Jak najít telefon HTC od GPS

Najděte smartphone: 4 jednoduché způsoby, jak detekovat smartphone

Když se stydíte ve svých kapsách a nenajdete své mobilní zařízení, pak je tu panika nebo pocit blízko k němu. Vyvstává otázka: Jak najít ztracený telefon? Začnete se spěchat a hledat způsoby, jak jej vrátit. protože zůstává kontakty a další data a samotné zařízení stojí peníze. Hlavní věcí v této věci je pokusit se uklidnit a myslet racionálně. schopnost získat telefon je k dispozici.

Každý moderní smartphone provozující Android, iOS a Windows (Phone) poskytují funkce pomocí, které můžete sledovat zařízení. Hlavní věc je, že příslušné možnosti jsou předem připojeny. V zásadě každá odpovědná osoba nikdy neodstraní z odpovídajících bodů, protože chápe, že situace dokáže nastat, když zařízení může vypadnout z kapsy nebo ho může vytáhnout ven.

Pokud je však telefon například jednoduchý, na Javě nebo smartphonu, na kterém jsou z nějakého důvodu omezeny odpovídající možnosti, můžete také zkusit vrátit ztrátu. Existují však určité nuance, které budou zváženy na samém konci článku.

Bitdefender Mobile Security Antivirus

Balíček Bitdefender Mobile Security Antivirus zahrnuje spoustu věcí: antivirová obrazovka a skener, blokování aplikací a obránce ochrany osobních údajů, jakož i vestavěný antivokovací modul. Aplikace umožňuje vzdáleně sledovat smartphone prostřednictvím webové služby BitDefender.

Ale mnohem zajímavější funkcí je ovládat smartphone pomocí SMS. To je velmi užitečné, pokud útočníci, kteří ukradli váš smartphone, jej vypnuli z internetu.

Pošlete speciální zprávu a smartphone vám řekne své umístění pomocí SMS, zapněte sirénu nebo zabalíte všechna data. Kromě toho můžete smartphone donutit, aby vám tiše zavolal, takže můžete slyšet, o čem únosci mluví.

Pokud útočníci změní SIM kartu, Bitdefender vás o tom upozorní a informuje vás o novém čísle.

Bitdefender je extrémně funkční aplikace, ale musíte za to zaplatit. Může být testován pouze zdarma po dobu 14 dnů.

Hledáme telefon pomocí Google

Uživatelé zařízení vytvářejí účty na Googlu. Pomocí účtu můžete nainstalovat užitečné aplikace, zaregistrovat se na webech, stahovat aktualizace, hry. Jednou z funkcí takového účtu je určit umístění ztraceného nebo odcizeného smartphonu, i když je vypnuto.

Systém má správce zařízení. Když je tato funkce zapnutá, je usnadněno hledání umístění gadgetu, když je v budoucnu ztracena nebo krádež v budoucnu. Pro verzi 5.0 není nutná žádná aktivace, nastavení je ve výchozím nastavení zapnuto.

Chcete.li najít telefon Android v budoucnu na Googlu, musíte aktivovat správce zařízení. Provádíme následující kroky:

 • Jdeme do nastavení.
 • Výběr části „Zabezpečení“ (v některých verzích. položka „ochrana“).
 • Klikněte na „Správci zařízení“.
 • V blízkosti „Dispečera zařízení“ nainstalujeme zaškrtávací známku.
 • Souhlasíme s vznikající zprávou, klikněte na „Aktivovat“. Oznámení bude zobrazeno o možnostech „Správce zařízení“.

Chcete.li hledat telefon, postupujte podle odkazu https: // www.Google.com/android/deviceManager, aktivujte účet, pokud jste tento postup nedokončili dříve. Poté systém nezávisle najde telefon, který je zaregistrován pro tento účet.

Majitel smartphonu bude moci vidět mapu, která označuje umístění zařízení. Pokud nebylo možné určit místo pobytu, zobrazí se poslední známé umístění gadgetu.

Ovládací panel bude také zobrazen uživateli s návrhem na další akce s buňkou:

 • Čistý. Všechny informace z gadgetu můžete smazat bez možnosti zotavení. Ukládá se pouze data na kartě microSD. Po odstranění dat nemůžete použít funkci „Najít zařízení“.
 • Blok. Pomocí kódu PIN, hesla nebo grafického klíče bude zařízení blokováno. Pokud jste je nepřidali, můžete nakonfigurovat zámek obrazovky a přidat telefonní číslo nebo text na uzamčenou obrazovku.
 • Volání. Během 5 minut zařízení vytvoří zvukový signál v plném objemu, i když je zvuk vypnutý a vibrace se zapnou.

Jak najít telefon na Windows

Moderní produkty mají Microsoft také svou vlastní akumulační informační službu. Účet na webu pomůže sestavit vaše zařízení dohromady.Microsoft.com/zařízení. Pokud máte účet Microsoft, snadno se na něj dostanete.

Vezměte prosím na vědomí, že staré modely zařízení na oknech nelze svázat. Na Windows Phone však nebudou mít žádné problémy s telefony.

A samozřejmě existuje běžná mínus cloudových služeb pro vyhledávání: zařízení nemůže odesílat informace o jeho aktuální poloze, pokud není připojena k internetu nebo je baterie posazena.

Hledat Windows Phone:

 • Vyberte účet.Microsoft.Zařízení com/zařízení a klikněte na „Vyhledat zařízení“.
 • Poloha zařízení se zobrazí na mapě. Nezapomeňte zkontrolovat štítek času „když byl naposledy zaznamenán telefon“. Pozici zařízení lze po chvíli aktualizovat.
 • Pro vzdálené zámky vyberte položku „Blokování“ a stiskněte „Další“. Můžete vytvořit obrazovku zprávy pro osobu, která najde telefonní číslo. Klikněte na tlačítko „Blok“. Pro větší bezpečnost můžete také použít „resetování hesla“ (náhodná osoba, i když se mu podaří odemknout zařízení, nebude moci použít prostřednictvím vašeho účtu).

Služby pro hledání telefonu předplatitelem mobilního telefonu a IMEI

PLNET (umístění telefonu.Org)

PNET webové služby ruského jazyka vám umožňuje vytvořit umístění ztraceného gadgetu podle telefonního čísla i IMEI (mezinárodní identifikační kód mobilního zařízení, který je přiřazen každému zařízení v továrně). Hledání je prováděno na satelitech a buněčných věžích a pracuje na dalších sítích ruských, ukrajinských a kazašských buněčných operátorů:

Hlavní funkce služby jsou vyplaceny. Zdarma, na rozdíl od Google, vám umožní zjistit pouze zemi, region a město, ve kterém je požadované zařízení umístěno. Přesnější souřadnice. pro 500 a po registraci. Kromě toho je zařízení podle placeného předplatného k dispozici v reálném čase, historii jeho pohybů a vyhledávání IMEI. Ve druhém případě byste měli s IMEI uvést počet SIM karty, kterou majitel použil ke ztrátě telefonu. Pokud jste neměli čas na to, když jste měli telefon, podívejte se na nálepky na krabici.

OM-TEL

OM-TEL Service má podobné funkce určování umístění zařízení, s výjimkou IMEI vyhledávání. Výtisky historie pohybů jsou také k dispozici pro placené předplatitele. Služba jednoho.času definice přesných souřadnic podle telefonního čísla stojí 900.

Služba funguje v sítích následujících buněčných operátorů:

Pro sledování blízkých jsou stále vhodnější PLNET, OM-Tel a další podobné zdroje (děti, manžel, manželství atd. D.). Při hledání odcizených chytrých telefonů jsou nepřesné, protože útočník, pokud nemá důvod, okamžitě nahradí majitele majitele jeho. V tomto případě služba ukáže místo poslední registrace vaší SIM karty v síti operátora. Nebo nic neukáže.

Sndeepinfo

SNDEEPINFO. Služba pro kontrolu sériových čísel a IMEI různých mobilních zařízení na téma, zda jsou uvedeny v databázi ztracených a odcizených. Podporuje všechny modely a značky telefonů.

Uživatel Sndeepinfo může do databáze služeb přidat IMEI nebo sérii ztraceného nebo nalezeného zařízení a ponechat jeho e.mail ke komunikaci. Pokud je to žádoucí, zde můžete uvést množství odměny za návrat. Registrace nebo platba za to není nutná.

Trackerplus

Služba TrackerPlus funguje jako předchozí, ale pouze IMEI udržuje základnu. S tím můžete například zjistit, zda byl telefon ukraden před předchozím majitelem. A také zadejte kód zařízení do základny.

Autor také zvažuje služby IMEI na hledání telefonů od IMEI, protože s jejich pomocí nemůžete zjistit umístění zařízení, v tuto chvíli ho nikdo nepoužívá. Jsou určeny pro poctivé lidi, kteří v případě nalezení zařízení ztraceného někým začnou hledat svého majitele. Agentury pro vymáhání práva také takové základy nepoužívají. mají příležitost získat potřebné informace přímo od buněčných operátorů.

Další programy pro vyhledávání chybějícího telefonu

Kromě standardních nástrojů a map Google lze vyhledat ztracené zařízení pomocí speciálních antivirových programů. Modul anti.thief je zabudován do Kaspersky a Avastu. V základních vydáních je tento modul deaktivován, ale je aktivován za pouhou minutu, včetně poté, co zmizel gadget.

Otevřete www.Kaspersky.Ru, přihlaste se pod vašimi účetními údaji,

V části „Zařízení“ vyberte telefon pro sledování.

Funkce blokování a správy jsou vzdáleně dostupné. Pokud útočník neodstranil antivirus, můžete pořídit fotografii z kamery ukradeného telefonu.

Chcete.li zjistit aktuální umístění zařízení, přihlaste se na web Avast.Ru.

Vyberte zařízení a klikněte na tlačítko „Najít“: Antivirus vytvoří zařízení pro přesun zařízení.

Na ukradeném zařízení můžete vymazat data, zobrazit zprávu na uzamčené obrazovce, povolit alarm.

Poznámka. Můžete si stáhnout jednotlivé aplikace pro ovládání umístění gadgetu. je jich mnoho z nich. Ale buďte opatrní. poskytněte program plný přístup k datům zařízení, které ne vždy můžete. Zaměřte se na hodnocení Google Play a recenze uživatelů.

Rodinný lokátor. sledování mobilních zařízení pro celou rodinu

Rodinný vyhledávač od Life360-GPS Tracker pro sledování telefonu. Na základě jeho názvu bude aplikace zvláště užitečná pro rodinu s několika gadgety. Členové rodiny se stanou „kolem“ a souhlasí se sledováním telefonů v reálném čase. Účastníci „kruhu“ se zobrazí na mapě, v aplikaci, ve formě malých ikon. V reálném čase tedy můžete pozorovat, kde se v současné době nachází každý.

Kořist proti krádeži. tři v jednom

Aplikace proti krádeži kořisti je působivá, že pomocí jedné aplikace můžete chránit tři různá zařízení. Budete mít příležitost:

 • Dejte poplach z chybějícího telefonu,
 • Pořiďte si snímky obrazovky, pokud zařízení používají jiné osoby,
 • Blokujte zařízení Android kdykoli.

Jakmile aplikaci stáhnete, přinese to, jak používat účet kořisti ke sledování telefonu. Samotná aplikace je zdarma a nevyžaduje další nákupy pro přístup k funkcím.

Lost Android. vzdálené připojení telefonu

Lost Android vám umožní vzdáleně se připojit k chybějícímu telefonu prostřednictvím webové stránky aplikace. Odtud můžete:

 • Smažte důvěrné informace, pokud se bojíte, že se váš telefon nevrátí majiteli majitele,
 • Posílejte zprávy do telefonu v naději, že ho někdo najde a vrátí,
 • Přesměrujte jakékoli zmeškané hovory na jiné číslo a ponechte si časopis o hovorech, zprávách nebo fotografiích pořízený telefonem.

Efektivní metody Jak sledovat umístění telefonu Android

Nyní začneme nejdůležitější. Existuje obrovské množství způsobů, ale pro většinu potřebujete účet Google a nainstalujte speciální služby.

A samozřejmě se nemůžete dělat bez GPS. Naštěstí jsou nyní téměř všechny chytré telefony vybaveny tímto senzorem. Je také možné sledovat mobilní síť a Wi-Fi. O všem v pořádku.

Prostřednictvím map Google

Jednoduchá a pohodlná možnost, která vyžaduje telefon člověka ve vašich rukou, kterou chcete dodržovat. Například mobilní telefon dítěte. Nenechte se vyděšeni neznámým názvem aplikace, ve skutečnosti se jedná o běžný program karty Google nainstalovaný téměř u každého uživatele.

Pokud to nemáte, překročíme odkaz a stáhneme jej a poté jej nainstalujte standardním způsobem.

Nyní otevřeme kartu Nastavení umístěnou vlevo a klikneme na „přenos geodaty“. Objeví se okno, které nabízí vašim přátelům, aby řekli svým přátelům. Můžete určit konkrétní čas sledování nebo povolit konstantu.

S začátkem sledování jdeme na kartu „Přenos geodata“

Poté, co jsme provedli toto malé nastavení, klikneme na „více“ a vybereme si, z jakých služeb můžete sledovat. Jedná se o kontakty a připojení Bluetooth a sociální sítě. Nyní se zpráva půjde na váš vybraný chatu s odkazem na sledování. Uživatel jej obdrží, jde a bude mít přístup k vašim datům polohy. Po zadaném čase se odkaz stane neaktivní.

Výběr místa sledování odesílání odkazu na sledování

Prostřednictvím historie míst „Chronologie“

Dobrý způsob, pokud chcete sledovat svůj vlastní pohyb. Celý postup se opět provádí pomocí účtu Google Account. Otevřete aplikaci „Mapa“ znovu volejte nabídku umístěnou na levé straně obrazovky. Klikněte na „Chronologie“.

Zdá se nové okno, že chronologie je vytvořena na základě míst, která navštívíte. Toto je druh „souboru“, který zachovává vaše trasy. Co to dává? Nejprve je možnost rozšířeného vyhledávání a automatický výběr cesty. Pokud vám vše vyhovuje, klikneme na „Start“.

Nyní vzniká malá menu níže, kde se vaše aktuální umístění začíná určit. Pokud je to pravda, klikněte na „Nyní“. Všechna následující místa budou uložena automaticky.

Prostřednictvím dálkového ovládání Android

Nezapomeňte na speciální aplikaci s názvem Find My Device, která byla vyvinuta a uvolněna společností Google. Tento nástroj je speciálně navržen tak, aby hledal ztracené zařízení. Pomocí jej můžete odstranit všechny materiály ze zařízení, zapnout vyhledávání na zvukovém signálu a zobrazit telefon na mapě.

  Otevřeme aplikaci a uvidíme obrazovku s žádostí o registraci. Můžete si vybrat svůj účet Google nebo zadat jako host.

Stáhněte si okno registrace mého zařízení

Ve spodní části obrazovky je název mobilního zařízení a užitečných funkcí. „Call“ je zvukový signál, díky kterému najdete smartphone uvnitř.

„Nakonfigurujte blokování a odstranění dat“. vyčistí informace z gadgetu nebo je blokuje v případě, že útočníci spadnou do rukou.

Najděte zařízení na mapě a použijte užitečné funkce

najít, telefon

Poznámka! Sledování dochází prostřednictvím GPS, takže pokud vypnete navigační systém, neobdržíte přesná data o svém mobilním zařízení.

Prostřednictvím speciálních aplikací

Pokud vám žádná z výše uvedených možností nevyhovuje, můžete se uchýlit k pomoci programů vytvořených speciálně pro stanovení umístění zařízení. Ve skutečnosti nejsou takové nástroje zdaleka vzácné, mnoho z nich je, ale budeme diskutovat o nejpohodlnějších a nej funkčních.

Jak sledovat telefon pomocí GPS

Co.author (s): Jack Lloyd. Jack Lloyd je autor a editor píše o technologii pro Wikihow. Má více než dva roky zkušeností při psaní a úpravách článků o technických tématech. Nadšenec všeho souvisejícího s technologií a učitelem angličtiny.

Počet pohledů na tento článek: 373 301.

Z tohoto článku se naučíte, jak najít ztracený telefon pomocí modulu GPS IPhone nebo Android, a jak sledovat další smartphone pomocí aplikace třetí strany.

Klikněte na všechna zařízení. Tato karta je umístěna v horní části stránky. Nabídka Drop.down se otevře.

 • Reprodukujte zvuk: Zvukový signál bude reprodukován na zařízení.
 • Ztracený režim: IPhone a Apple Pay Service budou blokovány. Můžete si také vybrat zprávu, která se zobrazí na obrazovce iPhone.
 • Otřete iPhone: Všechna data uložená v paměti iPhone budou odstraněna. Tuto akci nelze zrušit, takže zařízení smažte pouze v případě, že máte záložní kopii.

Klikněte na Acceps. Když se objeví požadavek. Aplikace „Find Device“ nabídne zahájit vyhledávání zařízení Android.

 • Hovor: Zařízení bude volat na pět minut, bez ohledu na to, zda je zvuk vypnutý.
 • Blok: Zařízení bude blokováno přístupovým kódem.
 • Clean: Všechna data uložená v paměti smartphonu budou odstraněna. Nyní nebudete moci používat aplikaci „Najít zařízení“.
najít, telefon

Zadejte své účetní údaje. Zadejte e.mailovou adresu a heslo a poté kliknutím na „Enter“ se přihlásit do služby „Najít telefon“.

 • Slepé zařízení: Zařízení bude volat.
 • Blokujte zařízení: Zařízení bude blokováno heslem.
 • Vyčistěte zařízení: Všechna data uložená v paměti smartphonu budou odstraněna. Chcete.li potvrdit své rozhodnutí, zadejte heslo.
 • Možná nejprve musíte kliknout na „Najít zařízení“, abyste určili umístění smartphonu Samsung.

Nejlepší vyhledávač GPS pro telefon

GPS Losers-určitě užitečné aplikace. Moderní smartphony mají prostorné baterie a nízkoúvěrní GPS moduly, takže na telefonu není třeba vypnout geolokaci.

Vybíráme aplikaci v závislosti na úkolech. pro sledování umístění a tříd dětí se staráme o starší příbuzné, koordinují rodinné události nebo jen hledáte svůj ztracený smartphone. existuje program pro jakoukoli žádost, chuť a peněženku.

Vůdcem redakčního hodnocení je aplikace „Kde jsou moje děti“. Ví všechno a ještě více. A příkladná technická podpora je zárukou, že budete online se svými dětmi a příbuznými v režimu 24/7.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS