Jak nainstalovat hry na iPhone bez útěku z vězení

Stáhnout PPHelper nebo jak instalovat placené aplikace na iPhone, iPad zdarma BEZ útěku z vězení

Všichni uživatelé, kteří jailbreak dělí do tří skupin: ti, kteří jailbreak pro přístup k souborovému systému a tweaky z Cydia, ti, kteří mají zájem o instalaci placených aplikací na iPhone, iPad zdarma a ti, kteří potřebují obojí.

Již jsme vám řekli, jak se můžete obejít bez některých vylepšení na vašem jailbreaknutém zařízení, ale dnes budeme mluvit o tom, jak můžete instalovat aplikace do vašeho zařízení bez jailbreaku. Ano, díky úsilí čínských vývojářů je to možné.

V naší sérii článků „nahradit installous“ jsme vám řekli o programu PPhelper, který je určen ke stahování aplikací zdarma na zařízení iDevice s útěkem z vězení. Aplikace má plnohodnotný protějšek pro systém Windows. Stáhněte si ji z webu vývojářů. Z popisu fungování tohoto programu vyplývá, že záměnou ID uživatele se čínským programátorům podařilo nainstalovat hacknuté programy na libovolné zařízení. Od teorie k praxi:

Jak stahovat aplikace bez App Storu

Jak tyto obchody s aplikacemi fungují? Je to velmi jednoduché: pomocí softwaru pro firemní vývojáře nainstalují svůj obsah do zařízení libovolného uživatele. Podobný program používá například „Sberbank“. dává svým zaměstnancům zařízení iOS s nainstalovaným firemním profilem, aby měli přístup k programům dostupným pro interní použití.

Obchody s aplikacemi se liší. Zaregistrují se také jako „firemní vývojáři“ s více „obchody“ na stejném účtu. Firemní profil se kupuje online a není tak těžké vytvořit si App Store.

Jak je to vůbec možné? Při stahování libovolné aplikace z App Store do iPhonu nebo iPadu se.Soubor ipa je podepsán vaším účtem, takže jej nelze spustit na jiném zařízení (např. abyste hru po zakoupení nemohli „darovat“ kamarádovi zdarma). „Obchody“ třetích stran se zabývají podepisováním těchto souborů pod svým účtem. Aby však bylo možné tyto aplikace nainstalovat, musí být na iPhonu nebo iPadu nainstalován speciální profil, který potvrdí, že vaše zařízení může používat data.soubory ipa. Uživatelé to skutečně dělají sami. Poté, oni, šťastný, běžet stáhnout bezplatné aplikace pro iPhone a iPad (nebo aplikace s hacknutými in-app nákupy). A s velkým rizikem.

Fráze „sýr zdarma pouze v pasti na myši“ není vymyšlená. Z majitelů takových „obchodů“ se mohou vyklubat podvodníci (ve většině případů tomu tak je), kteří lákají uživatele na bezplatné aplikace. Sami distribuují programy, které obsahují škodlivý kód, nebo ještě hůře, nástroje pro přístup k datům v zařízení. Protože pracují přímo se soubory aplikací, může být běžná hra například skrytým programem pro sledování pohybu uživatele. A vy byste to nepoznali.

Podle šéfredaktora serveru AppleInsider.Renata Grishina, takové aplikace jsou krátkodobé, ale v době, kdy je třeba je stáhnout, představují nebezpečí.

Společnost Apple brzy zjistí podvodné používání certifikátů a takové „obchody“ zablokuje. Po zablokování se hry a aplikace nainstalované pomocí profilu jednoduše přestanou spouštět. Tyto hry mají průměrnou životnost 3-4 dny. nestojí to za to.

Dokonce i v prohlížeči Google Chrome se letos objevila nebezpečná zranitelnost, která umožňovala přesměrování uživatelů na podvodné stránky. To bylo možné, protože škodlivý kód v reklamních bannerech zobrazovaných na stránkách mohl přesáhnout povolené meze a vystavit uživatele phishingovým útokům.

Když používáte „bezplatný obchod s aplikacemi“, podstupujete velké riziko a ohrožujete svá data. Instalujte pouze aplikace z důvěryhodných zdrojů a nedostanete se do potíží.

Další bezpečnostní tipy najdete na našem kanálu Yandex.Zen.“. Najdete tam exkluzivní obsah, který není na webu.

Svázání vývojářského účtu v aplikaci Xcode

Poté přidejte svůj vývojářský účet do aplikace Xcode. Přejděte do nastavení a na kartě Účty zadejte své uživatelské jméno a heslo.

Ve skutečnosti se chystáme vytvořit aplikaci. Kód nemusíte psát od začátku, protože můžete použít hotové zdrojové aplikace, které jsou veřejně dostupné. Stačí ji zkompilovat a nainstalovat do iPhonu nebo iPadu.

Mnoho zdrojových kódů lze nalézt na GitHubu nebo Bitbucketu a také na webových stránkách jednotlivých vývojářů, pokud jde o konkrétní aplikace. Na první pohled mohu jmenovat emulátor Game Boy Advance, Plum-O-Meter a multimediální přehrávač Kodi.

Postup instalace sledujeme pomocí oblíbeného f.lux, který mnozí z vás používají na Macu. Nyní je archiv se zdroji z oficiálních stránek odstraněn kvůli požadavkům společnosti Apple, ale kopii lze nalézt v diskusi na Redditu (pokud máte problémy, zanechte e-mail v komentářích. pošlu vám svou kopii).

Jak nainstalovat libovolné hry a aplikace do iPhonu a iPadu zdarma bez útěku z vězení

Uvolnění útěku z vězení pro iOS 9.2 není daleko, ale po přečtení tohoto článku už ji možná nebudete muset instalovat. Není žádným tajemstvím, že většina uživatelů iPhonů a iPadů používá jailbreak jen kvůli možnosti instalovat aplikace z App Store zdarma.

Pokud je jakýkoli firmware iOS jailbreaknutý, celý postup instalace pirátských aplikací se omezuje na instalaci několika vylepšení. Jedna z nich umožňuje spouštět na zařízení Apple cizí aplikace.ipa a druhý umožňuje instalaci těchto souborů. Instalace programu nebo hry na iPhone nebo iPad s libovolnou verzí iOS bez nutnosti instalace čínských obchodů nebo útěku z vězení.

Jde o to, že společnost Apple nedávno změnila svou politiku týkající se testování softwaru pro iPhone, iPad a iPod Touch. Každý majitel zařízení od cupertinské společnosti tak může do svého zařízení zdarma nainstalovat naprosto libovolnou aplikaci. Potřebujete pouze své osobní Apple ID, Mac s OS X a nainstalovanou vývojářskou sadu Xcode, kterou si můžete zdarma stáhnout z Mac App Store.

Většinu níže uvedených pokynů stačí provést pouze jednou. Instalace všech následných aplikací netrvá déle než 1 minutu, takže tento způsob instalace placených aplikací do produktu Apple je velmi snadný i pro začínající uživatele.

Nejprve musíte získat soubor ipa aplikace, kterou chcete do zařízení nainstalovat. V našem případě se jedná o populární přehrávač médií GoodPlayer. Soubory aplikací lze stáhnout ze speciálních stránek nebo fór. Za jednu z největších se považuje 4pda. Po úspěšném stažení souboru aplikace můžete spustit aplikaci Xcode.

Ihned po spuštění Xcode přejděte do sekce Předvolby, čímž vstoupíte do sekce nastavení. Přepněte na kartu Účty a v levém dolním rohu klikněte na znaménko plus. Zadejte údaje ze svého Apple ID.

Po zadání údajů by se zadané Apple ID mělo objevit v seznamu účtů. Klikněte na něj a poté klikněte na tlačítko Zobrazit podrobnosti v pravém dolním rohu. V okně, které se zobrazí, klikněte na Vytvořit v části Vývoj systému iOS. Jakmile se toto tlačítko prodá a poté úplně zmizí, klikněte na Hotovo a zavřete konfigurační nabídku Xcode.

Ve spouštěcím okně Xcode klikněte na Vytvořit nový projekt Xcode. V zobrazené nabídce vyberte možnost Hra a klikněte na tlačítko Další. Vyplňte všechny požadované údaje a nezapomeňte zrušit zaškrtnutí políček Include Unit Tests a Include UI Tests. Vyplňte všechny požadované informace, klikněte na tlačítko Další a vyberte umístění pro uložení projektu. Pro větší pohodlí je nejlepší uložit projekt na plochu, protože může být brzy trvale smazán.

Ihned po kliknutí na tlačítko Vytvořit se při výběru místa uložení projektu v Xcode automaticky otevře nastavení projektu. Zajímá nás pouze jediný parametr s názvem Team. Vyberte svůj účet ze seznamu a klikněte na možnost Opravit problém. Po několika sekundách Xcode úspěšně provede operaci a v případě úspěchu toto tlačítko z rozhraní zmizí. Nyní můžete zavřít aplikaci Xcode.

Otevře Terminál a zadá příkaz pro otevření skrytých složek: defaults write com.Apple.Finder AppleShowAllFiles 1 killall Finder

Nyní spusťte Finder a přejděte do složky /Users/Name/Libraries (složka je ve výchozím nastavení skrytá)/MobileDevice/Provisioning Profiles. V této složce by měl být jeden soubor s příponou mobileprovision. Zkopírujte ji na plochu.

Stáhněte si software iModSign z tohoto odkazu a nainstalujte jej do systému OS X přetažením souboru aplikace do složky /Programs.

Spusťte iModSign a klikněte na Nastavení. Otevřete nástroj pro výběr certifikátu a vyberte ze seznamu své Apple ID. V okně Provisioning Profile Chooser vyberte dříve uložený soubor s příponou na ploše.mobileprovision. Neváhejte zavřít nastavení aplikace.

nainstalovat, iphone, útěku, vězení

Nyní stačí přetáhnout potřebný soubor aplikace pro iPhone nebo iPad do okna emulátoru, kliknout na tlačítko Start Job a iModSign jej automaticky podepíše pomocí našeho profilu vývojářského účtu. Ve výchozím nastavení se podepsaný soubor uloží do složky iModSigned na ploše.

Aplikaci lze do zařízení Apple nainstalovat pomocí iTunes, ale pokud ji nechcete synchronizovat, můžete použít iFunBox pro Windows a OS X. (Instalace aplikací v systému iOS 9.3.1 a iOS 9.3 lze nainstalovat pouze pomocí Xcode)

Instalace

Nejprve je třeba stáhnout emulátor. Stáhněte si ji z webu iEmulators, následujte odkaz, najděte aplikaci PPSSPP v sekci Aplikace a nainstalujte ji. Předpokládá se, že vývojářské certifikáty jsou platné, takže datum není třeba překládat, ale pokud se vyskytnou problémy s instalací, zkuste datum posunout o rok nebo dva zpět.

Po instalaci můžete spustit PPSSPP, ale nebudete moci nic přehrát, protože neexistují žádné obrázky. Musíte si je stáhnout sami, je k tomu mnoho míst, například coolrom.com. Najděte svou oblíbenou hru a stáhněte si obraz ISO.

Nyní je třeba nalít obraz do emulátoru, což se provádí velmi jednoduše. Připojte iPhone k počítači pomocí kabelu a vložte stažený obrázek do složky PPSSPP (zobrazí se jako normální aplikace) prostřednictvím „Common Files“ v iTunes. Po synchronizaci se zkopíruje do iPhonu.

Jak hrát hry Dandy na iPhonu bez útěku z vězení

Dříve bylo možné spouštět ROM starších konzolí pouze na jailbreaknutých zařízeních se systémem iOS, ale nyní se situace změnila. Nyní pomocí speciální webové stránky webn.es může kdokoli hrát Super Mario nebo Battletoads přímo v Safari na iPhonu! A co je důležité, kromě několika ROM, které jsou k dispozici jako reference, si můžete stáhnout a spustit všechny své oblíbené hry. O tom všem vám povím, ale podrobněji v tomto příspěvku.

Chcete-li používat webNES, musíte přejít na webovou stránku webn.es, pomocí mobilního Safari, protože nefunguje s prohlížeči pro stolní počítače (i když to lze s největší pravděpodobností obejít). Na webNESu jsou k dispozici některé běžné hry, ale nebojte se, můžete si stáhnout libovolnou hru a v klidu si ji zahrát. To se provádí velmi jednoduchým způsobem. pomocí služby Dropbox. Vložte své oblíbené ROM do nějaké složky a připojte svůj účet k webNES na hlavní stránce (stiskněte a autorizujte Dropbox). Nyní stačí vybrat požadovanou rom z naší složky a přejít na položku!

Otestoval jsem webNES s několika svými oblíbenými hrami a všechny byly docela hratelné, i když se objevily nějaké záškuby a lagy (nezapomeňte, že je to přece jen webový emulátor). Kromě režimu na výšku podporuje webNES také režim na šířku, který se aktivuje, jakmile se zařízení otočí (v tomto případě jsou tlačítka virtuálního gamepadu poloprůhledná, aby nepřekrývala obraz). V režimu na šířku, hraje trochu nepříjemné, protože tlačítka, i když transparentní, ale stále trochu zastírat pohled. Osobně dávám přednost spouštění her v emulátorech (softwarových i hardwarových) v nativním rozlišení, bez zvětšování a rozmazávání obrazu, takže ve webNESu hraji v režimu na výšku.

Mimochodem, pokud spustíte svou oblíbenou hru a neslyšíte zvuk, nemyslete si, že webNES nepodporuje emulaci se zvukem. jen z nějakého důvodu nehraje přes reproduktor iPhonu. Pokud si chcete hrát se zvukem, použijte sluchátka. Stejně jako v případě videa, i zvuk bude mít určité prodlevy, ale to se dá očekávat, protože v současné době není k dispozici 100% emulace.

WebNES by měl podle všeho fungovat nejen v Safari v iOS, ale i v dalších mobilních prohlížečích. Neměl jsem po ruce žádné zařízení se systémem Android, takže jsem to nemohl sám vyzkoušet. pokud to zkusíte, dejte mi prosím vědět v komentářích, jak to dopadlo. Nejlepší na webNESu je, že funguje výhradně v prohlížeči. To znamená, že pro instalaci jakýchkoli vylepšení nebudete muset stahovat žádné aplikace z obchodu App Store ani provádět útěk z vězení.

Ano, webNES ještě nemůžeme označit za dokonalý emulátor, ale měli byste souhlasit, že je to rozhodně krok vpřed. Pokud se projekt podaří, je docela možné, že si v budoucnu budete moci pohodlně zahrát hry z NES a možná i GBA nebo SEGA. Co si o tom myslíte, milí čtenáři?? Docela fajn věc, že??

Strojní inženýr s dobrými technologickými znalostmi. Mac a iPhone používám více než 10 let a o ekosystému a produktech Apple vím vše. Nejen spisovatel, ale i údržbář. Tři roky jsem pracoval jako automechanik, auto si opravuji pouze sám. Navrhl jsem a postavil dům vlastníma rukama od nuly, přičemž jsem získal mnoho zkušeností. Staré videohry a komiksy, hra na kytaru.

Instalace placených aplikací zdarma na iPhone s iOS 7

Zatímco iOS 7 zůstává ve fázi beta, hackeři nespěchají s vydáním ani tethered jailbreaku pro něj. Vzhledem k popularitě tématu „jak nainstalovat placené aplikace a hry zdarma na iPhone, iPod Touch nebo iPad“ bez útěku z vězení, hned po přezkoumání standardního softwaru iOS jsem se rozhodl otestovat výkon staré metody od čínských vývojářů.

V tomto článku podrobně popíšu proces instalace placených aplikací na iPhone a iPad bez útěku z vězení zdarma na příkladu iOS 7. Vše výše uvedené lze provést v předchozích verzích. Tato metoda je naprosto bezpečná a nemá žádné následky. Neodhalujete svá data ani soubory operačního systému. Všechny aplikace můžete kdykoli odebrat a vrátit vše do původní podoby.

Nejdříve potřebujeme nástroj PPhelper. Můžete si ji zdarma stáhnout ze stránek vývojářů. Nenechte se zastrašit neznámými hieroglyfy. Tlačítko ke stažení najdete přímo na hlavní stránce. Bohužel pouze pro systém Windows, ne pro OS X. Po stažení je třeba aplikaci nainstalovat. Proces instalace je snadný i přes hieroglyfy v instalačním programu. Vždy stiskněte jedno tlačítko a instalace proběhne bez zbytečných otázek.

Po spuštění aplikace automaticky rozpozná připojený iPhone, iPod Touch nebo iPad. Nainstalovaný systém iOS 7 je Pphelperem detekován bez problémů. Nyní stačí vstoupit do sekce pro vyhledávání programů a her. V horní části najdete vyhledávací pole, které umožňuje zadávat dotazy v angličtině i ruštině.

Zvolte požadovanou aplikaci ze zjištěných a spusťte stahování. Proces stahování se zobrazuje ve speciálním menu aplikace Pphelper. Stahování můžete pozastavit, obnovit nebo odstranit.

Všechny stažené aplikace jsou v samostatné sekci. To vám umožní instalovat hry a software do zařízení. Stiskněte vyhrazené tlačítko a počkejte na dokončení procesu. Předběžně je třeba zadat nastavení iPhonu nebo iPadu a vybrat část Možnosti Game Center a odhlásit se (odhlásit se z aktuálního účtu).

Hra nebo program se po instalaci objeví na ploše. Po spuštění vás vyzve k přihlášení do Game Center. jednoduše odmítněte a začněte hrát.

Někdy může dojít k problémům a chybám v aplikaci Pphelper. Pokud se aplikace nenainstaluje nebo nespustí (může se dokonce stát, že hra byla spuštěna dříve, ale přestala fungovat), odinstalujte ji a nainstalujte znovu pomocí nástroje Pphelper.

Samozřejmě vás k používání takového softwaru nenabádáme, ale přesto si jej můžete pro účely hodnocení před zakoupením určité aplikace vyzkoušet touto metodou.

Doporučujeme také často navštěvovat speciální sekci našich stránek, kde můžete díky slevám a akcím vývojářů získat skvělé aplikace z App Store zdarma.

Jak instalovat aplikace do iPhonu a iPadu bez použití obchodu App Store

Účet vývojáře

Začněte vytvořením účtu vývojáře. Samozřejmě nebude mít všechny výhody placeného předplatného, ale pro naše účely bude vhodnější než kdykoli předtím. Za tímto účelem:

nainstalovat, iphone, útěku, vězení

1.2 V pravém horním rohu otevřete část „Členské centrum“;

1.3 zadejte své uživatelské jméno a heslo Apple ID a klikněte na „Create Apple ID“;

1.4 Dokončete svou registraci vyplněním otázek ve formuláři.

Instalace aplikací do iPhonu obejitím AppStore bez jailbreaku

Pokud váš počítač podporuje macOS, Windows, Linux (32bitový) a Linux (64bitový), pak bude Cydia Impactor určitě fungovat. Zkontrolujte, zda je třeba aktualizovat iTunes. V případě potřeby proveďte aktualizaci na nejnovější verzi.

Algoritmus pro použití Cydia Impactor vám ukáže, jak stahovat aplikace bez App Store a jak nainstalovat aplikaci do iPadu a iPhonu. Je pozoruhodné, že tímto způsobem můžete na iPad nainstalovat aplikace ipa pro iPhone (existují nástroje určené pouze pro smartphony Apple):

 • Spusťte aplikaci Cydia Impactor kliknutím na tento odkaz.
 • Stáhněte si soubor IPA aplikace, kterou chcete stáhnout do svého mobilního zařízení.
 • Připojení miniaplikace k počítači. Jakmile se zobrazí dotaz, zda máte počítači důvěřovat, klikněte na tlačítko „Trust“.
 • Spusťte aplikaci Cydia Impactor, kterou jste si stáhli na začátku.
 • V okně, které se otevře se seznamem dostupných zařízení a jednotek, vyberte připojenou miniaplikaci.
 • Kopírování souboru IPA do okna programu.
 • Poté na výzvu zadejte své uživatelské jméno a heslo Apple ID.
 • Když se zobrazí varování vývojáře Apple, klikněte na tlačítko „Ok“.
 • Funguje bez zásahu (samozřejmě za předpokladu, že předchozí kroky byly provedeny správně). Nástroj připraví soubory a nahraje soubor IPA do zařízení.
 • V iPhonu nebo iPadu přejděte do sekce „Nastavení“. Přejděte na „Obecné“ a poté na „Spravovat zařízení“.
 • Vyberte certifikát vývojáře a dvakrát klikněte na tlačítko „Trust“.

Stejně tak instalace placených aplikací bez útěku z vězení, instalace her do iPadu

Roman Vladimirov. Odborník na produkty Apple, manažer.Viz. Konzultant pro webové stránky appleiwatch.jméno, spoluautor článků. S produkty Apple spolupracuje už více než 10 let.

nainstalovat, iphone, útěku, vězení
| Denial of responsibility | Contacts |RSS