Jak nakonfigurovat iPad Mini od nuly

První zahrnutí iPad mini. Nastavení iPadu: Jak dělat vše správně. Jak poznamenat zprávy v poště na iOS

Airlet Air Apple Apple je jedním z nejvíce vítaných gadgetů v roce 2015. Pokud jste si koupili nebo obdrželi iPad Air nebo jako dárek, ale nevíte, kde začít. stačí si přečíst tento článek. Z toho se dozvíte všechny nejpotřebnější pro klíčové nastavení, aplikace, příslušenství a přizpůsobení.

Proces nastavení bude trvat 15 až 30 minut. v závislosti na tom, který z těchto kroků budete považovat za nutné provést.

Počáteční nastavení iPad Air / iPad Air 2

Nejčastěji je baterie vašeho iPadu již částečně nabitá, takže ji můžete bezpečně zapnout. Klikněte na tlačítko napájení na horním okraji vpravo (když je iPad v režimu portrétu, tlačítko Domů je níže). Nabijte to až 100%. buď právě teď, nebo bezprostředně po nakonfiguraci tabletu.

Tablet zapne a přivítá vás na nápisu Ahoj. Strávit na obrazovce zleva doprava (tento pohyb se nazývá „ples“). Apple vás dále vyzývá k výběru vhodných parametrů: jazyk, země použití, připojení k bezdrátové síti Wi-Fi pro aktivaci zařízení.

Ipad v počáteční fázi pomůže vyhnout se mnoha otázkám a nesprávným postojům a zajistí také stabilitu systému.

Pro první zahrnutí iPadu budete potřebovat buď připojení Wi-Fi nebo počítač s programem iTunes. Stále se doporučuje najít internet (pokud máte verzi celulárního), můžete pomocí SIM karty), protože stále potřebujete k vytvoření Apple ID a nainstalování dalších služeb. Zvažte obě možnosti pro nastavení tabletu. Takže v pořádku:

Pokud máte připojení Wi-Fi

Poslední dva vám umožní snadno obnovit všechna data ze zařízení, pokud je v počítači v programu iTunes nebo ve službě iCloud kopie v počítači.

 • Další krok pro plnohodnotné ladění tabletu a pomocí všech jeho funkcí se doporučuje, aby tento krok nezmeškal. Níže je podrobný popis ve stejné OKA. Můžete zadat stávající, vytvořit nový nebo úplně chybět tento krok a vytvořit později. Klikněte na „Vytvořit Apple ID zdarma“. Všechna data zadaná v budoucnu by měla být někde spolehlivá nebo zaznamenaná, jinak nebudete moci obnovit své Apple ID, pokud zapomenete na heslo.
 • K vytvoření Apple ID je potřeba e.mailová adresa, takže je nám nabídnuto výběr. použijte existující poštu nebo vytvořte bezplatnou poštovní schránku v iCloud. Pokud je vše jasné s první možností, zvážíme druhou. klikněte na „Získejte zdarma. E-mail v iCloud ”a tlačítko„ Další “.
nakonfigurovat, ipad, mini, nuly
 • Zde zadáme heslo pro vaši poštu a Apple ID. (Pozornost! Heslo musí obsahovat nejméně osm znaků, přičemž má alespoň jednu číslice, jeden kapitál a jedno malé písmena. To je nezbytné ke komplikování postupu pro hackování vašich účtů, tj. Pro ochranu vašich údajů).
nakonfigurovat, ipad, mini, nuly
 • Na některých zařízeních se objeví okno iMessage a FaceTime Functions. Umožňují uživatelům jakékoli techniky Apple pro výměnu zpráv, stejně jako v WhatsApp, provádějí zvukové a videohovory přes internet. Zapněte potřebné a klikněte na „Další“.
 • Okno ICloud Drive se otevřelo na mém.

Osm.1 Pokud chcete nyní nakonfigurovat, budete muset položit prst na tlačítko „Domů“, jak je znázorněno na obrázku.

Osm.2 Po výzvách na obrazovce nahrajte na zařízení svůj otisk prstu. Po úspěšných manipulacích se objeví okno s nápisem „dokončeno“. Klikněte na „Pokračovat“.

Devět.1 Pro majitele dotykové ID bude navrženo pro použití otisku prstu ke stažení aplikací, hudby a videa z obchodu. Můžete nakonfigurovat později.

Nakonec se objevilo příjemné okno iPad „Vítejte!““. Klikněte na „Start Work“ a radujte se na vznikající hlavní obrazovce!

Nastavení iPhone, iPad a iPod od nuly: Popis všech bodů

Počáteční nastavení do značné míry určuje úroveň kvality a snadné interakce se zařízením. Navzdory skutečnosti, že mnoho z jeho bodů lze později přeskočit nebo změnit, se doporučuje provést všechny nezbytné manipulace na začátku pro optimální práci gadgetu.

Výběr země, nastavení času a data

Po spuštění zařízení Apple se na obrazovce objeví pozdrav. Poté, co ho otřete stranou, půjdete k lingvistickým parametrům Inte Wee. Dále si musíte vybrat zemi. Poté, na základě údajů o hodinovém pásu vybrané oblasti, bude čas a datum stanoveny automaticky.

Výběr jazyka a regionu

Bezdrátové internetové připojení

Připojení k Wi-Fi bude užitečné při provádění následného nastavení zařízení, zejména vytvoření nového Apple ID nebo připojení již provozu (pokud používáte jeden ověřovací systém na několika Apple gadgety). Pokud však máte v úmyslu ušetřit čas nebo prostě nemáte přístup k síti Wi-Fi v tuto chvíli, lze tuto fázi vynechat.

Bezdrátové internetové připojení

Geolocation

V tomto bodě nastavení zařízení se navrhuje povolit nebo deaktivovat geolokaci. Geolokační služby jsou odpovědné za shromažďování informací o vašich geografických souřadnicích. Používají se pomocí aplikací, jako jsou „mapy“, „Instagram“, „kamera“ atd. D., Chcete.li vypočítat přibližné umístění. Kromě toho pomocí geolokačních služeb můžete sledovat Apple. Tato funkce se hodí v případě ztráty nebo krádeže gadgetu. Pokud jde o výhody odpojení geolokace. to ušetří nabíjení baterie.

Můžete aktivovat a deaktivovat geolokační služby kdykoli tím, že přejdete do nastavení „Yabloko“. Je také možné omezit jejich jednání pro některé programy.

Geolocation

Nastavení iPhone, iPad, iPod

 • Nakonfigurovat zařízení Apple jako nové;
 • Obnovte jej ze zálohy v iCloud;
 • Obnovte zařízení ze záložní kopie na místním disku.

Pokud je váš smartphone nebo tablet zcela nový a nastavíte jej od nuly, bez váhání vyberte první položku. Při nastavování gadgetu však po upgradu firmwaru nebo obnovení systému bude relevantní použití záloh dat.

Nastavení iPhone, iPad, iPod

Apple ID

Další fází je vytvoření Apple ID nebo vstup na existující účet. Apple ID je účet, který umožňuje přístup k aplikacím, jako je App Store, Apple Music, iCloud, iMessage, FaceTime atd. D. Chcete.li jej vytvořit, budete muset vyplnit následující informace:

 • F. A. Ó.;;
 • E-mail, ke kterému bude účet připojen;
 • Heslo pro účet;
 • Vyberte kontrolní otázky a odpovědi na ně (bude vyžadováno obnovení účtu);
 • Datum narození;
 • Rezervní e-mail;
 • Emailová adresa.

Pokud se rozhodnete tuto fázi přeskočit, přidejte nebo vytvořte nové ID Apple prostřednictvím nastavení zařízení kdykoli.

Apple ID

Podmínky použití

Dále je nutné přijmout podmínky licenční smlouvy o používání. Tato položka je nutná k provedení a nelze ji vynechat. Není žádným tajemstvím, že 99% uživatelů Apple přijímá podmínky pro použití bez jejich čtení. Pokud se však rozhodnete svědomitě seznámit s úplným seznamem nuancí uživatelské dohody a zůstali jste s určitým bodem nesouhlasit, jedinou cestou je odmítnout podmínky použití a vrátit zařízení do obchodu.

Podmínky použití

Dotkněte se ID a heslo

Přijetí podmínek použití přenos do konečných fází nastavení. vytvoření otisku prstu pomocí dotykového ID a hesla. Tyto možnosti pomohou chránit váš smartphone nebo tablet před neoprávněným použitím. Potvrzení hesla a/nebo otisku prstu je nutné při odemknutí gadgetu (přechod z obrazovky zámku na plochu) a autorizace v obchodě App Store. Tuto fázi lze přeskočit a vytvořit heslo a otisk prstu kdykoli, přejít do nastavení iOS.

Dotkněte se ID a heslo

Funkce Touch ID působí na zařízení Apple se skenerem otisků prstů, t. E. Počínaje iPhone 5 a více. U starších modelů gadgetů se používá standardní heslo.

Diagnostika

Závěrečná fáze vyžaduje souhlas nebo odmítnutí odeslat diagnostiku dat společnosti Apple. Žádost je velmi standardní a není v něm nic, co by porušilo důvěrnost. Naopak, informace o chybách a selhání v systému iOS umožní vývojářům vylepšit jej a opravit nedostatky v následných aktualizacích.

Diagnostika

Poté, co skončil posledním krokem v konfiguraci, zbývá kliknout na tlačítko „Start Work“ a užívat si pomocí Apple Affairs.

Jak nakonfigurovat iPhone, iPad a iPod Touch, když se poprvé zapnete z nuly

Po zakoupení zařízení od Apple je nutné jej poprvé spustit a provést předběžné nastavení. Mnoho center iPhone, iPad, iPod Touch nabízí své služby pro práci počátečního nastavení nového zařízení, což na to vyžaduje někdy slušné peníze. V žádném případě není nutné s takovými návrhy souhlasit, protože každý uživatel bude schopen nakonfigurovat zařízení od nuly při prvním spuštění. Jakmile aktivujete zařízení, když zapnete, okamžitě uvidíte první krok s několika možnostmi nastavení. Pokyny od Apple jsou již zcela pochopitelné, ale pokud to nestačí, bude každý krok a všechna možná nastavení iPhone (to platí pro všechny modely, včetně 4, 5, 5s a 6), podrobněji se analyzuje podrobněji. Všimněte si, že pro iPad a iPod Touch budou identické.

 • První věc, která se objeví na obrazovce po načtení zařízení, je Hello pozdrav. To znamená, že proces nastavení začal, je nutné přejetím obrazovky spuštěním prstu na obrazovce, zprava doleva.
nakonfigurovat, ipad, mini, nuly

Po dokončení konec zařízení můžete otevřít aplikaci „Nastavení“ a změnit všechny parametry pro sebe. Za prvé, stojí za to synchronizovat vaše zařízení se servery iTunes, účetnictví Apple ID a aktivovat funkci „Najít iPhone“, takže v případě ztráty nebo krádeže máte šanci ji najít. Prostřednictvím aplikace App Store si můžete stáhnout různé další aplikace a rozšířit seznam schopností vašeho zařízení.

Jak aktivovat tablet Apple?

Stiskněte zařízení a podržte boční tlačítko, dokud se nezobrazí logo Apple. Pozdravy se zobrazí v několika jazycích. Postupujte podle pokynů na obrazovce. Pro uživatele se zrakovým postižením je možné povolit hlasový výsledek nebo „zvýšit“ přímo na obrazovce pozdravu.

Pokud má váš počítač dřívější verzi MacOS, použijte iTunes k zapnutí synchronizace Wi.Fi. V aplikaci iTunes na PC s Windows: Klikněte na tlačítko iPad v horní části okna iTunes, klikněte na „Review“ a poté vyberte „Synchronizovat s tímto [zařízením] pomocí Wi-Fi (v části„ Parametry “).

Jak nakonfigurovat iPad po prvním zapnutí

Pokud jste se poprvé stali vlastníkem tabletu iPadu, pravděpodobně budete muset čelit takovému postupu, jako je aktivace zařízení. Ipad je dodáván kupujícímu již s nabitou baterií a vše, co je nutné, je dostat tablet z krabice a kliknout na tlačítko napájení.

Stiskněte tlačítko napájení, je umístěno na horním konci zařízení. Když poprvé zapnete tablet, se setkáte s počáteční obrazovkou s velkým nápisem iPadu, bude také posuvník odemknutí a také nápisy v různých jazycích světa.

Dále budete vyzváni, abyste si vybrali jazyk ze seznamu. Klikněte na položku „Ruský jazyk“. Nyní bude celá integrace tablet zobrazena v vybraném jazyce.

Poté, co jste si vybrali jazyk, budete vyzváni, abyste naznačili zemi pobytu. Vyberte zemi ze seznamu kliknutím na jeho název.

Dalším krokem bude zahrnutí geolokační služby. Tato funkce umožňuje tabletu určit jeho aktuální umístění. Kromě toho, pokud je tato funkce zapnutá, budou některé parametry iPadu nainstalovány automaticky.

Připojte zařízení k síti Wi-Fi. Chcete.li to provést, vyberte přístupnou síť ze seznamu. Proces je přibližně stejný jako na jiných zařízeních, ať už se jedná o telefon nebo tablet. Pokud síť Wi-Fi není k dispozici, budete vyzváni, abyste se připojili k iTunes.

V počátečních nastaveních vám budou k dispozici tři možnosti nastavení:- Nakonfigurujte iPad jako nový. V tomto případě bude výchozí nastavení nainstalováno pro první zahrnutí. Vyberte tuto položku, pokud je to váš první iPad.- Obnovení z cloudové služby iCloud. Pokud máte AppleId, můžete obnovit všechna dostupná nastavení a nákupy, bez ohledu na to, zda byly provedeny na jiném iPadu nebo iPhone. Všechno si automaticky stáhne přes internet.- Obnovení prostřednictvím iTunes. Postup je podobný výše uvedenému, přičemž jediný rozdíl je v tom, že budete muset připojit kabel k počítači s programem ITUNES nainstalovaným na něm, na kterém jste provedli zálohu z předchozího zařízení.

Nyní bude dotaz ohledně vstupu do vašeho AppleId. Vznikne bez ohledu na to, které z výše uvedených metod jste použili. Pokud nemáte AppleId, můžete jej okamžitě vytvořit nebo jej vytvořit později tím, že tento krok chybí.

Podívejte se na licenční smlouvu. Budete to muset přijmout pro další nastavení zařízení.

Icloud. Pokud jste vytvořili AppleID nebo použili stávající, budete vyzváni k použití cloudové služby iCloud. Pokud jste již vaše data obnovili prostřednictvím iTunes nebo iCloud, můžete tento krok přeskočit.

Nyní můžete začít vytvářet zálohu v iTunes nebo iCloud, z nichž si můžete vybrat, nebo přeskočit tento krok.

„Najít iPad“ je funkce, která vám umožní najít tablet přes internet nebo jiná zařízení Apple. Tato funkce není povinná a můžete splnit její začlenění podle svého uvážení.

Funkce „Diagnostika a použití“ automaticky posílá do Apple data o možných povinnostech tabletu a také o jeho použití.

Apple iPad Mini (2021) 64GB Wi-Fi

Počítač miniaturního tabletu s produktivním procesorem, dobrou hustotou pixelů zobrazení, konektor pro dokovací stanici a podpora pro tužku Apple.

Apple iPad Mini (2021) 64 GB Wi-Fi se prodává v několika barvách pouzdra, včetně nejoblíbenějšího stříbrného a tmavě šedé.

Spolehlivost zařízení je způsobena kovovým pouzdrem a stabilitou skla k poškrábání.

Vysoká rychlost bionického procesoru Apple A12 s technologií 7 nm a 3 gigabajty RAM je určeno vysokou rychlostí práce.

Displej pracuje na základě matice IPS s rozlišením 2048 × 1536 pixelů s vysokou hustotou pixelů (324 ppi).

 • Diagonální obrazovka: 7,9 palce;
 • Rozlišení: 2048 × 1536 pixelů;
 • Kapacita baterie: 19.1 W Mad;
 • Procesor: Apple A12 Bionic;
 • Rozlišení kamery (hlavní/frontální): 8/7 MP.

Program iTunes poskytuje uživateli takto:

Pokud jste vytáhli svůj zbrusu nový iPad, zapněte jej a viděli na obrazovce plochu, na které jsou ikony aplikací umístěny, vězte, že váš tablet již byl zahrnut a zaznamenán.

Když je zapnutý absolutní nový iPad, na obrazovce se zobrazí zelená ikona se zástrčkou USB.

Pokud byl váš tablet zahrnut. nic nezákonného. Jedinou věcí, kterou musíte udělat, je zajistit, aby na něj nebyly nainstalovány aplikace, kromě standardních aplikací.

Většina uživatelů naší země má na počítačích operační systém Windows. Proto je pro tento operační systém nezbytný stažení programu iTunes z webu Apple.

Po instalaci programu iTunes můžete připojit iPad pomocí kabelu, který je dodáván s tabletem.

Po načtení programu vám budou nabídnuty dvě možnosti pro následné akce: Nakonfigurujte iPad jako nové zařízení nebo obnovte informace z záložní kopie. Ve vašem případě si musíte vybrat první možnost. Po nějaké době se tablet zapne a uvidíte obrazovku operačního systému.

Poté musíte projít registračním procesem, který obsahuje jeden podvodní kámen. pokud nemáte plastovou kartu MasterCard nebo Visa, nebudete moci koupit programy v obchodě AppStore. Přestože obchod AppStore má obrovské množství bezplatných aplikací. Kromě toho někteří výrobci her a aplikací v rámci akcií dávají své žádosti zdarma. pro to není vyžadována plastová karta.

Základy práce s iPadem

Tabletové počítače nadále dobývají trh. Někteří odborníci začínají podporovat slova Tim Cook (vedoucí společnosti Apple), že tablety brzy vytlačí notebooky. Statistiky tak či onak ukazují, že se pomalu zvyšuje podíl iPadu na trhu. Výhody tabletových počítačů jsou zřejmé, takže není překvapivé, že si každý chce tento gadget získat pro sebe. Ale co dělat po nákupu? Zvláště pokud iPad poprvé spadl do vašich rukou? V tomto článku zvážíme, jak používat iPad a pokusit se odpovědět na všechny nejběžnější otázky. Pojďme to pochopit. Jít!

Další provoz zařízení závisí na počátečním nastavení

Majitelé iPhone zde pravděpodobně nepřekvapí. Koneckonců, zařízení jsou navzájem velmi podobná. Uživatelé, kteří poprvé zvedli „tablet“ od Apple.

Nejprve musíte pochopit, který model iPad máte. Nejedná se o novinkou gadgetu, ale o podpoře SIM karty, která bude schopna použít připojení 3G nebo LTE. Zjištění je docela jednoduché. Ipady podporující SIM karty mají panel nebo černý kryt pokrývající anténu.

Nyní je nutné vložit „SIM kartu“ (samozřejmě, pokud existuje). Všechna moderní zařízení pracují s Microsimem, takže pokud máte stále sim kartu SIM ve starém stylu, vezměte ji do nejbližšího obchodu s mobilními operátory, bude k vám vyříznuto správným způsobem vyříznuto. U iPadu je zahrnuta speciální jehla nebo papírová klip, SIM karta je otevřena pro otevření slotu. Dále je do tohoto slotu vložena karta a vložena zpět.

Po zapnutí iPadu nejprve musíte vytvořit Apple ID nebo zadat existující. Toto je váš účet, který bude potřebný ke stažení aplikací z Appstore a mnohem více. Dále si musíte stáhnout program iTunes do počítače, bez něj nebude fungovat k plnému použití tabletu.

Nyní pojďme přijít na to, jak volat s iPadem, protože tato otázka je na slepé uličce. Samotní iPady nevědí, jak volat, což je logické, protože to není telefon. Ale volání s aplikacemi třetích stran a instantní posly. Chcete.li to provést, musíte mít pouze správný program na tabletu a připojení k internetu. U hovorů můžete použít nejoblíbenější aplikace: Wephone, Rebtel, Skype, Viber, WhatsApp a další. Počínaje osmou verzí iOS se objevila funkce jako hovor s iPadem pomocí iPhone. Zní to moudře, ale ve skutečnosti je všechno poněkud jednodušší. Vše, co potřebujete, je zadat stejné Apple ID do telefonu a tabletu a poté přejít do nastavení iPhone, otevřete sekci „FaceTime“ a přepněte do aktivní polohy buněk iPhone volání „buněčné výzvy“. Pak to musíte opakovat na iPadu. Aby tato funkce, nazývaná kontinuita, funguje, musí být obě zařízení ve stejné bezdrátové síti Wi-Fi.

Každý ví, že na moderních zařízeních jsou čas a datum nastaveny automaticky. Ale co když potřebujete nainstalovat jiná nastavení? Pojďme přijít na to, jak změnit datum a čas pro iPad. Nejprve přejděte na „Nastavení“. Ve výchozím nastavení se karta „základní“ okamžitě otevře. V seznamu vyberte „Datum a čas“. V okně, které se otevírá, můžete pro vás nastavit pohodlný formát zobrazení času. Chcete.li nastavit datum ručně, přeložte do neaktivní polohy posuvníku „automaticky“. Níže se objeví řádek, ve kterém můžete nastavit své vlastní hodnoty data a času.

Někteří uživatelé mají problémy s aktivací iPadu. Chcete.li aktivovat iPad, musíte jej připojit k počítači a otevřít iTunes. Poté by se mělo objevit zařízení pro aktivaci zařízení, ve kterém musíte zadat svůj Apple ID.

Nyní přesně víte, co musíte udělat, vyzvednutím iPadu a použití tabletu se pro vás stane stejně pohodlným a příjemným. Napište do komentářů, zda vám tento článek pomohl a položil v komentářích všechny otázky, které se zajímá na téma, zvažované téma.

Pokud se iPad nezapne

Co dělat, když stisknete a držíte tlačítko, ale nemohu to zapnout? Nezoufejte. Možná právě dostal baterii. Připojte jej k zásuvce a počkejte několik minut.

Pokud důvod není v nízkém náboji, ale například při poškození tlačítek napájení, můžete se pokusit připojit tablet k počítači a spustit iTunes. Obvykle se iPad obrací na sebe.

A konečně, pokud máte podezření, že tablet není vypnutý, ale jen zavěste, zkuste jej restartovat. Chcete.li to provést, klikněte a podržte tlačítko napájení a tlačítko „Domů“, dokud na obrazovce neuvidíte indikátor načítání.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS