Jak nahrávat videa na Instagram z iPhonu

Jak uložit video z YouTube a zveřejnit ho na Instagramu: návod krok za krokem

Propagace videa z YouTube na sociální síti Instagram nebo jen sdílení videa se sledujícími? Jak nahrát video na svůj účet, viz tento článek.

Pozor! Video ve formátu MP4 nebo MEBM s rozšířením 1080 bude nahráno bez zvuku. Je třeba použít speciální rozšíření savefrom.net v počítači pro váš prohlížeč.

Algoritmus je podobný předchozímu, rozdíl je ve službách. Vyzkoušejte obě služby a rozhodněte se, která vám vyhovuje více.

Videa lze stáhnout do počítače bez registrace nebo instalace v HD kvalitě.Klientský software můžete pro své pohodlí nainstalovat také do počítače se systémem Windows.

Lze používat na zařízeních se systémem Android a počítačích se systémem Windows. Je třeba nainstalovat software do zařízení a nainstalovat jej do operačního systému.

Služba také nevyžaduje žádné další stahování ani instalaci rozšíření nebo softwaru do telefonu nebo počítače. Algoritmus je jednoduchý: zkopírujte odkaz z YouTube, vložte jej do příslušného pole a stáhněte video.

Můžete uložit libovolné video, včetně videa, které není povoleno prohlížet. Službu lze používat v operačním systému Windows a v zařízeních iPhone a Android.

Jak nahrát MOV na Instagram

Instagram dnes umožňuje uživatelům nahrávat soubory MOV a MP4. Jsou to však pouze kontejnery pro video a mohou ukládat různé kodeky videa nebo zvuku. Proto byste také měli znát kodeky podporované službou Instagram.

Zvukový kodek: AAC, maximální vzorkovací frekvence 48 kHz, 1 nebo 2 kanály

Poměr stran: maximálně 16: 9, minimálně 4: 5

Rozlišení: maximálně 1080 x 1920 pixelů

Pokud vaše video MOV splňuje podmínky, nahrajte ho na Instagram podle následujícího návodu.

Jak nahrát MOV na Instagram v počítači

Nainstalujte a otevřete Gramblr, desktopovou aplikaci pro nahrávání MOV na Instagram. Přihlášení k uživatelskému jménu a heslu Instagram.

Přetáhněte soubor MOV do domovského rozhraní a zobrazí se dialogové okno editoru. Použijte filtry, zadejte značku a popis a nahrajte ji.

Po dokončení se zobrazí okno Upload Complete.

Jak nahrát soubor MOV na Instagram v zařízení iPhone/Android

Otevřete aplikaci Instagram v zařízení iPhone nebo Android a přihlaste se ke svému účtu.

Klepnutím na ikonu Více v dolní části otevřete aplikaci Zachycení fotografií nebo Galerie. Vyhledejte soubor MOV, který chcete nahrát. Pak video ořízněte a použijte filtry. Klepněte na Další krok.

Napište název, značku, umístění a nastavte další možnosti. Klepnutím na Sdílet vpravo nahoře okamžitě nahrajete MOV na Instagram.

Rady, jak pořizovat kvalitní video

Po skončení jednoho snímku se automaticky spustí nahrávání druhého. Pro pokračování v natáčení není třeba pauzy. Pokud se video nezdaří, resetujte vše a začněte znovu.

Jak přidat video na Instagram?

Zveřejnění videa na Instagramu je stejně snadné jako nahrání fotografie. Program pochopí každý začínající uživatel.

Chcete-li zveřejnit své video, přejděte na domovskou stránku svého profilu a klepněte na tlačítko „Plus“ ve spodní části obrazovky.

V zobrazeném okně vyberte dole možnost „Video“

Kamera se okamžitě otevře před uživatelem. Dokáže sám zachytit video prostřednictvím aplikace. Stačí stisknout kruh. Uživatel může využívat různá nastavení a funkce k vytváření krásných videí.

Můžete nahrát existující video. Chcete-li to provést, musíte přejít na položku „Galerie“. Všechna videa a fotografie na miniaplikaci jsou uživateli okamžitě k dispozici.

Klepněte na video, které vás zajímá, a klepněte na „Další

V okně, které se zobrazí, budete moci video zkrotit nebo vybrat konkrétní časový úsek. Můžete si také vybrat obal videa a používat různé režimy.

Jakmile je video připraveno, je třeba kliknout na tlačítko „Další“ a „Sdílet“.

Aplikace umožňuje zadat místo, kde bylo video natočeno, a označit přátele, kteří v něm vystupují.

Vývojáři nabízejí zajímavé funkce pro všechny uživatele.

Kolik fotografií lze nahrát najednou

Nejnovější verze Instagramu umožňují nahrát více fotografií najednou a vytvořit jakési fotoalbum. Můžete publikovat sérii až 10 fotografií najednou. To je snadné:

nahrávat, videa, instagram, iphonu

Tato funkce umožňuje vytvořit fotoreportáž o významné události v jednom příspěvku, pokud přidáte několik fotografií do příběhu najednou, jistě to přitáhne pozornost odběratelů publikace.

Jak dlouhé a jak dlouhé by mělo být video

Než nahrajete video na Instagram, musíte zjistit, jak dlouhé může být nahrané video. V prvních verzích Instagramu nesměla být nahraná videa delší než 15 sekund, nyní byl tento limit prodloužen na 1 minutu.

Chcete-li zjistit, jak dlouhé je vaše video, stačí ho otevřít v libovolném prohlížeči na smartphonu: v pravém dolním rohu obrazovky se dozvíte, kolik minut a sekund bude trvat.

z telefonu

Nahrávání videí z telefonu je snadné, protože Instagram je navržen speciálně pro chytré telefony. Nezapomeňte však, že pokud zveřejníte velké video, aplikace ho automaticky zkrátí na 60 sekund a odběratelé uvidí pouze začátek.

z počítače

Nahrát video z počítače je také velmi jednoduché: provedete to přes osobní kabinet, kde vyberete požadované video.

Stahování z počítače má řadu výhod:

  • Velikost videa zjistíte na první pohled tak, že na požadovaný soubor ukážete kurzorem; videa těžší než 128 MB se nenačtou.
  • Pomocí přehrávače systému Windows lze snadno určit délku nahraného videa.
  • V Průzkumníku můžete zadat příponu souboru videa, Instagram nepodporuje všechny formáty, takže video musí být nahráno ve formátech mp4, wmv, asf a některých dalších.
  • Do počítače lze nainstalovat plnohodnotný editor videa, který vám umožní video oříznout na požadovanou velikost, přidat efekty a překrýt hudbou na pozadí.

Než budete moci nahrát video na Instagram z počítače, musíte ho připravit ke sdílení.

Z YouTube

Chcete-li publikovat video z YouTube, musíte si ho nejprve stáhnout do počítače. Za tímto účelem přidejte do adresního řádku prohlížeče před odkaz na video 2 písmena S a vyberte formát, do kterého bude soubor převeden. Po stažení videa jej můžete upravit a oříznout pomocí editoru videa a zveřejnit na Instagramu.

Jak zveřejnit video s hudbou na Instagramu?

Vytvoření dobrého videa jste věnovali velkou pozornost a pravděpodobně nechcete narazit na žádné problémy při jeho zveřejňování. Tým Instagramu pečlivě sleduje, zda na jeho síti nedochází k přestupkům, proto je důležité dodržovat stanovené zásady pro používání hudby a zároveň zachovat kvalitu videa.

Existuje několik způsobů, jak se při zveřejňování videí na Instagramu vyhnout porušování autorských práv jiných osob. Zákony o duševním vlastnictví se v jednotlivých zemích liší, ale naše rady vám pomohou je dodržovat, ať už se nacházíte v jakékoli zemi.

Vždy uvádějte autora hudebního obsahu.

Pokud do svého videa zahrnete cizí hudbu, nezapomeňte ji (z právního i etického hlediska) uvést. Abyste se vyhnuli porušení autorských práv, požádejte nejprve o povolení k použití hudby a nezapomeňte v příspěvku uvést jméno autora nebo jeho účet na Instagramu. Toto pravidlo platí i pro přeposílání. I na oficiálním účtu na Instagramu je vždy uveden autor hudebního obsahu.

Pokud chcete použít určitou hudbu, požádejte o vysvětlení.

Pokud nemůžete získat povolení k použití skladby nebo pokud v popisu příspěvku nejsou uvedena autorská práva, může být příspěvek smazán. Pokud chcete použít určitou hudební skladbu, můžete požádat o vysvětlení a získat podrobné pokyny, jak postupovat. V budoucnu se snažte uvádět údaje o původním autorství, jinak bude váš účet zakázán pro opakované porušování podmínek používání Instagramu.

Mírně změňte zvukovou stopu.

Automatické smazání příspěvku na Instagramu můžete obejít pomocí hudebního editoru a změnit zvuk. Zkuste změnit výšku tónu, zrychlit nebo zpomalit tempo atd. Existuje však riziko: zvuk se nemusí líbit divákům nebo autor hudby bude tvrdit, že při použití ve videu došlo k porušení jeho práv.

Používejte ve svých videích hudbu bez uvedených autorských práv.

Nemusíte chodit hluboko do divočiny internetových vyhledávačů, abyste našli milion stránek s hudbou bez autorských práv. K použití těchto skladeb není třeba získat povolení. Toto je v současné době nejjednodušší a nejosvědčenější způsob výběru hudby pro příspěvky.

Používání aplikací třetích stran v iPhonu

Video ze sociální sítě můžete stáhnout pomocí speciálních aplikací. Nedoporučuje se vybírat podobné možnosti z webů třetích stran, abyste se vyhnuli virům ve svém zařízení. Je lepší stahovat z oficiálního obchodu. AppStore.

Instdown

Uložení videa z Instagramu do iPhonu pomocí aplikace Inst Down:

  • Otevřete příspěvek na sociálních sítích se skladbou.
  • Klikněte na tři tečky v pravém horním rohu a potom na „Kopírovat odkaz“.
  • Přejděte na Inst Down a vložte uložený odkaz (pole je často vyplněno automaticky).
  • Klikněte na ikonu stahování vpravo od řádku.
  • Poskytnutí přístupu k „Fotkám“.

Poté najdete video v galerii. bude to poslední soubor v galerii.

InstDown je jediná aplikace, která umožňuje nahrávání přímo do galerie smartphonu. Ostatní protějšky vám pomohou přeposlat příspěvek, který se vám líbí.

InstDown je od vývojářů k dispozici ve třech variantách:

Jejich schopnosti jsou totožné. Jediný rozdíl mezi stahovači je v rozhraní. Každou z nich lze trvale používat zdarma. Jedinou nevýhodou jsou vyskakovací reklamy.

Stahování videí pomocí aplikací třetích stran

Stáhněte a nainstalujte aplikaci pomocí výše uvedeného odkazu. Zadejte potřebná „Oprávnění k aplikacím“

Otevřete Instagram, vyberte požadované video a klepněte na tři tečky v dolní části obrazovky

nahrávat, videa, instagram, iphonu

Vyberte možnost „Kopírovat odkaz“

Vraťte se zpět do aplikace Video Downloader for Instagram, která automaticky zahájí stahování do vašeho zařízení

Videa budou nyní k dispozici v galerii ve složce „InstaDownload“

Stáhněte a nainstalujte aplikaci pomocí výše uvedeného odkazu

Otevřete Instagram, vyberte požadované video a stiskněte tři tečky v dolní části obrazovky.

Vyberte možnost „Kopírovat odkaz“

Vraťte se do aplikace InSaver pro Instagram, vložte odkaz do horního pole a klikněte na „Sledovat“

Klikněte na tlačítko „Možnosti“ v pravém dolním rohu

| Denial of responsibility | Contacts |RSS