Jak nainstalovat aplikaci wink do televizoru Samsung Smart TV

Wink TV. Interaktivní televize od společnosti Rostelecom

Na podzim loňského roku společnost Rostelecom spustila platformu IPTV/OTT Wink, která zahrnuje inovativní službu pro své předplatitele. Produkt zahrnuje služby pro sledování na mobilních zařízeních, pro počítače (webová služba) a chytré televizory.

Předplacením služby může nyní předplatitel sledovat nejlepší televizní programy, oblíbené seriály a nové filmy na kterémkoli z těchto zařízení.

Popis funkcí aplikace Wink

Wink je běžná interaktivní televize, která je dostupná na různých moderních zařízeních. funguje pouze s jedním účtem. Pomocí aplikace lze sledovat různý obsah na libovolném místě.

nainstalovat, aplikaci, wink, televizoru

Wink nemá žádná omezení a může fungovat všude, kde je přístup k internetu.

 • zakoupený obsah je mimořádně kvalitní
 • filmy lze ovládat (pozastavit, přetáčet a stahovat);
 • Předplatné je k dispozici na několika zařízeních současně
 • si můžete půjčovat pořady a filmy (což je levnější než předplatné);
 • existuje rodičovská kontrola;
 • několik balíčků služeb, z nichž si můžete vybrat;
 • K dispozici jsou propagační kódy pro nákup předplatného se slevou.

Jak stáhnout a nainstalovat aplikaci Wink

K tomu je třeba postupovat podle jednoduchého návodu. Rozebereme si to podrobněji pro každé zařízení.

V počítači

Na běžném počítači jednoduše použijte jakýkoli webový prohlížeč pro přístup na webové stránky. Pokud již máte účet, stačí se připojit, vybrat si, co chcete sledovat, a začít sledovat.

Nemusíte stahovat nic speciálního, stačí mít stabilní připojení k internetu.

Televizory Samsung, LG, Sony a další chytré televizory.

Majitelé těchto televizorů si musí stáhnout aplikaci Wink for Smart TV. K tomu budete potřebovat:

 • otevřít obchod s aplikacemi v televizoru;
 • Do vyhledávacího pole zadejte název: „Wink“;
 • Nainstalujte aplikaci Wink do televizoru LG Smart TV (nebo jiného televizoru podporujícího tuto aplikaci);
 • Přidejte ji na domovskou obrazovku (pro větší pohodlí);
 • přihlaste se ke svému účtu.

Pokud jsou splněny všechny podmínky, program začne fungovat a vy můžete začít službu plně využívat.

Telefon

Chcete-li používat interaktivní televizi ve svém chytrém telefonu, stáhněte si aplikaci Wink z obchodu s aplikacemi (Play Market nebo App Store), vložte ji do telefonu.

Po instalaci musíte zadat své údaje (přihlašovací jméno a heslo) a teprve poté se vám otevřou všechny funkce platformy.

V televizním set-top boxu

Moderní televizní set-top boxy (podporující Wink) používají operační systémy:

Pokud máte doma jeden z nich, můžete si do něj bezpečně stáhnout požadovaný program. Vyžaduje to několik jednoduchých kroků:

 • otevřít příslušný obchod;
 • Vyhledávání Wink;
 • Stiskněte tlačítko „Downloads“ a spusťte instalaci;
 • Přihlaste se zadáním údajů o svém účtu;
 • Sledujte své oblíbené filmy a pořady.

Mohu sledovat obsah zdarma?

Většina chytrých televizorů má firmware (nebo operační systém) Android. Tímto způsobem se příliš neliší od mobilních telefonů. Pokud jste si jisti, že umíte používat systém souborů a aplikace ve smartphonu, nebudete mít v televizoru žádné problémy. To znamená, že aplikaci Wink musíte do televizoru nainstalovat z jiného zdroje než z trhu. Existuje hacknutá bezplatná aplikace, která nevyžaduje placení za sledování filmů. Můžete si ji stáhnout z této stránky fóra 4PDA.

K používání aplikace potřebujete také vlastní účet Wink. Proto je třeba ji vytvořit. Aplikace Wink vám neumožní zobrazit žádný obsah zdarma. Některé pořady a seriály budou i nadále zpoplatněny. Zatím není známo, zda se jedná o chybu majitelů aplikace, nebo o nový, neprozkoumaný obsah.

Jak nainstalovat aplikaci z jednotky USB flash do televizoru Samsung Smart TV?

Spusťte aplikaci NstreamLmod a vyberte „USB Scanner“. Výběrem jednotky flash se zobrazí seznam stažených archivů widgetů. Kliknutím na archiv widgetu jej nainstalujte a počkejte na dokončení procesu. Nyní vypněte a zapněte televizor a po přihlášení do aplikace Smart Hab uvidíte nainstalované aplikace označené jako Uživatel.

Přejděte do nastavení televizního přijímače a přejděte na Play Market. Přejděte na položku „Moje aplikace“ v rámečku vlevo a ze seznamu vyberte online platformu „Wink“. Na stránce, na kterou budete přesměrováni, stiskněte tlačítko „Odhlásit“.

Aplikace Smart TV od společnosti Rostelecom. co to je??

Televizi můžete sledovat díky set-top boxu a samotnému televizoru. Aplikace Smart TV je vaše další funkce, možnosti. Zjednodušeně řečeno, po připojení aplikace se zobrazí možnosti:

 • Legální nákup filmů a seriálů ve vynikající kvalitě. K dispozici jsou další balíčky kanálů, které nejsou zahrnuty v tarifu;
 • Zapište do archivu libovolný pořad, film nebo seriál. Pozastaveno. záznam přešel do archivu. Poté můžete sledování televize pozastavit a pokračovat v něm;
 • Filmy (jiný obsah) je možné sledovat na jiných zařízeních. Je například možné vysílat televizi na několika televizorech;
 • zapůjčení filmů na požadovanou dobu (levnější než jejich koupě);
 • synchronizace nákupu. K jednomu účtu lze připojit více než jedno zařízení. Koupili jste si film? Lze ji zobrazit z jakéhokoli připojeného zařízení;
 • rodičovská kontrola. vaše děti nebudou mít přístup k nežádoucímu obsahu. Bez hesla nelze ovládací prvky obejít.

Jak můžete vidět, aplikace Smart TV od společnosti Rostelecom je obrovské množství licencovaného obsahu. Často si můžete koupit i filmové trháky za zlomek ceny lístku do kina.

Příručka pro předplatitele

Pokud máte nějaké dotazy, můžete si přečíst oficiální příručku pro předplatitele interaktivní televize od společnosti Rostelecom. Klikněte na následující odkaz: https://static-cdn.rt.ru/sites/default/files/doc/Spravochnik_polzovatelya_IPTV_Wink.pdf.

Zde najdete pokyny k instalaci set-top boxu, nastavení dálkového ovládání, používání systémového rozhraní atd.

Popis a funkce

Známé funkce interaktivní televize jsou spojeny v novém produktu Wink. Přihlášení pod 1 účtem, připojení až 5 zařízení současně. Území působnosti je omezeno na Ruskou federaci.

 • Pozastavujte, přetáčejte a nahrávejte své oblíbené televizní pořady;
 • Objednejte a kupte si seriál, který se vám líbí;
 • výběr tematických kompilací a filmů.

Funkce rodičovské kontroly ochrání děti před nežádoucím obsahem.

Služba slouží ke sledování vybraného balíčku kanálů a televizních seriálů prostřednictvím:

Když společnost poskytla masám informace o uvedení nového produktu, zástupci společnosti Rostelecom zdůraznili, že Wink je zaměřen na tři hlavní operační systémy. Mezi zákazníky společnosti DH jsou zatím nejoblíbenější tyto operační systémy: Tizen (Smart TV), iOS, Android.

TV

Služba je dostupná na modelech Samsung Smart TV, Android TV, Apple TV a dalších. Pro společnost LG tato funkce zatím není k dispozici. „Wink vyžaduje instalaci aplikace, kterou musíte najít a stáhnout v obchodě s aplikacemi. Zaregistrujte se a začněte sledovat.

Chytrý telefon nebo tablet

Mobilní aplikace Wink společnosti Rostelecom má všechny funkce plné verze, jen při zobrazení obrazovky je výrazně menší než u jiných zařízení. Chcete-li začít používat novou funkci, nainstalujte si aplikaci pro mobilní zařízení, přihlaste se a vyberte požadované balíčky televizních kanálů ke sledování.

Interaktivní televize Wink nebo Rostelecom na počítači

Upgrade interaktivní televize od společnosti Rostelecom na stolní počítače a notebooky. Vývojáři se postarali o uživatele počítačů vytvořením samostatného zdroje na internetu, který po autorizaci umožňuje spravovat všechny funkce.

Přejít na https://wink.rt.Pokud kliknete na „go to“, budete přesměrováni na domovskou stránku služby. Pro obyvatele Krymu a Sevastopolu. Pro obyvatele Krymu a Sevastopolu je to problematické, přinejmenším proto, že společnost Rostelecom. Ačkoli se tedy obyvatelé poloostrova technicky nacházejí v Rusku, není možné službu připojit. Chyba se zobrazuje i ostatním uživatelům. tuto obrazovku uvidíte, pokud máte potíže s přístupem.

V případě chyby inicializace poskytovatel nabízí kontaktovat technickou podporu, která problém co nejdříve vyřeší.

Analogy Wink Ultimate

Tyto multimediální platformy jsou nyní na vrcholu popularity. Proto se pravidelně objevují nové služby pro sledování interaktivní televize. Podobné aplikace v aplikaci Wink Ultimate a v běžné aplikaci Wink jsou podobné. Mezi nejoblíbenější patří:

 • Televizor Lite HD. Všechny kanály jsou zdarma. Jednoduchá, praktická a nenáročná aplikace pro sledování televize online.
 • Digitální televize. Aplikace umožňuje zdarma sledovat 20 celostátních digitálních televizních kanálů ve vynikající kvalitě na jakémkoli zařízení.
 • Online TV. Jedná se o bezplatnou službu pro sledování online televizních kanálů, populárních televizních seriálů, tisíců filmů ve vysokém rozlišení a dětských kreslených filmů.
 • Online HD TV. Bezplatná aplikace s hlavními ruskými televizními kanály a různými typy dalších kanálů. Po dohodě s držitelem práv lze placené kanály TB využívat na právním základě.
 • Lime HD TV. Online TV se spoustou bezplatných kanálů (lze rozšířit za poplatek).
 • MTS TV. Původní televizní seriály, tisíce filmů a více než 180 televizních kanálů. Uživatelsky přívětivé rozhraní, které lze používat současně až na 5 zařízeních.
 • SPB TV. Je to online televize, filmy a seriály na mobilních a televizních obrazovkách. Perfektní kvalita obrazu, stabilní výkon, bezplatný legální obsah a jednoduché rozhraní.

Wink Ultimate. upravená aplikace Rostelecom pro prohlížení TB. Pomocí něj můžete sledovat více než 500 kanálů na televizoru se systémem Android nebo TB-boxu i na mobilních zařízeních. Stačí stáhnout mod pomocí jednoho z odkazů uvedených v článku a nainstalovat jej jako běžný soubor APK.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS