Jak nakonfigurovat VPN pro Xbox One

Jak nakonfigurovat proxy server v Xboxu

Xbox je integrovaný do služby OS, která poskytuje uživateli multimediální služby. Nástroj je užitečný, ale nebude možné jít na stránky zakázané ve vašem regionu, protože na ní není nainstalována soukromá virtuální síť. Zjistěte, jak nastavit proxy server v Xbox One, obejít zámky a získat plný přístup k požadovanému obsahu bez jakýchkoli omezení.

Existuje několik možností, jak získat osobní proxy pro Xbox:

 • Předejte VPN s PC pomocí aplikace Hotspot;
 • K přenosu VPN použijte zprostředkující server;
 • Nastavte soukromou síť přímo na router.

Všechny podrobnosti o tom, jak nakonfigurovat proxy na řadě Xbox v pokynech níže.

Důvody používání VPN na Xboxu

Starosti o svou důvěrnost? Postaráme se o vaši konstantní ochranu.

Při sledování obsahu Stream Netflix nebo přehrávání videoher se vždy zapněte VPN. To vás ochrání před hrozbami pro bezpečnost na internetu. Nejpříjemnější věc je, že to neovlivní rychlost vašeho připojení k internetu!

Omezení odpovědnosti: SurfShark nepodporuje použití VPN v metodách, které mohou porušovat podmínky služby streamování.

Jak používat VPN na Xbox One?

Můžete použít jakoukoli VPN podle svých představ, ale VPN používejte přímo na konzole. Není to snadný úkol. Pojďme tedy rychle zvažte, jak používat VPN na Xbox One.

 • Nejprve musíte vzít síťový kabel a připojit jej mezi Xbox One a PC s podporou VPN.
 • Nyní stačí jít do počáteční nabídky a stisknout nastavení možností.
 • Poté klikněte přímo na síť a poté klikněte na možnost VPN.
 • Nyní najdete parametr „Adaptér pro změnu“ je umístěn v levém horním rohu obrazovky. Stiskněte zde.
 • Poté klikněte na ikonu VPN pomocí pravého tlačítka myši a v nabídce otevření vyberte parametr charakteristik.
 • Nyní v dalším okně klikněte na kloubní použití karty.
 • Poté musíte zkontrolovat zaškrtávací známku vedle všech uživatelů sítě, aby se připojili připojením tohoto počítače s internetem.
 • Pak se právě dotkl, vyberte připojení k soukromé síti.
 • Nyní v dalším okně vyberte možnost Ethernet Xbox Connection. Poté klikněte na OK.
 • Vezměte si řadič Xbox One a stiskněte tlačítko Xbox. Poté třikrát stiskněte tlačítko RB.
 • Poté vyberte možnost v dalším okně a poté klikněte na síť karty.
 • Chvíli počkejte, až se další stránka neotevře, a poté klikněte na nastavení sítě.

Nakonec vyberte Zkontrolujte připojení k síti karty. Nyní se vaše konzole automaticky připojí k internetu. Pokud však chcete použít VPN na vašem Xbox One, je nutné, aby VPN pracovala s aktivním připojením na počítači s Windows, protože veškerý váš provoz by měl procházet váš počítač Windows PC.

To se doporučuje používat placenou VPN, kdykoli používáte VPN, protože mnoho lidí používá bezplatnou verzi, takže se můžete setkat s pomalými spojeními, která mohou situaci komplikovat.

To je vše, co pro vás máme o tom, jak používat VPN na Xbox One. Doufáme, že toto vedení bude pro vás užitečné. Chcete.li získat více aktualizací, přihlaste se k odběru našeho kanálu YouTube. Nezapomeňte se podívat do našich herních pokynů. Příručky Windows. Sociální sítě. Iphone. A pokyny pro Android vědět více.

Připojení k VPN prostřednictvím routeru

Existují dva způsoby, jak nakonfigurovat VPN na Xbox One. prostřednictvím routeru nebo PC. Doporučujeme nastavit přes router, protože metoda PC vyžaduje, aby váš Xbox byl připojen k PC pomocí Ethernet Cable.

Zadejte ovládací panel routeru a zadejte data poskytnutá VPN

Zpravidla to znamená vstup IP adresy vašeho routeru do webového prohlížeče připojeného k místní síti, ale podrobnosti viz viz. V pokynech pro provoz vašeho routeru. Najděte kartu pro ovládání routeru do externí sítě. (Název se může lišit, ale obvykle se nazývá „základní“, „síť“ nebo „nastavení WAN“). Zadejte data poskytnutá při registraci ve VPN (IP adresa, maska ​​podsítě, uživatelské jméno a heslo atd. D.). Podrobnosti se opět mohou lišit: pokud pochybujete, postupujte podle pokynů VPN pro připojení routeru.

Připojte Xbox k routeru.

Kliknutím na tlačítko Xbox otevřete příručku, zcela přejděte doprava na nastavení, poté přejděte do sítě, zvýrazněte nastavení sítě a stiskněte a stiskněte a. Vyberte „Požadovat bezdrátovou síť“ a nakonfigurujte Xbox tak, aby používal připojený router. Ve vašem VPN v první fázi. Pokud to vaše rozvržení dovolí, můžete připojit Xbox k routeru přímo přes Ethernet, což se doporučuje pro nejstabilnější připojení, pokud jsou pro vás důležité online hry důležité.

To je vše, co musíte udělat! Nyní jste připraveni zobrazit, vysílat a hrát anonymní bezpečnost.

Jak nakonfigurovat VPN na Xboxu

Xbox je jednou z masicky čistě Gablia (. Hlavní zdůvodnění Xbox Live, který je přístup k bezplatným hrám a různým souborům Perdygences Online online. Pokud doporučujete Xbox, připojení přes VPN vám umožní:

Připojte se k geooblokovanému obsahu dostupným pouze v určitých složkách, jako je Ashulu, LoveFilm a Netflix, a dokonce k demo-vertosymnosotoryzhigru.

Také si vzpomněl hra pro více hráčů vytvořenou v takových zemích Spojených států a Velké Británie.

Jak používat VPN na Xboxu

Existují dva hlavní způsoby, jak připojit Xbox k internetu prostřednictvím VPN:

Metoda (1): Připojte jej k počítači a poté k internetu přes PC (doporučujeme pro začátečníky).

Metoda (1): Distribuce připojení VPN prostřednictvím počítače

Alespoň kabel „Twisted Pair“ a samozřejmě Samxbox a počítač.

V závislosti na operačním systému nainstalovaném v počítači postupujte podle následujících akcí:

Distribuce připojení VPN s OS Windows OS (7):

nakonfigurovat, xbox

Nakonfigurujte připojení VPNNE s počítačem:

Připojte počítač s řvátkem Wi-Fi nebo pomocí kabelu.

Připojte Xbox k PC pomocí kabelu a ujistěte se, že „Nastavení IP“ a „Nastavení DNS“ pro Xbox jsou nainstalovány v poloze „automaticky“ (nastavení / nastavení systému / nastavení sítě prostřednictvím nabídky Xbox).

Otevřete na vašem počítači „Síť a prostředí“.

Klikněte na tlačítko „Změnit nastavení adaptéru“.

Klikněte pravým tlačítkem myši na připojení VPN a poté vyberte „Vlastnosti“.

Na kartě General Access:

Nastavte „Povolte ostatním uživatelům sítě používat připojení k internetu tohoto počítače“.

Z rozevírací nabídky „Připojení domácí sítě“ vyberte „Připojení v místní síti“ (pokud máte několik ethernetových portů nebo počítač, který může umístit připojení Wi-Fi, ujistěte se, že jste si vybrali pravý jeden) a poté klikněte na „OK“

Nyní restartujte počítač a předponu.

Distribuce připojení VPN s OS MACOSX:

Ujistěte se, že je váš Xbox vypnutý, připojte jej pomocí síťového kabelu a adaptéru k Mac.

Na ikoně Apple MacEd na ikoně Apple otevřete „Nastavení systému“ a klikněte na tlačítko „General Access“.

Vytáhněte nabídku „přenášet připojení přes“ a vyberte připojení VPN.

nakonfigurovat, xbox

Ve sloupci „Počítač používá“ označte „USB Ethernet“.

Vlevo, označte „distribuci internetu“, objeví se okno vyskakovacího okna. Klikněte na „Start“.

„Distribuce internetu: Ano“ bude označena Green, což znamená, že všechno funguje.

Na vašem Xboxetu v (SystemSetting / Wi-Fi / TestXboxlive), abyste se ujistili, že jste připojeni.

Metoda (2): Připojení Xbox k VPN prostřednictvím bezdrátového routeru:

Druhou metodou připojení XboxK VPN je bezdrátový router s firmwarem DD-WRT; Velkou výhodou této metody je, že všechna ostatní vaše zařízení budou také připojena prostřednictvím VPN.

Stáhněte si aplikaci Xbox

Před načtením aplikace Xbox pro iOS nebo Android musíte svůj smartphone nebo tablet aktualizovat na nejnovější verzi odpovídajícího operačního systému. Uživatelé iOS potřebují verzi 9.0 nebo vyšší pro spuštění aplikace. Microsoft doporučuje uživatelům Android verzi 4.1 nebo vyšší. Po aktualizaci přejděte do iTunes nebo Google Play a zadejte Xbox do vyhledávacího pole a najděte aplikaci.

nakonfigurovat, xbox

Stisknutím tlačítka „Nainstalovat“ spusťte aplikaci aplikace na smartphonu nebo tabletu a spusťte ji po instalaci. Poté, co je nabízeno, přejděte na svůj účet Xbox.

Začátek

Po připojení si všimnete, že program Insider je nakonfigurován jako hra. Pod štítkem vašeho hráče bude hodnocení úrovně (úroveň 1, pozorovatel, začátečník. kde začnete) a vedle něj budou zkušenosti (od 0/20 do začátku). Začnete jako to, co Microsoft nazývá „Omega“ uživatelem, který je otevřený všem majitelům Xbox One.

Zatím se o to všechno nedělejte. Co by vás mělo zajímat, je třetí položka nabídky, „obsah zasvěcených“. V nabídce na obsah zasvěcených najdete exkluzivní aktualizace systému, aplikace a někdy i obsah her. Právě teď to zahrnuje program Minecraft Beta, který vám umožní zobrazit nové aktualizace her (samozřejmě, pokud již máte Minecraft).

Hlavním rysem programu Insider je předběžné aktualizace pro Xbox One, které uvidíte napravo od obsahu zasvěcených.

Proč používat VPN na konzolách

Soukromé soukromé sítě poskytují maximální přístup k obsahu různých typů. Proto se stávají nezbytným řešením pro majitele konzoly. Je možné maskovat a anonymizovat stopu uživatele.

Pro více majitelů konzolí VPN je to nejúčinnější a nejspolehlivější způsob, jak obejít regionální zámky. Například s jeho pomocí lidé navštěvují různé video služby a aplikace. S pomocí takové možnosti však bude možné se zbavit regionálních omezení.

Poměrně často na univerzitách a vysokých školách dávají studentům zdarma Wi-Fi. Zde je jen mnoho zábavných webů, administrátoři vám nedovolují dostat se do zásady. Studenti k nim nebudou moci získat přístup prostřednictvím těchto sítí. Bude možné vyřešit problém pomocí schopností VPN.

Přirozeně byste neměli odepisovat bezpečnostní problémy. Pomocí soukromých soukromých sítí bude možné skrýt IP adresu uživatele. Znalost těchto informací jiných hráčů zvláštních rizik pro lidskou bezpečnost nevede. Data však lze použít pro některé odporné akce. Například mohou být použity pro síťové útoky na hráče.

Proč potřebujete VPN

1 Bezpečnost osobních údajů

Bezpečnostní hrozby pro vaši Xbox One nejsou tak závažné jako u jiných zařízení, protože se používá hlavně pro hry. Zachycení osobních a finančních informací je však stále možné. Použití VPN šifruje všechna data přenášená do konzoly a z ní.

2 Prevence útoků

Online oponenti se vás mohou nejen pokusit porazit; Mohou mít skrytý motiv. Pokud hrajete hru s nechráněným chatem nebo lobby, mohou uživatelé zahájit útoky DDOS, aby získali konkurenční výhodu.

Kromě toho mohou uživatelé zahájit útoky DDOS na všechny servery. Vývojáři her pracují na řešení tohoto problému, ale použití VPN k ochraně vašeho spojení je nejlepší ochranou před těmito poraženými.

3 Ochrana

Swatting (z angličtiny. SWAT. Capture Group) je krutý akt, ve kterém se hráči účastní jiných netušících hráčů.

Matchmakers je, když byla přijata vaše IP adresa, aby určila vaši polohu, a anonymní telefonní hovor přichází na místní policejní oddělení, které uvádí, že existuje přímá hrozba, a povzbuzení úřadů okamžitě reaguje.

Swatting je závažný zločin, který může vést k vážným jednáním proti těm, kteří zavolali. Použití VPN skrývá vaši IP adresu a zabraňuje těmto incidentům.

4 Chůze po geo-restrikci

Vývojáři her často uvolňují verze beta a nové hry v některých zemích dříve než ve zbytku světa, a pokud nejste v této zemi, nebudete mít včasný přístup. Pokud používáte VPN, můžete změnit svou polohu na zemi, ve které je hra k dispozici.

Kromě toho má určitý obsah Xbox Live geografická omezení a je k dispozici pouze v některých zemích, v takovém případě může používání VPN také tento problém vyřešit.

5 Zlepšení kvality vašeho připojení

Kromě her je Xbox One skvělý pro streamování populárního obsahu, jako jsou Netflix, Hulu a Amazon Prime. Nejlepší prémiové služby VPN nabízejí vysokou rychlost připojení, neomezenou propustnost a nedostatek omezení, takže můžete hrát a prohlížet toky bez obav o zpoždění nebo vyrovnávací paměť.

Myslíme si, že nyní víte o nebezpečích a rizicích spojených s online hrami a proč je VPN tak důležitá. Bez ohledu na to, jaký VPN si vyberete z našeho seznamu, jsou všichni zaměřeni na rychlost, výkon a mohou zaručit, že budete zcela chráněni, aniž byste měli problémy s hratelností.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS