Jak nastavit poštu na telefonu Android

Jak nakonfigurovat e.Mail na Android. instrukce

Před 15 lety byly například E.Mail a různé jednoduché okamžité posly, například ICQ, jedinými způsoby výměny souborů. Dnes se všechno změnilo a objevily se sociální sítě, zakalená skladovací zařízení a moderní poslové. Zároveň však pošta nikam nešla, protože je to skvělé pro obchodní korespondenci a odesílání velkých souborů. Ano a tato služba je integrována do téměř jakékoli platformy. Řekneme vám, jak nakonfigurovat poštovní služby na Androidu.

Ve skutečnosti jsou chytré telefony univerzální nástroje z hlediska nastavení zákazníka pro práci s poštou. Nabízejí dvě metody instalace. prostřednictvím protokolů postavených. v protokolech Pop3 a IMAP (popsané níže) nebo prostřednictvím nainstalovaných zákazníků, z nichž nesčetné nastavení v obchodě s aplikacemi Play Market App Store. Mezi touto hojností je obtížné vybrat nejoptimálnější možnost.

Někteří mají příliš matoucí registraci, jiní nemají správnou funkčnost a jiní obdrželi nízké hodnocení od uživatelů. Níže nabídneme nejoblíbenější řešení a jejich funkce.

Název Popis Odkaz
Ramblerová pošta Univerzální klient, který vám umožní přihlásit se prostřednictvím různých sociálních sítí a poštovních domén. Dokonce i autorizace prostřednictvím SBER ID je možné. Optimalizovaný systém boje proti spamu je obzvláště potěšen. https: // pošta.Tramp.ru/
Služba stejného názvu společnosti, která vám umožňuje přihlásit se prostřednictvím VK. Yandex, Gmail a další služby. Z výhod je třeba poznamenat bezproblémový provoz aplikace ve srovnání s webovou verzí. http: ////
Gmail Google Poštovní klient. Poskytuje stejné možnosti jako. Ale má flexibilnější nastavení připojení prostřednictvím POP3 a IMAP. Výchozí klient je nainstalován v Androidu, který se jen potěší. http: // gmail.com/

Jak jste si mohli všimnout, všichni tři klienti plní stejný úkol a stejné způsoby. buď prostřednictvím vybudovaného autorizačního systému, nebo prostřednictvím POP3. Pokud je tedy tento protokol vypnutý, pak dokonce i instalace zákazníků třetích stran situaci nezachrání. O tom, jak povolit POP3 ve vašem zařízení, přečtěte si na oficiálních webových stránkách výrobce, protože pro každý model se algoritmus může lišit.

Jak nakonfigurovat Yandex.Pošta

Pro pohodlnější práci s Yandexem poštou se doporučuje používat aplikaci „nativní“. Rozšiřuje se zdarma a je k dispozici pro načítání prostřednictvím trhu s hraním. Instrukce:

Stáhněte si a nainstalujte aplikaci Yandex.Pošta pro smartphone prostřednictvím hry na trh. Chcete.li to provést, použijte vyhledávání klíčového slova.

nastavit, poštu, telefonu, android

Spusťte aplikaci a vyberte poštu na hlavní obrazovce, kterou chcete nakonfigurovat. V našem případě je to Yandex.

Pro autorizaci zadejte přihlášení, poštu nebo telefon a klikněte na „Další“. Pokud je profil připojen k účtu na sociální síti Google. Vk, můžete jej použít.

Uveďte heslo z e.mailu a klikněte na „Další“.

Poté si přečtěte schopnosti aplikace nebo klikněte na „Přejít na poštu“ a okamžitě spusťte práci.

Přejděte do nabídky „Nastavení“. Chcete.li to provést, proveďte přejetím doprava na hlavní obrazovce nebo klikněte na ikonu ve formě tří pomlček.

Zde můžete přidat další pole, zapnout vstup do kódu PIN, zapnout tmavé téma, kompaktní režim, změnit oznámení atd.D.

Zde končí nastavení Androidu. S pomocí poštovního klienta z Yandexu můžete také pracovat s elektronickými krabicemi registrovanými ve službách z pošty, Google, Rambler atd.D.

Pošta

Jedna z nejslavnějších ruských poštovních služeb. Jeho tvůrci by mohli uživatele nalákat pro sebe veškerou svou silou. Překvapivě však mobilní aplikace umožňuje přidat účet z jiných populárních „e.mailů“. Pokud máte několik e.mailových adres, pak je program spojí!

Pokud jde o intenzitu aplikace, měl by se s ní absolutně každý člověk vypořádat. Vyrábí se ve značkově bílé barvě. Pokud má odesílatel avatar, bude v programu zobrazen. Klient je také schopen pochlubit se kombinovaným adresářem, takže příjemce můžete najít velmi rychle. Všechno je zde v pořádku as oznámeními o push, díky kterému určitě nebudete chybět další dopis! V noci zvuk oznámení zmizí. tímto způsobem klient neporuší váš sen. Tvůrci by měli být poděkováni za implementaci ochrany ve formě PIN kódu. Samozřejmě, pokud zařízení používáte pouze doma, lze takovou ochranu vypnout.

E.mail Gmail

Před 10 lety nebyla poštovní služba vyhledávacího gigantu tak populární, ale nyní není možné bez IT majitelů mobilních zařízení založených na operačním systému Android.

Bez účtu Gmail nemá uživatel přístup k mnoha službám Google, včetně herních her a aplikací, fotografií Google, cloudového úložiště a dalších.

Jak vytvořit poštu (účet) Gmail

Můžete to udělat v nastavení telefonu nebo v mobilním prohlížeči. není žádný rozdíl v procesu vytváření e.mailu:

Otevřete program Nastavení na telefonu nebo mobilním prohlížeči Google a přejděte na kartu Účty. Přejděte dolů po obrazovce a klikněte na nápis „Přidat účet“.

V seznamu otevřených služeb vyberte Google. Dále vyberte „Vytvořit účet“.

Uveďte, jaké účely se vytvoří účet. dlouhodobé osobní použití nebo správa podnikání.

Ve formě vyplnění formuláře zadejte požadovaná data: Název a příjmení (není nutné používat skutečná data, můžete zadat fiktivní)).

Uveďte počet, měsíc, rok narození a pohlaví. Pokud uvádíte věk po dobu méně než 18 let, bude přístup k obsahu služeb omezený, protože se přizpůsobuje drobným uživatelům.

Vynalézat a zadejte přihlašovací a heslo z e.mailu. heslo musí obsahovat z 8 znaků, sestávat z latinských písmen a čísel a být složitý.

Po vytvoření přihlášení a hesla bude služba nabídnout pro označení telefonního čísla. bude nutné, pokud budete muset změnit heslo z pošty.

Vezměte podmínky pro používání služby. k tomu přejděte dolů a klikněte na tlačítko „Přijmout“.

Postavená.v aplikaci

Na zařízeních se systémem Android je aplikace Gmail předinstalována s OS, takže ji nemusí být načten samostatně. Nastavení softwaru vypadá takto:

Na chytrých telefonech z Huawei/Honor není možné nainstalovat aplikaci Gmail a Google Services kvůli sankcím uloženým Spojenými státy na společnost v květnu 2019.

Po synchronizaci uživatel přejde na hlavní stránku s příchozími zprávami, odkud musíte přejít na parametry Post:

Nastavení jsou rozdělena do 2 sekcí: obecné a osobní. Pojďme o nich mluvit samostatně.

Obecné nastavení

Přejděte na kartu s odpovídajícím názvem.

 • Výchozí akce pro přijaté oznámení. Archiv nebo smazat.
 • Nastavit oznámení: Zapněte/odpojit oznámení, vyskakovací okna.
 • Skupinové řetězce korespondence, nastavte způsob prohlížení (jak jsou zobrazeny v Intese).
 • Ve výchozím nastavení nastavte odpovědi.
 • Aktivovat automatizaci. Zprávy vezmou velikost, optimální pro rozlišení zobrazení.

Samostatně byla předložena část „Potvrzení akcí“, pokud uživatel zahrnuje/odpojí potvrzení odstranění, archivace nebo odesílání zprávy.

Osobní nastavení

Gmail zveřejnění na Androidu je individuální. pro každý účet:

 • Vyberte poštu ze seznamu dostupných.
 • „Účet“ skrývá jemné nastavení účtu se zahrnutím dvoustupňových ověřování, přidáním osobních údajů a dostupností platebních karet.

Další nastavení se shromažďuje ve webové verzi poštovní služby.

Kterou poštu si vybrat

Výběr e.mailu platí, závisí na osobních preferencích uživatele. Na většině zařízení Android je klient Gmail z Googlu nainstalován ve výchozím nastavení, v takovém případě si nemůžete stáhnout jiný a při vytvoření účtu získáte příležitost používat všechny služby Google, včetně Disku Google, kde můžete ukládat různé informace s objemem až 15 GB zdarma. Pokud se vám nelíbí produkty od dobré korporace, můžete si vybrat neméně populární a pohodlný Yandex (služba také znamená možnost cloudového ukládání dat, stejně jako mnoho různých zajímavých nástrojů) nebo jakékoli jiné, které se vám budou líbit.

Před vytvořením e.mailu na tabletu musíte stáhnout a nainstalovat speciální aplikaci. Play Market obsahuje všechny nejlepší oficiální zákazníky poštovních služeb, takže s tím nebudou žádné problémy. Můžete si vybrat kteréhokoli z vás jako interakce, funkčnost a další vlastnosti. Pro jednu poštu stačí vybrat specializovanou užitečnost pro operační systém Android z obchodu s aplikace. V případě několika krabic je vhodné stáhnout si univerzální e.mailový klient, například MyMail, K9Mail, Aqua Mail nebo jakékoli jiné, jsou přítomni na trhu s hraním v celé hojnosti. S touto možností budete mít příležitost přijímat dopisy od všech těch poštovních služeb, kde jste registrováni. Zvažte, jak vytvářet a nakonfigurovat e.Mail na tabletu běžící Android na příkladu populárních služeb.

Univerzální klienti

Kromě rozhodnutí velkých společností existují projekty od nezávislých vývojářů. Patří sem pošta K-9 nebo pošta.

Používají ruční nastavení k přijímání nebo odesílání zpráv protokoly:

 • IMAP. ovládá zprávy z poštovního serveru online;
 • POP3. Načíst kopie písmen pro jejich místní prohlížení na zařízení, vyžaduje, aby navíc vstup do serveru konečně smazal zprávu nebo ji přenesl do jiné složky (spam, důležitý).

To je to, co mohou vypadat okna s nástavbou rukou přes K-9, kde musíte určitě nastavit správné přihlášení a heslo pro vstup.

Pro všechny políčka jsou parametry identické, s výjimkou serverů pro příchozí a odchozí zprávy. Pro populární krabice vypadají takto:

Podobně jako firemní software mohou univerzální řešení nesprávně zobrazovat grafické investice.

Jak připojit poštu Yandex

Uživateli je k dispozici několik metod vysílání:

Klient „Yandex.Mail „, je aplikace nainstalovaná samostatně a nakonfigurovaná pro práci se službou Yandex. Toto je nejjednodušší způsob, jak zobrazit, upravit a odesílat e.maily, které jsou vhodné pro začátečníky. Nejlepší možností je také, pokud je Yandex jedinou použitý poštovní službou.

Protokol Pop3 a IMAP se používají pro přístup k e.mailu. Pro práci není instalace další aplikace vyžadována, jedná se o Android OS s vybudovanými nástroji. Tato možnost je vhodná, když je použito několik služeb, například „“ a „Rambler“. V případě potřeby je poštovní služba snadno připojena k hlavnímu účtu, například s „Gmail“.

Použití POP3 a IMAP v aplikacích třetích stran je alternativou, v případě, že standardní schopnosti Androidu nejsou vhodné nebo se nevyhovují.

Poštovní klienti

Google Play má poštovní zákazníky kompatibilní s poštou od různých společností. S jejich pomocí chápou, jak nakonfigurovat Yandex Mail na Androidu ručně pomocí protokolu IMAP nebo POP3. Nastavení bude provedeno na základě aplikace K-9 Mail.

Níže uvedené parametry jsou vhodné pouze pro práci s Yandexem.

Nastavení přes IMAP

Pro příchozí poštu použijte následující parametry:

 • „Server“. IMAP.Yandex.Ru;
 • „Zabezpečení“. SSL/TLS;
 • „Port“. 993;
 • „Přihlášení“. uveďte e.mailovou adresu;
 • „Ověřování“. zanechat pravidelné heslo;
 • „Heslo“. sekvence pro vstup do poštovní schránky;
 • „Autorita nameiMap“. zanechte na místě zaškrtnutí;
 • „Komprese v sítích“. Na žádost uživatele.

Klepnutím na „dále“ se bude konat odchozí pošta, kde uvádíte:

 • Server. SMTP.Yandex.Ru;
 • „Zabezpečení“. SSL/TLS;
 • „Port“. 465;
 • „Přihlášení/ověřování/heslo“. podobné předchozímu nastavení.

Opět stisknutím „další“ zbývá nakonfigurovat interval kontroly oznámení, nastavte limit na počet stažených zpráv. Dále označte název pole a uživatele.

Protokol IMAP vám umožňuje pracovat s dopisy, jako by se to stalo prostřednictvím oficiálního webu nebo aplikace v online režimu.

Nastavení skrz Pop3

Nastavení pošty Yandex na Android Pop3 je podobné podobné. Zadejte uživatelské jméno a heslo, vyberte „Ručně“ a poté „Pop3“. Nyní nastavte následující parametry pro příchozí poštu:

 • Server. POP3.Yandex.Ru;
 • „Zabezpečení“. SSL/TLS;
 • „Port“. 995;
 • „Přihlášení/heslo/ověřování“. odejděte tak, jak to je.

Nastavení odchozích písmen opakuje ty pro IMAP. Zbývá znovu upravit upozornění, nastavit název pole a uživatele

Zprávy přijaté prostřednictvím POP3 jsou kopie původních zpráv uložených na serveru Yandex. Proto, abyste mohli smazat přijatou/odeslanou zprávu, budete muset přejít na poštu z PC nebo oficiální žádosti.

Nejjednodušší způsob, jak nakonfigurovat poštu Yandex pomocí firemní aplikace. Zákazníci Forter vyžadují aktivaci protokolů IMAP a POP3 v nastavení účtu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS