Jak nainstalovat hudbu na volání Samsung

nainstalovat, hudbu, volání, samsung

Jak dát melodii na volání do Samsung A51

Smartphony z police Store mají standardní vyzvánění. Pokud se nenaučíte měnit jeho nastavení, bude to ve vašem zařízení znít po dlouhou dobu. Z tohoto vedení si můžete přečíst o tom, jak na telefon Samsung A51 uvést melodii volání.

Výchozí melodie volání může být kterýkoli ze seznamu dostupných. Monotónní zvuky pro Rington jsou zpravidla v paměti smartphonu velké číslo. Mohou být nasazeni na SMS, oznámení, hovory. Ale někdy chci, aby vaše oblíbená melodie hrala s příchozími výzvami.

Pro změnu standardního zvuku je nutné, aby byla píseň již načtena do telefonu. Pokud jej můžete otevřít prostřednictvím celkového seznamu skladeb, můžete jej začít instalovat jako hovor.

    Na hlavní obrazovce smartphonu najděte ikonu „Nastavení“;

Když uživatel vybere skladbu, objeví se v seznamu vyzváněcích tónů. Je třeba jej nainstalovat a ukončit z nastavení. Zkontrolujte, zda se vám podařilo zavolat melodii. Chcete.li to provést, půjčte si smartphone od blízkých a zavolejte na telefonní číslo. Musíte zavolat na SIM kartu, kterou jste vybrali v nastavení. Je také možné vytvořit stejnou metodu vyzvánění pro jinou kartu. A v nastavení melodie vyberte vyzvánění pro zprávy SMS a oznámení v telefonu.

Jak dát prsten na číslo na prvních telefonech Samsung

V raných modelech telefonů Samsung přidejte hudební skladbu do samostatného kontaktu pomocí následujících operací:

  • Spusťte aplikaci „telefon“ a přejděte do pododdílu „Kontakty“;
  • Přidejte nový kontakt k „zařízení“ (telefon) nebo vyberte editaci existující;
  • Vyberte „Melodie volání“;

Nainstalujeme ze správce souborů

Otevřete správce souborů pro Android v telefonu, můžete být ve výchozím nastavení nastaveni ten, který je nastaven. Přejděte do hudební složky a najděte položku. nainstalujte jako melodii hovor. Ne všichni správci souborů podporují tuto funkci. Proto můžete soubor v přehrávači jednoduše otevřít a nainstalovat jej na hovor již z něj.

Pro samostatný kontakt

Přejděte do telefonního seznamu a otevřete potřebný kontakt. Klikněte na tlačítko „Změnit“. Pokud nejsou žádná tlačítka, nejprve klikněte na ikonu se třemi body v pravém horním rohu.

Ve spodní části nabídky klikněte na položku „Call Melody“ a vyberte vyzvánění. postavené. nebo vaše.

Takže můžete dělat s absolutně každým kontaktem, který máte v telefonním seznamu. Toto je velmi pohodlná funkce, která ji používáte, můžete vždy určit, kdo vás volá jen voláním stopy.

Zajímavý! Prostřednictvím správce souborů, dirigenta na Androidu, můžete také nainstalovat hudbu na příchozí hovory. Přejděte do složky, kde jsou uloženy hudební soubory, klikněte na prst na pravé trati a označte položku. nainstalujte na vyzvánění.

Pátý způsob, jak nastavit melodii na volání na telefonu Samsung Galaxy, je závěr

Prakticky jsem poskytoval úplně funkční testované metody a dotýkal se pouze některých nuancí.

Pokud máte nejnovější verze Android 8 Oreo a 9 koláčů, pak si nevšimli žádné zvláštní rozdíly. Otevřete multimédia, přejděte dolů po sekci a vyberte „Přidat vyzvánění“.

Správce souborů začne. Vyberte požadovanou hudbu a bude přidána do seznamu vyzvánění.

Až na hovor, můžete nainstalovat melodii na SMS a budík. Velmi jednoduchý způsob, jak vytvořit 3 katalogy ve složce médií / zvuku.

Můžete prostřednictvím počítače nebo správce souborů již v samotném telefonu. Pokud není postaveno.v něm, můžete vzít trh ze hry.

Ve složce zvuku musíme vytvořit tři složky: „Oznámení“, „Ringtons“ a „Alarms“.

Po načtení souborů MP3 do odpovídajících složek budou viditelné v nastavení v nabídce telefonu (nastavení zvuků).

To je vše. Nyní doufám, že váš Samsung 2, J5, A6, J3, J4, A7, A7, J7, A50, A6, Samsung 8, J1, A8, J6, Samsung 3, A3, S8, A8, A8, S9, J6, S6. S6, A30, S7 se stal více přizpůsoben vašim touhám. Pro lepší porozumění můžete sledovat video. Úspěch.

Jak dát melodii na hovor v Samsung A50

Chcete.li dát melodii MP3 na svůj smartphone Samsung A50, stačí ji hodit do jakékoli složky, například to hodím do vyzváněcích tónů.

Pokud vidíte, že jméno je v latině (v angličtině) a nejlépe se skládá z jednoho slova přesněji, takže neexistují žádné pomlčky jako je tento.

S pomlčkami a v ruštině, váš Samsung a 50, nemusí to rozebrat. ukázal jsem mi, jak neznámý soubor a odmítl ho dát.

Můžete jej hodit připojením telefonu k počítači (jednodušší metoda) nebo prostřednictvím správce souborů v telefonu (delší metoda).

Pak se přesuneme do nastavení a jdeme do „Zvuky a vibrace“. Tam si vybereme melodii hovoru (pokud máte dvě SIM karty, pak naznačujeme, jaký druh melodie si oblékneme).

Poté, klikněte na plus nahoře / vpravo (pokud se chystáte dát vlastní). Poté, pod / vpravo, vyberte „Složky“, po kterých jdeme dolů a „vyzvánění“.

Otevře se a stačí si vybrat vyzváněcí tón, který jste hodili, a stiskněte pravou / pravou „připravenou“. Je to všechno.

12 komentářů k „Jak nainstalovat hudbu na hovor na Samsung A52“

Vaše melodie během hovoru není nejprve reprodukována, ale ze středu. Jak se změnit. není to jasné. V raných verzích Samsungu byla možnost vybrat: od začátku stopy nebo fragmentu ze středu. V současné době není taková volba (((((((((((((

Pokud jste stiskli „plus“ v seznamu melodií, pak je trochu níže “. Výňatek „. Zde musíte odstranit vlajku

Z nějakého důvodu nemůžu změnit melodii volání na své vlastní, změnil jsem ji, nyní to nefunguje

A při volání jste náhodou nepoužili pozadí?

Na pozadí, když voláte níže, musíte ptáka odstranit vyplněním linky, například použití standardní melodie.

Chci stáhnout skladbu z filmu a poté ji nainstalovat na hovorProstě nevím, jak to udělat.

Proč píše, že povolení není k dispozici. A nemohu přidat své vyzvánění ?

Jak nainstalovat vyzvánění na Samsung Galaxy

Protože na stránce otázek stejné zdánlivě nerozpustné úkoly přeskočí stejné zdánlivě nerozpustné úkoly, rozhodli jsme se vytvořit takovou řadu publikací, o nejvíce dotazovaných otázkách. V každé zprávě budeme analyzovat 1-3 často kladené otázky a jasně ukazují na obrázcích, jak to udělat. Dnes je jeden hrdina. jak nainstalovat vyzvánění na smartphone Samsung Galaxy A, J, S a další zařízení.

Ve skutečnosti je tedy všechno jednoduché. Systém Android zpočátku má tuto příležitost, stačí strávit 2 minuty svého času a budete mít složku se svými oblíbenými vyzváněními. Musíte najít složku oznámení v paměti telefonu a stáhnout potřebné vyzváněcí tóny nebo hudební soubory, které chcete použít v jejich kvalitě. Nikomu není tajemstvím, že téměř každý model moderních telefonů existuje program špionáže, který vám umožní shromažďovat osobní údaje.

Nachází se na SDCard/Oznámení. Pokud tomu tak není, musíte jej vytvořit sami. Můžete použít správce souborů sestaveného nebo jakoukoli třetí část, jako je Solid Explorer. Můžete se také lišit například na mé Samsung Galaxy S3, plná cesta vypadá takto: Storage/SDCard0/Oznámení.

Nyní jste nahranými melodiemi ve formátu MP3 budou na seznamu obecných. Jak vidíte, všechno je jednoduché.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS