Jak nainstalovat megogo na LG Smart TV

Proč Megogo nefunguje na televizorech Samsung, LG, Sony, Philips. jak to opravit?

Megogo je největší online kino dostupné v Rusku, SNS a východní Evropě. Za jediný měsíc ji nyní využije více než 60 milionů lidí. Služba poskytuje uživatelům přístup k více než 70 000 dílům obsahu, který zahrnuje přes 5 000 celovečerních filmů a televizních seriálů, 1 500 kreslených filmů, více než 65 000 zábavných a vzdělávacích pořadů, koncertů, zpravodajských pořadů.

Část obsahu Megogo lze sledovat zdarma za zhlédnutí krátké reklamy na začátku videa. Filmy a seriály jsou k dispozici v dobré kvalitě obrazu a zvuku. Při předplatném se vám otevírají další možnosti. sledujte kultovní filmy, kreslené filmy, seriály, filmové premiéry z Ruska i ze zahraničí.

Televizi můžete sledovat prostřednictvím služby Megogo. Přístup k hlavním televizním kanálům, jako jsou First, TNT a Russia, je zdarma. Po zaplacení předplatného je k dispozici více než 221 kanálů s různým obsahem.

Sledování novinek, oblíbených filmů a seriálů doma prostřednictvím Smart TV je stále populárnější. Při sledování prostřednictvím chytrých televizorů však aplikace Megogo občas přestane fungovat. A uživatelé se často ptají: „Proč nelze Megogo otevřít na televizoru??“, „Proč se filmy nenačítají na Megogo?“

V tomto článku se pokusíme odpovědět na všechny tyto otázky a nabídnout účinná doporučení pro řešení problémů. Filmy a televizní pořady tak můžete sledovat ve vysoké kvalitě bez jakýchkoli problémů.

Jak aktivovat předplatné Megogo

Posledním krokem, který potřebujete ke sledování filmů, je aktivace předplatného Megogo.

 • Přejděte do sekce Předplatné;
 • Vyberte si ten, který vám nejlépe vyhovuje;
 • Přesuňte se na něj myší a vyberte zobrazené tlačítko „Vyzkoušet“;
 • Platba bankovní kartou.

Stojí za zmínku, že v Megogo se často konají propagační akce. Nyní si například můžete předplatit službu Maximum za pouhý 1 v prvním měsíci, což je téměř zdarma. Kromě toho můžete zadat propagační kódy a získat další slevy.

Zde se dozvíte, jak snadno nastavit službu Megogo v televizoru Smart TV.

Nemůžu najít odpověď? Pak použijte vyhledávací formulář:

Zjistěte, jak sledovat filmy na Smart TV zdarma a v dobré kvalitě.

Technologie rychle nahrazují standardní televizory, na které jsme zvyklí.

Mnoho lidí dává přednost koupi zařízení se všemi potřebnými funkcemi (televizní kanály, připojení k internetu, hry a aplikace), které jsou k dispozici najednou.

Pokud máte chytrý televizor, můžete začít sledovat své oblíbené filmy v perfektní kvalitě a zdarma.

Pomocí aplikací můžete televizor proměnit v plnohodnotné domácí kino.

Zde je podrobný návod, jak nastavit Smart TV od začátku a začít sledovat filmy.

Zaregistrujte si osobní účet

Online kino lze snadno připojit prostřednictvím počítače nebo notebooku. Pokud plánujete prohlížet webové stránky na více zařízeních, nejprve si zaregistrujte uživatelské CP a teprve poté přejděte na další miniaplikace.

Registrace Megogo prostřednictvím počítače je dostupná bez ohledu na to, jaký operační systém je na něm nainstalován a jaký prohlížeč je použit. Vytvoření osobního profilu lze provést dvěma způsoby. Podívejme se na každou z nich blíže.

První způsob registrace zahrnuje následující kroky:

 • Zadejte název webové stránky do vyhledávače nebo adresu hlavního portálu megogo.Např.
 • V pravém horním rohu vyhledejte tlačítko „Přihlásit“ a stiskněte jej.
 • Na autorizační stránce, která se otevře, najdete výraz „Register“ a kliknutím na něj přejdete na registrační stránku.
 • V úvodní formě zapsání e-mailu nebo telefonního čísla. Musíte použít skutečné údaje, jinak nebudete moci potvrdit vytvoření osobního účtu, když obdržíte kód ve zprávě SMS nebo e-mailu.
 • Vytvořte si heslo, které bude v budoucnu použito pro autorizaci, a vyplňte formulář hesla. Musí obsahovat alespoň 6 znaků.
 • Zaznamenejte svou přezdívku (vymyšlenou nebo skutečnou).
 • Zaškrtnutím políčka v prázdném poli potvrďte, že registrujete skutečnou osobu.
 • Klikne na tlačítko s nápisem „Registrovat“.

Druhý způsob registrace je následující:

Jak přidat aplikace do televizoru LG Smart TV

Vzhledem k tomu, že televizory LG Smart TV nemají operační systém Android, může být obtížné stahovat a instalovat aplikace na televizory LG Smart TV. Ale nebojte se, po přečtení tohoto návodu už nebudete specifickým uživatelem LG Smart TV. Aplikace lze do televizoru LG Smart TV instalovat dvěma způsoby. Tyto metody by měly fungovat s téměř všemi televizory LG Smart TV. Začněme tedy první metodou.

Obchod s obsahem LG lze definovat jako PlayStore pro všechny televizory LG se systémem webOS. V obchodě si můžete nainstalovat a vybrat z mnoha aplikací. Pro usnadnění vám přinášíme následující kroky, jak přidat aplikace do televizoru LG z obchodu s obsahem společnosti LG.

 • Zkontrolujte, zda je televizor LG Smart TV připojen k internetu.
 • Stiskněte tlačítko „Home“ na dálkovém ovladači televizoru.
 • Tím se otevře obchod s obsahem LG.
 • V horní části obrazovky se zobrazí kategorie „Aplikace“.
 • Jeho výběrem otevřete seznam aplikací dostupných v obchodě LG Content Store.
 • Vyberte aplikaci, kterou chcete přidat, a klikněte na tlačítko nainstalovat.
 • Po instalaci můžete aplikaci spustit na televizoru LG Smart TV.

Co se stane, když je paměť televizoru LG plná? Pro ukládání aplikací můžete vždy připojit externí úložné zařízení, například USB. Všimněte si, že nebudete moci instalovat aplikace. Někdy mohou existovat aplikace, které chcete do televizoru LG nainstalovat, ale ve vaší zemi nejsou k dispozici. Co tedy děláte?? Jediný způsob, jak tyto aplikace získat, je změnit zemi služeb LG v televizoru LG Smart TV. Zde je návod, jak to udělat:

 • Přejděte do nastavení televizoru LG Smart TV.
 • V nastavení přejděte do všech nastavení a poté do obecných nastavení.
 • Vyberte „Location“ a poté „LG Service Country“.
 • Nyní vyberte požadovanou zemi.
 • Po výběru země budete vyzváni k přijetí dohody. Přečtěte si smlouvu a klikněte na tlačítko Ano.
 • Televizor se nyní restartuje a provede změny.
 • Po restartování televizoru stačí přejít do obchodu s obsahem LG a zobrazí se nové aplikace, které můžete procházet a přidávat do svého televizoru LG Smart TV.

Sledování filmů online na televizoru LG Smart TV

Pro sledování videoobsahu jsou k dispozici speciální předinstalované aplikace. kde jednoduše vstoupíme, vybereme požadovaný film, seriál, televizní pořad nebo klip a sledujeme ho online.

Nyní vám ukážu, jak tyto aplikace spustit a jaké aplikace tam vůbec jsou. Ještě předtím bych ale rád napsal, že ne všechny filmy a další obsah v těchto aplikacích jsou zdarma. Ve většině případů je nutné zakoupit placené předplatné. Ale sledoval jsem spoustu filmů zdarma na stejné MEGOGO (jejich aplikace, stejně jako je v LG Smart TV, dokonce dva).

Chcete-li tyto aplikace spustit, nejprve přejděte do režimu Smart TV. To lze provést pomocí speciálního tlačítka na dálkovém ovladači.

Na kartě Premium již můžete spustit požadovanou aplikaci. Nebo vyberte dlaždici s nápisem „Více“ a otevřete celý seznam aplikací.

Jak vidíte, existuje mnoho aplikací. K dispozici je také MEGOGO (MEGOGO HD). O tom jsem již psal, Divane.TV, YouTube, World TV, Zoomby, Bonus TV a další.

Například v SEE.ua, je zde slušné množství hudebních videoklipů.

Takže, zde je schéma: spustit požadovanou aplikaci, například, stejný MEGOGO, vyberte sekci (pokud existuje). Filmy, seriály atd. д., Spusťte požadované video a sledujte. Pokud je obsah videa placený, zobrazí se samozřejmě příslušná zpráva. A pokud chcete, můžete si ji předplatit za poplatek.

Myslím, že myšlenka je celkem jasná. Sledování všeho přes aplikace. Některé jsou zdarma, za některé je třeba zaplatit. Záleží na vás, zda zaplatíte, nebo ne. Pokud sledujete hodně filmů a chcete je sledovat přímo z televizoru, můžete si zakoupit předplatné. Nestojí příliš mnoho.

Další podobné aplikace lze nainstalovat z obchodu s aplikacemi. O tom, jak to udělat, jsem psal v tomto článku https://f1comp.Jak je nainstalovat, jsem psal v tomto článku o tom, jak to udělat v obchodě s aplikacemi, a řeknu vám, jak to udělat. Možná existují aplikace, které mají k dispozici více bezplatného mediálního obsahu. Upřímně řečeno, zatím jsem žádné další aplikace neinstaloval. Myslím, že ty předinstalované jsou dostatečně dobré.

Pokud vám výše uvedený způsob nevyhovuje nebo vám z nějakého důvodu nevyhovuje, nezapomeňte na možnost sledovat filmy z počítače prostřednictvím DLNA (odkazy na návod jsem uvedl na začátku tohoto článku). Video můžete také zkopírovat na USB flash disk nebo externí pevný disk, připojit jej k televizoru a sledovat film.

Vytvoření účtu v televizoru LG

Musíme se zaregistrovat. Můžete to udělat jako na webu LG (a pak se jen přihlásit pomocí svých údajů na televizoru). a přímo z televizoru.

Doporučuji připojit k televizoru myš nebo jej ovládat z chytrého telefonu pomocí aplikace LG TV Remote. Můžete také použít dálkové ovládání, ale je to jednodušší, zejména při psaní.

Přejděte na Smart TV a vyberte ikonu profilu (obrázek níže).

Stiskněte tlačítko Registrovat.

Přečtěte si uživatelskou smlouvu a klikněte na tlačítko Souhlasím (zdá se, že je třeba souhlasit dvakrát).

Zadejte e-mailovou adresu, ale zadejte platnou adresu, ke které máte přístup. To byste museli potvrdit. A zadejte dvakrát své heslo. Pokud se vám nepodařilo zadat heslo od prvního okamžiku, to je v pořádku, mám také Jen když jsem zadal písmena a čísla, pak systém přijal heslo.

Pokud je vše v pořádku, televizor vás vyzve k potvrzení registrace a otevře webový prohlížeč, abyste se mohli přihlásit. Ale je lepší odmítnout, sednout si k počítači, přejít na e-mail a v dopise od LG kliknout na Dokončit registraci.

Na webu se zobrazí zpráva, že účet je ověřen, a nabídka zadání dalších údajů pro nákup aplikací (pokud se chystáte koupit software, doporučuji tento problém okamžitě vyřešit).

Nyní se vraťte do TV, pokud jste se tam ničeho nedotkli, e-mailová adresa již bude uvedena, zbývá jen zadat heslo (které jste zadali při registraci) a přihlásit se k účtu, což uděláme.

Zobrazí se tato zpráva (snímek obrazovky níže). Můžete vybrat možnost Ne.

To je vše, vedle ikony profilu by se měla zobrazit zelená ikona.

nainstalovat, megogo, smart

Jak deaktivovat MEGOGO

Uživatelé, kteří jsou novými uživateli zkušebního předplatného Megogo, mají následující dotazy týkající se zrušení video služeb:

Proto si podrobně projděme funkce karty „Předplatné“. Zde se zobrazují všechny služby aktivované uživatelem a dostupné k zakoupení.

Pokud chcete službu zrušit, měli byste po vypršení platnosti předplatné pozastavit. Chcete-li to provést, přihlaste se ke službě, přejděte na kartu „Předplatné“, zvýrazněte kursorem aktivovanou službu a klikněte na tlačítko „Odhlásit“. V důsledku toho nebude služba na konci placeného období prodloužena a nebude k dispozici.

Chcete-li odstranit kartu spojenou s vaším účtem, musíte použít funkci „Platební údaje“ na stránce „Předplatné“. Poté je třeba vybrat řádek s číslem karty a stisknout tlačítko „Smazat“.

nainstalovat, megogo, smart

Někteří uživatelé nechtějí dostávat mailing list od společnosti Megogo. Chcete-li tuto možnost deaktivovat na kartě „Profil“, odstraňte symbol „√“ z pole „Přijímat oznámení e-mailem“.

Funkce aplikace MEGOGO v televizi

Zdroj Film Library obsahuje stovky tisíc filmů, seriálů a kreslených filmů od mezinárodních filmových producentů, ale vývojáři se tím nezastavují. sbírka aplikací je dynamicky aktualizována o nové verze. Služba IPTV online poskytuje přístup k vysílání přibližně 200 televizních kanálů z celého světa: populární pořady, show a seriály.

Část obsahu lze sledovat zdarma. Poskytuje také služby na bázi placeného předplatného.

Navigace ve službě je jednoduchá a lakonická, pro ukázku videa se používá vestavěný přehrávač, který vytváří efekt domácího kina. Ovládání přehrávání zahrnuje funkce rychlého posunu vpřed/vzad a pozastavení, nastavení kvality obrazu, zapnutí/vypnutí titulků.

Záloha! Uživatelé si mohou přidat libovolný film do oblíbených, aby ho nemuseli hledat a sledovat. Historie sledování je uložena na kartě „Sleduji“, přičemž neviděné filmy jsou na prvním místě.

Kromě toho může uživatel Megogo jako jeden z prvních zhlédnout novinku filmového průmyslu, a to zakoupením obsahu na základě předobjednávky (karta Předobjednávka). 7denní půjčovna filmů za zlomek ceny. V tomto případě není počet zhlédnutí v rámci zaplaceného týdne omezen, ale po uplynutí doby pronájmu bude obsah zablokován.

Pro využívání funkcí kinotelevizního zdroje je nutná registrace profilu na webových stránkách. Ve svém individuálním profilu můžete spravovat předplatné, kontrolovat zůstatek na účtu a platit za nákup nebo pronájem premiérových filmů.

Philips

Standardní widgety lze instalovat prostřednictvím aplikace Galerie aplikací na domovské stránce Smart TV. Pokud chcete umístit widget třetí strany, budete potřebovat flash disk.

Vytvoření složky „userwidget“ v kořenovém adresáři disku USB.

Přeneste archivy widgetů s instalačními soubory do vytvořené složky.

Spusťte televizor Smart TV a připojte k němu disk USB.

Tohle je zajímavé: Nastavení serveru DLNA pomocí „Domácí mediální server (UPnP, DLNA, HTTP)“. Soubory z počítače v televizoru

Instalace widgetů, jejichž soubory jsou nahrány do kořenového adresáře disku, se spustí automaticky. Po dokončení instalace najdete aplikaci v nabídce Smart TV.

K instalaci widgetů třetích stran můžete místo klíče USB použít přehrávač ForkPlayer. Již jsme vysvětlili, jak tuto aplikaci nainstalovat do zařízení Samsung a LG. Pokyny pro společnost Philips:

Otevřete nastavení síťového připojení v televizoru.

Vyčkejte na navázání spojení. Pokud se připojení nezdaří, restartujte televizor.

Otevřete aplikaci Megogo. Nahradí ji přehrávač ForkPlayer, který lze použít k instalaci widgetů třetích stran.

Některé televizory Philips běží na operačním systému Android, takže není problém instalovat aplikace, včetně aplikací třetích stran. widgety se přidávají stejným způsobem jako v telefonu nebo tabletu.

nainstalovat, megogo, smart
| Denial of responsibility | Contacts |RSS