a spustit ji a odstranit aplikaci. Pokud však nevidíte [odinstalovat] s kliknutím na myši, použijte pokročilou metodu.

Pokročilá metoda

Pošlete příkaz z klávesnice do systému Windows 10 a odešlete jej.

Zavolejte aplikaci „PowerShell“. Klepněte pravým tlačítkem myši na hlavní panel a vyberte nastavení [Nastavení hlavního panelu].

K dispozici je přepínač, který je napsán „Nahraďte příkazový řádek s Windows PowerShell v nabídce, když kliknu pravým tlačítkem na tlačítko Start nebo stiskněte klávesu Windows X“. Změnit na polohu.

Nyní můžete zavřít tuto obrazovku nastavení.

Klepněte pravým tlačítkem myši na tlačítko Start. Poté je uprostřed zobrazení [Windows PowerShell (Admin)], takže jej otevřete levým kliknutím. Pokud vás můžete požádat o přejděte nebo zrušit, vyberte ANO a otevřete Windows PowerShell.

Vložte do obrazovky Windows PowerShell následující řetězec znaků z klávesnice.

Zadejte a stiskněte klávesu Enter, takže můžete odebrat náboj zpětné vazby.

Pokud máte potíže

Existují i ​​jiné způsoby, jak spustit Windows PowerShell, takže pokud výše uvedené nefunguje,

(1) Klikněte pravým tlačítkem na tlačítko Start. Pak je zde nabídka [vyhledávání], takže ji otevřete levým kliknutím. Do vyhledávacího pole zadejte PowerShell a levým tlačítkem [spusťte jako administrátor].

(n)Asertivní Olga_Jak (ne) přijímat zpětnou vazbu

(2) Postupujte podle seznamu aplikací v nabídce Start, zobrazte [Windows PowerShell], klikněte pravým tlačítkem myši a klikněte na [Spusťte jako administrátor].

HUB Windows 10 Reeverback Hub obdrží nový design

Zpětná vazba Hub, vestavěná aplikace Windows 10, která lze použít ke sdílení vašich myšlenek, nápadů a hlášení OS Bugs přímo společnosti Microsoft, obdrží novou aktualizaci uživatelského rozhraní. Aplikace s novým, kompaktnějším rozvržením obdržela také řadu nových možností.

Společnost Microsoft neustále pracuje na zlepšování způsobu, jakým členové jejich zasvěcených programů sdílejí zpětnou vazbu o kterémkoli ze svých produktů. Ještě je to ještě lepší rozbočovač zpětné vazby na Windows 10 je zjevně součástí tohoto úsilí.

Společnost zavádí novou verzi centra zpětné vazby k rychlým zasvěcenci. Aplikace je dodávána s novou, kompaktnější domovskou stránkou, která na první pohled zobrazuje více prvků a informací. Počet комментарии и мнения.

Na individuální stránce zpětné vazby zjistíte, že коментарии и мнения владелцев zanechané zaměstnanci společnosti Microsoft jsou nyní zvýrazněny a umístěny pod podoknem, které hostí tlačítko sdílení, které nyní hraje důležitou roli v tomto novém designu.

Kromě těchto změn existuje karta pro nové cíle, která zahrnuje vaše osobní údaje, jako jsou údaje o profilu, úspěchy, vaše úkoly a milníky, spolu s vaší zpětnou vazbou.

V nastavení centra zpětné vazby je nyní možné lokálně uložit protokol diagnostiky. Aplikace vytváří takové protokoly, když odešlete zpětnou vazbu společnosti Microsoft. Informace o zařízení jsou také nalezeny v nastavení.

Aplikace zpětné vazby Hub je předinstalována s nejnovějšími verzemi Windows 10 ve výchozím nastavení. Pokud jste zasvěcenci rychlého prstenu (nebo jste odstranili aplikaci zpětné vazby Hub), můžete aplikaci získat zde:

Poznámka: Zpětná vazba Hub běží na pozadí a je zodpovědná za výzvy zpětné vazby a odešle vaši zpětnou vazbu společnosti Microsoft. Z krabice může položit mnoho otázek o vaší spokojenosti s uživatelským rozhraním a změny aplikací Microsoft v systému Windows 10. Podívejte se, jak změnit frekvenci zpětné vazby v systému Windows 10.

Winaero se velmi spoléhá na vaši podporu. Pomocí těchto možností můžete na webu pomoci přinést zajímavý a užitečný obsah a software:

Pokud se vám tento článek líbí, sdílejte jej pomocí tlačítek níže. Nebude to od vás moc trvat, ale pomůže nám to růst. Děkuji za vaši podporu!

Autor: Sergey Tkachenko

Sergey Tkachenko je vývojář softwaru, který v roce 2011 zahájil Winaero. Na tomto blogu píše Sergey o všem spojeném s Microsoft, Windows a oblíbeným softwarem. Sledujte ho na telegramu. a YouTube. Zobrazit všechny příspěvky od Sergey Tkachenko

Autor Sergey Tkachenko Poslední aktualizace: Poslední aktualizace: 19. srpna 2019 Kategorie Windows 10 Tags 10 Zpětná vazba

nahlásit, problém, nebo, odeslat, zpětnou, vazbu

spojit se s námi

Zde se můžete přihlásit k odběru našich kanálů. Máme Twittеr, YouTube a Telegram, spolu s RSS kanálem a e.mailovým zpravodajem.

Ukončili jsme doručení našich příspěvků.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS