Jak nakonfigurovat Android TV v televizi

Připojení konzoly Android TV Box s televizními instrukcemi Jak nakonfigurovat inteligentní televizi přes router Wi-Fi?

Hrdina dnešního příběhu je gadget navržený tak, aby poskytl příležitost pracovat s internetem prostřednictvím televize, která zpočátku nemá podporu pro inteligentní televizi ani internet v kabelu ani přes Wi-Fi. Toto je zázrak konzoly Android Smart TV Box pro televizi, což je v podstatě mini počítač (mini PC box) s předem nahrazeným mobilním operačním systémem. Toto zařízení je připojeno moderním kabelem HDMI nebo dědečkem AV k jakémukoli televizi, který má tyto konektory, a promění jej na velký tablet s přístupem k internetu. V těchto pokynech vám podrobně řeknu, jak připojit televizní konzolu a nakonfigurovat inteligentní televizi.

Článek bude o televizní konzole na Androidu a ne o digitálních konzolách z Rostelecom, Beline, MTS, Megafon a je podobné prohlížení centrální nebo kabelové televizní kanály. Tyto modely jsou vhodné pro televizory jakýchkoli značek. Samsung, LG, Sony, Philips, Xiaomi a T.D.

nakonfigurovat, android, televizi

Použijte svůj mobilní telefon jako dálkové ovládání pro Android TV

Android TV boxy jsou dodávány s některými opravdu slušnými dálkovými ovládacími prvky. MI Box přichází s opravdu dobrým, lehkým a hladkým dálkovým ovládáním. Tyto lžíce Bluetooth jsou však nepříjemné, pokud jde o snadné použití, zejména když potřebujete do televize zadat text.

Naštěstí má Google aplikaci dálkového ovládání Android TV (zdarma), kterou můžete použít k získání vzdáleného celého celého celého celého celého telefonu. Mít připojení Bluetooth nebo Wi-Fi mezi televizí a telefonem se můžete snadno pohybovat podél intenzivního telefonu Android.

Nejlepší je, že když potřebujete zadat text na Android TV, můžete k tomu použít klávesnici obrazovky na svém mobilním telefonu, což je samozřejmě mnohem rychlejší než použití kompaktní klávesnice, která je dodávána s televizory Android.

Doporučený obsah z určitých aplikací

Když přejděte dolů na hlavní obrazovku Android TV, uvidíte některé z nainstalovaných aplikací a také doporučený obsah v těchto aplikacích.

Nejoblíbenější video aplikace, jako jsou Netflix, Plex, YouTube a Amazon Prime Video, mohou zobrazit doporučený obsah. Máte plnou kontrolu nad tím, co je viditelné a co ne.

Některé aplikace vám dokonce umožňují zobrazit několik doporučených kanálů z jedné aplikace. Například, pokud jste uživatelem PLEX, můžete si prohlédnout jak doporučení pro zprávy, tak obvyklá doporučení k videu v samostatných řádcích. Stejně tak YouTube nabízí řádky pro doporučené. Předplatné a trendy.

V každé aplikaci nabídky si můžete vybrat různé kanály; Toto není „všechno nebo nic“.

Chcete.li vybrat, které aplikace a kanály zobrazují doporučený obsah na hlavní obrazovce, přejděte na konec obrazovky a vyberte „Nastavení kanálu“ nebo vyberte „Nastavení“ „instalace“ „hlavní obrazovka“ „Nastavení kanálů“ „Nastavení kanálu“. Vložte spínače vedle aplikací / kanálů, které chcete zapnout.

Android TV. Jsme pohodlnější

Android TV. Věc je nepochybně pohodlná. Ale každý, kdo se s ním setkal dříve nebo později, si uvědomil veškerou marnost bytí a šel do kláštera. Nebo v binge. Ne, dobře, dokážete si představit, že televize není upravena za půl tisíce tisíc? Nebo například, že jediný instalovaný hráč strašně potlačí? Nebo možná chcete, no, stane se to, jaký web má jít, vůbec neexistuje žádný prohlížeč. Ano Banal, najděte ten správný soubor. Dirigent také chybí jako třída. A dokonce i řezaný trh, kde prvních několik stránek vydávání. Služby placených streamování pracující někde v Indii. Co když se chcete podívat na sériové a nebrat ho a nezaplatit za něj za nějakou IVI?

Ve skutečnosti malý příběh o tom, jak jsem tento stvoření naladil.

Nejprve, Android TV. Jedná se však o obyčejný Android, „mírně“ opravený společností Google. Proto má na jedné straně všechny vlastnosti obyčejného Androidu: expanze, funkce, nepředvídatelnost, nepochopitelné a mizející zpoždění. Na druhou stranu se Google pokusil všemi možnými způsoby, jak vytvořit televizní systém, který by vypadal skvěle na velké obrazovce a snadno ovládat pomocí televizního tlačítka dálkového ovládání, které dalo ATS nové vlastnosti: pohodlí kontroly v upravených programech a zcela nepředvídatelné chování všech ostatních programů. Výsledkem je, že máme chrasticí směs, která z krabice může krásně ukázat Netflix a reklamu na YouTube a nic víc.

Zdá se, že vyhrazené tlačítko Netflix nám naznačuje

Teď si nedělám legraci, použití Android TV je velmi smutné z krabice. Pokud při nákupu telefonu pochopíme, že v něm je nějaký druh kontaktní knihy a SMS manažer, pak v televizi opakuji, neexistuje jediný program pro banální IPTV (a nejen).

Nabízím malou sadu programů, žádný „musí mít“. Výhradně osobní preference vytvořené po roce komunikace s tímto systémem.

Nejprve tedy budeme potřebovat několik, budeme jim říkat „systémové“, programy, které v zásadě usnadní naši interakci.

X-plore File Manager. Проводник, менеджер файлов. Старый знакомый со времен Symbian OS. Отлично приспособлен к управлению пультом.

nakonfigurovat, android, televizi

Красивостей мало. Голая функциональность

Všechny operace jsou prováděny v integraci dvou panel a síť je podporována. Nyní můžete alespoň najít soubory v televizi a můžete si stáhnout z některých externích médií nebo zařízení v síti (alespoň pro instalaci programů, které nejsou z playmarketu, je užitečné).

Kromě vynikající práce se soubory se může pochlubit vestavěným přehrávačem videa X-Plore a univerzálním divákem souborů

Tlačítka převrat. Kombinace mapování. Bez tohoto softwaru se nemůžu dělat. Všechno, co dělá. Přiřadí téměř jakoukoli akci na jakékoli tlačítko a nezáleží na tom, zda konzola pracuje na IR kanálu nebo pro Blutuz.

Můžete nahradit předběžné instalace „základní“ (výměna „zpět“ a „nabídka“. Pouze v placené verzi) nebo přidejte některou z vašich tlačítek

Proč je to nutné? Například pro dlouhý stisknutí „Home“ k jmenování „snímku obrazovky“ nebo pro dlouhý stisknutí „zdroje“. Dialog od vypnutí s restartováním. Často používáte nějaký druh programu. Vyberte libovolné tlačítko a jmenujte jej. Spuštění tlačítka jedním kliknutím je mnohem snazší než hledání zkratky na obrazovce. Program je zdarma, s řadou placených funkcí, zejména (v Android TV) nemá vliv.

Například můj držení „kanál nahoru“ vezme snímek obrazovky

Aptoide ATV. Klient alternativního skladu přizpůsobený ATV-Intesovi.

Existují kategorie a doporučení, dokonce se nám upřímně snaží ukázat ten pravý

nakonfigurovat, android, televizi

Na rozdíl od místního Google Play ukazuje zcela všechny programy, t.E. A ti, kteří nemají nic společného s ATS a s vysokou mírou pravděpodobnosti nebudou spuštěny, protože jakákoli instalace. Odpovědnost uživatele.

Jedna zaručená pracovní možnost vydala naši žádost a několik desítek programů, které s pravděpodobností 50/50 nebudou pro nás normálně fungovat

Ale někdy je to užitečné, a pokud software opravdu nefungoval, lze jej vždy odstranit. Je třeba si uvědomit, že s největší pravděpodobností se programy instalované odtud (a dokonce i od ničeho), které nejsou přizpůsobeny televizi, ani v nabídce nezobrazí ani v nabídce.

Aby se dostal do nativní nabídky, musí mít program „speciální“ nezdravý ATV, a pokud tomu tak není, nainstalovaný program se nezobrazí

Ale abychom je viděli, potřebujeme následující věc.

Přístrojová deska. Akce, přílivy Sidonované aplikace. Alternativní nabídka, která zobrazuje všechny nainstalované aplikace, dokonce i ty, které nejsou přizpůsobeny Android TV a není zobrazena hlavně v nabídce.

Abyste mohli používat schopnosti řídicího panelu, musíte dát jeho štítek do oblíbených

Další čip. Rychlý přístup k časovači spánku, který je v obvyklém případě skrytý v divočině nabídky.

Kromě toho je nabízena řada nástrojů: Vypnutí obrazovky, snímek obrazovky, „nedávný“

Pohodlné hlasové vyhledávání a krásné obrazovky

Nezapomeňte na přítomnost hlasového vyhledávání. Mnoho dálkových kontrol má mikrofon i samostatně volání hlasového asistenta.

S pomocí hlasového ovládání můžete televizor nejen ovládat, ale také všechny inteligentní domácí moduly, které s ním připojíte

Pomocí této možnosti vyhledávání je nalezení požadovaného filmu nebo kanálu na YouTube mnohem snazší.

Kompletní dálkové ovládání Xiaomi Mi TV UHD 4S poskytuje schopnost pracovat s hlasovými příkazy. Pohodlné pro rychlou sadu textu při hledání obsahu v síti. Stiskl tlačítko, diktoval název filmu nebo série. a samotná televize najde všechno

Navíc, že ​​smartphone lze také použít jako ovládací panel.

K tomu existuje vhodná aplikace pro dálkové ovládání Android TV: jak v Google Play, tak v obchodě s aplikacemi. Mimochodem, Android funguje dobře. Ale na iPhone nebyla aplikace dlouho aktualizována. A dokonce vypadá tak Duplikuje schopnosti úplného dálkového ovládání a doplňuje jejich ohromující klávesnice, které výrazně urychlí vstup textu.

Je také možné zadat hlasové dotazy. To bude relevantní pro majitele televize bez mikrofonů v ovládacím panelu. A pokud byla vaše cesta odcizena nebo ještě horší, padla nad pohovka, nebojte se: můžete použít svůj smartphone. Ale když jste viděli dost filmů, nespěchejte, abyste vypnuli televizi, protože Android TV má pěkné spořiče s krásnou krajinou.

V tomto stavu se zařízení může stát stylovým prvkem interiéru a vytvořit požadovanou atmosféru. A protože máme televizi založený na Androidu, můžete nainstalovat desítky programů třetích stran s vynikajícími sbírkami fotografií nebo videí, které budou hrát na obrazovce v pohotovostním režimu. A to je opravdu skvělá funkce. V našem studiu, kde testujeme zařízení a gadgety, televize téměř nikdy nevypne, když jsme tady. A často se držíme těchto krásných obrázků.

Který televizor na Android koupit

Dnes jsou televizory Android produkovány mnoha společnostmi. Nejoblíbenější značky produkující televizní televizory Android jsou Sony a Philips. Technika těchto výrobců se rozlišuje kvalitou obrazu, spolehlivostí, širokou funkcí, rychlostí práce, proto se doporučuje věnovat pozornost tomu při nákupu. Pokud jsou náklady na výrobky dvou uvedených značek pro uživatele vysoké, měl by zvážit možnost nákupu zařízení značek, jako jsou Harper, Telefunken, Daewoo, Prestigio, Horizont, atd.D. Jsou to méně dobře známé, ale spolehlivé a vysoce kvalitní produkty.

Způsoby, jak sledovat online video na zařízeních Android, chytré předpony televize

Sledujte filmy, televizní pořady, karikatury a televizní programy online na televizní konzole s Androidem pomocí dočasných aplikací. Rychlé stahování programu a jeho správná instalace si užije příjemnou zábavu pro každého člena rodiny.

Bezplatné aplikace pro filmy a kanály IPTV na předpon Android TV

Na Androidu můžete nainstalovat bezplatné aplikace, jejichž kvalita není v žádném případě nižší než drahé možnosti. Kromě toho byly takové programy již dlouho testovány uživateli inteligentní televize.

Aforkplayer

Tento hráč byl vydán pro zařízení a televizory, které fungují na Androidu. Aforkplayer lze nazvat prohlížečem, s ním můžete docela snadno hledat, vybrat a zobrazit obsah zájmu. Uživatel bude moci program používat pro bezplatné prohlížení online kina.

HD videobox

HD Videobox je v současné době považován za poměrně populární aplikaci. Program má rozsáhlý katalog filmů, který uživatel může sledovat s externími hráči. Řada televizních pořadů v inteligentním boxu je neustále aktualizována. Každý uživatel má příležitost najít oblíbenou sérii a přečíst si o něm podrobné informace.

Xsmart

Podpora XSMART a SMART TV pro Android prohlížení APU. Používá se ke sledování vysoko kvalitních filmů a série. Aplikace má příležitost k neustálé optimalizaci, stejně jako prohlížení zpráv, recenzí a videa.

nakonfigurovat, android, televizi

Seasonhit

Seasonhit je aplikace s velkou základnou, která obsahuje filmy a série v různých kvalitě a s různými překlady. Uživatel má příležitost přidat k oblíbeným obsah a označit hodinky. Nejpohodlnější program má postavený hráč a je schopen stáhnout filmy.

Cody stáhl do konzoly Android je plně naplněné funkční mediální centrum s otevřenou zábavní platformou. Kodi vám umožňuje sledovat vaše oblíbené filmy online jako 4K online. Navíc pomocí programu si můžete prohlédnout

Bezplatné aplikace pro prohlížení televize na konzolech Android TV

Televizní předpona na Android se vyznačuje působivou sadou funkčních schopností. Můžete si na něm stáhnout a nainstalovat bezplatné aplikace pro zobrazení TV torrent. Kromě toho má každý z programů své vlastní vlastnosti a výhody.

Torrent TV

Přehrávač Torrent TV patří do nového typu online televize. Soustředí se asi 1200 kanálů, které jsou poraženy podle témat. Uživatel si může vybrat dětské, historické, zábavné nebo jakýkoli jiný zdroj a poté jej zobrazit v nejlepší kvalitě.

Řadič proudu torrent TSC

Používání Torrent Stream je příležitost sledovat filmy a televizní pořady bez jejich plného zatížení. Dříve potřebný objekt je třeba najít, poté načíst a teprve po stahování a. Program TSC TSC TSC TSC TSC tento okamžik tento okamžik zjednodušil.

Aplikace má následující možnosti:

LOL TV

LOL TV je moderní online televize v technologii P2P. Díky aplikaci bude mít uživatel přístup k velkému počtu kanálů zcela zdarma a bez omezení. Výhodu zdroje lze nazvat přítomností kategorií v seznamu filmů, možnost nastavení omezení, zobrazení televizních programů pro nadcházející období.

Seznam online kina poskytovaných společností Google Play

Vzhledem k tomu, že mnoho lidí rád sleduje filmy s vysokou kvalitou, nabízí Google Play seznam online kina nejvyšší kvality:

Instalace aplikací televizních a filmů

Aplikace Android jsou nabízeny uživateli ve formátu APK. Chcete.li nainstalovat program na předponu, budete muset stáhnout jeho instalační soubor ve formě „Primer.Apk „. Soubor bude muset být přenesen na USB flash disk nebo externí disk. Po kontrole autorizace v Google Play a zadejte jej. Další akční schéma:

  • V řádku vyhledávání by Google Play měl najít položku „soubor“ nebo „dirigent“;
  • Najděte správnou aplikaci a klikněte na „Nainstalovat“;
  • Po instalaci budete muset stisknout klávesu „Open“.

Moderní uživatel konzol Android nabízí široký výběr aplikací pro pohodlné použití chytré televize. Protože postup pro stahování a instalaci programů neznamená nic komplikovaného, ​​každý bude moci nainstalovat svou oblíbenou aplikaci na svůj přijímač bez vnější pomoci.

Jak sledovat televizní kanály v televizi přes internetovou konzoli zdarma?

Po instalaci aplikace spustíme 24tv a okamžitě na hlavní obrazovce vidíme obrovské množství kanálů, které jsou poskytovány prostřednictvím federální mřížky v televizi a vysíláním online přes internet. Hlavní televizní kanály jsou zobrazeny na počáteční obrazovce

Pokud stisknete dálkové ovládání na konopném konopném „doleva“, otevře se boční nabídka, kde v sekci „TV kanály“ jsou všechny pohodlně uspořádány podle tématu.

Ty kanály, které jsou ve volném přístupu, jsou vyšší a zvýrazněny jasným písmem.

Najdeme požadovaný kanál a klikneme na jeho název. A poté, co sledujete spořič reklamní obrazovky (dobře, jak je aplikace zdarma).

Pokud kliknete na tlačítko dálkového ovládání nahoru, na horní části obrazovky se objeví seznam dalších kanálů s nejbližšími převody pro celý den.

Na hlavní stránce aplikace je také výběr programů, jejichž prohlížení nebylo dříve dokončeno. Může pokračovat z místa, kde jste se zastavili.

No, a dále galerie s novým kinem v televizi a online kinech. A v nabídce si můžete vybrat sekci „Programy“ a dostat se do tematického katalogu různých televizních programů na populární témata. zvířata, věda, kolitace, humor, vaření atd.D.

Jedinou nuancí je počet bezplatných vysílacích kanálů. S bezplatným používáním aplikace budete mít přístup pouze k těm programům, které jsou volně vysílány na běžné televizi přes centrální federální anténu. Chcete.li získat přístup k obsahu, který nebude zobrazen pouze zdarma v centrální televizi, musíte se přihlásit k odběru. Pak se odemkne obrovské množství dalších televizních kanálů. více než 360. To znamená, že získáte něco jako kabelová televize, jen mnohem rozmanitější.

Navíc bude k dispozici archiv všech televizních programů za poslední 2 týdny. Pokud jste neměli čas sledovat svou oblíbenou show nebo premiéru filmu online, bude pro vás snadné udělat v pohodlném čase.

Nastavení IPTV na konzole Android Smart TV Box pro prohlížení televizních kanálů

Téma nastavení IPTV se dnes stalo zvláště důležité v souvislosti s odpojením analogového vysílání a přechodem na číslo. Otázka zní, proč platit peníze, pokud můžete sledovat televizi zdarma? S příchodem obrovského počtu různých výkonných a zároveň levných modelů konzoly pro televizi se to stalo mnohem jednodušší než před několika lety. Dnes vám řeknu, jak připojit IPTV s jakýmkoli Android Smart TV Box.

Za prvé, zjistíme, co potřebujeme k práci IPTV? TV předpona na Android již máme. Na úpravě nezáleží. Ukážu na Xiaomi Mi Box S, ale tato metoda bude fungovat na populárním X96, A95X, TANIX TX3 a T.D.

  • IPTV Play for Playback, která bude nainstalována na konzole
  • Seznam skladeb s vybranými televizními kanály, které je třeba do tohoto programu importovat

Začněme druhým odstavcem. kde získat tento seznam skladeb? Ve skutečnosti není nutné jej koupit od svého poskytovatele. Můžete použít jednu z volných, na které je v síti obrovské množství. Ve skutečnosti se jedná o textový dokument se seznamem odkazů na online vysílání televizních kanálů. Osobně používám seznam skladeb IPTV Forever. Jedná se o nový projekt, který je autor-zasažený a který je v současné době pravidelně aktualizován. Seznam skladeb obsahuje všechny populární federální a regionální kanály Ruska, Běloruska, Kazachstánu a Ukrajiny.

Tento seznam skladeb si můžete stáhnout na odkaz z webu a uložen na památku televizního pole pro Android a zkopírujte adresu souboru a poté vložte do programu.

Klíčovým slovem je „v paměti“, protože pokud jej hodíte na flash disk a připojíte jej k předponu, pak z nějakého důvodu nebude viditelné z aplikace.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS