Jak nastavit druhou linku v telefonu Samsung

Jak nastavit čekající hovor v telefonu Samsung?

Stiskněte tlačítko menu (tři svislé tečky), vyberte „Settings“. Zvolte „Volání“ → „Další nastavení“. Tuto funkci aktivujete stisknutím přepínače vedle položky „Čekání na hovor“.

Jak nastavit čekající hovor v telefonu se systémem Android

Přihlaste se do aplikace telefonování a povolte je. Chcete-li to provést, stiskněte vlevo nahoře tlačítko „Možnosti“ a přejděte do nastavení. Nyní přejděte na kartu „Pokročilé. Zde v části „Čekání na hovor“ posuňte posuvník do správné polohy.

Jak nastavit čekající hovor v telefonu?

Chcete-li tuto službu aktivovat, zadejte „Nastavení“. „Systémové aplikace“. „Nastavení hovorů“. „Čekání na hovor“. V této části byste měli vybrat SIM kartu (pokud máte nainstalované 2 SIM karty), pro kterou chcete tuto službu aktivovat. Pokud máte pouze jednu SIM kartu, budete přesměrováni přímo do aktivačního okna.

Otevřete aplikaci „Telefon“ a po vyvolání nabídky s trojicí stiskněte tlačítko „Nastavení“. V zobrazeném okně klikněte na možnost „Advanced“ a aktivujte přepínač vedle položky „Call waiting“.

Jak aktivovat druhý trimovací řádek na Xiaomi Mi a2 Lite?

Chcete-li tuto službu aktivovat, zadejte „Nastavení“. „Systémové aplikace“. „Nastavení volání“. „Čekání na hovor“. V této části vyberte kartu SIM (pokud máte nainstalovány dvě karty SIM), pro kterou chcete tuto službu povolit. Pokud máte jednu SIM kartu, okamžitě se zobrazí okno pro aktivaci režimu.

Otevřít nastavení. Vyberte možnost Zvuky a oznámení. Vyberte možnost Nerušit. Přesunutím přepínače doleva vypnete funkci.

Jak zapnout druhou linku pro trimr na Beeline?

Druhý hovor můžete nastavit pro příjem hovorů během hovoru v aplikaci myAlpari nebo pomocí příkazu 43#. Na příchod druhého hovoru budete upozorněni zvláštním signálem. Můžete si vybrat, s kým chcete mluvit jako s prvním, a pak postupně mluvit s každou osobou.

Z tohoto důvodu je nejjednodušší přejít do aplikace telefonu, vyvolat nastavení aplikace a přejít na položku. Najděte položku nabídky. „Čekání na hovor“ a zaškrtněte ji.

Co dělat, když čekající hovor nefunguje

Stížnosti na nefunkčnost druhé struny trimru i po provedení výše uvedených kroků jsou velmi vzácné. Ale existují, i když v malém počtu. Nejdříve je třeba ještě jednou zkontrolovat, zda je tato možnost v nastavení aktivována.

Dalším krokem je připojení stejnojmenné služby k mobilnímu operátorovi. Ano, toto je další podmínka pro správnou funkci. Čekání na hovor je obvykle poskytováno zdarma. Aktivovat ji můžete prostřednictvím svého osobního profilu nebo mobilní aplikace operátora, případně zavoláním na podporu.

Pokud má osoba připojenou druhou linku pro střihač, na obrazovce uživatele, se kterým hovořila jako s dalším, se zobrazí „čekající hovor“ a doprovází ho také příjemná melodie, která je automaticky nastavena ve funkci telefonu.

Jak povolit nastavení čekajícího hovoru v telefonu se systémem Android

Přihlášení do aplikace telefonování a jejich aktivace. Za tímto účelem v levém horním rohu stiskněte „Možnosti“ a přejděte do nastavení.

Zde v části „Čekání na hovor“ posuňte posuvník do správné polohy.

To znamená, že během hovoru budete dostávat upozornění na další příchozí hovory.

nastavit, druhou, linku, telefonu, samsung

To ale není všechno. Vraťte se zpět a vyberte další kartu. „Vyzváněcí tóny“.

Zde, před řádkem „Oznámení“. Během hovoru“, posuňte posuvník doprava.

Jak nastavit druhou střihací linku v systému Huawei?

Otevření aplikace. vybrat Nastavení Pokročilá nastavení. aktivovat paralelní volání. Když přijde nový hovor, klepněte na možnost. Přijetí hovoru a přidržení prvního hovoru. Chcete-li přepínat mezi hovory, stiskněte tlačítko nebo pro záznam přidrženého hovoru v seznamu hovorů.

V prvním kroku je třeba otevřít standardní aplikaci Telefon. Poté otevřete aplikaci „Nastavení“ kliknutím na ikonu se třemi pruhy. Další zastávkou je položka „Čekání na hovor“. Po několika vteřinách čtení nastavení získáte přístup k možnosti „Čekání na hovor“.

Jak aktivovat aktivní režim dvou karet SIM společnosti Huawei?

Pokud se zobrazí zpráva „Nepodařilo se uložit nastavení čekajícího hovoru“, zkuste restartovat telefon. Pokud to nepomůže, ověřte si dostupnost služby u svého operátora. Pokud vám operátor oznámí, že je služba dostupná, obnovte nastavení telefonu. v takovém případě se tato možnost zobrazí ve 100 % případů.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS