Jak nainstalovat Microsoft Office na iPad

Je Microsoft Office zdarma na iPad 10.2? (Alternativy zdarma)

Aktualizace vstupního iPadu v roce 2019 nebyla věnována interním detailům ke zvýšení produktivity, ale spíše se zaměřila na svou fyziku. Ačkoli iPad 10.2 a není nápadný, sdílí svou velikost s dražším iPad Air 3, vydaným začátkem tohoto roku. Na jeho displej byl přidán další půl palce, aby vyplnil mezeru, stále drží tyto krátké panely z 9,7palcového iPadu 2018.

S touto změnou a zahrnutím inteligentního konektoru 7. Generace se stala kompatibilní s klávesnicí intelektuálu Apple, která poskytuje funkčnost textu v tabletu bez dalšího nabíjení a propojení s klávesnicí. Příběh tam nekončí. Toto zvýšení velikosti displeje bude mít určité důsledky pro software, který může spustit nový iPad.

Je zřejmé, že společnost Microsoft má některé normy týkající se velikosti displeje tabletu, které mohou omezit volný přístup k jeho kancelářským aplikacím. V této části zjistíme, zda jsou tyto standardy distribuovány do iPad 7 a zda tento počítač bude mít náklady 329 zdarma přístup k aplikačnímu balíčku Microsoft Office Application.

Číst: Srovnání: Apple iPad 10.2 proti iPadu 9.7 proti iPad Air 2019

Microsoft Office pro iPhone a iPad nyní s úpravou zdarma

Do záložek

Microsoft se dnes překonal a vydal globální aktualizaci s zcela bezplatným balíčkem schopností.

Až do dnešního dne měli majitelé iPadu a iPhonu přístup k mobilním aplikacím Word, Excel a PowerPoint, které umožnily pouze prohlížet a demonstrovat soubory, ale ne je upravit. Aby se taková příležitost objevila. bylo nutné vydat drahé předplatné balíčku Office 365. 100 za rok.

Dnešní aktualizace zrušila všechna omezení. Funkce všech aplikací se staly zcela zdarma a mobilní mobil pro iPhone je nahrazen univerzálním balíčkem. Veškerý software je konečně přizpůsoben iPadu i iPhone.

Kromě přechodu na „absolutní nulu“ na základní funkce byl do základních funkcí přidán přístup k Dropboxu. Textové dokumenty, tabulky a prezentace však lze nejen zobrazit přímo z cloudového účtu, ale upravit je a uložit na stejné místo.

Pokud je váš iPhone již nainstalován společností Office Mobile. upgrade a vyberte zkratky ke stažení: Word, Excel nebo PowerPoint. Pokud jste neměli starou verzi kanceláře, je čas ji získat, zejména pokud vaše práce nebo studium souvisí s balíčkem Office programů Microsoft Office.

Microsoft Word pro iPad: [Stáhnout z App Store] Microsoft Excel pro iPad: [Stáhnout z App Store] Microsoft PowerPoint pro iPad [Stáhnout z App Store]

Microsoft Word for iPhone: [Stáhnout z App Store] Microsoft Excel for iPhone: [Stáhnout z App Store] Microsoft PowerPoint pro iPhone: [Stáhnout z App Store]

Do záložek

Microsoft se dnes překonal a vydal globální aktualizaci s zcela bezplatným balíčkem schopností. Až do dnešního dne měli majitelé iPadu a iPhonu přístup k mobilním aplikacím Word, Excel a PowerPoint, které umožnily pouze prohlížet a demonstrovat soubory, ale ne je upravit. Aby se taková příležitost objevila. bylo nutné uspořádat drahé předplatné balíčku Office 365.

microsoft, office, ipad

Microsoft Excel pro iPad

Excel je vyroben na obrázku a podobě slova, pouze zelená. 🙂 Šablony v Excelu. Existuje také méně než v číslech. Microsoft se zjevně rozhodl vzít to v kvantitě, ale v kvalitě.

Potřeba povinného předplatného zbavuje možnost důkladného testování funkčnosti tabulky. Bylo by to zajímavé. A pokud v komentářích neexistují téměř žádné stížnosti na stránky, pak mají lidé neustálé problémy s čísly. Ti, kteří pevně pracovali s Microsoft Office na PC, jsou obzvláště nespokojeni a pak jsou nuceni používat analog od Apple.

Office HD Review. Office for iPad

Musím hned říci, že kancelář na iPadu je dokonale přeložena do ruského z nějakého důvodu pro mnoho hlavních kritérií. Začněte. můžeme vytvořit a rozložit dokumenty od Daddyho, dobrá péče o uživatele. Z nějakého důvodu mnoho tvůrců programů iPad zapomíná, že existuje taková složka.

Trena na iPad, jako v jakékoli jiné aplikaci, není obtížné a pohodlné. V kanceláři, jak se očekávalo, existují písma, která jsou na obrazovce dokonale zobrazena.

Pokud jste dříve pracovali s jinými aplikacemi iPad, nebudete obtížné se vypořádat se všemi nuancemi dokumentů o formátování slov.

Dokumenty mohou být nastaveny hesla. velmi nezbytná funkce od zvědavých očí.

Pomoc však nebyla přeložena, nejdůležitější věc, kterou by mělo být přeloženo do programů.

Dokumenty Excel jsou také implementovány v programu, ale věřím, že práce v Excelu na iPadu je nepohodlná, ale můžete. Ale 90 procent uživatelů i těchto funkcí bude dost na to, aby fungovalo.

Takto vypadá stránka Excel na iPadu, ale v případě potřeby můžete zapnout režim plného obrazovky.

Dokumenty si můžete prohlédnout z počítače:

K dispozici je také integrace s různými online službami, zejména jsem byl schopen synchronizovat správně s Dropboxem.

Závěr: Dobrý program, přidejte jej do seznamu nejužitečnějších programů na iPadu.

Typ programu: programy zdarma, kancelář (všechny programy podle kategorií pro iPad) Velikost aplikace v App Store: 113.1 MB Jazyk aplikace: anglický ruský vývojář/vydavatel: Program byte² je univerzální pro iPhone a iPadmimima verzi iOS: 9.0

Alternativní textové editory

Problém s Microsoftem je také to, že jedno „pole“ s sebou má také pohodlnější a masivnější disk Google, který má nativní aplikaci pro iPady a základní možnosti pro úpravy textu. Nebudete předvést prezentaci na Disku Google, ale text je vyhrazen, re-ohlásit, odpuzovat, propagovat v dokumentu sdíleném tucet uživatelů-vždy prosím. A zároveň bez dalších plateb.

microsoft, office, ipad

Navíc, pokud musíte hodně pracovat s textovými fragmenty, snímky obrazovky a částmi webových stránek, pak může být neočekávaná konkurenční kancelář pro iPad. Onenote pro Mac/iPad/iPhone, který je také zdarma a nevyžaduje žádné placené předplatné. Takový zajímavý detail.

Polyris Office

V mnoha ohledech je kancelář Polaris přímým konkurentem kanceláře WPS. Nejprve je aplikace vybavena všemi hlavními součástmi kancelářského balíčku, včetně Word, List, Slide a PDFS. Za druhé, je kompatibilní s několika populárními formáty souborů, jako jsou DOC, DOCX, XLS, XLSX, PPT, PPTX, PPS, PPSX, TXT a ODT. Správa různých souborů, bez ohledu na formáty, by tedy mělo být pro vás docela jednoduché.

A zatřetí, Polaris Office má o něco intuitivnější integraci než WPS Office. Navigace a správa dokumentů tedy bude bez problémů. Stejně jako WPS má také desítky předem stanovených šablon, takže můžete dělat krásné prezentace bez nutnosti trávit spoustu času. To, co se mi v této aplikaci nejvíce líbilo, je solidní sbírka přechodných efektů, které hrají klíčovou roli při zvýraznění prezentace.

Kromě toho asi 170 různých forem a asi 300 vzorců pro vytvoření vysoce kvalitního elektrického stolu dává výhodu u mnoha dalších konkurentů. Stojí za zmínku, že Polaris také nabízí velmi omezenou verzi Freemium, a pokud chcete odemknout všechny profesionální nástroje, budete muset utratit 3,99 / 5,99 / měsíc nebo 39,99 / 59,99 / rok. Pro srovnání je kancelář Polaris dražší než kancelář WPS, ale vzhledem k silné knihovně šablon a formulářů stojí za to dát šanci.

Instalace: iOS i Android (nákupy zdarma v aplikaci jsou k dispozici)

Editor tabulek pro iPad

Jednou z výhod Excelu pro iPad je vynikající optimalizace práce s gadgetem, jehož diagonála obrazovky je 12,9 palce. Všichni šťastní majitelé tabletu Apple iPad Pro budou s aplikací pohodlně fungovat. Tabulární editor podporuje úpravu souborů s rozšířením XLS, pracuje s vzorci, diagramy, konsolidovanými tabulkami, podmíněným formátováním. Můžete filtrovat a třídit data, přenášet a kopírovat buňky. Aplikace podporuje vytvoření různých listů v jednom dokumentu.

Jak vidíte, mobilní verze provádí hlavní funkce Excelu. Současně má program vybudovanou speciální klávesnici, která pomáhá urychlit práci s vzorci a tabulkami. Týden Inte poskytuje řadu vzorců, která vypadá stejně jako verze programu pro stacionární počítač. Uživatelé mají možnost použít zařízení pro skladování informací. OneDrive, iCloud, Dropbox, SharePoint.

Popis Microsoft Word pro iPad a iPhone

Slovo pro iPad a iPhone je výkonný textový editor, který je navržen pro provádění různých akcí s textem, tabulkou a obrázky. Zde můžete pracovat v různých jazycích, vybrat písem a ukládat soubory v mnoha formátech.

Takto vypadá dokument otevřený pomocí slova na smartphonu

Poznámka! Office pro iPad a iPhone. jedinečný balíček programů, který vám umožní pracovat z jakéhokoli zařízení.

Funkčnost programu

Slovo pro iOS bylo původně určeno k psaní a práci s ním. Nyní má program široké možnosti. Horní panel zobrazuje nabídku s hlavními sekcemi: soubor, hlavní, vložení a další. Níže je řádek s informacemi o velikosti a typu písma, formátování a nastavení titulků.

Existuje velký výběr rozvržení a šablon, které pomáhají vypracovat dokument pro určitý styl během několika minut. Slovo pro iPhone vám umožňuje pracovat s tabulkami, diagramy, matematickými vzorci a ilustracemi. V procesu psaní textu program automaticky definuje chyby a zdůrazňuje je. Díky textovému procesoru můžete rychle najít dané slovo nebo fragment textu, vyměnit, odstranit nebo kopírovat.

 • Automatický výběr převodů;
 • Změna měřítka dokumentu pro předběžné prohlížení;
 • Vytváření číslování na stránkách a hranicích kolem textu;
 • Přidání a odstranění tlačítek z ovládacího panelu.

To je daleko od celého seznamu schopností slova na počítačích a telefonech. V současné době existuje více než 10 verzí, které se mezi sebou liší v sadě dostupných funkcí. Doporučujeme stanovit nejnovější aktualizace, aby se užily úplné funkce produktu.

Výhody programu

Slovo pro iPad a iPhone je jedním z nejpokročilejších programů mezi textovými procesory, což poskytuje možnost provádět více než 100 operací. Pomocí aplikace můžete rychle a efektivně připravit dokument na jakémkoli zařízení.

microsoft, office, ipad

Slovo funguje relativně dobře, rychle ukládá a otevírá dokumenty

Uživatelé si všimnou následujících výhod programu:

 • Široký výběr dalších symbolů a písem;
 • Formátovací stránky;
 • Pohodlná práce s textem, bez ohledu na jeho velikost;
 • Kontrola pravopisu.

Poznámka! Unikátní sbírka původních technologických řešení nám umožňuje přeměnit běžnou práci s textem na fascinující lekci.

Nevýhody programu

Z nedostatků se nekompatibilita formátů dokumentů rozlišuje kvůli různým verzím. Tento okamžik často způsobuje nepříjemnosti, protože soubor jednoduše neotevře. V tomto případě je nutné stáhnout další aplikace.

Rovněž jsou zaznamenány rozdíly v integraci různých verzí slova. Například moderní aktualizace jsou zcela odlišné od prvních možností, takže pro uživatele je někdy obtížné přepínat mezi verzemi. Uloží tuto situaci intuitivní menu a různé video tutoriály, které ukazují, kde najít jednu nebo druhou funkci.

Výhody a nevýhody

Základní verze balíčku Office, která je dostatečná pro obyčejného uživatele, je zcela zdarma. Další výhody:

 • Jedna aplikace pro slovo, Excel a PowerPoint;
 • Podpora od společnosti Microsoft;
 • Vysoká rychlost práce, nezmrzne;
 • Otevírá všechny formáty Word, Excel a PowerPoint;
 • Skenovací nástroje;
 • Smartart podpora a šablony.

Potíže při práci s tabulkami, grafy a diagramy. Mezi další nevýhody patří:

| Denial of responsibility | Contacts |RSS