Jak nastavit a používat WhatsApp na iPadu. Whatsapp iPad App

Jak nastavit a používat WhatsApp na iPadu

Přestože zprávy o spuštění WhatsApp spuštění nativní aplikace iPad dělají kola již několik let, zatím neexistuje žádná oficiální aplikace WhatsApp pro iPados. Existuje však řešení pro použití WhatsApp na iPadu.

V tomto článku vás provedeme procesem instalace a používání WhatsApp na vašem iPadu, takže můžete zůstat ve spojení se svými přáteli a rodinou na velké obrazovce.

Как установить WhatsApp на iPad (новый рабочий способ)

Než začnete: Musíte mít aktivovaný WhatsApp na telefonu iPhone nebo Android, protože se nemůžete zaregistrovat na nový účet WhatsApp na iPadu.

nastavit, používat, whatsapp, ipadu, ipad

Jak nastavit a používat WhatsApp na iPadu

1) Otevřete Safari na vašem iPadu a navštivte web.whatsapp.com.

2) Uvidíte QR kód, který musíte skenovat pomocí smartphonu:

 • Pokud máte iPhone: Otevřete aplikaci WhatsApp nebo WA Business a přejděte na její nastavení Propojená zařízení Propojení zařízení Zadejte přístupový kód iPhone.
 • Pokud máte telefon Android: Otevřete WhatsApp nebo WA Business App Klepnutím na ikonu Tři tečky z pravého horního pravého propojeného zařízení Propojte zařízení pomocí přístupového kódu zařízení nebo ověřování biometrie k otevření skeneru.

3) Skenujte QR kód, který vidíte na obrazovce iPad.

Vaše aplikace WhatsApp na iPhone a WhatsApp Web na vašem iPadu bude propojena a všechny vaše chaty uvidíte uvnitř Safari na svém iPadu. Odtud můžete odesílat a přijímat zprávy a soubory.

Používání WhatsApp na iPadu

Chat: Klepnutím na konverzaci z levé strany ji vyberte a zadejte svou zprávu do pole ‘Zadejte zprávu‘. Tip: Přitiskněte se dvěma prsty na velké iPad klávesnici, aby se zmenšila a umístila jej kamkoli.

Spusťte nový chat: stiskněte ikonu zpráv shora a vyberte uložený kontakt. Nejedná se o kontakty uložené na aplikaci kontaktů vašeho iPadu, ale jsou synchronizovány z vašeho telefonu a objevují se pouze na této kartě WhatsApp webové prohlížeč.

Podívejte se na stav nebo příběhy WhatsApp: Zasáhněte ikonu kruhu zleva a uvidíte status uveden lidé ve vašem adresáři.

Vyhledat zprávy: Pomocí vyhledávacího řádu zleva najdete zprávy ze všech vašich chatovacích. Nebo stiskněte tlačítko vyhledávání z probíhajícího chatu a uvidíte konkrétní texty pouze z konverzace této osoby.

nastavit, používat, whatsapp, ipadu, ipad

Podívejte se na profil osoby: Otevřete chat, klepněte na jejich název shora nebo stiskněte ikonu Tři tečky vpravo a vyberte ‘Kontaktní informace.“

Vytvořte skupinový chat: Klepněte na tlačítko Tři tečky z horní části levého postranního panelu a vyberte novou skupinu.

Archiv, ztlumený, smazat chat, pin, označte jako nepřečtený nebo blokujte chat: klepněte na probíhající konverzaci jednou nebo dvakrát z levé strany, dokud neuvidíte malou šipku. Nyní klepnutím na tuto šipku podnikněte požadovanou akci.

Povolit mizející zprávy: Otevřete chat na WhatsApp pro iPad, stiskněte ikonu tří teček, vyberte mizející zprávy a vyberte dobu trvání. Poté klepnutím na tlačítko zadní šipky z horní části se vraťte na obrazovku chatu.

Odstranit nebo přeposlat zprávy chatu: Otevřete chat Klepnutím na ikonu Tři tečky z pravého nahoře Vyberte Zprávy Klepnutím Zprávy Nyní použijte ikonu Delete nebo ikona šipky vpřed.

Odeslat hlasové zprávy

 • Otevřete chat a stiskněte ikonu mikrofonu.
 • Dále dovolte WhatsApp přístup k mikrofonu vašeho iPadu.
 • Poté se automaticky spustí nahrávání. Pokud ne, znovu klepněte na tlačítko mikrofonu.
 • Jakmile je zpráva zaznamenána, klepněte na tlačítko Green Odend.

Stahování přijatých souborů

 • Klepnutím na tlačítko stahování pro přijaté PDF, PPT, slovní soubory atd. Dále klepněte na stažení, pokud uvidíte vyskakovací okno. Pokud nevidíte tlačítko stahování, znamená to, že soubor je již stažen.
 • Po dokončení klepněte na šipku stahování uvnitř kruhové ikony z pravého horního rohu Safari.
 • Klepněte na stažený soubor, který by jej měl otevřít.
 • Nyní stiskněte tlačítko Sdílet a vyberte Uložit do souborů Vyberte polohu Uložit.
 • Nakonec otevřete aplikaci pro soubory pro přístup k tomuto staženému dokumentu.

Odeslat soubory a další

Otevřete chat a zasáhněte ikonu sponky, která zobrazí několik ikon naskládaných svisle. Poté vyberte možnost a sledujte.

No WhatsApp on ipad ? what is the solution? ipad par WhatsApp nahi hain.

Odeslat kontakty

 • Klepněte na ikonu kontaktů.
 • Nyní vyberte jeden nebo více kontaktů a stiskněte tlačítko Odeslat.

Odeslat PDF, PPT a další dokumenty

 • Vyberte ikonu dokumentů a vyberte vyberte soubory.
 • Nyní vyberte jeden nebo více dokumentů a zasáhněte otevřené.
 • Zadejte volitelnou zprávu a klepněte na tlačítko Green Odend.

Odeslat fotografie a videa

 • Klepněte na ikonu obrázku nebo ikonu fotoaparátu.
 • Pokud jste vybrali fotoaparát, ujistěte se, že jí nechte přístup k fotoaparátu vašeho iPadu, a pak můžete vyfotit, abyste ji okamžitě odesláni.
 • Pokud jste vybrali fotografii, máte možnost vybrat soubory z aplikace pro fotografie iPadu, aplikaci pro soubory nebo použít kameru. Pravděpodobně vyberete knihovnu fotografií, která otevírá rozhraní aplikací fotografií.
 • Klepnutím vyberte jeden nebo více obrázků a stiskněte přidat.
 • Nakonec klepněte na tlačítko Green Odend.

Tip: Použijte tažení

 • Ujistěte se, že chat WhatsApp je otevřený v Safari, a poté proveďte jeden z následujících:
 • Split View: Zadejte Split View s Safari a další aplikaci, jako jsou soubory nebo fotografie.
 • Sklouznutí: Můžete také otevřít druhou aplikaci jako skluz přes okno s safari na pozadí.
 • Nyní vyberte soubor z druhé aplikace a přehoďte jej přes otevřené okno chat WhatsApp.
 • Nakonec stiskněte tlačítko Odeslat.

Kromě toho můžete také použít metodu pravidelného přetažení. To zahrnuje přetažení souboru z aplikace pro soubory nebo aplikaci pro fotografie a poté jinou rukou k otevření safari a upuštění přetažených souborů tam.

Několik dobrých věcí o používání WhatsApp na iPadu

Žádná závislost na telefonu: Jakmile nastavíte WhatsApp na iPad, obdržíte zde nové zprávy, i když je váš telefon vypnut nebo není připojen k internetu.

Získáte téměř všechny funkce: Používání WhatsApp na webu/iPad vás z velké části neomezuje. Jak je zřejmé z výše uvedených kroků, můžete odesílat soubory, fotografie a kontakty, vytvářet průzkumy veřejného mínění, vidět příběhy, přístup ke zprávám o hvězdičku a další.

Hlavní nevýhody

Žádné oznámení o chatu: Apple stále pracuje na povolení oznámení v Safari na iPhone a iPad. Takže nebudete informováni o nových chatkách WhatsApp na iPadu. A protože Chrome, Firefox a všechny prohlížeče iOS jsou Apple nuceny používat svůj webkit engine (technologie, která pohání safari), žádné takové populární prohlížeče nemohou odesílat oznámení.

Žádný zvuk ani videohovor: Nemůžete volat pomocí webu WhatsApp na svém iPadu.

Opakované obnovování: iPados může zmrazit nebo zabít kartu Open WhatsApp Web Safari pro správu RAM. Z tohoto důvodu budete možná muset často načíst Whatsapp v prohlížeči.

Nelze publikovat příběhy: I když si můžete prohlédnout stavy/příběhy ostatních, nemůžete přidat svůj vlastní pomocí iPadu.

Chybí několik nastavení účtu: Nemáte přístup k soukromí, chatu, účtu a dalším nastavení WhatsApp na vašem iPadu.

Proč možná budete chtít používat WhatsApp na iPadu

Přenos souborů: Pokud přijímáte soubory na WhatsApp na telefonu Android, ale chcete je pohodlně přečíst na vaší větší obrazovce iPad, můžete nastavit web Whatsapp na svém iPadu a přístup k souborům tam. Pokud používáte WhatsApp na iPhone, můžete je snadno airdrop na iPad.

Snadnost: IPad můžete dát vodorovně na stojan, abyste usnadnili chatování pomocí obrazovky Big IPad.

Vezměte si telefonickou přestávku: Plementu můžete z jakéhokoli důvodu vypnout, ale stále používat WhatsApp.

Alternativy

IMessage: Aplikace Zprávy je zabudována do iPados a umožňuje vám odeslat a přijímat iMessages. Kromě toho můžete také povolit podporu SMS pro aplikaci IPad Zprávy.

Aplikace chat třetí strany: Na rozdíl od WhatsApp nabízí většina ostatních chatovacích služeb nativní, dobře postavené aplikace pro iPad. Telegram, signál, viber, linka, messenger, Skype, Discord, Microsoft týmy a Slack jsou některé z nejvýznamnějších možností.

Aplikace WhatsApp asi třetích stran pro iPad

Při hledání „WhatsApp“ v iPad App Store uvidíte několik připomínajících aplikací. To vše jsou neoficiální aplikace, které používají web WhatsApp uvnitř obalu. Doporučujeme vám zdržet se používání kterékoli z nich, protože neexistují žádné skutečné výhody a mohou vést k problémům s bezpečností nebo ochranou osobních údajů.

Související tipy:

Jak používat WhatsApp na iPadu

V App Store stále není k dispozici žádná oficiální aplikace Whatsapp, která bude fungovat na iPadech. Síť však můžete stále používat prostřednictvím webového rozhraní. Pokud nejste obeznámeni s touto online platformou, nebojte se. Vytvořili jsme pro vás snadný průvodce krok za krokem, který vám pomůže za pár minut nastavit vše.

Použijte Whatsapp na iPadu

Uživatelé WhatsApp, kteří již aplikaci používají na svém počítači, najdou níže uvedený průvodce, protože platforma použitá pro iPad je stejná. Jak již bylo zmíněno, stále není k dispozici žádná aplikace pro iPad, což znamená, že jediný způsob, jak jej použít, je prostřednictvím internetového prohlížeče.

Níže uvedený průvodce vám pomůže synchronizovat váš účet WhatsApp na iPadu s nejnovějším iPadosem. S verzemi před iPadosem 12 budete muset podniknout nějaké další kroky. Zde je to, co musíte udělat:

 • Otevřete Safari a jděte na web.whatsapp.com. S nejnovějšími verzemi iPADOS se automaticky zobrazí desktopová verze WhatsApp Web. S předchozími verzemi získáte starší domovskou stránku. Držte tlačítko Obnovit, dokud se neobjeví možnost „Načíst si místo pro plochu“ a klepněte na něj.
 • Na hlavní stránce najdete QR kód. Nechte stránku otevřenou a přejděte do telefonu, který je nainstalován WhatsApp.
 • Z aplikace Whatsapp v telefonu přejděte na „Nastavení.“
 • Klepněte na „Propojená zařízení.„Váš fotoaparát se otevře.
 • Prohledejte QR kód zobrazující se na iPadu.
 • Stránka prohlížeče by měla aktualizovat a zobrazit veškerou vaši aktivitu WhatsApp.

A právě tak budete moci začít používat WhatsApp na svém iPadu. V budoucnu můžete vytvořit zkratku k aplikaci na své domovské obrazovce. Zde je návod, jak to udělat:

 • Otevřete web Whatsapp ve svém internetovém prohlížeči.
 • Klepněte na ikonu „Sdílet“ v pravém horním rohu.
 • Z zobrazeného nabídky vyberte „Přidat na domovskou obrazovku“.
 • Vyberte „Přidat.“

Nyní budete mít ikonu Whatsapp na vaší domovské obrazovce, která vás okamžitě zavede do webové verze aplikace.

Pokud používáte WhatsApp Business, tento proces bude stejný. Pro ty, kteří neslyšeli o podnikání Whatsapp, je to verze aplikace, která se stala hitem mezi malými podniky a začínajícími podniky. Umožňuje vám vytvořit celý profil s vašimi obchodními informacemi, vytvořit katalog a automatické odpovědi, mimo jiné.

Když poprvé synchronizujete svůj účet WhatsApp, může to chvíli trvat, než se načítají všechny zprávy, bude to záviset na vašem připojení k internetu a počtu zpráv, které v aplikaci máte. Nejlepší na tom je, že váš účet zůstane připojen, dokud se nerozhodnete odhlásit.

I když z celého srdce podporujeme pomocí oficiálních zdrojů aplikací a programů, mohou existovat někteří uživatelé, kteří nejsou fanoušky webové verze WhatsApp a raději mají nainstalovanou aplikaci. Pro tyto uživatele jsou v App Store k dispozici aplikace třetích stran, které stojí za to vyzkoušet. Některé z nejoblíbenějších jsou Messenger for WhatsApp, Whats Web App a Messaging for WhatsApp na iPadu.

Pro srovnání, webové rozhraní Whatsapp nevyžaduje instalaci externích aplikací, což může mít pocit, že to ohrožuje bezpečnost našich zařízení nebo informace, které sdílíme. Pamatujte, že WhatsApp používá šifrovací technologii end-to-end, která zaručuje soukromí zpráv a souborů, které sdílíme s jakýmkoli jiným uživatelem WhatsApp.

Většina z těchto aplikací je k dispozici zdarma, ale mějte na paměti, že nemusí používat stejnou technologii k zaručení bezpečnosti vašich zpráv. Před stažením jakéhokoli softwaru třetích stran je pečlivě zkontrolujte.

Mohu použít Whatsapp na iPadu bez telefonu?

Jak je vysvětleno v příručce výše, použití WhatsApp na iPadu je možné pouze skenováním QR kódu zobrazeného na hlavní stránce WhatsApp Web. Z tohoto důvodu není možné získat přístup k vašemu účtu WhatsApp na vašem iPadu, pokud v telefonu nemáte aktivní účet. Po spuštění oficiální aplikace se to může změnit, ale budeme muset počkat, až uvidíme, co má WhatsApp v obchodě pro budoucí aktualizace.

S online verzí aplikace, jakmile je synchronizace dokončena, nemusíte se spoléhat na telefon, abyste jej používali. Bude však muset zůstat ve spojení s Wi-Fi. Jinak ztratíte spojení na svém iPadu a nebudete správně synchronizovat své zprávy.

Je whatsapp web podobný aplikaci?

Používání WhatsApp na vašem iPadu vám umožní odesílat a přijímat zprávy, vyměňovat si mediální soubory a dokonce posílat hlasové poznámky. Existují však určitá omezení, podobně jako při používání WhatsApp z vašeho počítače. Nejdůležitější je, že nebudete moci volat.

Dalším důležitým omezením je rychlost sítě. Můžete si všimnout trochu zpoždění při přijímání zpráv a obecné navigaci prostřednictvím sítě. Vzhledem k tomu, že se nejedná o aplikaci, je to zcela normální. Pokud máte rádi navigaci rychlé odpovědi, budete muset prozatím používat svůj telefon.

Se stálým připojením Wi-Fi lze web WhatsApp nastavit na spolehlivě předávání oznámení a hovorů. To vám umožní pracovat z větší obrazovky a bez přepínání zařízení během projektů.

WhatsApp na iPadu

Pokud jste přemýšleli o použití Whatsapp na vašem iPadu, doufáme, že tato příručka byla pro vás užitečná. Pamatujte, že by mohla existovat určitá omezení týkající se toho, co můžete a nemůžete udělat, ale hlavní funkce WhatsApp budou k dispozici a fungují perfektně. S novějším zavedením aplikace PC může WhatsApp brzy vydat aplikaci kompatibilní s iPadem.

Zanechte nám komentář níže, který nám všem řekneme o svých zkušenostech s používáním WhatsApp na vašem iPadu.

Jak používat WhatsApp na iPadu (2023)

WhatsApp je jednou z nejpopulárnějších služeb pro rychlé zasílání zpráv. Umožňuje vám odesílat zprávy, provádět nebo přijímat hlasové nebo videohovory, dokončit platby atd. Bez ohledu na velikost uživatelské základny WhatsApp není aplikace pro uživatele iPadu k dispozici. Stále však můžete získat Whatsapp na iPad prostřednictvím webu Whatsapp.

Navíc můžete dokonce vytvořit a přidat webovou zkratku WhatsApp do domovské obrazovky vašeho iPadu pro snadný přístup. Přečtěte si spolu a naučte se, jak používat WhatsApp na iPadu.

Co je WhatsApp Web?

I když WhatsApp nemá nativní aplikaci pro iPad, můžete získat WhatsApp na svém iPadu přes WhatsApp Web. Pro ty, kteří si neuvědomují, je WhatsApp Web řešením založeným na prohlížeči, které vám umožňuje přístup k účtu WhatsApp v jakémkoli webovém prohlížeči.

Kromě vašeho primárního telefonu (iPhone nebo Android) můžete svůj účet WhatsApp propojit s až čtyřmi zařízeními prostřednictvím WhatsApp Web. Zpočátku budete potřebovat své primární zařízení pro propojení vašeho účtu s jinými zařízeními. Jakmile je proces dokončen, můžete získat přístup ke svému účtu WhatsApp prostřednictvím propojených zařízení, i když vaše primární zařízení nemá připojení k internetu. Můžete odesílat a přijímat zprávy, nahrávat a stahovat média a mnohem více.

nastavit, používat, whatsapp, ipadu, ipad

Jak získat WhatsApp na iPadu pomocí webu Whatsapp

 • Otevřete Safari na vašem iPadu → Hlava na web.whatsapp.com
 • Nyní otevřete Whatsapp na vašem iPhone.
 • Klepněte na nastavení v pravém dolním rohu.
 • Vyberte propojená zařízení → Klepněte na možnost odkazu Na možnost zařízení.
 • Ověřte se pomocí ID obličeje, dotyku ID nebo hesla.
 • Nyní vaše primární zařízení otevře stránku QR kódu skenování.
 • Z této stránky naskenujte QR kód zobrazený na obrazovce iPad.
 • WhatsApp Web si stáhne všechny vaše zprávy a jakmile je načítání dokončena, úspěšně jste na iPad úspěšně nastavili web Whatsapp.
 • Poté, co jste propojili svůj účet WhatsApp s iPadem, máte přístup ke službě kdykoli chcete, abyste se vydali na webovou stránku WhatsApp na Safari. Také můžete přistupovat k účtu WhatsApp, číst a odesílat zprávy atd., přes web WhatsApp, i když vaše primární zařízení není připojeno k internetu. Whatsapp Web má také několik omezení, o kterých budeme podrobně diskutovat později.

  Přidejte web Whatsapp na domovskou obrazovku iPad

  Chcete.li zkrátit proces přístupu k vašemu WhatsApp, doporučujeme přidat webovou zkratku WhatsApp do domovské obrazovky vašeho iPadu.

  • Otevřete Safari na vašem iPadu.
  • Vydejte se na WhatsApp Web.
  • Klepněte na ikonu sdílení umístěné na panelu nástrojů vpravo nahoře.

  Vyberte možnost Přidat na domovskou obrazovku.

  Klepněte na Přidat na stránce Přidat na domovskou obrazovku.

  K domovské obrazovce vašeho iPadu bude přidána zkratka s ikonou Whatsapp. Přímo s touto zkratkou můžete přistupovat přímo k webu Whatsapp.

  Jaká jsou omezení používání webu WhatsApp?

  WhatsApp Web nenabízí stejné funkce k dispozici v nativní aplikaci WhatsApp k dispozici pro iOS a Android. Níže jsou uvedena všechna omezení používání webu WhatsApp.

  • WhatsApp Web vás neoznámí žádné nové zprávy.
  • Když přistupujete k webu Whatsapp na vašem iPadu, zobrazí se kontakty primárního zařízení (iPhone nebo Android) a ne kontakty přítomné na vašem iPadu. Máme průvodce, který vám pomůže posílat zprávy WhatsApp uživatelům, kteří nejsou přidáni do vašich kontaktů.
  • Prostřednictvím webu Whatsapp nemůžete provádět ani přijímat hlasové nebo videohovory.
  • I když si můžete zobrazit aktualizace stavu od ostatních ve svém seznamu kontaktů, nemůžete přidat aktualizaci stavu prostřednictvím webu WhatsApp.
  • V neposlední řadě je největší omezení webu WhatsApp, že musíte mít existující účet WhatsApp, abyste mohli používat službu. Pokud jste tedy plánovali získat buněčný iPad, jen abyste mohli používat WhatsApp, prosím, vypusťte tyto plány.

  Navzdory těmto nevýhodám se nemusíte starat o soukromí, protože všechny zprávy importované z vašeho účtu WhatsApp na web WhatsApp jsou šifrovány end-to-end.

  Časté časté

  V srpnu 2021 bylo několik pověstí o WhatsApp testování beta verze WhatsApp pro iPad. Vzhledem k tomu, že již jsme v roce 2023, je možné, že Meta vydá nativní aplikaci WhatsApp pro iPad.

  Můžete použít Whatsapp na iPadu, i když iPhone není připojen k internetu?

  Ano, můžete na svém iPadu použít web Whatsapp, i když váš iPhone není připojen k internetu.

  Užijte si WhatsApp na svém iPadu!

  Meta. mateřská společnost WhatsApp. také vlastní Instagram a nezapustila pro ni nativní iPad aplikaci. Vypadá to, že Meta ignoruje vývoj aplikací pro iPados, o kterých doufáme, že se v blízké budoucnosti změní. Doufáme však, že vám tento článek pomůže nastavit a používat WhatsApp na vašem iPadu.

  I se všemi jeho omezeními je možnost používat WhatsApp na iPadu vynikající, zejména pokud nepotřebujete, aby vaše primární zařízení bylo připojeno k internetu.

  Řešení a alternativy iPad Whatsapp

  Whatsapp je populární aplikace pro zasílání zpráv pro iPhone, která uživatelům umožňuje odesílat textové, video a hlasové zprávy. Je k dispozici na většině mobilních zařízení, včetně smartphonů a tabletů. WhatsApp však ještě nevydal oficiální verzi pro iPad. Pokud chcete použít Whatsapp na svém oblíbeném tabletu, budete muset hledat jinde pro skvělou alternativu WhatsApp na iPadu.

  Proč nemá WhatsApp verzi iPadu?

  Krátká odpověď je, že společnost ještě nevytvořila. Delší odpověď má co do činění s tím, co můžete dělat na svém iPadu a jak se srovnává s jinými mobilními zařízeními, jako jsou chytré telefony a notebooky. WhatsApp a Instagram (Instagram nemá také aplikaci iPad) jsou ve vlastnictví Meta (mateřská společnost) a je jasné, že nevěří v tablet Apple a výhody pro jeho aplikaci.

  Se zavedením modelů iPad Pro s inteligentní klávesnicí a podporou myši je jasné, že iPad je nyní stolním počítačem pro ty, kteří chtějí extrémní mobilitu, ale bohužel jsou uživatelé na milost meta, pokud chtějí WhatsApp na iPadu.

  Je WhatsApp bezpečný?

  Uživatelé WhatsApp sdílejí více než 41 milionů zpráv denně. Žádná platforma pro zasílání zpráv není bez zranitelnosti. každý platforma sociálních médií se hackerům pokouší prolomit ji. Ale je WhatsApp bezpečnostním rizikem? Tento druh popularity obvykle činí jakýkoli software zranitelný.

  Obecně je WhatsApp považován za zabezpečenou platformu: každá zpráva zaslaná je šifrovaná a pouze odesílatel a přijímač tyto zprávy dekódují. Hackeři nemohou číst zprávy odeslané přes WhatsApp. Přestože je aplikace ve vlastnictví a má tak přístup k některým z vašich osobních údajů, nemá způsob, jak snižovat soukromé konverzace. a Instagram nemá stejnou úroveň zabezpečení jako

  Na druhé straně WhatsApp shromažďuje mnoho dat od svých uživatelů. Mnohem více než iMessage a signál. ale výrazně méně než Snapchat, Google, Messenger a Tiktok.

  Funguje WhatsApp na iPadu?

  Momentálně na aplikaci iPad není oficiální. Dejte si pozor na weby, které tvrdí, že nabízejí autorizovanou verzi alternativy třetí strany. Jednou z výhod WhatsApp je to, že je šifrován na end-to-end, ale pokud má vaše přihlašovací údaje jiná aplikace nebo společnost, nemůžete předpokládat.

  Meta neřekla, proč na iPadu neexistuje oficiální verze Whatsappu a upřímně řečeno, nedává to smysl. Kód z verze iPhone by byl znovu použit s rozhraním určeným pro iPad. Umožnilo by to uživatelům, kteří chtějí použít svůj iPad, aby si povídali s přáteli bezplatnou alternativu. Bohužel pro uživatele WhatsApp je Meta zcela pod kontrolou, zda verze iPadu někdy vydává. Stejně jako u Instagramu to stále více vypadá úmyslně s nedostatkem zpráv a informací o iPad verzi WhatsApp.

  Alternativy WhatsApp pro iPad

  Spike je populární aplikace Messenger, kterou můžete použít na svém iPadu. Pokud hledáte alternativu k WhatsApp a chcete něco jednoduchého a pohodlného, ​​může to být pro vás ta správná možnost. Stejně jako WhatsApp, Spike umožňuje uživatelům posílat zprávy a provádět videohovory přes internet, aniž by vznikly jakékoli poplatky za data. Je to skvělé pro komunikaci s lidmi po celém světě. Funguje to jako e.mailová aplikace na iPadu, ale s rozhraním, které vám připomene WhatsApp.

  Jedním z důvodů, proč je WhatsApp tak populární po celém světě, je to, že je zdarma používat na každé platformě. Spike pracuje pomocí vašeho normálního e-mailového účtu k vytvoření zážitku ve stylu WhatsApp bez velkého technologického blokování. V dnešním světě se mnoho uživatelů snaží vyhnout se využívání služeb poskytovateli big-tech (, Apple, Microsoft, Amazon a Google), takže Spike je perfektní způsob, jak tento big-tech řetězec prolomit a používat svůj vlastní e-mailový účet s Nezávislá aplikace.

  | Denial of responsibility | Contacts |RSS