Jak nainstalovat nový přehrávač médií na stabilní sestavení Windows 11. Microsoft Windows Media Player

Microsoft Backeroval novou aplikaci přehrávače médií na Windows 10

S Windows 11 společnost Microsoft také představila novou aplikaci pro přehrávač médií. Nahrazuje klasickou hudební aplikaci Groove a také nahradí ještě více klasičtější software Windows Media Player. Microsoft je pomalu při západu slunce, takže pro několik vydání Windows nedostal žádnou novou hlavní změnu. Aby byla Windows 10 aktuální, společnost Microsoft zpřístupní nové aplikace pro přehrávač médií v tomto operačním systému. Bez fanfár ji společnost Redmond společnost posunula na kanál náhledu vydání.

Microsoft ještě musí oznámit svou dostupnost pro zasvěcence a pokud jde o stabilní verze. Ale již je možné to vyzkoušet, pokud spustíte náhled systému Windows 10 Release nebo vhodné stabilní uvolnění. Aplikace vyžaduje, aby se spustila 19042 nebo novější.

nainstalovat, nový, přehrávač, médií, stabilní

Připomeňme, že přehrávač médií nahrazuje zastaralou aplikaci Groove Music. Nová aplikace zahrnuje podporu přehrávání videa, moderní uživatelské rozhraní „Fluent Design“, okno pro překrytí videa a schopnost číst CD a RIP skladby. V současné době jsou podporované formáty AAC, WMA, FLAC a ALAC.

To také získává stále více a více nových funkcí ve vydání zasvěcených, jako je další podpora navigace na navigaci.

Po její instalaci aplikace automaticky importuje hudební sbírku z vaší hudby Groove.

Stojí za zmínku, že Microsoft nikdy nevystavil touhu odstranit klasický přehrávač Windows Media Player, protože stále má spoustu uživatelů. Zjistíte, že ještě neobdrží významné aktualizace.

Zde je návod, jak nainstalovat aplikaci Media Player do Windows 10

Nainstalujte novou aplikaci pro přehrávač médií do systému Windows 10

 • Otevřete obchod.RG-ADGUARD.Čistý web ve vašem prohlížeči.
 • Zadejte adresu URL do textového pole: https: // aplikace.Microsoft.com/Store/Detail/Windows-Media-Player/9WZDNCRFJ3PT.
 • Vyberte kanál RP z rozevíracího seznamu vedle textového pole.
 • Nakonec klikněte na zaškrtávací značku a počkejte, až se objeví odkazy. Vyberte následující balíček aplikací: Microsoft.Zunemusic_11.2209.30.0_Neutral_ ~ _8wekyb3d8bbwe.MSIXBUNDLE.
 • Poklepejte na stažený soubor a souhlasím s instalací aktualizace.

Voila, nyní máte nejnovější aplikaci pro média přehrávače z obchodu běžící na vašem Windows 10.

Winaero se velmi spoléhá na vaši podporu. Pomocí těchto možností můžete na webu pomoci přinést zajímavý a užitečný obsah a software:

Pokud se vám tento článek líbí, sdílejte jej pomocí tlačítek níže. Nebude to od vás moc trvat, ale pomůže nám to růst. Děkuji za vaši podporu!

Autor: Sergey Tkachenko

Sergey Tkachenko je vývojář softwaru, který v roce 2011 zahájil Winaero. Na tomto blogu píše Sergey o všem spojeném s Microsoft, Windows a oblíbeným softwarem. Sledujte ho na telegramu. a YouTube. Zobrazit všechny příspěvky od Sergey Tkachenko

spojit se s námi

Zde se můžete přihlásit k odběru našich kanálů. Máme Twittеr, YouTube a Telegram, spolu s RSS kanálem a e.mailovým zpravodajem.

Ukončili jsme doručení našich příspěvků.

Nedávno aktualizované

Jak nainstalovat nový přehrávač médií na stabilní sestavení Windows 11

Po subsystému Windows pro Android (WSA) a nové barvě barvy vydala společnost Microsoft další aktualizaci nahrazující hudbu Groove za zcela nový přehrávač médií v systému Windows 11. Vypadá to krásně, má uživatelské rozhraní v souladu se zbytkem estetiky Windows 11 a přináší spoustu funkcí, které dříve do značné míry chyběly. Nový přehrávač médií se v současné době zavádí pouze pro uživatele v kanálu DEV. Ale pokud si chcete vyzkoušet nový přehrávač médií, našli jsme šikovný způsob, jak to běžet na stabilní a beta sestavení systému Windows 11. Takže bez jakéhokoli zpoždění, pokračujme a naučteme se, jak nainstalovat nový přehrávač médií na stabilní a beta sestavení Windows 11.

Nainstalujte nový přehrávač médií na stabilní sestavení Windows 11 (2021)

V tomto článku jsme diskutovali o krocích k instalaci nového přehrávače médií na Windows 11. I když jste začátečník, můžete to nechat běžet v žádném okamžiku, udělejte, že víte, jak Windows funguje.

Stáhněte si požadované soubory přehrávače Windows 11

Nejprve otevřete tento web a stáhněte si MSIXBUNDLE nového přehrávače médií v systému Windows 11. Po otevření webu nastavte rozbalovací nabídku nalevo od textového pole na „PackageFamilyName“. Poté vložte níže uvedený obsah do textového pole. Dále vyberte z rozbalovací nabídky „Rychlý“ napravo od textového pole a stiskněte tlačítko „OK“ (zaškrtnutí).

Microsoft.Zunemusic_8wekyb3d8bbwe

Nyní najdete dlouhý seznam výsledků. Stačí si stáhnout soubor MSIXBundle. Vyhledejte níže uvedený název souboru a stáhněte si jej. Na Chrome musíte kliknout pravým tlačítkem myši na odkaz a vybrat „Uložit odkaz jako…“. Velikost souboru je zhruba kolem 34 MB.

Microsoft.Zunemusic_11.2110.34.0_Neutral_ ~ _8wekyb3d8bbwe.MSIXBUNDLE

Upravte soubor přehrávače médií Windows 11

Jakmile si stáhnete balíček MSIX přehrávače médií Windows 11, pokračujte a stáhněte si 7-Zip (zdarma). Umožní vám přístup a extrahovat soubor MSIXBundle.

Po instalaci otevřete 7-Zip a najděte MSIXBundle, který jste si stáhli ve výše uvedené části. Vyberte soubor a klikněte na „Extrakt“ nahoře. Soubory budou okamžitě extrahovány ve stejné složce/ jednotce. Klikněte na „OK“ na vyskakovacím okně, které se objeví.

Dále otevřete extrahovanou složku.

Poté přejděte na dno a vyhledejte balíček X64 MSIX, jak je zvýrazněno na snímku obrazovky níže. Vyberte jej a znovu klikněte na „Extract“ nahoře. Tyto soubory budou extrahovány ve stejné složce.

Přejděte na vrchol a otevřete složku extrahovaného x64.

nainstalovat, nový, přehrávač, médií, stabilní

Zde klepněte pravým tlačítkem myši na „AppXManifest.Soubor XML ”a vyberte„ Upravit “.

Otevřete soubor v poznámkovém bloku a přesuňte se do 11. řádku. Zde, v rámci minverze, změňte sestavení OS na 10.0.22000.0. A je to. Nyní uložte soubor poznámkového bloku a zavřete jej.

Как скачать и установить новый крутой Медиаплеер в Windows 11 уже сейчас ?

Ve stejné složce X64 smažte následující soubory a složku (pokud chcete, vytvořte zálohu před odstraněním). Nahoře můžete kliknout na „Smazat“. Nyní můžete zavřít 7-zip.

AppXBlockMap.XML AppXSignature.P7X [content_types].Složka XML AppXMetadata

Nainstalujte nový přehrávač médií na stabilní sestavení Windows 11

Nyní, když jste upravili MSIXBundle, nainstalujme nový přehrávač médií na stabilní sestavení Windows 11. Nejprve stiskněte klávesu Windows jednou a vyhledejte „vývojáře“ bez citátů. Poté z výsledků vyhledávání vyberte „Nastavení vývojáře“.

Zde zapněte režim vývojáře pomocí „Instalace aplikací z jakéhokoli zdroje, včetně volných souborů“. Na další výzvu vyberte „Ano“.

Poté znovu stiskněte tlačítko Windows a vyhledejte PowerShell. Na obrazovce výsledků vyhledávání klikněte na „Spustit jako správce“ na pravém podokně.

V okně PowerShell vložte níže uvedený příkaz a odstraňte stávající balíček Groove Music.

Get-AppxPackage Zune | Odebrat-AppxPackage.Všichni uživatelé

Poté přejděte do extrahované složky MSIXBundle a otevřete složku x64. Zde hledejte „appxmanifest.Soubor xml ”, který jsme upravili ve výše uvedeném sekci. Klepněte pravým tlačítkem myši a vyberte „Kopírovat jako cestu“.

Přesuňte se zpět do okna PowerShell a zadejte níže uvedený příkaz. Nezapomeňte nahradit FilePath cestou, kterou jste zkopírovali v kroku výše. Klepněte pravým tlačítkem myši na okno PowerShell a cesta bude zahrnuta na konci. Nakonec Hit Enter.

Add-AppxPackage.Zaregistrujte filepath

Nyní otevřete nabídku startu a najdete nový přehrávač Windows 11 nainstalovaného na počítači nainstalovaný. Kliknutím jej otevřete a můžete jej použít bez jakéhokoli problému. V nabídce Start můžete také vyhledat „přehrávač médií“ a zobrazí se. Zde je několik snímků obrazovek, které předvádějí uživatelské rozhraní nového přehrávače médií:

Nečekejte! Nainstalujte nový přehrávač médií na Windows 11 právě teď

Takto můžete nainstalovat nový přehrávač médií na Windows 11, aniž byste museli čekat na vydání na stabilní sestavení. Kroky se mohou zdát zdlouhavé, ale jakmile pochopíte základy, je to docela snadné. Nemluvě o tom, že se tato metoda může také hodit pro boční načtení dalších aplikací Windows v systému Windows 10 a 11. Každopádně je to všechno od nás. Pokud se chcete naučit, jak nainstalovat obchod Google Play ve Windows 11, projděte náš propojený průvodce. A jo, můžete také snadno nainstalovat nový obchod Microsoft do Windows 10. A konečně, pokud máte nějaké dotazy, dejte nám vědět v комментари и мнения.

Jak opravit aplikaci pro přehrávač médií, když přestane pracovat na Windows 11

Pokud vás přehrávač médií Windows 11 nechal v tichu, zde je návod, jak to získat zpět.

Čtenáři, jako jste vy, pomáhají podporovat Muo. Když provedete nákup pomocí odkazů na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Číst

S Windows 11 nahradil Microsoft Groove Music svou moderní a elegantní aplikací pro přehrávač médií, což je významné zlepšení oproti jeho předchůdce. Nicméně, stejně jako u jakékoli aplikace, může vás nový přehrávač médií také znepokojovat v době, kdy se nedokáže otevřít nebo pracovat podle očekávání.

Než se vzdáte a hledáte alternativu, zvažte použití následujících oprav k vyřešení problémů s aplikací Media Player v systému Windows 11.

Zkontrolujte formát souboru svého média

Ačkoli nejnovější přehrávač médií společnosti Microsoft je navržen tak, aby pracoval s téměř všemi populárními formáty zvuku a videa, není kompatibilní se všemi z nich. Je možné, že mediální soubor, který se snažíte hrát.

Před odstraňováním problémů byste proto měli zajistit, aby soubor, který používáte, je ve formátu, který přehrávač médií podporuje. Formát souboru můžete ověřit kontrolou jeho vlastností v systému Windows a poté zkontrolovat typy souborů Media přehrávače Windows na podpoře Microsoft.

Pokud zjistíte, že váš soubor není podporován, použijte online převodník zdarma ke změně jeho formátu na kompatibilní.

Povolte přístup k knihovně videa pro aplikaci

Aplikace přehrávače médií se nemusí nezkazovat videa uložená na vašem PC, pokud máte neúmyslně deaktivovaný přístup k knihovně videa pro aplikaci. Takto to můžete povolit.

 • Klepněte pravým tlačítkem myši na ikonu startu a vyberte Nastavení ze seznamu.
 • Pomocí levého podokna přejděte na kartu Security Ochrana.
 • Přejděte dolů a klikněte na videa.
 • Povolit přepínače vedle přístupu k knihovně videa a umožnit aplikacím přístup k vaší knihovně videa.
 • Zapněte přepínač vedle aplikace pro přehrávač médií.

Obnovte své knihovny

Pokud aplikace pro přehrávač médií nedokáže detekovat vaše soubory i po povolení přístupu k knihovně videa, můžete zkusit osvěžit knihovny. To umožní aplikace znovu prohledat váš systém pro mediální soubory.

Chcete.li obnovit knihovny v aplikaci Media Player, postupujte podle těchto kroků:

 • Otevřete aplikaci přehrávače médií na vašem PC.
 • Klikněte na ikonu Gear v levém dolním rohu.
 • V rámci knihoven klikněte na tlačítko Obnovit.

Přepněte na kartu knihovny a zkontrolujte, zda se vaše mediální soubory objeví.

Zakázat vylepšení videa

Váš počítač Windows 11 se dodává s funkcí vylepšení videa, která může pomoci zlepšit váš zážitek z přehrávání videa. Pokud však váš hardware není kompatibilní s těmito vylepšeními, můžete mít potíže s přehráváním videí. Proto je nejlepší je nepoužívat.

Chcete.li zakázat vylepšení videa v systému Windows, použijte tyto kroky:

The New Windows 11 Media Player App Overview

 • Otevřete nabídku Start a kliknutím na ikonu ve tvaru ozubeného ozubeného spuštění spusťte aplikaci Nastavení.
 • Vlevo vyberte kartu APPS.
 • Klikněte na přehrávání videa.
 • Automaticky vypněte přepínač vedle procesního videa, abyste jej vylepšili.

Spusťte příslušné odstraňování problémů s okny

Pokud čelíte problémům s přehráváním také v jiných přehrávačích médií, můžete zvážit spuštění odstraňování problémů se systémem Windows. Konkrétně můžete spustit přehrávání přehrávání zvuku a videa. To umožní Windows diagnostikovat váš systém pro všechny problémy s přehráváním videa a navrhnout podle toho opravit. Zde je návod, jak můžete tyto odstraňování problémů spustit na Windows.

 • Otevřete nastavení Windows.
 • Na kartě Systém klikněte na Odstraňování problémů.
 • Vyberte další odstraňování problémů.
 • Klikněte na tlačítko Run vedle přehrávání zvuku a postupujte podle pokynů na obrazovce a dokončete proces odstraňování problémů.
 • Klikněte na tlačítko Run vedle přehrávání videa a nechte jej udělat svou věc.

Po spuštění těchto odstraňování problémů restartujte aplikaci přehrávače médií a zjistěte, zda to funguje.

Opravte nebo resetujte aplikaci přehrávače médií

Windows 11 obsahuje užitečný nástroj pro opravu aplikací pro opravu běžných problémů pomocí aplikací. Tuto funkci můžete použít k vyřešení problémů s většinou vašich aplikací, včetně přehrávače médií. Windows během tohoto procesu naskenuje soubory a nastavení aplikace a pokusí se opravit jakékoli problémy, které objevuje. Další pokyny k tomu naleznete v našem průvodci, jak opravit aplikace a programy v systému Windows a postupujte podle nastíněných kroků.

Windows Media Player for Windows 10/11 ke stažení zdarma

Windows Media Player je stále k dispozici v systému Windows 10 a Windows 11, ale Microsoft odstraňuje Windows Media Center z PCS provozujících Windows 8 Pro. To znamená, že Windows 10/11 nepodporuje přehrávání DVD a tak dále. V případě potřeby tedy většinou musíte zjistit lepší alternativu k Windows Media Player pro Windows 10/11, která je funkčnější a aktuální, pro řešení problému přehrávání DVD pro Windows Media Player a mnohem více.

Část 1. Jak stáhnout a nainstalovat Windows Media Player na Windows 10/11?

Na Windows 10: Uživatelé nemusí stahovat Windows Media Player 12, což je volitelná funkce na Windows 10. Chcete.li povolit přehrávač Windows Media Player v systému Windows 10, klikněte na nabídku Start a vyberte Nastavení APPS Funkce Spravovat volitelné funkce Přidat instalaci mediálního přehrávače Windows.

Poznámka: Funkce přehrávání DVD není zahrnuta do Windows Media Player 12 na Windows 10, můžete ručně přidat přehrávání DVD do systému Windows 10 nebo použít DVD přehrávač třetích stran jako 5KPlayer pro volně přehrávání DVD, včetně DVD kódovaných v regionu.

Pokud nemůžete najít Windows Media Player ve Windows 10, můžete použít následující kroky k povolení Windows Media Player v systému Windows 10:

 • Stiskněte tlačítko WinR, klikněte na spuštění, zadejte volitelné funkce do příkazového pole.
 • Na obrazovce funkcí Windows stiskněte ikonu vedle funkcí médií a poté vyberte zaškrtávací políčko vedle přehrávače Windows Media Player. Pokud jste na počítači se systémem Windows 10 nenainstalovali přehrávač Windows Media, bude nyní nainstalován přehrávač. Po dokončení instalace restartujte počítač.
 • Klikněte na nabídku Start, měli byste vidět přehrávač médií Windows ve složce Accessory Accessories.

Pro Windows 11: Pokud jde o Windows Media Player pro Windows 11, není ve výchozím nastavení předinstalován. Proto to nemůžete snadno najít na Windows 11 poprvé. Chcete.li jej nainstalovat na Windows 11, můžete sledovat níže uvedené kroky.

 • Klepnutím pravým tlačítkem myši na ikonu Start Windows Start a vyberte Nastavení Klikněte na aplikace na levé straně a vyberte Volitelné funkce na pravé straně V pravé straně vyberte Zobrazit funkce v přidání volitelného přehrávače systému Windows Media přehrávač Windows a kliknutím na další instalaci na Nainstalujte Windows Media Player na Windows 11.

Můžete také nastavit Windows Media Player jako výchozí hodnotu na Windows 11 nebo 10 PC pro přehrávání mediálních souborů pohodlněji. Chcete.li to provést, klikněte na nabídku Start, vyberte výchozí aplikace pro nastavení systému Windows a vyberte přehrávač Windows Media Player.

Část 2. Jaké formáty jsou podporovány Windows Media Player pro Windows 10/11?

V systému Windows 10 a 11 nativně podporuje přehrávač Widows Media Player typy komprese, typy souborů a usnesení videa následujícím způsobem:

Typy souborů podporované Windows Media Player:

 • .BDMV EVO HEVC MKV AVI FLV WEBM MP4 TS M4V M4A OGM AC3 DTS ALAC FLAC APE AAC OGG OFR MPC 3GP a mnoho dalších.

Typy komprese podporované Windows Media Player:

nainstalovat, nový, přehrávač, médií, stabilní
 • x265 | h.265 | HEVC | 10bit x264 | x264 | h.264 | Avchd | AVC | Divx | Xvid | MP4 | MPEG4 | MPEG2 a mnoho dalších.

Usnesení podporovaná společností Windows Media Player:

 • Všechna usnesení až do SD 480i, 480p, 576i, 576p, HD 720i, 720p, 1080i, 1080p, 4k a dále dále.

Část 3. Funkce Windows Media Player na Windows 10/11

Windows Media Player zde odkazuje na vestavěný nebo proprietární přehrávač médií pro použití na Windows 10 PC, Windows 10 Phone a Windows 11 PC.

Hlavními funkcemi Windows Media Player jsou:

 • RIP hudba a kopírování hudby na CD, Burn Recordable Discs, jako je MP3 CD, synchronizace obsahu s digitálním zvukovým přehrávačem (MP3 přehrávač) nebo jinými mobilními zařízeními a umožňuje uživatelům zakoupit nebo pronajmout hudbu z řady online hudebních obchodů.(POZNÁMKA: Pokud potřebujete převést a roztrhnout DVD na Windows 10, získejte nápovědu od Winx DVD Ripper Platinum.)
 • Přehrajte zpět audia, videa a obrázky; přehrajte zpět CD a DVD z konkrétních verzí; Podporujte přehrávání místního přehrávání a streamování.
 • Pomozte rychle vpřed, obrátit se, značky souborů a realizovat úplné správy médií.

Dříve je Windows Media Player 12 k dispozici pro Windows 8/8.1 a Windows 7, zatímco Windows Media Player 11 je pro Vista, XP, Windows Server 2008 a Windows Server 2003. Kromě toho, Windows Phone používá mobilní zařízení Windows Media Player a komponenty Windows Media pro QuickTime jsou speciálně navrženy pro Mac OS X. Windows Media Player však není k dispozici pro Windows RT 8.1 a Windows RT. A co oheň nový Microsoft Windows 10/11? Bude Windows Media Player 12 pokračovat?

Někteří ptáci drží názor, že Windows by také měl zvážit zřízení hudebního obchodu prodávajícího hudbu v bezeztrátovém formátu, protože iTunes Music je k dispozici pouze jako 256 Kbps AAC.

Ve skutečnosti na nich vůbec nezáleží, protože již existuje mnoho alternativ k Windows Media Player 12, jako je Player VLC a 5kplayer, nejlepší bezplatný přehrávač médií pro Windows 10/11 s mnohem užitečnějšími funkcemi.

Část 4. Jak vyřešit Windows Media Player nefunguje na Windows 10/11?

Formáty zvukového videa podporované Windows Media Player jsou poněkud omezené. Když se setkáte s problémy s kompatibilitou s Windows Media Player na Windows 10 nebo Windows 11, zkuste následující metody.

Metoda 1. Nainstalujte kodek nebo kodek balíček pro přehrávač Windows Media Player

Najdete nějaké kodeky Windows Media Player online (ale doporučujeme, abyste zkusili pouze nainstalovat balení kodeku Windows 10 Media Player z bezpečných a důvěryhodných webových stránek). Některé komponenty v takových kodeckých balíčcích však mohou mít problémy s nekompatibilitou, které způsobí vážné chyby přehrávání hráče a dalších hráčů, vedou k korupci systému a ztěžují Microsoft diagnostikum a odstraňování problémů. Abyste se vyhnuli takovým problémům s nekompatibilitou, které by mohly vzbudit chyby Windows 10/11, máte jiné různé způsoby, jak si vybrat.

Metoda 2. Převeďte nekompatibilní videa na Windows 10/11 Media Player podporované

Jedním z nejúžasnějších řešení pro přehrávání jakéhokoli média v novém systému Windows je převést FLV, WebM, Mod, TOD a jakákoli další nekompatibilní videa do mediálních formátů podporovaných Windows 10/11.

Winx HD Video Converter Deluxe je nejbezpečnější a nejúčinnější převodník 4K pro přenos mezi jakýmikoli formáty videa. Díky tomu je mediální soubory kompatibilní s Windows 10/11 a stává se nativními videi Windows 10/11 (E.G. WMV) téměř bez ztráty kvality.

Bez ohledu na to, jaké hráče používáte na svém počítači se systémem Windows 10, Windows 10 Phone nebo Windows 11, můžete se spoléhat na převodník médií pro převod videa. S zabudovaným do 400 videí/zvukových kodeků podporuje všechny typy zvuku video, na které si vzpomenete, a téměř všechny druhy usnesení videa (včetně 4K UHD) v současné době.

S mnoha mnoha hotovými profily vám dokonce umožňuje převádět videa přímo na telefony Microsoft Windows, tablety, Surface Pro (3), Xbox (jeden), Zune a také Apple TV, iPad, iPhone, iPod, Android zařízení. Chromecast, atd.

Metoda 3. Stáhněte si přehrávač médií třetích stran pro Windows 10/11

Spíše než převedení videí HD/4K si můžete vybrat, zda si můžete stáhnout další nejlepší bezplatný přehrávač médií jako náhradu Windows Media Player pro Windows 10 nebo 11, nebo říci alternativy Windows Media Player. Navrhli bychom vám použít hráč VLC, který je open source a má své vlastní vestavěné kodeky. Nyní však má VLC také mnoho chyb, můžete vyzkoušet jiný přehrávač médií pro Windows 11, Windows 10, Windows 8 nebo Windows 7.

 • Hraje DVD a všechny formáty videa (MP4, MOV, MKV, AVI, H264, H265, VP9, ​​AV1. ) a hudba, podporuje 4K UHD a 3D videa;
 • Stáhne online videa z 1000 webů, převádí YouTube na mp3 a (airplay) streamuje média mezi zařízeními.
 • Je to váš nutnost mít DVD/4K/3D Media Player a knihovna pro Windows 10/11. 100% zdarma a čisté!

Zde je, jak stáhnout mediální Mlayer pro Windows 10/11 zdarma:

Krok 1. Přejděte na oficiální stránku 5KPlayer, podívejte se na úvod produkt a zjistěte, zda je to ten, který chcete.

Krok 2. Kliknutím na druhé tlačítko na první obrazovce stáhněte přehrávač médií pro Windows. Je plně kompatibilní s Windows 10/11.

Krok 3. Pokračujte na instalaci 5kplayer a dvojité kliknutím na ikonu otevřete software.

Krok 4. Kliknutím na konkrétní tlačítka přehráváte „Video“, „DVD“, „Hudba“ a „Radio“ nebo „YouTube“ a stáhněte si online videa z kterékoli z webových stránek online videí nebo „Airplay“ a přijímat a odesílat proudy Airplay Streams.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS