Jak nainstalovat adaptér USB Wi-Fi TP-Link na Debian 10. Wi-Fi adaptér TPLINK

Jak nainstalovat adaptér USB Wi-Fi TP-Link na Debian 10

Takže, před několika dny jsem se přesunul na Debian 10 z Ubuntu a bohužel se Debian rozhodl nepoznat můj adaptér Wi-Fi dongle/USB Wi-Fi. Trvalo hodně úsilí při pokusu o konfiguraci ovladače zařízení, ale to se vařilo na skutečnost, že mému Debianovi postrádal vhodný ovladač pro mé zařízení Wi-Fi TP-Link Wi-Fi. Po instalaci ovladače a konečně úspěšný v tom, že jsem na Debianovi přiměl práci s Wi-Fi, zaznamenal jsem kroky pro kohokoli, kdo čelí stejné situaci jako já.

Spustili jsme příkazy a postupy uvedené v tomto článku o systému Debian 10 Buster.

nainstalovat, adaptér, wi-fi, tp-link

Sledujte prosím tyto kroky, jeden po druhém, abyste nainstalovali příslušný ovladač Wi-Fi TP-Link na svůj Debian:

Распаковка Wi-Fi USB адаптера TP-Link TL-WN725N

Krok 1: Otevřete terminál

Otevřete aplikaci terminálu stisknutím tlačítka Super (Windows) a vyhledáváním pomocí spouštěče aplikací následujícím způsobem:

Krok 2: Aktualizujte index úložiště

Přihlaste se jako kořen zadáním SU a poté heslo pro root. Nyní jste oprávněni přidat/odebrat a konfigurovat software na Debian. Nyní zadejte následující příkaz, abyste aktualizovali index místního úložiště s indexem internetu. To vám pomůže při instalaci nejnovější verze dostupného softwaru online.

TP-Link AC600 Nano Wireless USB Adapter

Krok 3: Nainstalujte předpoklady

Proces instalace ovladače adaptéru Wi-Fi zahrnuje stažení z internetu a poté jej nainstalovat do vašeho systému. To vyžaduje instalaci linuxových záhlaví, vytváření základních a git balíčků na vašem debianu. Spusťte následující příkazy jako root, jeden po druhém, ve svém terminálu:

# apt-get install linux-headers- (uname.r)
# apt-get install build-esencial

Krok 4: Stáhněte si ovladač z Git Hub

Hledejte příslušného ovladače na GitHubu. Našel jsem ovladač pro své zařízení TP-Link na:

https: // gitHub.com/lwfinger/rtl8188eu

Stáhněte si ovladač klonováním do svého systému. Takto jsem klonoval řidiče:

Git klon https: // github.com/lwfinger/rtl8188eu

Klonovaná složka bude nyní existovat ve vaší domácí jízdě. Jednoduše přepněte do této složky pomocí příkazu CD. A poté nainstalujte ovladač pomocí příkazu Make. Například jsem postupoval podle následujících kroků:

Nakonec nakonfigurujte ovladač pomocí následujícího příkazu a restartujte systém:

Můžete také černou listinu interního ovladače, pokud již existoval ve vašem systému přidáním do souboru: /etc /modprobe.D/Blacklist

Když se přihlásíte znovu, budete moci vidět kartu Wi-Fi adaptéru uvedenou na kartě Wi-Fi v Nastavení Utility.

Nyní jste připraveni se připojit k internetu prostřednictvím tohoto adaptéru.

O tomto webu

Vitux.COM si klade za cíl stát se linuxovým kompendiem se spoustou jedinečných a aktuálních tutoriálů.

nejlepších adaptérů Wi-Fi pro 2023

Adaptér Wi-Fi je jedním z těch zařízení, o kterých sotva přemýšlíte, zda všechno funguje dobře, ale rychle si to pamatujete, pokud máte problémy s připojením k internetu. Upgradování adaptéru, zejména pokud to bylo nějakou dobu, zůstává jedním z nejdůležitějších kroků pro řešení problémů s internetem, když se s vaším počítačem, modemu a ISP vše zdá, že je vše v pořádku a nevíte, kde jinde se obrátit.

Naštěstí je adaptér Wi-Fi relativně levný (ve většině případů) a může změnit svět rozdílu. Zatímco mnoho zařízení bude mít jednu vestavěnou, často nejsou nejlepší dostupné a nemohou získat nejlepší signál, který potřebujete pro streamování, hraní a další. Lidé často chtějí náhradu a jsou pro to správné.

Před dalším přečtením však mějte na paměti, že v současné době mluvíme o pouhých USB adaptérech, vzhledem k jejich širšímu rozsahu použití a větší schopnosti snadno vyměnit, zejména v notebookech.

Takže, bez dalšího zpoždění, zde je naše pět možností, seřazených do zástupce pro každou kategorii zvážení. Můžete je všechny zkontrolovat nebo přeskočit přímo na to, co víte, že potřebujete.

Nejlepší všestranný adaptér Wi-Fi: TP-Link Archer T4U V3

Pokud se chcete jen dostat dovnitř, zkontrolujte tento článek rychle a pak jděte a zadejte objednávku, za to doporučujeme TP-Link Archer T4U V3. Kombinuje rozumnou cenu s fantastickými rychlostmi (jak nahrávání, tak stahování) a kompaktnější velikostí než většina ostatních adaptérů se stejnými schopnostmi. I když se můžete podívat na statistiky níže, můžeme vám to jednoduše říct: pro průměrného uživatele; Archer tp-link T4U V3 nemá nic.

Chtěli bychom, abyste si všimli, že mluvíme o V3 produktu a že byste se měli ujistit, že získáváte správnou verzi. Starší modely jsou vynikající, ale jsou podle dnešních standardů zastaralé.

Archer TP-Link T4U V3 se prodává za průměrnou cenu asi 30-40, dokáže zvládnout maximální bezdrátovou rychlost až 1300 Mb / s oběma svými pásy (2.4 GHz a 5 GHz), může využít USB 3.Technologie 0 (ne vždy k dispozici se staršími zařízeními) a bude pracovat se zařízeními Windows i Mac. Z naší schopnosti to otestovat, lukostřelce TP-Link pracuje s jakýmkoli běžně dostupným routerem.

 • Vynikající schopnosti všude kolem, které poskytnou spojení nezbytné pro všechny kromě absolutně nejnáročnějších úkolů. Jakékoli problémy budou pravděpodobně způsobeny internetovou službou nebo jiným vybavením než tímto adaptérem.
 • Schopnost složit se a umožnit mu být přenosnější než jiné adaptéry stejné velikosti.
 • Funguje to velmi dobře jak v bližších rozsazích, tak v delších rozsazích, což nemůže specializovanější adaptéry vždy tvrdit.
 • Od tohoto psaní bylo obtížné najít jeden k dispozici k nákupu za svou standardní maloobchodní cenu.
 • I když je ve většině ohledem na to vynikající, nemá některé ze specializovaných funkcí, které byste mohli najít jinde.

Doporučeno pro

 • Lidé, kteří nechtějí dále přemýšlet o tom, co chtějí adaptér Wi-Fi. Věř nám; Tenhle vás bude pravděpodobně zakryt, pokud nemáte na mysli zvláštní použití.
 • Lidé, kteří chtějí dát adaptér Wi-Fi jako dárek.
 • Lidé hledající adaptér, který jim vydrží příštích pár let, vylučuje ztrátu nebo poškození.

Nejlepší výkon nebo špičkový adaptér: Netgear Nighthawk AC1900 (A7000)

Někteří technologicky orientovaní lidé prostě chtějí mít to nejlepší k dispozici. Tito lidé se pravděpodobně budou chtít podívat na Netgear Nighthawk AC1900, což je jeden z nejpopulárnějších adaptérů pro uživatele i hráče. Toto zařízení by mělo být schopno vzít téměř cokoli, co váš modem vyhodí, i když máte připojení k gigabitu. Doporučili jsme další produkty v řadě Netgear Nighthawk v jiných článcích a z dobrého důvodu. Jsou tak dobré, pokud jde o vytvoření internetového nastavení zaměřeného na výkon.

Pokud plánujete používání tohoto zařízení především se stolním počítačem nebo notebookem, který má zůstat na jednom místě, budete rádi, že kolébka na ploše je zahrnuta pro ještě další maximalizaci efektivity. Jako další poznámka, ujistěte se, že toto zařízení nemícháme s routerem Netgear Nighthawk AC1900, pokud neplánujete získat obojí.

Netgear Nighthawk AC1900 váží 2.3oz, může použít oba 2.Frekvence 4 GHz a 5GHz V závislosti na tom, co je k dispozici, zvládnou rychlosti až 1200 Mbps a je kompatibilní se zařízeními Windows i MAC.

 • Vynikající konektivita v kombinaci se skutečností, že bude téměř jistě schopen zasáhnout maximální rychlosti, které vydává modem nebo router.
 • Použití formování paprsků ke zlepšení rychlosti, rozsahu a konzistence vašich spojení. Zahrnutá desktopová kolébka pomáhá ještě více a je magnetické, aby se umisťování adaptéru usnadnilo manipulaci.
 • Toto je těžší adaptér ve srovnání s mnoha jinými modely a je nepravděpodobné.
 • Ve srovnání s jinými adaptéry je Netgear Nighthawk na dražším konci. Pravděpodobně to není dobrá volba, pokud na to nemáte zamýšlené využití.

Doporučeno pro

 • Moc uživatelé, hráči a ti, kteří chtějí streamovat obsah 4K bez problémů.
 • Ti, kteří mají úžasné nastavení internetu a chtějí z toho co nejvíce využít.
 • Lidé, kteří to vidí a přesně vědí, k čemu to během několika sekund potřebují.

Nejlepší adaptér Wi-Fi s dlouhým doletem: Linksys WUSB6300 DUAL-BAND AC1200

Všechny adaptéry mají pracovat na slušném rozmezí, ale některé jsou vhodnější pro exkurze na terase nebo na dvoře než jiné, vyzvednutí signálů by ostatní měly potíže s ostatními. Pokud hledáte takový adaptér, pak chcete linksys WUSB 6300 AC1200. Elegantní a lehký adaptér, který, i když není schopen odpovídat všem statistikám našich předchozích dvou tipů, je konkurentem, který dokáže dosáhnout sítí, které ostatní nemohou.

Chtěli bychom znovu zdůraznit, že se jedná o specializovanější zařízení, a přestože to bude fungovat téměř s jakýmkoli počítačem, jako je jakýkoli adaptér na tomto seznamu rozsah. Doporučuje se specifická potřeba, pro kterou je toto zařízení vhodné.

Dvě-pásmový AC1200 Linksys WUSB6300 má maximální rychlost stahování 867 Mbps na 5 GHz a 300 Mbps na 2.4 GHz Band. Je kompatibilní s jakýmkoli AC 802.11ac router a funguje na zařízeních Windows na operačních systémech, které se vrací zpět do Vista. Jak je běžné u moderních zařízení, podporuje až 128bitové šifrování a zapojení do toho je z velké části vše, co je nutné, aby fungovalo s většinou zařízení.

 • Některé z nejlepších recepcí na dlouhém doletu v oboru v tomto cenovém bodě.
 • Vynikající propustnost při využití USB 3.0 Technologie.
 • Lehký a snadno se pohybuje se svým zařízením.
 • I když to může získat signál z dlouhých rozsahů, neznamená to, že je tak silný, jak by to mohlo být. Neočekávejte, že stahujete velké soubory při vysokých rychlostech v maximálním rozsahu.
 • Nejedná se také o nejsilnější možnost v bližších rozsazích. Pokud to obvykle plánujete nastavit vedle routeru, pravděpodobně to není pro vás adaptér.
 • Ve srovnání s jinými možnostmi byla vyšší latence. Toto není vaše nejlepší volba, pokud jste hráč nebo někdo, kdo potřebuje rychlou dobu odezvy.
 • Je to o něco drahé, i když to není neúměrně.

Doporučeno pro

 • Lidé s velkými domovy nebo ti, kteří by mohli používat venkovní veřejnost Wi-Fi, což často není tak konzistentní.
 • Lidé, kteří se často pohybují po svých domovech a chtějí, aby jejich zařízení zůstala spojena bez ohledu na to, co je důležité (to je důležité pro věci, jako jsou videohovory a online hraní).
 • Lidé, kteří jej nebudou používat nebo používat jiný adaptér (nebo kabel) v těsných rozsazích.

Nejlepší hodnota adaptéru Wi-Fi: EDUP Wi-Fi adaptér AC600 MBPS USB Adaptér

Adaptéry jsou zajímavé v tom, že existuje spousta ospravedlnění pro více než jeden. Existuje velmi pěkný špičkový adaptér, který ponecháte pro domácí počítač, a je tu ten, který vám nevadí příliš náhodně ztrácet v hotelu. EDUP Wi-Fi je z druhé kategorie adaptérů a my to z tohoto důvodu milujeme.

V době psaní je to méně než 15 a je to jen malé USB zařízení s anténou, které můžete zapojit do svého zařízení a nechat to být, umožnit vám surfovat po síti, zvládnout většinu vašeho podnikání a pokračovat ve svém dni. S dostatečně dobrým připojením byste také měli být schopni stáhnout média a streamování videa tak, jak byste měli u většiny adaptérů, i když možná ne na rychlosti nebo kvalitě videa, na kterou byste mohli být použity. Nedoporučujeme to pro použití primárního domácího zařízení.

Adaptér Wi-Fi AC600 EDUP může dosáhnout rychlosti stahování až 433 Mbps na 5.8 GHz Band a 150 Mbps na 2.4 GHz Band. Používá USB 2.0 portů (nevyužije USB 3.0 tech) a je lehký.

 • Může spolehlivě zpracovávat všechny základní sítě a snadno se připojit a používat.
 • Několik z nich si můžete objednat za stejné náklady jako většina ostatních adaptérů na tomto seznamu.
 • Můžete to zapojit a bude připraven jít.
 • I když je anténa kompaktní, neznamená to, že neexistují více kompaktních možností (jsou k dispozici adaptéry mini-USB), které by lépe sloužily cestovním potřebám.
 • Zařízení nepoužívá USB 3.0 a nebude mít prospěch z technologie, což potenciálně omezuje některé aspekty rychlosti internetu.

Doporučeno pro

 • Lidé, kteří potřebují adaptér Wi-Fi pouze pro vzácné příležitosti nebo kteří by jinak používali pouze ethernetový kabel v domě pro většinu online aktivity.
 • Lidé, kteří ne streamují na svých notebookech nebo souvisejících zařízeních příliš často a kteří potřebují pouze základní adaptér nad rámec toho, co je v jejich zařízení.
 • Lidé, kteří chtějí náhradní adaptér, aby mohli okamžitě přepnout, pokud se něco stane s jejich hlavním zařízením.

Nejlepší kompaktní adaptér Wi-Fi: TP-Link Archer T3U AC1300

Po připojení je AC1300 TP-Link menší než váš palec. To je tak nenápadné, jak se to dostane, a pokud nepotřebujete výkon nejvyšší úrovně, ale hledáte pohodlí jinými způsoby, lukostřelce TP-Link T3U (nesmí být zaměňován s TP-Link Archer T4U V3 z předchozího) pro tebe. Proč byste na Zemi chtěli s sebou nosit malé komunikační pole, když cestujete nebo se jednoduše pohybujete po kanceláři, když byste to místo toho mohli použít.

Toto je opak schébských anténních polí, které jste pravděpodobně viděli, které jsme se pokusili vyhnout se doporučení v tomto článku. Nemůžete očekávat, že rozsah bude stejně efektivní, jak byste získali z více oddaného adaptéru.

TP-Link Archer T3U AC1300 může podporovat rychlosti stahování až 400 Mbps na 2.4 GHz pás a 867 Mbps na 5 GHz pásmu, které odpovídají mnoha všestranným a dokonce i některým výkonnostním modelům. Funguje to s systémy Windows, které se vrací zpět do XP a také Mac Systems. Jak byste mohli očekávat, je to extrémně lehké a při zapojení do svého stroje si jen stěží všimnete. Má také všechny bezpečnostní protokoly, které by se očekávalo od moderního adaptéru.

 • Je tak malý, že si toho jen sotva všimnete.
 • Schopnost využívat USB 3.0 technologie umožňující rychlejší rychlost přenosu.
 • Zařízení se může zabývat dvěma současnými datovými toky zlepšujícími propustnost. Pokud máte router mu-mimo, měli byste se na tento adaptér podívat více.
 • Snadný proces nastavení, který může nastat s instalací CD.
 • Pravděpodobně nebude schopen získat příjem k dispozici těm adaptéry, které mají delší, vestavěné antény nebo větší adaptéry s více nainstalovanou technikou.
 • Pokud se nestaráte o velikost, budete moci najít lepší adaptér za stejnou cenu.

Doporučeno pro

 • Časté cestující, kteří nechtějí nosit jinou další položku a vždy by raději nechali adaptér připojit.
 • Lidé se bojí, že by mohli náhodou poškodit svůj adaptér pravidelným používáním a chtějí něco, co nevyčnívá.
 • Lidé, kteří chtějí dobrý adaptér, se vyhýbají okázalosti, ale také se nebudou příliš zabloudit od jejich modemu nebo routeru.

Závěr

Ve světě plném levných a nízko kvalitních adaptérů Wi-Fi, které mohou fungovat, ale ne skutečně zlepšit vaši zážitek z Wi-Fi, můžete věřit, že najdete vhodný pro své potřeby mezi výše uvedenými pěti výběry. Doufáme, že budete moci najít správnou volbu pro váš domov mezi výše uvedenými možnostmi a být s ním spokojeni po celá léta. Také vás povzbuzujeme, abyste ještě více prozkoumali výše uvedené možnosti a hledali co nejlepší nabídku online.

FAQ

Co způsobuje, že se adaptér Wi-Fi zhoršuje?

Stejně jako jakýkoli jiný software nebo hardware, adaptér nakonec zaostává za křivkou postupující technologie, zejména pokud nebyl pravidelně aktualizován. Kód dostane buggy. Procesy se zlepšují. Ze všech obvyklých důvodů už váš adaptér ve své práci nebude dobrý. Možná to nikdy nebylo. Dobrou zprávou je, že na trhu jsou levné, kvalitní náhrady.

Jaký je rozdíl mezi USB a dalšími adaptéry?

„Druhý“ adaptér, na který odkazujeme, je druh, který je uvnitř zařízení (jako notebook) a postaven jako součást základní desky. Je zřejmé, že být schopen připojit adaptér s kabelem USB na vnější straně je mnohem jednodušší než rozbití zařízení a provádění toho, co se rovná hlavní chirurgii mozku na vašem starém palubním adaptéru.

Jak najdu svůj adaptér Wi-Fi?

Ve Windows přejděte na vyhledávací lištu a zadejte „Správce zařízení.“Hit„ Enter.„Vyhledejte„ síťové adaptéry “a dvojité kliknutím ji rozbalte. Tam by měl být uveden váš adaptér Wi-Fi. Klikněte pravým tlačítkem na položku a vyberte „Vlastnosti.“Kliknutím na kartu Driver pro více informací.

Jak funguje bezdrátový adaptér?

V podstatě je proces podobný procesu používanému rádiem nebo televizí. Váš adaptér je anténa, která shromažďuje signály pod širým nebem vysílanou z routeru a převádí je do dat, zrak a zvuky, aby váš počítač zpracoval a zobrazoval zobrazení a zobrazení. Na druhou stranu, může to vzít data, zrak a zvuk z vašeho počítače a vysílat je jako signál pro router, aby se zvedl. Tato tam a zpět je kritickou součástí schopnosti používat notebook s vaší domácí internetovou sítí.

Existuje nějaký důvod používat dva adaptéry Wi-Fi současně?

Nebudete moci skutečně použít současně. Vaše zařízení si vybere, který adaptér má lepší a rychlejší připojení a použije jej. Pokud se s primárním adaptérem něco pokazí, druhý slouží jako záloha, kterou lze okamžitě přepnout na. Pointa je, že nedostanete kumulativní efekt rovnající se dvěma samostatným adaptérům pomocí dvou, ale spíše získáte zálohu.

Ovladač bezdrátového adaptéru TP-Link Stahování pro Windows

Pokud máte v počítači problém s ovladačem bezdrátového adaptéru TP-Link a chcete si stáhnout ovladač bezdrátového adaptéru TP-Link v počítači, nebojte se. Nejsi sám. To není těžký problém a můžete si snadno stáhnout ovladač adaptéru USB TP-Link ve vašich oknech.

Co je ovladač bezdrátového adaptéru TP-Link?

Ovladač bezdrátového adaptéru TP-Link je důležitým programem pro váš adaptér Wi-Fi TP-Link Wi-Fi pro komunikaci s vaším počítačem, takže váš počítač může hladce pracovat s adaptérem.

Vyzkoušejte tyto metody:

Její řešení, která můžete vyzkoušet.

Řešení 1: Stáhněte si bezdrátový adaptér TP-Link ručně

Můžete si přímo stáhnout a nainstalovat ovladač bezdrátového USB adaptéru pro váš počítač z oficiálního webu.

Poznámka: Chcete.li stáhnout ovladač, musíte získat přístup k internetu v počítači. Počítač můžete připojit pomocí kabelové sítě, nebo si můžete stáhnout ovladač na jiném počítači s internetem.

2) Vyberte název zařízení bezdrátového ovladače adaptéru.

3) Vyberte verzi hardwaru (můžete zkontrolovat verzi hardwaru kontrolou specifikací vašeho produktu) a klikněte na ovladač.

4) Spusťte stažený soubor a postupujte podle pokynů na obrazovce a nainstalujte ovladač do počítače.

Poznámka: Pokud si stáhnete ovladač z jiného počítače, uložte soubor ovladače do jednotky USB a nainstalujte ovladač do počítače (na který chcete nainstalovat adaptér TL-WN722N) z jednotky USB.

nainstalovat, adaptér, wi-fi, tp-link

Řešení 2: Stáhněte si ovladač bezdrátového adaptéru TP-Link automaticky

Pokud ruční instalace ovladače bezdrátového adaptéru TP-Link z webu nefunguje, můžete to udělat automaticky s ovladačem snadné.

Řidič Easy prohledá počítač a detekuje všechny ovladače problémů. Nemusíte znát OS Windows OS. Nemusíte riskovat stahování nesprávných řidičů. Ovladač TP-Link můžete nainstalovat pouze s 2 kliknutími (to vyžaduje verzi Pro a dali jste 30denní záruku vrácení peněz).

1) Stahování a instalace ovladače snadné.

2) Spusťte ovladač snadný a klikněte na Skenování nyní. Ovladač snadný poté naskenuje počítač a detekuje všechny problémové ovladače.

3) Klikněte na tlačítko Aktualizace vedle ovladače TP-Link, abyste si automaticky stáhli a nainstalovali nejnovější ovladač pro váš počítač (můžete to udělat s bezplatnou verzí).

Nebo kliknutím na Aktualizovat vše pro automaticky stahování a nainstalujte všechny nejnovější správné ovladače, které jsou ve vašem systému chybějící nebo zastaralé (to vyžaduje Pro verzi Pro. Až kliknete na aktualizaci všeho, budete vyzváni k upgradu).

Pro verze Driver Easy přichází s plnou technickou podporou. Pokud potřebujete pomoc, kontaktujte prosím tým podpory Easy Driver na Support@DriverEasy.com.

nainstalovat, adaptér, wi-fi, tp-link

4) Restartujte počítač a měli byste mít v počítači nainstalovaný nejnovější bezdrátový ovladač TP.

Řešení 3: Stáhněte si ovladač bezdrátového adaptéru TP-Link ve správci zařízení

Můžete také nainstalovat ovladač bezdrátového adaptéru do správce zařízení.

1) Otevřete správce zařízení ve vašem počítači.

2) Poklepáte na to, aby vaše zařízení TP-Link patřilo do kategorie. Může to být síťové adaptéry nebo jiná zařízení. Závisí to na vašem zařízení.

Poznámka: Pokud řidič chybí nebo poškozuje, bude vedle zařízení žlutá vykřičník a může také pojmenována s neznámým zařízením.

3) Klikněte pravým tlačítkem na zařízení TP-Link a vyberte Aktualizovat ovladač.

4) Pokud máte ovladač TP-Link v CD/DVD, vyberte Prohlédnout můj počítač pro software ovladače.

Pokud nemáte nainstalovaný soubor ovladače v počítači, vyhledejte vyhledávání automaticky pro aktualizovaný software ovladače.

5) Postupujte podle pokynů na obrazovce a nainstalujte ovladač adaptéru TP-link do Windows.

6) Po dokončení zavřete podokno a v počítači byste měli nechat nainstalovat bezdrátový ovladač TP-Link nainstalován bezdrátový ovladač.

To je vše, co je k tomu. Můžete si stáhnout a nainstalovat bezdrátový USB ovladač TP-Link do počítače rychle a snadno.

Pokud máte jakékoli dotazy nebo nápad, neváhejte a zanechte komentář níže.

TP-Link TL-WN725N USB Wi-Fi Adapter Review

Rebecca Isaacs je spisovatelka a vychovatelka. Pokrývá nejrůznější produkty, od videoher po e-čtenáře a budíky s lehkou terapií po stojící stoly.

TP-Link TL-WN725N USB Wi-Fi adaptér

I když cenovka je určitě jedním z nejlepších na trhu, nemůže nahradit pomalou rychlost a slabou dosah TL-WN725N TL-WN725N.

TP-Link TL-WN725N USB Wi-Fi adaptér

Zakoupili jsme adaptér TL-WN725N TL-Link TL-WN725N, aby náš odborný recenzent mohl důkladně otestovat a posoudit. Čtěte pro naši úplnou recenzi produktů.

Nalezení perfektního adaptéru Wi-Fi tak, aby vyhovoval vašemu domu nebo potřebám kanceláře, může být výzvou. Pokud by vaše potřeby vyžadovaly něco přenosnějšího, mohou být nano adaptéry způsob, jak jít. Cílem adaptéru TP-link TL-WN725N je dokončit veškerou vaši přenositelnost, všestrannost a připojení potřebuje vše v adaptéru velikosti vašeho pinky prstu.

Design: Malý a pevný

Protože TP-Link je nano adaptér, měří pouze 0.73 x 0.58 x 0.27 palců (LWH). Díky tomu je skvělé přenosné zařízení, které nevyčnívá z port USB. Je skvělé, pokud to potřebujete nalepit do notebooku na cestách, nebo pokud jste omezeni na portů USB, jako jsou stolní počítače All-in-One, bývají.

Zatímco většina jeho velikosti je ideální, narazil jsem do jednoho menšího problému, když jsem se pokusil odstranit z mého notebooku Eluktronics. Protože je to tak malé, získání pevné přilnavosti k odstranění je skutečná bolest. To není velký problém, pokud to plánujete udržet tam na neurčito, ale pokud používáte přenosné zařízení, které vyžaduje, abyste odpojili a znovu vložili adaptér s určitou frekvencí, je to určitě něco, co byste mohli chtít zvážit.

Proces nastavení: Snadné s CD

Link TP je dodáván s CD, které budete muset vložit do jednotky. Objeví se vyskakovací obrazovka. Budete si muset vybrat model vašeho počítače nebo notebooku (i.E. Windows, Mac nebo Linux). Jakmile ví, jaký systém běží, CD odtud odtud pracuje. Budete muset počkat, až instalační lišta dosáhne 100 procent, což trvá jen minutu nebo dvě. Nakonec budete muset hledat a připojit se k němu ručně na vašem počítači.

Výkon: želvy se mohou pohybovat rychleji

Je pravda, že jsem neměl vysoká očekávání na maximální nano adaptér o 150 Mb / s pouze 2.Síť 4GHz. Ve spojení se skutečností, že můj stolní počítač v roce 2019 byl umístěn v suterénu, zatímco počítač žije ve třetím patře-předpokládal jsem, že TP-link pravděpodobně bude bojovat.

Pokud hledáte adaptér nano na dálku, není to pro vás ten.

Pokud hledáte adaptér nano na dálku, není to pro vás ten. Při provádění testu rychlosti ze třetího patra jsem získal jen velmi rychlosti 15 Mb / s. Kdybych chtěl spustit svou úroveň 50 Hobit v Lord of the Rings online, potřeboval bych silnější adaptér. nebo bližší signál. kdybych nechtěl neustále gumovou kapelu ve Bree. A gumová páska jsem to udělal, v průběhu čtyř dlouhých, náročných dnů jsem testoval tento adaptér. Přesto v špetce dokázal TP-link zvládnout nějaký druh signálu na dálku, i když slabý.

Takže jsem si vyměnil stroje a přešel na PC ALL-INE PC One Floor 2014 blíže k routeru. K mé hrůze se PC Windows OS nelíbilo vůbec Link TP. Zatímco jsem běžel až 15 Mb / s nahoře, all-in-one pouze zaregistroval 6.92Mbps. Netřeba dodávat, že jsem na tomto stroji nechtěl hrát Elder Scrolls online. ne bez riskování mé postavy ESO v bitvě. Při surfování Reddit a YouTube však s těmito úkoly zacházelo s TP-Link s lehkostí a bez vyrovnávací paměti.

Je to skvělý adaptér, pokud používáte pouze TP-Link k surfování na webu a sledujte pár světelných videí na YouTube. Pro hráče, kteří se spoléhají na rychlá spojení, to není pro vás adaptér.

Nakonec jsem šel do domu v Chicagu s nejmodernějším technologickým vybavením (250 MBS dolů) a postavil svůj notebook jednu místnost od domovského routeru. Myslel jsem, že přesunutím na modernější možnosti routeru a připojení by mohlo zářit TP-Link. Kontrola rychlosti jsem se však mýlil. Místo toho, aby se narazil blíže k 150 Mb / s, který slíbil, mě to jen narazilo na 23.2Mbps. Je to skvělý adaptér, pokud používáte pouze TP-Link k surfování na webu a sledujte několik světelných videí na YouTube. Pro hráče, kteří se spoléhají na rychlá spojení, to není pro vás adaptér.

Cena: levná

Pokud jde o náklady na adaptér, je to na samém dolní části rozpočtu, kolem 8. I když to nepřichází se všemi zvonky a píšťalky některých dražších, je to krádež, pokud jej používáte pro základní prohlížení internetu.

TP-Link TL-WN725N je jednou z nejlevnějších možností na trhu, což je původně přitažlivé.

TP-Link TL-WN725N USB Wi-Fi adaptér vs. OurLink U631 USB Wi-Fi adaptér

TP-Link a OurLink se mohou pochlubit nano adaptéry, které dokážou zvládnout rychlé rychlosti, takže má smysl je porovnat, zejména pokud jste odhodláni použít tento druh adaptéru. Adaptér OurLink (Pohled na Amazon) prodává asi 12-malý cen ve srovnání s 8 cenovou značkou TP-Link. Pokud hledáte herní adaptér, náš link vyhraje dlouhým výstřelem. V rychlostních testech důsledně zastínil TP-link s rychlostí 25.8Mbps na stejném PC all-in-one a neuvěřitelných 209.7Mbps, když jsem se přestěhoval do Chicaga.

Jediným místem, které TP-Link TL-WN725N fungoval lépe, bylo testování na dosah rozsahu. Tam, zatímco TP-link vykazoval 15Mbps, OurLink se podařilo pouze vytáhnout 2.3Mbps. Pokud potřebujete adaptér na dálku, může být odkaz TP lepší volbou. Doporučuji však strávit další 4 a získat super rychlý nano adaptér s OurLinkem.

Slušný pro surfování, ne tak skvělé pro hraní.

TP-Link TL-WN725N je jednou z nejlevnějších možností na trhu, což je původně přitažlivé. Pro ty, kteří jej chtějí pouze použít k surfování Reddit, bude vyhovovat vašim potřebám. Hráči však budou chtít hledat jinde a utratit trochu více za rychlejší spojení.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS