Jak nastavit dálkové ovládání na LG

Jak připojit bezdrátovou myš a klávesnici k LG Smart TV TV?

V posledním článku jsme připojili naši televizi s internetem a v těchto pokynech vám podrobně řeknu, jak připojit bezdrátovou nebo kabelovou myš a klávesnici k moderní LG TV. Už jsem napsal, že bez připojení k internetu je funkce inteligentní televize téměř bezvýznamná. Takže bez klávesnice a myš v ní nemůžete moc pracovat. Stále můžete ovládat samotný systém dálkového ovládání, ale pro zadání textu je to trápení. Ano, a myš je mnohem pohodlnější a rychlejší, můžete pracovat s inteligentní televizí a nejen na LG TVS.

Samozřejmě, pokud máte značkové magické dálkové ovládání LG Magic, pak to trochu uloží situaci, i když není příliš výhodné s ním získat. Pokud tedy aktivně používáte inteligentní funkce vaší televize, je lepší k ní připojit klávesnici a myš. Ještě lepší je bezdrátová klávesnice a myš. Zdá se, že LG televizory nemají vážné problémy s podporou těchto zařízení. Všechno funguje jako hodiny.

Ukážu na příkladu rapoo E9270p 5GHz bezdrátová ultra-štíhlá klávesnice a myši a myši Rapoo 3710p. Připojte všechno toto dobré, budeme k televizi LG 32LN575U. Model již v roce 2013. Myslím, že na novějších televizorů by neměly být žádné problémy. Opět tu bude příležitost, pokusím se připojit k novější televizi. Kromě myši Rapoo jsem se pokusil připojit myš Asus. Všechno fungovalo dobře. U drátěných zařízení je vše v pořádku.

Funkce inteligentního pult pro LG

Chcete.li plně zvládnout schopnosti LG Smart Pult, musíte prostudovat jeho pokyny pro použití a také zjistit, proč je toto nebo toto tlačítko potřebné. Zvažte tyto aspekty podrobně.

Funkce

Při používání klasického dálkového ovládání se pohyb mezi widgety, vstupu do textu a jakékoli jiné akce v inteligentní části LG provádějí ovládacími šipkami, což je velmi nepohodlné a trvá dlouho a trvá dlouho. Nákup a použití magického ovladače výrazně zjednodušuje tyto akce. Nejprve je vybaven gyroskopem a lze jej použít jako elektronický ukazatel. Samostavatelé upřednostňují používání bezdrátových myší namísto dálkového ovládání, ale nejsou vždy účinné, aby je řídily podél pohovky, takže musíte hledat pevný povrch a při práci s dálkovým ovládáním to není nutné. Jako alternativu lze použít pouze Aeromysh, což vám umožní ovládat televizní přijímač gesta ve vzduchu. Takové zařízení však má poměrně vysokou cenu, takže je snazší zakoupit funkčnější inteligentní ovladač.

Za druhé, magický pohyb je vybaven hlasovým ovládáním. Díky této možnosti můžete nejen otevřít nezbytné sekce nebo widgety se zvukovými příkazy, ale také se vyhněte vstupu do dotazů do textových dotazů do linie hledání webového obličeje-s dálkovým ovládáním lze jednoduše vyslovit, což je mnohem rychlejší a více Pohodlné.

Důležité! Inteligentní dálkové ovládání LG podporuje řízení jednoduchých gest. Například nakreslením symbolu „V“ ve vzduchu můžete otevřít sekci „Video“. Uživatel může naladit pohyby podle svých představ, a tím zjednodušit práci se zařízením.

Kromě hlavních tlačítek, která jsou na obvyklém dálkovém ovládání, existují další. Jedná se o klíče pro rychlý přechod na určité aplikace, rolovací kolo pro pohodlné prohlížení webových stránek v prohlížeči atd.D. Magic Remote je tedy ovládacím panelem určený především pro práci s inteligentním fungováním televizního přijímače, ale zároveň schopný pracovat a jako standardní PD.

Označení tlačítek

Sortiment dálkových ovladačů je poměrně velký. pro modely různých let vydání se vyrábí samostatné příslušenství. Mají jiný design, novější zařízení získávají další funkce, ale hlavní sada tlačítek zůstává stejná. Takže na konzole AN-MR650, vytvořené pro televizní přijímače LG SmartTV 2016, jsou tedy umístěny následující klíče:

 • Síla. zapnutí a vypnutí televizního přijímače;
 • STB-LAUNCH nebo odpojení konzoly LG Smart-TV (pokud je použita, můžete ovládat inteligentní nastavení a TV z jednoho dálkového ovládání);
 • Tlačítka blokují pro nastavení čísel a písmen;
 • 0. pro vstup „0“ nebo prostor při psaní;
 • Seznam. seznam uložených programů;
 • AD. výstup na obrazovce virtuálního dálkového ovládání;
 • „“ A „-„-úprava objemu televizního přijímače;
 • Šipky nahoru a dolů. přepínání televizních kanálů;
 • „Mute“ nebo obraz kříženého reproduktoru.kola.vypnutí zvuku;
 • Tlačítko s mikrofonem. zadávání příkazu nebo dotazu vyhledávání hlasem;
 • Tlačítko s obrázkem domu. Vraťte se na hlavní stránku nabídky;
 • Klíč s malovaným zařízením. nastavení zařízení;
 • Centrální kolo (můžete otočit nebo stisknout)-pro pohodlné prohlížení webových stránek;
 • Kruh se šipkami. tlačítka pohybu v nabídce;
 • „Zpět“. Vraťte se do předchozí sekce nebo z nabídky;
 • „Průvodce“. výstup seznamu televizních programů;
 • „3D“-Klíč pro prohlížení 3D videa, které funguje pouze v televizorů s vhodnou funkcí;
 • „Vstup“ nebo obrázek kabelu s displejem seznamu všech připojených zařízení (USB-dirives, předpony atd.D.);
 • Netflix, Amazon, IVI. tlačítka pro rychlý přístup k určitému widgetu;
 • Červená, zelená, žlutá, modrá tlačítka. přizpůsobené klíče pro pohodlný přechod do konkrétní části v nabídce;
 • „Text“. ovládání televize;
 • „T.OPT ». pomocný klíč pro práci s televizním systémem;
 • „Focus“, „Live Zoom“. zvýšení oblasti označené ovládacím panelem.

Téměř všechny uvedené klíče jsou přítomny na jiných modelech MPD, ale mohou existovat další. Pokyny k tlačítkům uživatelů jsou v plném rozsahu nalezeny v příručce Provozní příručky.

Návod k použití

Zahrnuje každé magické pokyny pro dálkové ovládání pro použití. Pokud to nebylo, nebo je vedení ztraceno, můžete si tento dokument stáhnout na oficiální webové stránce výrobce v sekci „Podpora“.

nastavit, dálkové, ovládání

Will LG Magic Remote funguje s mým LG TV (Smart TV)?

Chtěl bych na této stránce shromažďovat seznam televizorů, které pracují s jedním ze dvou magických dálkových ovladačů: AN-MR500, AN-MR600 Dálkové ovládání. Myslím, že staré modely již nelze zvážit.

Také se také pokusím všimnout televizních modelů samostatně, abych připojil dálkové ovládání, ke kterému budete potřebovat speciální přijímač a WF500.

Vezměte prosím na vědomí, že informace o kompatibilitě nejsou osobně ověřeny. S největší pravděpodobností se jedná o informace z fór, recenzí v internetových obchodech atd. D. Tyto modely v kompatibilitě, o nichž jsem si jistý, nebo informace o kompatibilitě v komentářích k tomuto článku zůstaly zvýrazněny, budou zvýrazněny.

Byl bych velmi vděčný, kdybyste nechal svou recenzi v komentářích. Pokud máte LG Magic Remote a funguje to skvěle s vaší televizí, pak o tom napište. Informace jsou pro mnohé užitečné.

AN-MR600 pracuje s takovými televizory:

UF7590, UF7700, EG9600, EF9800, EF9500, UF7690, UF7600, UF9500, LF6300, UF8500, 43UF680, 42LF652V, LF630V

Pro tyto modely potřebujete speciální adaptér: 43UF640V

AN-MR500 pracuje s takovými televizními modely:

Tyto modely potřebují speciální adaptér: 43LF590V, 42 LF580V, 42 lb580V-ZB

Další skvělý způsob, jak zjistit kompatibilitu:

Jdeme na web LG a najdeme tam model naší televize. Otevřete kartu Technical Design a klikněte na položku chytré televize. Naopak „dálkové ovládání“ s největší pravděpodobností označí model, který podporuje televizi.

Nezapomeňte zanechat recenze, tipy a informace o kompatibilitě v komentářích.

Jak zjistit televizní kód

Chcete-li nastavit univerzální dálkové ovládání na televizi, je vhodné znát tří- nebo čtyřmístný kód konkrétního modelu. Takové kódy najdete buď v technickém pasu televizoru, nebo na místě výrobce zařízení, nebo ve speciálních stolech-referrals. Říká se tomu. „Kód pro konfiguraci dálkového ovládání“.

Jak však nastavit dálkové ovládání na televizor, pokud byste nemohli najít požadovaný kód vašeho modelu? Za tímto účelem má každý aktualizace funkci automatického nastavení s vyhledáváním softwaru pro kód. Stačí jednoduše stisknout požadovanou kombinaci čísel, po které se spustí tým automatického odhodlání.

Eliminace nedostatku dálkového ovládání LG

Úplný restart televizoru velmi často pomáhá, proto musí být odpojen od sítě po dobu 20-30 sekund. Je jednoduše nutné znovu provést dálkové ovládání na televizi.

Tato situace může být spojena s jakoukoli porušením dálkového ovládání nebo televize. Chcete.li problém vyřešit, zkontrolujte, zda byly propuštěny baterie na dálkovém ovládání, doporučujeme je, abyste je nahradili novým. Pokud výměna baterií nepomohla, měli byste se pokusit znovu připojit magické dálkové dálkové ovládání do televize.

Chcete.li to provést, smažte konjugaci dálkového ovládání a televize a poté proveďte opakované konjugaci. Chcete.li to provést, zároveň stiskněte dvě tlačítka zpět (zpět) a domů na dálkovém ovládání po dobu 5 sekund, dokud není zpráva „dálkové ovládání“ zakázáno “.

AN-MR200

Toto je úplně první magický vzdálený model, představený v roce 2011. Z funkcí je přítomna pouze ovládání kurzoru, spojky/mimo televizi, přepínání kanálů a ovládání zvuku.

Vylepšený model, představený v roce 2012. Dálkové ovládání se zvětšilo, aby se udrželo v ruce, a je také přidáno rolovací kolo, což je také tlačítko, a tlačítko 3D funkce, pokud jej vaše televizor podporuje.

Připojení a konfigurace

Nic není obtížné, stačí si vzít dálkové ovládání v ruce a kliknout na tlačítka pro ovládání. Chcete.li vstoupit do nabídky, musíte kliknout na zařízení. Také, když to vezmete, stačí je přesunout doprava, doleva. Poté na obrazovce uvidíte kurzor, který se bude pohybovat podél trajektorie pohybu rukou. Pokud PU nepoužíváte po dlouhou dobu, pak se režim řízení kurzu vypne, aby se snížila spotřebu energie.

 • Pokud dálkové ovládání přestalo reagovat na vaše příkazy, nejprve zkontrolujte baterie. Můžete se pokusit přistupovat k televizi blíže. Pokud je problém ve výživě, stačí změnit baterie;
 • Další možnost znovu připojit kulky do televize. Stačí se přiblížit k obrazovce a nalepte kola, dokud se na obrazovce neobjeví zpráva o konjugaci dvou zařízení;
 • Vypněte znovu zapněte televizi;

Kompatibilita zařízení s televizory

Pokud je nutné koupit dálkové ovládání magického dálkového typu LG, měli byste určit, který model je vhodný pro vaši televizi.

Za tímto účelem se můžete seznámit s informacemi prezentovanými na webových stránkách internetových obchodů-jako pravidlo, v popisu zařízení existují informace o kompatibilitě.

Pokud váš televizní model není na seznamu, neznamená to, že práce s ním není nemožná.

Informace o kompatibilitě můžete zkontrolovat pomocí spolehlivějšího zdroje. oficiálního webu LG.

Jdete na stránku výrobce, měli byste najít model televizoru a vybrat kartu Smart TV.

Sekce „dálkového ovládání“ také označuje model podporovaného zařízení.

Od té doby, že všechno bude fungovat v plném rozsahu?

Nejprve byste se měli vrátit k pokynům. Jasně ukazuje, která zařízení, která značky lze kombinovat s vaším zařízením. Často stačí nainstalovat gadget ze seznamu těchto výrobců a problém bude vyřešen sám o sobě. Nejprve byste měli hledat model přesně výrobce, kterého vytvořil Smart TV System. Je možné, že požadovaný model je nalezen ve stejném zásuvce, kde jste zakoupili televizi nebo související předponu. Doporučujeme také sledovat následující video.

Někdy se však ukáže, že neexistuje žádné nativní zařízení, ale alternativní možnosti nejsou detekovány. Například TV2012 nezjistí zařízení, které bylo uvolněno dříve. S tímto vývojem událostí byste měli být trpěliví a revidovat možnosti od různých výrobců. Nezapomeňte, že můžete změnit firmware své televize pro více nového. Je možné, že je vhodný jakýkoli z bezdrátových modelů. V extrémních případech můžete kontaktovat specializovaný obchod nebo servisní středisko značky vašeho zařízení s žádostí o výběr funkční kompatibilní možnosti. Zaměstnanci takových center mají bohaté zkušenosti s řešením mnoha problémů souvisejících s produkty, určitě si budou moci vybrat správné zařízení.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS