Jak nastavit hudbu jako vyzváněcí tón na iPhonu

Jak změnit vyzváněcí tón na iPhonu

iPhone má zpočátku mnoho vestavěných vyzváněcích tónů a je snadné je změnit. Podívejme se tedy, jak můžete změnit vyzvánění, SMS, budík a vyzvánění oznámení na iPhonu.

Mnoho uživatelů iPhonu nepřemýšlí o změně výchozího vyzvánění v telefonu, všichni nakonec používají stejné vyzvánění.

Nemusíte používat stejný vyzváněcí tón jako ostatní. Do iPhonu je nahráno mnoho vyzváněcích tónů a můžete si také nainstalovat bezplatné i placené vyzváněcí tóny z iTunes.

Pokud jste kreativní, můžete si jako vyzváněcí tón iPhonu nastavit libovolnou hudbu (skladbu).

Jak přiřadit vyzváněcí tón kontaktu v iPhonu

Otevřete aplikaci Kontakty na iPhonu a vyberte kontakt, pro který chcete nastavit vyzvánění a/nebo zvuk oznámení. Klepněte na možnost Upravit/změnit v pravém horním rohu obrazovky.

nastavit, hudbu, jako, vyzváněcí, iphonu

Stejným způsobem můžete najít požadovaný kontakt v seznamu Poslední.

Najděte možnost Vyzváněcí tóny, u které je uvedeno „výchozí“. Klepněte na něj a vyberte jedno ze stažených nebo zakoupených vyzvánění.

Můžete také přejít do obchodu s vyzváněcími tóny, koupit si nový vyzváněcí tón a nainstalovat ho do kontaktu.

Na stejné stránce můžete povolit možnost Emergency Force, která umožní obejít režim Nerušit hovory a zprávy od tohoto kontaktu.

Po dokončení klepněte na tlačítko Hotovo v pravém horním rohu obrazovky.

Pro své kontakty můžete také nastavit různé zvuky oznámení. Chcete-li to provést, musíte místo možnosti Vyzváněcí tóny vybrat možnost Zvukové oznámení.

Nastavením různých tónů u kontaktů v iPhonu můžete předem zjistit, kdo vám volá, ještě než zvednete smartphone. Tato funkce není tak významná, ale v každodenním životě je velmi užitečná.

Instalace placené melodie v iTunes Store

Metoda je rychlá a snadná, ale bohužel za obsah budete muset zaplatit. Pokud vás to nezastaví, zde jsou podrobné pokyny, jak si za poplatek nastavit vyzváněcí tón:

 • Otevřete Nastavení na iPhonu, přejděte na položku Zvuky.
 • Vpravo nahoře se zobrazí tlačítko „Store“. Klepněte na něj. V tuto chvíli by měl být váš smartphone připojen k internetu.
 • V otevřeném adresáři vyberte skladbu. Před zakoupením si ji můžete poslechnout. V profilu Apple ID nezapomeňte uvést číslo své bankovní karty. bez něj nebudete moci nakupovat.
 • Stahování se spustí ihned po zakoupení vyzváněcího tónu.

Stiskněte a podržte vytvořený vyzváněcí tón, dokud se nezobrazí nabídka. Stiskněte ikonu Sdílet a poté ikonu Vyzváněcí tóny.

Pojmenujte vyzváněcí tón, klepněte na Exportovat.

Po dokončení exportu stiskněte tlačítko Použít zvuk jako a vyberte, jak chcete vyzvánění použít.

Vyzváněcí tón můžete zvolit také obvyklým způsobem v Nastavení. Zvuky. Vyzváněcí tón.

Tento pokyn můžete používat neustále, např. můžete každému ze svých přátel přiřadit jiný vyzváněcí tón.

Jak změnit vyzváněcí tón iPhonu (oficiální způsob)

Většina uživatelů ví, jak změnit vyzváněcí tón na svém iPhonu, ale jsou i tací, kteří ho nedávno změnili. Přesně pro takové osoby je tato metoda určena. Níže vám poradíme, jak změnit vyzváněcí tón na iPhonu oficiálním způsobem.

1) Otevřete Nastavení a vyberte Zvuky.

2) V části Zvuky a vibrace vyberte možnost Vyzváněcí tón.

nastavit, hudbu, jako, vyzváněcí, iphonu

3) Jakmile vyberete jednotlivé možnosti, můžete si je poslechnout. Úplně dole v seznamu je položka Classic, která má ještě více možností.

4) Když najdete ideální vyzváněcí tón, vyberte jej a zavřete nastavení.

Pokud se vám nelíbí standardní vyzváněcí tóny, můžete si koupit další.

V horní části stránky Vyzváněcí tón se zobrazí položka Zvuky Store. Po jeho výběru se zobrazí obrazovka, kde můžete vyhledat, koupit a stáhnout libovolné vyzvánění.

Vytvoření vyzváněcího tónu na iPhonu

Vyhledání a stažení libovolné skladby nebo hotového vyzvánění ve formátu MP3.

Na webu si dnes můžete stáhnout téměř jakoukoli skladbu a nové funkce Safari v iOS 13 umožňují stahovat jakýkoli typ souboru.

Vyzváněcí tón, který se vám líbí, uložte do aplikace Soubory. Zde se hodí další užitečný trik pro iOS 13.

Stáhněte si aplikaci GarageBand do iPhonu. Bezplatný software pro tvorbu hudby od společnosti Apple vám pomůže během chvilky proměnit skladbu ve vyzváněcí tón.

Spusťte GarageBand a vyberte možnost Tracker. Audio Recorder.

Přepnutí do režimu úprav stopy.

Otevření správce objektů.

V aplikaci Soubory vyberte staženou melodii.

Přetáhněte melodii do prázdné stopy.

Melodii můžete oříznout, přidat filtry, použít efekty nebo ji dokonce spojit s jinou melodií podle libosti.

Přejděte do nabídky s melodiemi, které jste vytvořili.

V kontextové nabídce melodie vyberte možnost Sdílet.

V okně exportu vyberte možnost Vyzváněcí tón.

nastavit, hudbu, jako, vyzváněcí, iphonu

V posledním kroku vyberte melodii, kterou chcete použít jako vyzváněcí tón.

Všechny! Nastavení vlastního vyzvánění pro všechny příchozí hovory nebo volající.

Pokud přejdete do Nastavení. Zvuky, Hmatové signály. Vyzváněcí tón, zobrazí se všechny.

Nechtěné stopy odstraníte přejetím do strany.

Záložky

Jak nastavit skladbu jako vyzváněcí tón na iPhonu

Přispěvatel(é): Jack Lloyd. Jack Lloyd je autor a redaktor píšící o technologiích pro wikiHow. Má více než dva roky zkušeností s psaním a editací článků na technická témata. Nadšenec do všeho, co souvisí s technologiemi, a učitel angličtiny.

Počet zobrazení tohoto článku: 11 727.

V tomto článku se dozvíte, jak vytvořit vyzváněcí tón v iTunes a nainstalovat jej do iPhonu. Pokud používáte macOS Catalina nebo novější, můžete to udělat pomocí aplikace Apple Music na Macu. Vyzváněcí tóny lze snadno vytvořit z jakéhokoli typu hudebního souboru, včetně souborů M4A a MP3, uloženého v počítači. Po zkopírování vyzváněcího tónu do iPhonu jej můžete nastavit jako vyzváněcí tón pro všechny hovory nebo pro hovory od určitého kontaktu.

Zaškrtněte políčka „Start“ a „End“. Obě možnosti jsou uprostřed karty. Nyní můžete nastavit čas začátku a konce skladby.

Zadejte čas začátku a konce skladby. V části „Start“ zadejte čas začátku skladby a v části „End“ zadejte čas konce skladby.

Klikněte na tlačítko OK. Toto je tlačítko v dolní části okna. Změny se uloží a okno předvoleb se zavře.

 • Pokud je například vybraná stopa dlouhá 36 sekund, vedle nového zvukového souboru se zobrazí „0:36“.
 • Pokud nevidíte možnost „Vytvořit verzi AAC“, klikněte na ni. Za tímto účelem klikněte na „Edit“ (Windows) nebo „iTunes“ (Mac), klikněte na „Settings“, klikněte na „Import Settings“, otevřete nabídku „Importer“ a vyberte „AAC Encoder“.

Otevření složky se souborem AAC. Za tímto účelem vyberte verzi skladby ve formátu AAC, stiskněte tlačítko „Soubor“ a v nabídce vyberte možnost „Zobrazit v Průzkumníku“ (Windows) nebo „Zobrazit ve Finderu“ (Mac).

Jak nastavit vyzváněcí tón na iPhonu prostřednictvím iTunes Store

Instalace vyzvánění do iPhonu pomocí iTunes mobile. Jedná se o jedno z nejjednodušších řešení, které společnost Apple nabízí.

Každý uživatel má přístup k bohatému katalogu zvuků a melodií, které může kdykoli poslouchat na svém smartphonu. Navrhovaná metoda má však některé nuance:

 • Za melodie se platí;
 • Vyzváněcí tóny nelze upravovat;
 • Nemůžete instalovat vlastní mediální soubory z jiných aplikací.

Pokud vás uvedené nevýhody neděsí, postupujte podle následujících kroků:

 • Spuštění obchodu iTunes Store.
 • Přejděte do nastavení aplikace.
 • Otevřete kategorii „Zvuky“.
 • Přejděte do nabídky vyzváněcích tónů a otevřete obchod se všemi zvuky.
 • Poslechněte si a vyberte si melodii, která se vám líbí.
 • Nákup.
 • Po zaplacení vyzváněcího tónu vás systém vyzve, abyste jej nastavili jako výchozí. Potvrzení akce.

Vyzváněcí tón je uložen ve speciálním seznamu, který najdete v části pro zvuky telefonu. Tato položka má užitečné tlačítko, které po přeinstalování operačního systému nebo výměně zařízení stáhne všechny zakoupené vyzváněcí tóny.

Instalace vyzváněcího tónu přes iTunes Store

Uživatelé si mohou skladbu zakoupit prostřednictvím obchodu iTunes. Funkce aplikace umožňuje majitelům iPhonu poslechnout si a zakoupit krátký úryvek písně nebo celé album interpreta.

Právo poslouchat nebo stahovat zakoupené skladby je uživateli trvale přiděleno pomocí Apple ID. Po stažení oblíbené skladby ji můžete například nastavit jako vyzváněcí tón. Za tímto účelem:

 • Zakoupit požadovanou skladbu v některé ze sekcí aplikace. zahraniční nebo ruské.
 • Stiskněte skladbu, v dolní části obrazovky vyberte možnost „Sound“ a stisknutím tlačítka „Ok“ nastavte skladbu jako vyzváněcí tón.

Jedná se o nejrychlejší způsob, jak změnit a stáhnout požadované vyzvánění do telefonu, ale vyhovuje pouze těm, kteří jsou ochotni za hudbu platit.

Ruskojazyčné písně jsou výrazně levnější než zahraniční. Průměrná cena jedné stopy může být 19 nebo 12, pokud je sleva.

Chcete-li do iPhonu nainstalovat nebo změnit vyzváněcí tón, můžete použít nativní aplikace i aplikace třetích stran. Protože však telefony značky Apple vyžadují zvuk v určitém formátu. m4r, musíte soubor nejen převést, ale také zkrátit na 30 sekund. V opačném případě smartphone skladbu nerozpozná a nebude možné ji vložit do vyzváněcího tónu. Jinak je postup poměrně jednoduchý. Uživatel může zvolit nejjednodušší cestu a zakoupit si skladbu prostřednictvím obchodu iTunes Store a umístit ji do vyzvánění přímo v telefonu. Protože však ne všichni majitelé iPhonu jsou ochotni za hudbu platit, je tato možnost ponechána jako poslední možnost, pokud z nějakého důvodu nelze hudbu do telefonu přenést ani nativními aplikacemi, ani aplikacemi třetích stran.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS