Jak nastavit čas na hodinkách Mi band

Jak připojit náramek Mi Band k telefonu

Krokoměr, sledování srdečního tepu, sledování tréninku a dokonce i kontrola kvality spánku. Mi Band je jedním z nejbohatších chytrých náramků na trhu. Synchronizuje se se systémy Android a iOS, takže ji mohou používat majitelé chytrých telefonů různých výrobců.

Krokoměr, sledování srdečního tepu, sledování tréninku a dokonce i kontrola kvality spánku. Mi Band je jedním z nejbohatších chytrých náramků na trhu. Synchronizuje se se systémy Android a iOS, takže ji mohou používat majitelé chytrých telefonů různých výrobců. Používání zařízení usnadňuje speciální aplikace Mi Fit. Lze jej použít ke čtení všech měření a parametrů shromážděných fitness trackerem.

Funkce náramku Mi Band 2

Nejprve si projděme základní funkce a možnosti náramku Mi Band 2. Už z definice „fitness náramku“ je zřejmé, že jeho hlavní funkce jsou zaměřeny na sledování aktivity a cvičení. Jedna z nejužitečnějších funkcí přístroje. měření tepové frekvence. Díky vestavěnému akcelerometru a gyroskopu dokáže tracker počítat kroky, vzdálenost a kalorie.

Měří také kvalitu spánku, poskytuje výzvy k aktivitě, budí vás jemnými vibracemi na zápěstí atd.д. Z chytrých funkcí Mi Band 2 podporuje upozornění na hovory, SMS a zprávy ze sociálních sítí a samozřejmě zobrazení času a data.

Pokud vám standardní funkce nestačí, můžete je rozšířit pomocí aplikací třetích stran. Například k nastavení chytrého budíku, ovládání hudby ve smartphonu atd.д. Ale o tom až později.

Nastavení náramku Mi Band 3

Nastavení náramku Mi Band 3 není nijak složité, zejména pokud jste podobný náramek používali již dříve.

Jak zapnout Xiaomi Mi Band 3

Fitness náramek Mi Band 3 je neustále zapnutý, což znamená, že i od výrobce je již zapnutý. Jediná věc je, že může mít nízkou spotřebu energie, pak je třeba ji nabít pomocí nabíječky, která je součástí dodávky.

Plné nabití trvá v průměru asi 1,5 až 2 hodiny. Po nabití baterie je náramek zapnutý a připravený ke spárování se smartphonem.

Jak nastavit datum a čas na náramku Mi Band 3

Najít na fitness náramku Mi Band 3 speciální tlačítka pro nastavení data a času, protože taková tlačítka prostě nejsou. Nastavení času a data se provádí prostřednictvím chytrého telefonu. Nemusíte k tomu ani provádět žádná nastavení. Stačí náramek připojit k chytrému telefonu prostřednictvím aplikace Mi Fit a čas a datum na náramku se automaticky změní.

Jak připojit náramek Mi Band 3 k telefonu

Chcete-li plně využívat všechny funkce trackeru, musíte si do chytrého telefonu nainstalovat speciální aplikaci Mi Fit. Pro majitele chytrých telefonů se systémem Android ji lze stáhnout pomocí QR kódu nebo podle názvu z obchodu Google Play a pro majitele iPhonů z App Store.

Po nalezení aplikace klikněte na tlačítko „Instalovat“ a poté na tlačítko „Otevřít“. Pokud je taková aplikace již nainstalována, je třeba ji aktualizovat na Mi Fit 3.4.4 nebo vyšší, protože se jedná o první verzi s firmwarem v ruštině.

Poté se musíte přihlásit do aplikace nebo se zaregistrovat, pokud ještě nemáte účet Mi Fit. Registrovat se můžete prostřednictvím e-mailu nebo telefonního čísla. Samotný proces registrace by neměl být obtížný, stačí všude postupovat podle pokynů aplikace a vše se vyřeší.

Po registraci a přihlášení do aplikace budete nejprve vyzváni k zadání svých osobních údajů: pohlaví, věk, výška a hmotnost. Pak se doporučuje stanovit si cíl pro počet kroků. Poté vás program vyzve k výběru ze seznamu zařízení, která chcete připojit. Najděte v seznamu položku „Náramek“ a přiložte Mi Band 3 ke smartphonu, abyste mohli zahájit synchronizaci. Jakmile náramek zavibruje, stiskněte dotykové tlačítko na displeji. To je vše, Mi Band 3 je připojen a připraven k nastavení a používání.

nastavit, band

Stejným způsobem se náramek připojuje ke smartphonům se systémem iOS.

Jak nastavit Xiaomi Mi Band 3

Veškerá nastavení miniaplikace se provádějí v aplikaci Mi Fit nainstalované v chytrém telefonu. O konfiguraci této aplikace již bylo napsáno a přepsáno, takže nemá smysl se jí podrobně zabývat, pouze stručně projdeme hlavní body nastavení Mi Band 3.

Nastavitelných parametrů není příliš mnoho:

 • Umístění zařízení: zvolte si, na které paži chcete zařízení nosit.
 • Nastavení displeje. Zde můžete zvolit, které údaje se budou zobrazovat na obrazovce náramku a které ne. Pokud tedy nechcete, aby se kalorie zobrazovaly, můžete je vypnout.
 • Zámek obrazovky kapely. Povolení nebo zakázání odemykání obrazovky přejetím nahoru.
 • Aktivace displeje zvednutím ruky. Lze jej zapnout nebo vypnout, ale pak je displej vždy zapnutý. Můžete také otáčením zápěstí překlápět widgety a nastavit dobu běhu této funkce. Například je lepší jej vypnout, když spíte.
 • Použití snímače srdečního tepu při monitorování spánku. Se zapnutým snímačem srdečního tepu můžete získat přesnější údaje o spánku, ale zvýší se tím spotřeba baterie.
 • „Oznámení. Zde si můžete vybrat, která oznámení aplikací chcete ve smartphonu dostávat. Je možné přidat další aplikace.
 • Ciferník hodinek. U náramku Mi Band 3 si můžete vybrat ze tří zobrazení ciferníku.
 • Nastavení počasí. V této položce můžete vybrat výchozí město, pro které se bude počasí zobrazovat, a jednotky. Pokud je náramek připojen k chytrému telefonu, město se zjistí samo z údajů GPS.
 • Přečtěte si více o náramku Mi Band.
 • Verze firmwaru.
 • Adresa Bluetooth.
 • Vypnutí stránky. Tuto možnost budete potřebovat, pokud se rozhodnete náramek od smartphonu odpojit, pokud se ho rozhodnete prodat nebo darovat.

Jak vypnout Mi Band 3

Mi Band 3 bohužel nelze zcela vypnout. Jediný způsob, jak zcela vybít baterii, je neustálé měření srdečního tepu nebo „mučivé“ oznámení náramku. Tento problém se objevil již v předchozí verzi a někteří řemeslníci dali sledovací zařízení do mrazáku, aby se vybil akumulátor. Možná, že taková manipulace někomu pomohla, ale rozhodně se nedoporučuje.

Jak flashnout Mi Band 3 do ruštiny

První majitelé nového fitness náramku jej obdrželi v čínštině a museli hledat firmware, aby Mi Band 3 přeložili do ruštiny. 25. července 2018 byla vydána oficiální verze aplikace Mi Fit 3.4.4 s mezinárodním ruským firmwarem pro tento náramek. Stačí nainstalovat oficiální aplikaci z Play Marketu nebo App Store, připojit náramek ke smartphonu a mezinárodní firmware se do něj nainstaluje automaticky.

Ale pokud si chcete opravdu pohrát s firmwarem, fórum 4PDA pro toto téma má samostatnou větev.

Jak odpojit Xiaomi Mi Band 3 od telefonu

Odpojení náramku od účtu a aplikace je nutné například v případě, že se rozhodnete náramek prodat nebo někomu darovat, případně se jen rozhodnete změnit svůj smartphone. Chcete-li náramek Mi Band 3 odpojit, musíte přejít do aplikace Mi Fit a na samém konci nastavení kliknout na možnost „Odpojit“ a poté souhlasit se všemi upozorněními.

Jak zapnout/vypnout Mi Band 4

Stejně jako předchozí verze náramku nemá Mi Band 4 tlačítko pro zapnutí/vypnutí. Pokud je baterie nabitá, je sledovací zařízení stále zapnuté. Pokud se po vybalení náramku obrazovka neaktivuje klepnutím na dotykové tlačítko pod obrazovkou, je třeba tracker nabít. V tomto případě se náramek zapne automaticky. Neexistuje ani vypínací tlačítko a zařízení se vypne až po úplném vybití baterie.

Čas a datum se nastaví automaticky po spárování se smartphonem. Datum a čas na náramku nelze změnit.

Odpovědi na často kladené otázky

Na závěr bychom rádi zodpověděli několik často kladených otázek týkajících se náramku Xiaomi:

Můžete s náramkem Mi Band 3 plavat??

Zde není vše tak jednoduché a přímočaré. Sám výrobce uvádí vodotěsnost náramku 50 metrů (nebo 5 ATM). Je však třeba si uvědomit, že [mks_highlight color=“#e2f6ff“]toto číslo nemá nic společného se skutečnou hloubkou, do které lze zařízení spustit pod vodu[/mks_highlight].

Pouhý jeden rychlý pohyb ruky v hloubce 1 metru stačí k vytvoření maximálního tlaku pro náramek, který se rovná 5 atmosférám.

Navzdory doporučením společnosti Xiaomi tedy existuje riziko poškození hodinek při plavání. A potápění do hlubin s tímto náramkem nepřipadá v úvahu. Na druhou stranu se můžete snadno sprchovat, aniž byste náramek Mi Band 3 sundávali.

Je možné platit náramkem s NFC??

Přestože Mi Band 3 podporuje technologii NFC, není možné s náramkem platit. Tento čip umožňuje používat Mi Band 3 v Číně jako dopravní kartu. Podrobnou odpověď na tuto otázku najdete v našem speciálu:

Pokud jde o platby, je zde podporován pouze jeden platební systém. AliPay. Funguje však pouze v Číně a není založena na technologii NFC, nýbrž na čtení čárového kódu, který se před platbou zobrazí na displeji náramku.

Je možné kromě standardních ciferníků nainstalovat i jiné ciferníky??

Oficiálně náramek podporuje pouze 3 ciferníky. Můžete si však stáhnout jiný firmware s novými číselníky a dalšími funkcemi. K tomu slouží speciální aplikace pro chytré telefony GadgetBidge.

Takový postup (přeflashování zařízení) může způsobit různé problémy s náramkem, až po jeho úplné selhání, bez možnosti cokoli opravit. Pokud si tedy nejste jisti svými schopnostmi, raději to nedělejte.

S jakými aplikacemi kromě Mi Fit náramek pracuje??

Mi Fit je oficiální aplikace společnosti Xiaomi pro práci se všemi nositelnými zařízeními společnosti. Náramek však můžete připojit k jiné aplikaci, pokud se od Mi Fit odhlásíte (nebo jej budete používat společně s oficiální aplikací).

Mezi nejoblíbenější aplikace pro Mi Band patří:

  – Skvělá náhrada za Mi Fit, obsahuje řadu funkcí a vlastností (sleduje veškerou aktivitu, sleduje spánek, pracuje s tepovou frekvencí a dalšími funkcemi) Další funkčnější náhrada standardní aplikace. Mimo jiné je zde podpora chytrého budíku, možnost přizpůsobit si tlačítko na náramku atd aplikace, která rozšiřuje možnosti náramků Xiaomi (přizpůsobitelné grafy srdečního tepu, podpora synchronizace s aplikacemi třetích stran, jako je Sleep As Android, pokročilé nastavení oznámení a další funkce) Chytrý budík pro Mi Band (sleduje fáze spánku) jednoduchý software pro nalezení ztraceného náramku.

Jak nastavit zobrazení počasí na náramku Mi Band 3?

Pokud váš náramek nezobrazuje počasí, přestože je v nastavení aplikace Mi Fit tato funkce povolena, můžete problém vyřešit následujícím způsobem. Stačí, když v aplikaci Mi Fit zadáte své město v ručním režimu (místo automatického určování polohy pomocí GPS).

Pokud to nefunguje (což je velmi vzácné), zkuste nativní aplikaci Počasí, která je ve výchozím nastavení nainstalována ve vašem smartphonu, vypněte také určování polohy pomocí GPS a přidejte své město ručně.

P.S. Nezapomeňte se v Telegramu přihlásit k odběru našeho populárně-vědeckého webu o mobilních technologiích, aby vám neuniklo to nejzajímavější!

Užitečné tipy

Mi Band 3. funkční zařízení, které toho umí hodně. Několik doporučení:

 • Jak rozeznat padělek od pravého? Originál má model a ID na řemínku. Samotný popruh je pevný, dobře se ohýbá. Falešný má těsný. Hlavním bodem je, že falešný model není synchronizován s Mi Fit;
 • Jak prodloužit výdrž baterie. Obvykle vydrží na jedno nabití přibližně 20 dní. Výdrž baterie lze prodloužit vypnutím synchronizace Bluetooth, asistentem spánku a možností měření srdečního tepu;
 • Jak měřit puls. Sledovací zařízení by mělo být umístěno na zápěstí těsně nad kostí, co nejtěsněji u kůže. Chybové rozpětí je 5-7 %;
 • ochrana proti vlhkosti. S náramkem se můžete sprchovat, ale koupání se nedoporučuje;
 • NFC. Existuje dražší verze náramku Mi Band 3 s možností bezkontaktních plateb, ale funguje pouze v Číně;
 • resetování. Pro tuto funkci není k dispozici samostatné tlačítko. Někdy však náramek visí a je na několik hodin umístěn do chladu, aby se resetoval.

Xiaomi Mi Band 3 je funkční fitness tracker, který dokáže nahradit rady osobního trenéra. Snadno se aktivuje a nastavuje. Zařízení se dodává již zapnuté, ale s minimální úrovní nabití. Pro kompletní nastavení si stáhněte aplikaci Mi Fit do svého chytrého telefonu, kde je vše přehledné a dostupné.

KW10. uživatelská příručka pro dámské chytré hodinky

Chytrý náramek

Uživatelská příručka

Před použitím výrobku si přečtěte tento návod.

1.1 Společnost si vyhrazuje právo na změnu této příručky bez dalšího upozornění. Je normální, že některé funkce se mohou v určitých verzích softwaru lišit.

1,2 Před použitím tohoto výrobku jej nabíjejte pomocí nakonfigurovaného kabelu po dobu alespoň 2 hodin.

1.3 Před použitím produktu je nutné připojit časovou synchronizaci aplikace a zadat své osobní údaje.

1.4 Tento výrobek podporuje vodotěsnost IP68, není vhodný pro potápění v hlubokém moři.Horká voda, čaj a jiné korozivní tekutiny hodinky zničí, takže se na ně nevztahuje záruka a bezplatná údržba.

1.Přehled produktů

Oblast displeje a oblast snímače

Modely lze spárovat s:

Telefony se systémem Android: podpora operačního systému 5.0 a vyšší

Způsob nastavení přezky (pro kovové pásy s přezkou)

 • Uspořádání spony (obr. I).
 • Poprvé použijte stylus ke zvednutí spony a jejímu přesunutí do správné polohy (obrázek 2).
 • Poloha sedla spony je zarovnána s drážkou na opačné straně popruhu (obrázek 3).
 • Zahákněte tenkou tyč a poté zatlačte sponu do správné polohy (Obrázek 4).

3.Základní funkce

3.1 Základní operace

Zapnutí chytrého náramku

Stisknutím a podržením dotykové plochy chytrého náramku nebo bočního tlačítka po dobu 3 sekund jej zapnete; krátkým stisknutím bočního tlačítka nebo jedním dotykem náramek probudíte z pohotovostního režimu.

K čemu a jaké funkce?

Zařízení bude vyhovovat jak milovníkům outdoorových aktivit a sportovcům, tak i těm, kteří sledují svůj zdravotní stav. Náramek je oblíbený u lidí všech věkových kategorií, protože se snadno používá a má mnoho užitečných funkcí.

S náramkem Mi Band 3 je možné

 • Sledujte svůj zdravotní stav;
 • regulovat kvalitu a množství tréninků v závislosti na stanovených cílech;
 • Zlepšete jejich fyzickou aktivitu;
 • upravte dobu spánku a odpočinku podle svých biorytmů;
 • Zůstaňte ve spojení díky upozorněním na příchozí hovory, zprávy na sociálních sítích a messengery;
 • A další.

Součástí standardní výbavy je náramek Xiaomi Mi Band 3:

Jak změnit ciferník na náramku Mi Band 3

Zatímco vizuálně jsou si náramky Xiaomi Mi Band 2 a Mi Band 3 docela podobné, jejich nastavení se v některých bodech zásadně liší. To se týká zejména změny ciferníku, který se zobrazí na hlavní obrazovce náramku, když mávnete rukou nebo stisknete dotykové tlačítko na zařízení. Jak se mění hodinky na Mi Band 3??

Na rozdíl od Mi Band 2, který se nastavuje přímo z aplikace Mi Fit nainstalované ve smartphonu, se změny vzhledu nových hodinek provádějí přímo v náramku.

Chcete-li to provést, aktivujte hodinky a přejetím prstem shora dolů okamžitě přejděte do části „Další podrobnosti“, kde přejetím prstem zleva doprava najdete položku „Obrazovka“.

V části „Obrazovka“ podržte dotykové tlačítko stisknuté, dokud se neotevře nabídka výběru číselníku.

V současné době jsou k dispozici tři možnosti zobrazení času, z nichž jedna zobrazuje také kroky, které jste v daný den udělali. Číselníky se mění přejetím prstem nahoru a dolů.

Až si vyberete ten, který se vám líbí, měli byste svou volbu potvrdit kliknutím na obrázek ciferníku.

Je možné, že nový firmware bude obsahovat další varianty ciferníků, ale pravděpodobnost, že se tak stane, je velmi nízká, protože Mi Band 2 se i přes značnou popularitu za dva roky od svého představení nestal.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS