Jak nainstalovat prohlížeč do chytré televize

Instalace prohlížeče pro inteligentní televizi a konzoly na Android TV. Jak stáhnout a nainstalovat APK na Xiaomi Mi Box

Webový prohlížeč pro inteligentní televizi nebo konzolu v systému Android-aplikace není tak nutná jako přehrávače médií nebo stejný YouTube. Někdy však z televize je stále třeba jít na web nějakého online hráče, aby bylo možné reprodukovat video, které nebylo možné stáhnout nebo najít v jiných zdrojích. A zde se objevují problémy, protože standardní prohlížeč Google Chrome, Yandex, Mozilla Firefox a další programy, které „s třeskem“ používají na chytrých telefonech Android, nejsou pro dálkovou konzolu absolutně vhodné pro televizi nebo televizní konzolu.

Ne, pokud připojíte klávesnici a myš ke stejnému boxu Xiaomi Mi, pak je problém vyřešen. Ale řekni mi, mnozí, kteří se vznášejí své polici s televizí jako zařízení? Ne, chceme vidět v naší místnosti naproti posteli nebo pohovce, který lze ovládat dálkově stoupající monitor světla, který lze na dálku ovládat. Speciální webové prohlížeče přicházejí na záchranu, navrženou speciálně pro práci na Android TV.

nainstalovat, prohlížeč, televize

Nejlepší webový prohlížeč pro televizní předponu myslím, že tv bro. Toto je aplikace, kterou lze stáhnout jako soubor APK na USB Flash Drive a poté nainstalovat na předponu pro televizi. Na své box Xiaomi Mi to používám průběžně a program je docela spokojený

Nejprve musíte do televize nebo předpony vložit správce souborů, abyste následně použili všechny dokumenty, které jsou v paměti políčka Xiaomi Mi nebo disk, který k němu připojí disk. Velitel souboru X-Plore nebo je pro to vhodný. Tyto aplikace se snadno instalují z oficiálního obchodu Google Play.

Poté stáhněte do počítače a poté přeneste do aplikace Flash Card pro Android TV s rozšířením souboru „APK“. Nebudu dávat odkazy. je snadné najít podle názvu „TV BRO“ na stejném 4pda.

 • Připojte tuto flash jednotku k předponu
 • Projděte správce souborů ve svých složkách
 • Najděte stažený instalační soubor.Apk
 • A nainstalujte aplikaci TV BRO na Android TV

Po kterém se prohlížeč objeví v obecném seznamu aplikací v televizi.

Co dává prohlížeč

Dnes téměř každý uživatel počítače nebo mobilního zařízení s přístupem do sítě ví, co je prohlížeč. Jedná se o program přístupu na internet, jehož cílem je seznámit se s obsahem webových stránek, stahování souborů, zobrazení nebo poslouchání multimediálního obsahu atd.D. Web obličej zabudovaný do televize má podobné funkce, ale o něco méně možností.

Důležité! Standardní prohlížeč na televizním panelu je zpravidla součástí operačního systému nainstalovaného na zařízení. Je nemožné jej odstranit a aktualizace se provádí se samotným OS.

To je charakteristické pro Samsung, LG a další, které používají své vlastní platformy. Technika Android je ve výchozím nastavení často používána společností Google Chrome. Pokud z nějakého důvodu nevyhovuje, v obchodě Play Market je mnoho alternativních webových tváří k dispozici-yandex, opera a další. Každý uživatel si tedy bude moci vybrat vhodný program pro sebe a změnit jej na předinstalovaný. Na televizích Samsung je situace jiná. Výběr prohlížečů třetích stran v obchodě.v obchodě je mnohem menší.

Proč načíst prohlížeče od třetích výrobců

Důležité! Na Old Samsung TVS s inteligentní televizí v televizním obchodě s aplikacemi nejsou prohlížeče prezentovány a nejsou k dispozici ke stažení. Podpora webových tváří třetích stran zmizela po dlouhou dobu, kolem okamžiku, kdy oficiální příležitost k spuštění klienta YouTube zmizela.

Jak aktualizovat prohlížeč na Samsungu

Převážná většina inteligentních televizorů z Samsung má ve výchozím nastavení zabudovanou prohlížeč do firmwaru. A výrobci neposkytují samostatnou aktualizaci pozorovatele a nabízejí pouze periodické aktualizace veškerého softwaru. Ale často prostě zapomínají na potřebu aktualizovat a také prohlížeč. To může způsobit řadu nepříjemných problémů s mrazem pozorovatele nebo dokonce neschopností podporovat moderní stránky.

Prohlížeče třetích stran jsou obvykle aktualizovány abstraktem nebo vyžadují jednoduše opakování instalačního postupu z programového obchodu.

nainstalovat, prohlížeč, televize

U některých modelů je však aktualizace firmwaru jediným způsobem, jak aktualizovat prohlížeč na TV Samsung Smart TV TV.

Aktualizace prostřednictvím sítě

Chcete.li aktualizovat firmware, musíte provést následující:

Všechny inovace a opravy budou staženy a nainstalovány v televizi. Zároveň bude aktualizován prohlížeč pro Smart TV Samsung.

Takové spojení je stabilnější než spojení pomocí bezdrátových intenzivních. Riziko přerušení sítě a procesu aktualizace systému se výrazně sníží.

Aktualizujte pomocí flash disk

Někdy je pohodlnější nainstalovat aktualizaci pomocí flash disk. Tato metoda je vhodná při absenci spojení se sítí nebo její nestabilitou.

Televizor najde aktualizaci na odnímatelném médiu a nabídne jej nainstalovat. Během instalace bude zařízení restartováno.

Firmware je nejlépe načten z oficiálních webových stránek výrobce televize.

Během aktualizace by se televize neměla vypnout a jednotka flash je vytažena. Tím se snadno nainstalujete opravu do systému a zejména na webový prohlížeč.

Možné problémy a jejich řešení

Jedním z klíčových problémů je problém přehrávání videa a nedostatku aktualizace. Tato situace se stane, pokud se firmware stal nesprávným. Takový problém je vyřešen přeinstalováním nového firmwaru, pokud není možné problémy vyřešit na vlastní pěst, pak zavoláme mistra doma nebo vezmeme vybavení do služby.

Tatyana Kamaritskaya (písemné články: 94)

Správce stránek a editor. Tatyana je skutečným odborníkem ve svém směru. Je ideologickým inspirovi a komunikuje s „vy“ s televizory. Jeho úkolem je ověřit relevanci a dostupnost informací. Zobrazit všechny poznámky autora →

Zobrazit s inteligentním sloupcem Yandex

Stanice Yandex se nazývá specializovaná platforma. Ve svých nejnovějších verzích je plánován ovládat vysílání, takže můžete plně sledovat Yandex Ether v Smart TV. Hlavní výhodou zařízení je podpora hlasových příkazů. T.E. Uživatel není nutný k použití dálkového ovládání. Verze viděla světlo na podzim roku 2018 a poskytovala prohlížení s inteligentní televizí.

Inteligentní sloupec nebo stanice Yandex (stejná věc) je kompaktní zařízení, které funguje bez drátů. Je nainstalován v domě na správném místě a pak se používá k poslechu hudby, rádia, naplnění místnosti relaxačními zvuky. Zpravidla je to zpěv ptáků, šelest vody atd.D.

Chcete.li zobrazit televizní kanál nebo přenos, musíte poskytnout odpovídající příkaz asistentovi. V Yandexu je to Alice. Úvod pro její zvuk takto:

Asistent spravuje vysílání a provádí příkazy:

Pokud jde o příkazy „pauza“ a „stop“, jsou prováděny, ale následně vysílání pochází z místa vysílacího času, a ne tam, kde jej uživatel přerušil.

nainstalovat, prohlížeč, televize

Objem je podobně. Dostupná stupnice 0. 10.

Dostupné příkazy jsou rozděleny do podskupin a jsou neustále aktualizovány.

Shrnutí, Yandex představil řadu produktů a zařízení určených k prohlížení televize, vzájemné integrace televizoru a počítače, jakož i hlasovou kontrolu při prohlížení. Zatím to vše má omezené spektrum aplikace spojené s používáním televizorů Samsung Tizen 2.4 a více. Například Yandex ether v Smart TV v LG ještě není k dispozici. Produktová řada neustále roste a v blízké budoucnosti se objeví verze pro inteligentní televizi od ostatních výrobců.

Smart-TV Prohlížeče Samsung

Samsung je jedním z vůdců ve výrobě TVS. Pro Smart TV vytvořila svůj vlastní operační systém Tyzen, který je kromě televizních přijímačů přizpůsoben pro inteligentní hodinky stejné značky. Charakteristické rysy tohoto operačního systému jsou jednoduchost použití a rychlosti, ale také malý výběr aplikací.

 • Ve výchozím nastavení má prohlížeč pro televizory společnosti Samsung nekomplikovaný název „WebbBrowser“. Praxe však ukazuje, že jeho funkce jsou dostatečné pro pohodlné použití.
 • Pokud je potřeba alternativní možnost, můžete použít Yandex.Prohlížeč. Jeho hlavním rozdílem je přítomnost widgetů, které otevírají rychlý přístup k jinému obsahu. televizní kanály, předpovědi počasí a další užitečné zdroje. Tento pozorovatel také vyniká organickou integrací a „inteligentní“ vyhledávací linií. Režim „turbo“ pomůže urychlit načítání stránek a profil můžete synchronizovat pomocí notebooku, tabletu a smartphonu prostřednictvím cloudové služby.

Vzhledem k tomu, že operační systém Tyzen je vlastním vývojem korejské společnosti, neexistuje žádný velký výběr prohlížečů, ale dostupné možnosti ve většině situací plně splňují požadavky uživatelů.

Jak stáhnout a nainstalovat, což je lepší, možnosti

Alternativy k vybudovanému prohlížeči na LG televizory. Populární Google Chrome, Opera nebo Yandex.Prohlížeč není kompatibilní s nastavením systému zařízení. Kromě toho Google Chrome pracuje pouze na operačním systému Android TV.

Vestavěný webový prohlížeč ztrácí významně vybavení svým stolním konkurentům. Mají mnohem širší funkce: režim inkognito, blokování reklamy, konfigurace VPN. A samozřejmě vám umožňují sledovat filmy a hrát online hry. Chcete.li tedy plně zobrazit video obsah, budete muset aplikaci stáhnout z online kina. Například Megogo, Ivi, Okko.

Výchozí funkce webového prohlížeče ve výchozím nastavení:

 • Přidání stránek do záložek.
 • Zobrazit a čištění Journal of History.
 • Podpůrné materiály pouze formát HTML5, které neposkytují práci s bleskem.
 • Důvěrné režim prohlížení, ve kterém značky o navštívených stránkách nespadnou do historie.
 • Schopnost filtrovat stránky s blokováním a schválením jednotlivých zdrojů.

Potřeba aktualizovat

Nahrávání prohlížeče Yandex pro Android TV je třeba jej neustále aktualizovat. Pokud taková manipulace není provedena, nezapočítávejte se na dobrou práci systému prohlížeče. Objeví se následující problémy:

Služba Yandex je vhodná pro použití na mobilních konzolách, počítačích a televizních panelech. Než si stáhnete Yandex v televizi, musíte zjistit výhody inteligentního softwaru:

 • Snadnost integrace;
 • Ukazatele počasí a místo pobytu jsou stanoveny automaticky;
 • Sekce novinek;
 • Směnné kurzy;
 • Plakát a nadcházející události;
 • Přístup k poštovní schránce;
 • Páska nejvíce prohlížených filmů;
 • Pracujte se službami Yandex.

Mezi nedostatky stojí za to zdůraznit opakované závěsy a pomalou práci na zastaralém vybavení. Je nepohodlné používat internetovou obličej, pokud není příležitost připojit bezdrátovou myš.

Výše uvedené schémata vám pomohou zjistit, jak nainstalovat prohlížeč Yandex do televize rychle a bez problémů. V závislosti na modelu televizního přijímače se doporučuje provést navrhovaný seznam akcí a nahrát zadaného internetového rekorce. Výsledkem je, že si uživatel bude moci užít všechny své schopnosti a sledovat filmy a videa na kvalitním obrázku na vzduchu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS