Jak nastavit vyzváněcí tón v zařízení Samsung mini

Jak stahovat hudbu v zařízení Samsung krok za krokem

První setkání s kompaktním přehrávačem zanechává nejpříznivější dojmy: rádio má funkci nahrávání, zařízení podporuje formáty OGG a FLAC, existuje speciální aplikace pro fitness nadšence. Přehrávač se dodává se sluchátky, kabelem USB a uživatelskou příručkou. Vzhled pravděpodobně nezpůsobí divoké vzrušení, protože hráč má design jako mnoho levných podobných modelů. Přehrávač je vhodný pro mladé uživatele, kteří dávají přednost jasným zařízením. Výrobce nabízí černou, modrou a růžovou verzi přehrávače. Kompaktní tělo z drsného plastu na dotek je doplněno robustním a odolným klipem, který umožňuje připevnit zařízení k oděvu. Samotný přehrávač má poměrně praktickou velikost, v kapse nezabere více místa než zapalovač. Přehrávač váží 22,5 gramu a měří 64 × 24 × 18,3 mm. 3,5mm jack umístěný na boční straně. Konektor microUSB se nachází na spodní straně, ale nemá plastový kryt. Během provozu bude jáma zanesena nečistotami a prachem.

Nenáročný design by mohl patřit kterémukoli modernímu výrobci, který vyrábí cenově dostupné přehrávače. Jediný rozdíl oproti jiným levným zařízením je logo Samsung. Pokud dříve i jednoduché mp3 přehrávače Samsung vypadaly úctyhodně a draze, v tomto konkrétním případě to nelze říci.

Přehrávač je vybaven miniaturní obrazovkou, která neumožňuje sledování videa. Úhlopříčka obrazovky je pouze 1 palec, rozlišení 128 × 64. Funkční joystick s pěti základními polohami, které se mačkají bez větší námahy. Po stranách jsou tlačítka, která umožňují přístup do hlavní nabídky, návrat zpět, zapnutí zařízení.

K nabíjení zařízení použijte kabel microUSB. Plné nabití přehrávače trvá dvě a půl hodiny. Výdrž baterie 13-15 hodin v závislosti na používání. Přehrávač je vhodný pro přehrávání nejběžnějších formátů: MP3, OGG, FLAC, WMA. Moderní přehrávače mohou vážně konkurovat tomuto zařízení, protože výrobce poskytl pouze 2 modifikace s 2GB a 4GB paměti. Mnohým mladým uživatelům to nemusí stačit, ale můžete si přehrávat své oblíbené skladby po celý den.

Výběr vyzváněcího tónu. První metoda

Pro začátek se budeme zabývat klasickým způsobem nastavení vyzváněcího tónu. v nabídce nastavení. Vstoupíme do nastavení telefonu, přejdeme na položku „Zvuk“ a vybereme položku „Vyzvánění“.

Zobrazí se seznam standardních melodií, které výrobce předinstaloval do smartphonu. Na některých zařízeních můžete vybrat vlastní skladbu přímo ze stejné nabídky. Například na zařízení HTC One (M8), které je v tomto článku použito jako příklad, se ikona „“ v pravém horním rohu obrazovky používá k tomuto účelu.

Pokud v této nabídce není žádné speciální tlačítko pro výběr vlastní melodie, budete si muset poradit trochu složitěji. A jednoduše vložte požadovaný zvukový soubor do složky, kde se nacházejí systémové zvuky. pak se objeví v seznamu standardních tónů.

Za tímto účelem musíte připojit smartphone k počítači pomocí kabelu, stisknout tlačítko „Start“ na počítači, vybrat „Můj počítač“ a ve složce, která se otevře, vyhledat ikonu smartphonu. To je to, co potřebujeme otevřít. S největší pravděpodobností bude vypadat takto a bude se jmenovat stejně jako model telefonu. Některé smartphony vyžadují pro přenos dat odemknutí obrazovky (platí pouze v případě, že jste nastavili heslo pro odemknutí).

Zajímá nás složka „Média“. Uvnitř by měla být složka „Audio“ a v ní složka „Vyzváněcí tóny“. Úplná cesta ke složce, která nás zajímá, tedy vypadá takto \Média\Audio\Vyzváněcí tóny. Zde byste měli zkopírovat požadovanou melodii. Pokud takové složky ve vnitřní paměti smartphonu nejsou, měli byste je vytvořit. Nejdůležitější je postupovat přesně ve výše uvedeném pořadí.

Pro jistotu se vyplatí smartphone restartovat. Vybraná melodie se ihned objeví v obecném seznamu. Vyzváněcí tón budíku lze nastavit podobným způsobem, pouze cesta bude v tomto případě mírně odlišná: \Media\Audio\Alarms

Otevřete aplikaci „Moje soubory“ nebo jiného správce souborů.

