Jak nainstalovat skryté číslo do telefonu

Jak skrýt telefonní číslo při volání

Je možné, že bude třeba zavolat z vašeho telefonního čísla, ale aby nikdo neví, že jste to vy. Pro tyto účely byste měli vědět, jak skrýt telefonní číslo při volání. Rozhodli jsme se tuto otázku podrobněji přebývat, takže v případě potřeby sledujete algoritmus akcí uvedených v článku. Můžete zjistit nejen to, jak se skrývat, ale také jak zjistit skryté telefonní číslo. Pojďme začít!

Existuje mnoho různých způsobů, které vám umožňují skrýt telefonní číslo zdarma a pro určitou platbu. Může to být speciální služba operátora nebo vytvořené možnosti pro OSS. Pojďme to podrobněji přebývat, abyste v budoucnu neměli otázky.

OS Android do 6.0

Tento operační systém je nejoblíbenější po celém světě. Důvodem je pevné spektrum možností navržených pro použití. Jedním z nich je skryté číslo. Chcete.li spustit číslo anti.odnowlita, měli byste se řídit algoritmem akcí, které jsou níže. Je to vhodné pro všechny verze Androidu, ale ne starší než 6.0.

V nastavení stojí za to najít položku nazvanou „Parametry volání“. Přejděte na „více“ nebo „další vlastnosti“. Zde stojí za zmínku, že položka „skrýt číslo“. Následně je třeba zařízení znovu načíst.

Zkuste zavolat svému příteli a zkontrolovat, zda se vám podařilo skrýt číslo. Tato metoda je vhodná pro používání domácích operátorů, Beeline i Megafon, jiné.

Pro os Android 6.0 a starší

Přejděte na aplikaci „Telefon“. Musíte najít znamení ve formě tří vertikálních bodů. Jdi do nastavení“. Tuto položku lze také nazvat „vlastnosti“. Přejděte na „Nastavení volání“. „Další nastavení“. „Anti.drodista čísla“. Rovněž stojí za to vybrat možnost „Skrýt číslo“.

Použití vestavěného nástroje pro Android

Ne každý to ví, ale můžete skrýt své telefonní číslo bez stažení jakýchkoli aplikací třetích stran a zcela zdarma. Odpovídající funkce je zabudována do Androidu.

 • Otevřete aplikaci „telefon“ a najděte tři body v pravém horním rohu.
 • V nabídce Drop.down, která se objeví, budete muset přejít na položku „Nastavení“. Zde si musíte vybrat aktivní SIM kartu a kliknout na „Více“.
 • Nyní musíme přejít na položku „AOO“, která je dešifrována jako automatický determinant čísla. Ze tří bodů potřebujete střední. skrýt číslo.

Všechno, nyní, když voláte vaše číslo, se nikde nezobrazí. I když je telefon předplatitele vypnutý, vaše číslo nebude ve zprávě o zmeškaných hovorech viditelné.

Nastavení SIM karet

Pokud výrobce vašeho smartphonu neposkytl možnost vytvoření chráněné složky, nebo jste prostě nemohli najít požadovanou položku nabídky, zkuste použít nastavení SIM karty.

Na samém začátku jsme zvažovali možnost, ve které bylo navrženo přesunout číslo předplatitele na další SIM-KU. Tato metoda samozřejmě není vhodná pro každého, protože nutí uživatele, aby vypracoval další SIM kartu a utratil peníze za údržbu. Proto se navrhuje jít jiným způsobem a jednoduše skrývat číslo v paměti SIM-KI:

 • Ujistěte se, že číslo, které potřebujete, je uloženo v paměti SIM a zbytek je na telefonu.
 • Otevřete nastavení telefonního knihu.
 • Přejděte na sekci „Kontakty pro zobrazení“.
 • Odstraňte zaškrtnutí z položky SIM.

Opět si všimneme, že samotný algoritmus i prezentované kroky se mohou lišit v závislosti na výrobci zařízení. Proto budete muset ukázat vysokou úroveň znalostí nastavení smartphonu.

Jak volat skryté číslo

Co.author (s): Jack Lloyd. Jack Lloyd je autor a editor píše o technologii pro Wikihow. Má více než dva roky zkušeností při psaní a úpravách článků o technických tématech. Nadšenec všeho souvisejícího s technologií a učitelem angličtiny.

Počet pohledů na tento článek: 162 900.

Při volání ze skrytého čísla můžete během konverzace zachovat důvěrnost a vyhnout se nežádoucím příchozím hovorům. Chcete.li skrýt vaše číslo při volání na stacionární a mobilní telefony, můžete použít speciální kombinaci nebo pokročilé schopnosti vašeho smartphonu Chcete.li zjistit, jak to udělat.

Vezměte telefon. Pokud používáte mobilní telefon, otevřete nabídku a nastavte místnost. Pokud používáte stacionární telefon. Počkejte na dlouhé pípnutí.

 • USA / Kanada. Vytáčení 67. Téměř každý poskytovatel podporuje 67, ačkoli některé společnosti účtují za použití služby dodatečný poplatek. Zavolejte do služby technické podpory vašeho mobilního operátora a zjistěte podrobnosti o vašem tarifním plánu.
 • Spojené království. Dial 141. Téměř každý poskytovatel podporuje 141. Ačkoli některé společnosti k použití účtují dodatečný poplatek. Zavolejte do služby technické podpory vašeho mobilního operátora a zjistěte podrobnosti o vašem tarifním plánu.

Vytočte telefonní číslo. Vytočte kód země a města, pokud zavoláte do zahraničí. Váš hovor bude vypadat jako obyčejný, ale předplatitel, který vám volá, se objeví na obrazovce „číslo není definováno“, „číslo je skryté“ nebo „neznámé“.

Jak odstranit skryté telefonní číslo

Abychom vypnuli možnost Antiaon, má každý komunikační operátor své vlastní určité algoritmy akcí:

 • Megafon. Zavolejte na servisní středisko 0500, poslouchejte všechny pokyny pro vypnutí a spojování služeb. Nebo vytočte požadavek USSD 1055010#.
 • MTS. Vytočte kombinaci 11184#.
 • BEINE. Použijte vypnutí kódu. 110070#.
 • Tele 2. Zašlete příkaz USSD 1170.
nainstalovat, skryté, číslo, telefonu

Samozřejmě ne každý si bude pamatovat potřebnou kombinaci. V tomto případě by nejpravitějším řešením bylo výzva k podpoře mobilního operátora. Můžete také zakázat jakoukoli službu na svém osobním účtu na webových stránkách společnosti.

Aby se tedy předplatitel deaktivoval protiproperní číslo čísla.

Vložili jsme anti.adopter pro různé operátory

Pokud to nefunguje zdarma, můžete udělat to samé, ale již za peníze. Mimochodem, poplatek za službu skrývání čísla nelze nazvat vysoko. spíše je to symbolické povahy. Ale stále má, s čím se vyrovnat, pokud jde o otázku života a smrti.

Například v „MTS“ se tato možnost nazývá „Antiaon“ a je k dispozici ve všech tarifních plánech, ale její náklady se budou lišit pro každý konkrétní tarif. Přesnou částku na webových stránkách operátora nebo na osobním účtu odpovídající aplikace můžete zjistit na webových stránkách operátora nebo.

Existuje několik způsobů, jak propojit Antiaon:

Megafon

„Antiaon“ je v „Megafon“. Pouze tento operátor má pro použití, bez ohledu na tarifní plán.

V závislosti na tom, jaké období je vyžadováno k blokování počtu. dočasně nebo neustále. od předplatitele bude odstraněno ze 7 nebo ze 3,5 do 6, respektive. To znamená, že skrytí je neustále ziskové.

Pokud jde o metody připojení služby, zde, stejně jako v předchozím případě, existují také tři možnosti:

Ano ano. Toto je stejná kombinace, která funguje v MTS.

BEINE

V „beeline“, aby „skrýval“ trochu drahý. Co je 114 pouze pro předplatitele. Je pravda, že pro předplacení se stejná služba magicky zlevňuje až na třik, což tvoří pouze 3,83.

Ale na tom, minus „anti.theonu“ Bilen nekončí.

Pokud zůstatek předplatitele dosáhne nuly, pak se služba služby okamžitě zastaví, což v tomto případě souhlasíte, dobře, velmi nepohodlné. Proto „Bee“ předplatitelé, kteří chtějí zůstat inkognito při volání, budou muset pečlivě sledovat svůj vlastní účet.

A nyní o metodách propojení „antialů“, které jsme počítali až dva:

Beeline zaručuje správnou činnost Antiaonu pouze ve své síti. A není zodpovědný za poruchy, když volání na počet jiných operátorů, jakož i za roaming předplatitele.

Tele2

„Tele2“ Anti.odnian stojí 3,1 / den.

Tuto možnost můžete aktivovat takto:

Mimochodem, můžete definici vrátit zcela zdarma.

A v síti najdete další volný způsob, jak toto číslo rozptýlit jednou nábor další kombinace: 67. Ale v oficiálních zdrojích o této metodě se samozřejmě nic neříká.

Fondy operátora

Obecně se na smartphonech relativně nedávno objevila anti.anon jako nezávislá funkce. Předtím bylo možné toto číslo skrýt pouze prostřednictvím služby mobilního operátora. Takové možnosti existují dodnes, takže můžete vždy kontaktovat servisní společnost pro připojení funkce.

Vezměte prosím na vědomí, že na rozdíl od vybudovaných nástrojů pro smartphony je provozovatelská služba vyplácena. Toto je jeho nepopiratelná nevýhoda, se kterou se však můžete vyrovnat. Dále zvažte možnosti propojení možnosti v závislosti na mobilním operátoru.

Na „Tele2“

Na „Tele2“ můžete zapnout Anti-Odomashman prostřednictvím USSD Request 1171#. Pokud se poprvé setkáte s podobnou metodou aktivace, použijte pokyny:

Na poznámku. Bez ohledu na mobilní operátor můžete službu aktivovat prostřednictvím osobního účtu uživatele a také pomocí oficiální aplikace.

Po zpracování požadavku uvidíte na obrazovce zprávu o úspěšném připojení. Chcete.li jej odmítnout používat, musíte představit tým USSD 1170#. Neznamenáme konkrétně náklady na službu, protože ceny se neustále mění. Skutečné informace by měly být objasněny na webových stránkách operátora nebo na číslo horké linky.

Na „MTS“

Na příkladu „Tele2“ jsme podrobně analyzovali metody, které umožňují příchozí volání pro interlokutora „neznámého“, takže nebudeme pokračovat v přežití v každém kroku. Všimneme si pouze týmů pro aktivaci služby (11146#) a její odpojení (11147#).

Na poznámku. MTS má možnost, která vám umožní skrýt číslo pouze pro jeden hovor. Je aktivován na vyžádání 11184#.

V Megafonu

Pro tohoto operátora jsou stejné způsoby aktivace a deaktivace služby platné, jako v případě jiných společností. Pouze sada použitých příkazů je jiná. Chcete.li tuto možnost připojit, zadejte do čísla 105#a 221#pro odpojení.

„Beeline“

Chcete.li skrýt telefonní číslo na BEINE, musí uživatel zpracovat požadavek 110071#. Chcete.li tuto službu deaktivovat, použijte tým USSD 11070#. Možnost můžete také spravovat prostřednictvím svého osobního účtu nebo mobilní aplikace.

„Skylink“

Připojení služby na Skylink se provádí pouze prostřednictvím osobního účtu nebo aplikace. Použití žádosti USSD pro formát 51 [číslo] však můžete také aktivovat, ale pro jedno volání však pro jedno volání.

Důležité. Někteří buněčné operátoři poskytují službu Superrona, která určuje dokonce i skrytá čísla.

Jak skrýt své číslo na Androidu

Co.author (s): Jack Lloyd. Jack Lloyd je autor a editor píše o technologii pro Wikihow. Má více než dva roky zkušeností při psaní a úpravách článků o technických tématech. Nadšenec všeho souvisejícího s technologií a učitelem angličtiny.

Počet pohledů na tento článek: 4356.

V tomto článku vám řekneme, jak skrýt nebo změnit vaše telefonní číslo zobrazené na zařízeních lidí, kterým voláte zařízení Android. V některých případech to může být provedeno v nastavení volání grafických telefonů. Můžete také nainstalovat bezplatnou aplikaci Dingtone, která mění telefonní číslo.

 • Mnoho mobilních operátorů neumožňuje skrýt telefonní číslo v nastavení zařízení. Pokud je to váš případ, použijte z tohoto článku jinou metodu.
 • Pokud určená možnost není, mobilní operátor zakázal toto číslo skrýt. V tomto případě zkuste kontaktovat operátora a požádat o aktivaci této funkce, protože většina smartphonů Android podporuje skrytí čísla; Ale s největší pravděpodobností bude za takovou službu účtován dodatečný poplatek.

Vložte své telefonní číslo. Proveďte to v klepnutí a zadejte linku telefonního čísla (klikněte a zadejte své telefonní číslo).

Otevřete zprávu SMS z Dingtone. Začíná to slovy „váš přístupový kód Dingtone“ (váš přístupový kód Dingtone).

Zapište si potvrzovací kód. Toto je čtyřmístné číslo ve zprávě SMS; S tím potvrdíte své telefonní číslo a vytvoříte si účet Dingtone.

Vraťte se do aplikace Dingtone a zadejte potvrzovací kód. Udělejte to v poli, které se nachází v levém horním rohu obrazovky.

Software třetí strany

Asistent skrytých čísel se může stát třetí. Pl

AY Market nabízí široký výběr programů, které rozšiřují schopnosti uživatele. Pozoruhodným příkladem je nástroj Hicont, který pracuje na všech verzích Androidu, počínaje KitKat 4.4.

 • Stáhněte si aplikaci a spusťte ji.
 • Vyberte metodu odemknutí: Kalkulačka, heslo nebo grafický klíč.
 • Zadejte data z dat Gmail Mail.
 • V okně se seznamem kontaktů vyberte ten, který chcete skrýt.
 • Klikněte na ikonu ve formě kříženého oka a potvrďte svou akci jedním kliknutím.

Je důležité zvážit, že odstranění aplikace neobnoví skrytá čísla, ale povede k jejich konečné ztrátě.

Chcete.li skrýt jednotlivé předplatitele, můžete také použít bezplatný textový soubor Plus Utility. Umožňuje vám skrýt nejen čísla, ale také zprávy, výzvy a také řadu dalších dat.

Keepsafe může být skvělou volbou pro ty, kteří chtějí skrýt kontakty, SMS, hovory a dokonce i mediální soubory. Stojí za to být však připraveno na skutečnost, že všechny příležitosti pro užitečnost jsou k dispozici pouze v placené verzi.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS