Jak nastavit internet na LG Leon

Jak nastavit internet na telefonu LG

Jeden. Povolte přenos dat v nastavení telefonu. 2. Vytočte v „Caller“ ###, po kterém se nabídka otevírá, ve kterém musíte vybrat „Informace o telefonu“. Dále přejděte dolů a proklouzněte přes pole „Nastavte preferovaný typ sítě“, kde vybrat LTE/GSM/WCDMA. 3. Ukončete z nabídky a zjistěte, zda máte ve stavu ikonu 4G/LTE.

Jeden. Pokud pomocí zadaného kódu v první metodě nemůžete dostat do inženýrské nabídky, zkuste vytočit 3845#802#. 2. Dále přejděte do nabídky „pouze LTE“. „Nastavení modemu“. „Výběr potkana“ a vyberte GSM/WCDMA/LTE

Pokud máte další způsoby, jak zahrnout 4G/LTE, pak jej sdílejte do tohoto tématu.

Instrukce krok za krokem

Při provádění všech kroků pokynů (40-60 minut) můžete použít inteligentní funkce o 100%. Pro základní nastavení je dost prvních 3-4 fází.

Pokud připojíte inteligentní televizi v televizi z předchozích majitelů. odhoďte parametry do továrny.

Připojení k internetu

Většina funkcí chytré televize vyžaduje internet, můžete jej nakonfigurovat jedním ze dvou způsobů:

Pokud je televizní model roku 2013 nebo starší (Netcast), pro připojení přes Wi-Fi, postupujte podle pokynů:

 • Stiskněte tlačítko Nastavení na dálkovém ovládání, přejděte do nabídky.
 • Vyberte část „Síť“.
 • Najděte řádek „síťové připojení“ a přejděte k němu.
 • Vyberte „Wi-Fi síťové připojení“, klikněte na OK.
 • V seznamu, který se objeví, najděte svůj přístupový bod.
 • V případě potřeby zadejte heslo.
 • Umístěte kurzor na tlačítko „připojení“ a klikněte na OK.
 • Počkejte na 3-10 sekundy: Pokud je heslo zadáno správně, zobrazí se kuchyně naproti domácí síti.
 • Klikněte na tlačítko „Nastavení“ nebo „Domů“ na PDU, otevřete panel Nastavení.
 • Vyberte „Všechna nastavení“.
 • V části „Síť“ najděte řádek „Wi-Fi připojení“.
 • Vyberte požadovaný přístupový bod.
 • Zadejte heslo, klikněte na „Připojení“.
 • Počkejte na instalaci připojení a vzhled zaškrtnutí vedle názvu sítě.

Registrace a vstup na účet LG

Doporučujeme vytvořit účet LG a přihlásit se do televize. Nedostatek účtu uzavře přístup k možnostem „inteligentní televize“. Pro registraci stačí přejít na RU.Lgaccount.com/připojit/podmínky. Zadejte e.mailovou adresu a přijďte s heslem.

Dopis přijde do poštovní schránky s odkazem, potvrzení. Překročit to. Účet bude vytvořen. můžete začít nastavovat inteligentní televizi.

Nastavení volných vzduchových kanálů

K dispozici je 20-30 digitálních kanálů zdarma. Pro prohlížení nepotřebujete dohodu s poskytovatelem. můžete je chytit bez připojení k internetu.

Základní kanály lze nakonfigurovat pomocí auto.bupetu nebo ručně. Použijte první možnost a pouze v případě, že to nefungovalo. druhý.

Nastavení kanálů vašeho poskytovatele

Chcete-li rozšířit seznam dostupných vysílání, připojte kanálový balíček nabízený vaší televizní poskytnutí.

Za účelem konfigurace kabelových nebo satelitních kanálů:

 • Klikněte na tlačítko „Nastavení“ na dálkovém ovládání, otevřete nabídku.
 • Vyberte „Všechna nastavení“.
 • Přejděte na sekci „kanály“.
 • Najděte řádek „Vyhledat kanály a nastavení“.
 • Spusťte „Avtopoisk“.
 • Uveďte zdroj signálu: „éterický“, „kabelová televize“ nebo „satelit“.
 • Nastavte frekvenční rozsah uvedený ve smlouvě s operátorem.
 • Uveďte parametr vyhledávání a zaznamenávejte „pouze digitální“.
 • Klikněte na tlačítko „Provést“.

Avtopoisk najde kanály, které poskytovatel zahrnul do vašeho balíčku.

Nastavení internetových kanálů (IPTV)

Použijte jednu z nejvíce „chytrých“ funkcí vaší televize. IPTV. Kvalita obrázku a zvuku. SD, HD, Full HD. Výběr kanálů (placených i zdarma) je mnohem širší než tradiční poskytovatelé. Můžete si vybrat a nainstalovat seznamy skladeb sami, stahovat je z internetu.

SS IPTV

Populární video obsahuje aplikaci pro prohlížení. Widget je k dispozici v oficiálním obchodě „LG Obsah“. Je snadné instalovat a používat, stahovat přímo v televizi, nevyžaduje další zařízení.

 • Otevřete v televizi „obchod s obsahem LG“.
 • Ve vyhledávacím panelu zadejte „SS IPTV“.
 • Nainstalujte nalezenou aplikaci.
 • Po skončení procesu spusťte hráče.

Instalace užitečných aplikací

Programy vyvinuté pro LG umožní nejen sledovat stovky televizních kanálů, ale také filmy, videa a dokonce hrát online hry.

 • Zobrazit aplikace Aplikace: vrstevníci.TV, podívej;
 • Online kina: IVI, Okko, Kinopoisk HD;
 • Užitečné služby: YouTube, YouTube Kids, Gismeteo, Skype, „Culinary Academy“, „Book Regiment“;
 • Hudební platformy: Yandex Music, Spotify.

Některé aplikace jsou předinstalovány televizí. Zbytek je k dispozici ke stažení z obchodu s obsahem LG.

Nastavení obrázku

Prohlížení by mělo nejen vzbudit zájem a rozšířit horizonty, ale také poskytovat vizuální potěšení: barvy nebyly zkreslené, kontrasty, přechody mu neřezaly oči. Parametry obrázků nastavené ve výchozím nastavení nejsou vždy vhodné.

Použijte automatické, poloautomatické (výběr z předem nahrazených režimů) nastavení nebo nastavení parametrů ručně.

Připojení smartphonu k LG

Další užitečnou funkcí chytré televize je synchronizace s mobilními zařízeními. Smartphone můžete použít jako dálkové ovládání, zobrazovat obsah médií na velké obrazovce, použít aplikace nainstalované v telefonu v televizi, zapojit se do internetu, provádět prezentace a mnoho dalšího.

Smartphone můžete připojit k televizoru bezdrátově i v kabelu.

Jak povolit 3G na LG

Schopnosti moderního internetu jsou prostě úžasné, nyní každý majitel smartphonu nebo tabletu může snadno zasít weby, komunikovat na sociálních sítích a dokonce hrát online hry. Poté, co majitel zařízení koupil gadget s rychlejším a pokročilejším internetem 3G, neví, jak zahrnout 3G na LG, věnovali jsme tuto recenzi odpovědi na tuto otázku.

Ve většině případů je internetový režim s vysokým obsahem rychlosti 3G již aktivní na smartphonu, pokud tuto funkci samozřejmě nepodporuje. SIM karta od mobilního operátora by měla mít také vhodnou funkčnost. Obě tyto podmínky jsou závazné, jinak používejte 3G, takže při nákupu smartphonu a SIM karty se ujistěte, že tuto příležitost podporují.

Pokud je signál dobrý, uvidíte vedle jeho indikátoru nápis „3G“, znamená to, že služba je aktivní a můžete použít všechny funkce telefonu na plný. Pokud se takový odznak neobjeví, přejděte do nastavení smartphonu, můžete zde aktivovat internet s vysokou rychlostí zde.

 • Pokud při pokusu o vstup do sítě telefon neustále vydává chybu a není možné vyřešit problém sám, vyhledejte odbornou pomoc odborníkům LG Service Center. Obdržíte tedy úplný seznam služeb: Diagnostika hardwaru a opravy všech modelů smartphonů značky LG.

Tato instrukce vám umožní umožnit 3G na smartphonu LG jakéhokoli modelu, hlavní podmínky pro provoz zařízení na operačním systému Android.

Přejděte do nabídky telefonu, obvykle se jedná o ikonu ozubeného kola. Zde si musíte vybrat položku „více“, je to v prvním sloupci s nadpisy, přejděte na „Mobilní síť“. V této části můžete vidět různá další nastavení sítě, včetně „Nastavení 3G“. Klikněte na tuto část a pokračujte ve výběru parametrů.

Zde uvidíte takové provozní režimy gadgetu: pouze GSM, pouze UMT, UMTS/GSM (automaticky). Nejlepší bude dát krabici naproti poslednímu režimu, ale pokud jste si naprosto jisti vysokou kvalitou signálu, můžete nastavit „pouze UMT“, to znamená, že maximální rychlost připojení k internetu je výhradně výhradně.

V případě aktivace režimu „pouze GSM“ bude rychlost internetu velmi pomalá, ale úroveň mobilního signálu se stane maximem.

Doufám, že vám tato instrukce pomohla při řešení úkolu a vy jste byli schopni nezávisle zapnout 3G na vašem smartphonu.

Můžete položit otázku Masters z našeho střediska servisního střediska voláním telefonu nebo napsáním vaší otázky ve formuláři zpětné vazby.

Možná vás také zajímá

Jak připojit a nakonfigurovat inteligentní televizi na LG TV

Korejské televizory LG byly jedním z prvních, kteří v tuto chvíli obdrželi takový populární režim Smart TV. Postupně byl vylepšen a funkce se stala povinnou, bez níž není dokončena jediná moderní televize. S tím, přístup k obrovskému počtu volných kanálů, se otevírá katalog filmů, různé aplikace. Abychom to však mohli plně využít, musíte zjistit, jak nakonfigurovat inteligentní televizi na LG TV.

Spojujeme internet

Pro úplný provoz vyžaduje inteligentní televize připojení k internetu. Kromě toho nejsou vhodné různé modemy USB od mobilních operátorů. Je nutné, aby byl doma plnohodnotný internet a nejlépe Wi-Fi router.

V současné době jsou k dispozici dvě metody pro připojení internetu s LG televizory:

 • Používání kabelu, pokud neexistuje žádná síť Wi-Fi nebo není touha na konfiguraci, také některé televizní modely nemají vestavěný adaptér pro bezdrátové připojení.
 • Bezdrátová-vhodná možnost za předpokladu, že je k dispozici síť Wi-Fi.

Jakou metodu použít k konfiguraci LG TV s inteligentní televizí pro vyřešení výhradně pro vás. Obě možnosti zajistí stabilní provoz aplikace.

Používáme kabel

Podobná metoda zahrnuje připojení síťového kabelu k odpovídajícímu konektoru v televizi. Najdete ji na zadní straně televizního panelu. Pro zajištění současného provozu internetu na počítači a televizi bude vyžadován speciální rozprašovač RJ45. S jeho připojením nebudou žádné problémy.

Zbývá pouze provádět určitá nastavení. Vezmeme dálkové ovládání a dodržujeme další vedení:

 • Pomocí tlačítka Domů Otevřete hlavní nabídku;
 • Jdeme do kategorie „Nastavení“ a poté „Síť“ a „Síťové připojení“;
 • V sekci, která byla otevřena, potřebujete položku „Konfigurace připojení“;
 • Vyberte seznam dostupných sítí a nainstalujte možnost kabelového.

Po několika sekundách čekání se na obrazovce projeví oznámení, že připojení je úspěšně dokončeno. Nyní bude možné zjistit, jak používat funkčnost inteligentní televize na LG TV.

Přes Wi-Fi

Chcete.li uspořádat bezdrátové připojení, musíte ručně provést následující nastavení:

 • Stejně jako v předchozí verzi jdeme do hlavní nabídky, odkud jdeme do části „Síťové připojení“;
 • V nastavení připojení vyberte bezdrátovou síť;
 • Otevře se seznam dostupných připojení, vyberte naši síť;
 • Zadáme heslo;
 • Čekáme na spojení.

Pokud je vše provedeno správně, na obrazovce se objeví oznámení o úspěšném připojení.

Zaregistrujeme se

Po úspěšném připojení k síti musíte povolit inteligentní televizi v LG TV a registraci. Teprve poté bude přístup ke všem otevřeným příležitostem. Postup je jednoduchý, vše lze provést nezávisle, zejména níže, předloží podrobné pokyny. Registrace bude provedena na oficiálních webových stránkách LG.

 • Jdeme do hlavní nabídky televize;
 • V horní části obrazovky najdeme položku „Enter“;
 • V sekci, která byla otevřena, vyberte registraci;
 • Uživatelská smlouva bude zobrazena na obrazovce po její studii souhlasíme s podmínkami;
 • Objeví se pole, ve kterém musíte zadat e.mailovou adresu, pokud ji nemáte, použijte počítač a rychle vytvořte poštu v Yandex nebo Google;
 • Klikněte na klíč „Test autentičnosti“;
 • Vymýšlíme a zadáme heslo dvakrát;
 • Zbývá pouze kliknout na „Registrace“.

Nyní bude nutné přepnout na váš poštovní účet uvedený při vyplňování dotazníku. A bude pohodlnější do toho z počítače nebo tabletu. Samozřejmě je to možné z vybudovaného prohlížeče v televizi, ale pak se ztratí hodně času.

V souladu s tím klikněte na televizní obrazovku na klíči „Ne“ a přejděte zkontrolovat poštu. Najdeme dopis z aplikací LG, bude mít odkaz na dokončení registrace, překročit jej. Veškerá registrace je dokončena, můžete přejít do další fáze.

Dostaneme se do práce

Zbývá překonat poslední krok na cestě k zahrnutí inteligentní televize na LG je vstoupit do vašeho účtu. Chcete.li to provést, jdeme znovu do televizní nabídky a klikneme na „Enter“. Poté předepisujeme adresu pošty a vynalezené heslo. Abychom takový postup neparovali pokaždé, když u vchodu do inteligentní televize, určitě jsme zašpinili položku „Zůstaňte v systému“. V tuto chvíli se na obrazovce objeví zpráva, na které klikneme na „Ne“. To je vše, nyní můžete zapnout kanály zdarma na Smart TV LG, nakonfigurovat různé inteligentní aplikace, zapnout rádio, sledovat filmy online, sledovat počasí a mnohem více.

Jak nastavit televizní kanály na Smart TV LG

Po poskytnutí přístupu k inteligentní televizi bych chtěl plně využít všechny své výhody. Můžete tedy poskytnout přístup k digitální televizi a zcela opustit různé antény. Podobnou možnost poskytuje Widget SS IPTV.

Instalace na tomto však není dokončena. Nyní musíte získat svůj vlastní seznam skladeb. Otevřete aplikaci a otevřete nabídku nastavením. Zde se přesuneme do kategorie „obecný“ a aktivujeme možnost získat kód. Bude to aktivní na jeden den.

Výsledný kód bude třeba zadat na oficiálních webových stránkách SS IPTV. V sekci uživatele. Poté načteme vlastní seznam skladeb. Dokončí proces restartování aplikace. V otevřeném SS IPTV se objeví sekce „Můj seznam skladeb“. Otevřete jej a vyberte jakýkoli kanál, který se vám líbí, bude jich několik set a v jiné kvalitě. Pro pohodlí jsou všechny rozděleny do různých kategorií.

Instalace aplikací

Operační systém Smart TV LG funguje na principu průměrného Androidu.Zařízení. Uživatelé mohou nainstalovat nebo mazat hráče, hry, organizátory, widgety.

 • Oprávnění v systému LG je nezbytné.
 • Seznam dostupných aplikací je vytvořen na základě vašeho pobytu v regionu.
 • Na této platformě jsou placené žádosti, proto věnujte pozornost odpovídajícím ikonům.
 • Instalace je automaticky, není nutné nastavení ručního aplikace.

Internetové nastavení (Megafon, MTS, BEINE)

Nastavení internetu Megafon: 1. Jdeme do přístupu k bodu připojení k připojení: Megaphone GPRSProtokokoko: GPRSatotence: Nekontrolujte: Internet Sould.

Jdeme v nabídce.Extension of the Internet Profulzelist: A Megaphone Gprsolly Proxy: Ne (vypnout) Přístupový bod: Megaphone GPRS Sould.

Jdeme do menu Casineling Prohlížeč profilinu Profulzelines: Megaphone GPRS Dight: http: // Internet Profils Internet: Megaphone GPRS Sould. Aktivovat.

Přijďte v nabídce dutiny internetu internetu: Megaphone GPRS Soud.

Jdeme do nabídky připojení Java profil profilu profilu profilu: Megaphone GPRS Javaprofil Internet: GPRS Save Megaphone. Aktivovat.

Internetové nastavení MT: 1. Přijďte v nabídce Connectivity Cumper Point Access: MTS GPRSProtokol: GPRS Ověřování: Neověřte: Internet: Internet.MTS.Rusish.

Jdeme do nabídky.Rozšíření internetového profulzelistu: MTS Gprsolly Proxy: Ne (vypnout) Přístupový bod: MTS GPRS Sould.

Jdeme v nabídce dutiny prohlížeče.Profilin Profylzorka Browser.school: MTS GPRS Posissia: http: // internet.MTS.Ruprofili internet: mts gprs uložte. Aktivovat.

Přijďte v nabídce Codiculum Traffic Internet Internet: MTS GPRS Uložit.

Jdeme do nabídky Připojení Java Nastavení profilu profilu profilu: MTS GPRS Javaprofil Internet: MTS GPRS SO. Aktivovat.

Nastavení internetu Beline: 1. Jdeme do přístupu k bodu připojení Access Access Access: BEeline GPRS Protocol: GPRS Ověřování: Nekontrolujte: Internet.BEINE.Rusish.

Jdeme v nabídce.Extension of Internet Profulzelist: BEeline GPRS.

Jdeme v nabídce dutiny prohlížeče.Profilin Profylzovka: Beeline GPRS Posissial: http: // internet.BEINE.Ruprofili Internet: Beeline GPRS Uložit. Aktivovat.

Přijďte v nabídce Codiculum Traffic Internet Internet: Beeline GPRS Uložit.

Jdeme do nabídky Připojení Java Nastavení profilu profilu profilu: Beeline GPRS Javaprofil Internet: Beeline GPRS Uložit. Aktivovat.

Udělejte vše, jak je napsáno, bez odchylky!

Zkontrolováno na LG KM900 Arena | GPRS | Hrana | 3G

Požadavky na internetový tarif

Minimální rychlost internetu pro inteligentní televizi je určeno pomocí použitých funkcí.

Prahové hodnoty v závislosti na úkolech úkolů:

 • 1 Mbps/S. Dost pro základní schopnosti inteligentní televize: Práce s prohlížečem, nahrávání aplikací z LG Obsahové úložiště.
 • 2 Mbps/S. Dost pro sledování videí na YouTube s nízkým rozlišením (360. 480R).
 • 10 Mbps/s. Prahová hodnota normálního přehrávání streamování videa ve formátu HD.
 • 25 Mbps/s. Umožní sledovat online obsah v rozlišení FullHD, stejně jako filmy s 3D.

Doporučujeme tarif ve výši 25 Mbps a výše, abychom využili funkci inteligentní televize v plném rozsahu. S pomalejším připojením bude reprodukovatelné video zmrznout nebo zmizet.

Bezdrátové připojení

LG TV Remote

LG TV vzdálená firemní aplikace promění telefon na dálkové ovládání televize. Kompatibilní s iPhone a Android. Synchronizovaná zařízení by měla být připojena k jedné síti a nezáleží na tom, jak průhledný kabel nebo Wi-Fi.

 • Stáhněte si aplikaci LG TV Plus (iOS) nebo „LG TV Remote“ (Android) na smartphonu. Jsou k dispozici v Google Play a Appstore.
 • Připojte zařízení ke stejné síti.
 • Po instalaci připojení spusťte program do telefonu a klikněte na tlačítko „Skenování zařízení“.
 • Najděte model televize v seznamu na seznamu a potvrďte volbu.
 • V pravém dolním rohu televize uvidíte ověření šestidigit kód. Zadejte čísla do pole na obrazovce telefonu.
 • Přijměte podmínky „uživatelské dohody“ stisknutím odpovídajícího tlačítka.
 • Ovládejte LG TV z telefonu na Android nebo iOS při ovládání dálkového ovládání.

Wi-fi přímý

Připojení vyžaduje inteligentní TV s přímým funkcí Wi-Fi a vestavěným bezdrátovým adaptérem a také smartphonem s Android 4 OS.0 a vyšší. Umožňuje přenášet data z jednoho gadgetu do druhého prostřednictvím Wi-Fi bez routeru.

 • V hlavní nabídce smartphonu otevřete část „Nastavení“.
 • Najděte část „bezdrátové sítě“ a vyberte „Wi-Fi“.
 • Klikněte na tři body v pravém horním rohu obrazovky nebo na části „Další nastavení“.
 • Klikněte na nápis „Wi-Fi Direct“. Takže začnete v telefonu Automatické vyhledávání dostupných sítí pro přenos dat.
 • Na dálkovém ovládání stiskněte tlačítko „Nastavení“ („Gear“) a v nabídce vlevo vyberte sekci „Síť“.
 • Najděte řádek „Wi-Fi Direct“ a klikněte na něj.
 • V seznamu dostupných zařízení vyberte svůj smartphone.
 • Na mobilním zařízení požádejte o připojení.

Po několika sekundách jsou gadgety synchronizovány a můžete zobrazit jakýkoli mediální obsah z paměti telefonu na televizní obrazovce.

Inteligentní podíl

Toto je technologie pro synchronizaci zařízení, patentovaná společností LG. Umožňuje zobrazit obrázek na obrazovce TV smart TV z jakéhokoli mobilního zařízení. V tomto případě musí být televizor a telefon připojeny k jedné síti.

Použití technologie inteligentního sdílení:

 • Připojte televizi a smartphone ke stejné síti Wi-Fi.
 • Stáhněte si obě gadgety, nainstalujte a spusťte aplikace Smart Share Applications.
 • Na dálkovém ovládání klikněte na tlačítko „Domů“ a vyberte část „Moje aplikace“.
 • Najděte a otevřete „inteligentní podíl“.
 • V nabídce vpravo vyberte řetězec „připojená zařízení“.
 • Klikněte na model připojeného zařízení.

Po zahájení dojde k automatické synchronizaci zařízení. Uvidíte tři složky. „obrázek“, „zvuk“ a „video“. Každá z nich obsahuje soubory z paměti smartphonu, které lze zobrazit na televizní obrazovce.

Miracast

Miracast. Standardní standard přenosu dat mezi dvěma zařízeními připojenými k jedné domácí síti. Pro synchronizaci je nutné, aby byla technologie podporována televizí i smartphonem. Umožňuje vysílat mediální obsah a aplikace z obrazovky mobilního zařízení.

 • Pomocí dálkového ovládání (tlačítko s „ozubením“ nebo „domovem“) otevřete nabídku „Nastavení“.
 • Vyberte kartu „Síť“.
 • Najděte řádek „miracast“ a aktivujte funkci. Zahájíte tedy hledání dostupných zařízení.
 • Na smartphonu přejděte do nabídky „Nastavení“, vyberte položku „Screen“ a poté „Wireless Display“. Nebo spusťte oponu a klikněte na ikonu „vysílání“ (lze nazvat „displej“ nebo „připojit k televizi“).
 • Klikněte na model vaší televize.
 • Potvrďte synchronizaci.

Výsledkem je, že displej telefonu je duplikován na televizní obrazovce. Všechno, co spustíte na mobilním zařízení, se zobrazí na televizi se zpožděním na podíl na sekundách. Proto je vhodné sledovat fotografie, videa a střelce, kteří nevyžadují rychlou reakci prostřednictvím Miracast. Tato metoda není vhodná pro hráče.

Pokud smartphone nepodporuje Miracast, použijte aplikaci Miracast-Wi-Fi z Google Play.

Youtube

Chcete.li zobrazit videa na televizní obrazovce:

 • Nainstalujte aplikaci YouTube na smartphone.
 • Spusťte hosting videa v pravém horním rohu klikněte na ikonu vašeho účtu.
 • Vyberte položku „Nastavení“.
 • Najděte řádek „Sledování v televizi“, klikněte na něj.
 • Vyberte televizor ze seznamu nebo použijte položku „Connect ručně“.
 • Spusťte YouTube na LG TV.
 • Přejděte do nastavení.
 • Přejděte na stránku dolů a vyberte „Připojit ručně“.
 • Zadejte kód, který se zobrazí na odpovídajícím poli na obrazovce smartphonu.

Vysílání YouTube se automaticky objeví na televizní obrazovce.

Řešení pro připojení telefonu LG s Wi-Fi

Bez ohledu na to, proč se váš telefon nemůže připojit k Wi-Fi. Vždy to můžete opravit. Níže uvedená řešení nevyžadují žádné technické znalosti, ale pokud je zjistíte příliš komplikované nebo složité, našel jsem také způsob, jak připojit váš telefon s Wi-Fi pomocí pouze počítače. USB kabel a příkaz.

Bez jakýchkoli slov začněme opravovat naše telefony.

K odstranění problému použijte Reiboot pro Android

Jak jsme slíbili na začátku, problém s telefonem LG, který se nemůže připojit k Wi-Fi, je vyřešen jedním kliknutím. Je to snadné, velmi jednoduché a funguje 100% času. Navíc, vše, co opravdu potřebujete, je počítač, USB kabel a telefon.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS