Jak nainstalovat službu Play Market do čínského tabletu

Instalace služby Play Market do čínského systému Android. Jak nainstalovat službu Play Market do systému Android. pokyny krok za krokem

Obvykle je pro nás těžké si představit, že by aplikace Play nefungovala na systému Android. Je to jeho podstatná část nebo jak to je? Ukázalo se, že „nebo jak“.

V Číně, která je předním výrobcem zařízení se systémem Android, jsou služby společnosti Google neustále blokovány. Dokonce i ty základní, jako je vyhledávání, Gmail a, jak vidíte, Google Play. V zařízeních pro „export“ to samozřejmě funguje dobře. Chytré telefony a tablety vyrobené pro domácí trh v Číně však místo služeb Google instalují své místní protějšky.

Nedostatek služeb Google má i další důvody. Dlouhodobě trpící Nokia také vyráběla smartphony se systémem Android. slavné modely X a XL. Tam však byly služby Googlu nahrazeny službami Microsoftu.

  • Špatné: pokud si aplikaci jednoduše stáhnete z Google Play a nainstalujete ji do takového smartphonu spuštěním souboru APK, nebude plně fungovat.
  • Dobrá zpráva: přece jen existuje interní způsob instalace služeb Google.

Skutečnost, že čínské chytré telefony jsou až příliš často založeny na stejné čipové sadě MTK a vybaveny téměř čistým systémem Android. Což znamená, že instalace služby Google Play je pro ně také typická.

Ve většině případů je algoritmus následující:

Poté vaše zařízení zpravidla získá všechny služby společnosti Google, včetně plnohodnotného Play Marketu.

V atypických případech (například výše zmíněná Nokia X) bude algoritmus jiný.

Google Play v čínském telefonu

Google Play je obchod s aplikacemi společnosti Google Corporation, prostřednictvím kterého si všichni majitelé zařízení se systémem Android mohou do svého chytrého telefonu nebo tabletu stáhnout, nainstalovat a také zakoupit mnoho různých aplikací. Kromě různých aplikací jsou v seznamu také hry, uživatelé si mohou stáhnout různé knihy, filmy a hudbu. Google Play je nejlepším zdrojem různých aplikací a dalších funkcí, které dnes existují.

Prvním důkazem je spolehlivost.

všechny aplikace jsou prověřeny, takže když si něco stahujeme nebo kupujeme v obchodě, můžeme si být jisti, že si stáhneme nebo koupíme přesně to, co chceme. Další výhodou tohoto tržiště je jeho uživatelsky přívětivé rozhraní. všichni uživatelé mohou v krátké době najít, co potřebují. pohodlný vyhledávač a kategorie, které vám pomohou rychle najít potřebné aplikace nebo jiné soubory. V současné době je na Marketplace více než 450 000 aplikací a her.

20 000 skladeb je zdarma a více než milion skladeb si můžete koupit. Různé filmy v HD kvalitě, novinky i filmy z minulých let, legendární snímky, spousta elektronických filmů z různých dob. To vše mají majitelé systému Android k dispozici v malé aplikaci. Při používání aplikací na Play Marketu si buďte jisti, že dostanete přesně to, co potřebujete. Stahování různých souborů z cizích webových stránek ohrožuje vaše zařízení. Google Play vám dává jistotu, že se nenakazíte žádným virem. Trh Play Market nabírá na síle každým dnem. A počet souborů roste rychlým tempem. Služba Google Play existuje také ve Spojených státech. Pokud vás to zajímá, budete mít přístup k různým souborům v cizím jazyce.

Trh Play je nejpohodlnější, nejslibnější a nejstabilnější projekt pro distribuci souborů založených na systému Android. Obchod je k dispozici pro všechna zařízení se systémem Android starším než 2.2. V dnešní době to není problém, pokud mají majitelé moderní systém Android.

nainstalovat, službu, play, market

Pokud stahujete často, doporučujeme vám používat obchod. Tímto způsobem si můžete být jisti, že nebudete podvedeni, protože neautorizované projekty mohou.

Mohu si do iPhonu nainstalovat službu Play Market

Mnoho uživatelů se zajímalo o to, jak stáhnout Play Market do svého zařízení se systémem iOS, ale proč by to dělali, když je k dispozici App Store se spoustou aplikací a her? Play Market obsahuje spoustu bezplatných her a softwaru třetích stran, za který musí uživatelé Apple platit spoustu peněz.

Obchod Play nelze oficiálně stáhnout a nainstalovat na iPhone 4, 5, 6, 7 ani na žádný jiný iPhone. Obchod Google Play je integrovaný nástroj určený pouze pro systém Android. Hacknuté a upravené verze jsou k dispozici ke stažení z různých webových služeb pouze pro telefony, které nemají ve výchozím nastavení nainstalovaný Obchod Play. Všechny jsou však k dispozici ve formátu APK neboli Android Package Kit. Instalaci aplikací APK podporuje pouze systém Android.

Na internetu je mnoho článků, které tvrdí, že je možné stáhnout plnohodnotný Obchod Play do iPhonu nebo iPadu, ale to je lež. Stažený nástroj s největší pravděpodobností nebude fungovat nebo bude obsahovat virus.

K dnešnímu dni existují dva funkční způsoby, jak stáhnout neoficiální službu Google Play na iPhonu a iPadu: Přizpůsobený obchod a Jailbreak firmware.

Jak se zaregistrovat do služby Google Play

Chcete-li si vytvořit účet v obchodě Google Play a stahovat odtud nejrůznější hry a aplikace, stačí nainstalovat aplikaci, připojit tablet k internetu a postupovat podle pokynů. Pro názornost se můžete podívat na níže uvedené video, které ukazuje, ale nevysvětluje, jak se zaregistrovat do služby Google Play. Mimochodem, do obchodu s aplikacemi Google se můžete zaregistrovat nejen na tabletu. Můžete to udělat i v počítači. Přejít na hru.Google.com a vytvořte si tam účet. Další informace o používání služby Play Market najdete na tomto odkazu.

V počítači si můžete vytvořit účet služby Play Market. Chcete-li tak učinit, přejděte na web hry.Google.com a klikněte na tlačítko Přihlásit se vpravo nahoře. Tím se dostanete na stránku, kde se můžete přihlásit ke svému účtu pomocí účtu Google. Musíte si vytvořit účet. Pokud je rozhraní v angličtině, kliknutím na pravý dolní roh přepněte na ruštinu. Pod polem pro přihlašovací jméno a heslo se nachází odkaz Vytvořit účet. Klikněte na něj a postupujte podle pokynů společnosti Google. Nemusíte používat svou skutečnou identitu, ale můžete použít své skutečné telefonní číslo, pokud chcete mít možnost obnovit heslo k účtu.

Často kladené otázky týkající se instalace služby Google Play Market

Ano, archivy byste měli rozbalit v zařízení. O tom, jak to udělat, se dočtete v samostatném článku, který se brzy objeví na webu. Předem si řekněme, že to vyžaduje speciální aplikace, které umí pracovat s archivy. Pokud je nemůžete stáhnout ze služby Google Play (protože ještě není nainstalována), doporučujeme použít jiné zdroje z internetu. Stahujte pouze z ověřených stránek a kontrolujte svůj smartphone na přítomnost virů. Zkuste znovu nainstalovat službu Google Play a současně vypnout antivirus a zkontrolujte, zda funguje root-right. Bohužel jsou možné podobné prodlevy, čínský telefon je v konfliktu s neznámým programem. Zkuste přeinstalovat Google Play.

Tímto nesložitým způsobem jsme aplikaci nainstalovali do čínského systému Android. Pokud máte další otázky k tomuto článku. položte je v komentářích.

Instalace karty SIM

Při vkládání karty SIM je zařízení vypnuté. To platí pro všechny operace na těle tabletu. Pokud není zařízení vypnuto, může dojít k pádu systému. Před vložením karty SIM musíte:

  • přečtěte si návod k obsluze přístroje;
  • vyhledejte přihrádku pro vložení karty SIM;
  • odpojte přístroj od napájení;
  • otevřete přihrádku pomocí speciálního šroubováku;
  • Vytáhněte zásobník a vložte kartu;
  • Zatlačením na přihrádku zajistěte kartu SIM na místě.

Někdy instalace probíhá jiným způsobem. Záleží na modelu tabletu, zařízení nemusí být vybaveno kartou SIM. Proto byste si měli vždy přečíst návod k obsluze nebo uživatelskou příručku.

nainstalovat, službu, play, market

Důležité! Většina modelů má slot pro SIM kartu. Chcete-li vložit kartu, počkejte, až uslyšíte cvaknutí, a poté znovu stiskněte slot. Pak malá část nevypadne.

Možné problémy

Pravděpodobnost, že se při instalaci služeb Google prostřednictvím obnovení vyskytnou problémy, je sice minimální, nicméně. Uvádíme seznam nejčastějších problémů spojených s instalací aplikace Open GApps do smartphonu.

Chyba 70 v TWRP. Nejčastěji se potíže vyskytují, pokud výrobce vašeho zařízení přidělil příliš málo místa pro oddíl systémové paměti, kam se stažený balíček jednoduše nevejde. V takovém případě vygeneruje program TWRP při pokusu o instalaci souboru zip chybový kód 70.

V případě nutnosti instalace

Jak nainstalovat aplikaci Play Market do telefonu? Pokud mluvíme o běžném smartphonu se systémem Android, pak není třeba přemýšlet o položené otázce. Stačí pečlivě prostudovat nabídku zařízení.

Služba Play Market je v chytrých telefonech se systémem Android obvykle nainstalována ve výchozím nastavení. Zobrazuje se buď jako samostatná aplikace s podpisem Play Market, nebo jako samostatná stránka v prohlížeči.

Někdy se stává, že software není. Pak si ji můžete nainstalovat sami. Služba Play Market čas od času vyžaduje aktualizaci. V takovém případě budete muset také zvážit přeinstalování. Co máte udělat?

Základní nastavení

Nyní několik slov k základním nastavením. V zásadě můžete použít výchozí nastavení, ale pro uživatele mobilního internetu s omezenou šířkou pásma je lepší povolit automatické aktualizace pouze přes Wi-Fi. Oznámení můžete používat podle libosti, ale někdy mohou být příliš otravná. Přidávání widgetů je lepší nechat být (na plochu se umístí automaticky po instalaci aplikací). Můžete také nastavit omezující filtr nebo speciální heslo, abyste zabránili jiným osobám nakupovat vaším jménem (to může být užitečné zejména v případě, že máte k účtu připojenou bankovní kartu).

Pokud vyvodíte nějaké závěry, problém s instalací služby „Play Market“ se vyřeší poměrně snadno. Je pravda, že v případě čínských tablet je hlavní podmínkou přítomnost kořenových práv. Bez toho nemůžete o normální instalaci služby ani snít. Jinak je vše jednoduché. Pokud jde o stahování původních souborů, můžete je nyní snadno najít na stránkách Runetu. Před jejich použitím však nejprve důrazně doporučujeme zkontrolovat, zda v počítači nejsou ještě viry. A není nutné používat Framaroot speciálně pro práva roota. Jakýkoli jiný applet má stejné funkce.

Důležitým faktorem, který ovlivňuje funkčnost operačního systému Android a seznam funkcí, které jsou uživatelům systému k dispozici, je přítomnost služeb Google v konkrétní verzi firmwaru. Co dělat, když nejsou k dispozici známé a další aplikace společnosti?? Existují poměrně jednoduché způsoby, jak situaci napravit, které budou popsány v následujícím materiálu.

Oficiální firmware výrobce pro zařízení se systémem Android se často přestane vyvíjet, tj. není aktualizován po poměrně krátké době od vydání zařízení. V takovém případě se uživatel musí uchýlit k použití upravených verzí operačního systému od vývojářů třetích stran. Takto upravený firmware nejčastěji neobsahuje služby Google z řady důvodů a majitel smartphonu nebo tabletu si je musí nainstalovat samostatně.

Kromě neoficiálních verzí systému Android lze nedostatek potřebných komponent od společnosti Google charakterizovat softwarovými obaly od mnoha čínských výrobců zařízení. Například zakoupené smartphony Xiaomi, Meizu a zařízení málo známých značek často neobsahují potřebné aplikace.

Řešením problému chybějících aplikací Google v zařízení se systémem Android je ve většině případů instalace komponent zvaných Gapps, které nabízí tým projektu OpenGapps.

Existují dva způsoby, jak získat obvyklé služby v jakémkoli firmwaru. Je obtížné určit, které řešení by bylo vhodnější, účinnost té či oné metody je do značné míry závislá na konkrétním modelu zařízení a verzi nainstalovaného systému.

Otevřít Správce aplikací

Nejjednodušší metodou instalace aplikací a služeb Google do téměř jakéhokoli firmwaru je použití aplikace Open Gapps Manager pro systém Android.

Funguje pouze v případě, že máte v zařízení práva ROOT!

Stáhněte si instalační program aplikace z oficiálních webových stránek.

    Stáhněte soubor s aplikací pomocí výše uvedeného odkazu a umístěte jej do vnitřní paměti nebo na paměťovou kartu zařízení, pokud byl stažen z počítače.

Nastavení definovaná v průvodci nastavením Správce otevřených aplikací Gapps, nemění se „Další“ než se zobrazí obrazovka pro výběr balíčku.

Podrobnější informace o tom, jaké komponenty jsou součástí daného balíčku, naleznete na stránce. Ve většině případů si můžete vybrat balíček „Pico“. který zahrnuje PlayMarket a související služby, a později si stáhnout chybějící aplikace z obchodu s aplikacemi Google.

Modifikované obnovy

Výše uvedený způsob získání aplikací Gapps do zařízení se systémem Android je relativně nová nabídka projektu OpenGapps a nefunguje ve všech případech. nejefektivnějším způsobem instalace příslušných komponent je flashnutí speciálně připraveného souboru zip prostřednictvím vlastního obnovení.

Chcete-li do svého zařízení se systémem Android nainstalovat Gapps, musíte mít upravené prostředí pro obnovení nebo.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS