Jak nastavit kameru na Sony Xperia

Proč je nutné střílet na kameru Xperia v režimu 8 megapixelů

Pokaždé, když vyjde další vlajková loď a proud srovnání kvality natáčení určitých smartphonů začíná v síti a podkopává psaní „Barana, proč takové střílení takovým střílíš?!““.

Mám dlouhé a velmi bombardování z nedostatečného srovnání kamer v chytrých telefonech, zejména když se tam účastní vlajkové lodě Xperia.

Novináři specializovaných publikací nechtějí ani neví, jak porozumět tomu, že různé kamery mají různé ohniskové vzdálenosti čoček, clony, rozlišení senzorů a dokonce i poměr stran.

„Problém 8 megapixelů“ je nejvíce naštvaný. Prémiové telefony Xperia (Z3, Z3, Z5 a X) jsou ve výchozím nastavení odstraněny v režimu Super Car 8 megapixelů se stranami stran 16: 9, ale většina „testerů“ vloží rozlišení 20 nebo 23 megapixelů, v závislosti na na základě model telefonu a poměr stran 4: 3. Proč to dělají?!

Stáhnout aplikaci kamery.

Položte prst na obrazovku a vyberte si

Najděte aplikaci, kterou chcete stáhnout, a poté postupujte podle pokynů pro pozici pro instalaci.

Fotoaparát automaticky určuje tváře a označuje je rámem. Barevný rám ukazuje, který obličej bude zaostřen. V tomto případě se zaměřuje na obličej, nejbližší spolupracovní centrum čočky. Kromě toho se můžete dotknout jednoho z rámce a vybrat obličej pro zaostření.

Zapněte automatická kuřata a automaticky pořizujte fotografie pomocí níže uvedených parametrů.

Sestup závěrky se pohybuje. Ruce zvedněte ruku dlaní na kameru, abyste umožnili funkci automatického obvodu a vytvořte si samoobslužné režimy ručně a super.mode.

Úsměv rozpoznávání technologie Smile Shutter pro zachycení usmívajících se tváře v rámečku. Fotoaparát najde až pět a vybere jednu tvář, aby rozpoznala úsměv a autofokus. Když se vybraná osoba usmívá, portrét.automaticky vyfotí.

Vypněte fúzi automatického čipu je zakázáno, pro fotografování můžete použít tlačítko závěrky nebo Keyscammer.

Funkce závěrky pohybu. Ruce jsou k dispozici pouze pro vytváření samoobslužných.

Zahrnutí funkce „rozpoznávání úsměvu“

Najděte a klepněte na auto.výběr rozpoznávání úsměvu.

Po otevření kamery a zapnutí rozpoznávání úsměvu nasměrujte kameru na objekty. Fotoaparát vybere jednu tvář pro zaostření.

Pokud je detekován úsměv, vybraná tvář se zobrazí v barevném rámu a fotografie je automaticky.

Pokud úsměv není detekován, můžete stisknout klávesu fotoaparátu a vytvořit obrázek.

Ruční zapnutí sestupu závěrky

Přepněte na přední kameru a dotýkejte se

Najděte a klepněte na automatické vyklouznutí uzavíracího motoru. Zbraně.

Přidání informací o geografických informacích na fotografie

Chcete.li během střelby přidat informace o přibližné geografické poloze, zapněte funkci zachování souřadnic objektů. Poloha je stanovena pomocí bezdrátových sítí a GPS technologie.Symbol na obrazovce fotoaparátu znamená, že je zahrnut režim zachování souřadnic, šlechta není definována. Symbol znamená, že je zahrnut režim zachování souřadnic, umístění je určeno a fotografie lze přidat k fotografiím. Pokud neexistují žádné z těchto symbolů, funkční funkce je odpojena.

Toto je internetová verze dokumentu. © Tisk je povolen pouze pro soukromé použití.

Jak nastavit kameru na Sony Xperia

Sony Xperia Z Ultra (Review) byla ochrana vlhkosti, obrovská a vysoce kvalitní obrazovka IPS, nejrychlejší procesor a kamera na trhu s rozlišením pouhých 8 megapixelů a dokonce i bez blesku, což je na pozadí Xperia a Vlajkové lodě 2013 (12, 13 a 20 MP) způsobují upřímné zmatení. Štěstí samozřejmě není v megapixelech, protože jsou důležité optiky, algoritmy následného zpracování, rychlost a mnoho dalšího. Bohužel, potenciál 8-MP kamery exmor Rs s clonou f/2.4 V Xperia z Ultra není realizována nejlepším způsobem, takže pokud střílíte na stroj, pak budou výsledky s největší pravděpodobností zklamány hlukem, vyvážením bílé a detaily.

V současné době je zařízení založeno na Androidu 4.2.2 Jelly Bean (Verze sestavení: 14.Jeden.B.2.257), v prosinci bude aktualizováno až do 4.3, a na začátku roku 2014 obdrží 4.4 Kitkat. Je možné, že se všemi těmito aktualizacemi budou programátoři Sony dokončit kameru, protože to bylo najednou s Xperia Z. Majitelé smartphonu však mohou vážně zlepšit kvalitu vydaných problémů, aniž by čekali na nový firmware. Možná následující pozitivně ovlivňuje fotografii jiných modelů Xperia. Zkuste napsat do komentářů!

Vše, co je třeba udělat, je opustit automatický režim a vždy fotografovat v normálním režimu s HDR a ručně nastavit ISO na 100 nebo 200. Někdy, v závislosti na podmínkách, musíte vypnout HDR (vzácné pouzdro) a ve tmě má smysl zvýšit ISO na 400, jinak bude obrázek velmi tmavý. Automatická rovnováha bílé ve většině případů je vybrána správně, takže není třeba ji vládnout rukama. Stále můžete experimentovat s měřením expozice. Přiložím několik KRPOV, což umožňuje vyhodnotit účinnost tohoto přístupu:

A samozřejmě, stejně jako bez plně velikosti fotografií natočených „nejlepším automatickému stavbě“ (vlevo) a s manuálním nastavením podle výše uvedené metody (vpravo). Věnujte pozornost poklesu hladiny hluku, zvýšení čistoty a vykreslování barev, téměř skutečné:

Praktické střelby ve srovnání s iPhone 12 Pro Max

Laboratorní testování je samozřejmě velmi významné, ale ve skutečných podmínkách se všechno děje jinak. V případě srovnání Xperia a iPhone však nelze říci, že někdo je rozhodně lepší. Obrázek Xperia je noer, kamera není dokonalá, ale nezneužívá zpracování softwaru. Iphone se může pochlubit ostrostí „vyzvánění“, ale často je dosaženo výhradně programově, proto není vždy přirozené „prsteny“. V mnoha ohledech je hodnocení výsledku věcí vkusu.

nastavit, kameru, sony, xperia

Iphone 12 Pro Max, 26 mm

Obecně je hlavní modul Xperia méně pravděpodobné, že se ohýbá zpracováním softwaru než iPhone. Na druhou stranu je obtížné pochopit, jakým principem fotoaparát Sony používá mezeru a hluk.na prosté povrchy: Pokud v případě iPhone vždy rozlišuje všechny kontrastní hranice, pak to Xperia dělá pokaždé. Proto některé obrázky Xperia Pro-I vypadají jako čistě smartphone, zatímco jiné jsou naopak téměř na úrovni „dospělých“ kamer.

Iphone 12 Pro Max, 64 mm

Portrétní moduly chytrých telefonů se prakticky neliší. Povaha rozdílů je přibližně stejná: iPhone se pokouší zpracovat obraz na maximum, i když to není nutné, a Xperia zpracovává na minimum. Proto ve slabém osvětlení, kde má Xperia jen kaše, má iPhone kaši s vlnky. Někdy však Xperia také začíná být těžká a začíná rozdrtit hluk a zvyšovat ostrost tam, kde je zcela nevhodná. Ale to se stává méně často a ne tak znatelné. Ale s Halftony iPhone stále funguje lépe.

Iphone 12 Pro Max, 14 mm

Nechci ani porovnat širokoúhlé moduly. Zdá se, že Apple úmyslně oddálí triumfální zdokonalení tohoto modulu až do okamžiku, kdy všechny ostatní Trumpy v rukávu konec, takže nyní jeho obrázky vypadají velmi smutně. Sony také nemá dostatek hvězd z oblohy, ale na pozadí konkurenta to vypadá mnohem lépe.

Nastavení Sony Alpha, o kterých je důležité vědět

Kamery Alpha Sony si získaly neuvěřitelnou popularitu kvůli jejich kvalitě, kompaktnosti a rozmanitosti v aplikaci. Nyní se nejedná pouze o zařízení, která vám umožňují ovládat fotocitlivost, bránici a vytrvalost, ale mnohostranná zařízení, která mohou fotografovat fotografie a videa, je rychle zpracovává a publikují je.

Fotoaparáty Sony Alpha jsou plné užitečných nastavení a funkcí, které se naučily zvládnout proces natáčení a můžete snadno odrážet svůj vlastní styl.

nastavit, kameru, sony, xperia

Je to tak, že máte takovou příležitost, budeme mluvit o deseti funkcích těchto kamer, které jsou velmi užitečné a pohodlné při střelbě procesu.

Sony Alpha je zrcadlová kamery a většina z těchto kamer umožňuje fotografovi zapnout speciální síť, která vám umožní vytvořit složení podle pravidel třetího. Může být zapnut jak v elektronickém hledáčku, tak na LCD displeji. Dokonce i pro profesionála s rozsáhlými zkušenostmi může být tato funkce užitečná, takže mluvíme o nováčcích? S pomocí mřížky bude pro vás mnohem snazší vypočítat umístění objektů v rámečku a dokonce i rychleji střílet, protože před očima bude rám jasně rozdělen do oblasti. Pokud si dobře pamatujete odpovídající pravidlo a doporučení ohledně složení, musíte si vybrat dobrou perspektivu a odstranit. Můžete zapnout mřížku v nastavení displeje kamery.

Kamery Sony Sony A7 a A9 jsou vybaveny úžasnou a pohodlnou funkcí. smyslové ovládání přes obrazovku. A v praxi se ukáže být neuvěřitelně naštvaný. Například pomocí smyslové ovládání je mnohem snazší a rychlejší konfigurovat zaostření a zvolit vhodný bod zaostření. To je zejména patrné ve srovnání se standardním řízením joysticku. Navíc díky aktualizaci firmwaru má tato metoda ovládání mnohem odlišnější příležitosti, například navigaci podle nabídky, listování a další možnosti. V každém případě rozhodně stojí za to zapnout tuto funkci.

Obvykle jednoduše nemůžete věnovat pozornost této funkci, nebo dokonce zapomenout na její existenci, ale můžete také změnit nastavení kvality obrazu na zobrazení kamery kamery. Ve výchozím nastavení jsou nastaveny do režimu „standardní“, ale existuje vyšší režim zobrazení „vysoký“, který vám ukáže rámce, které jste vzali ve zvýšené jasnosti a podrobnosti. Podobně, když zvýšíte již odstraněný obrázek, můžete rozlišit mnohem více prvků nebo nedostatků ve fotografii. Tato nastavení kvality funguje také v režimu živého pohledu, a to je nesmírně užitečné pouze v procesu střelby, protože vám umožňuje efektivněji připravit se na střelbu rámu a všimnout si všech důležitých a nadbytečných. V zásadě je vždy vhodné používat maximální schopnosti kamery, a to je jen jeden z těchto případů.

Tato funkce je k dispozici v nastavení fotoaparátu a nejdůležitější je pravděpodobně na to zapomenout.

Když zapnete kameru Sony, bude zapnuta většina funkcí, jako je Wi-Fi, synchronizace se smartphonem nebo NFC. Je třeba mít na paměti, že každá z těchto funkcí ve skutečnosti znatelně spotřebovává nabíjení baterie. Proto, stejně jako na většině chytrých telefonů, na moderních kamerách existuje způsob letadla, které všechny takové funkce vypne současně. V zásadě je lze vypnout samostatně, ale režim letadla vám to umožňuje rychle a okamžitě. Pak je zapnutí je velmi snadné a stejně rychlé. Ale pokud se opravdu obáváte rychlého výboje baterie, bude tato metoda velmi efektivní.

Nastavte tlačítka pro vaše preference

Jednou z významných výhod kamer Sony Alpha řady A7 a A9, které hlavně potěší zkušené fotografy, je skutečnost, že většina tlačítek v pouzdře lze naprogramovat pro své vlastní preference. V zásadě je standardní umístění tlačítek velmi pohodlné a známé pro mnohé, kteří střílejí. Ale pro ty, kteří mají Alpha, to není hlavní kamera a kteří jsou zvyklí na jiné uspořádání funkcí, nebo pro ty, kteří přesně vědí, jaké funkce a nastavení se o to zajímají, je tato možnost téměř nenahraditelná. Všechno, co díky této příležitosti často používáte, bude nyní na dosah ruky. To je zvláště vhodné pro vytváření vlastních režimů, o kterých budeme diskutovat později.

Celkem můžete na kamerách Sony vytvořit tři další režimy střelby, ve kterých si můžete vybrat nastavení expozice, výňatku atd.D. To znamená, že kamera bude připravena na vaše obvyklé instalace doslova ve chvílích. Současně nejsou režimy omezeny pouze na fotografování fotografií. Pokud je to žádoucí, můžete vytvořit režim vhodný pro video, můžete si vybrat rozlišení i vlastnosti, které jsou pro hotové video nejvýhodnější pro hotové video. Ve skutečnosti je v tomto případě vše omezeno pouze na představivost a vynalézavost fotografa. Nezapomeňte proto na takovou vhodnou příležitost, která může být užitečná.

Během natáčení na obrazovce fotoaparátu lze zobrazit různá množství informací: od obrázku živého zobrazení po data ve vybraném nastavení. Aby se informace změnily přímo podél sady, nabízí společnost Sony k použití speciálního tlačítka Disp na svých buňkách (nahoře kola). S jeho pomocí můžete přepnout mezi zobrazením nastavení, nastavením a histogramy nebo histogramy a živým pohledem. Mnoho odborníků dává přednost střílení, když se na displeji zobrazí všechny dostupné informace, a kamery Sony dělají skvělou práci.

Způsob tiché střelby je na mnoha modelech zrcadlových kamer. Byl vytvořen speciálně pro ty, kteří pracují v podmínkách, kde je fotograf obzvláště důležitý, aby byl nenápadný. Důležitá opatření nebo střelba v přírodě, příklady takových situací jsou velmi mnoho. V komorách Sony Alpha je tento režim k dispozici v nabídce a ne prostřednictvím samostatného tlačítka, jako je v zrcadle. Samozřejmě si můžete poskytnout pohodlnější přístup k funkci. Například můžete vytvořit osobní nabídku přidáním nejčastěji používaných položek. K tomu existuje speciální položka s názvem „Nastavení mé nabídky“.

Fotoaparát často nefunguje na telefonu Sony Xperia, protože:

  • Byl k němu přístup, který k němu měl přístup;
  • Přeplněná beran;
  • Při provozu aplikace natáčení se potýkáte s selháním softwaru;
  • Byly nainstalovány aktualizace problému firmwaru.

Fotoaparát Sony Xperia často přestane fungovat kvůli mechanickému poškození-po pádu z telefonu z výšky, silné rány. Kontakt s vlhkostí jej také může zakázat.

Recenze zajímavých funkcí a aplikací kamery Sony Xperia C

Recenze

Smartphone Sony Xperia z vydaného v roce 2013 rychle získala popularitu mezi potenciálními uživateli díky úspěšnému poměru tří faktorů. cena, kvalita a technické vlastnosti, které často kombinované v smartphonu mohou být obtížné.

Toto zařízení má 5palcový QHD displej a pracuje na čtyřjádrovém čipu MediaTek, což mu umožňuje vyrovnat se všemi potřebnými úkoly. Ale v tomto článku budeme hovořit o 8megapixelové komoře se senzorem Exmor R, nebo spíše o jeho jedinečných funkcích, které jsou přítomny pouze v tomto zařízení, a nenajdete je v jiných chytrých telefonech vládce.

Sledujte příklady fotografií a videí vytvořených na fotoaparátu Sony Xperia C

První zajímavý režim se nazývá „Voice Průvodce autoportrétem“ nebo „Voice Průvodce pro vytvoření autoportrétu“ a druhý se nazývá „portrétní retušník“ nebo „portrét retušování“. Díky zdroji Xperiablogu vám řekneme něco, co je každý z režimů a co se mu může líbit.

Nabídka nastavení fotoaparátu Sony Xperia C

Níže uvedený snímek obrazovky ukazuje nastavení kamery smartphonu a, jak vidíte, obsahuje funkce výše uvedeného a, jak již bylo zmíněno, v jiných telefonech linky, které jsme je neviděli.

Režim „Voice Průvodce pro vytvoření vlastního souboru“

Tento režim fotoaparátu umožňuje pohodlně pořizovat portrétní obrázky pomocí hlavní kamery a pomůže tomuto hlasovému asistentovi, který se nahlásí, zda se dostanete do rámečku. Výběr této funkce a také označení typu obrázku „já“ (vy), „pár“ (pár obrázků), „uzavřený pár“ (uzavřený pár obrázků), siluety se objeví na obrazovce a měli byste se do nich dostat Během střelby. Příjemný ženský hlas bude naznačovat „neváhejte, nechte mě vidět“ a znamená, že musíte nasměrovat kameru k sobě, aby byl v centru pozornosti. Poté, pokud se nedostanete do siluet, průvodce neustále dává pokyny, jakým způsobem přesunout smartphone. Po vaší kombinaci se siluetami bude obrázek automaticky pořízen. Podle uživatelů testování „Voice Průvodce autoportrétem“ je režim prostě vynikající a jsme překvapeni, proč se neobjevil v jiných chytrých telefonech.

Režim „portrétní retuš“

Tato funkce je také uvedena v Sony jako „režim krásy“. Při použití této funkce budou k vašim fotografiím přidány efekty, které zlepšují barvu pleti, vyhlazování a čištění vrásek. Podle výrobce aplikace fotoaparátu s tímto režimem bude brzy uvolněno pro chytré telefony Sony Xperia. Mimochodem, portrétní retušník byl vyhlášen v seznamu aplikací nového smartphonu Sony Xperia T2 Ultra Mid.Class. Experimentujte s různými styly a podívejte se na změny v reálném čase, než pořídíte fotografii.

Přehrávání videa

Toto zařízení podporuje režim displayport alt pro USB typ-C-obrázek obrázku k externímu zařízení při připojení k portu USB. (Zpráva o zprávě USBView.Exe.Všechno je však omezeno jednoduchým zobrazením kopie obrazovky na externí zařízení, zatímco v případě orientace na portrét smartphonu je obrázek zapsán na obrazovce připojeného zařízení na výšku s širokými černými poli na vpravo a vlevo a v případě krajiny. na šířku s úzkými poli shora a níže. Všimněte si, že současně s výstupem obrázku a zvuku můžete připojit myš a klávesnici k smartphonu pomocí USB nebo Bluetooth. Kromě toho jsou jednotky USB podporovány a připojují se k kabelové síti rychlostí 1 Gbit/s.

Pro testování výstupu video souborů na obrazovce samotného zařízení jsme použili sadu testovacích souborů s jedním.zafixem na jednu firmu pro rámeček se šipkou a obdélníkem (viz viz. „Metodika pro testování zařízení pro přehrávání a zobrazování video signálu. Verze 1 (pro mobilní zařízení) „). Obrázky obrazovky s výňatkem 1 s pomohly určit povahu výstupu video souborů s různými parametry: rozlišení se mění (1280 x 720 (720p), 1920 o 1080 (1080p) a 3840 o 2160 (4K) pixelů) a snímková frekvence (24, 25, 25, 25, 25, 25, 25, 25, 25, 25, 25, 25, 25, 25, 25, 25, 25, 25, 25, 25, 25, 25, 25, 25 30, 50 a 60 snímků/s). V testech jsme použili přehrávač přehrávače MX v režimu „Hardware“. Výsledky testu jsou redukovány na tabulku (režim s aktualizací obrazovky obrazovky 60 Hz):

Uniformita souboru (60/120 Hz)
4K/60p (h.265) Skvělý Ne
4K/50p (h.265) Skvělý Ne
4K/30p (h.265) Skvělý Ne
4K/25p (h.265) Skvělý Ne
4K/24p (h.265) Skvělý Ne
4K/30p Skvělý Ne
4K/25p Skvělý Ne
4K/24p Skvělý Ne
1080/60p Skvělý Ne
1080/50p Skvělý Ne
1080/30p Skvělý Ne
1080/25p Skvělý Ne
1080/24p Skvělý Ne
720/60p Skvělý Ne
720/50p Skvělý Ne
720/30p Skvělý Ne
720/25p Skvělý Ne
720/24p Skvělý Ne

Poznámka: Pokud jsou oba sloupce jednotné a mezery stanoví zelené známky, znamená to, že s největší pravděpodobností při sledování filmů artefaktů způsobených nerovnoměrným střídáním a průchodem personálu, nebo nebudou viditelné vůbec, nebo jejich počet a viditelnost nebude ovlivnit pohodlí sledování pohodlí. Červené značky označují možné problémy spojené s reprodukcí příslušných souborů.

Podle kritéria pro zobrazení personálu je kvalita přehrávání video souborů na samotné obrazovce dobrá, protože personál nebo skupiny personálu může být (ale ale není vyžadován) zobrazen s více či méně jednotným střídáním intervalů a bez mezer. Všimněte si, že v režimu 120 Hz bylo možné získat výstup obrazu video souborů se stejnou frekvencí a rámce video souborů z 24 snímků jsou staženy se stejným dobou trvání, takže tento režim je lepší zahrnout při sledování film. Při přehrávání video souborů s rozlišením 1920 až 1080 pixelů (1080p) se obrázek samotného video souboru zobrazí přesně na výšce obrazovky (s orientací na krajinu), ale obrázek je kvůli interpolaci mírně namazán kvůli interpolaci. Je lepší přejít na závěr podmíněně jeden v jednom podle pixelů (jak si hráč myslí), zatímco skutečná výška obrazu se mírně sníží a stane se rovnou 1620 pixelů, ale jasnost obrázku se zvýší. V případě video souborů s rozlišením 3840 x 2160 pixelů a s dekódováním hardwaru můžete získat skutečný závěr jeden v jednom pro pixely, ale vzhledem k funkcím Pentile jsou světy prostřednictvím pixelu převezeny do sítě. Rozsah jasu zobrazený na obrazovce odpovídá standardnímu rozsahu 16-235: Ve stínu je pár odstínů, ale ve světlech se zobrazují všechny odstíny odstínů. Všimněte si, že v tomto smartphonu je podpora hardwarového dekódování souborů h.265 s barevnou hloubkou 10 bitů na barvu, zatímco výstup gradientů na obrazovku se provádí s lepší kvalitou než v případě 8bitových souborů. Nejedná se však o důkaz skutečného 10bitového závěru. Je také podporováno zobrazení souborů HDR (HDR10, H.265).

Zkontrolujte parametry fotoaparátu v režimu fotografií

Zkontrolujte parametry fotoaparátu v režimu fotografií

Přepínání mezi hlavními a předními kamerami

Uznání vývojáře automaticky určuje příslušné podmínky průzkumu. V případě výběru scény na obrazovce

Zobrazí se odpovídající ikona a text.

Rozpoznává úsměvy zachytit usmívající se tváře v rámečku. Fotoaparát najde až pět osob a vybere jednu tvář

Uznání úsměvu a automatického zaostření. Kamera se automaticky spustí, když je na obličeji

Zaostřovací nastavení určují, která část fotografie by měla zůstat jasná. Pokud je režim zahrnut

Konstantní automatické zaostření, kamera neustále se zaměřuje tak, aby oblast v bílém ohniskovém rámu

Jeden autofocuscamer je automaticky zaměřen na vybraný objekt. Zahrnuto je neustálé automatické zaostření.

Dotkněte se obrazovky kamery a podržte ji; Bílý ohniskový rám se při zaostření stane zelený

Na objektu. Fotografie bude pořízena, když uvolníte prst.

Multiautophocuscocks je automaticky nainstalován v několika oblastech obrázku. Dotkněte se obrazovky kamery a

Držet to; Bílý ohniskový rám se stane zeleným, když se kamera zaměří na objekt. Fotografie bude

Vyrobeno, když uvolníte prst. Konstantní automatické zaostření je vypnuto.

Makro.osílání zaostřování pro fotografii Close.Up. Zahrnuto je neustálé automatické zaostření.

Dotkněte se obrazovky kamery a podržte ji; Bílý ohniskový rám se při zaostření stane zelený

Na objektu. Fotografie bude pořízena, když uvolníte prst.

Rozpoznání lycea může automaticky rozpoznat až pět osob v rámečku a položit je na rám na obrazovce fotoaparátu. Kde

Zaostření automaticky ukazuje obličej nejblíže k fotoaparátu. Osoba, na kterou bude zablokována zaměření, je možná

Vyberte si sami a dotkněte se ho na obrazovce. Dotkněte se obrazovky kamery a podržte ji; Bílý ohnisko

Rám se stane zeleným, když se kamera zaměří na objekt. Fotografie bude pořízena při uvolnění

Prst. Za určitých podmínek střelby může být funkce rozpoznávání obličeje nepřístupná. Konstantní

Nekonečno se používá ke fotografování vzdálených objektů. Zaměřte se na vzdálené objekty. Objekty umístěné

V blízkosti kamery se může zdát rozmazané. Konstantní automatické zaostření je vypnuto.

Dotkněte se zaostření a nastavte oblast zaostření, nalepte určitou část na obrazovce fotoaparátu. Konstantní

Automatické zaostření je vypnuto. Dotkněte se obrazovky kamery a podržte ji; Bílý ohniskový rám se stane

Zelená, když se kamera zaměřuje na objekt. Fotografie bude pořízena, když uvolníte prst.

Tento parametr je k dispozici pouze v režimu střelby obvyklého.

Definuje tok světla na fotografii, kterou je třeba provést. Čím vyšší je hodnota, tím větší je tok světla.

Tento parametr je k dispozici pouze v režimu střelby obvyklého.

Toto je internetová verze dokumentu. © Tisk je povolen pouze pro soukromé použití.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS