Jak nahrávat telefonní hovor na iPhonu

Mobilní telefony, které byly dříve určeny pouze pro telefonování a posílání SMS, se nyní hojně využívají i k dalším funkcím. iPhone má velké množství aplikací, které volajícímu pomáhají v různých situacích. K nahrávání příchozích hovorů na iPhonu se často používá software.

Záznam může být pro uživatele v různých situacích nezbytný:

Otázka zákonnosti nahrávky je relevantní. Nahrávání hovoru z jakéhokoli chytrého telefonu je technicky možné. Z právního hlediska lze však diktafonovou stopu aktivovat pouze tehdy, pokud volajícího upozorníte na.

Pokud je takový důkaz proveden v souladu se zákonem, je přípustný i u soudu.

 • potřeba připomenutí schůzky. Tato praxe se nejčastěji používá u partnerů, zejména v případech, kdy neexistuje písemné potvrzení dohod uzavřených po telefonu;
 • práce centra zákaznické podpory je založena na procesu vedení záznamů. Může být vyžadováno provozovatelem i účastníkem. Zejména pokud je třeba prokázat, že jedné nebo druhé osobě bylo ublíženo. Široké využití v bankách, u mobilních operátorů;
 • problémy se sousedy. Pokud vás obtěžuje neustálý hluk, můžete zavolat a požádat o jeho vyřešení. Při kontaktu s příslušnými orgány. důkaz, že se pokusili o smírné jednání;
 • Podvod. ze strany příbuzných, podřízených, zaměstnavatele. Častější je mezi příbuznými, zejména v případě dělení majetku;
 • Možnost odposlouchávání rozhovorů.

Velmi užitečná věc. Nezapomeňte však, že pokud je požadováno další předání hovoru příslušným orgánům, nezapomeňte je informovat o pořízení záznamu.

Tak jednoduchá a samozřejmá funkce, jako je nahrávání hovorů na iPhonu, by se měla zdát zcela vyloučená. Je k dispozici téměř ve všech chytrých telefonech s vestavěným diktafonem. Apple byl vždy průkopníkem různých inovací a i v tomto případě se vyznamenal. Díky vestavěnému hlasovému záznamníku v iPhonu považovali vývojáři systému iOS za zbytečné poskytovat možnost nahrávat příchozí nebo odchozí hovory. Vývojářům aplikací v App Storu dokonce zkomplikovali život, takže nemohou tak snadno vytvořit záznamník hovorů pro iPhone, který by během hovoru jednoduše připojil diktafon. A společnost Apple k tomu má velmi dobré právní důvody.

V mnoha zemích je nahrávání telefonních hovorů nezákonné a používání různých přídavných zařízení se může dokonce rovnat špionáži. Společnost Apple je velmi přísná, pokud jde o právní požadavky, a vývojáři aplikací v App Store je musí také dodržovat. Přesto existuje řada způsobů a dokonce i aplikací, které umožňují legální pořizování nahrávek. Níže vám o nich povíme.

Nahrávání konverzace ve službě Viber

Nejdříve musí účastník nainstalovat doplňkovou aplikaci do svého mobilního zařízení. Můžete si vybrat z nabízených možností. Můžete si také přečíst informace o funkcích jiných programů a poté si vybrat ten, který se vám líbí.

 • Otevřete Play Market ve smartphonu;
 • Zadejte název aplikace do vyhledávacího pole a spusťte vyhledávání. Mezi nabízenými možnostmi najděte požadovaný program a klikněte na něj;
 • Vyberte tlačítko. Instalovat. Přijměte podmínky a počkejte na dokončení stahování a instalace;
 • Stisknutím tlačítka. Otevřít spustíte program;
 • Chcete-li ji začít používat, musíte si v systému vytvořit účet. K dispozici je také předběžná konfigurace a dokonce i výukový program pro začátečníky;
 • Pro ukládání nahrávek si můžete vybrat jeden cloud;
 • Chcete-li povolit nahrávání zvukových a obrazových hovorů, přejděte do nastavení a klikněte na tlačítko vedle příslušného názvu;
 • Po provedení nastavení můžete přejít do aplikace Viber, kde se zobrazí tlačítko umožňující spustit a zastavit proces nahrávání. Když vám volá účastník, musíte vybrat tlačítko podle typu příchozího hovoru.

V praxi je práce s takovými aplikacemi poměrně jednoduchá. Hlavní je vybrat si program, který vám nejlépe vyhovuje. V případě potřeby ji lze odinstalovat. Důležité je také to, že některé aplikace nefungují současně se svými analogy, proto se doporučuje instalovat pouze jednu takovou aplikaci.

Nahrávání pomocí aplikace Callwrite

Existuje speciální služba Callwrite, s jejíž pomocí lze nahrávat konverzaci na libovolném zařízení.

Záznamy se uchovávají po dobu nejméně tří dnů. Chcete-li poslouchat zvuk, musíte se zaregistrovat na webových stránkách, vybrat si plán a zaplatit za něj. Služba nabízí 5 minut záznamu zdarma při první registraci.

Krátké závěry

Nahrávání hovorů pro osobní potřebu jednoho z účastníků hovoru je sice v mnoha zemích světa povoleno, ale prakticky neexistují technická řešení, která by to umožňovala bezbolestně a pohodlně. V chytrých telefonech se systémem Android, kde je takové nahrávání přítomno, nelze nahrávat všechny konverzace za sebou, je třeba tuto funkci aktivovat. Služby třetích stran s tím pracují lépe (třetí linka pro trimmer), nahrávají všechny konverzace nonstop.

Společnost Google zakázala nahrávání rozhovorů v systému Android a důsledně nutí všechny výrobce využívající služby GMS, aby tuto funkci zrušili. Například společnost Xiaomi se loni vzdala nahrávání rozhovorů, tato možnost zmizela. Vyzváněcí tón společnosti Google, jehož vydání je naplánováno na rok 2020, má však možnost nahrávání hovoru, která se liší tím, že po stisknutí tlačítka nahrávání na to upozorníte i partnera hovoru (uslyší hlasové upozornění, že hovor bude nahráván). Uložené konverzace lze dešifrovat a přečíst jako text. Toto je skvělý způsob, jak vést telefonický rozhovor. Pro skryté nahrávání se však tento dialer Google rozhodně nehodí. Pokud tedy zavrhneme hardwarová řešení, zbývá pouze třetí řádek pro trimr implementovaný v té či oné službě. Je to řešení, které zůstane funkční po dlouhou dobu.

Nahráváte rozhovory?? Tuto možnost potřebujete?

5 nejlepších aplikací pro nahrávání konverzace v systému iOS:

Určitě máte zařízení se záznamníkem hlasu. Třeba starý iPhone X, 11 nebo 12, který máte od doby, kdy jste si koupili nový iPhone 13. Můžete však použít libovolné zařízení: chytré hodinky, tablet nebo počítač.

Chcete-li zahájit nahrávání konverzace na iPhonu, aktivujte hlasitý odposlech a poté spusťte nahrávání v diktafonu na jiném zařízení.

Tato metoda nevyžaduje instalaci dalšího softwaru, ale má dvě podstatné nevýhody:

 • Je pravděpodobnější, že si uvědomíte, že osoba je na hlasitém odposlechu;
 • Metoda není vhodná, pokud potřebujete nahrávat hovor, když jste venku nebo v hlučné kanceláři.

Použití připojení k počítači Mac

Pokud máte Mac, můžete k nahrávání telefonních hovorů a hovorů FaceTime jednoduše použít “ QuickTime „. To funguje pouze v případě, že mluvíte na iPhonu v režimu reproduktoru, protože Mac nebude moci nahrávat zvuk ze sluchátek.

 • Přejděte do nabídky „QuickTime“;
 • Vyberte „Soubor“ a poté „Nový zvuk“;
 • Klikněte na rozevírací nabídku vedle tlačítka nahrávání a zkontrolujte, zda je vstup mikrofonu nastaven na hodnotu “ Interní mikrofon“.

Takže zapojujete Mac jako externí nahrávací zařízení. Pokud máte další telefon, můžete ho použít stejným způsobem.

Jak nahrávat telefonní hovory na iPhonu

Přispěvatel(é): Jack Lloyd. Jack Lloyd. autor a redaktor píšící o technologiích pro wikiHow. Má více než dvouleté zkušenosti s psaním a editací článků na technická témata. Nadšenec do všech technologií a učitel angličtiny.

Počet zobrazení tohoto článku: 512 556.

Tento článek vysvětluje, jak nahrávat telefonní hovory na iPhonu. Kvůli zajištění soukromí společnost Apple neumožňuje uživatelům iPhonu nahrávat telefonní hovory pomocí vestavěných funkcí nebo aplikací, takže si musíte stáhnout aplikaci třetí strany nebo použít externí zařízení, například mikrofon počítače nebo jiného telefonu.

Otevření obchodu App Store. Ikonou této aplikace je bílé písmeno „A“ tvořené psacími potřebami na modrém pozadí. Tato aplikace se obvykle nachází na domovské obrazovce.

Klikněte na tlačítko Hledat. Toto tlačítko se nachází v pravém dolním rohu obrazovky a je nad ním ikona lupy.

 • TapeACall Pro. Aplikace stojí 9,99 dolarů (600 Kč), ale nemusíte platit za každou minutu záznamu (jako většina ostatních aplikací).
 • Záznamník hovorů. IntCall. Tato aplikace je ke stažení zdarma, nahrávání jedné minuty hovoru stojí ,10 (6). Chcete-li tuto aplikaci používat, musíte telefon připojit k bezdrátové síti.
 • Nahrávání hovorů podle NoNotes. Aplikaci si můžete stáhnout zdarma a používat ji 20 minut každý měsíc. Po vypršení volných minut, ).

Klikněte na tlačítko Stáhnout vpravo od vybrané aplikace. Pokud je aplikace placená, místo tohoto tlačítka se zobrazí tlačítko s cenou.

Jak nahrávat hovor na iPhonu

Jak nahrávat hovory na iPhonu pomocí služby Google Voice

Krok 1 Nastavte si účet Google Voice na adrese.Google.com.

Krok 2 Otevřete domovskou stránku služby Google Voice.

Krok 3 V tříbodové nabídce vyberte možnost Nastavení.

Krok 4 zapnutí příchozího hovoru v aplikaci Hovory.

Krok 5 Stisknutím tlačítka 4 spustíte nebo zastavíte nahrávání telefonního hovoru na iPhonu.

 • Soubor se zvukovým záznamem hovoru z iPhonu se automaticky uloží do vaší schránky.
 • Chcete-li poslouchat konverzace nahrané na iPhonu, musíte si nainstalovat aplikaci Google Voice.
 • Nahrávání odchozích hovorů na iPhonu pomocí služby Google Voice není podporováno.

Jak nahrávat hovor na iPhonu bez aplikace

Krok 1 Vytočte kontakt jako obvykle. Po nastavení hovoru vyberte na obrazovce iPhonu možnost Přidat hovor.

Krok 2 Výběr vlastního kontaktu z adresáře.

Krok 3 Ťukněte na ikonu zeleného číselníku a potvrďte. (Přidejte do konferenčního hovoru hlasovou schránku.)

Krok 4 Po zaznění zvukového signálu vyberte na iPhonu možnost Sloučit hovory.

 • Když uslyšíte pípnutí, znamená to, že iPhone začne nahrávat telefonní hovor bez aplikace třetí strany.
 • Tato metoda může fungovat jako záznamník hovorů pro iPhone bez internetu. Pokud však chcete sdílet nebo přenášet nahrávky hovorů, musíte se nejprve připojit k síti Wi-Fi.
 • Nahrávání hovorů na iPhonu najdete otevřením aplikace Telefon.

Doporučení: Nahrávání hovorů a webinářů přes Skype v systému Windows/Mac bez časového omezení

Je nám líto, ale na iPhonu nelze nahrávat Skype ani jiné online hovory. Pro záznam systémového zvuku a vašeho hlasu je třeba spustit program FoneLab Screen Recorder v počítači se systémem Windows nebo Mac. Samozřejmě můžete současně nahrávat video na obrazovku se zvukem i vestavěnou webovou kamerou. Případně můžete obrazovku iPhonu zrcadlit na počítači a zobrazit ji na větším displeji. FoneLab může být také záznamník hovorů pro iPhone.

 • Nahrávání hovorů, webinářů, online konferencí, her, filmů a dalších videí v nativním rozlišení zvuku a hlasu z mikrofonu s videem na obrazovce nebo bez něj. během nahrávání obrazovky.
 • Nastavení klávesových zkratek pro ovládání celého procesu nahrávání.
 • Přidávání kreslících značek a správa nastavení nahrávání videa a zvuku.
 • Bez časového omezení.

FoneLab vám nabízí mnoho výkonných funkcí pro nahrávání videa a zvuku. A co je nejlepší, aplikace FoneLab nebude o nahrávání vašich hovorů informovat ostatní. Takže můžete tajně nahrávat hovory na iPhone s přizpůsobenou velikostí obrazovky. Můžete také volně pozastavit a obnovit nahrávání videa nebo zvuku. Pokud chcete zlepšit nahrávání hovorů na iPhone, můžete si stáhnout bezplatný záznamník hovorů na iPhone FoneLab.

nahrávat, telefonní, hovor, iphonu
| Denial of responsibility | Contacts |RSS