Zvolte paměť, do které uložíte vyzváněcí tón: interní nebo externí (paměťová karta), pokud je k dispozici. Melodie jsou uloženy ve vnitřní paměti.

Stisknutím a podržením tlačítka vyberte vyzváněcí tón a stiskněte tlačítko „Kopírovat“.

nastavit, vyzváněcí, zařízení, samsung, mini

Vraťte se do hlavní paměti a otevřete složku Oznámení.

Nyní proveďte totéž, co bylo uvedeno v první části článku: přejděte do nastavení, vyberte „Zvuky a vibrace“, poté vyberte „Zvuky oznámení“, požadovanou SIM kartu a A podívejte se na vyzváněcí tón, který se objeví v seznamu, protože jsme ho vložili do složky Oznámení. Zde je. klepněte na něj a stiskněte tlačítko „Zpět“.

Pokud přenesete vyzvánění z počítače nebo notebooku, přesuňte jej ihned do složky Oznámení a vyzvánění se okamžitě objeví v sekci vyzvánění oznámení. Počet vyzváněcích tónů pro tuto složku, pokud víme, není omezen.

nastavit, vyzváněcí, zařízení, samsung, mini

Třetí způsob nastavení vyzvánění v systému Android Samsung pouze na jeden kontakt

Někdy bychom rádi slyšeli hovor a okamžitě věděli, o koho jde. aniž bychom museli zvedat sluchátko a dívat se na displej, abychom zjistili číslo volajícího.

Takový trik také není těžké provést, ale ještě předtím bych se rád podělil o zajímavější trik.

V telefonu Samsung můžete na začátku hovoru vyslovit jméno volajícího nebo dokonce přečíst SMS. Pokud jde o mě, je to velmi dobré řešení.

Když například venku mrzne, nemusíte se hrabat v kabelce nebo kapsách, takže budete vědět vše. zde jsou pokyny.

Nyní zpět k věci. Chcete-li provést trik s přiřazením osobního vyzvánění konkrétnímu kontaktu, klikněte na něj a vyberte možnost „Podrobnosti“.

Další je „Změnit“, sjeďte dolů a klikněte na „Více“. Opět otáčejte, dokud se nezobrazí řádek „Ringtone“.

Nemá smysl tento postup dále popisovat. Po kliknutí na tento řádek se otevře výběr melodií. Vyberte a potvrďte tlačítkem „Uložit“.

Jak umístit melodii Samsung m31 (kontaktovat a volat)

Samsung m31 potěšil dobrou personalizací. je možné nastavit nejen vyzváněcí tón, ale také na konkrétní kontakt.

To není vše. Můžete si také nastavit oblíbenou hudbu na budík a SMS, ale tyto dvě možnosti nyní nebudou popsány.

Kdo chce psát v komentářích a já dám pokyny. Zde se dotknu pouze vyzváněcích tónů a kontaktů.

Začít s tím, že korejský sám integroval někde s 20 jeho vlastních hudebních skladeb, a i když nemají zářit cool začne s nimi.

Chcete-li to provést, musíte přejít do Nastavení. Tam najdete vibrace a zvuky. Není to těžké, jsou téměř na vrcholu.

Dále můžete vybrat sekci sim karty a ihned ji aktivovat nebo deaktivovat a definovat vibrace.

Vzhledem k tomu, že Samsung m31 dvě sim karty, vyberte, která z nich chcete nastavit melodii (nelze nastavit na dvě najednou).

Nyní si musíte poslechnout skladby a zastavit se u té, která vás nejvíce zaujala. tyto jsou standardní.

Pokud chcete, aby se vyzváněcí tón přehrával na zařízení Samsung m31, je úplně nahoře znaménko plus.

Poté se vám zobrazí všechny melodie, které jsou v telefonu Samsung m31.

Pokud to nestačí, stačí stáhnout a zopakovat výše uvedené kroky. Zobrazí se, co stahujete. Jediné, co musíte udělat, je vybrat si. To je vše.

Ano, málem jsem zapomněl, řekl jsem více o kontaktu. To se provádí prostřednictvím „telefonu“. Něco, co nechci popisovat, je již v náladě dokončit. Níže je uvedeno video, jak by to mělo fungovat. Hodně štěstí.

Jak vložit vlastní vyzváněcí tón do telefonu Samsung a10

Začneme tím, jak si nastavit vlastní oblíbené vyzvánění, a jak budeme procházet popisem, otázka, jak změnit vestavěné vyzvánění, se vyřeší sama.

Abyste to mohli udělat, musíte ji samozřejmě najít a stáhnout (pokud jste ji ještě nestáhli) a musí být ve formátu mp3.

Nezáleží na tom, kde a jak ji do telefonu Samsung a10 přidáte, pokud víte, kde se nachází.

Vždy nahrávám z notebooku do adresáře „Vyzváněcí tóny“ nebo je můžete jednoduše stáhnout či přenést z jiného telefonu přes Bluetooth.

Všimněte si také názvu, je lepší být v angličtině a skládat se pouze z jednoho slova, alespoň já to tak vždy dělám.

Nyní pro zavedení této hudby (melodie písně) zadejte parametry (myslím, že víte, jak se tam dostat).

V nastavení najděte kategorii „Zvuky a vibrace“. Zde najdete místo „Vyzváněcí tón“, ale pokud jste nainstalovali dvě SIM karty, musíte zadat, kterou z nich chcete nainstalovat.

Je třeba poznamenat, že v okně, které nyní vidíte, můžete melodii změnit na některou z vestavěných melodií.

Je jich nejméně tucet. Stačí změnit „ptáci“ v případě, že se vám líbí některé, ale protože jsem psát, jak nastavit moje, vpravo nahoře klikněte na (plus).

Poté v dolní části najděte adresář „Folders“ (Složky) a pokud jste stažený adresář vložili do složky „Ringtones“ (Vyzváněcí tóny), posuňte obrazovku dolů, dokud jej nenajdete.

Dále je vše jednoduché vybrat stisknutím a nahoře potvrdit kliknutím na tlačítko „Hotovo“. Všechny.

Teď potřebujete, aby vám někdo zavolal a ujistil se, že jste to udělali správně. Pokud slyšíte svou melodii, je to v pořádku.

Myslím, že po nějaké době, až se vám nové volání zalíbí, budete chtít vytvořit samostatné volání, alespoň pro některé oblíbené kontakty.

Ani s tím není problém a pravděpodobně popíšu, jak to udělat, nebo mi stačí dát vědět do komentářů a záznam se pak velmi rychle objeví.

Změna zvuku v SMS je pravda, že neexistují žádné vestavěné nástroje, ale můžete změnit vestavěný zvuk na vlastní melodii v Samsung galaxy a10, pokud chcete. Děkujeme vám za návštěvu. Hodně štěstí.

nastavit, vyzváněcí, zařízení, samsung, mini

Jak nastavit vyzváněcí tón ke kontaktu v telefonu se systémem Android?

Dnešní zařízení se systémem Android podporují nastavení vyzvánění pro každý jednotlivý kontakt v telefonním seznamu. alespoň na většině chytrých telefonů.

Najděte požadovaný kontakt a klepněte na něj, například:

Na stránce s kontakty klikněte na řádek „Vyzváněcí tón“.

V případě potřeby povolte přístup a poté vyberte melodii, můžete také použít vlastní vyzváněcí tón:

Po výběru vyzvánění jednoduše stiskněte tlačítko „Zpět“. Vyzváněcí tón pro daný kontakt byl změněn na vybraný vyzváněcí tón.

Ve výchozím nastavení systém zobrazuje všechny skladby, které jsou k dispozici v paměti smartphonu. Chcete-li vybrat vyzváněcí tón ze zde dostupných, klepněte na něj. Pokud je to požadovaný vyzváněcí tón, klikněte na tlačítko „Hotovo“. Všimněte si, že systém může automaticky vybrat část stopy. položka „Pouze vybrané fragmenty“.

Zadaný vyzváněcí tón se použije jako hlavní vyzváněcí tón.

Společnost Samsung navíc umožňuje vybrat složky se skladbami v paměti.

Jak nastavit vyzváněcí tón v zařízení Samsung Galaxy

Protože se na stránce s dotazy objevují stále stejné, zdánlivě neřešitelné problémy, rozhodli jsme se vytvořit tuto sérii publikací o nejčastěji kladených dotazech. V každém zpravodaji probereme 1-3 nejčastěji kladené otázky a na obrázcích vám názorně ukážeme, jak na to. Dnes jeden hrdina, jak nainstalovat vyzváněcí tón na zařízení Samsung Galaxy A-series, J-series, S-series a další zařízení.

Všechno je tedy vlastně jednoduché. Systém Android má tuto funkci od začátku, stačí věnovat 2 minuty času a máte složku s oblíbenými vyzváněcími tóny. Potřebujete libovolný správce souborů, abyste v paměti telefonu našli složku Oznámení a nahráli do ní požadované vyzváněcí tóny nebo hudební soubory, které chcete použít jako vyzváněcí tóny. Již dlouho není žádným tajemstvím, že téměř každý moderní model telefonu obsahuje špionážní program, který umožňuje shromažďovat osobní údaje.

Nachází se na adrese sdcard/Notifications. Pokud ji nemáte, musíte si ji vytvořit sami. Můžete použít vestavěného správce souborů nebo jakýkoli nástroj třetí strany, například Solid Explorer. Také můžete mít jinou cestu, například na mém Samsungu Galaxy S3 vypadá celá cesta takto: storage/sdcard0/Notifications.

nastavit, vyzváněcí, zařízení, samsung, mini

Nyní budete mít stažené melodie ve formátu mp3 ve společném seznamu. Jak vidíte. vše je jednoduché.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS