Jak nainstalovat přehrávač IPTV na televizoru LG

Chytrá IPTV na LG Smart TV

Aplikaci LG Smart TV lze ve vaší zemi nainstalovat z obchodu LG Apps Store (kategorie Zábava).

Pokud ve vaší zemi není tato aplikace k dispozici, zkuste se zaregistrovat v jiné zemi, kde je Smart TV dostupná, a stáhněte si ji tam (viz zde). seznam zemí). Kliknutím sem získáte informace o možnostech aktivace TV.

Předmluva: Portál sám o sobě neobsahuje kanály. ale je to pouze nástroj pro přehrávání streamovaného videa.

Instalace aplikace z paměti USB: http://siptv.eu/faq/LG/USB.html. není pro slabé povahy.

Chcete-li sledovat kanály svého poskytovatele IPTV, stáhněte si seznam skladeb podle těchto pokynů.

OTT-play

Jeden z nejlepších hráčů, který pracuje nejen v televizi. Můžete ji spustit také na zařízeních se systémem Android nebo na přijímačích. Všechny funkce jsou dostupné na všech standardních dálkových ovladačích.

Instalace na televizor LG

Chcete-li program spustit z paměťového zařízení USB, rozbalte archiv ott-play.zip do kořenového adresáře. Měli byste vidět dvě složky „Developer“ a „lgapps“. Jakmile připojíte USB disk k televizoru, měla by se v seznamu dostupných aplikací zobrazit ikona OOT-play.

Druhou možností je spustit pomocí změny adresy DNS aplikaci „Sweet.TV“, „Oll.TV, ivi, tvigle, moreTV nebo ruský Cinema. Ujistěte se, že alespoň jedna z těchto aplikací je k dispozici pro spuštění na vašem Smart TV. Poté ručně změňte nastavení sítě a do řádku DNS vložte jednu ze dvou adres namísto „Auto“: „51“.38.147.71″ nebo „54.38.133.187“ (bez ivi).

Doporučený způsob. Software „Media Station X“ najdete v obchodě s aplikacemi. Stáhnout, nainstalovat, spustit. Zvolte „Nastavení“, „Spustit parametr“, „Nastavení“. Do adresního řádku zadejte „ott-play“.com“. Více informací a fotografií zde.

Algoritmus pro instalaci aplikací pomocí Smart World nebo Game World

Nastavení síťového připojení a nastavení televizoru na televizoru LG Smart TV umožní uživateli přímo z domácího gauče:

 • přístup k IPTV;
 • Zobrazení libovolného videoobsahu umístěného v síti a na vzdálených médiích;
 • Hrajte počítačové hry a komunikujte na všech sociálních sítích;
 • instalovat do televizoru aplikace a výrazně tak rozšířit potenciál svého zařízení;
 • Přenášejte filmy, software a další obsah do všech digitálních zařízení připojených k domácí síti;
 • Včasná aktualizace softwaru.

Kromě toho by bylo poněkud směšné koupit si drahý televizor Smart-TV a nevyužívat všechny jeho funkce.

Proto se naprostá většina uživatelů rozhodne pro takový nákup až poté, co jsou jejich domy a byty připojeny k internetu. Majitel televizoru LG pak může využívat všechny funkce Smart TV a získat přímý přístup k síťovému obsahu.

K tomu však musí uživatel připojit svůj přijímač k internetu. Toho lze dosáhnout třemi způsoby:

  Připojte síťovou zásuvku nebo směrovač k televizoru pomocí kabelu LAN. U přímých spojení se však stále doporučuje zahrnout směrovač, který bude synchronizovat různé typy signálů používaných operátory;

Všechny tyto metody připojení mají podobný vzorec:

 • Vezměte dálkový ovladač a stiskněte tlačítko Domů;
 • v nabídce vyhledejte položku „Nastavení“ (Gear);
 • přejděte do sekce „Síť“;
 • Přejděte na „Síťová připojení“;
 • udělit oprávnění pro „Nastavení připojení“;
 • zvolte typ připojení k internetu (kabelová síť nebo kanál Wi-Fi);
 • klikněte na tlačítko „Aktualizovat“.

To je v podstatě vše. Po několika sekundách by se na televizním přijímači mělo zobrazit oznámení, že připojení k internetu bylo úspěšně dokončeno.

Po připojení televizoru LG „vzduchem“ bude uživatel vyzván, aby si vybral Wi-Fi ze seznamu dostupných kanálů a zadal heslo, pokud byla síť zabezpečena proti neoprávněným uživatelům.

Samotné připojení k síti však k připojení k IPTV nestačí. Majitelé „chytrých“ televizorů mohou využívat všechny možnosti Smart TV až po registraci na oficiálních stránkách LG. Vytvoření účtu na stránkách společnosti LG.com probíhá ve třech krocích.

Nejprve si vezmeme dálkový ovladač a postupujeme takto:

 • Klikněte na „Registrovat“ nebo „Přihlásit“ v závislosti na absenci nebo přítomnosti účtu;
 • Souhlasíte s podmínkami uživatelské smlouvy a zásadami ochrany osobních údajů;
 • zadejte e-mailovou adresu a zaškrtněte políčko „Ověření“;
 • Vymyslete si a dvakrát zadejte složité heslo, které si budete muset zapamatovat nebo si ho pro jistotu zapsat;
 • Souhlasit nebo se odhlásit z odběru newsletteru;
 • Znovu klikněte na tlačítko „Registrovat“ a odmítněte se přihlásit ke svému účtu.

Ujistěte se, že jste zadali platnou e-mailovou adresu. V opačném případě nebude moci majitel LG Smart TV aktivovat svůj účet a bude muset celý postup opakovat od začátku.

Po prvním kroku usedneme k počítači, notebooku, tabletu nebo zvedneme chytrý telefon a podíváme se do schránky, kde majitel LG Smart TV najde e-mail s odkazem „Dokončit registraci“. Stačí aktivovat odkaz a přejít na oficiální webové stránky LG, kde se zobrazí zpráva, že účet byl úspěšně vytvořen.

Poté se uživatel musí vrátit k televizoru, vzít dálkový ovladač a znovu stisknout klávesu Home, aby zadal své údaje (e-mail a heslo), poté zaškrtnout políčko „Přihlásit se“, odmítnout zadání dalších údajů a otevřít svůj účet na oficiálních stránkách výrobce.

Všechny. Registrace na oficiálních stránkách LG.com je dokončena a uživatel konečně získá přístup k aplikacím z obchodů Smart World a Game World. Zbývá jen zjistit, jak to funguje:

Ne všechny aplikace v e-shopech LG jsou zdarma. Po aktivaci tlačítka „Instalovat“ se tedy uživateli na obrazovce televizoru může zobrazit nabídka k zaplacení aplikace, jejíž instalace bude pokračovat poté, co majitel miniaplikace zaplatí. Aplikaci můžete zaplatit i z jiného digitálního zařízení, ale v tomto případě ji budete moci používat pouze na přijímači LG.

Samotný proces stahování a instalace aplikací na LG Smart TV, jehož výběr závisí na lokalizaci zařízení (zemi můžete kdykoli změnit v nastavení nabídky), je plně automatizovaný a nevyžaduje žádné nastavení. Nainstalovanou aplikaci nebo hru lze spustit prostřednictvím nabídky Smart TV nebo tlačítka Moje aplikace na dálkovém ovladači.

Jak nainstalovat přehrávač IPTV na televizoru LG

Zdravím všechny čtenáře blogu navertel.net. V dnešním příspěvku se vás pokusím naučit, jak nakonfigurovat IPTV na LG Smart TV s NETCAst 3x na palubě. (pro televizory na WebOS. podobně) Chci říci rovnou, že proces není nijak zvlášť obtížný, ale někdy může být otravný i pro průvodce. Doporučuji vám, abyste si odpočinuli, zásobili se čajem, sedli si k počítači a začali nastavovat. Nejprve je třeba připojit televizor LG Smart TV k internetu. Za tímto účelem stiskněte tlačítko „Menu“ na dálkovém ovladači a najděte sekci „Network“. Dále vyberte položku „Síťové připojení“.

K internetu se můžete připojit dvěma způsoby: pomocí bezdrátového připojení (Wi-Fi) nebo pomocí kabelu. Pokud vyberete možnost Bezdrátové připojení, vyhledejte v seznamu svou síť, zadejte bezpečnostní klíč a stiskněte tlačítko „OK“. Pokud používáte kabel, vyberte možnost „Kabel. Nyní přejděme k nastavení samotné internetové televize.

1) Stiskněte tlačítko „Smart“ na dálkovém ovladači a vyhledejte ikonu „LG Smart World“. Obvykle se nachází v dolní vodorovné řadě ikon. Jedná se o značkový obchod s aplikacemi pro televizor. V závislosti na modelu se může jmenovat různě: LG store, LG market apod.

nainstalovat, přehrávač, iptv, televizoru

2) Po přihlášení do obchodu vyhledejte aplikaci SS IPTV (k této aplikaci existují také vynikající obdoby, jen níže a pár slov o nich). Tato aplikace se obvykle nachází v kategorii „Zábava“, „Video“ nebo „Populární“. Můžete také použít vyhledávací pole. Přejděte do něj, stiskněte tlačítko „Instalovat“.

3) Televizor vám oznámí, že nejste přihlášeni. Přihlaste se nebo si vytvořte účet. Stiskněte tlačítko „Registrovat“.

4) Otevře se formulář, který je třeba vyplnit. Zde musíte zadat svou e-mailovou adresu.Zadejte e-mailovou adresu a zadejte heslo z pole. Pozor! Pro aktivaci účtu zadejte skutečnou e-mailovou adresu, kterou budete muset zadat na konci registračního procesu. Pokud v této fázi zadáte zcela jinou e-mailovou adresu, nebudeme moci váš účet aktivovat. Přejděte na webové stránky a napište si e-mail. pokud jste nedostali e-mail předem.

5) Zadejte svou e-mailovou adresu do registračního formuláře na televizoru a poté stiskněte tlačítko „zkontrolovat e-mailovou adresu“.Pokud se na televizoru zobrazí nápis „mailová adresa je přijata“, pak vše probíhá podle plánu, do zbývajících polí zadejte heslo z mailu a potvrzení hesla. Poté klikněte na tlačítko „Registrovat“. Pokud jste požádáni o poskytnutí dalších informací o sobě, nesmíte tak učinit.

6) Příjemce oznámí, že zadaná e-mailová adresa bude odeslána na uvedenou e-mailovou adresu.Byl odeslán aktivační e-mail účtu LG. Po vstupu do poštovní schránky se zobrazí nový e-mail od společnosti LG, otevřete jej a klikněte na „Dokončit registraci“. Nyní se jednoduše přihlaste k televizoru, zadejte své uživatelské jméno (e-mailovou adresu) a heslo.e-mail) a heslo. Zaškrtněte políčko „Automaticky“. vstup“.

V tuto chvíli si můžete stáhnout libovolnou aplikaci ze stránek. Instalace SS IPTV je popsána níže. Peery však můžete nainstalovat bez zbytečných starostí.TV. Vyberte poskytovatele nebo ručně zadejte odkaz http na seznam skladeb m3u. Kolegové.Televizi mnozí preferují pro její snadné nastavení, protože ve většině případů automaticky detekuje vaše město a poskytovatele a není třeba nic nastavovat. Oblíbené jsou také služby Vinterra a OTTPlayer. Vyzkoušejte některý z nich, určitě se vám bude líbit.

7) Stáhněte a nainstalujte aplikaci SS IPTV. Po instalaci je nutné stisknout tlačítko „Spustit“ nebo spustit přes hlavní nabídku „Smart TV“.

8) Ještě je třeba něco málo udělat! Nainstalováno. Chcete-li si stáhnout vlastní seznam skladeb (seznam kanálů), vstupte do aplikace a na domovské obrazovce stiskněte tlačítko „Nastavení“.

Poté získejte kód televizoru. Za tímto účelem přejděte do podsekce „Obecné“ na obrazovce Nastavení a klikněte na tlačítko „Získat kód“. Jednorázový kód je platný 24 hodin (nebo do vygenerování nového kódu)

9) Zadejte kód na webové stránce ZDE a klikněte na „Přidat zařízení“.

Vyberte seznam skladeb v počítači pomocí tlačítka „Vybrat soubor“ a nahrajte jej kliknutím na tlačítko „Nahrát“. Seznam skladeb má příponu m3u a je uložen:

V systému Windows XP: C:/Documents and Settings/User/Application Data/IPTV-player/IPTV.m3u

V systému Windows 7: C:/Users/User/AppData/Roaming/IPTV-player/IPTV.m3u

Nebo můžete zadat url (http-odkaz) na seznam skladeb, aniž byste museli stahovat. Pohodlné )

Nezapomeňte povolit zobrazení skrytých souborů a složek!

Seznam skladeb si můžete stáhnout z našich stránek, pokud ho nemáte v počítači nebo jste líní ho hledat. (Pouze pro předplatitele KVARTÁLU).

10) Restartujte televizor, přejděte na SS IPTV. Po nahrání seznamu skladeb na hlavní obrazovce aplikace se zobrazí další karta „Můj seznam skladeb“ (nebo „Externí seznamy skladeb“, pokud jste nenahráli soubor, ale vyplnili odkaz)

Zde si můžete prohlédnout všechny načtené kanály! Vyberte si libovolný a užijte si sledování. Tím je konfigurace dokončena! Děkujeme vám za pozornost! Na všechny nedostatky v materiálu hlásit osobně nebo zanechat komentář, budu dělat více.

Pozor! Tento materiál je určen ke konfiguraci IPTV pouze pro účastníky poskytovatele internetových služeb „KVARTAL“. U ostatních poskytovatelů služeb bude nastavení podobné, ale seznam skladeb se bude lišit. Zjistěte si u svého operátora dostupnost služby IPTV.

Jako autor chci připomenout, že máme skupinu a telegram-chat, kde můžete mluvit o počítačových a síťových tématech.

Proč se nezmínil přehrávač IPTV nebo IPTV od anatoly kuchin? Za pozornost stojí také aplikace. Nebo je článek čistě placený?

Nemáme placené články. Také není cílem uvést všechny hráče. Je jich hodně.

Online IPTV byla přidána, doufejme, že dobrý hráč. Nebylo testováno. Hledáme zpětnou vazbu.

Pánové, můžete pomoci s přehrávačem Smart IPTV? Kde získat fyzický (skutečný) MAC v LG Smart (WebOS 3)? K dispozici je pouze Wi-Fi a Ethernet MAC, ale Smart IPTV vyžaduje fyzickou. Nebo alespoň pomoc s e-mailovou siptv.Aplikace. není na webu. Byl bych vám vděčný.

Co je IPTV a jaké jsou její výhody?

IPTV je v podstatě speciální standard digitální televize v síti, který zajišťuje přenos obsahu prostřednictvím protokolu IP s podporou poskytovatele internetových služeb. To znamená, že IP televize není uživateli dostupná přímo, ale prostřednictvím zprostředkovatele. operátora, který službu poskytuje. Mnohým to bude vadit, protože se zprostředkovateli je to vždy složitější, ale tento systém existuje a v blízké budoucnosti se nezmění. Ale plusy, jak se říká, jsou tu.

IPTV na LG Smart TV

IPTV je v mnoha ohledech výhodnější než běžná televize. nemá žádné odkazy na kanály a jejich programy, uživatel si sám vybírá playlist, který se mu líbí. Jediná podmínka, která této technologii brání. nefunguje při nízkých rychlostech. Tento problém je však dnes málo aktuální. směrovače Wi-Fi jsou téměř v každé domácnosti.

nainstalovat, přehrávač, iptv, televizoru

Instalace aplikace do obchodu LG Content Store

Instalace SS IPTV pro LG Smart TV je snadná, zvládne ji i začátečník. Existují dva způsoby, jak to udělat, zaprvé potřebujete připojení k internetu, zadruhé potřebujete flash disk.

K instalaci aplikace přímo do televizoru budete potřebovat obchod s obsahem LG. Je k dispozici na všech moderních televizorech LG s operačním systémem Web OS. U starších modelů televizorů na platformě NetCast se obchod s aplikacemi nazývá LG Smart World. Rozhraní a algoritmus těchto aplikací je velmi podobný. Jako příklad uveďme obchod s obsahem LG:

  Otevření obchodu s aplikacemi na platformě TV.

Instalace přes USB disk znamená práci přes počítač:

 • Stáhněte si archiv programu do počítače, rozbalte jej a uložte na USB disk.
 • Připojte jej k televizoru, klikněte na tlačítko Domů a přejděte do části „Moje aplikace“.
 • Pokud bylo zařízení USB správně rozpoznáno, klikněte na jeho ikonu. nyní je označeno jako zdroj instalace nových programů.
 • Počkejte na dokončení instalace.

Poté můžete pokračovat ve stahování seznamů skladeb, což je bezplatná a pohodlná možnost sledování videí. Jsou vybírány podle preferencí diváka, nezajímavého obsahu bude mnohem méně.

LG, Samsung nebo jiný výrobce. je rozdíl v provozu?

Externí set-top boxy, které umožňují nakonfigurovat televizor pro příjem kvalitního digitálního signálu z internetu bez rozpoznávacího boxu IPTV, obsahují vestavěný přehrávač a procesor internetového signálu a také port pro připojení síťového kabelu. Následné modely LG a Samsung se obejdou bez externího set-top boxu. Jejich konkurenti Philips a Sony, po Samsungu a LG, začali také vyrábět zařízení, která pro realizaci možností technologie IPTV vyžadují pouze připojení internetového kabelu. Softwarový přehrávač, který přehrává Full HD 1920×1080 a další režimy, je nyní umístěn a podporován přímo v televizoru. Chcete-li se podívat, jak televizor nastavit, podívejte se níže. A co je nejdůležitější, nepotřebujete samostatný set-top box, připojení lze realizovat přímo přes televizor.

 • Nastavení IPTV na televizoru Samsung je snadné a rychlé. Nejprve je třeba nainstalovat přehrávač, návod vám vše vysvětlí. Poté je třeba připojit widget vybrané sítě a následně nastavit uživatelská nastavení. Každý televizor nejnovější generace od výrobce Samsung musí být připojen k internetu, jinak nebude moci spouštět widgety a plně spolupracovat se Smart HUBem.
 • Připojení nové generace digitální televize IPTV v modelech Sony je možné stejným způsobem jako u společnosti Samsung. Sledování digitálního vysílání na tomto televizoru vám umožní pohodlně sledovat.
 • Televizor značky Philips můžete nastavit pomocí výše uvedených kroků nebo pomocí softwaru mediálního serveru. Jedná se v podstatě o stejný multifunkční přehrávač, který umožňuje televizoru zpracovávat digitální televizní signál IPTV.
 • Nejnovější model společnosti LG, který dokáže dekódovat signály IPTV v souladu se standardem, lze nastavit takto. Připojení kabelu z rozbočovače nebo směrovače. Stisknutím tlačítka Smart na dálkovém ovladači otevřete nabídku. Chcete-li televizor připojit k internetu, proveďte následující nastavení. Televizor výrobce LG podporuje kabelovou i bezdrátovou síť. Vytvořte si účet, zadejte informace pro připojení televizoru k internetovému signálu IPTV a užívejte si skvělý obraz a zvuk. Jak vidíte, na rozdíl od zařízení Samsung je k dispozici trochu jiný způsob zobrazení.

Kromě toho je třeba poznamenat, že výrobci Samsung a LG naprogramovali možnost přidat do hardwarového přehrávače různé aplikace, které obohacují televizor o funkci přehrávání IPTV. Oficiální webové stránky výrobců poskytují podporu každému registrovanému zákazníkovi. Kromě toho umožňuje použití digitální televize IPTV na televizorech značek Samsung a LG současné připojení osobního počítače k internetu. Televizor podporující novou technologii nebo počítač nebude hardwarově ani softwarově konfliktní.

Jak připojit seznam kanálů m3u zdarma

Pokud se člověk s výhodami IPTV seznamuje poprvé, samozřejmě se zdráhá platit, protože neví, co za to dostane. Přesto je třeba mít na paměti, že bezplatné spuštění televize bez připojení služby poskytovatele je provázeno různými problémy, od špatné kvality kanálů až po černou obrazovku v celém seznamu.

Abyste tomu předešli, stahujte pracovní listy pouze z důvěryhodných zdrojů, i když jsou zdarma. Poskytovatelé internetu navíc pravidelně uzavírají další a další mezery, takže sledování televize zdarma je stále obtížnější. Zde je návod, jak si ji stáhnout:

 • Pracujte s nainstalovaným softwarem IPTV tak, že v jeho nastavení najdete „Přidat seznam skladeb“. „Přidat adresu URL“;
 • Vyberte list m3u a převezměte jeho adresu URL;
 • Stiskněte tlačítko Potvrdit postup a poté se seznámíte se seznamem televizních kanálů, které budou od této chvíle v zařízení k dispozici.

Uživatele však může čekat nepříjemné překvapení. pro sledování kanálů si budou muset nainstalovat další program. K tomu stačí postupovat podle následujících pokynů. Stažení proběhne automaticky, ale pokud ne, musíte přejít do nabídky Smart TV a vybrat požadovaný program ručně. Je však důležité, aby četl formát m3u, jinak by postup postrádal smysl.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS