Jak nastavit kanály DTV v televizi

Podrobné pokyny pro nastavení digitální televize

Digitální televize je zdarma po celém Rusku. Nechť je volba malá, pouze 20 televizních kanálů, ale vždy se zde zobrazují relevantní zprávy o celém světě a zábavní programy jsou první, kteří vyšli. Vše, co je třeba udělat, aby se k nim dostali, je nastavit anténu a nakonfigurovat digitální televizi na televizi nebo předponu. Už jsme poskytli radu ohledně výběru nejlepší antény pro přijímání digitální televize. Nyní dáváme pokyny pro nastavení televizorů a konzolí na příkladu populárních značek zařízení.

Pokud je anténa nainstalována správně a v televizi je tuner DVB-T2, zůstává pouze nastavit. Obecně je algoritmus akce podobný ve většině televizorů. Podle logiky z níže uvedených pokynů můžete nastavit téměř na jakémkoli zařízení.

 • Jdeme do hlavní nabídky televize a odtud. do „Nastavení“.
 • Výběr položky „televize“, „televize“ nebo „kanály“.
 • Spusťte „Automatické procházení“ a vybereme zdroj signálu „kabel“.
 • Pokud existuje volba, klikněte na možnost „digitální“.
 • Očekáváme, že televize najde kanály.

V některých případech automatická detekce digitálních kanálů nefunguje. V tomto případě vyberte režim „manuální“ vyhledávání a označte manuálně vyhledávací data. Část dat naleznete na mapě karty CET. Frekvence (MGC) a frekvence kanálu je důležitá. Rychlost (6875 ks/s) a modulace je obvykle užitečná. obvykle 256 QAM. Jsou potřeba méně často.

Co je digitální televize:

Digitální televize je moderní systém televizního vysílání, jehož podstata přichází na kódování obrázku a zvuku. Kvůli tomuto zpracování video signálu se kvalita obrazu a zvuku výrazně zlepšuje. Zlepšení jsou zvláště patrná po přechodu z analogové televize. Digitální signál používá ochranu rušení, kvůli kterému je dosaženo zlepšení obrázku.

Zvláštnosti

 • Schopnost sledovat digitální televizní kanály zdarma;
 • Rozšíření počtu televizních kanálů;
 • Méně výkonné vysílače jsou vhodné pro přijímání signálu;
 • Vysoká odolnost vůči rušení;
 • Zlepšení kvality zvuku a obrazu;
 • Implementace interaktivních televizních systémů;
 • Podpora pomocných funkcí: vyhledávání videa, nahrávání televizních programů, převíjení vysílání, změna jazyka a titulků;
 • Přítomnost přístupu k archivu televizních programů a PR.

Nevýhody lze přičíst pouze několik bodů:

 • Chcete-li sledovat digitální kanály na starých televizorů (Samsung, LG a další), potřebujete nastavení T2;
 • Může být vyžadována další anténa;
 • O něco složitější systém nastavení ve srovnání s analogovou televizí.

Jak funguje digitální televize?

Digitální televize je distribuována zdarma ze všech zemí CIS. Ne všechny televizní kanály fungují zdarma, ale je jich ještě více než dříve. Již ve většině měst a malých osad jsou přístup ke dvěma multiplexům (20 televizních kanálů).

Základní princip provozu je redukován na přenos „čísel“ prostřednictvím digitálních televizorů, které mohou pokrýt v poloměru až 80 km regionu. Nyní, dokonce i ve vesnicích a Dachas, se objevil přístup k velkému počtu televizních kanálů (nebo brzy). Současně se kvalita signálu prakticky nezhoršuje za žádných povětrnostních podmínek, bez ohledu na vzdálenost od věže.

Jak sami nastavit kanály v televizi

Přirozeně, aby bylo možné provést výše uvedenou akci, není nutné zavolat kvalifikované specialisty. Všechno lze udělat díky svým vlastním rukama a znalostem, z nichž poslední bude uvedeno níže. Dokonce i začátečník se bude moci vyrovnat, protože v tom není absolutně nic komplikovaného.

Ladění kanálů na starých modelech

První věc, kterou je třeba pochopit, je skutečnost manuálního nastavení.

POZORNOST. K tomu budete potřebovat speciální regulátor, na kterém budou určitá tlačítka umístěna. Ve většině zařízení jsou umístěny o něco nižší než přepínače. V případě, že jste je nenašli, měli byste se obrátit na místo, kde je konektor antény, a ze zadní strany panelu.

Pokud jde o frekvenci, jmenovitě jejich přizpůsobení, jsou to mechanismy, které lze nalézt pod víčkami nebo v samostatných krabicích. Vzhledem k tomu, že zařízení není z nových modelů, musíte někdy provést další ladění. Proto se doporučuje, aby se zabránilo takovým podvodům, propojte digitální ovládání. Můžete tedy usnadnit vaši interakci s designem a také si užít lepší prohlížení televizních kanálů. A přítomnost zvláštní předpony to pomůže.

Ladění kanálů na nových modelech

Tento aspekt se výrazně liší od předchozího. Je to kvůli modernizaci struktury, zahrnutí zcela nových okamžiků do nich, které nejsou vlastní ostatním. Před všemi manipulacemi byste měli přepnout jazyk na ruštinu, pokud to ještě není provedeno.

Nastavení televizorů LG

Předpokládá se, že prezentovaný výrobce je nejoblíbenější mezi jinými lidmi, jako je on, takže s tím začneme analýzu.

ODKAZ. Zařízení by mělo mít stavěný tuner, jinak nebude možné prohlížení volných kanálů nemožné

Abychom spolehlivě klikali všechny akce, je tedy vhodné sledovat následující postup:

 • Nejprve byste měli najít oficiální web ve vašem regionu na internetu, který vám poskytuje digitální televizní služby.
 • Pak byste měli přejít do parametrů, jako je nastavení. Tam můžete kliknout na řádek „kanály“.
 • Ve stejném odstavci bude nutné kliknout na „kabelovou televizi“ a poté přepnout na „Manuální nastavení“ přímo na samotné televizi.
 • Dále byste měli zadat parametry, které byly uvedeny na dříve objeveném webu. Po dokončení všeho můžete začít hledat. V důsledku toho by vám měly být k dispozici všechny možné bezplatné kanály, které si můžete užít neustále.

Ale existuje jiný způsob. Samozřejmě není tak rychlý, ale neméně efektivní. Proto to také podrobně analyzujeme a jeho.

 • Chcete.li to provést, měli byste vzít dálkové ovládání a přejít do nastavení. Stiskněte tlačítko „Možnost“.
 • Poté je vhodné vybrat zemi. Lepší, pokud je to Rusko. V opačném případě budete muset navíc najít výběr jazyka a zřídit ruštinu, aby zjednodušili další akce.
 • Dále budete muset najít řádek „Avtopoisk“. Po kliknutí bude nutné označit okno, kde je napsán „kabel“. Tam musíte zadat některá data. Jmenovitě: frekvence je první. 274000 a na konci. 770000. Pokud jde o rychlost, je to 6750 a modulace je 256. Když mluvíme o síti ID, stojí za zmínku, že by to mělo být automatické.
 • Po vybraných indikátorech vám zařízení může nabídnout další funkce. Pokud s nimi souhlasíte, můžete na indikovaném místě zaškrtnutí, v jiném případě byste měli tuto položku přeskočit.
 • Aby byl proces dokončen, musíte počkat od 15 do 20 minut, zatímco nastavení jsou aktualizovány a budou vám k dispozici.

Samsung TV Nastavení

Podle standardního plánu budete pro začátek vždy muset jít na takové oddělení jako „nabídka“. A poté budou následovat následující akce:

 • Otevřete kartu antény, po níž se linka zobrazí pod názvem „Nastavení manuálního manuálu“. Tam budete muset kliknout na „Digitální televizi“ a poté „Vytvořit“.
 • Bude vám představena možnost změnit parametry. To je třeba mít na paměti a využít případu. Jmenovitě zadejte data jako čistotu do 170 000, modul v 128 a přenos 6900.
 • Samozřejmě to bude nějakou dobu trvat, protože zařízení bude muset určit všechny ukazatele, korelovat je a aplikovat je v práci.
 • Ale když je vše již nakonfigurováno, nezapomeňte kliknout na tlačítko „Uložit“, jinak budou všechny manipulace zbytečné před tím.

DŮLEŽITÉ. Frekvence lze změnit a dosáhnout nejlepších výsledků, je třeba však pochopit, že konečný bod je hodnota 226 000 kHz. Navíc, pokud se rozhodnete zefektivnit nastavení sami, to znamená, že ručně budete muset znovu kontaktovat položku „Nabídka“. Pak označte „vysílání“. Tam si můžete vybrat všechny další funkce, které potřebujete. Ale opět si nenechte ujít tlačítko „Úvod“ a opravit vše, co potřebujete.

Nastavení nastavení TV Philips

Třetí z hlediska kvality obrazu je pojmenovaný model. Přirozeně a na něm můžete nakonfigurovat parametry, které pro uživatele potřebujete. Pro tohle:

 • Musíte znovu otevřít nabídku a poté vybrat část „Konfigurace“. Poté vám bude k dispozici okno s názvem „Nastavení kanálu“. V souladu s tím byste měli nejprve vybrat kategorii „Instalace“. To vám umožní převzít automatické ovládání. Poté můžete proces začít přímo.
 • Je třeba poznamenat „přeinstalovat kanály“ a poté se doporučuje vybrat určitou zemi, jmenovitě Finsko. Ale může se stát, že chybí. V tomto případě stojí za to věnovat pozornost Německu a přesně jej identifikovat.
 • V další pozici budete muset opravit připojení kabelu, protože vaše síť je definována jako DVB-C.
 • Dále přejděte na „Instalace“. To je nezbytné pro samostatnou reprodukci instalace a změnu všech ukazatelů vybraných při vyhledávání.
 • Rychlost přenosu by měla být nastavena v ručním režimu. A pomocí dálkového ovládání byste měli vytvořit nové nezbytné ukazatele na vlastní pěst.
 • Totéž děláme s frekvencí zobrazeného obrázku. Může to být hodnota 274.
 • Po provedení podvodu se dostanete do sekce a dříve stiskli „generál“. Nabídka se otevře, po kterém dojde k aktualizaci parametrů vybudovaných. V souladu s tím to může trvat několik minut. Poté získáte zlepšenou kvalitu z televize a také hledání nových kanálů.

Proč ukazuje pouze 10 kanálů, ne 20?

Poměrně běžná stížnost. Po aktualizaci seznamu kanálů polovina z nich zmizí. Pouze 10 bodů z 20 zbytků zdarma. Nejpravděpodobnější příčina problému, když ukazuje pouze 10 kanálů, ne 20. Spočívá v nepřítomnosti signálu přijímajícího z jednoho ze dvou násobků. Je to způsobeno technickou prací nebo rušením při příjmu signálu.

Je důležité pochopit, že RTR pracuje v testovacím režimu, takže přerušení signálu jsou normou pro jednotlivé regiony. Obvykle problém jde sám, stačí začít hledat kanály znovu po chvíli. Ve složitějších případech pomáhá dobíjení předpony.

To jsou všechny potřebné informace pro rychlé a nekompromisní nastavení 20 bezplatných digitálních vysílacích kanálů na většině televizních modelů. Pravděpodobně proces změny parametrů a vyhledávání bude trvat několik minut. V případě problémů se signálem však stojí za to opakovat postup nebo provádět přijetí přijímače.

Jaké jsou vaše důvody pro používání digitální televize? Proč nechcete používat analogové nebo satelitní vysílání? Čekáme na vaše komentáře.

Ladění kanálů v televizi Samsung

Slavná značka měla vždy své obdivovatele. Mnoho kupujících dává přednost nákupu televizorů a jiných zařízení pouze tohoto výrobce. Značka se etablovala na nejlepší straně na světovém trhu. Samsung se vyznačuje vynikající kvalitou, silným případem produktů, vybavením s vysokým způsobem.

Chcete.li nakonfigurovat na zařízení s přijímačem vybudovaného, ​​musíte provést následující:

 • Připojte anténu;
 • Otevřete „nabídku“;
 • Stiskněte část „kanál“;
 • Otevřete kartu „Anténa“;
 • Aktivujte možnost „kabel“;
 • Otevřete sekci „Země“;
 • Najít další“;
 • Zadejte kód PIN (0000);
 • Aktivovat „auto.building“;
 • „Kabel“ vyberte zdroj signálu;
 • Vyberte „Fast Search“;
 • Proveďte automatický výběr sítě.

Jak přenášet televizi do digitální televize? Po všech manipulacích bude program nakonfigurován. Pokud se jejich počet sníží, některé neodpoví, je nutné zkontrolovat stav věže a antény.

Jak nastavit televizi pro digitální kanály?

 • Připojte kabel k konektoru „Air/Cable“;
 • Zapněte zařízení;
 • Najděte zdrojový příkaz na dálkovém ovládání a aktivujte;
 • Přejděte do televize „Menu“;
 • Stiskněte „vysílání“;
 • Zadejte „auto“;
 • Stiskněte „Start“;
 • V „anténě“ vyberte svůj typ;
 • Přejděte na „typ kanálů“;
 • Aktivujte možnost „digitální“.

Jak nastavit digitální kanály v televizi? Pro auto.building musíte znát sérii vaší televize. Každá série má svůj vlastní konektor. Pokud zařízení nepodporuje potřebné standardy, můžete si zakoupit předponu.

Jak nastavit 20 digitálních televizních kanálů

Pokud chcete vůbec vidět 20 kanálů ve veřejné sféře, abyste zavolali Master a zaplatili za to peníze. Stačí mít potřebné nástroje a postupovat podle pokynů pro připojení.

Nezbytné materiály a nástroje

Mezi povinné prvky nastavení patří anténa, DVB-T2 nebo TV tuner s vestavěnými funkcemi. Pro jejich připojení se používají speciální kabely, které jsou při nákupu vybaveny zařízeními.

Anténa

Anténa je vyžadována k opravě digitálního signálu. Použijte vnitřní, ulici a se zvýšením signálu. Konečná volba závisí na:

 • Vzdálenost antény od televizní věže;
 • Podlaha, výstup okna, město;
 • Schopnost připojit se k kolektivní anténě;
 • Vzdálenost od průmyslových zón;

Čím blíže k věži, tím lepší je příjem. Tyto faktory vysvětlují jev, proč v zemi daleko od výhod civilizace je signál lepší než v centru města. Z hlediska energie jsou antény aktivní a pasivní. Druhý je mnohem silnější, ale jsou dražší, vyžadují více elektřiny. V oblasti spací a pro prohlížení televize v zemi bude stačit pasivní anténa. Aktivní jsou nezbytné pro oblasti, kde slabý signál. V závislosti na designu:

Dobrý signál je možný, pokud je výkon antény správně vybrán a je konstruktivní.

Dekodér

Předpony jsou nezbytné k dešifrování dodaného signálu. Umožňuje prohlížet 20 kanálů. Nové modely jsou vydávány na inteligentní platformě s vestavěnou předponou, aby každý využil výhody digitální televize bez překážek. Ti, kteří mají starý televizní model a ten, kdo v blízké budoucnosti neplánuje změnit gadget. Ve vzhledu se jedná o běžné předpony.

Televizní sada

Pokud máte dotazy nebo zbývají stížnosti. Dej nám vědět

Položit otázku

nastavit, kanály, televizi

Hlavním úkolem televize je rychle a jasně zachytit signál, zobrazit jej na obrazovce. Nákup televize s postaveným gadgetem ušetří peníze na koupi konzole. A také výrazně zjednodušte proces připojení.

Rozlišení je také důležité, protože to ovlivňuje jasnost obrázku, staré televizní modely mají pouze jeden konektor pro anténu a maximální rozlišení 720p.

Před další fází nastavení se musíte ujistit, že přijímač je správně připojen k televizi.

nastavit, kanály, televizi

Instalace antény

Způsob instalace antény přímo závisí na jejím typu. Chcete.li pracovní pokoje, musíte jej položit na parapet a nasměrovat ji směrem k věži. Zkontrolujte, zda v blízkosti nejsou žádná jiná zařízení, jejichž práce je zaměřena na instalaci signálu. Například roter Wi-Fi.

Vnější hory mimo místnost. Opraveno tak, aby se anténa nezlomila kvůli silnému poryvu větru.

Spojovací zařízení

Pro připojení zařízení potřebuje uživatel:

 • Odpojte televizi od energie;
 • Připojte kabel antény ke vstupu antény;
 • Otočte televizi do výstupu;
 • Otevřete hlavní nabídku dálkovým ovládáním a aktivujte vyhledávání;

Hledání může být manuální nebo automatické.

Jak propojit 20 digitálních televizních kanálů zdarma

Před spuštěním nastavení digitálních kanálů musíte otevřít hlavní nabídku pomocí dálkového ovládání. Dále spusťte automatické nebo manuální vyhledávání.

Avtopoisk

Je jednoduchá metoda nastavení. Pro aktivaci potřebujete:

Po potvrzení akce stisknutím OK. Očekávejte několik sekund, dokud systém automaticky neprovede vyhledávání.

Ruční režim

Všechny televizní modely podporují manuální vyhledávání. Tato možnost je ve srovnání s automatickým zmocnětějším kvůli velkému počtu akcí. Je však nutné, pokud nebylo možné aktivovat automatické vyhledávání. Pro ruční režim musí uživatel objasnit frekvenci pro konkrétní oblast a po:

 • V hlavní nabídce vyberte položku „kanály“;
 • Nastavit režim „ether“ přijetí;
 • Otevřete režim „Manuální nastavení“;
 • Zadejte frekvenci, začněte skenovat.

Po několika sekundách čeká, dokud systém nezávisle nenajde kanály. Uložit, zadejte frekvenci pro další multiplex.

Prohledejte přijímač

Chcete.li aktivovat prostřednictvím přijímače, musíte jej nejprve nakonfigurovat.

 • Vyjměte konzolu z krabice a nezapomeňte film odstranit tak, aby se tuner nepřehřál.
 • Vyřízněte televizní kabel 1,5 cm, abyste mírně odhalili drát.
 • Ohněte ochranný film a vložte kabel do příslušného konektoru.
 • Kombinujte konzolu s kabelem a televizí.
 • Připojte anténu k televizi.

Dále spusťte příručku nebo automatické nastavení.

Chytrá televize

Na nových televizorů s inteligentní platformou je nastavení práce mnohem snazší. Je nutné provést přechod „nabídka“/„vysílání“/„auto.building“/„start“/„skener“; Poté počkejte na zobrazení všech kanálů a dokončete nastavení tlačítkem „Zavřít“.

Kabelová televize

V případě potřeby můžete připojit digitální kabelovou televizi. Pro aktivaci potřebujete kabelový přijímač a také konkrétní přístupový modul. Pokud má televizor již postavený přijímač, pak navíc potřebujete pouze modul. Je důležité provádět operace s vypnutým zařízením. Je nutné vložit inteligentní kartu do modulu přístupu k vačce pro aktivaci.

Co dělat, pokud není podpora pro DVB-T2 a DBV-C2?

Opět máme tři možnosti. Nejprve. budete muset koupit speciální konzoli, která zachytí signál kabelem a přeneste jej do analogu, který je pochopitelný pro vaši televizi. Nemá smysl vám nabídnout velké množství předpon, protože jsou přibližně všechny stejné a v podstatě vykonávají stejnou funkci. Mezi dobré modely patří Oriel 421d, Selenga HD950D, World Vision T62D.

Druhou možností je koupit nejen přijímač, ale plnohodnotný hráč se schopností připojit se k internetu pomocí kabelu nebo Wi-Fi. Tyto předpony lze plně nazývat inteligentní boxy. Televizní připojení pochází z kabelu a všechno ostatní je vytaženo z internetu. Internet by však neměl být zaveden přímo, ale prostřednictvím routeru, protože takové přijímače nevědí, jak vykonávat funkci routeru. V této možnosti můžete podrobněji vidět 3 nejlepší předpony na tomto odkazu.

Třetí možností je koupit novou televizi. Ano, možnost je samozřejmě nejdražší, ale podle mého názoru nejlepší. Protože získáte nejen plné multifunkční zařízení, ale také dobrou obrazovku s krásným a jasným obrázkem, který nezkazí vaši vizi. Plus připojte k digitální televizi můžete bez předpony.

Navíc, všechny moderní televizory mají pohodlný inteligentní systém, který vám umožní chodit online s Telik, sledovat YouTube a filmy, zdarma prostřednictvím prohlížeče. Někdy dokonce hrajte několik jednoduchých her. Všechny tyto televizory mají příležitost připojit se k internetu pomocí Wi-Fi nebo kabelu. Už jsem napsal článek. jak si vybrat podobnou televizi, takže sledujeme odkaz a čtení.

TV TV Samsung

Dekódování televizních modelů Samsung:

Obecné algoritmy pro nastavení digitálních a analogových kanálů pro různé modely LCD TVS značky Samsung:

 • Klikněte na vstup do nabídky;
 • Vyberte v nabídce. „Channel“ (ikona „Satelitní anténa“);
 • Vyberte zdroj signálu. „kabel“;
 • Výběr. „Auto“;
 • Vyberte. „digitální“, „digitální a analogové“ nebo „analogové“ (v závislosti na preferovaném televizním signálu); Klikněte. „Start“. Nastavení se provádí asi za 5-10 minut.

Podrobný popis nastavení digitálních kanálů na televizory ochranné známky Samsung od roku 2010:

 • Chcete.li nakonfigurovat digitální televizní kanály na velké většině modelů Samsung, klikněte na tlačítko „Nabídka“ (nabídka) na dálkovém ovládání, budete mít televizní nabídku, ve které budete muset vybrat sekci kanálu (ikona satelitní antény).
 • Ujistěte se, že nabídka „kanál.antenna“ má parametr „kabel“
 • Chcete.li vybrat zemi, jdeme na položku nabídky kanálu.strana. TV požádá o kód PIN, pokud jste jej nezměnili, zadejte 0000
 • Chcete.li mít požadované parametry vyhledávání STV, ujistěte se, že v kanálu „Canal.strana“: země je vybrána následující nastavení: země: země. Digitální kanál: Ostatní; Analogový kanál: východní Evropa
 • Otevřete nabídku „Parametry vyhledávání kanálu“: Start: 298 MHz (298000 kHz); Koncová frekvence: 418 MHz (418000 kHz); Rychlost přenosu: 6875 ks/s; Modulace 256 QAM;
 • Otevřete kanál.autoneter nabídka: Zdroj signálu: „kabel“; Typ kanálů: „Digitální a analogové.“; Vyberte typ kanálů podle svého uvážení, najdete pouze digitální kanály, ať už digitální a analogové, nebo pouze analogové. Klikněte na „Další“; Režim vyhledávání: „Síť“.
 • Klikněte na „Další“. Po dokončení vyhledávání kanálů klikněte na „OK“. Po automatickém vyhledávání najdete všechny existující digitální kanály v kabelové síti. Ukáže se pouze ti, jejichž vysílání je prováděno v nezaměstnané formě. Zbývající kanály jsou nejvhodnější k odstranění.
 • Otevřete nabídku „kanály kanálů“ nebo klikněte na tlačítko „CH Seznam“ na dálkovém ovládání.
 • Vyberte požadovaný kanál (nebo několik, pomocí tlačítka „C“ (žluté) na dálkovém ovládání) klikněte na tlačítko „Nástroje“ na dálkovém ovládání a vyberte „Odstranit“.
 • Po potvrzení bude vybraný kanál smazán.
 • Chcete.li třídit kanály, vyberte potřebný kanál (v kanálu „Dispečer kanálu kanálu“ nebo klikněte na tlačítko „Seznam CH“ na dálkovém ovládání), klikněte na tlačítko „C“ a poté tlačítko „Nástroje“, „ Nabídka třídění “a přesuňte ji na požadované místo na jedno objednávce.
 • Pokud existuje inteligentní televize: Podívejte se na tlačítko Smart Hub, klikněte a vyberte ikonu kanálu a podívejte se na seznam kanálů, v pravém horním rohu vybereme editace.

Manuální nastavení

Manuální nastavení digitálních kanálů DVB T2 v televizích s vybudovanými tunery je komplikovanější. V tomto případě je nutné přesně určit a zadat parametry kanálů, které se mohou lišit v závislosti na regionu. Informace o frekvenci, modulaci a rychlosti přenosu signálu jsou nezbytné informace. Věnujeme pozornost. pro každý dostupný multiplex se tyto hodnoty liší. Najděte celý seznam bezplatných kanálů, nebude schopen okamžitě. Pro každý z balíčků je nutné opakovat vyhledávání zachováním výsledků předchozího.

Mimochodem, pokud máte starou televizi, můžete na něm sledovat digitální kanály. Jak to udělat zde.

nastavit, kanály, televizi

Obecný algoritmus pro nastavení digitálních kanálů v televizorech s tunery je následující:

 • V nabídce vyberte možnost „vysílání“ a nastavte anténu jako zdroj signálu.
 • Po výběru položky „Nastavení kanálu“ přejděte na „Manuální nastavení“.
 • Nainstalujte vyhledávání digitálních kanálů a do okna, které se otevře, klikněte na „Vytvořit“.
 • V této fázi jsou zadány potřebné údaje o vlastních kanálech. Věnujeme pozornost. krok průchodu (rozsah změn frekvence při vyhledávání je 8 MHz, tato hodnota se používá při hledání digitálních i analogových kanálů.
 • Měřítka, která se objeví, zobrazí stávající úroveň a kvalitu signálu. V různých regionech je ladění možné i s 25-30%, ale je lepší, aby toto číslo bylo více než 50-70%. Chcete.li to provést, nakonfigurujte polohu antény.
 • Modernější televizory provádějí plné vyhledávání podle těchto údajů, ochrana je již pod dokončením skenování.
 • U zastaralých modelů je nejčastěji charakteristická následující sekvence akcí. pokud je kanál detekován, okno „Uložte jej?„Potom příkaz potvrďte nebo zrušte. Dále změňte frekvenci 8 MHz (krok průchodu) a spusťte proces znovu. Tyto operace opakujte před detekcí všech kanálů nebo když je proces dokončen v daném rozsahu hodnot.

Manuální nastavení může pomoci v regionech s nestabilním signálem. Neměli byste si však vybrat tento typ vyhledávání, pokud si nejste jisti multiplexy fungujícím ve vaší oblasti. Automatické vyhledávání bude jednodušší a pohodlnější řešení, zejména pro nové televizní přijímače s postavenými digitálními tunery.Úpravy a ukládání kanálů po vyhledávání se provádí ve standardním režimu v souladu s televizními pokyny. Před pokračováním v nastavení se doporučuje pečlivě prostudovat tento dokument. Tím se vyhnete chybám a porozumí všem možnostem, které je k dispozici pro váš televizní přijímač.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS