Jak nakonfigurovat iPad bez Wi-Fi

Proč se iPad nepřipojuje s Wi-Fi: Příčiny a řešení

Vestavěný modul Wi-Fi je k dispozici v každém modelu iPadu. Tato pořadí věcí je způsobena širokou popularitou bezdrátových sítí. Kromě toho, že je iPad pevně připojen k šňůru poskytovatele. Proto je propojení s jakoukoli z Wi-Fi sítí působících v okolí naléhavé potřeby.

nakonfigurovat, ipad, wi-fi

Někteří uživatelé mají potíže s implementací připojení a stěžují si, že jejich iPad nereaguje na síť. V naší malé poznámce komentujeme důvody tohoto chování zařízení a dáváme doporučení k odstranění tohoto problému.

Podívejte se na video o problémech připojení k Wi-Fi na smartphonech Apple (pokyny jsou vhodné pro iPad):

Jak aktivovat iPhone bez Wi-Fi

Právě jsem vložil celý text z videa tak, aby tato stránka byla nalezena ve vyhledávání. Pokud dojde k návštěvám, vytvořím plně naplněný článek, abyste si mohli přečíst, zda vám video nevyhovuje.

Iphonegeek 2020

Ukážu vám, jak aktivovat iPhone Wi-Fi. Jste na kanálu iphongik. Zeptal jsi se mě, mohu nakonfigurovat iPhone bez wi-fi. Odpověděl jsem s fotografií, ale teď jsem se rozhodl vytvořit samostatné video. Měli byste vědět, že aby iPhone mohl aktivovat a potřebovat přístup k internetu na servery Apple. Ale lze jej získat nejen prostřednictvím Wi-Fi. Existují dva způsoby:

Chcete.li aktivovat prostřednictvím buněčné sítě, potřebujete funkční SIM kartu s a bez roamingových tarifů. Vy si jako obvykle vyberete jazyk, poté region. Klikněte na „Nastavit“. Vyberte preferované jazyky. A zde, v době výběru sítě Wi-Fi, vyjmete zásobník na kartu a vložte tuto SIM kartu do zásobníku. Poté, pokud je zablokován, budete požádáni o zavedení kódu PIN. A zde můžete použít buněčnou síť k aktivaci tohoto iPhone. Stiskněte „Použití buněčné komunikace“ a iPhone je aktivován již prostřednictvím mobilní sítě prostřednictvím 4G. Pak jste již nastavili jako obvykle. Další konfiguraci lze také provést prostřednictvím buněčné sítě. Zároveň není iPhone v žádném případě vázán na tuto SIM kartu. Můžete to získat a kdykoli to změnit. Aktivaci jsem vyřešil pomocí SIM karty, nyní ukážu, jak aktivovat prostřednictvím počítače s iTunes. Také procházím ladění jazyků, regionu, zvolte „Nastavení na ruční“. Na samém dolní části si vyberu připojení k Mac nebo PC s Windows. Požádá o pokračování bez Vifay, stále si myslím, že „pokračujte“. Nyní čeká na připojení počítače. Beru kabel a připojím jej k PC. Itunes automaticky spustil. Po chvíli najde připojený iPhone a pokusí se jej aktivovat. Píše, že připojení k počítači bylo dokončeno a provedl aktivaci iPhone. Nastavení je dále jako obvykle. Zde si můžete prohlédnout podrobné video o počátečních nastaveních iPhone. Všechna videa o iPhone 6s si můžete prohlédnout zde. Přihlaste se k odběru kanálu. Byl jsem s tebou iPhonegik. Web iPhonegeek.Mě. Až do!

Inicializace iPadu

Spusťte proces.Prvním krokem k nastavení iPadu je posouvání zleva doprava v dolní části obrazovky. To říká iPad, že jste připraveni jej používat, a stejná akce je nutná kdykoli, kdy chcete použít iPad.

Vyberte jazyk, musíte říci iPad, jak s vámi komunikovat. Výchozí hodnota. Angličtina, ale nejběžnější jazyky jsou podporovány.

Vyberte si zemi nebo region, iPad by měl znát zemi, ve které se chcete připojit ke správné verzi Apple App Store. Ne všechny aplikace jsou k dispozici ve všech zemích.

Vyberte síť Wi-Fi, zde budete potřebovat heslo Wi-Fi, pokud bude chráněna vaše síť.

Aktivujte služby umístění, služby určování polohy umožňují iPadu určit, kde se nachází. Dokonce i iPad bez 4G a GPS může použít služby určování polohy pomocí nedalekých sítí Wi-Fi k určení umístění. Většina lidí bude chtít toto nastavení zapnout. Služby definice umístění můžete později vypnout a dokonce si vybrat, které aplikace můžete použít a které aplikace je nemohou použít.

Nakonfigurujte jako nový nebo obnovení ze zálohy (iTunes nebo iCloud), pokud jste právě zakoupili iPad, nastavíte jej jako nový. Později, pokud máte problémy vyžadující úplnou obnovení iPadu, budete mít na výběr iTunes, abyste obnovili zálohu nebo použití iCloud z Apple. Pokud obnovíte zálohu, budete vyzváni, abyste zadali uživatelské jméno a heslo ICLOD a poté požádejte o obnovení zálohy, ale pokud poprvé aktivujete iPad, stačí vybrat „Konfigurovat jako nový iPad“.

Pokud používáte jiné zařízení Apple, například iPod nebo iPhone, zadejte Apple ID nebo vytvořte nový identifikátor Apple, nebo pokud načtete hudbu pomocí iTunes, již máte Apple ID. Stejné Apple ID můžete použít k odběru svého iPadu, což je vynikající, protože si můžete svou hudbu stáhnout na iPadu, aniž byste ji znovu zakoupili.

Pokud je to poprvé s jakýmkoli zařízením Apple, budete muset vytvořit Apple ID. Itunes můžete také nainstalovat do počítače. Navzdory skutečnosti, že to iPad to již nevyžaduje, může iTunes usnadnit váš život a ve skutečnosti zlepšit to, co můžete s iPadem dělat. Pokud již máte Apple ID, stačí zadejte uživatelské jméno (obvykle vaše e.mailová adresa) a heslo.

Souhlasíte s podmínkami, budete muset souhlasit s podmínkami používání a jakmile souhlasíte, iPad vám poskytne dialogové okno potvrzující, že souhlasíte s. Můžete nám také poslat podmínky použití stisknutím tlačítka v horní části obrazovky.

Nastavení iCloud, většina lidí bude chtít nakonfigurovat iCloud a povolit iPad pro denní zálohu na iPadu. To znamená, že i když máte vážné problémy se svým iPadem, ztratíte je nebo ukradnete, vaše data budou zkopírována na internetu a čeká na vás, když obnovíte svůj iPad. Pokud však není pro vás vhodné uložit své informace na internetu nebo používat iPad pro obchodní účely a vaše práce neumožňuje používání cloudového úložiště, můžete odmítnout používat iCloud.

Použití k nalezení mého iPadu je velmi pohodlná funkce, která vám pomůže najít ztracený iPad nebo obnovit odcizený iPad. Zahrnutí této funkce vám umožní sledovat celkové umístění iPadu. Verze 4G iPad, která má čip GPS, bude přesnější, ale i verze Wi-Fi může poskytnout úžasnou přesnost.

Imessage a FaceTime, můžete si vybrat, že vás lidé kontaktují e.Mail použitý s vaším Apple ID. To vám umožní přijímat hovory FaceTime, které jsou softwarem pro videokonference podobné Skype, nebo přijímat texty iMessage, což je platforma, která vám umožní odesílat a přijímat zprávy přátelům a příbuzným, kteří používají iPad, iPhone, iPod Touch nebo Mac Pokud již existuje iPhone, můžete vidět své telefonní číslo uvedené zde, spolu s jakýmikoli jinými telefonními čísly a e.mailovými adresami spojenými s vaším Apple ID. Jak používat FaceTime na iPadu.

Vytvořte heslo, nemusíte vytvářet přístupový kód pro použití iPadu. Existuje odkaz „Nepřidávejte heslo“ přímo nad klávesnicí obrazovky, ale přístupový kód může způsobit, že váš iPad bude bezpečnější a požaduje, aby byl zadán pokaždé, když někdo chce použít iPad. To vás může chránit před zloděje.

Siri, pokud máte iPad podporující Siri, budete se zeptat, zda ho chcete použít. Není důvod nepoužívat Siri. Jako systém rozpoznávání systému Apple může Siri provádět mnoho velkých úkolů, jako je nastavení připomenutí nebo hledání nejbližšího místa pro pizzu. Zjistěte, jak používat Siri na iPadu.

Diagnóza, poslední volbou je, zda poslat Apple denní diagnostickou zprávu. Toto je čistě vaše vlastní řešení. Apple používá informace k lepšímu obsluhování vašich zákazníků a neměli byste se bát, že vaše informace se používají pro jiné účely. Pokud však máte nějaké pochybnosti, vyberte si, abyste nesdíleli informace. Hlavním pravidlem je, že pokud o tom potřebujete přemýšlet o více než několik sekund, rozhodněte se nezúčastnit se.

Začněte, poslední krok. Klikněte na odkaz „Start“ na stránce „Vítejte na iPadu“. Tím se dokončí nastavení iPadu pro použití.

Chcete vědět, jak používat iPad? Začněte s touto lekcí pro iPad.

Jste připraveni stahovat iPad pomocí aplikací? Zkontrolujte náš povinný (a zdarma!) Aplikace pro iPad. Tento seznam má pro každého něco.

Připojení k iPadu SIM karty

Chcete.li nakonfigurovat 3G na iPadu, nejprve potřebujete SIM kartu. Je třeba poznamenat, že tablety Apple podporují formát micro-SIM, který se poněkud liší od těch, které se používají ve starých mobilních telefonech. Pokud je to žádoucí, můžete klasickou SIM kartu vyříznout sami, ale v tomto případě existuje riziko, že ji poškodí. Nyní jsou ve všech komunikačních salonech karty micro-SIM, takže je lepší tam kontaktovat.

Vybrali jste tedy tarif vhodný pro vás a zakoupili jste SIM kartu správné velikosti. Je čas jej připojit k tabletu. Pro mnohé je to nejobtížnější fáze. Zde potřebujete nějakou obratnost rukou.

Když jste otevřeli krabici právě zakoupené tablety, pravděpodobně jste věnovali pozornost podivnému zařízení v samostatném tašce. Jako by to byl zkroucený drát s ostrým koncem. Říká se tomu klíč a je pro nás užitečný pro připojení SIM karty.

Musíme najít hnízdo pro SIM kartu v našem iPadu. Vezměte tablet a otočte jej do vodorovné polohy. Na jedné straně bude umístěno tlačítko pro ovládání hlasitosti zvuku. A na druhé straně, pravý naproti, je nalezeno hnízdo. Pohledně se podíváte, uvidíte tam malou díru.

Je to v této díře, že je třeba umístit klíč s ostrým koncem. To by mělo být provedeno prudce. Pak postupuje malá kompartment, jehož okraj musí být závislý na nehtu a vytáhnuto až do konce. Toto není nejpohodlnější postup, ale toto je cena za jemnost zařízení.

Vytáhnutí oddílu pro SIM kartu okamžitě uvidíte díru, kde ji musíte dát. Poté stačí vložit kompartment s nainstalovanou kartou SIM.

nakonfigurovat, ipad, wi-fi

Připojení, aktivace a nastavení sítě dojde automaticky. V levém horním rohu obrazovky tabletu můžete počkat pouze na vzhled vyhledávané ikony 3G. Pak již můžete použít internet. Hlavní věcí není zapomenout za to včas zaplatit.

Jak nakonfigurovat iPad po prvním zapnutí

Pokud jste se poprvé stali vlastníkem tabletu iPadu, pravděpodobně budete muset čelit takovému postupu, jako je aktivace zařízení. Ipad je dodáván kupujícímu již s nabitou baterií a vše, co je nutné, je dostat tablet z krabice a kliknout na tlačítko napájení.

Stiskněte tlačítko napájení, je umístěno na horním konci zařízení. Když poprvé zapnete tablet, se setkáte s počáteční obrazovkou s velkým nápisem iPadu, bude také posuvník odemknutí a také nápisy v různých jazycích světa.

Dále budete vyzváni, abyste si vybrali jazyk ze seznamu. Klikněte na položku „Ruský jazyk“. Nyní bude celá integrace tablet zobrazena v vybraném jazyce.

Poté, co jste si vybrali jazyk, budete vyzváni, abyste naznačili zemi pobytu. Vyberte zemi ze seznamu kliknutím na jeho název.

Dalším krokem bude zahrnutí geolokační služby. Tato funkce umožňuje tabletu určit jeho aktuální umístění. Kromě toho, pokud je tato funkce zapnutá, budou některé parametry iPadu nainstalovány automaticky.

Připojte zařízení k síti Wi-Fi. Chcete.li to provést, vyberte přístupnou síť ze seznamu. Proces je přibližně stejný jako na jiných zařízeních, ať už se jedná o telefon nebo tablet. Pokud síť Wi-Fi není k dispozici, budete vyzváni, abyste se připojili k iTunes.

nakonfigurovat, ipad, wi-fi

V počátečních nastaveních vám budou k dispozici tři možnosti nastavení:- Nakonfigurujte iPad jako nový. V tomto případě bude výchozí nastavení nainstalováno pro první zahrnutí. Vyberte tuto položku, pokud je to váš první iPad.- Obnovení z cloudové služby iCloud. Pokud máte AppleId, můžete obnovit všechna dostupná nastavení a nákupy, bez ohledu na to, zda byly provedeny na jiném iPadu nebo iPhone. Všechno si automaticky stáhne přes internet.- Obnovení prostřednictvím iTunes. Postup je podobný výše uvedenému, přičemž jediný rozdíl je v tom, že budete muset připojit kabel k počítači s programem ITUNES nainstalovaným na něm, na kterém jste provedli zálohu z předchozího zařízení.

Nyní bude dotaz ohledně vstupu do vašeho AppleId. Vznikne bez ohledu na to, které z výše uvedených metod jste použili. Pokud nemáte AppleId, můžete jej okamžitě vytvořit nebo jej vytvořit později tím, že tento krok chybí.

Podívejte se na licenční smlouvu. Budete to muset přijmout pro další nastavení zařízení.

Icloud. Pokud jste vytvořili AppleID nebo použili stávající, budete vyzváni k použití cloudové služby iCloud. Pokud jste již vaše data obnovili prostřednictvím iTunes nebo iCloud, můžete tento krok přeskočit.

Nyní můžete začít vytvářet zálohu v iTunes nebo iCloud, z nichž si můžete vybrat, nebo přeskočit tento krok.

„Najít iPad“ je funkce, která vám umožní najít tablet přes internet nebo jiná zařízení Apple. Tato funkce není povinná a můžete splnit její začlenění podle svého uvážení.

Funkce „Diagnostika a použití“ automaticky posílá do Apple data o možných povinnostech tabletu a také o jeho použití.

Jak připojit internet k iPodu

Dnes je nemožné si představit život bez internetu: práce, komunikace, zábava. všechno je v síti. Můžete se připojit k světovému webu pomocí mnoha zařízení, z nichž jeden je iPod. Doma nebo na místech s bezdrátovým připojením je vhodné propojit internet s iPodu přes Wi-Fi nebo Bluetooth a v autonomním režimu můžete použít mobilní internet.

Před připojením internetu s iPodu přes Bluetooth se ujistěte, že připojení funguje v oblasti připojení. V nabídce iPod vyberte cestu „Nastavení“. „Základní“. „Bluetooth“. Zapněte připojení. Připojení gadgetu k internetu dojde automaticky.

Připojte 3G internet k iPodu pomocí mobilního operátora. Otevřete nabídku a vyberte „Nastavení“. Zadejte „buněčná data“ a ujistěte se, že je režim zahrnut. Zakázat připojení v roamingu a zároveň ušetřit provoz.

Zadejte data svého mobilního operátora do položky „Nastavení APN“, ale nejprve se podívejte do pokynů pro nastavení. Znovu načtěte iPod po zavedení nastavení a uložení všech dat. Pro pohodlné připojení k internetu použijte prohlížeč Safari.

Připojte internet k iPodu výrobou notebooku s vestavěným přístupovým bodem Wi-Fi do sítě. Pokud nastavíte internet poprvé, začněte připojením notebooku. Nejprve vypněte ochranu v počítači.

Na ovládacím panelu vyberte položku „Síťové připojení“ a poté otevřete kartu „bezdrátové síťové připojení“. V odstavci „Rodinné úkoly“ změňte další parametry přidáním položky „bezdrátové sítě“.

Vyplňte karty „Komunikace“ a „připojení“. Zadejte název sítě, povolte připojení, nastavte přímé připojení „počítačový počítač“. Na kartě bezpečnosti označte otevřenou kontrolu ověřování.

Umyjte klíč 11 disků po odstranění zavěšení z bodu automatického ustanovení o klíči. Potvrďte zadaný klíč. Vyberte šifrování WEP. Na kartě „Připojení“ povolte připojení, pokud je síť v poloměru akce.

Vraťte se k síťové připojení a vyberte připojení, které je nezbytné pro připojení notebooku k internetu. V „Vlastnosti“ vyberte „Navíc“ a umožňujte používat připojení k ostatním uživatelům sítě.

Po provedení operací je čas připojit internet s ipodem. Zahrňte Wi-Fi do „Nastavení“, počkejte na vyhledávání sítě a vyberte jej. Zadejte heslo a klikněte na „Připojit se“. Vložte do pokročilých vlastností připojení a zadejte chybějící nastavení a poté použijte internet.

Nastavení oznámení

Bod oznámení bude mít, jak nainstalujete nějaký druh programu iPad, který je podporuje. Například při prvním otevření takového programu vás IM požádá „o přijímání zvuků, připomenutí, nálepky?“. Co to znamená okamžitě, nerozuměl tomu, ale teď mohu vysvětlit. Jde o to, že v iOS Apple používá Apple oznámení v ruštině, což znamená, že program může dokonce něco zkontrolovat v uzavřeném stavu a informovat vás o nových událostech-příchod pošty, zprávy ICQ atd.D.

Nálepky jsou na ikoně programu zobrazením něčeho (obvykle čísla). Pozoruhodný příklad standardní pošty na iPadu. při přijímání dopisů na pozadí. zobrazuje červené číslo v rohu ikony, což znamená počet nepřečtených písmen.

Připomenutí. Pokud se v programu objevily události, pak na obrazovce iPad uvidíte zprávu o tom.

Zvuky jsou, pokud v programu při změně něčeho například nová zpráva uslyšíte charakteristický zvuk, který vás o tom upozorňuje.

Nastavení oznámení vám umožňuje povolit nebo vypnout jejich programy, které to podporují.

Řešení

Nejprve restartujte samotný iPhone a zařízení, které k němu připojíte. Dále jdeme znovu do „Nastavení“, najdeme níže uvedený bod „Modem Mode“ a přejdeme do sekce. Přeneste běžec na inkluzivní (doprava). Níže uvidíte heslo potřebné pro připojení k síti.

Máte.li například nějaké problémy se zadáním hesla, nepřijímá to, i když zadáte správnou věc, zkuste ji změnit na digitální.

Zkuste aktualizovat iOS na poslední. ve stejném „nastavení“ přejděte do „hlavního“ pododdílu a klikněte na „Update“.

Můžete znovu načíst iPhone nebo iPad. Pokud to nepomohlo, můžete se pokusit resetovat nastavení sítě. tato položka je zde v „hlavní“ sekci, musíte najít tlačítko „resetovat“ a kliknout na odpovídající bod.

Stává se, že síť, kterou vytvoříte z nějakého důvodu, se nezobrazí ve vesmíru. Důvodem je skutečnost, že byl zaveden nesprávný název vašeho telefonu (přesně se používá jako jméno). Můžete to zkusit změnit: „Nastavení“. „hlavní“. „O tomto zařízení“. změníme jméno. Jméno by nemělo být příliš dlouhé a pokusit se použít pouze anglické symboly.

Tam v části „Modem Modem“ (kde zapnete funkci), ujistěte se, že je povolena funkce „Povolit ostatní“.

Existuje problém, pokud není taková položka vůbec jako „režim modemu“, a proto je nemožné ji zapnout. Chyba je nejčastěji způsobena skutečností, že nemáte přesné nastavení APN. V tomto případě bude na vašem telefonu chybět další mobilní internet. Teoreticky jsou tato nastavení vyloučena automaticky při prvním připojení SIM karty.

Pokud tato nastavení není, máte dva východy. Prvním je zavolat službu technické podpory vašeho operátora a požádat vás, abyste vám tyto nastavení poslali (budou nainstalovány automaticky). Druhou možností je ručně zadat. Jdeme do „Cellulární komunikace“. „Síť přenosu mobilních dat“, pak se podíváme na níže uvedená nastavení.

POZNÁMKA! Pokud žádný bod není uveden, ale je na telefonu, nechte pole prázdné nebo s výchozí hodnotou.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS