Jak najít ztracený telefon Xiaomi na imei

Jak funguje „vyhledávání zařízení“ na Xiaomi

Ztráta smartphonu, tabletu, jakéhokoli gadgetu je pro jeho majitele nepříjemným problémem. Ale pokud existuje účet MI, najdete své zařízení Xiaomi. Metoda umožňuje určit geolokaci objektu.

Pokyny v tomto článku jsou vhodné pro všechna zařízení Xiaomi. Může to být nejen smartphone, ale také náramek na fitness, tablet. Hlavní věc je, že jsou připojeni k účtu MI.

„Hledat zařízení“ pomůže určit umístění smartphonu v případě krádeže.

Jak najít telefon sami

Začněte tím, jak najít gadget bez použití IMEI. Self-sledování je efektivní, pokud je zařízení připojeno k internetu 3G, LTE nebo Wi-Fi a SIM karta na místě.

POZORNOST! Když vypnete připojení nebo fyzické poškození zařízení, extrahování baterie a odstranění SIM karty, metody detekce popsané níže nefungují.

Účet Google

Moderní zařízení Android nelze plně použít bez účtu Google. Přítomnost profilu umožňuje stahovat aplikace a aktualizace. A hledat chybějící telefon, účet bude také užitečný.

Funkce „Finding Device“ je ve výchozím nastavení obvykle zapnutá. Další podmínkou je aktivní režim „umístění“ a připojení k internetu.

 • Chcete.li detekovat zařízení, nebo alespoň smazat všechna data z něj a zablokovat je, přejděte z počítače na web https: // wwww.Google.com/android/find.
 • Informace o aktuálním umístění telefonu nebo bodu, kdy byl identifikován, se objeví na mapě v okně.
 • Pomocí možnosti „Call“ je smartphone snadno detekován například v bytě nebo v parku.

Vzpomínka na dálkové zamykání a čištění. záruka ochrany osobních údajů.

Hledejte telefon přes Google

Není žádným tajemstvím, že integrace MIUI je založena na systému Android od Google. V souladu s tím telefony Xiaomi přijímají z Androidu některé základní a velmi užitečné funkce. Pokud jste například ztratili telefon, najdete na Googlu nějaké zařízení Android, kde se používá váš účet Google.

Chcete.li tuto funkci aktivovat, musíte nejprve zadat účet Google na smartphonu Xiaomi. Poté může zařízení sledovat Mapami Google (pokud je v telefonu a nejlépe GPS připojení k internetu).

Sledování prohlížečem

Stačí otevřít web Google.com/android/deviceManager a zadejte data účtu Google vázaná na váš smartphone Xiaomi. ADM umožňuje sledovat váš telefon, přezdívat, blokovat nebo umýt všechna osobní data.

Podle osobních pozorování, služba od společnosti Google určuje místo přesněji. Je třeba mít na paměti, že funkce vymazání informací není vždy spuštěna na externí paměti flash. Proto uložte důležitá data o vnitřní paměti zařízení.

najít, ztracený, telefon, xiaomi, imei

Sledování prostřednictvím aplikace

Pokud máte v systému Android jiné zařízení, můžete skrz něj snadno aktivovat zámek. Nejprve musíte stáhnout aplikaci s názvem Android Správce zařízení. Pokud chybíte, můžete jej díky těmto pokynům snadno nainstalovat.

Prostřednictvím této aplikace můžete provádět všechny stejné funkce jako prostřednictvím prohlížeče.

Hledejte telefon Xiaomi prostřednictvím účtu Google

Funkce vyhledávání prostřednictvím Google funguje stejně jako prohledávání účtu MI. Chcete.li aktivovat vyhledávání, vytvořit nebo zadat účet Google na telefonu Xiaomi. Poté aplikace Map Google sleduje umístění zařízení.

Pro sledování zařízení musí být také připojeno k síti Wi-Fi nebo mobilním internetem.

Chcete.li najít smartphone, otevřete stránku Google najděte zařízení A zadejte přihlášení a heslo účtu Google, ke kterému je telefon připojen.

najít, ztracený, telefon, xiaomi, imei

Po zadání dat se otevře mapa s umístěním smartphonu. Vlevo bude panel, kde se zobrazí název telefonu, nabíjení baterie a kdy byl telefon online.

Níže budou tlačítka. Zavolejte, zablokujte zařízení a vyčistěte zařízení. Tato tlačítka také fungují jako tlačítka na mém účtu.

Také ztracený telefon Xiaomi lze nalézt pomocí jiného zařízení Android, nainstalujte aplikaci Najděte moje zařízení.

Jak najít telefon xiaomi, pokud je vypnutý

Všechny výše uvedené metody lze použít, pokud je mobilní zařízení v síti a dokonce připojeno k internetu. Je mnohem obtížnější najít vypnutí gadgetu. To však neznamená, že tento postup je nemožný. Ve skutečnosti se můžete pokusit použít jeden ze dvou osvědčených způsobů.

Obrátit se na donucovací orgány

Zde jsou akce majitele oběti nesmírně jasné. On potřebuje:

 • Přejít na policejní oddělení a napsat vhodnou žádost; V něm uveďte účel oběhu, modelu smartphonu, IMEI a dalších parametrů;
 • Připojte kopii smlouvy na použití SIM karty k petici;
 • Počkejte, až zaměstnanci přijmou stížnost, požádejte mobilnímu operátorovi pomocí poskytnutých dat a najděte chybějící gadget.

Ti, kteří to nevědí: IMEI je individuální 15místný kód zařízení, který najdete v balíčku, nebo v telefonu pod baterií. V extrémních případech pomůže servisní kód #06 #, který musí být vytočen z telefonní klávesnice.

Důležitá rada. Než půjdete na policejní stanici, měli byste pečlivě prozkoumat byt nebo kancelář. Pokud po podání žádosti je zařízení najednou nalezeno, žadatel čeká na významnou pokutu.

Kontaktujte mobilního operátora

Tato metoda je považována za rychlejší a efektivnější, ale použitelná pouze tehdy, pokud podvodník nebo osoba, která našla smartphone, neměla čas se zbavit SIM karty. V době odpojení se zařízení stane neaktivní, ale Simka nadále přijímá a přenáší signál na satelity a odtud do věží buněčných operátorů. Musíte jednat takto:

 • Kontaktujte podpůrnou službu nebo navštivte nejbližší kancelář.
 • Informujte zaměstnance s modelem ztraceného telefonu, kódu IMEI, číslo uzavřené během návrhu SIM karty.
 • V době odvolání požádejte o blokování aktuální SIM karty a nahrazení novou, kterou si můžete okamžitě zakoupit.

Samozřejmě, ve skutečné realitě mobilní komunikační společnosti se zdráhají přijmout takovou práci na žádost předplatitelů a považují to za únavné a nekompromisní. Nejsou však oprávněni odmítnout donucovací orgány. Proto má smysl jednat prostřednictvím policie.

Jak najít telefon na imei

Hledání telefonu IMEI je následující:

 • Žádost je předložena donucovacím orgánům (zde jsou také poskytnuty dokumenty pro telefon);
 • Agentury pro vymáhání práva předkládají žádosti mobilním operátorům (společně s IMEI);
 • Provozovatelé buněk hledají ve svých základech aparát a zjistí, kdo vlastní SIM kartu, která je nainstalována v tomto zařízení;
 • Obdržená data jsou zaslána donucovacím orgánům pro další sborník.

Najdete tedy telefon na IMEI, ale satelity s tím nemají nic společného, ​​protože buněčné spojení nemá nic společného se satelity.

najít, ztracený, telefon, xiaomi, imei

Co bude provedeno policisté po obdržení odpovědi od operátora? Zjistí, kdo vlastní SIM kartu, a najdou ten, kdo v tuto chvíli telefon používá. Na imei najdete ukradený telefon, ale policie to nejčastěji nedělá. Výjimkou jsou obtížné případy, kdy má policie zájem o zveřejnění případu a zajetí zločince. V jiných případech nikdo nehledá ukradené telefony, i když stále existuje technická příležitost.

Navíc operátoři jsou schopni blokovat ztracené telefony na jejich úrovni a připravit je o schopnost registrace ve svých sítích (v praxi se tato příležitost prakticky nepoužije).

Mohu najít telefon na imei, pokud je právě ztracen? Policie ani operátor buněk to určitě neudělá. Hledání je pracné a policie není úřadem nálezů. Proto bude muset být hledání ztraceného telefonu zapojeno na vlastní pěst, aniž by se spoléhalo na pomoc někoho.

Jak rozpoznat falešný telefon Xiaomi

Xiaomi se stala jednou z nejvíce kopírovaných značek v Číně.

Navenek rozlišovat falešný od originálu není snadné: Často skutečný model nemusí mít lepší kvalitu a falešný naopak bude velmi působivý. V každém případě věnujte pozornost několika parametrům:

 • Nepřirovnání s popisem. Pokud vám bylo slíbeno kovové pouzdro a vidíte plast, nebo se systém smartphonů liší od standardního MIUI, je nejlepší nekoupit zařízení ani jej vrátit prodejci.
 • Špatná sestavení kvality. Pokud smartphone nevypadá odolně, sklo se po mírné ráně posune od pouzdra nebo bije, pak je smartphone s největší pravděpodobností falešný. Xiaomi používá pro své zařízení kvalitní materiály a sestava se téměř neliší od nejlepších značek.
 • Charakteristiky smartphonu v nastavení se neshodují s popisem. I když tento telefon není falešný, rozhodně se vám snaží prodat, za to, za co jste zaplatili.
 • Fotoaparát neodstraňuje dobře ani s vysokými parametry. Buďte obzvláště opatrní, nezapomeňte zkontrolovat nastavení kamery a ujistěte se, že mají vysoké rozlišení. Pokud však nabídka prostě nemá takovou možnost, určitě se vás pokusí oklamat.
 • Nízká kvalita zvuku během konverzace. Pokud reproduktor praskají a stěží můžete rozeznat, co říká partner, můžete si být jisti, že smartphone není skutečný.

Co je to imei

Pokud je zkratka IMEI dešifrována, získáte „mezinárodní identifikaci mobilního vybavení“. Jedná se o jedinečný kód sestávající z 15 značek, oprávněného GSMA jako certifikát o identifikaci pro smartphone. Kdykoli se telefon připojí k určité síti, aby zavolal, posílá nebo přijímá SMS, jeho IMEI v automatickém režimu je odeslána a sledována.

Policie má přístup k databázi, ve které jsou všechna identifikační čísla v černé nebo bílém seznamu. Majitel telefonu proto může nahlásit své číslo, aby se stal černou listinou.

Někteří používají mazaný stroj na bluetooth k nalezení smartphonu, když je ztracen někde poblíž. Ale tento přístup má vzdálenost ve vzdálenosti.

Pokud se ukázalo, že telefon je více než 10 metrů od vás, je lepší použít číslo IMEI k zjištění, kde je, a v případě krádeže proměňte zařízení na „cihlu“.

Vypnutí vyhledávání zařízení prostřednictvím i.Mi.com

Odpojte vyhledávání přes MI Cloud na i.Mi.com bude potřeba, pokud bude telefon prodán. Nebo pokud jste získali další gadget a už to nemáte v plánu použít. V každém případě může být vypnutí provedeno z nastavení smartphonu.

 • Spusťte nastavení smartphonu a přejděte do sekce „MI Account“.
 • Posuňte bod „svázaná zařízení“.
 • Vyberte požadovaný model telefonu.

Po provedení všech těchto akcí najděte smartphone pomocí účtu MI a mraky Xiaomi nebudou fungovat. Zůstane pouze možnost Google.

Nedoporučuje se zakázat detekci prostřednictvím účtu Google, protože to negativně ovlivní bezpečnost samotného účtu.

Je nemožné najít telefon Xiaomi na imei. Mezinárodní identifikátor modelu můžete prolomit pouze přes internet, ale nedefinuje geolokaci a neposkytuje žádné informace o místě.

Možnost pro vyhledávání smartphonu Xiaomi a dálkové ovládání jim umožňuje najít telefon po krádeži nebo ztrátě. Pokud nemůžete najít ztracené Xiaomi, můžete jej zablokovat.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS