Jak najít Bluetooth na notebooku Samsung

Jak povolit Bluetooth na notebooku

Dnešní mini počítače mají stejné schopnosti jako počítače a ještě více. Téměř všechny moderní, bez ohledu na model: Asus, Acer, Sony, Samsung, HP, Lenovo, Toshiba, Fujitsu-Simens, Dell, Emachines, MSI (koupeno v roce 2013.) Můžete zapnout Bluetooth (taková funkce je poskytnuta), že neexistují žádné počítače (můžete nainstalovat) a toto je velké plus.

Teoreticky je zapnutí Bluetooth na notebooku jednoduché, ale někdy pro mnoho (začátečníky) je problematické.

S největší pravděpodobností odpoví na „absolutně každého“, jak zapnout Bluetooth na notebooku, nemohu to udělat, i když se pokusím rozložit všechno na policích. Nebude to fungovat. napište důvody v komentářích. určitě najdeme řešení.

Uvědomte si, že vše, co bude napsáno níže ohledně zahrnutí Bluetooth do notebooku, nese obecná doporučení, pokud se liší, pro různé modely, pak pouze částečně.

První věc, kterou musíte zdůraznit, je to, že i když si koupíte notebook s předinstalovaným Windows 7 nebo Windows 8 zatáčkou Bluetooth (Bluetooth), možná nebudete schopni.

Toly instalátory operačních systémů jsou líné, neexistují žádné týmy, ale často jsem potkal notebooky (zakoupené s oficiálními okny) bez nainstalovaných ovladačů pro Bluetooth a bez nich to nebude fungovat.

najít, bluetooth, notebooku, samsung

Kromě toho byli výrobci nedávno zapomenut na Bluetooth. Například, pokud je notebook proveden pro 64 propuštění, pak 32 nevěnujte pozornost 32. Pro takové systémy řidiče neexistuje žádný ovladač pro Bluetooth (není vytvořen), proto je operační sál ke změně.

Nemluvím o všech, ale to není neobvyklé. Další okamžik. Beluetooth se používá hlavně k spojení s telefony (smartphony, iPhony, ipody atd.D.) Obvykle nelze přímo připojit. potřebujete speciální programy. Jsou, jsou zdarma, je třeba je najít a stahovat.

Například pro telefon Nokia. „Nokia PC Suite“, i když existují také univerzální, ale jsou méně funkční. Myslím, že existuje dost teorie, pojďme k tréninku.

najít, bluetooth, notebooku, samsung

Funkce jednotlivých modelů notebooků

Na notebookech značek Asus nebo Acer je žárovka, která nám vypráví o zapnutí Bluetooth. Hořící žárovka o nich nese úplně jinou informaci. Na případu je na notebookech nálepka, která ukazuje hlavní vlastnosti tohoto notebooku. Na těchto nálepkách můžeme vidět buď pouze ikonu ve formě písmene „B“, nebo je plné slovo Bluetooth. Zapnutí se provádí stisknutím tlačítka nad klávesnicí v levém horním rohu.

Ne všechny značky jsou nainstalovány na notebooky, jsou nainstalovány speciální ovladače, které lze nainstalovat z oficiálního webu výrobce.

Jak připojit bezdrátové zařízení

Zvažte, jak se připojit přes bezdrátové zařízení Bluetooth, například myš.

Přejděte na kartu Bluetooth a další zařízení. Na bezdrátovém zařízení aktivujte přepínač do režimu vyhledávání a klikněte na položku „Přidat Bluetooth nebo jiné zařízení“.

Další okno se objeví výsledky vyhledávání. Klikněte na nalezené zařízení a počkejte na připojení.

Proč Bluetooth nefunguje na notebooku? Hlavní příčiny a způsoby nápravy problémů

Existuje mnoho důvodů, proč může adaptér přestat fungovat. Nejprve se musíte dozvědět o přítomnosti modulu zabudovaného. Jak je uvedeno výše, staré notebooky nemusí být vůbec schopností bezdrátového spojení s gadgety třetích stran. Pak byste měli zkontrolovat, zda je adaptér zapnutý. Jak to udělat výše. Musíte jít do „Správce zařízení“ a spustit kanál.

Druhým důvodem je nedostatek řidiče. To lze snadno zkontrolovat. Při absenci softwaru v dispečeru bude místo ikony kanálu vágní zařízení. Řidič je třeba stáhnout z oficiálních webových stránek výrobce vašeho notebooku. Po instalaci se požadovaná ikona objeví v dispečeru.

Dalším důvodem, proč se Bluetooth nezapne na notebook, je selhání hardwaru. V tomto případě nebude adaptér pracovat s nainstalovanými ovladači. Nejprve musíte restartovat počítač. Pokud to nepomohlo, musíte řidiče přeinstalovat. Přejděte na dispečer, dvakrát klikněte na ikonu rádiového modulu, klikněte na „Odstranit“. Poté stáhněte nový ovladač. Systém automaticky najde a nainstaluje načtený.

Pokud opětovné instalace softwaru nepomohlo, měli byste zkontrolovat PC pro přítomnost virů. Mohou zasahovat do normálního provozu rádiového modulu. Posledním důvodem, proč není možné nainstalovat Bluetooth na notebook je rozpis modulu. V tomto případě musíte do servisního střediska připsat notebook.

Zkoumali jsme všechny způsoby, jak zahrnout technologii přenosu bezdrátových dat, seznámeni s prací modulu a hlavními příčinami selhání. Doufáme, že článek byl pro vás užitečný!

Modul Bluetooth na PC

Po pochopení používání bezdrátového modulu na notebookech byste se měli seznámit s tím, jak zapnout Bluetooth na PC. Ve většině případů si budete muset nejprve koupit externí bezdrátový modul a připojit se k počítači pomocí konektoru USB.

Při používání PC s Windows 10 systém automaticky detekuje model adaptéru a nainstaluje nezbytný. Po instalaci ovladače se připojený modul při načítání automaticky zapne. Pokud se to však nestane, je spuštěno z „Správce zařízení“ nebo v nastavení adaptéru (ikona panelu).

Ve starších operačních systémech nestačí k jednoduše připojení bezdrátového modulu ke konektoru. Aby počítač rozpoznal adaptér Bluetooth, možná budete muset nainstalovat ovladače ručně a najdete je podle názvu gadgetu.

Modul můžete spustit z panelu oznámení nebo prostřednictvím okna „zařízení a tiskárnu“. Pokud je bezdrátové připojení aktivní, při stisknutí tlačítka „Přidat zařízení“ se na obrazovce objeví všechny gadgety Bluetooth nalezených počítačem.

Jak povolit a vypnout Bluetooth na Windows

Bluetooth zapnuto/vypnuto v systému Windows, bez ohledu na verzi, je módní pro výkon různými způsoby, například prostřednictvím:

 • Parametry systému;
 • Vlastnosti zařízení v nabídce adaptéru (na ikoně v zásobníku);
 • Správce zařízení;
 • Software Shell (dodávaný s mnoha společnostmi, například Samsung).

V obecném případě je nejjednodušší způsob použití ikony v oblasti oznámení panelu úkolu. Tato možnost funguje pro všechny verze systému Windows OS. Ikona se objeví, když jsou ovladače nainstalovány a fungují normálně. Pokud je modul vypnutý, ikona zobrazí neaktivní podmínku „šedé“. Pro zařazení je dost:

 • Nainstalujte na to kurzor.
 • Zavolejte na kontextovou nabídku stisknutím pravého tlačítka myši.
 • Vyberte „Zapněte Bluetooth“ nebo „Konfigurace Bluetooth“.

Po zapnutí bude možné prohledat a přidat zařízení do systému.

Ikona, pobočka modulu v dispečerském zařízení, body v nabídce OS se neobjeví, pokud je Bluetooth odpojen hardwarem.

najít, bluetooth, notebooku, samsung

Externí programy

Někdy spuštění bezdrátové komunikace Bluetooth na notebookech vyžaduje instalaci specializovaných nástrojů od výrobce. Vše záleží na modelu zařízení. Obvykle jsou takové programy zahrnuty do notebooku a na webových stránkách výrobce nedojde k selhání. Neradi čteme pokyny, ale v tomto případě je lepší to udělat.

Běžné problémy, proč se adaptér Bluetooth nezačne ⇒

 • Fyzický nedostatek modulu na notebooku;
 • Rozdělení adaptéru;
 • Deaktivovaný Bluetooth;
 • Deaktivovaná „bezdrátová služba Bluetooth“;
 • Problémy s řidiči, ostatními o zbraních (vedle symbolu Bluetus ve správci zařízení, neměly by existovat žádné vykřičníky, červené a žluté ikony).

Odstranění adaptéru stisknutím tlačítka „Aktualizovat konfigurace zařízení“ restartujte zařízení po vzhledu ikony v seznamu pomůže situaci opravit.

najít, bluetooth, notebooku, samsung

Absence jiného zařízení. připojené zařízení by mělo být k dispozici pro detekci.

Pokud máte dotazy, zeptejte se jich v komentářích. Úplná prezentace problému označujícím podrobnosti pomůže rychle vyřešit.

Ahoj. Mám notebook s Windows 8.Jeden. Na oficiálním webu Samsung pro můj notebook je ovladač Bluetooth pouze pro Windows Wista. Snažil jsem se stanovit v režimu kompatibility, ale dává chybu: problémy s kompatibilitou. Co lze udělat?

Pokuste se automaticky aktualizovat ovladač Bluetooth pomocí programů. O tom jsem psal v článku. 2. Nainstalujte Windows 10 a pokud vše funguje, použijte standardní operační systém ovladače. Můžete také vyzkoušet automatickou instalaci. Obvykle jsou všechny notebooky, na nichž běžně vyhrává práce 8, dobře kompatibilní as tuctem.

Klikněte na tlačítko Start a klikněte na ikonu „Ovládací panel“. 2. V ovládacím panelu jdeme do „Správce zařízení“. 3. V okně, které se otevřelo, najdeme „Bluetooth Radio Moduli“. Klikněte na tuto položku PKM a vyberte „Vstup“. Zde to může být v případě potřeby vypnuto.

Přímé zahrnutí Bluetooth do notebooků Samsung do Windows 7 nebo Windows 8

Jak je uvedeno výše, nejprve musíte hledat speciální tlačítko na pouzdře. Pokud je to poskytnuto, pak je to nutně zapsáno v pokynech.

Pokud nemáte pokyny, můžete si je stáhnout zdarma na webových stránkách výrobce v elektronické podobě.

Kromě tlačítka na pouzdře vyhledejte další klíč s nakreslenou anténou (obvykle nejvyšší řádek od F1 do F12).

Toto tlačítko nefunguje samostatně. Obvykle zahrnuje Bluetooth v kombinaci s druhým. FN (stiskněte současně nebo nejprve FN a nenechávejte jej na ten s anténním vzorem).

Vzhledem k tomu, že nové modely notebooků Samsung neustále vycházejí, není vyloučena žádná jiná možnost.

Pokud se tedy v komentářích nepodaří psát něco, přijdeme na to. Úspěch.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS