Jak nainstalovat Android SDK (Software Development Kit). MacBook Android Studio

Používání Android Studio v MacBook Air M1

Toto je druhý příspěvek, který věnuji mluvit o konfiguracích pomocí nového procesoru Apple M1. Jak jsem řekl v předchozím příspěvku, tyto konfigurace jsou řešením, dokud nebudou uvolněny stabilní verze, pro mě však byly užitečné a myslím, že z toho může mít prospěch někdo ve stejné situaci jako já.

Používání Android Studio v novém MacBook Air

Při instalaci Android Studio získáte následující varování:

Nelze nainstalovat Intel Haxm

Váš procesor nepodporuje VT-X.

Váš počítač bohužel nepodporuje hardwarově zrychlené virtualizace.

Zde jsou některé z vašich možností:

Pro testování použijte fyzické zařízení

Vyvíjejte počítač Windows/OSX s procesorem Intel, který podporuje VT-X a NX

Vyvíjejte se na počítači Linux, který podporuje VT-X nebo SVM

Použijte virtuální zařízení Android založené na systému systému ARM

(Toto je o 10x pomalejší než hardwarově zrychlené virtualizace)

Vytváření virtuálního zařízení Android

Virtuální zařízení Android Pixel_3a_api_30_x86 bylo úspěšně vytvořeno

A také na obrazovce virtuálního zařízení Android (AVD) si přečtete následující varování:

Pokud se chcete dozvědět více o virtualizaci v procesorech, můžete si přečíst následující článek Wikipedia, věcí je, že náš procesor M1 nepodporuje VT-X, máme však možnosti spustit virtuální zařízení pro Android.

Jak nám předchozí zpráva říkala, máme 4 možnosti. Nejjednodušší způsob, jak postupovat, je používat fyzické zařízení, ale co když nemáte dostupné v okamžiku, kdy se vyvíjíte?

Od této chvíle půjdeme s možností použití virtuálního zařízení Android založené na obrazu systému ARM, protože možnosti 2 a 3 nejsou možné provést.

Pomocí virtuálního emulátoru

Jediná věc, kterou musíte udělat, je stáhnout poslední dostupný emulátor pro procesory Apple Silicon z GitHubu https: // github.com/741G/Android-Emulator-M1-Preview/Leases/Tag/0.2

Jakmile jste si stáhli, musíte kliknout pravým tlačítkem myši na.Soubor DMG a kliknutím na Otevřete přeskočení ověření vývojáře.

Po instalaci virtuálního emulátoru jej musíme otevřít z nabídky aplikací.

Po jeho otevření uvidíte virtuální emulátor v Android Studio, který je k dispozici pro nasazení vaší aplikace pro Android. Nezapomeňte mít k dispozici projektové nástroje v Android Studio (Zobrazit. Windows nástroje. Projekt)

Po stisknutí tlačítka pro spuštění necháte aplikaci Android spustit ve virtuálním emulátoru paže 🙂

Závěr

V tomto příspěvku jsme viděli, že je možné nainstalovat Android Studio v MacBook Air M1 a používat virtuální zařízení, i když váš M1 nepodporuje VT-X. Více o tomto emulátoru se můžete dozvědět v následujících odkazech:

Jak nainstalovat Android SDK (Software Development Kit)

Scott Orgera je bývalý spisovatel LifeWire, který pokrývá Tech od roku 2007. Má 25 let zkušeností jako programátor a vedoucí QA a drží několik certifikací Microsoft včetně MCSE, MCPI a Mous. Je také certifikovaný.

Co vědět

  • MAC: Stáhnout/Instalovat Android Studio pro Mac Vyberte spusťte nový telefon a tablet Android Studio Next.
  • Další: Vyberte Dokončit Dokončit ikona SDK Manager Vyberte verze/nástroje, které chcete použít OK.
  • Windows: Nainstalujte Android Studio pro Windows Vyberte tlačítko SDK Manager Vyberte Verze/Nástroje Použít.

Tento článek vysvětluje, jak nainstalovat Android SDK (Software Development Kit) do MacOS a Windows.

Běžnou mylnou představou je, že tento SDK je určen výhradně pro kodéry, kteří mají zájem o vytváření aplikací, pokud je lze také použít k ruční instalaci aktualizací softwaru nebo dokonce root (také známé jako útěk z vězení) vašeho smartphonu nebo tabletu.

Jak nainstalovat Android SDK na Mac

Postupujte podle níže uvedených pokynů a nainstalujte Android SDK do MacOS.

Vyberte Stáhnout Android Studio.

Nyní se zobrazí licenční smlouva Android Studio. Vyberte, četl jsem a souhlasím s výše uvedenými smluvními podmínkami.

Vyberte Stáhnout Android Studio pro Mac.

Obrázek diskového disku Android by měl být nyní viditelný. Klikněte a přetáhněte ikonu Android Studio do složky aplikací.

Vaše složka aplikací MacOS by měla být nyní otevřena, přičemž jeho nejnovější přidání je umístěno poblíž nebo na vrcholu seznamu. Poklepáním na Android Studio.

Nyní se může objevit varovná zpráva, poznamenat, že Android Studio je aplikace stažená z internetu a zeptá se vás, zda jste si jisti, že ji chcete otevřít. Kliknutím na Open a pokračujte.

Nyní se zobrazí nastavení importu Android Studio z dialogu. V případě potřeby vyberte Nastavení Nevysuňte, poté klikněte na OK.

Nyní se budete zeptat, zda byste chtěli umožnit Google, aby shromažďoval anonymní data využití, zatímco je spuštěn Android Studio. Vyberte si, s čím se vám vyhovuje.

Nyní by se měl objevit průvodce nastavením studia Android. Vyberte další.

Na obrazovce typu instalace klikněte na Standard (pokud je to požadováno), poté vyberte další.

Vyberte buď téma Darcula nebo Light User Interface a poté klikněte na Další.

Nyní by se měla objevit obrazovka Ověřte nastavení. Vyberte dokončení.

Komponenty nezbytné pro instalaci budou nyní staženy, neopakovány a nainstalovány. Klikněte na Zobrazit podrobnosti, pokud si chcete prohlédnout více informací o procesech v reálném čase, zatímco budete čekat.

V určitém okamžiku během procesu můžete být požádáni o zadání hesla MacOS, aby instalace HAXM mohla provést změny. Pokud se tato zpráva objeví, zadejte na přihlašovací obrazovce počítače stejné heslo, poté klikněte na OK.

Android Studio je nyní nainstalováno spolu s nejnovější verzí Android SDK. Klikněte na spuštění nového projektu Android Studio.

V případě potřeby vyberte kartu pro telefon a tablet a poté vytvořte novou prázdnou činnost.

Vyberte dokončení na konfiguraci obrazovky projektu.

Nyní se objeví nové rozhraní projektu, jak je uvedeno na doprovodném snímku. Vyberte ikonu SDK Manager, reprezentovanou kostkou se šipkou dolů umístěnou v pravém horním rohu.

Nyní se zobrazí správce Android SDK. Proveďte příslušné výběry pro verze a nástroje pro platformy, které budete potřebovat pro své konkrétní úkoly, a poté vyberte OK. SDK Android by měl být nyní nainstalován a nakonfigurován s vašimi konkrétními nastaveními.

Jak nainstalovat Android SDK na Windows

Postupujte podle pokynů níže a nainstalujte Android SDK na počítač.

Vyberte Stáhnout Android Studio.

Vyberte Stáhnout Android Studio pro Windows.

Aplikace nastavení Android Studio by měla nyní spustit a překrývat plochu. Vyberte Další.

Nyní se zobrazí obrazovka komponent pro výběr. Pokud již není vybráno, vyberte virtuální zařízení Android, poté vyberte další.

Instalace nyní začne, s podrobnostmi o pokroku v celém. Zobrazit podrobnosti o zobrazení pro zobrazení pokročilých informací o instalaci v reálném čase. Po dokončení procesu vyberte další.

Nyní se budete zeptat, zda byste chtěli importovat nastavení z předchozí verze nebo externího souboru. Jakmile budete spokojeni se svými volbami, vyberte OK.

Dále se budete zeptat, zda byste chtěli umožnit Google shromažďovat anonymní data využití. Vyberte možnost, se kterou vám vyhovuje.

V závislosti na vaší konkrétní konfiguraci můžete být v tomto bodě povinni odpovídat.

Nyní by se mělo zobrazit nové okno projektu Android Studio. Vyberte tlačítko SDK Manager, reprezentované kostkou se šipkou dolů.

nainstalovat, android, software, development, macbook, studio

Nyní se objeví správce Android SDK. Proveďte příslušné výběry pro verze a nástroje platformy, které budete potřebovat pro své konkrétní úkoly, a poté vyberte Použít.

Instalace Android Studio na MacOS pro Flutter

V tomto článku si stáhneme a nainstalujeme Android Studio. Poté nakonfigurujeme pluginy Android Studio Flutter.

Sdílejte šipku chevron dolů vyplněnou ikonou

Nainstalujte Android Studio

Poznámka: Před instalací Android Studio jsme měli nainstalovat Flutter SDK.

Android Studio je zdarma IDE vytvořené společností Google. Můžeme použít Android Studio k vytvoření aplikací Flutter, které budou běžet na mnoha typech zařízení.

Pro instalaci Android Studio musíme provést následující:

  • Přejděte na domovskou stránku Android Studio a klikněte na tlačítko Stáhnout Android Studio.
  • Přejděte na složku stahování a poklepejte na stahovaný soubor.
  • Jakmile se instalační program otevře, přetáhněte ikonu Android Studio do složky Applications. Tímto způsobem zkopírujete Android Studio do složky Aplikace na Mac.

Nyní můžeme spustit Android Studio ze složky Applications! Udělejme to tak, že Android Studio si může stáhnout aktualizace nebo potřebné soubory.

Nainstalujte Flutter Plug-in

Když spustíme Android Studio, uvidíme možnost nainstalovat pluginy pro rozšíření Android Studio. Musíme nainstalovat pluginy, abychom umožnili rozvoj flutter.

Na levé straně vybereme pluginy. Dále zadáme Flutter jako vyhledávání na trhu. Nainstalujeme plugin Flutter. Všimněte si, že to také nainstaluje plugin DART podle potřeby.

Jakmile je nainstalovaný plug-in hotový, Android Studio se restartuje a nyní uvidíme možnost vytvořit aplikaci Flutter!

Posouzení

Gratulujeme! S touto lekcí jsme téměř hotoví, ale než skončíme, podívejme se, co jsme se dozvěděli o instalaci Android Studio na Mac:

  • Měli bychom nejprve nainstalovat Flutter SDK.
  • Android Studio může vytvářet flutterové aplikace pro mnoho zařízení, nejen Android.
  • Musíme také nainstalovat flutter plug-in a restartovat náš IDE.

Sdílejte šipku chevron dolů vyplněnou ikonou

Jak se mohu stát vývojářem Android na Mac?

Poslední verze nástrojů Android SDK nefunguje s Livecode. Pokud používáte LiveCode 8.1.5 nebo později nainstalujte Android Studio, jak je popsáno v této lekci.

Tato lekce popisuje základní kroky, které musíte sledovat, abyste mohli spustit jako vývojář Android pomocí Apple Mac. Jsou poskytovány informace o konfiguraci systému a zachycení obrazovky.

Android je další rodina mobilních zařízení podporovaná Livecode. Kroky diskutované v této lekci nastiňují proces, který vám umožní nastavit se jako vývojář LiveCode pro platformu Android a úspěšně vytvářet a nasazovat testovací aplikace. Kroky jsou stanoveny v chronologickém pořadí, nejprve stanoví požadavky na software a poté nastavení systému.

POZNÁMKA: Screen zachycení je aktuální v době psaní této lekce.

Budete potřebovat Apple Mac, který má nainstalovaný následující software:

Poznámka: Předpokládá se, že jste obeznámeni s instalačním procesem operačního systému Apple a LiveCode. Ujistěte se, že jsou nainstalovány před zahájením zbývajících kroků této lekce.

Následující kroky vás procházejí procesem instalace softwaru, který byste obvykle sledovali na Mac.

Novější verze Macosx se nepředstavují s požadovaným JDK. Můžete si ji stáhnout z: http: // www.věštec.com/technetwork/java/javase/stahování/index.html.

Tento odkaz vás povede na vstupní stránku pro řadu stahování specifických pro Java. Měli byste si stáhnout java 8 JDK. K tomu je přístupný výběrem možnosti stahování „JDK“ na této stránce

Přejděte na odkaz ke stažení, který je specifický pro váš operační systém, a vyberte odkaz ke stažení. Můžete získat druh dialogu ke stažení, který je zobrazen v tomto kroku. Uložte soubor do systému souboru, spusťte jej a postupujte podle instalačních kroků, které vás provedou instalací.

Poznámka: Pokud se pokusíte nainstalovat Java SDK přes dříve nainstalovanou verzi, můžete získat varovný dialog. Dialog by vám měl umožnit přeinstalovat software, pokud byste tak chtěli udělat.

Stahování Android SDK

Pokud nemáte nainstalovanou Android SDK, můžete si jej stáhnout z: https: // Developer.Android.com/studio/index.html

Přejděte na nástroje SDK pouze stáhnout odkaz, který je specifický pro vaši hardwarovou platformu. Můžete získat druh dialogu ke stažení, který je zobrazen v tomto kroku. Uložte soubor do systému souboru.

Aktuální verze nástrojů SDK není kompatibilní s Livecode. Stáhněte si verzi 24.4.1.

Provádění Android SDK

Soubory Android SDK, které jste si stáhli. Android SDK můžete nainstalovat do svého vývojového prostředí provedením následujících kroků:

Pomocí vyhledávače přejděte na místo, do které jste stáhli soubor Zip Android SDK.

Kliknutím na soubor jej extrahujte.

Přesuňte extrahovaný balíček do místa, které má ukládat Android SDK.

Přejděte do balíčku, který byl přesunut, a najděte soubor Android-SDK-MAC/Tools/Android.

Spusťte Android-SDK-MAC/Tools/Android.

Instalace balíčků Android SDK

Hlavním dialogu, zobrazený na obrázku tohoto kroku, je správce Android SDK.

Instalace balíčků Android umožňuje vybrat balíčky, které byste chtěli nainstalovat do svého prostředí Android Development. Ve výchozím nastavení je vybráno pouze několik balíčků. Z této verze SDK bych doporučil udržet výchozí výběr.

Ujistěte se, že jste také zkontrolovali nejnovější „nástroje pro Android SDK“ a „Android SDK platforma“ z rozbalovacího stavu „Nástroje“.

Poznámka: Velmi staré verze Androidu nejsou podporovány a nejnovější verze Androidu nemusí být podporovány, dokud nebude aktualizována LiveCode.

Ujistěte se, že nainstalujete platformu SDK Android 4.0.3 balíček.

Poznámka: Při nasazení určitých hromádek do simulátoru spuštěného Android 2 existuje známý problém „černé obrazovky“.2, API 8 s revizí 2. Pokud zažijete tento problém.G. 4.1)

Přijměte licenční smlouvu pro každý balíček

Nyní budete muset přijmout licenční dohody pro každý balíček

1) Vyberte balíček z tohoto levého okna

2) Zaškrtněte políčko „Přijmout licenci“

3) Vyberte tlačítko „Nainstalovat

Konfigurace virtuálního zařízení

Jakmile nainstalujete požadované balíčky, můžete použít Android SDK a AVD Manager k nastavení virtuálního zařízení, které lze použít ve vašem vývojovém prostředí. To vám umožní otestovat vaše aplikace, aniž byste vyžadovali fyzické zařízení Android. Virtuální zařízení můžete nastavit následovně:

Vyberte Správa AVD z okna Androids SDK spravuje nástroje

Z okna správce zařízení AVD vyberte „Nový“

Vyberte název pro své virtuální zařízení.

Nastavte cíl nainstalované API Android API.

Vyplňte velikost karty SD.

Volitelně povolit snímek. Tím se zrychluje spuštění emulátoru.

Spuštění simulátoru virtuálního zařízení

Emulátor můžete spustit zvýrazněním virtuálního zařízení, které jste vytvořili, a výběrem startu

Konfigurace fyzického zařízení

Kromě nastavení virtuálních zařízení je možné nastavit fyzická zařízení. K těmto zařízením je přístupný poté, co byla náležitě nakonfigurována pro ladění.

Nainstalujte příslušné ovladače zařízení pro zařízení, která chcete použít. Podrobnosti o tom, jak to udělat, najdete na webových stránkách Android Developer zde: http: // Developer.Android.com/sdk/win-USB.html

Po instalaci potřebných ovladačů musí být nastaveno příslušné zařízení na ladění. Chcete.li povolit režim ladění, naleznete v tom, jak vaše výrobce doporučujte pokyny k tomu. Příklad pro Galaxy S3 Running Android 4.1.1 je-

1) Přejděte na nastavení o softwarových informacích

Nyní přejděte na číslo sestavení a opakovaně klepněte na to 7krát. Po klepnutí na číslo sestavení 5krát uvidíte zprávu „Stiskněte ji dvakrát, abyste byli vývojářem!“A po 7krát klepání uvidíte zprávu„ Jste nyní vývojářem “nebo„ režim vývojářů byl povolen “

3) Možnosti přejděte na Nastavení vývojáře

4) Zkontrolujte možnost ladění systému Android

Konfigurace LiveCode pro podporu Androidu

Nyní byste měli úspěšně nainstalovat požadovaný software ve svém vývojovém prostředí. Dalším krokem je spuštění LiveCode a nakonfiguruje jej tak, aby propojila s Android SDK.

Spusťte LiveCode IDE a vyberte Livecode. Předvolby pro spuštění nabídky preferencí. Poté vyberte mobilní podporu a máte předloženy dialogové okno v tomto kroku.

nainstalovat, android, software, development, macbook, studio

Tento dialog umožňuje nakonfigurovat cestu k kořenu Android SDK, kterou byste již měli nainstalovat. Vybrat. pod Android SDK a vyberte adresář obsahující kořen Android SDK.

Kontroly ověření se provádějí, jakmile zadáte umístění kořene Android SDK. Tím je zajištěno, že jste si vybrali platné umístění a nechali jste nainstalovány požadované komponenty pro Android.

Následující chybová zpráva může být vznesena, pokud je něco špatného na nastavení:

Zvolená složka není platný Android SDK. Ujistěte se, že jste ji správně nainstalovali, a povoleno podpory pro Android 2.2 (froyo). (Viz instalace kroku balíčků Android SDK)

To ukazuje, že zadaná cesta neivinuje na kořen Android SDK. Možná budete muset procházet o jednu úroveň hlouběji do hierarchie adresáře, abyste získali přístup do kořenového adresáře. Kořenový adresář může vypadat jako:. Android-sdk-mac.

Samostatné nastavení aplikace. Okno

Zvolte soubor. Samostatné nastavení aplikace. z livecode IDE. Poté vyberte Android ze seznamu možností nasazení. To zvyšuje samostatný dialog nastavení aplikací pro sestavení specifické pro Android.

Pro Android můžete vytvořit stack sestavení výběrem sestavení pro Android Tick Box a nakonfigurovat jakékoli další možnosti, které chcete zahrnout.

Název své aplikace si můžete vybrat pomocí obecné možnosti v horní části podokna a přidat soubory do sestavení pomocí možnosti CopyFiles v horní části podokna.

POZNÁMKA: Vytvoření stahování pro Android zakáže budování samostatných mainstacks pro jakékoli jiné non-mobilní platformy. Pokud si přejete sdílet kód a zdroje mezi platformy, proveďte svou aplikaci do více hromádek pomocí jiného mainstack pro mobilní a stolní cíle.

nainstalovat, android, software, development, macbook, studio

Poznámka: Inkluze, kopírování odkazovaných na soubory, zprávy o chybách a funkce zásobníků nejsou při stavbě pro Android k dispozici. Pokud chcete do své aplikace zahrnout více souborů zásobníku, použijte funkci CopyFiles.

Nyní byste měli nastavit své vývojové prostředí pro Android a jste připraveni otestovat aplikaci LiveCode na zařízení Android.

Ujistěte se, že emulátor běží nebo je připojeno adekvátně nakonfigurované fyzické zařízení před pokusem otestovat váš kód. Poté vyberte zařízení z LIVECODE IDE z vývoje. Zkušební cíl. Vaše testovací ikona na hlavní podokně Livecode IDE by měla být nyní aktivní a umožnit vám nasadit aplikaci LiveCode.

NB Při nasazení do zařízení můžete obdržet zprávu „install_parse_failed_inconsistent_certificates“. To vše znamená, že v současné době je ve vašem zařízení nainstalována aplikace, která má stejný identifikátor jako aplikace, kterou se snažíte nasadit. K tomu může dojít, pokud pracujete na konkrétní aplikaci na více vývojových strojích.

Chcete.li tento problém vyřešit, můžete udělat jednu z následujících-

-Odstraňte stávající aplikaci ze zařízení, do kterého nasazujete

-Změňte identifikátor aplikace v nastavení samostatných aplikací

V závislosti na tom, jak jste zkušení s Livecode, možná budete chtít zkontrolovat více z četných lekcí a návodů, které máme na vývoji pro Android, iOS a širší lekce, které prozkoumají obecné koncepty za Livecode. Poznámky k vydání doprovázející vydání LiveCode s podporou platformy Android poskytují informace o aktuálním vývoji a poskytují vám přehled o funkcích, ke kterým máte přístup prostřednictvím LiveCode.

Greggory Devore

Když vyberu adresář pro Android SDK, dostanu chybovou zprávu. Kliknutím na následující odkaz zobrazíte obrázky a chybovou zprávu. http: // Screensteps.ME/GRDEVORE/JCKNHQ

Michael McCreary

Nejnovější aktualizace Android SDK se zamíchaly kolem některých souborů, které způsobují selhání detekčních rutin LiveCode. Tento problém byl vyřešen ve verzích LiveCode 4.6.4 a později. Abychom to obešli ve verzích 4.6.3 a dříve musíte:

1) Otevřete složku, kde jste nainstalovali Android SDK

2) Ve složce by měla existovat dílčí složka s názvem Platformy a dílčí složka s názvem Platform-Tools. Ve složce platforem by měla být složka s názvem Android-8. Vytvořte novou složku ve složce Android-8 a pojmenujte ji „Nástroje“.

3) Zkopírujte obsah složky platformy (umístěné na základně SDK, vedle složky platformy) do nově vytvořené složky nástrojů.

Greg Devore

Sledoval jsem vaši radu a byl jsem schopen odkaz na složku. Po výběru možnosti Androidu jsem se však pokusil otestovat program. Když jsem provedl test, obdržel jsem následující zprávu: Neznámá platforma nasazení.

Jakékoli návrhy by byly užitečné.

Michael McCreary

Chcete.li otestovat s fyzickým zařízením, musíte se ujistit, že je vaše zařízení připojeno a vy jste jej vybrali jako testovací cíl. Chcete.li to provést, vyberte zařízení ve vývoji. Zkoušejte cílovou nabídku z IDE.

Chcete.li testovat s emulátorem, musíte vytvořit virtuální zařízení (viz krok Konfigurace virtuálního zařízení), nechat toto zařízení spustit v emulátoru (viz krok spuštění simulátoru virtuálního zařízení) a toto zařízení jste vybrali jako testovací cíl. Jak je uvedeno výše, pro stanovení testovacího cíle vyberte zařízení ve vývoji. Zkoušejte cílovou nabídku z IDE.

Další informace naleznete v kroku běžícím pod Androidem.

Holly Billinghurst

Díky Michaela, vaše vylepšení pracovalo!

Bill Moseley

Sledoval jsem pokyny a nechal jsem spustit emulátor. Když jdu do menu Test Target, moje emulované zařízení se neobjeví jako možnost.

Hanson Schmidt-Cornelius

Obvykle pro to existují dva důvody: 1. Cesta k Android SDK nebyla nakonfigurována v předvolbách LiveCode. 2. Emulátor není registrován u Livecode.

V této lekci můžete adresovat bod 1 následujícím krokem „Konfigurace LiveCode for Android“. Bod 2 lze řešit uzavřením emulátoru a LiveCode. Pak spusťte emulátor a počkejte, až bude spuštěn. Další start LiveCode. Emulátor by měl být nyní přístupný.

Grahame

Proč používáte verzi systému Windows instalace SDK atd. Pro Mac? To není pro uživatele Mac k ničemu, pokud chcete spustit emulátor. Nebo dokonce jen nastavení skutečného zařízení. Můžete udělat tutoriál, který ukazuje skutečný způsob Mac, který věci fungují? PROSÍM

Hanson Schmidt-Cornelius

Vskutku. Moc děkuji za to, že jste to spatřili. Obrázky v lekci byly aktualizovány.

Ilpo

„Vybraná složka není platná složka Android SDK“.Error.

Musíte určit cestu, kde je SDK-manager.Soubor exe je. Stačí tedy zkontrolovat jeho umístění od SDK-Manager-Icon z vaší plochy. Je to v C:/Users/YourName/AppData/Local/Android/atd. Složka „AppData“ je skrytá. Stačí tedy zkopírovat vložení adresy na LiveCode přímo z adresního řádku.

Steve Wagenseller

Něco se změnilo s nejnovější verzí Android ke stažení? Výše uvedený název souboru („Android-SDK-MAC_X86/Tools/Android“) neexistuje.

Ahmad Jefri

Setkávám se s podobným problémem jako první otázka zde a pokusil jsem se udělat řešení uvedené ve druhé odpovědi. Stále mi říká chybu, že jsem nemohl identifikovat 2.2 SDK.

Momentálně používám 5.5.3 Livecode s nejnovějším balíčkem ANDOID SDK ze dne prosince 2012.

Pomozte prosím, protože postupně ztrácím zájem o učení. Nastavení nastavení vývoje aplikací Andoid je trochu složité a iOS je mnohem trinější než toto.

Hanson Schmidt-Cornelius

Právě jsem si stáhl nejnovější Android SDK a /Tools /Android stále existuje v adresáři SDK. Možná se to pokusit znovu nainstalovat. Stáhl jsem verzi ADT a poté jsem zkopíroval a odkazoval na adresář SDK v tom.

Hanson Schmidt-Cornelius

Aby bylo možné LiveCode používat SDK, musíte se ujistit, že alespoň balíčky pod „Android 2.2 (API 8) „jsou nainstalovány. Správce Android SDK vám umožňuje stahovat a nainstalovat tyto balíčky. Balíčky by měly vypadat něco takového:

Android 2.2 (API 8) Platforma SDK 8 3 Nainstalované vzorky pro SDK 8 1 Nainstalované Google API 8 2 nainstalované

Správce SDK můžete spustit spuštěním souboru: „/nástroje/Android“ ve svém balíčku SDK.

Ahmade

Fungoval jako kouzlo, když jsem to zkusil na svém MacBooku! Z nějakého neznámého důvodu to nedokončilo instalaci na mém sedmiletém iMacu!

Greggory Devore

POMOC. Sledoval jsem vaše pokyny. Když jsem se pokusil spustit v emulátoru, obdržel jsem tuto zprávu: Nelze vytvořit aplikaci pro testování: Debug Certificate vypršel, prosím obnovit.

Hanson Schmidt-Cornelius

Jak uvádí zprávy, váš ladicí certifikát vypršel.

Pokud certifikát neexistuje, Android pro vás automaticky vytvoří nový. Takže vše, co musíte udělat, je smazat ten, který vypršel.

Jako bezpečnostní preventivní opatření bych důrazně doporučil ponechat si kopii všeho, co smažete.

Musíte smazat „ladění.Soubor keystore „. To se nachází ve vašem rozvojovém prostředí Android. Možná se nachází někde jako: „~/.Android „.

Hanson Schmidt-Cornelius

Byly nahlášeny problémy s propojením s Android SDK z LiveCode 6.0. Tento problém byl řešen s LiveCode 6.0.2-RC-1 a později.

Nikki

Pokaždé, když se pokusím vytvořit virtuální simulátor, program visí a stane se nereagujícím. Existuje práce?

Hanson Schmidt-Cornelius

Když se odkazujete na „The Program“, předpokládám, že odkazujete na správce AVD Android.

Pro toto zavěšení by mohlo existovat několik důvodů. Doporučil bych se podívat na informace Google o správě AVDS. To vám může poskytnout větší přehled o tom, co je nutné k nastavení AVD: http: // Developer.Android.com/nástroje/zařízení/index.html

Rory

Udělal jsem všechny fáze a oni pracovali, jak to říká, ale testovací tlačítko je stále strašidelné. Co jsem udělal špatně?

nainstalovat, android, software, development, macbook, studio

Hanson Schmidt-Cornelius

Na panelu nabídek vyberte následující: „Vývoj. Zkušební cíl „

Pokud všechno fungovalo, měli byste být schopni vybrat cíl, na který byste chtěli nasadit. Cílový název by měl být v černých postavách. Pokud je cílový název šedý, pak jste nenastavili samostatné možnosti nasazení na Android. Pokud cíl neexistuje, pak jste nezačali simulátor Android nebo zařízení není detekováno.

Amsterfrank

Skvělý. Tato lekce funguje jako kouzlo 🙂 Opravdu jsem dostal tu černou obrazovku na 2.2, ale šlo to dobře jeden 2.3.3. dík.

Jediným problémem je, že můj emulátor havaruje mé aplikace, když kliknu na emulátoru orientační tlačítko. Ale standardní aplikace samotného emulátoru. Když začnu s usazováním aplikací v režimu krajiny, otočí mou aplikaci. Není dokonalý, ale mohu vyzkoušet většinu věcí: O)

Hanson Schmidt-Cornelius

Velice vám děkuji za komentář k naší lekci a skvělé, že jste to fungovali.

Je trochu znepokojující, že zjišťujete, že aplikace Android spadne. Z vašeho popisu to zní, jako by to mohl být problém s emulátorem, protože další aplikace také narušují.

Pokud máte pocit, že problém souvisí s LiveCode, pak neváhejte spustit hlášení chyby a kvalitu.Runrev.com. To by nám umožnilo dále prozkoumat problémy s živým kódem.

Moc děkuji za Vaši pomoc.

Mark5009

Hmm. Nyní únor 2017 a vypadá to, že to Google pooched. Běžím na Mavericks, používám LiveCode 8.1.2 a dostali spoustu Android SDK podle SDK Manager-7.1.1 (API 25), 6.0 (API 23) atd.-Ale nemůžu přimět žádný z nich, aby byl LC rozpoznán, a to i s přidáním odkazu nástrojů (jak je navrženo v коментари и мнения владелецев). Možná je to moje nastavení, ale zdá se, že to vůbec nemůžu propojit.

Jakákoli pomoc, kterou můžete poskytnout, by byla oceněna.

Karty pro Android Studio (a další aplikace) na Mac

Například ti, kteří se naučili milovat práci s kartami místo jednotlivých oken v Safari. Finder a mnoho dalších Mac aplikací podporuje karty, některé lepší, některé horší. Od MacOS Mojave 10.14 Nejpozději může být chování všech aplikací nastaveno do obecných systémových preferencí. Zde můžete určit, kdy by MacOS měl „přesvědčit“ aplikaci, aby nejprve použila karty místo Windows.

Preferujte karty vždy

Přejděte na předvolby systému nabídky Apple, poté klikněte na General a Set Prefect Cobs: Možnost vždy.

Alternativně pro lidi, kteří dávají přednost terminálu

Výchozí nastavení napište.G ApplewindowtabbingMode.řetězec vždy

Od této chvíle všechny aplikace, které toto podporují, otevřou karty místo nových Windows.

Tímto způsobem můžete dokonce naučit Android Studio (nebo Intellij), aby zobrazovaly všechna okna projektu na kartách (pro to zatím není žádná položka nebo zkratka)).

SourCetree může být také nastaven tak, aby začal se všemi kartami z předchozí relace. Jinak Sourcetree vždy zapomíná, zda jsou okna v současné době shromažďována a zobrazena na kartách při odchodu a restartu.

Trochu více zdokonalení

Pro všechny výhody, které karty přinášejí, je výše uvedená metoda poněkud zastřešující Například zkratka ⌘ CMD N nebo položka nabídky Nové okno v Safari nebo Finder Otevře kartu v existujícím okně. Takže nové okno můžete vytvořit pouze vytažením nově vytvořené karty.

Naštěstí může být mnoho věcí stále nastaveno v MacOS prostřednictvím nástroje příkazového řádku „výchozí“. A také pro manipulaci s kartami můžete zadat chování pro jednotlivé aplikace.

Například můžete nastavit režim tabbingu vždy pouze pro Android Studio:

Výchozí nastavení napište.App „Android Studio“ ApplewindowTabbingMode.Řetězec „Vždy“

Hodnota manuálu. Fullscreen a jsou vždy k dispozici (mimochodem, manuál odpovídá nikdy v systémových preferencích).

Pokud si chcete přečíst nastavení pro konkrétní aplikaci, můžete to udělat

výchozí hodnoty čtení.App „Android Studio“ ApplewindowTabbingMode

Pokud jste pro tuto aplikaci výslovně nenastavili hodnotu, dostanete odpovídající zprávu

Doména/výchozí pár (com.Google.Android.Studio, ApplewindowtabbingMode) neexistuje

Pokud je nastavena hodnota, je to výstup

Následující řádek můžete také použít k resetování speciálního tabbingmode pro aplikaci

výchozí smazat.App „Android Studio“ ApplewindowTabbingMode

Nyní můžete nastavit chování pro všechny aplikace jednotlivě. Samozřejmě jej můžete také použít naopak a nastavit všechny aplikace na vždy v systémových preferencích a vyloučit jednotlivé aplikace nastavením příručky pomocí příkazového řádku.

Poznámka: Pro Finder potřebuje trochu odlišné použití. Zde je třeba místo názvu aplikace použít identifikátor svazku.

Výchozí hodnota napište com.Jablko.Finder ApplewindowTabbingMode.Řetězec „Manuál“

Aktualizováno: 31. října 2021

Tento příspěvek je licencován pod CC o 4.0

Opravte plugin Markdown v Android Studio Chipmunk 2021.2.1

července 2022 Čtení méně než 1 minutu

Dobrý dobrý plugin Markdown přestal pracovat znovu v Android Studio Chipmunk.

Spravujte více verzí Java JDK na Mac

prosince 2021 2 minutové čtení

Jako vývojář pro Android se s největší pravděpodobností dostanete do kontaktu s Java a jeho JDK (Java Development Kit). Gradle verze 7 a vyšší vyžaduje JDK VE.

Spusťte emulátor s parametry z Android Studio na Mac

listopadu 2021 2 minuty

Zahájení emulátoru z Android Studio je docela normální věc. Ale pokud chcete poskytnout nějaké parametry spolu s spuštěním emulátoru, narazíte.

Android Studio jako váš standardní nástroj Diff and Merge

října 2021 3 minutové čtení

Android Studio (resp. Intellij Idea) poskytuje velmi dobrý nástroj Diff a Morge. Android Studio lze také integrovat do terminálu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS