Jak nastavit čas na tabletu Lenovo

nastavit, tabletu, lenovo

Jak nastavit datum a čas na tabletu?

Musíte jít na ovládací panel, část „Hodiny a region“, pododdíl „Instalace data a času“. V okně, které se otevírá, najdeme kartu „Čas na internetu“: Zde můžete zrušit synchronizaci nebo vybrat jiný server pro upravení času.

 • V pravém dolním rohu obrazovky klikněte na pole „Čas/datum“ a v okně, které se otevírá, klikněte na „Datum a čas parametry“.
 • V okně Nastavení klikněte na „Hodiny pro různé časové pásmy“.
 • Přejděte na kartu „Datum a čas“ a klikněte na „Změnit datum a čas“.
 • Pokud je datum uvedeno nesprávně, stiskněte jej
 • Klikněte na OK.
nastavit, tabletu, lenovo

Jak nastavit čas na notebooku Lenovo?

Možná jste si koupili kartu v jiném regionu, kde jiná časová pás. A pokud ve vašem nastavení existuje zaškrtávací políčko „Datum a čas sítě“, to znamená, že v tabletu čas nastaven nastavením operátora v regionu, kde byla nakoupena SIM karta. Řešením je odstranit toto zaškrtnutí a nastavit čas ručně.

Možné problémy při nastavování času a jejich řešení

Po instalaci nových časových parametrů můžete čelit dvěma problémům:

Následující metody vám pomohou opravit tyto nedorozumění.

Restartovat

Nejprve zkuste restartovat smartphone. Tato akce znovu spustí všechny procesy a možná zmizí chyby a nastavení času zůstane.

Autosynchronizace

Pokud opětovné načtení zařízení nefungovalo správně, je nutné umožnit synchronizaci automobilu. Tato funkce umožňuje telefonu samostatně aktualizovat nastavení času při připojení k internetu. Chcete.li povolit synchronizaci automobilu, postupujte podle následujících kroků.

Instalace aplikací 360 Root a Clocksync

Pokud váš telefon nemá funkci synchronizace automobilu, budete muset podniknout následující kroky.

  Nainstalujte aplikaci 360root jejím stažením z oficiálních webových stránek vývojáře http: // 360root.Ru. Aplikace rozdá vašemu zařízení a pravé kořeny.

Reset nastavení do továrny

Avšak i po zapnutí automatické synchronizace se čas může stále měnit nezávisle nebo vyvolat chybu. V tomto případě budete muset resetovat nastavení telefonu do továrny.

  V nastavení telefonu najděte část „Osobní údaje“, ve kterých otevírá položku „obnovení a resetování“.

Jak nastavit čas a datum na obrazovce?

Možná jste si koupili kartu v jiném regionu, kde jiná časová pás. A pokud ve vašem nastavení existuje zaškrtávací políčko „Datum a čas sítě“, to znamená, že v tabletu čas nastaven nastavením operátora v regionu, kde byla nakoupena SIM karta. Řešením je odstranit toto zaškrtnutí a nastavit čas ručně.

Jak nakonfigurovat Lenovo?

Jak synchronizovat čas na telefonu?

Chcete.li zahrnout funkci automatické instalace přesného času, přejděte znovu do „Nastavení“ a poté nainstalujte zaškrtávací místo naproti položce „Turn on Automatic Synchronization“. V části „Interval“ můžete nastavit frekvenci synchronizace.

 • Pokud je obrazovka potemněna, klepněte na něj.
 • Utratit dolů obrazovku shora dolů.
 • Vyberte „Nastavení“. Pokud tato položka není tam, běžte doleva na obrazovce.
 • Stiskněte systém a čas na konfiguraci času.

Jak změnit čas na notebooku Lenovo?

Klikněte na chvíli a datujte v pravém dolním rohu obrazovky. Klikněte na „Nastavení/čas datum“. V okně, které se objeví, klikněte na „Změnit datum a čas. ““. Chcete.li zjistit přesný čas a datum, použijte vyhledávání.

Когда включен режим «исползовать. Někdy to nefunguje a musíte nainstalovat časové pásmo ručně.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS